• Paja

    Streda? Po silnici ke kulatemu stolu?

    0 0
    • Jaroslávek  

      Snad. Sím zamknout únor.

      0 0
    • Polka  

      Streda jo, ale srackama, jak jinak ;-)

      0 0
      • Paja  

        Nezklamal…;-)

        0 0
      • les  

        Taky tak :)

        0 0
      • pepek  

        Já budu asi za zbabělce

        Byl jsem teď v Blansku a vůbec to nebylo pěkný

        0 0
      • Jaroslávek  

        Ne že mě necháte sedět na rohu.-)))

        0 0
        • Smazaný účet  

          Stejně je to furt dokola (ty kecy), ze začátku to vázne, pak se proberou obvyklý témata (gumy, modrá kostka) a pak přijde hajnej :)

          0 0
          • Paja  

            Kdyz prijedes, tak se dneska bude urcite probirat to tvoje kolo ;-)

            0 0
          • Jaroslávek  

            Fčera kecy byly jiný, obvyklá témata se neprobírala a hajnej nepřišel. Jedině že by přišel po půl devátý. A ještě jsem zlomil držák na světlo, tak jsem byl poměrně hysterickej. Soudruzi mi svítili na cestu. Díky vám !

            0 0
            • RomanH  

              Jak se da zlomit tlustej gumovej drzak ?

              0 0
              • Paja  

                Maňas ma ukrutnou silu…:-D

                Ne, mel drzak na OS rodla, kterej je ale plastovej.

                0 0
                • Smazaný účet  

                  To už zlomil min. druhej ne? Ten OS se vůbec nemusí dotahovat na krev a nezklápí se…

                  0 0
                  • Paja  

                    Jo, ale tenhle mu praskl nahore, tam kam se dava svetlo.

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Nj, když on ani neví, proč jsou na svítilně ty 2 vyfrézovaný plošky :)

                      A vršek je ze stejnýho matroše jako u neOS.

                      0 0
                      • Paja  

                        To nevim jak to tak cpe, nevim, jestli ten jeho nebyl dole prave gumovejsi a nahore plast, jeste mam doma jeden, kterej je tak jak pises (cinani to asi skladaji jak jim to prijde pod ruku).

                        Vyhoda je svetlo jako convoy s2+, ktery je stejne tlusty vsude, takze se do drzaku da nasunout.

                        0 0
              • pepek  

                Když jseš modrý elegán a nesneseš černý držák na kole ve dne, tak ho holt každou noc nasazuješ a pak ho zlomíš. Co ti na tom připadá nelogický? Normálnímu člověku ten držák vydrží 5 – 10 let.

                0 0
                • Paja  

                  Az na to, ze mu to prasklo v miste, kde se nasazuje svetlo a ne tam kde se drzak nasazuje na rodla.

                  0 0
                  • pepek  

                    to je jedno, prostě nevhodný uživatelský přístup, žádný nárok na záruku :-)

                    0 0
                    • Paja  

                      Neni, to by musel nechavat svetlo na riditkach furt, ne jen drzak.

                      Ja pres zimu nesundavam ani drzak ani svetlo, nicmene svetlo obcas vyndavam stejne, vzhledem k jeho snadne ukradnutelnosti bych ho pred hospodou nebo kseftem na kole nenechaval.

                      0 0
              • Jaroslávek  

                Bohužel není gumovej.

                0 0
              • Jaroslávek  

                P.S. Nebyl.

                0 0
    • mastihuba  

      To je kde? :) uz je na modre asfalt? Toci tam aspoň regenta?

      0 0
    • Motyll  

      Jaro.

      0 0
      • Paja  

        Minule jste to odflakli, takze

        1. kreativni diskuze nad navrhy dresu
        2. napjati posluchaci
        3. kulaty stul v celkovem zaberu
        0 0
      • Karaya  

        Zima.

        0 0
        • Motyll  

          Photoshop.

          0 0
        • Excel  

          Až počasí dovolí, tak se vrátí Gustav.

          0 0
          • RomanH  

            Nad Tatrou sa blyska, a u nas uz zacala bikova sezona. Kolem Bileho potoka je vsechno podmacene a misty rozdupane od koni ci rozjezdene od lesaku, ale neslo nevyjet. Krasnych poctivych 70km.

            0 0
            • pepek  

              Já jsem podnikl výhradně silniční vyjížďku k malým Hanákům, kterou jsem si pečlivě naplánoval, abych do kopca jel s větrem a z kopca v závětří lesem proti větru. Výhradně po asfaltu, abych se nezašpinil. Měl jsem to v navigaci i v mapě .

              Neviem ako sa to mohlo stať, nakonec jsem se našel na modré od Huti do Sloupa :-)

              0 0
              • RomanH  

                :-)

                Ja se dneska silnici vyhybal, strasne tam foukalo. Kolo jsem mel stejne zasrane z tydne a obleceni vypere pracka. Motal jsem se po naucne pesine Uz ty mlyny doklapaly do Krizanova a zpet pak pres Svatou horu.

                0 0
            • Paja  

              70 km na sankach, slusnej vykon :-D

              0 0
      • Cipísek  

        To už je v Račicích nebo kde?

        0 0
    • wbiker  

      Zdravím brněnské kolisty. Možná už se to někdy probíralo, poradíte mi jak se dostat z Kuřimi do Králova pole na silničce mimo frekventovanou cestu 385 (Kuřim – Česká)? Když jedu na biku, beru to v Kuřimi kolem lídlu a po polňačce dojedu na začátek České, odkud už se dá zase v pohodě po silnici. kritický je úsek asi 1,5 km od kruháče po nájezd na silnici 43. Ale na silničním kole se mi moc přes pole nechce.

      Jezdívám z Tišnova, takže se nabízí cesta přes Jinačovice (což si s provozem moc nepomůžu) nebo přes Veverskou Bitýšku, což je zase dost oklika.

      Předem díky.

