• Paja

    S novym tydnem, nlove vlakno ;)

    0 0
    • Paja  

      pokracovani z minula: Frantu sice boli zebra, ale nekterej den se premuze ;)

      0 0
    • katuli  

      Ahoj vespolek,

      Bude tento týden nějaká vyjížďka?

      0 0
    • Jaroslávek  

      Jsem ve střehu.

      0 0
    • pepek  

      A co tedy nějaký cestovní trailík? (!?!!)

      0 0
      • pepek  

        . . . napadl mi např. průzkum kvasničáku v Ochozi, . . . . he?

        0 0
      • Paja  

        Co tim chtel basnik rict…jako, ze pojedes po silnici?-)

        0 0
        • pepek  

          No. . . .

          0 0
          • Paja  

            …teda

            0 0
            • Smazaný účet  

              Kurňa,že bych pořídil slicky?

              0 0
            • pepek  

              . . . . . Tak jak . . . . . . . ?

              0 0
              • Paja  

                Ochoz je jako k Votrubum? A to myslis dat jedno a pokracovat na Buk nebo jak? Se obavam, ze s kolama to tam nemaji moc vyreseny a taky silnice do Ochoze, to by se muselo tak nejak oklikou, ze…je to moc blizko…

                0 0
                • pepek  

                  S kolama tam prý není problém (říkal Ten-co-vozí-šklebáky-ve vozejku)

                  Trasa se operativně upraví, předčasně startující chrti tam možou dojet třeba od Rousínova, že.

                  0 0
                  • Paja  

                    To bychom spis dali neco jako Bilovice-Adamov-Krtiny-pro zpestreni Babice-Kanice-Ochoz

                    0 0
            • mastihuba  

              silnice-adamov-křtiny-B. Pokud se nikdo nepřidá tak jedu sám po obědě. Chapejte, nemohu si dovolit aby mne někdo zahlídnul v Ochozi. :D

              0 0
    • Jaroslávek  

      Tak po včerejšku a po dnešku si zapěju:

      já do lesa nepojedu

      já do lesa nepůjdu, tralalá.

      0 0
    • Pumsc  

      Jel by zítra někdo?Kolem 9–10 ráno,třeba prygl a tak:),jsem na tom zas měsíc neseděl,tak počítám že někde lehnu,ať mě má kdo zvedat:)

      0 0
      • Aspean  

        Vypadá to, že budeš muset jet sólo…

        0 0
      • katuli  

        ja bych jela

        0 0
        • Pumsc  

          před chvílí jsem vstal:),takže cca 10:45 dáme sraz někde…a to?

          0 0
          • katuli  

            bydlim v židenicich. na prygl jedu skoro hodku a zrovna sedim doma u snidaně. Tak nevim..

            0 0
            • Pumsc  

              aha,já už skoro vyjíždím,tož to nějak nevyšlo,tak někdy příště snad…možná se tam někde potkáme..

              0 0
    • Pumsc  

      .

      0 0
    • pepek  

      Soudruzi! Právě jsem se vrátil z hradu, ehm, z lesa. A je tam překvapivě sucho. Což je pozitivní zpráva. Negativní ovšem je, že jsem zase dojel dom na tři foukání. A to ani tentokrát nebyl přítomen Jonys. Furt nevím, kde je ta chybka. :-(

      0 0
      • Polka  

        Nebude se ti to asi libit, ale chyba je ve volbe materialu nebo tvejch rukach. Jiny vysvetleni proste neni :)

        0 0
        • pepek  

          Materiál bohužel musím volit s ohledem na omezený výkon motoru :-(

          0 0
      • hony007  

        Nestřílels za války do vzduchu?

        0 0
      • JSt  

        zadam foukani

        0 0
      • RomanH  

        Dira nebo to podfukovalo ? I kdyz Ty mas UST CTraily…

        0 0
        • pepek  

          Dírka, nebyla vidět, nic neteklo, tak jsem to došmrdlal dom. Stačilo kolo naklonit a hned se to zatáhlo.

          0 0
      • mastihuba  

        ty seš vostuda bezdušovýho ježdění. :D

        0 0
        • Polka  

          Tak.

          0 0
        • Motyll  

          Jedes Adamov dneska?

          0 0
          • mastihuba  

            pracuju a odpočívám, včera mne tak bolely nohy že sem šel defakto až na B pěšky :)

            0 0
            • Motyll  

              ok, budu trpet sam :)

              pry uz jezdis jak Pelda

              0 0
              • mastihuba  

                tak ja vezl docela hromadu jídla co zbylo ze soboty a jet na silnici s 35l batohem už by bylo fopa. :) krom toho sem stejně nebyl schopnej jet rovně ani po cestě tam, takže pohory a vklidu sem se prošel po modré. :)

                0 0
        • pepek  

          Čo také vy si prestavujetě pod takým slovom Vostuda , Kefalin?

          0 0
      • jonys  

        Tak já z ohleduplnosti k tobě nejen že nejezdím s tebou, já radši nejezdím vůbec, ba raděj ani nepíšu sem…a je to k ničemu, jak vidím.

        0 0
    • RomanH  

      Co streda ? Ma docela prituhnout, tak by nemuselo byt v lese takovy bahno. Pojedu tak nejak naprimo smer Bityska, dva-tri kvasnicaky a domu.

