• Paja

    Jaro je tu, ikdyž noční teploty se nám zase na chvíli vracejí k „za kamna vlezem“.

    0 0
    • mastihuba  

      uf ani by me nenapadlo ze uz je pulnoc :)

      0 0
    • MirosPikos  

      No…popravdě…březen ještě není jaro.

      0 0
    • Jaroslávek  

      Kdyby jen noční …

      0 0
      • Paja  

        Teď je 7, co bys chtěl 1. března?

        Od půlky příštího týdne předpovídají skok o 10 stupňů.

        0 0
        • pepek  

          ANO, ale terazky je furt zima

          0 0
          • Paja  

            +5 a zima, aha.

            A to máš vytápěný papuče.

            Zima má být příští týden v Alpách, kam jedu na lyže, v noci/ráno –12/-14 a přes den –6/-8

            0 0
            • pepek  

              Včera jsem právě netopil a ten studený vítr mě překvapil. (V tvém věku jsem taky zimu neřešil a dokonce mi ani moc nevadilo, když mi vibrovala brada při nočním návratu :-)

              0 0
              • Smazaný účet  

                Je to mladík, my starší jsme si poznamenali včera u vyjížďky toto:

                1 0
                • Paja  

                  Kdy se to láme, v 44 nebo až úderem půlkulatin? ;)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Asi to bude individuální. Mně až tak zima nevadí, ale žádná sláva to nebyla. Ten vítr dělal svoje a v lese bylo poctivě zmrzlý bahno a kaluže. Tachometr ukazoval nad Klajdou 3 stupně, ale on (blbec) ukazuje pořád asi o 3 víc, takže k té nule ve stínu bylo. Řekl bych naštěstí, aspoň se nepatlal povrch.

                    0 0
                  • pepek  

                    To se neláme, to se všechno plíživě neustále zhoršuje. (Až budeš stát v krámě a usilovně vzpomínat na dvě věci ze čtyř, které jsi měl koupit . . . . tak už začni dávat na všechno pozor :-)

                    0 0
                    • Paja  

                      Pouze jsem se pozastavil nad tím, že jsem mladík jsa jen o 2 roky mladší než String, který už se dal do kategorie „starší“.

                      0 0
                      • Motyll  

                        V tom případě jdu kopat hrob… ;)

                        0 0
                      • Smazaný účet  

                        Dal jsem se do kategorie starší před 3 týdny, co mi přeskočily záda a nechce se mě to pustit. Takže to asi bude to stáří. :-)

                        0 0
                        • Polka  

                          Já měl takový mylníky ve 30 a pak ve 40 letech. Loni na podzim ofouklej krk, měsíc jsem se toho zbavoval. V prosinci pak namoženej kotník nebo co a doteď to není cajk. Je to fprdeli, jsme už staříci :-)

                          1 0
                          • pepek  

                            Tak proti budoucím mYlníkům máme přece toto

                            Ty si stěžuj, stačí vidět ty tvoje stravenky. Já když teď ujedu pár kilometrů, tak se v noci nevyspím a druhý den su rozbitej jak cigánský hračky

                            1 0
                            • Motyll  

                              Fakt to používáš?

                              0 0
                            • Polka  

                              Jsem si říkal, že tam bude spíš i, ale už se mi to nechtělo ověřovat O:-) Já potřebuju jezdit často a dlouze pro udržení váhy a kondice, teď je to úpadek. S jarem a teplem se z toho snad vykřešu.

                              0 0
                              • Paja  

                                Jsem si říkal, že je divný, že i přes makaron tobě i Dušanovi furt šlapu na paty.

                                Dušanovi tedy jen co se týká ujeté vzdálenosti, ne vertikálně.

                                0 0
                                • mastihuba  

                                  bydlis moc nizko :)

                                  0 0
                                  • Paja  

                                    To taky. A hlavně dost toho najedu po městě, navíc Dušan často jede ráno autem a na kole až odpoledne, takže do kopce toho najede víc než z kopce.

                                    0 0
                          • pepek  

                            .

                            0 0
                          • mastihuba  

                            si stezujte, me posledni dobou chytaji krece do zad i do bricha, uriznu pilkou ve vincku starou hlavu a mam to od ramene pres lopatku az pod zebra. driv se mi to stavalo jen kdyz sem sebou jebl na kole, dnes me to chytlo do bricha u pocitace, myslel sem ze budu volat rychlou.