      0 0
      • RomanH  

        Tak na silnicce moc moznosti nemas. Jeste muzes vydupad Nuzirak a pak jet do Sebrova, ci az pod Novej Hrad (vetsina aut rano asi pojede v obracenem smeru). Zalezi na dobe, kdy jezdis – rano kolem 6:00 to je od Kurimi v pohode (jezdim vetsinou pres Jinacky, ale da se i primo), to se rano daleko vice bojim useku Tisnov – Kurim.

        0 0
        • Paja  

          No, ja nevim, ale misto problematickych 300m jet Lipuvka – Novej Hrad ;-) jako jo, je to tam siroky, ale jezdi tam dost pepku :-D

          Tisnov – Kurim jezdim zasadne pres Drasov a Malhostovice, je fakt, ze zaver je na silnicku trochu Strade Bianke, ale uz je to zpevneny, driv kus kolem pole byvalo za mokra lepivy blato.

          0 0
          • RomanH  

            Tak ja nevim, jak se chce wbiker kochat, ze :-)

            Jak jsem psal vyse, po ranu to beru naprimo po hlavni, prijde mi to nej varianta. Z Kurimi neni problem ani pres Jinacky, ani jak jsi psal Ty – akorat mi od Recek vadi ty semafory, tak vice preferuji ty Jinacky (ale to zalezi, kam kdo jede). Zato odpoledne zpet z Brna jsou vsechny prime varianty sebevrazda, nej mi to prijde zadem na Kyvalku a pak pres Bitynu.

            0 0
            • Paja  

              Pripadalo mi, ze to ma na denni dojizdeni, ale mozna jsem si to vymyslel, primo to tam napsany neni.

              0 0
      • Paja  

        Asi nijak, od kruhace je to jeste kus siroky, takze se da prip. jet az za krajnici, no a pak ten kritickej vrsek prelitnout co nejrychleji ;-)

        0 0
      • wbiker  

        Díky za rady, přes Šebrov mě to nenapadlo. Jezdívám tak jak píše Paja, z Tišnova vrchem do Drásova – Malhostovic – přes Zlobice do Kuřimi. Na silničce jsem to takhle zatím jel jednou. Z úseku po hlavní z Tišnova do kuřimi mám celkem strach (zvlášť třeba čebínskej kopec, brr).

        Takhle to mám 24 km, tak jsem hledal variantu do 30 km, což by ten Šebrov mohl splňovat.

        No a odpoledne, to je úsek Česká-Kuřim sebevražda, zvlášť tam, kde se připojuje odpojovací pruh z rychlostky na Svitavy.

        Jinak denně nejezdím, v létě mi to vychází 2× až 3× týdně, jaro a podzim podle počasí a světla.

        0 0
        • Paja  

          Pres Zlobici je to dokonce asfalt, ne?

          Ja myslel cestu co vede z Kurimi od nadrze Srpek vicemene podel trati k Malhostovicke pecce, narozdil od stezky pres Zlobici je tam uplne minimalni prevyseni, coz je na trase na dojizdeni +

          0 0
          • wbiker  

            Přes zlobici je to takovej cyklokros, z malhostovic asfalt, asi 500 m před vrchelm rozbitá cesta s šutrana (výběh/výšlap) a dolů pak cesta sypaná jemným štěrkem, nebo co to je (to už se dá jet).

            Přes malhostovickou pecku to neznám. Dá se to na silničce?

            0 0
            • RomanH  

              Zadem kolem toho psiho utulku (Cebinska pecka), ale je to z pulky taky polnacka. I kdyz silnice snese hodne, na cistokrevne silnicce bych to pravidelne nejezdil.

              0 0
              • Paja  

                Jo, je to spis na krosku.

                0 0
                • wbiker  

                  Aha. Musím vyzkoušet ten šebrov, alespoň na cestu z práce. každopádně díky za info.

                  0 0
            • Paja  

              Aha, myslel jsem, ze to vyasfaltovali cely.

              0 0
      • obda  

        Jak už psali kolegové, je to na pytel. Kvůli tomu na silnici jen o víkendu :( Když všichni chtějí bydlet v přírodě a vydělávat v Brně, tak to lepší nebude. Alespoň kdyby už konečně udělali asfaltovou cyklostezku z Kuřimi do České, kde má řádově větší smysl než ty kilometry asfaltu mezi Skaličkou a Nuzířovem :-/

        0 0
        • mastihuba  

          Pro tebe a vasi particku bych mel na vikend jinej kseft. Po dvaceti letech jsem se dnes utvrdil ze vetsi smysl ma kolo nez smudlat body na provincnim kostu v obranech.

          0 0
          • obda  

            Neboj, par z nas celkem pravidelne bodovat chodi. A tragedie to je, dostal stul s Palavama nebo Muskatem byva narocne ;)

            0 0
    • Smazaný účet  

      Vyrážeč na misky hlavka někdo náhodou asi nemáte což?

      0 0
    • TheJD  

      Dela nekdo v Brne repas vidlici a tlumicu Fox a Reverbu?

      0 0
      • Concorde  

        Pokud ti u toho reverba staci jen vymena tesneni, tak ti to muzu pretesnit. Pokud to chces komplet vcetne bushingu atd, tak jedině cyklozitny.

        0 0
    • pepek  

      Tak jak? Dnes by to šlo. . . .

      0 0
      • obda  

        Nešlo :( Tento semestr učím v Po a Út do šesti :( A z okna ses díval? ;)

        0 0
      • Paja  

        Nooo, na to, ze jsi minule malem nejel, kdyz spadlo par vlocek kdesi v Blansku…:-D

        0 0
      • les  

        Ve štvrtek má byt 11 stupňů a jasno.

        0 0
      • Polka  

        Jo, na Suchym to dnes asi pujde ;-)

        0 0
        • pepek  

          Tam jsem byl v sobotu a sněhu bylo dost.

          0 0
          • Polka  

            Tak jestli jsi jezdil v tomhle, tak jsi asi hodně potrénoval :-)

            0 0
        • Motyll  

          Není to tam břečka? I u nás to prý taje a nedrží.

          0 0
          • Polka  

            Místama i 15–20cm, i v lese se dalo. Kolem Benešova je to tak na projetí skútrem, ale má se oteplovat, takže to asi do víkendu nevydrží.

