• Paja

    V novem tydnu s novym vlaknem a snad veselejsim obsahem…

    0 0
    • mastihuba  

      myslim že nám chvilu bude trvat než se tady začnem zase normálně svolávat. Vo Buku už se fakt moc mluví i mimo cyklistickou veřejnost.

      0 0
    • jonys  

      Pajo, mohl bys nezamykat ty prošlý diskuse, prosím? Jak teď mám na Františkovu hlášku o tom, že stavu 1:2 Kometu odepisuje napsat: „Hups!“ ?

      :-)

      0 0
    • Jitrocel  

      Co že to, zase tu někomu čórly kolo? Možná když už ten dotyčnej třeba bude dělat tour de bazar, tak by se mohl koukat i po mým… Skřítek v hlavě mi říká, že když mi ho čórly před zimou, tak na jaře by se někde mohlo oběvit, alě už nějak nemám sílu po těch bazarech běhat. Kolo už mám jiný, jen ta vidle co tam byla, ta by se hodila, ale nefandím si…

      0 0
    • Motyll  

      O víkendu proběhl test a funguje bezvadně. Kluzáky, hlavko a ksicht čisté… (dodatek k diskuzi cca 14 dní zpět)

      0 0
      • Polka  

        Puc mne to na jeden den a zaliskam ti to tak, ze to kolo ani kluzaky nepoznas ;-D

        0 0
      • Paja  

        Kluzaky a hlavko verim, xicht bud nebylo blato nebos jel pomalu;)

        0 0
      • Jitrocel  

        udělal jsem si nedávno jeho napodobeninu, čistě z dlouhé chvíle a bláta venku a musím říct, jo fakčí to, ale asi by to chtělo ještě kousek delší (Dělal jsem to podle plánků co jsou někde tady na BF).

        0 0
    • mastihuba  

      dnes silnica

      0 0
    • mastihuba  

      počasí jak lusk dnes silnice :)15:30 z krpole. Dnes to bude po včerejšku kudla. :D

      0 0
    • Splinter  

      Tady je nejak mrtvo.. Jezdite nekdo vubec na kole? :-P

      0 0
      • bikerskrnov  

        Zítra chci vyrazit na celý den, trasu nechavam nahode, kdo se přidá?

        0 0
      • Karaya  

        Mrtvo právě znamená, že se jezdí ne? :D

        Máš pohotovost?

        Kdyby bylo dneska víc času, jel bych s olympionikama na ten jejich závod :-)

        0 0
        • Splinter  

          jo mam, urval sem se na 2hodky tak sem namotal nejakych 65 pres Vranov a tam okolo..

          0 0
          • mastihuba  

            je to vubec mozny 65 za 2h? Sem pres vranov a okolo dal za 2h 40km a uz druhej den nemuzu chodit :)

            0 0
            • pepek  

              Máš recht, určitě kecá. Bo já jsem dnes na „žiletce“ nakroužil 84 km za 4 hoďky, Vranov v tom byl taky, takže průměr přes 30 leda na mopedu. (btw oprasila mě asi 70-ti letá řidička, která asi měla panickou hrůzu z toho, že když zabrzdí, tak jí to v kopci zdechne. Tak to poslala vedle mně do zatáčky, ale zase nechtěla do protisměru, že. Táhla si za sebou vláček aut, tak jsem ji předjel na křižovatce a začal gestikulovat, ale vůbec mně nevnímala, byla zcela zaujata situací 5 metrů před vozidlem.

              0 0
          • mastihuba  

            dybys jel s nama do toho chorvatska tak by me to moc pomohlo. Potrebuju vyrazne oddelit skupinu A od skupiny B :) takhle me zas odpali na prvni jizde.