                            0 0
                          • obda  

                            A to jsi o pár let mladší ;) Nicméně mne potěšilo, že tepy i watty mám už po covidu zpátky na původních hodnotách. Malé radosti :)

                            0 0
    • mastihuba  

      mají někde v Brně titanový šroubky s válcovou hlavou?

      0 0
      • pepek  

        ne

        chtěl bych taky tak zhubnout, že by mě zbývaly už jen vyměnit šroubky za titan :-(

        0 0
        • mastihuba  

          ja nemam rad když je to volezly a rezaty, to se k enve nehodí…:)

          0 0
          • Motyll  

            Nechceš dneska zkusit max. tepovku nahoru po modré?

            0 0
            • mastihuba  

              jako chtel bych, ale nemam vynoseny prouti, nemam vykopany nemocny a uschly hlavy, nemam privazany tazne a to sem porad v prvnim vincku…. chodim dom za tmy, jeste ze se to uz natahuje, body batery 36, to na nejakou velkou akci neni, zivnu v 19h :)

              0 0
          • pepek  

            Tak kup u číňana, za levno

            0 0
    • Motyll  

      Nechce někdo sedlo? Najeto ca 300 km…

      0 0
    • Hammond  

      Frčím,Bledule v Rakoveckým…

      0 0
    • mastihuba  

      tady bych se teda ve vetru vyskytovat nechtel…

      0 0
    • novcze  

      tak před týdnem jsem dovezl kolo ze servisu, přes týden jsem ho dodělal, tak ještě to teplo aby bylo, zatím to moc nevypadá…

      jinak servisák kreativně měnil brzdový desky i když na nich bylo ještě 2 mm matroše, přihodil novej řetěz za litr i když jsem nic o výměně neříkal a jako bonus novej škrábanec na rámu a jeho specialita B-šroub na hazce zase blbě nastavenej (viz foto)

      0 1
      • mastihuba  

        proc si takovy veci nedelas sam?

        0 0
        • novcze  

          dělám, měl jen poslat vidlu a tlumič na repasi, zkrátit bowden/hadice a kouknout na vycentrování kol, ale chápu, že si tam chtěl přidat něco na čem má marži… jinak abych jen neremcal, kontroloval prý patku a geometrii, tak třeba to bude líp řadit :))

          0 0
      • mastihuba  

        ja zitra davam kolo do servisu asi po 15 letech , vycistil sem hlavko, vymenil retez, vlestil kazetu. :) jen mam fedry ze jak to rozhodim na prepravu ze to zase zkurvim. :)

        0 0
      • Smazaný účet  

        Kde jsou tak obětaví a šikovní? Nebuďte slušnej, řekněte jméno. :-)

        0 0
        • novcze  

          tak kde asi prodávají Orbeu v našem okolí, ty to tam máš asi ještě blíž než já… ale jinak proti nim nic nemám, borec je v pohodě :))

          0 0
          • Smazaný účet  

            Co odešel Nejlepší mechoš™ (p@X®), tak jsem tam byl jen jednou. Čekat na předem domluvenej servis vidle 14 dní s obhajobou, že ji posílají jinam, to bych uměl taky. Ale čekal jsem, že dělají servis sami. To mě donutilo další rok zkoušet servis jinde (opět díky p@Xovi za doporučení) a byl jsem spokojen. Ať už osobním přístupem paní majitelky a servisačky v jednom, rychlostí, tak i cenou. Co jsem chtěl aby udělala, to bylo hotový. Co jsem řekl, že si servisuju sám, na to sáhnutý nebylo. Dával jsem tam kolo jen kvůli vidli, k tomu jsem nechal vyměnit brzdy (vlastní) a docentrovat kola se sundáním, vyčištěním a vrácením kazety. Moc toho pravda nebylo, ale servis vidle v paneláku na podestě a centrování kol bez cent. stolice není úplně ono. Brzdy bych si taky vyměnil, ale když už jsem to vezl do servisu, nechal jsem to profesionálům. Výměnu oleje už jsem dělal (i s namazáním půlky předsíně), ale zakrátit hadice, aby to bylo akorát, to jsem radši nechal při ceně hadic na profíka. :-)

            0 0
    • novcze  

      kde je PaX, zase má bf odvykačku?… jak jsme se bavily o těch filtrech na brýlích, tak jsem si nechal dělat čočky od Omega Optix s jejich nej povrchovkou Spectra a kouknul jsem na to spektrákem a zasahuje to do viditelného spektra nad 400nm (viz foto, nahoře zdroj, dole přes čočku), ale jen decentně asi tak do 415 nm a modrá na displejích má peak kolem 465 nm, takže asi ok, ale do budoucna asi zůstanu u čoček Rodenstock

      0 0
      • Paja  

        Ani ne, naposledy online byl před 5 minutama.