            0 0
            • babicak  

              U nás to drží, ale je to mokré, na sjezdovkách bych řekl, že je to na zlomení nohy jak dělané.

              0 0
      • Smazaný účet  

        Kdybys opravdu jel, nebudeš to zveřejňovat zde, jak je Tvým zvykem ;)

        0 0
      • Motyll  

        Já jedu. Zítra na 100 %.

        0 0
      • Jaroslávek  

        Bacha soudruzi, nějaký troll.

        0 0
      • Paja  

        Ja zitra…mozna, ctvrtek 0.

        0 0
        • Paja  

          Toz dneska jo.

          0 0
          • Motyll  

            Tož nikdo nikde…

            0 0
            • Paja  

              Babicakovo…

              0 0
              • Jaroslávek  

                Prý nová hospoda … Ještě že jsme se rychle přemístili na smyčku.

                0 0
                • Motyll  

                  Škoda. Po minulé diskusi na téma cena peněz, marže a rabat, jsem měl připravenou ČSSD definici podnikatele:

                  Živnostník je vykutálený snaživec, který – místo aby se válel doma na sociálních dávkách – snaží se uživit sám sebe a svou rodinu. Pokud se mu daří, přestává dělat v živnosti všechno sám a začne vykořisťovat i jiné lidi (zaměstnance), kterým se vždy snaží zaplatit co nejmenší mzdu, ale ještě mazaně tak velkou, aby u něj pracovali dál.

                  Své zboží či služby se snaží prodat spíš za vyšší ceny než za nižší a prodat ho hodně. Většina živnostníků chce být radši zdravá a bohatá než nemocná a chudá. Už i z definice je jasné, co je to za verbež…

                  Navíc dorazil i hajnej z porady o pokračování SMK. S prý bude!

                  0 0
                • pepek  

                  Příště se můžeš „rychle“ přemísťovat sám.

                  Radši trochu kouře, než muziku, což je nejhorší forma hluku.

                  0 0
                • Smazaný účet  

                  Koukám, že na Tebe už taky není spoleh. Pomalu, ale jistě odpadá posl. důvod sem lézt.

                  0 0
                  • Paja  

                    Copak, byls u kulateho stolu?

                    0 0
                  • Excel  

                    včera jsem tě zahlíd jak si to v zelené bundičce s báglíčkem špacíruješ dom (těsně u barákú jsem čekal na světlech) troubit jsem nechtěl a zařvat by byl u mě darmo pokus

                    0 0
                • babicak  

                  Hospoda je pěkná, nově opravená, sociálky i kuchyň nové, i sál se mi líbí, ale nechodím tam kvůli tomu kouření, smradu, opravdu je to odrazující, jídlo bych si tam nedal. Loni jsem ji navštívil snad 5×, z toho 3× na zahrádce, nedivím se, že se vám tam nelíbilo. P.S. Včera jsem byl bohužel až do 20 v hokně. Dnes to napravím a pojedu Marihuánským ke kulaťáku.

                  0 0
                  • pepek  

                    Nebylo to špatný, radši trochu smradu, než pochybnou a hlučnou country kapelu.

                    0 0
    • RomanH  

      Neco pro Patrika

      0 0
    • bagr84  

      Hoši jak to vypadá v terénu, bude o víkendu sucho? ;)

      0 0
      • RomanH  

        Jak kde, na Holedne by to asi slo (koukal jsem z auta), na Vysocine urcite nee. O vikendu Te to bahno ale nemusi mrzet – kdyz jedes na celej den, tech cca 30 minut, co kolo budes cistit, mi prijde adekvatnich :-)

        0 0
        • bagr84  

          No zaprve nejedu na celej den ale na dve hodiny a zadruhe to nemam moc kde cistit. Ale dik :D

          0 0
      • pepek  

        Sucho je překvapivě (skoro) všude.

        Na Holedné už bude přeschlo

        0 0
    • pepek  

      .

      0 0
      • Jaroslávek  

        O5 st ?

        0 0
        • Paja  

          Tento tyden je mi asi jedno ST/CT.

          0 0
          • Paja  

            Zmena, iba CT.

            0 0
            • Jaroslávek  

              :-) Raději si počkám na st. :-)

              0 0
              • Smazaný účet  

                ?

                0 0
                • Jaroslávek  

                  Myslel jsem tím, že to ještě třeba změní:-)) Nicméně se zítřkem a kulaťákem počítám.

                  0 0
                  • Paja  

                    Nezmeni, navic zitra bude urcite opalovacka ;-)

                    0 0
                    • obda  

                      Start kdy a kde, kdyby by mi to náhodou vyšlo? A cíl?

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        Nebuď naivní, to se řeší telefonicky nebo jinak v 16:29.

                        0 0
                      • babicak  

                        Krásné sluncem zalité ráno, pěkně nám začíná den, dnes odpo určitě opalovačka, Pájovi to vyjde.

                        0 0
                        • obda  

                          Omlouvám se, že jsem nepočkal, ale jak jsme sesedali,.tak jsem došlápl na vytočenou nohu a bylo vymalováno. Bolestí jsem se málem pos*al :( Moje nešťastné koleno (zlobí už pár let) si nevybralo dobrý okamžik. Čekat nemělo smysl, hned byste mi ujeli – musel jsem to vzít hodně opatrně a na lehké převody. Naštěstí v Bílovicích už to bylo lepší a kopec jsem nějak vyjel. Tak snad dobrý. Doufám, že defekt jste neřešili dlouho.

                          BTW rád jsem všechny zas viděl, snad budu už zase jezdit o něco častěji.

                          0 0
                          • babicak  

                            V pohodě, defekt jsme zvládli za svitu čelovek, ale otevírá se zase otázka, zda duše či bezduše. Dik Pájovi a Jaroslávkovi. Doufám, že koleno si vybralo to své, a už Ti dá aspoň na rok pokoj a nebude potřeba žádná plastika, či jiná nepříjemnost.