            0 0
            • Splinter  

              ty tam jedes zase? a kam? Ja uz nikam nejedu, jezdit se da v pohode tady a i kdyz tady lidi jezdi autama jak prasata, tak je to porad lepsi nez tam…

              0 0
              • mastihuba  

                na makarskou, chtěl jsem prosadit toskánsko jak mi radil paja ale to bohužel neklaplo

                0 0
      • Paja  

        Dost odvazne od nekoho, koho jsme na vyjizdce (chrceni od Olympie nepocitam) nevideli uzaninepamatu­jujakdlouho…

        0 0
        • Splinter  

          ty vase casy a cile jsou nejak nekompatibilni posledni dobou…

          Srazy ve meste stiham jen kdyz mam na 6tou coz je jednou za mesic a neco…

          0 0
          • Paja  

            Tak treba 3 tydny zpatky ses nahlasil do cile, ale odjels odtam driv nez jsme dorazili…;)

            0 0
            • Splinter  

              nj kdyz uz jedu brzo tak vy zas jedete moc pozde, uvidime jak se to vyvine tento tyden… Byl bych pro neco silnicniho…

              0 0
              • Paja  

                Nj, kdo by to byl rekl…;)

                ale 65km/2hod. s profilem jak kolem Vranova je pro nas trochu utopie…

                0 0
                • Splinter  

                  jezisi to sem zas neco napsal… Utopie to neni, zeptej se karosa, ten taky asi pred tydnem nevedel z ceho jede :-)

                  0 0
                  • Paja  

                    Utopie to mozna neni pro Tebe s Karosem, ale ja mam letos najeto tesne pres litr, a to hlavne do prace…

                    0 0
                    • Karaya  

                      Základ je dostat se pohodovou vyjížďkou dostatečně daleko po větru od Brna. Pak, když se začne jet kudla, tak s představou 80km proti větru osamoceně teprv uvidíš jaké jsou tvoje skutečné možnosti :D

                      0 0
                      • Paja  

                        …sem si ted v Hornbachu koupil takovej sikovnej metrovej gumicuk…;D

                        0 0
                      • Splinter  

                        tak nejak :-D

                        0 0
                      • bagr84  

                        Ja vcera hezky na silnici do Breclavi, rikam si jak to krasne jede, otocim to zpet na Brno a… ono kua fouka jak prase. Bez zradla, bez penez, krasne zkazena sobota :)

                        0 0
                        • Lada,s  

                          Jo to je klasika tímto směrem :) Jednou jsem takto frčel do Mikulova, rovinky 40 km/h říkám si asi forma :-D a zpátky očistec neskutečný :-)

                          0 0
                      • obda  

                        Super výběr – buď umřu během dvou hodin sám, nebo během 20 minut při pokusu uviset balík ;)

                        0 0
                    • RomanH  

                      Chrte :-)

                      Neboj, to se s Klinovcem natahne.

                      0 0
                      • Paja  

                        Ja ti dam chrta ;) a kolik mas navalcovano (nejen) ty?

                        0 0
                        • RomanH  

                          Ja nevim, ale tusim jen nejakych 600 – 700. Ted jsem si zase daval chvili kvuli te ruce pohov, o vikendu jsem nemohl, a tento tyden vcetne vikendu je taky spatnej…

                          0 0
                          • Paja  

                            To je tim dojizdenim do prace…ja narozdil od tebe o vikendech zadny stodvacitky na silnici s Maňáskem nedaval.

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              Já zmínkou o fullu málem přišel o partnerku, a tady mezitím vládne tajná asfaltová lobby :-)

                              0 0
                              • Polka  

                                A ted si predstav jak na tom musel byt Pepek, kdyz doma zahlasil, ze o fulla prisel…radsi nedomyslet.