        0 0
      • mastihuba  

        rodenstock je jedna z top znacek na skla, RP mozna o fous lepsi, Oklay sem nemel, ostatni ani neznam ale podstatny je resit parametry dojmy meritelny nejsou.

        0 0
        • novcze  

          to jo, ale Rodenstock je posedlej brandingem, to jejich R na sklech mě už leta sralo, tak jsem chtěl zkusit českou Omega Optix

          0 0
          • mastihuba  

            na sportovnich to nemam :) ani sem si toho nevsimnul mam dvoje civilni a tam to je

            0 0
    • Motyll  

      Možná už to tu bylo… Obchvat Ochoza směrem k lomu je krásná dálnice. Téměř na in-line. Místy.

      0 0
      • Smazaný účet  

        Nebyla by trasa na mapě? Vůbec nevím co je obchvat Ochoza. Ale rád se nechám poučit kudy jet. Nějak si nevybavuju, co se tam kde stringovatělo v okolí. :-) Jednou jsem cestu Ochoz – lom jel a po vytahání různých popínavek ze všeho možnýho jsem to tudy už nezkoušel. Znám směrem k lomu jen zelenou a pak po silnici až k lomu nebo tu humusovitou od zelené o patro výš nad silnicí.

        0 0
        • pepek  

          Humusovitou? Važ slova, to je můj objev :-) Nicméně, jak píše Motýl, už je to vhodné i pro postarší lidi na trekingu.

          0 0
          • Smazaný účet  

            Však to vím, že jsi obrněnej trasportér. Jak jsou někde hromady listí, keříky a větve lezoucí do hazky a výpletu, tak tam nejedu. nebo jen jednou. Což byl tento případ. Takže udělali cestu z toho objevu?

            0 0
          • Motyll  

            Proto jsem tama jel ;)

            0 0
          • Polka  

            Neřekl bych. Foto z dneška, volové ;-)

            0 0
            • pepek  

              No šak pěkná dálnica, to se Stringovi bude líbit. Než to zmokne.

              0 0
              • Smazaný účet  

                Těch klacíků je tam na můj vkus trochu moc. A sratchek jsem si dneska užil nečekaně dost kousek od Žebětína v Horákově žlebu. Jak se to začalo nabalovat, bál jsem se, že tam už zůstanu. Tohle nesplňuje kritéria stringovky ani náhodou. :-)

                0 0
                • mastihuba  

                  z toho si nic nedelej, jsou krasny trasy a jezditelny trasy, na ty krasny se musis jen mentalne naladit, coz vzdy neni jednoduchy nebo akceptovatelny.

                  0 0
            • Motyll  

              větvičky tam nebyly…

              0 0
        • Motyll  

          Mrkni na včerejší Stravu…

          0 0
          • Smazaný účet  

            Jestli jsi ten dvoupísmennej stín, tak to máš tajný.

            0 0
            • Motyll  

              Tak zkus požádat

              0 0
              • Smazaný účet  

                To je jak lákání followerů na YouTube. Ale když jinak neřekneš. :-)

                0 0
                • mastihuba  

                  dajte zvoncek :)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    :-)

                    0 0
                  • Smazaný účet  

                    Tak som dal zvonček, abych zjistil, že je to jak jsem si myslel. :-)

                    0 0
                    • Motyll  

                      Dyť jezdím větší voleje než ty… Větve tam fakt nebyly, nerad chodím na kole pěšky.