                            0 0
                            • Paja  

                              Samozrejme notubespyco ;-)

                              0 0
                            • obda  

                              Bezduše :) (pepka ignoruj) Ad koleno – jednou za čas takhle zazlobí. Od doktora mám zakázáno běhat a nařízené kolo. Akorát to na podzim fakt nešlo stíhat časově, takže je teď dost oslabené a svaly to nedrží pohromadě. Čas začít cvičit a na Alavisovou kůru ;)

                              0 0
                            • Polka  

                              Tuto otázku můžeš zase v klidu zavřít, ta je přece už dávno vyřešena ;-)

                              0 0
                            • Excel  

                              Včera byla nějaká anomálie mezi Bukem a Račicema, bylo tam tak – 30°C.

                              0 0
                              • Paja  

                                Asi nejaka inverze cico, na Buku pri odjezdu +4 v Bilovicich u vody 0.

                                0 0
                            • Motyll  

                              Tož duše jsou přežitek. Na druhou stranu mají specifické uplatnění. Třeba kočárek mi zamlíkoval nebylo dovoleno.

                              0 0
                              • mastihuba  

                                Technicky veci resis se ženou? Sem vo tobe nikdy nemel v tomto směru valný mínění…:)

                                0 0
                              • bagr84  

                                Jsme ted byli vybirat kocar a baba ze tento model ma gelova kolecka, coz je xxkrat lepsi nez nafukovaci, protoze se nedaj pichnout… joooo chvili jsem premyslel, zda ji nedat kazani o bezdusich :))

                                0 0
                                • Motyll  

                                  Gelový kolečka jsou fajn do Olympie, ale ne na vesnici.

                                  0 0
                                  • les  

                                    Oldtajmr Deltim na drapákách s dušema – dva roky skoro každej den v lese a 0 defektů.

                                    0 0
                                    • obda  

                                      Nám začal defektit, až jsem sjeli materiál plášťů pod únosnou mez – to už byly čisté slicky :) Ne každý se může pochlubit tím, že totálně sjel gumy na kočárku ;)

                                      0 0
                                      • les  

                                        V tom lese se to vůbec nesjíždí. Ale jak to rokama teří, tak guma ztvrdla natolik, že už to ani píchnout nejde :-)

                                        0 0
                                • RomanH  

                                  Teutonia s nafukovacimi koly (viz. Motyll). Tisice dekovnych dopisu :-)

                                  0 0
                                  • obda  

                                    Za nas Patron s nafukovacimi koly. Zatim ctyri deti, s dost brutalni nalozi terenni jizdy (a tech kilometru, co uz byl neseny pres ruzne neschudne skaly a tak ;))

                                    0 0
                                    • Paja  

                                      Tak nosit se da i ten s gelovejma ;-) a nebo uplne bez kolecek :-D

                                      0 0
                                  • Motyll  

                                    Kdybychom teď kupovali kočár, tak rovnou CX1. S tím se dá do terénu i do Olympie. Jen co to přebrali z Thule šlápli i na cenu. To je mazec.

                                    0 0
                                • Jaroslávek  

                                  Ale to jsou nám věci.

                                  0 0
                      • Paja  

                        16.30 Obrany…cil obvykly.

                        0 0
    • Smazaný účet  

      Nevíte o nějakým šikovným zaplétači kol v Brnisku? (momentálně jsem někde na 1,2 + 2,8 kg:)

      0 0
    • obda  

      Aby řeč nestala …

      0 0
    • Motyll  

      Já tradičně. Čili dnes a ke kulatému…

      0 0
    • Jaroslávek  

      Dnes bylo pěkně čerstvo.

      0 0
    • Motyll  

      Zítra ke kulaťáku. Čtrvrtek prázdniny, hurá.

      0 0
      • Paja  

        Zitra nemuzu, ctvrtek prazdniny neprazdniny.

        0 0
      • les  

        Středa kulaťák třeba.

        0 0
        • Motyll  

          Chci omrknout, jak pokračuje výstavba cyklostezky Ochoz – Březina. Polka tam včera poslal bagr.

          0 0
          • Paja  

            Kudy to ma vest – nalevo od silnice ve smeru na Brezinu?

            0 0
            • Polka  

              Imho tudy.

              0 0
              • Paja  

                Je fakt, ze tu cestu z kopce nad lomem smerem na Ochoz ted nedavno prorezali a rozsirili…akorat teda ten zacatek smerem od Ochozi se mi z pohledu bezneho cykloturisty zda v porovnani se silnici moc prudkej.

                0 0
                • Polka  

                  Je mozny, ze to treba udelaji zatim jen po tu zavoru. Kulatiny co ceka na odvoz je tam ted hafo. Jestli to bude jen nejaka cesta nebo cyklostezka…nevim, ale pritomnost bagra by spis naznacovala tu cyklostezku.

                  0 0
              • pepek  

                V zatáčce na horizontu cyklorodinky se šklebáky přecházející silnicu?

                0 0
                • Paja  

                  …a pred zatackou FoFo :-D

                  0 0
                • Motyll  

                  Udělají tam kruhák nebo semafor.

                  0 0
                  • Paja  

                    nebo tunel.

                    0 0
                    • RomanH  

                      Tak tunel to bude tak jako tak :-)

                      0 0
                    • Motyll  

                      Ono okolí Ochozi bude zajímavý do budoucna tak i tak. Letos se na silnici Ochoz Březina má investovat do zmenšení rizikovosti z rozpočtu kraje. Fond je tuším dvacet mega, ale půjde to na víc úseků. Vidím to na červený asfalt, blikátka a snížení rychlosti na 40 km/hod.

                      Už příští rok by měli kopnout do zatáček Ochoz – Klajda. To bude teprve legrace. Moc se těším. Pokud budou postupovat stejně rychle jako v Březině, kde za 1,5 měsíce zvládli zbořit jeden domek, tak mají tři čtyři roky co dělat. A my, co jezdíme do Brna taky. Mimochodem zatáčky za Obřanama taky melou z posledního.

                      0 0
                      • Polka  

                        Kua kdyz se vracim z bezek, tak mam za horizontem 120 a oni to chcou jeste snizit? :-) Schvalne bych se tam nekdy s Pepkem svezl, buhvi jaka je ta jeho realita.