      0 0
      • Smazaný účet  

        Panáček by chtěl doprovod z hokny? :-)

        0 0
        • RomanH  

          Spise motivaci, proc rano v 5 sedat na bika :-)

          0 0
          • Pumsc  

            Asi tak,když končim v 5 tak se dá ještě hoďka do tmy,no už aby byl ten posun času:)

            0 0
            • RomanH  

              Proto jezdim do prace radeji rano po 15te hod uz sedim na kole.

              0 0
              • Jaroslávek  

                Momentálně jsou rána krutý, ale co by člověk neobětoval.

                0 0
                • RomanH  

                  Tak tak. Radeji to rano hodku pretrpim a odpoledne si uziju jizdu za svetla.

                  0 0
                  • Excel  

                    Je tam jeden malej zádrhel a to vyhrabat se z postele, což u mě bývá, pokud nemusím, neřešitelnej problém. A právě důvod, že vstanu dřív abych i dřív vypad z hokny u mě patří do kategorie nemusím a po zazvonění budíku v tmě tmoucí se z toho stává, ser na to!

                    0 0
      • Polka  

        Bahno? Tady se prasi.

        0 0
      • jonys  

        Dal bych si prygltrail. I střízliv za světla, i nachcanej za tmy…Do 3 budu sedět v práci a pak do 4 na rehabce :-(. Tak to vem přes Komín.

        0 0
        • Paja  

          Som za, prygltrail uz jsem nejel ani nepamatuju.

          0 0
        • RomanH  

          Tak hod misto a cas. Predpokladam, ze s Manaskem se potkam 15:30 na moste pod Cervenakem.

          0 0
          • Smazaný účet  

            Tentokrát by to mohlo klapnout:-)

            0 0
          • jonys  

            Konečná trolebusu 36 v Komíně, 16.05

            0 0
          • Paja  

            Koukam, ze se mnou se moc nepocita…;(

            0 0
            • pepek  

              Pojeď se mnou, ty máš sympatický časy odjezdu.

              0 0
            • RomanH  

              Pocita, Ty nas dojedes v Komine ;-)

              0 0
              • Paja  

                V 16.05 budu vyjizdet ze Slatiny (kdyz to dobre pujde).

                0 0
                • RomanH  

                  Vsak jo, ja vychazel z toho, ze nez naberem Jonysa, neco namotame a potkame se na tom dalsim moste u kamenolomu ci Hrazi – doladime to zitra. Kdyz je venku tak hezky, tak urcite nebudu chtit hnit v praci do 16te hod.

                  0 0
                  • Paja  

                    Kdyz se nekde stavite na jedno, tak by to mohlo vyjit;D

                    0 0
                    • Jaroslávek  

                      Jsa ovlivněn nabobtnalým vláknem o alkecu za řidítkama říkám: Tak takhle ne, nabádat sportovce k takovým nepravostem.-)

                      0 0
                      • Paja  

                        Jedno neznamena ozrat se, jedno pivo je ve vyspelych kapitalistickych zemich povoleno i ridicum

                        0 0
                      • mastihuba  

                        nedame silnicu na jih? bez piva :P

                        0 0
                    • jonys  

                      Já bych to možná zkusil vzít přes Křížovku (když už se mám zaliskat od blata, tak pořádně) a ty bys nás dole mohl sbírat…Nebo počkat na Junácké louce-jako že bychom to po Křížovce šmikli doleva a od Junácké po trailu.

                      0 0
                      • RomanH  

                        To bychom si mohli dat s Pajem sraz rovnou v Bitysce… Tam uz nejak pojedeme spolecne, neco bych namotal v okoli Komina, a pak se potkal s Pajem a dal treba ten Prigl Trail. Do blata se mi moc nechce – proto zvaz i tu konecnou – v jakem je stavu cesta pres pole (Mnisi potok).

                        0 0
                        • RomanH  

                          V Komine je take nejake to Stelvio z Palacaku, ne ? Tak tam se nekde zabavit, nez prijede Paja…

                          0 0
                          • pepek  

                            Jj můžete tam kroužit okruh: Stelvio-sjezd k vodárně a furt dokola. Pak s Pájou posbíráme zbylé soudruhy a vyrazíme :-)

                            0 0
                          • jonys  

                            Tak jo! Dáme šlajsničky, mám takovej okruh na půl hoďky. Klucí, kdyby jste mi někdo vzali vercajk na výměnu kazety, budu rád.

                            0 0
                            • Splinter  

                              bic na tebe!

                              0 0
                              • jonys  

                                No, ten by mě stačil, to ostatní mám :-)

                                0 0
                                • RomanH  

                                  Tak 24ku klic bych ssebou stejne netahnul :-) A pokud Ti chybi bic, tak to zasponuj sroubovakem nebo starym retezem.

                                  0 0
                                • Smazaný účet  

                                  Jestli to chceš měnit hned, můžu dojet s bičem dříve…

                                  0 0
                                  • jonys  

                                    Nee, vyměním to zejtra třeba, jen mi ho, prosím vem! Dík. Vrátím :-)

                                    0 0
                            • RomanH  

                              Pozde :-(

                              0 0
                            • Jaroslávek  

                              Jako my budeme kroužit a ty měnit ?