                      0 0
                      • pepek  

                        nebyly, to polek vyfotil někde vedle v lese

                        0 0
                      • Smazaný účet  

                        Však já si dělám srandu, jak dal Polka do komentáře tu fotku. To je mi jasný, že to není na cestě. ;-)

                        0 0
                        • Polka  

                          Opak je pravdou :-D

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            A vypadá to jak někde vedle cesty na nějaké mezi. Tak nic, sranda nebude. O víkendu jsem takto tahal kolo přes popadaný buky i na kroucené, takže nic zvláštního.

                            0 0
                            • mastihuba  

                              Jízda na kole už celkově není taková sranda jako dřív, v lese je to vesměs rozjebaný od lesní techniky, kde není musí člověk zas nelogicky vybírat trasu, aby dojel někam, kde už to taky nemá tu pointu jako dřív, na silnici zase fouká vítr jak v Holandsku a když už vyjede, tak má v kondiciogramu uvedený, že nemám dobrej den a měl by si raději odpočinout. Myslím že bych měl nahradit Patrika, nějak nám tu váznou příspěvky. :)

                              0 0
                              • Macik  

                                Zapomněl jsi napsat, že navečer začne být kosa jak hajzl. Taky si umím zdvůvodnit, proč se mi nechce ;-)

                                1 0
                                • mastihuba  

                                  jj uplne citim chut krve v ustech z mrazem roztrhanejch plicnich sklipku co se dere krkem nahoru. :)

                                  0 0
                              • Polka  

                                Máš to těžký :-)

                                0 0
                              • Smazaný účet  

                                Když je pěkně, tak neřeším co nejde a jedu. I když mám už měsíc nějaký doj3baný záda. Zatím mě to naštěstí samo táhne ven. Náhodou, teď nám to vodsejpá, ale vrátit by se mohl. Dlouho jsem nebyl na youtube, podívat se na nějaký video, co mě nebaví. Dep@X, žiješ? :-P

                                0 0
                                • pepek  

                                  Jo, sluníčko je většinou závaží na váze, které překoná tu nechuť vyjet. Přitom po počáteční krizi je to pak príma. Asi hodinu. Pak zase přijde koncová krize.

                                  1 0
          • mastihuba  

            z toho nejde vycist jestli ses jeste zastavil u krbu :)

            0 0
          • Jaroslávek  

            Tak nevím kdo z vás dvou mlží, ještě že mne tam včera Dušan nezatáh.

            0 0
            • Polka  

              Jak můžeš pochybovat…jel jsem tama včera. Ve spodní části byly ty větve a megabuk a vršek na inliny rozhodně není, ani téměř. Motýl to „trošku“ přibarvil ;-)

              0 0
              • Motyll  

                Třeba jezdíš jinudy. :)

                Větve tam fakt nebyly a významné hrboly taky ne. Jel jsem tama na full HT s úzkýma gumama. Bych si všimnul.

                0 0
              • pepek  

                Před týdnem to bylo aji na ty inlajny.

                0 0
    • mastihuba  

      5 dní bez příspěvku??? co to kua je? :)

      0 0
      • Paja  

        Úpadek? ;)

        1 0
      • chemik_mara  

        Tak dobre. :-) Dneska prisel rozsudek borca, co mi ukradl v lete Banditu. Dostal 2 roky s ostrahou, vyhosten z CR na 30 mesicu, dluzi mi 50 litru. Penize samozrejme neuvidim, pac je to recidivista a se mnou je z leta dalsich 7 poskozenych.

        0 0
        • pepek  

          A kde to prodal? Ten můj byl naštěstí blbější a nechal si bicygel doma. Takže jsem na tom byl trochu líp, jak ostatní (93 kusů, prý) kterým rozbil okýnka a sebral peníze z auta a podobně.

          0 0
    • mastihuba  

      chapu ze se to ode mne neceka, ale jede nekdo hore?

      0 0
      • Paja  

        Taková vzácná persóna, že by dorazila?

        0 0
      • Motyll  

        Jako končí mi FY, práce nad hlavu… Ale zase taková vzácnost. Uvidíme.

        0 0
      • Polka  

        Rozhejbáváš kosti před Malorkou? :-) Dnes nejedu bo dělám chůvu, snad neděle.

        0 0
    • nomecz  

      Už je to tady, s oteplením se vyrojila doslova hejna silničních „nindžů“ černý kolo, hadry a po 6 večer max s pidi blikačkolu velikosti a svítivosti diody na TV a jedou prostředkem silnice.

      některé věci prostě nechapu

      0 0
    • novcze  

      pozná někdo tu cestu kde to tam bylo

      https://www.novinky.cz/…oty-40390606

      0 0
    • mastihuba  

      kde udelat na vychode brna akci pro 40 lidi? grill venkovni zahradka.