                        0 0
                      • pepek  

                        Ochoz-Klajda stačí trochu vyspravit ty díry na okraji a hlavně ty stromy v okolí popíliť.

                        Radši ať si spraví Řicmanice.

                        Polka: já jezdím katolicky

                        0 0
                        • Motyll  

                          To by stálo málo peněz.

                          0 0
                        • Karaya  

                          Taky rozšířit, protože cyklisti se tam špatně předjíždějí…

                          0 0
                          • pepek  

                            cyklisti bych tam zakázal, mají vedle luxusní cyklostezku

                            0 0
                            • Motyll  

                              Katolicky znamená, že se spolujezdec trvale při jízdě modlí?

                              0 0
                            • Karaya  

                              Jenže ta je pro silniční kolo nezpůsobilá…

                              0 0
                              • pepek  

                                . . . . protože jste ji se školkou dočista zničili, jak jsme včera viděli.

                                0 0
                                • Motyll  

                                  Rozdupaný to jen od odbočky k archívu po vodárny. A to není cyklostezka.

                                  Tím se koní nechci rozhodně zastávat.

                                  0 0
                                • Karaya  

                                  Tam je to v pohodě, stezka vede zadem po asfaltu. Ale ty kamínky od Klajdy až sem, to je to o co tu kráčí…

                                  0 0
                                  • pepek  

                                    Já vím, jen jsem využil příležitost, abych ti oznámil, že jsme tam na tebe včera intenzivně mysleli :-)

                                    0 0
                                    • Paja  

                                      …hlavne obda tam pouzival znacne neakademicke vyrazy :-D

                                      0 0
                                      • Karaya  

                                        Chlapi, hlavně v klidu, já už stejně pro samý kopyta nemám na pedály čas :P

                                        0 0
                • Polka  

                  Tak na levou stranu to prevest musi tak jako tak, tak mozna az dole u odbocky k lomu no, rejpale urejpanej :-P

                  0 0
                  • Paja  

                    To ma pepa taky v zatacce, tam zrovna akceleruje pred tim horizontem a navic se ta zatacka da urcite projet ve stylu Ogiera ;-) v opacnym smeru je to lepsi, to dobrzduje do te sikany, takze tam jede jen lehce pres kilo B-)

                    0 0
                  • pepek  

                    . . . . past vedle pasti, ku*wa

                    0 0
              • Paja  

                Pekne to tam soudruzi rozjebali, priste radeji pepkovou mechovou pesinkou.

                0 0
          • Jaroslávek  

            Tak to by mě taky zajímalo.

            0 0
          • Polka  

            Ty, kterej potrebujes mit kazdou zpravu overenu z nezavisleho zdroje? :-)

            0 0
    • Smazaný účet  

      Musím si ulevit!

      Newim kurwa, jestli ty pochybný firmy přitahuju, nebo je bordel všude.

      U mlynáře jsem seděl s vlastním přímotopem a vlastní lampičkou před CRTéčkem,

      v jižní prdeli zas před lesklým!!! monckem v grafickým studiu,

      kde kvůli odleskům musí být zatáhlý žaluzky a svítí se zářivkama.

      Jenže ty teď blikají, tak máme zhaslý a žaluzky zatáhlý!

      https://www.youtube.com/watch?…

      0 0
      • mastihuba  

        Buď v klidu, u nas by sis musel donest vlastni kompl. :)

        0 0
      • Motyll  

        Bordel je všude. Ale máš několik možností. Třeba ROH nebo si postěžuj na hygieně nebo buď OSVČ a makej doma nebo .....

        0 0
        • pepek  

          . . . . nebo si už tu zářivku kurwa oprav, že?

          0 0
          • Smazaný účet  

            To je bordel v celé firmě nebo v dodávce proudu, poblikávají všechny zaráz.

            Každopádně největší úlet jsou ty lesklý monitory, to jsem ještě nezažil. Koupil jsem za 600,– spešl fólii, ale to je zas jak pod ubrusem.

            0 0
            • Polka  

              Jaký to jsou monitory přesně? My jsme dřív ve firmě neměli ani okna, takže světla valily pořád + klimačka tzn. strašný podmínky, který můj odchod jen uspíšily. Sedět na prdeli a jen nadávat umí každej ;-)

              0 0
              • Smazaný účet  

                Je to nějaký na mě zbytečně velký Dell vzhledem k šířce stolu. Tenhle flek jsem sháněl 4 roky :) :/ :(

                0 0
                • RomanH  

                  Ber to tak, ze delate dresy a ne zadny umeni, toz to RAKETOVA VEDA neni, ne ;-)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Ale je to předtisková příprava, kde např. potřebuji rozeznat černou od tmavě šedé, což nehrozí, jelikož v tmavých plochách vidím sebe…

                    0 0
                    • RomanH  

                      Ja si samo jen tak rejpnul, o grafice vim hovno. Na druhou stranu, pokud nevidis ve Vasi firme do ucetnictvi, vis houby, proc treba majitel zrovna ted neinvestuje, clovek vetsinou vidi priority jen ze sveho pohledu.

                      Ono to mas vsude stejne, ja si tu taky kolikrat rikam : Nakonec, moje firma to neni…

                      A z toho vychazi to, co psal Franta, Motyll, Polka.

                      0 0
                    • Paja  

                      Me treba z lesklyho monitoru zacala bolet hlava, takze jsem si nakup novyho matnyho monitoru proste vynutil.

                      0 0
                    • Karaya  

                      Asi nejsem vhodný příklad, ale mně když dali naprosto nevhodnou židli, tak jsem si koupil vlastní. Myš používám taky vlastní a u monitoru jsem to hodně zvažoval, ale nakonec se mi podařilo získat jakžtakž obstojný kousek. A to tam pracuji už 13. rok. Ber to tak, že pokud jsi náročnější uživatel, tak se o sebe prostě musíš postarat sám.