                              0 0
                            • Excel  

                              Hlavně nepodceňte ty hadry, já vyjel včera za azůrka, ale jak padl večer tak se v ropnejch lesích ochladilo jak prase a dojel jsem zmrzlej jak tuto zimu nikdy.

                              0 0
                            • mastihuba  

                              ja bych to dal do nejakýho echt servisu :D

                              0 0
                              • pepek  

                                To jo, když si s tím roztrhne ruku o kazetu, tak to bude v práci těžko obhajovat. Bo určitě k tomu biču nemá návod, revizní zprávu za tento rok, ani autorizovaný pracovní postup. To je bratru 20000 – 100000 pokuta.

                                0 0
        • obda  

          Chjo, zas to utery :(

          0 0
      • RomanH  

        Tak jen pro info, 15:30 – 15:40 most pod Cervenakem, 16:05 konecna 36, cca pulhodinovej motec po okoli + sraz s Pajou a s Pepkem (zavolejte nam, netusim, kde nas Jonys provede) a trada do Bitysky (pravdepodobne PriglTrail ?).

        0 0
    • Paja  

      Tak ode dneska zase tubeless, bo se potvrdilo, ze u ventilku hazejici M717 neni bohuzel osma ale podelna prasklina prakticky pres 3 diry…

      0 0
      • RomanH  

        Vsak ono uz bude hezky.

        0 0
        • Paja  

          Stejne jsem to chtel behem tydne prehodit (ale praskat to kvuli tomu nemuselo…)

          Nicmene opet se potvrdilo, jak super je NR plast na nahozeni – napoprve s velkou pumpou a Cyklostarem, ani nebyl predtim kvuli narovnani nahozenej s dusi…

          0 0
      • JSt  

        precti si to po sobe este raz. ;-)

        jinak skoda rafu…

        0 0
        • Paja  

          Precetl jsem si to 3× a nic me nenapada…

          0 0
          • JSt  

            ma chyba. ty bezdusovy rafky jsou osumset neco. jsem si to vylozil, jakoze ti rupl bezdusovy raf a musels nahodit dusu. proto mne tam nesedelo to tubeless.

            0 0
            • Paja  

              Bezdusak je 819, a ten nastesti nerupl a doufam, ze tomu tak bude i nadale…

              ono to nebylo abych tak rekl “bez znalosti situace“ uplne zrejmy proc uz zase jezdim bez duse, kdyz mi rafek naopak rupl a jeste k tomu dusovej…;)

              0 0
        • Paja  

          Snad jen pro objasneni, nejezdim bez duse proto, ze by mi praskl rafek na stejnech kolech. 717 rupla na kolech, ktery jsem tam mel s dusema v zime, tak jsem nasadil letni kola…

          0 0
    • Splinter  

      mozna za vama dojedu do te bitysky na silnicce…

      0 0
    • Paja  

      Pratele kamaradi,

      nekupoval nekdo z vas na DX v minulosti nahradni vypinace do 2modove Aurory? Jeden bych potreboval pro kamose, kterymu prestal fungovat. Nebo aspon pokud nekdo vi odkaz, kterej je ten spravnej – tak nejak nejpravdepodobnejsi mi pripada tento http://www.dealextreme.com/…-5-pack-5632

      jinak jsem nasel jen hranaty – mensi 12mm, coz mi pripada maly a pak vetsi 17,8mm.

      0 0
    • klemi  

      co takhle ve čtvrtek kolem 13–14 hodiny na silnici? Tak na 3–4 hodinky. Kam je mi fuk, přece jenom blízký i vzálenější okolí Brna teprve poznávám… ;)

      0 0
    • mastihuba  

      včera to muselo byt velký, dyž se nikdo nehlásí. :D

      0 0
      • Smazaný účet  

        zabralo vlákno alkec za rodlama: 2 × 10° a dom :-)

        0 0
        • Polka  

          Dyt to musi byt vo nicem.

          0 0
          • mastihuba  

            hovno ja včera jen 3× 10 a cesta dom byla super

            0 0
            • RomanH  

              +1 Oslavany nefiltr.

              A dneska mam dovcu, proto se nehlasim.

              0 0
              • Tommy_Lee  

                V Bitysce na dvorku, ze jo? :-)

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Na dvorku byla tma a velký černý pes:-)

                  To pivo bylo o ničem, ale možná to bylo dobře, od svijanské 13° by se hůř zvedalo…

                  0 0
                  • Jaroslávek  

                    Tak určitě, navíc v zimě nemám tak vřelý vztah k pivu jako v létě. Tím ale nechci říct, že bych jich urval 1o, jako nejmenovaní gladiátoři.-)

                    0 0
                  • RomanH  

                    Musim dat za pravdu Jirikovi, tentokrate nebyla stolice nejpevnejsi Takze s temi nefiltry opatrne :-)

                    A chut ? Nebylo spatne, ale ze by to byl zazrak se rici neda. Co ale taky chtit po 10tce, ze…

                    0 0
                    • Tommy_Lee  

                      No me v sobotu chutnalo. A stolice v poradku. Ale byl jsem zbabelec, mel jsem jen jedno ;-) Jeste jsem si nechaval misto na Dalesickou 13 na Jednicce cestou dom :-)

                      0 0
                    • Paja  

                      Mne to pivo prislo celkem v pohode, kor na desitku to zadna „voda“ nebyla. Zazivaci nasledky zadne, ale mel jsem jen 2, ikdyz bych si klidne dal i treti, kdybyste se uz nechystali k odjezdu.