                                0 0
                              • RomanH  

                                takze misto fulla kupujes silnicku ? ;-)

                                0 0
                                • Paja  

                                  Krosku, aby to bylo trosku do terenu…;D

                                  0 0
                                  • Smazaný účet  

                                    Je fakt, že třeba prygltrail jezdím pořád jak s beranama:-(

                                    Říkal mi kamoš z Betéšky, že se tam teď nějakej biker proletěl helikoptérou…

                                    0 0
                                    • Smazaný účet  

                                      tak nakonec neletěla: http://www.firebrno.cz/…s/detail.php?…

                                      0 0
                                      • Smazaný účet  

                                        odkaz nevalí:

                                        24. březen 2012, 15:53

                                        Záchrana osob/zvířat

                                        Záchrana osob/zvířat Brno-venkov

                                        Podtyp: Z hloubky

                                        Popis: Jednotky vyjely na pomoc zraněné cyklistce. Provedeno prvotní ošetření a pacientka je ve spolupráci se ZZS stabilizována. Na místě zasahuje lezecké družstvo. Příprava pro bezpečný stransport přes hladinu řeky Svratky na druhý břeh. Osoba převezena na člunu přes řeku a v nosítkách transportována k vozu ZZS. Pro případnou výpomoc byl k dispozici vrtulník LS PČR s leteckými záchranáři – nezasahoval, ponechán v záloze. Zraněná osoba předána do péče ZZS.

                                        Jednotky: PS Lidická, PS Tišnov, SDH Veverská Bitýška

                                        Obec: Veverská Bítýška

                                        Stav: Ukončená

                                        0 0
                                        • obda  

                                          Heezky. To by mne zajimalo, kde presne se to stalo.

                                          0 0
                                          • Excel  

                                            Já mám na žiletce hovno. Že franta tak zbuznatí bych nikdy neřekl. Na druhou stranu když vidíš staré cyklisty tak to šolíchaj na těch silničkách, na bajku téměř nikdo, takže s věkem je to asi přirozenej vývoj. Již jen očekávám, kdy Franta pořídí silniční tretry a pro pivo na Buku bude chodit jak ten naprcanej kačer.

                                            0 0
                                            • RomanH  

                                              MUHEHEHE, hadej, co ma Franta ;-)

                                              0 0
                                              • mastihuba  

                                                franta ma bajkovy kufry a tak to taky zustane. :) nemam problem na tom jezdit s camelem, volnym dresem a kalhotama.

                                                0 0
                                                • RomanH  

                                                  Tak jsem mystifuckoval, ja myslel, ze uz mas i silnicni tretry a chystas se na pedaly. No nic, to prijde ;-)

                                                  0 0
                                                  • pepek  

                                                    Teď po té hrvatské jízdě čekám opět prudký propad a dočasný návrat do lesa.

                                                    0 0
                                                  • RomanH  

                                                    Jak jednou zjistil, ze na silnicce slapne a ono to jede, bude se hodne rozmyslet, na cem pojede na Kopec. Jedinej minus je ta absence autopilota :-)

                                                    0 0
                                                  • Motyll  

                                                    25 pláště a hurá po modré…

                                                    0 0
                                                  • mastihuba  

                                                    nutí mne to snižovat spotřebu a to je dobře :D

                                                    0 0
                              • Paja  

                                U me ne, na ziletce mam letos 40km…;)

                                0 0
                                • obda  

                                  Ty brdo, ja mam na ziletce vic nez Paja :) (a na bajku neco malo pres 100 :( )

                                  0 0
                                  • Paja  

                                    Toz ja na tym vyjel 2× do prace, aby z ni vitr sfoukl prach;)

                                    0 0
                                  • mastihuba  

                                    problem je ze tenhle fakt z hlediska rychlosti a vytrvalosti vubec nic neznamena. :)

                                    0 0
                                    • obda  

                                      Zvlaste v kombinaci s mym 200km najezdem za rok 2012 ;)

                                      0 0
                                      • mastihuba  

                                        jestli tě to uklidní já mám 1200 a vubec nic se s mojí výkoností nestalo :D

                                        0 0
                                        • Jaroslávek  

                                          18oo mi je též ku hovnu.-(

                                          0 0
                                          • RomanH  

                                            ufff

                                            0 0
                                          • Paja  

                                            To se uvidi na Klinovci po 200 kilometrech…

                                            0 0
                                          • mastihuba  

                                            řekl bych že v tvým případě to musí byt v hlavě a ne v nohách :D

                                            0 0
                                            • Paja  

                                              Maňas uz ve svym veku asi nemuze cekat, ze z nej bude vybusnej jezdec, ale naopak ze to ma v nohach diky kazdorocnimu najetymu objemu se tady v porovnani s jeho legendarnim TDI ;) mohlo par lidi presvedcit ;D