                      0 0
                    • pepek  

                      Bych prácu vyměnil jak to kolo. Třeba za tuto

                      0 0
                  • JSt  

                    ono leskly monitor oceni maximalne sekretarka, ze nepotrebuje zrcatko. ;-)

                    0 0
                    • Karaya  

                      Náhodou, když ho máš v místnosti na sever, tak oceníš mnohem hezčí obraz, zejména při sledování filmů :-).

                      0 0
                • Polka  

                  Ja si od vcerejska nemuzu zaboha vzpomenout jestli jsem nekdy nakej lesklej monitor vubec zazil :-) Nejde jen spis ale o odraz svetla odjinud? To je samozrejme nahovno, ja tady taky kolikrat mzouram bo se mne tam obcas leskne neco ze strany od okna apod.

                  Rekni jim, ze te z toho boli hlava viz. Paja :-D

                  0 0
                  • RomanH  

                    Ja si taky myslel, ze leskle jsem mel naposledy CRT, ale pak jsem se kouknul na druhe PC se ctyrmi virtualy, co mam vedle na stole, a vidim leskle LCD. No, doted mi to nevadilo :-)

                    0 0
      • Polka  

        :-D Neresitelny problem pyco!

        0 0
      • Jaroslávek  

        Já jsem happy.

        0 0
    • pepek  

      Už jste zaznamenali, že ten kkt Ťok vymyslel alternativní kruháče? Asi mu radil soudruh Pavka

      0 0
      • Polka  

        Myslis ty bez dej prednost v jizde? :-) Taky jsem to zaznamenal az tento tyden.

        0 0
      • Paja  

        A co vymysleli?

        0 0
        • pepek  

          Že vjedeš na kruháč a nemusíš mít přednost, vymysleli inverzní kruháč.

          0 0
          • Paja  

            To uz ale mlho prece neplati 10 let. Abys mel na kruhaci prednost, musi to byt upraveno znackami.

            0 0
            • Jaroslávek  

              Není mlha už přes čáru u takovýho kmeta ?

              0 0
            • pepek  

              To jseš asi věštec, je to teď horká novinka Ťokova fašistického gangu.

              Dnes nám to potvrdil bezpečák při školení řidičů.

              0 0
              • Paja  

                Viz. Prujezd kruhovym objezdem

                0 0
                • JSt  

                  to je moc cteni. spis dej priklad nejakyho kruhace, kde nemas prednost, kdyz uz na nej vjedes. ;-)

                  0 0
                • pepek  

                  . . . že se od 1. 1. 2016 ruší prováděcí vyhláška 30/2001 a nahrazuje se vyhláškou 294/2015, která již nestanovuje povinnost, aby společně s kruháčem byla vždy přednost nebo stopka. a TO je ta změna. Do letoška nebylo fakticky možné, aby vozidlo na kruháči nemělo přednost a všichni to věděli a jezdilo se plynule

                  0 0
                  • Paja  

                    Nj, ale to jsi sem mohl napsat hned, pred temi 10 lety kolem toho bylo docela halo a pochybuju, ze nekdo zaznamenal, ze nejaka vyhlaska prakticky variantu s prednosti zprava vylucuje.

                    0 0
              • RomanH  

                Paja ma pravdu. Proto jsou taky cca 10 let pred 99% kruhacu znacky upravujici prednost.

                0 0
                • pepek  

                  No ale tento pokus :„Opačný kruháč“ tu byl už přece krátkodobě za komoušů a neosvědčil se, neboť se na něm hromadila vozidla :-) Tak proč to zase vytahují?

                  0 0
                  • mastihuba  

                    Tak treba ve slatine kdyz se ucpe bedrechovicka , tak to ucpe kruhac a auta co jedou po stare rovne vod autoskoly ven z brna jsou defakto v pasti. Tady bych videl prostor pro vyjimku. :)

                    0 0
                    • Paja  

                      Nj, ale tady za to nemuze ani tak ten kruhac jako odbocka do Slapanic.

                      0 0
                  • RomanH  

                    Viz Franta. Pruser je totiz ten, ze kruhace serou na kazde misto, bez ohledu na volne misto a obvykly mistni provoz.

                    0 0
    • Motyll  

      Zelený čtvrtek.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Potřeboval bych vymyslet bezbolestnou offroad trasu pro hybrida z Tvarglu :)

      0 0
      • Paja  

        Misto do Tvarglu to vem do Obran.

        0 0
      • Polka  

        Na sever, porad do kopca.

        0 0
      • mastihuba  

        Za tvarglem na polnacku, v sivicich za samosko doleva, projet pod mostem a zase doleva smer cimentarna na sotolinu a hned prvni polnacka doprava vokolo vodarny a vokolo agati furt nahoru. Z loky se budes tlacit k chatam u lesa a vokolo nich projedes nad pozorice. Tam uz pak vrstevnica na kalec a z kalecu pres cerveno a modro nahoru.

        Za ty vyhledy prijimam tisice dekovnech dopisů. :)

        0 0
    • Paja  

      Depka mel recht s tim Zelenym ctvrtkem

      0 0
      • obda  

        To byl IMHO Motýl. Každopádně některé jeho jiné teorie (tzv, kopí osudu, od kterého dnes existuje několik kusů) jsem raději nekomentoval ;) Jinak Zelený čtvrtek je anglicky Maundy Thursday, s podobným významem.

        0 0
        • Paja  

          Ne, Motyllova verze byla o mavani zelenymi ratolestmi, depka rikal, ze to vzniklo zkomoleni nemeckeho vyrazu.

          0 0
        • Motyll  

          Však jsem neříkal, že tomu věřím… Ale slyší na to spousty lidí. I dospělých.

          0 0
    • Smazaný účet  

      Neplánujete někdo náhodou MTB, sobota, neděle?

      0 0
      • Motyll  

        No chtěl jsem, ale mám IT program.

        0 0
        • Motyll  

          ;-(

          0 0
          • mastihuba  

            Asi je to polamany…

            0 0
          • les  

            Jedu v nedělu. Dneska jdem s Frantem na žárovku na Bernarda.

            0 0
            • Motyll  

              Jdem?