                      0 0
              • mastihuba  

                mě včera blblo to novy světlo svině přepíná na hrbech mody muže to dělat baterie navolno?

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Maňas to měl podobný…

                  0 0
                  • Jaroslávek  

                    Bylo to slabší baterkou, ta elektronika je sviňa strašně citlivá. Po výměně lucerna neblikla ani jednou.

                    0 0
                • RomanH  

                  Muze. Mne takhle blbne Aurora, kdyz nedorovnam baterii magnety. Delky i prumery tubusu, baterii se trosku lisi – co kus, to original :-)

                  0 0
                  • mastihuba  

                    tak ty panaky by kur.. mohly byt stejny ne? jak dorovnat magnetem? to moc nechapu. na minusovym konci baterky je vypalenej černej flek takže se to tam asi nejak šuká a chtělo by to pevnější kontakt.

                    0 0
                    • RomanH  

                      Ja mam treba u Aurory delsi tubus, nez ostatni, tak tam musim cpat 3 tenke magnetky, aby se ta pruzina pekne zmackla a na nerovnostech aby byl stale kontakt.

                      Druha moznost jsou spatne baterie, viz. Manasek. Ty Panaky by mohly byt fajn.

                      0 0
                    • Paja  

                      Tys uz poridil opevovane Panasonicy?

                      0 0
                • bagr84  

                  a o jakym svetle je rec esi se jako muzu zeptat.

                  0 0
      • Jaroslávek  

        Ve vlákně Brno bonbonky mtb Pepek nabízí trailík z Medlánek okolo vojenskýho objektu k Obrázku cituji: Našel jsem pro Splinťu, Jonysa a podobná hovada …

        Po včerejšku konstatuji, že Jonys je hovado čím dál větší, bo mě nutil jet nahoru to co normálně jezdím s gustem dolů !

        0 0
        • RomanH  

          :-) Je pravda, ze lepsi by to asi bylo jet obracene, po zelene nahoru, a v tom sjezdiku (v nasem pripade jak nahoru, tak dolu), to zkusit vzit rovne – je to tam prudsi a hravejsi, nez kdyz se odboci doleva, ne (pokud je to teda tam, kde jsi me vedl minuly rok) ?

          0 0
        • Splinter  

          ja uz su na takovy veci starej…

          0 0
          • jonys  

            Já ne :-). Nevím, co má José na mysli, ale za tou policejní základnou už jsem jednou – poté, co jsem si liboval, jak pěknej sjezdík jsem našel – uvíznul a pak půl hodiny tahal kolo houštím a hodinu klíšťata z noh.

            0 0
            • pepek  

              Asi jsi na to neměl mentálně, najdi si mapku a zkus to znovu. Soudruzi si to tehdy pochvalovali (no zrovna nejásali, ale nebili mě.)

              0 0
              • jonys  

                No já tam právě bádal ještě před tebou a tak nějak nevěřím, že tam něco je…Zkusím znova dle mapky než vylezou klíšťata.

                0 0
        • mastihuba  

          měl jsi jet s B tymem, obchvat palenikovyho, sucha modra… :)

          0 0
      • Paja  

        Jedna momentka ze srazu u Princezny.

        0 0
    • Splinter  

      hosi nejel by nekdo na lost? Hm?

      0 0
    • pepek  

      Co tento týden? (I have a dream . . . . )

      0 0
      • mastihuba  

        Road :)

        0 0
      • RomanH  

        Zatim bych mohl ve ctvrtek.

        0 0
        • pepek  

          Je to ale na Buk: Obřany-sjezd k hřišťu-Bilovice-zkratka k Arboretu-singlik podél silnice Babice-nový singlík z Babic s napojením na obchvat Ochoza (o čemž jeden náš soudruh prohlásil, že to má zvláštní kouzlo)-Ochoz-Myslivecký-Buk. (Doufám, že nedopadnu jak autor té první hlášky.)

          0 0
        • Motyll  

          No kdyby uz dorazilo kolo bych se i pridal. Estli pojede Frantisek.

          0 0
      • jonys  

        No mě se poslední dobou zdává o uzeným na Šmelcu…a už ani nevím, jestli bych tam eště trefil…

        Nezajedem tam ve čt? Nebo o víkendu (ale to bude asi nátřesk)? Ve st bych možná to tvoje peklíčko jel.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Já si nedávno pochutnal na uzeným z http://www.restauracenavyhlidce.eu/

          I když teda prý uzením se nezničí všichni „paraziti“ ve zvěřině…

          0 0
        • RomanH  

          tak to nechme na dalsi tyden. Kdyz tak bychom si podle pocasi hodili rezervacku, uz bych si tam taky rad posedel nad srutkou.

          0 0
        • Excel  

          vo neděli bych jako mohl

          0 0
          • RomanH  

            v nedeli brzo zaviraji

            0 0
          • jonys  

            Já předběžně taky! Eště nevím, jestli so nebo ne. Ale to bude na Šmelcu maso. A nemyslím jako uzený, jestli mi rozumíš.