                                              0 0
                                              • mastihuba  

                                                jsem mezi nima. :)

                                                0 0
                                                • Paja  

                                                  Neber si to nejak spatne, ale na takove “vyjizdce“ jsi s nama jeste nebyl;)

                                                  0 0
                                                  • Polka  

                                                    Sak proto tedka pilne buzeranti, aby to mohl na Klinovec vsechno dohnat :-D

                                                    0 0
                                                  • Jaroslávek  

                                                    Jsem zvědav jaká bude účast, hošové.-)

                                                    0 0
                                                  • Polka  

                                                    Ja uz jsem driv avizoval ze Klinovec negativ, snad ten Beskydskej prejezd.

                                                    0 0
                                                  • mastihuba  

                                                    je fakt že na správné vyjížďce sem s vama nebyl, ale vidim jak mne dycky natřel na drtičovi nebo na sudetech.

                                                    0 0
                                                  • bagr84  

                                                    Co, jakej Klinovec, kdy, proc, jsem zvanej?

                                                    0 0
                                                  • Jaroslávek  

                                                    Zatím vím o jedné lokomotivě, ale dvě to by bylo terno.-)

                                                    0 0
                                                  • RomanH  

                                                    Jasne, jsi. Priblizne koncem kvetna, start v Tisnove ve 4 rano. Trasu mam (az po Sadskou je stejna, jako jsme jeli do Kerska), klidne ti hodim odkaz, ale chci ji jeste behem kvetna nechat zkorigovat Prazskou sekci, aby nam poradili dle stavu silnic a tak. Od sebe to mam dle Bikemapu 357 Km a 3160m prevyseni.

                                                    0 0
                                                  • bagr84  

                                                    super, dik. Snad to nebude posledni vikend v kvetnu, to zas musim na nakou svatbu :)

                                                    0 0
                                                  • Paja  

                                                    Takze na obed se stavujeme na sipkovou…

                                                    0 0
                                                  • Polka  

                                                    No nerikal jsem to…

                                                    0 0
                                                  • RomanH  

                                                    Ja bych se moc nerozsedaval, budeme toho mit plny brejle Oo:-)

                                                    0 0
                                                  • Paja  

                                                    Tak ale jestli tama pojedeme, byla by skoda se tam nestavit, minule to prinesli docela rychle a stejne tam budeme v dobe obeda…

                                                    0 0
                • Polka  

                  Je to robot :) Ja sem v sobotu zase zjistil, ze stovecka na biku se na ranni zampionovej krem ujet fakt neda. Kazdopadne prvni letosni Bobrava, jaro prislo fakt brzo.

                  0 0
      • Blade  

        Tak:) Já v sobotu letos prvně na Základně a tam taky nikdo. Respektive nikdo mně známej, jinak narváno :D

        0 0
        • mastihuba  

          fkolik jste odjížděli? jestli po půl paté tak si myslim že jsem vás potkal, sem si teda spíš všimnul tvoji ženy, ale to je celkem pochopitelný. :D

          0 0
    • mastihuba  

      příští sobotu jedu na pařbu do pusté rybné, nenapadá vás jak to vylepšit abych se vyhnul provozu a mohl jet na silnici?

      http://www.bikemap.net/route/1478520…

      0 0
      • RomanH  

        Ta trasa je dobra. Akorat Ti nerucim za kvalitu asfaltu za Lysicema.

        0 0
      • Motyll  

        Za mne OK – ono stejne neni moc jinudy. V Jimramove na namesti penzion Jimram. Doporucuji pauzu a PIVO. Silnice je rozflakana i pred Nyklovicema.