              0 0
              • Polka  

                Šak majú to kóšček :-)

                0 0
              • mastihuba  

                Když se to vezme zadem vokolo Šmigule, tak nema cenu sedat na kolo.

                0 0
                • babicak  

                  Dnes jsem to vzal pěšky až tam, co to počasí dovolilo. Od rána sněžilo, ale stálo to za to

                  0 0
                  • Motyll  

                    Už se těším na jaro. A zahrádky.

                    0 0
                  • mastihuba  

                    Mam dojem ze sem tam byl v 98 a udelal ze sebe peknyho vola. Kdyz sme chteli pomoct jedne starene s peknou cerou. Vzal jsem ji dole bagl a nahore z nej vytahla sklenenou petilitrovku vokurku i s lakem. :)

                    0 0
                • Polka  

                  Jo, dnes jsem kolem ní šmrdlal :-)

                  0 0
                  • babicak  

                    Opravdu používáš Alavis? Po dvoudennich tůrách v Rohačích mi pěkně rozbolela kolena.

                    0 0
                    • Paja  

                      Nechci si tu hrat na Yuru ;-) ale kdyz si to samy koupis na 4fitness, vyjde to aspon o tretinu levneji a jako bonus tam nebudes mit ten horkej pektin.

                      0 0
                    • Polka  

                      Opravdu, už 2 roky. Nechodit, jezdit! :-)

                      0 0
                      • babicak  

                        Nechci to tu zaplevelit, půjdu do toho, ještě mrknu na Pájovu radu. Nemá to negativní vliv na žaludek? Měl jsem nějaké vředy a čas od času se mi to ozve.

                        0 0
                    • Karaya  

                      Já se klidně přiznám, žeru to jak já, tak moje žena a dobrý. Akorát trochu podražili, zrovna kupuju další balení a už je za 900,–

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        Já teda borci nevím, ale připadá vám to v pohodě, brát dlouhodobě v „mladém“ věku preparát na klouby s obsahem bolest tišící látky?

                        0 0
                        • Karaya  

                          Tak záleží v jakém stavu ty klouby máš :-(

                          0 0
                        • Paja  

                          Ja myslim, ze je rozdil mezi latkou, ktera v tele prirozene je a ma analgeticke ucinky a chemickym analgetikem jako paralen…brufen…tra­mal…;-)

                          Krom toho, jak jsem se docetl, nejsou ucinky msm uplne prokazany.

                          0 0
                        • Excel  

                          Ještě žes tam dal ty uvozovky.

                          Vždyť jsou tu jen staří pasři prolezlí všelijakým kurevstvem v jejichž lese už se vesele kácí. ;-)

                          Nějaký koňský analgetikum je úplně cajk.

                          0 0
      • Smazaný účet  

        Copa je to za „díru“?

        0 0
        • Polka  

          Ňáký Halouzkovo ne?

          0 0
        • RomanH  

          :-) No alespon nekdo vyjel. Ja byl vcera u nasich, ale na kolo by to stejne neslo – moribundus, knedlik v krku, zbouranej jak Varsava :-(

          0 0
          • Smazaný účet  

            Máš to tam pěkně dojebaný tu spojnicu na Chytálky, šutry dole byly odjakživa, ale vejš jak je to vymletý vodou, to jsem snad ještě neviděl…

            0 0
            • RomanH  

              To uz je hovno. Je to od toho vikendu, co jsem mel jet s Jirikem na Poutnase. Holt posrane dotace, JZD Deblin pronajalo pole nejake firme, co na naprosto nevnodny svah vysadila kukurici. Pak samo stacila jedna letni bourka. Lesy mesta Brna se s JZD soudi, JZD je jasno, ze to prosere, tak zase na oplatku kolem Lesu mesta Brna (ted uz na rovinaty teren) loni vysadila kukurici a vymaha po nich skody po divocacich. Fakt kocourkov, kazdopadne za me maji na hlave maslo zemedelci. Letos to uz ale jde dat dolu na biku bez slapnuti, zalezi na podminkach (mokro, kere).

              0 0
    • Smazaný účet  

      Soudruzi, kam s Rebou? Je něco bližšího než Popůvky?

      0 0
      • RomanH  

        Rosta Grmela ?

        0 0
      • mastihuba  

        Za 3 litry si na to udelam 15minut casu. :)

        0 0
        • Polka  

          Je drzkatej, furt neco mele o analgetikach…nic mu neopravujte, soudruzi :-D

          0 0
      • Karaya  

        Franta ja drahej, za dvojku se toho ujmu :-)

        0 0
        • pepek  

          Bacha, je to jednovzduch a když ti to pak bude furt nosit na reklamaci, tak se ti dvojka nevyplatí :-)

          0 0
          • Karaya  

            Jednovzduch? To je nějaká soušl edice, ne? :-)

            BTW co ty doporučuješ za vidli, když už ani na RS se nedá spolehnout?

            0 0
            • pepek  

              RS dualvzduch z Ebay

              0 0
            • mastihuba  

              Na RS se nedalo nikdy spolehnout. :) mozna ještě v dobach Judy. :) posledni dobra vidla byl pruzinovej bomber Z1 nebo Z3.

              0 0
              • pepek  

                tak to bys asi měl vyměnit mechanika

                0 0
              • Paja  

                Jo Judy, ta jezdi i 15 let B-)

                0 0
              • RomanH  

                Tak ja muzu porovnavat pouze Maruny.

                Z3 2001 a Marathon S Coil 2003 super po strance udrzby i chodu. U Z3 tlumeni na hovno.

                No a Corsa SL RC 2011 – zde jsem asi nejspokojenejsi s chodem, ale neni tak tuha (vaha je cca 1450g), a na udrzbu je narocnejsi (je tam minimum oleje). Ted jsem ji mel rozdelanou, stiraky budu asi muset pristi rok vymenit, hodne titernych odlehcenych soucastek (horni matici s ventilkem uz mam docela ohoblovanou), a na vnitrnich nohach jsou misty videt lehke vrypy (od kameni ?) – to se u starych Marun nestavalo. Ale i kdyz Maruna prakticky skoncila (uvidi se, co s ni Fox bude dale delat), tak bych se tech vyssich modelu nebal.