            0 0
            • RomanH  

              Jsme s Exikem domluveni na nedeli, bo v sobotu nemuze. Jeste nepadl cas srazu a trasa.

              0 0
              • Excel  

                čas bych dal brzkej ať do oběda něco pojezdíme kua úúúž

                0 0
                • Jaroslávek  

                  Takovou šestou, sedmou bych dal.-)

                  0 0
                  • RomanH  

                    Tak 03:30, at potrenujem na Beskydy + Javorniky + Karpaty :-)

                    0 0
                  • Excel  

                    volové

                    0 0
                    • Jaroslávek  

                      Každopádně vole si můžu s váma znechutit neděli Lokomotivuhova­dojonysa berete ?

                      0 0
                      • jonys  

                        Jak berete?! Dnes se rozhodne, jestli se milostivě přidám! Jak hovado?! Mám nové prvky přenosu hnací síly. Takže kdyby se přidal Depka, můžu mu s díky vrátit bič ,který jsem lehce umazal a trošičku podřel…tak jako když to nešlo silou, tak co jsem měl asi dělat jinýho, než použít násilí!

                        0 0
                        • RomanH  

                          Tak co, pridas se milostive v nedeli ? ;-)

                          0 0
                        • Excel  

                          To jo, taky bychom cestou, třeba v těch největších hancích, mohli pokecat o smyslu života a jiných esenciálních otázkách, které nás třeba momentálně tíži nebo tak vůbec, jestli mi teda oba rozumíte.

                          0 0
                          • jonys  

                            Kluci, bohužel :-(. U mě leda sobota…To sou ty esence, co pak tíží, no. Ale fakt sorry.

                            0 0
                            • Excel  

                              Snad sem toho tak moc neřek, v tom hanku budu držet hubu, čestně. O nic se nebudu zajímat…jen o MTB.

                              0 0
                              • jonys  

                                Ne, vo to nejde. Já beztak vím, že s roztrhanýma plícema toho moc nenamluvíš :-)

                                0 0
                            • jonys  

                              Razím zejtra ráno, v 10 mám něco v Bastru (max hoďka) a pak dávám něco většího, kdyby se někdo chtěl přidat, budu na telefonu.

                              0 0
                          • RomanH  

                            Na tizive esence je nejlepsi vylet do pouste. Videl jsi Rok Dabla, The Doors a Bezstarostnou jizdu, ne ;-)

                            0 0
              • mastihuba  

                to je furt sama neděla… soustřeďte se na zitřek buzíci. :)chtěl bych tak v 15–16:00 vypadnout z Brna směr Bílovice.

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Jaká bude šíře gum? Mají mi dojít slicky…

                  0 0
                  • Jaroslávek  

                    Ideál, ale vložil bych tam nějaký horský prémie: Babice,Olomuča­ny,Rudice …

                    0 0
                  • RomanH  

                    To nedelas dobre ;-)

                    To Franta : pocitam se srazem tak v 16 hod v Obranech. Co, Pepku ?

                    0 0
                    • mastihuba  

                      otázka je jestli pojede se skupinou road nebo ofroad :)

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        rám bude offroad tak jako tak :-(

                        0 0
                      • RomanH  

                        Tak nerikej, ze kdyz muzes jit zitra spolecne s nami, ze pojedes sam ;-)

                        0 0
                        • Jaroslávek  

                          Upřímně řečeno já jsem nachystaný na buziskupinu s Fandou, jak píšu tady někde, ale do rána času dosti, že ?

                          0 0
                        • mastihuba  

                          ja su někdy srcař, ale blbej nejsu :) krom toho mám světlo v cílové destinaci takže tam musím byt za světla.

                          0 0
                          • RomanH  

                            Tak ja urco pojedu na biku, ale tak v 19:30 bych chtel nejpozdeji vyrazit k domovu.

                            0 0
                            • jonys  

                              Já mám 19.30 obhlídku reality v Bastru, takže si mě škrtněte, zajedu na Šmelc pro sklinku uzenýho aby bylo co žrat v kapitalistické cizině.

                              0 0
                          • pepek  

                            Tak soudruzi já nechápu, proč ta nedůvěra. (Trasa bude vesměs turistického rázu a světlo ti pučím)

                            0 0
                    • pepek  

                      16.30, dřív to nestihnu. Možete si zatím vyjet třeba na Klajdu a z5

                      0 0
                      • RomanH  

                        Tak to bude dost trasy po tme, ne ?