        0 0
        • mastihuba  

          bych se na blansko nejraději vyhnul křtinám a jedovnicím, ale přes brno a bílovice je to zbytečná zajížďka

          0 0
          • RomanH  

            Jedovnice – Krtiny uplne v pohode. Jeli jsme tam s Manaskem minulou nedeli (smerem od Rajce). Usek Sloup – Ostrov byl hodne rozbitej (doporucuji jet po hlavni), a pak ve sjezdu z Petrovic (v nasem pripade vyjezd) byl pisecek a sterk.

            0 0
            • hony007  

              Franta to ale nema pres Sloup, ale kdyby jo, tak do Rajce je lepsi jet pres Zdar /fajnove asfalt/.

              0 0
        • Paja  

          Pred Nyklovicema je to horsi, ale zas Olesnice – odbočka na Rovecny je uplne novej hladkej asfalt

          0 0
      • Polka  

        To bude hodne zaslouzeny pivo.

        0 0
      • Paja  

        Ja tudy teda na kole na chalupu moc nejezdim (vetsinou kolem Svratky pres Vir), ale Kunstat – Rozsec je pekne frekventovana silnic, ktera ma alternativu s malebnym okolim (skoro jak od pepka;) Kunstat-Rudka-Sulikov-Rozsicka-Olesnice.

        A pokud bys ten profil chtel min nahorudolu, da se jet z Rajce dal na Doubravici-Lhotu Rapotina-Svitavka-Letovice(po statni je to jen asi 2 kilaky)-Kretin-Svojanov-Bystre – v tomto smeru tam temer zadny najety vyskovy metry neztratis a silnice taky slusna a dal Jedlova-Korouhev-Lacnov (povrch pres Korouhev nevim, ale predpokladam, takovej vysocinskej standart)

        0 0
        • mastihuba  

          oki dikec, ještě uvidim podle počasí.

          0 0
          • Karaya  

            Jestli jedeš na silničce, tak si na Paju za Rudkou možná vzpomeneš :-)

            Já jsem teda jel za Sulíkovem přes Trpín do Bystrého a ten asfalt je dost děsnej.

            0 0
            • Paja  

              No vsak jsem psal jako od pepka ;) ja tama uz dlouho nejel, natoz na kole, jen si pamatuju, ze okoli je tam z estetickeho hlediska hodnotne;) o dost vic nez ten lesni “tunel“ Kunstat-Rozsec, ale jaka je tam ted silnice netusim, ja taky po Vysocine jezdim vetsinou na biku, takze me spatnej asfalt zas tak nevadi…

              0 0
    • Jaroslávek  

      Silnica proběhla v so, Nenkovice-Brno něco málo přes dvě hoďky a to pokládám za životní výkony tyhle jízdy. Takže s Orlíkem na Klínovec ? Asi budu aplikovat „JSt style“ s vyloučením putyky a start o půlnoci.-(

      0 0
    • Jaroslávek  

      Konečně se práší na ZTZ Kopaniny-Reslofka. Potvrdil se (aspoň pro mě) rozdíl mezi suchem a mokrem, závěrečný šutry nad Reslofkou jsem zaregistroval, ale to bylo asi tak všechno, nechápu jak jsem si je na podzim mohl prohlížet z polohy ležícího střelce.-(

      0 0
    • mastihuba  

      dnes silnice :)

      0 0
    • Smazaný účet  

      info:

      Šmelc dnes venku open,

      o víkendu budou mít mladí otevřenej venek a staří hospu…

      0 0
      • Paja  

        To na ty zahradce vzhledem k predpovedi pocasi budou sedet asi sami…

        0 0
        • Smazaný účet  

          Hmmm, mladší slečnapaní asi předpověď nesleduje :-(

          0 0
        • mastihuba  

          no my pokračujem v topné sezoně, dnes jsme chvilku byli venku ale fakt je to jen na nachlazený záda. Vyhřátej krb je furt nejvíc :)

          0 0
    • mastihuba  

      apropo 7,6km :DDD

      0 0
    • Polka  

      Toz dneska nastesti nikomu kolo neslohli. A z hospody to vzdycky jede „tak nejak lip“.