                Jinak me docela prekvapil Katcin Manitou Minute – zatim nemuzu hodnotit vydrz, ale chod ma moc peknej.

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Minute bude testovat přece Jaroslav, uvidíme, jak dlouho vydrží bez údržby :)

                  0 0
                  • JSt  

                    ma to v nazvu. :-P

                    0 0
                  • Motyll  

                    Ještě 14 dní :)

                    0 0
                  • pepek  

                    Nestandardní vidla, nestandardní tlumič, past vedle pasti. Eště že má ty zimáky.

                    0 0
                    • RomanH  

                      Tak u tlumaku doma lezes stejne jen do vzduchove casti nebo prelisovavas vlozky, tam je to z tohoto pohledu asi jedno.

                      0 0
                      • pepek  

                        no ale fox každý zná a třeba Bikelive umí změnit citlivost a nastavení propedalu. Nevím, co tam Velký syn Kyrgyzstánu vlastně bude mít pod prdelí, ale asi je to jedno.

                        0 0
                        • RomanH  

                          Manitou Radium Expert RL

                          0 0
                          • JSt  

                            z toho bych nemel strach. mamka ma na schwinnu prvni generaci toho tlumice deset let a vzdycky stacilo jen po zime, kdy kolo jen stalo, dofouknout, parkrat do roka splichnout silikonem a hotove. ;-)

                            nutno brat v potaz, ze na tom ma najeto tolik, co da manas za rok, bez blata a samozrejme zadnou divocinu.

                            0 0
                            • Jaroslávek  

                              V podstatě skoro všechno na mne sedí.

                              0 0
                            • RomanH  

                              Ja bych se taky nebal. U toho myho DT je akorat nutne po jednom az dvou letech prelisovat vlozky (cca 130 Kc za jednu, vetsinou staci ta spodni). Tlumak jsem mel rozdelanej za ty 4 roky 2×. Poprve jsem jej ocistil a lehce maznul vazelinou, a podruhe jsem zjistil, ze je naprosto OK, tak se v nem zbytecne hrabat nebudu. Jen zvenku ho pravidelne otiram a strikam silikonem.

                              0 0
                              • pepek  

                                ptž nevíš, že můžeš mít i nesnesitelně hladší chod a citlivost + propedal

                                0 0
                                • JSt  

                                  muzes mit ram, ktery houpe i s propedalem nebo mit ram, ktery propedal nepotrebuje. ;-)

                                  0 0
                                  • pepek  

                                    ten ovšem zase tahá fest za nohy

                                    0 0
                                    • JSt  

                                      u 100mm zdvihu? ;-)

                                      0 0
                                      • pepek  

                                        Ano. Pokud máš ofšem tlumák zatuhlý-nefunkční, tak možná nic nepoznáš. S funkčním tlumičem poznáš rozdíl v tahání i na jednotlivých pilách.

                                        0 0
                                    • RomanH  

                                      Nenaskakuji Ti skvrny ? ;-)

                                      0 0
                                      • Paja  

                                        Neskytal jsi vcera tak nejak mezi 8 a 9 vecer?

                                        0 0
                                        • Jaroslávek  

                                          Nejvíc se mi líbil Emanuel s jeho návrhem. V podstatě to šéf chce jet úplně blbě:-))

                                          0 0
                                          • RomanH  

                                            Pristi tyden mi to snad konecne s Vami vyjde. Jinak budu moci pravdepodobne ted v sobotu.

                                            0 0
                                          • Motyll  

                                            Ale my to letos z jara dáme. A hostinec Hlučál v Pusté Rybné je povinná zastávka :)

                                            Bude to jednonocofka, ale B&B.

                                            0 0
                                        • RomanH  

                                          Ne, byl jsem nasranej, bo jsem jel vlakem z Brna. Melo to jet v 19:06 z KrPole, ale kazdych 10 minut hlasili dalsi zpozdeni. Docela jsem na peronu promrznul, pak jsme se mackali v malym pantografu. V Tisnove me nastesti Katka vyzvedla.

                                          0 0
                                          • Paja  

                                            …intenzivne padaly navrhy na zlepseni trasy Tour de Pivovar, a to az takove, ze by zcela doslo ke zmene akce :-D

                                            0 0
                                          • pepek  

                                            Z toho je krásně vidět ten neuvěřitelný přínos MHD-bez auta se prostě neobejdeš. Teď to ještě vysvětli těm magorům z Žít Brno.

                                            To je jak ta slavná jízda elektromobilů Evropou z Ruska do Paříže, nebo kam to bylo – aby vůbec mohli jet, tak s nima jela dodávka s elektrocentrálou a každou kurwa celou noc ta vozítka ekologicky nabíjela.

                                            0 0
                                            • Paja  

                                              Proc sem pletes mhd? On si stezuje na vlak.

                                              0 0
                                              • pepek  

                                                já to dávám všechno do jednoho pytle. Když jsem kdysi jel MHD, tak mě málem zabili, 200 metrů od baráku.

                                                0 0
                                            • obda  

                                              Tak ti nevím – mí rodiče auto nikdy neměli a bez auta jsme se jako rodina v Brně bez problémů obešli. Já to mám sice jinak, ale jde to, ne že ne.

                                              0 0
                                • RomanH  

                                  U tech 96mm nemam pocit, ze by to nejak houpalo. Tvrdy Lock jsem tam vozil prvni rok, pouzil jsem ho snad 2× na asfaltu, a pri prvni udrzbe jsem ho sundal (zbytecnej bovden, lanko, packa).

                                  0 0
    • Paja  

      Toz tento tyden streda opet ve znameni cesneku.

      0 0
    • pepek  

      Asi to tady nikoho nezaujíma, ale já su tak ščasný, že to sem musím dat: v ČTV asi trochu popili, nebo se zrušila kopálistická liga Horní proti Dolní a zároveň Gabča zlomila hůlku a neuveritelné sa stalo skutkom

      Pojede Loeb, Ekström, Solberg, mladej Hansen a možná přijede i Gronholm, tak se nezapomeňte dívat :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.