                        0 0
                        • pepek  

                          šak o to to bude ještě nejvíc nejromantičtější. (Výhodu budou mít všichni ti, kteří budou aspoň tušit, kudy ta trasa vede :-)

                          0 0
                          • mastihuba  

                            to zni dobře od někoho kdo většinu tras nejel 2× protože ji podruhý sám nenajde. :D

                            0 0
                      • Paja  

                        Jses muj clovek…

                        0 0
                        • RomanH  

                          Mam pro Tebe tu nabijecku. Jeste netusim, jestli nepojedu na Buk solo (Pepkova trasa me sice laka, ale cekat tak dlouho se mi nechce). Kdyby jste po ceste zabloudili, necham Ti ji tam (pokud teda s Vami nepojedu, jeste dam vedet…) ;-)

                          0 0
                          • Paja  

                            Super dik, neverim, ze by ses tu pulhodinu v Obranech nezabavil, na konecne maji nejspis jeste zimni spanek, ale na Farmu Ti to vyjde tak akorat na jedny Dalesice a zpet;)

                            0 0
                            • RomanH  

                              Nejde o to, ze bych nevydrzel 30 minut, ale mozna bych to stihnul i drive a jizdy za tmy jsem si uzil uz dost (a jeste dneska uziju). A taky bych pak chtel rozumne vyrazit domu. No uvidime.

                              0 0
                              • Paja  

                                Je mi to jasny, ale zas sam pojedes zpatky a od pul pate je ted do tmy uz pres hodku a pul…

                                0 0
                                • Jaroslávek  

                                  Zpátky sám nepojede.

                                  0 0
                                • RomanH  

                                  Tak nee, mam toho z prace plny brejle a potrebuju si vycistit hlavu. Venku je krasne, za pul hodky vyrazim cca po trase, co psal Pepek. Uvidim, jak mi to vyjde, kdyz tak si to jeste nekudy namotam, treba kolem Krtin. Potkame se na Buku.

                                  0 0
                • Excel  

                  a kde budete končit, na Buku nebo někde v 3,14či?

                  0 0
    • les  

      Všechna voda jednou… Když jsem přijel, říkám: ještě za mnou někdo dojel.. Ale marné čekání bylo na otevření dveří..Už niko nevstoupil..Pa­matujete? Chudák Pepé. Prosím neudělejte tady Laďovi pohromu, rozhodně si to skrze nějakyho feťáka, či gemblera nezaslouží..

      0 0
      • Motyll  

        ruce řezat…

        0 0
        • RomanH  

          Jsou to svine. Pepka mi je lito. Nejde mi ale do hlavy misto, datum a cas. Vesnicka daleko od mesta, vsedni den, vecer,…

          Pepek ma jedinou sanci, ze tech zlatejch Stumpu moc nejezdi.

          0 0
          • Paja  

            Prave proto se asi vcera nemel na ty cajty vykaslat, oni mu ho nenajdou, ale kdyby ho nekde (zastavarna, bazar,…) objevil sam, tak s papirem, ze mu bylo ukradeno je zabaveni snazsi.

            0 0
            • RomanH  

              Cajty tam asi nemelo smysl resit, spise az ted to jit oznamit, kdyby nahodou.

              0 0
              • Paja  

                Spis na ne zavolat – on by se tam asi nikdo neobtezoval a rekli by mu, at to prijde nahlasit nekam na sluzebnu (coz by asi stalo za to i dnes – svedku je nas dost). Stejne to rekli kamosce, ktere ukradli kocarek z kocarkarny – ta je ale servala, jak tam asi s dvema detma bez kocarku ma dojit, takze nakonec organi prijeli…

                0 0
                • RomanH  

                  Tak ja myslim, ze tam snad dneska skoci. Dosvedci mu to dost lidi.

                  0 0
                • RomanH  

                  Nejhorsi na tom je, ze to ten zmetek proda za uplne minimum a jeste bude bude mit problemy. Nechci se Pepkovyho biku dotknout, ale uprimne : ojete komponenty, vydrena vidla, stare kotouce, a ram, kterych tu moc nejezdi. A taky nechapu pripadneho kupce – jednou bude muset do servisu, potece tlumic, majitel si treba nebude schopne nalisovat loziska v ramu… Tyto zmetky nepochopim :-(

                  0 0
                • mastihuba  

                  spekulace zbytečný, byly tam 3policejní auta :D

                  0 0
          • Paja  

            Nejdriv jsme si mysleli, ze bud vy nebo Exik jste to pepkovi z „legrace“ schovali, ale bohuzel ne…

            Pokud neprijme Lada nejaky opatreni, jako ze by se kola pres zimu davala nekam do garaze (pokud je kam), tak asi budem muset kola zamykat (ale obavam se, ze ten zamek z 3mm lanka, co vozim, prepizles za chvili na nekolikrat i normalnima stipackama – natoz velkejma nebo pilce na zelezo to asi taky moc dlouho odolavat nebude…a otviratelnost zamku na klicek se resi vedle) a kazdej, kdo se pujde vychcat, povinne prepocita kola…

            0 0
            • Jaroslávek  

              Nějaká šopa přes zimu by to vyřešila.

              0 0
            • RomanH  

              Tak takovou blbou srandu bychom fakt nedelali.

              Ja bych ani to lanko nepodcenoval. Ne kazdy ksindl jde s umyslem krast (ma kleste ci pakovky u sebe), ale na druhou stranu dela prilezitost zlodeje.

              Webka s nahravanim, svetlo v mistnosti, on-line prenos do monitoru v hospode + kontrolka v hospode, ze se v dane mistnosti neco hybe…

              Jenze pozde bycha honit…

              0 0
              • Paja  

                Tak kdyby to bylo schovany za tou hromadou dreva, nebylo by to tak strasny, kdysi mi takhle kamosi premistili novy lyze…no, nejdriv jsem si myslel, ze me omejou a pak, ze je zabiju…

                Samozrejme, pokud to nema corkar vytipovany, je snazsi sebrat neco nezamcenyho nez pizlal byt jen lanko, ale tady seobavam, ze sl na jistotu s tim, ze tam proste nejaky kola jsou vzdycky…

                Jo, kamera na monitor u baru + zapnuty to svetlo nad garazi (ktery bylo vcera vypnuty) by asi taky byly reseni.