      0 0
    • Motyll  

      Dneska se to Pepkovi muselo líbit…

      0 0
      • pepek  

        Jo dnes dost dobrý, jen škoda těch redbullů, takto to měl zelenočerný aktivista-model zadarmo :-(

        0 0
        • Motyll  

          RB mi bylo i líto…, není všem dnům konec. Synátor mne donutil se dívat snad po 10 letech. Spousta věcí je jinak.

          0 0
          • pepek  

            Tak dnes opět pěkná bitva . A mladej Russell šel náhodou kolem, skočil do auta a modelku úplně rozjezdil :-)

            0 0
      • Paja  

        Ty mu teda jdeš na ruku ;)

        0 0
    • novcze  

      tak tyhle teploty se mi už začínají líbit, dokonce by měli vydržet do víkendu… v lese je teď všude sucho ne?

      0 0
      • nomecz  

        Vsude uplne ne, treba o vikendu na francii necekany blaticko

        0 0
        • babicak  

          Archívní byl minulou středu taky pěkně mokrý, v neděli u Černé Hory nám našel mašér místo na trase, kde se mu v blátě přestala otáčet kola :-).

          0 0
          • mastihuba  

            mel bych k tomu poznamku ale nevlezl bych se do desatera a rekli byste ze jsem hruby. ;)

            0 0
          • Paja  

            Ale minulou středu bylo po dešti.

            0 0
    • TheodoreMiller1  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • mastihuba  

      no

      0 0
    • Lišák  

      Kdyby třeba někdo jel poblíž,tak 17%, i 12% jsou opravdu lahodné. 10% k dostání kdykoliv na Vranově.

      Výčep zde.

      0 0
    • novcze  

      jako poslední krok jsem nalil no tubes a jsme ready na první letošní vyjetí… mimochodem ten no tubes je oproti muc-off dost tekutý, ani jsem to nemusel dovnitř tlačit pístem, stačilo jen nalít do žanety a natekl tam sám.

      ještě fotka abych si pamatoval, jak to vypadalo než se to celý zasere od bordelu :)

      0 0
      • Macik  

        Moc hezký to máš. :-)

        0 0
        • novcze  

          teď už to je hezky zaprášený :)

          p.s.

          jinak nemilá věc, dali zákaz vjezdu kol na spojku v Jinačovicích zde https://mapy.cz/s/gehubebagu

          0 0
          • xc72  

            Včera mě to také překvapilo. Jel jsem tak nějak “najistotu” tak jsem ani neviděl, jak je to přeznačeno a sjel jsem dolů na hlavní. Tam žádné značení. Až doma jsem se podíval na mapy.cz, že se to teď jede doprava nahoru…

            0 0
            • novcze  

              jo, značenou cyklotrasu vedou nahoru, ale na to jim kakám, příště normálně sjedu na hlavní a těch 100 metrů dám po chodníku nebo po silnici, podle toho kde zrovna nebude provoz

              0 0
              • Milonak  

                Aha, takže je to trvale?

                0 0
                • novcze  

                  jo, normálně značka zákaz vjezdu kol a cyklotrasa přeznačena

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Už je to tam celkem dlouho. Taky jsem koukal. Asi kvůli tomu psovi v zahradě, kterej mě vždycky honil a štěkal za plotem. :-)

                    0 0
                    • novcze  

                      njn ne všichni jezdí i přes zimu ;) … mimochodem, ten udusanej štěrk co pak vede dál na Brno je teda opruz, tím je vysypaná ta nová stezka celá?

                      0 0
                      • chemik_mara  

                        Tam bude asfaltova cyklostezka. A ten potucek, ve kterym vlastne ani neni voda bude asi soucasti kanalu Dunaj-Odra-Labe, protoze s tim delaji velky veci. Tam se muselo „utopit“ neskutecne penez

                        1 0
                  • Milonak  

                    Ok,díky.