      0 0
    • Jaroslávek  

      Včera jsem kousek před Ochozí sám sebe ptal: a komu tím prospějete ? aneb nikdo nemá rád namotanej klacek v šaltru, tak jsem tomuto místu věnoval 1o minut, ty dva kořeny jsem tam nechal.-)

      0 0
    • jan.pernik  

      A co na čórkaře použít něco takového

      http://www.integratedtrackers.com/GPSTrack/

      0 0
    • Paja  

      Jede dneska nekdo nekam?

      0 0
      • Jaroslávek  

        Ty voe, to jsou otázky… Jsi volný v 17 nebo v 18 ?

        0 0
      • Polka  

        Budes rad, kdyz to v suchu stihnes dom.

        0 0
        • Paja  

          Uz to tak bohuzel vypada, soudruzi na WG sice srazky zrusili, ale podle radaru se nezda, ze by jim to melo vyjit…

          0 0
      • bagr84  

        Silnice brno jih, ale jen kratce, 2h max.

        0 0
        • Jaroslávek  

          V tom bočáku to dýl nevydržíš:-(

          0 0
          • mastihuba  

            sem šel včera málem premierově do škarpy když to do mne fouklo při sjezdu z veselice, ten papundeklovej krám nemá žádnýho autopilota.

            0 0
          • mastihuba  

            sem šel včera málem premierově do škarpy když to do mne fouklo při sjezdu z veselice, ten papundeklovej krám nemá žádnýho autopilota.

            0 0
          • bagr84  

            Měl jsem dát na tvoji zkušenost. Déšť co chčí nahoru… Ale vydržel jsem půl druhé hodiny :)

            0 0
      • Jaroslávek  

        Trochu jsme to prokoučovali, ale jen trochu.

        0 0
        • Paja  

          jojo, podle radaru to vypadalo neblaze, ale nakonec meli soudruzi z pepkovoguru v podstate pravdu, aspon u nas drobne prselo jen par minut a jinak to bylo jen sem tam par kapek…v lese by to bylo v pohode, ani by tolik nefoukalo…

          …teda nevyslo jim to 100% nekdy kolem 11 pak prselo znovu a vydatneji.

          0 0
    • jonys  

      Co neděla?

      0 0
      • pepek  

        …co sobota?

        0 0
        • jonys  

          Se podívej na předpověď!To asi nepude, ne?

          0 0
        • Jaroslávek  

          Nic.

          0 0
          • Paja  

            Vy to budete chlastat i na tech padesatinach?-)))

            0 0
          • pepek  

            Maňasu, kdy už konečně doděláte tu Cihlářskou? Tady to všude vypadá jak u cementárny. Asi zorganizuju protestní shromáždění občanů, aby vám to hraní s bagrem tady zatrhli. Dyť to není možný, za tu dobu by soudruzi v japonsku přemostili mořskou úžinu a vy si tady hrajete na 100 metrech ulice

            0 0
            • jonys  

              To je v pořádku. Velice kvalitní. Tak vo tom nemluv. Zavři voči a dělej, že nic nevidíš, ne?! Maňas to stejně neorchestruje, to by jezdil na karbonovým Epicovi nebo v X6 :-)

              Dneska jsi měl s tím počasím recht, v lese by se ztratil i ten fičák…Zejtra se možná nezvednu po Kometě, tak nechcu nic slibovat. Ale jestli bude jakž takž a mě taky, vyjedu.

              0 0
            • Jaroslávek  

              Zorganizuj.

              0 0
        • obda  

          Během noci ze včerejška na dnešek Zlobice, Stanovisko a vůbec celé okolí mezi Kuřimí a Tišnovem: http://napalm.tym.cz/napalmne.htm Hmm, a od pátku 6:30 jsem nespal ;) Ale za celou dobu jen pár kapek a trošičku sněžení s deštěm, nestálo to vůbec za řeč. Hned bych si to dal na bajku :)

          0 0
      • Jaroslávek  

        Nic.

        0 0
    • Motyll  

      Tak koukám, že nám zase nasněžilo…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.