                0 0
                • Polka  

                  To svetlo tam prece bere jen pohyb u garaze a u dveri, dal to ani brat nemuze. Stejne kolikrat kdyz se rozsviti, tak se nikdo vevnitr ani nikdo neotoci, pac ma za sebou 5 a pred sebou dalsich 5.

                  0 0
                  • Paja  

                    To je pravda ke stupnum vitezu, kde to pepek mel opreny to cidlo asi „nedosahne“.

                    0 0
            • Polka  

              A jak sme se driv smali jak tam nekteri zamykaji ty svy plecky.

              0 0
              • Jaroslávek  

                I já, ale to sem netahej.

                0 0
              • Paja  

                Nj, jenze to se jeste taky rikalo (tedy mistni) „tady se nikdy zadny kolo neztratilo“, o to vic me vcera prekvapila informace, ze to pry neni prvni kolo…

                0 0
                • RomanH  

                  Vsak tusim Franta se vcera divil, ze to zamykam…

                  0 0
                • Excel  

                  Že to nebylo první ukradený kolo tam? Tahle informace je přece docela zásadní a je blbý, že se nedostala aspoň na cedulku při vstupu.

                  0 0
                  • Paja  

                    Pry to rikala Ladova „zastupkyne“ za barem.

                    0 0
                    • mastihuba  

                      ja nevim co Marcela řikala, ale s Laděm bychom to snad za těch 10–15 let věděli a mluvilo by se o tom. :) se musim přeptat.

                      0 0
                      • Paja  

                        Nerad bych samozrejme siril bludy, ale pokud jsem to spravne pochopil, tak to rikala pepkovi.

                        0 0
                        • les  

                          Podle toho co říkal Laďa osudný den, tak to bylo první… A dneska mě to potvrdil Špica.

                          0 0
          • jonys  

            Ty krávo, řekni mi, že jsem to z kontextu pochopil blbě…ale obávám se, že ne. To jsou kurvy!

            0 0
        • Jaroslávek  

          Já tomu nemůžu uvěřit, vždyť se tam všichni známe ?!

          0 0
          • Polka  

            Ty znas kazdyho grazla z Buku? Jesteze su marod a ze sem minule nejel pro sichr na letnakovi.

            0 0
            • Jaroslávek  

              Já ne, ale domorodci musí.

              0 0
              • Polka  

                No vono … pod svicnem obcas byva nejvetsi tma.

                0 0
                • Polka  

                  Jen pro upresneni, aby zas nekdo neco blbe nepochopil a nekolovaly vzduchem spekulace, tak tim svicnem samozrejme myslim ty pro nas nezname domorodce.

                  0 0
            • Paja  

              On by tam asi zustal stejne jako ostatni kola, sice ten tvuj letnak je takovej pekne barevnej (takze by kradaka mohl zaujmout), ale pepkovo kolo bylo nejvic na rane a hlavne to byl jedinej full, depkuv Trek zustal o 2 m vedle oprenej…

              0 0
          • brantec  

            No ty vole, tak tohle je fakt *****! Zarážející je na tom ten čtvrteční večer, Buk, konec světa, nikde nikdo..zřejmě se i srazy budou muset začít domlouvat přes telefon/email:-(

            Jinak vás teda všechny zdravím borci..

            0 0
            • Paja  

              No to je ale vzacna navsteva…

              Pravdepodobnejsi mi pripada, ze ten corkar proste vedel, ze tam nezamceny kola bezne stavaji, nez ze by po tom dopredu patral na internetu…

              0 0
            • JSt  

              cus picus. skoda, ze pri takove prilezitosti se ozyvas.

              0 0
              • brantec  

                Nazdar Jiří, nepičuj na mě:-) Kdy jindy se mám jako ozvat? Ok, tak je někdy ve čtvrtek přijedu na Buk, mám to z Vršovic jen asi 300 km, třeba to po roce nicnedělání dám.

                mapa

                0 0
      • Excel  

        Takhle jak to píšeš, tak to vypadá, že tam jel někdo najisto a to je v prdeli.

        0 0
      • mastihuba  

        Budem muset naučit bráchy chlastat u Ladě, aby měla Bela nejaký vycházky. :) :(

        0 0
      • Paja  

        Pockej, tomu nerozumim, posledni jsme prece vcera prijeli my?

        0 0
        • mastihuba  

          spousta spekulací svědci žádní :( leda že by na ulici někdo z mlaďochů co sedávají na autobusové zastávce někoho zahlídnul a popsal.

          0 0
          • Jaroslávek  

            Když jsem jel s Romanem směrem Bukovina, zhruba uprostřed na pravé straně u jednoho baráku asi zrovna přijel někdo s autem, jinak pusto, prázdno.

            0 0
        • Jaroslávek  

          Postupně Motýl myslím, Bob, Fandyho šéf, vy.