                    0 0
          • scoty  

            Tak po rozkopání toho pěknýho údolí už tam bude jezdit jen pár cyklostezkových stíhačů a rodinky s dětmi…

            0 0
            • Smazaný účet  

              …rodinky s dětmi, s kočárky, se psy na navíjecím vodítku přes celou šířku stezky apod, jak jsme zvyklí všude, kde se vyasfaltovalo a vystezkovalo. :-)

              Pro ostatní pořád zbývá trasa přes kopec.

              0 0
              • scoty  

                Na kopec byla pěkná cesta, nyní kamenitá sahara.

                Výhodou toho zničeného údolí bylo vlhké mikroklima plus ochrana před sluncem a větrem.

                0 0
              • novcze  

                tu trasu přes kopec stejně většinou jezdím, podél potoka jen výjimečně

                0 0
            • pepek  

              Vždyť máš ještě dvě možnosti, jak jet vrchem a spojit to s těmi dětskými traily

              0 0
              • scoty  

                Říkals, že to tam je strašnej volej..:)

                Pořád se dá ještě jezdit kolem Myslivny a Holedné.

                0 0
    • mastihuba  

      musim konstatovat ze na zahradky je jeste brzo, jedna takticka ctvrtecni chyba a je z toho rymecka.

      0 0
      • Smazaný účet  

        Se přestalo testovat a najednou zase každej bude mít rýmečku. To by tak hrálo. Jak k tomu ta chudák muňka přijde, co?

        0 0
      • Motyll  

        Je to zrádné. Více účastníků litovalo ;)

        0 0
      • Polka  

        +1. Trpím od sobotního rána.

        0 0
        • pepek  

          Já taky, žena si teď naměřila covid, tak du hledat kde se otestovat (skoro všechno je zrušeno, i když na netu to mají furt)

          0 0
          • Excel  

            Pokud nemáš rýmečku tak bych nikam nechodil a počkal jak se to vyvine, ni?

            1 0
          • poison  

            Tady se jde zaregistrovat i na dnešek

            https://www.e-gene.cz/…covid19.html

            0 0
            • pepek  

              Už jsem tam naplival

              0 0
              • mastihuba  

                antigen ti ukaze velky hovno, vseci okolo antigen negativ PCR pozitiv. Ja to neresim protoze presne vim kde a jak sem k tomu dosel. bez cepice, studenej vitr ofouknuti…ctvrtek, patek, sobota a jak sem byl v sobotu v razi, tak sem ve sklepe kde je 8–10 stupnu hodinu stacel vinisko jen v triku a pantoflach.

                Myslel sem ze polek je otuzilejsi, jeste se mi smali ze sebou vozim perovej spacak.

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Stará pověra. Zima a nemoc spolu nesouvisí. Každý tzv. nachlazení je virovýho původu. Prostě jste nalezli všeci do jedné knajpy a tam jste si něco předali. ;-)

                  0 0
                  • scoty  

                    Přesně tak :) Je to infekce virového, nebo bakteriálního původu, která pochopitelně lépe nasedne na sliznice oslabené podchlazením…;-)

                    3 0
                  • Motyll  

                    Předání proběhlo pouze u 2 ze 3.

                    0 0
                • Jezevec70  

                  To jsem si taky myslel. V pátek večer posezení s pivkem na lavičce. V sobotu večer trochu knedlík v krku. V neděli se spustila rýma – myslel jsem, že to bude z toho pivka. V pondělí antigen v práci pozitivní. V úterý PCR – pozitivní.

                  Chytil jsem to nejspíš v práci, kde to má/měla snad čtvtina lidí.

                  0 0
                • Excel  

                  Delaj se PCR aj z kemru, resp. ja na takovem byl.

                  0 0
    • Motyll  

      .

      1 0
      • babicak  

        Kdepak je mu konec?

        1 0
        • Paja  

          Je v úkrytu a určitě to tu z povzdálí sleduje ;)

          0 0
          • Jaroslávek  

            Taky bych řekl. Ve vhodnou chvíli vypálí nějakou raketu:-)

            0 0
            • Paja  

              Podle toho kdy ho „vyprovokuje“ skupinka miťo, bara2, mumka a spol. ;)

              0 0
              • Motyll  

                Teď bude pár dní depresivní počásko, ale pak to přijde… Euforické fota slunce, piva (mimochodem ochutnal jsem to Předklášteří a zlatej Bitr) a kol… To ho vytáhne na ÚP a z nory :)

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.