          0 0
        • Jaroslávek  

          Jak dlouho jste tam byli, než jsme odjeli ?

          0 0
          • Paja  

            A ty si pamatujes, jestli tam pri vasem odjezdu to kolo bylo? Roman s Exikem ne, pepek rikal, ze mezi nasim prijezdem a vasim odjezdem byl na kole neco resit a jeste tam bylo, my jsme prijeli chvili po 19hod., vy jste odjizdeli kdy? Tak 20:15?

            0 0
            • RomanH  

              nene, my jsme odjizdeli ve 20:40. A fakt si nepamatuju, ja vase kola vubec nevidel. Videl jsem Fantovu silnicku, nase dve kola + jeste nejake dalsi starsi za nami. Pak jsem kola odemknul, sel na zachod, a jak jsme vychazeli ven, videl jsem jeste nejake HT se starym Manituem + epica Fandovyho sefa.

              0 0
              • Paja  

                To se mi nezda, volal jsem vam pred pul 10 a Maňas uz pry byl doma, telefon v jinym patre, takze ho neslysel…leda, ze by jeste jel a proto ho neslysel…se mi nezda, ze bychom se sebrali uz pul hodky po vas (pote, co jsem si presedl na Maňasovo misto jsem mel jeste knedliky a pak pivo), ven jsme vylezli kolem 21:15.

                Ono je to asi jedno, ikdyz bychom vedeli v ktere pulhodine to nekdo slukl, k nicemu nam to nebude…

                0 0
                • RomanH  

                  Ja mam v mobilu SMS z 19:30, kdy jsem psal Katce, ze budu vyrazet (mel jsem uz zaplaceno). Takze jsme opravdu vyrazili v 19:45. Mne jsi zastihnul na kruhaci v Tisnove, presne 21:30 – akorat jsem jim projizdel.

                  0 0
                  • Paja  

                    Tak to musel Maňas neslyset cestou, za 45 minut to do Zabin asi nedal…

                    0 0
                  • Excel  

                    myslíš ve 19:45, ne? Já vyrážel něco kolem 20:30, kolo jsem měl vedle místa kde jste to měli opřený s maňasem, a pak jsem šel kolem přístavku k brance, takže jestli mělo stát kolo opřený o přístavek (po telefonátu s pajou jsem o tom přemýšlel)tak už tam asi nebylo, ale ruko do ohně bych za to nedal

                    0 0
                    • Excel  

                      přístavkem myslím to na čem je teď nástavba

                      0 0
                      • RomanH  

                        Byla tam tma. Jak rikam, ja jsem nevidel ani kolo Paje ci Depky – nenapadlo me se podivat. Nakonec si neuvedomuji, ze bych videl i to Tvoje, a to rikas, ze jsi jej mel vedle nas.

                        0 0
                    • Paja  

                      No tys mel, pokud se dobre pamatuju, kolo opreny v rohu pod oknem u zadniho vychodu z kuchyne – takze pokuds sel kolem zdi, tak bys sel hned kolem pepkova kola.

                      0 0
                      • Excel  

                        jo..a to si nevybavuju že by tam bylo, nebo že by tam byly nějaký stupně vítězů, měl jsem zelenou a tři jedenáctkový škopky, byla mi kurevská zima, něco na mě lezlo, takže si myslím, že i kdyby přede mnou někdo sedl na pepkovo kolo tak by mi to nedocvaklo. Když jsi mi zavolal tak jsem se i raději koukl mezi nohy, na čem to vlastně teda jedu.

                        0 0
                        • RomanH  

                          No a kolem Pajovyho a Depkovyho jsi sel ?

                          0 0
                          • Excel  

                            vůbec nevím, nepamatuju, šel jsem tama už stokrát v noci a kola tam byly skoro vždy, takže je to takový mlhavý

                            0 0
                        • Paja  

                          Si myslim, ze uz tam nebylo, by ses i s kolem musel protahnout kolem nej…

                          0 0
                  • Paja  

                    Aha 19:40, to bych nerekl, ze jste jeli uz pul hodiny po nasem prijezdu, ikdyz je fakt, ze jste se sebrali pomerne zahy…

                    0 0
                • RomanH  

                  sorry, jsem se predtim utuknul, 19:40

                  0 0
      • Motyll  

        Bylo to první kolo co tady zmizelo, pořád tomu nemůžu uvěřit. Podle mě to byla „náhodná“ čórka a zloděj nebyl znalec moc znalec.

        Jestli někdo z místních? Na to bych si nevsadil, ikdyž ruku do ohně za všechny nedám…

        0 0
        • les  

          Včera mě nezávisle na sobě několik lidí řeklo, že je veřejně známo i mezi nekolaři, že na Buku stává hafo nezamčenejch drahejch kol. Tato informace se zřejmě dostala až k někomu, kdo to zrealizoval. Jinak říkal Špica, že tam jezdil akorát kdysi nějakej blb krast tachometry, ale byl přistižen a poté bit do obličeje. Od té doby se tam neukázal..

          0 0
          • Paja  

            Verejne znamo i mezi nekolari – jako na Buku nebo i jinde?

            0 0
        • Jaroslávek  

          Byly to krizové dva dny, někdo měl štěstí, někdo ne.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.