• Marasek

    Caute lidi, zajimalo by me,kolik z vas zdravi kolemjedouci bikery..

    0 0
    • Darius  

      ja jo

      0 0
    • fousac  

      snazim se…

      0 0
    • enjoy  

      jasne ze jo.ale nekdy na to kaslu,kdyz se na me vic bikeru za sebou vykasle.samozrejme nemyslim ty uplne vykropeny,co uz toho maj akorat. bavi me jak nekteri nechapou odkud se zname:-)),no je to proste nekdy sranda.

      0 0
    • pos3k  

      Kdyz neplivu plicni slkipky tak zdravim, kdyz plivu tak zvedam ruku. Nyni praktikuji i pri bikovani po Pze. Doma jsem zdravil vsechny a vsici skoro zdravili, tu na me obcas koukaji jak na ufouna, ale zdravim dal.Zdar bajk.

      0 0
    • Pekáček  

      Já zdravím aj žiletky, kolo je přeci jako takový jen jedno.

      0 0
      • Mamutt  

        A biker se pozná tak, že odpoví. Dneska jsem se byl projet na Luž a zpátky. Svátek, volno, děs. Normálně nepotkám na stejné cestě ani nohu. Spousta pěšáků – nikdo mě ani na požádání nepustil a musel jsem všechny objíždět lesem. Dobrý. Cyklistů jsem potkal kolem dvacky, odzdravil až jeden v Rousínově. Jedna paní za mnou snad i křičela, co si to jako dovoluji, když jí řeknu „ahoj!“ No někdy mě to prostě přestává bavit.

        0 0
        • Marosh  

          Tak ta pani by me zrovna spis pobavila. :) Jinak zdravim i kdyz na me spousta lidi v okoli Prahy kouka divne…

          0 0
          • Pekáček  

            Teda je fakt že nezdravím víkendový cyklisty keckače-tričkaře.

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Co tim chces rict? :)

              0 0
            •  

              hm tak to mě asi taky nezdravíš… a to najezdim tak přes 2000km ročně, teď už ale nevim kolik, tachač šel dolu. Já zdravím podle rovnice má přilbu = zdravim, nemá = nezdravim a myslim si svý

              0 0
              • Pekáček  

                Jejda, já to asi napsal blbě, myslím že není těžký poznat zapálenýho cyklistu od plašáka, já tomu říkám někdy cyklista z donucení, jako že se do toho nutí nebo že je línej jít pěšky a nejraději by jel autem, nebo jak to napsat. Tak mě nekamenujte :o)

                0 0
                •  

                  v poho, doma se mi vali dres Ghost team ;)

                  0 0
                • capis  

                  Jasně, že oblečením to není, znám člověka, který by tě ve flanelce a teplákové bundě vyučil, že by jsi se nestačil divit. Zkrátka, jeho pojetí cyklistiky je trochu jiné, kolo a helma, to jsou jeho investice, jinak jako tramp, ale že mu to jezdí.

                  0 0
            • Smazaný účet  

              He, v tričku drandim na maratony… abych popudil švihaře – slizáky. :o))

              0 0
              • Marosh  

                Mame stejny hobby. :) Ja ani zadnej dres nemam. :)

                0 0
                • Smazaný účet  

                  se ví, já taky ne. :o))

                  0 0
                • pee.tr  

                  Dres jsem pořídil až letos z důvodu lepšího větrání a tepelný pohody. U kecek jsem zůstal i po 7tisících za rok. :-D Nejen že mě to baví, ale i si v nich víc věřím. ;-)

                  0 0
            • mike!1  

              přidávám se taky. myslíš, že tričko musí mít jen víkendovi cyklisti??? já třeba teďka dres nemám a loni sem najel nějak okolo 3000km? ale už si nějaký dres chci koupit

              0 0
      • Pá-dlista1  

        Tak ja nevim proc, ale me na silnici ziletky nezdravej a pritelku jo. A to jedem zasebou :) Jenze ja mam normalni kratasy, volny triko, kokosku a dlouhoprsty rukavice, takze az na tu silnicku pod zadkem nemame mnoho spolecneho :) Kdyz ja nekoho potkam, tak nezdravim jen babky co jedou na nakup (mezi ty pocitam samozrejme vsechny cyklisty bez helmy) a svatecni turisty. Ted o svatkach to bylo o strach nekam vyjet. Na vylet se vydaly i nesvepravny co bych nepoustel z bytu. Mota se to div vam to nespadne pod kola, uhybat to nechce, nadava a jeste se vymlouvaj ze jim to nebrzdi. Nic pro moje chatrny nervy :)

        0 0
        • mastihuba  

          žer oříšky to pomáhá.:)))

          0 0
        • Radek Broz  

          Jeli jsme z Klinovce zpatky po ose a Carlos mel na hlave integralu, tak nas nepozdravila ziletka skoro zadna;-) Taky jsme cestou mijely nejakej nemeckej pionirskej tabor (cca 30 lidi vsichni stejny helmy (pozn. to Enjoy: (!) ) a zrovna, kdyz jsme je predjizdeli si usmysleli, ze to strihnou doleva na odbocku – kolik nesvepravnych vychodonemeckych soudruhu se podle tebe asi tak ohledlo za sebe?;-)

          0 0
    • Jogador  

      Zdravím, ale ne sváteční jezdce, nebo babky jedoucí nakoupit:) Buď ahoj, nebo když popadám dech, nebo na silnici jen mávnu rukou.

      0 0
    • HoralFanda  

      Bikery i žiletkáře. Tak dvě třetiny z nich odpoví.

      0 0
    • Brouk_Pytlik  

      Já zdravim. Kolikrát mě překvapí, že mě i prvního pozdraví děda na trekingu s helmou než borec voháklej a hustě se tvářící jak lídr týmu – a většinou bez helmy :-).

      0 0
      • Pekáček  

        Jo, nesnáším žiletkáře s elegantní kšiltofkou co se tváří jak mistři a maj naučený pohyby a gesta z Eurosportu. Asi mají pocit, že v helmě maj velkou hlavu a že jsou směšní. Narcisáci.

        0 0
    • Luka  

      Tak to ja zdravim vshechno, co ma helmu. Ziletky, bajky, dedy na trecich nevyjimaje. A abych rekla pravdu tak 90% odpovi. Pokud neumiram nekde v kopci, tak se na protijedouci bajkery smeju uz z dalky a pak „AHoooj!“… jednou me mijel bajker a zarval primo vedle me „Nazdaaar!!!!“ tak necekane, ze jsem se malem slozila :)))

      0 0
      • Radek Broz  

        Takze treba Enjoye bys nepozdravila;-)

        0 0
        • Luka  

          Enjoye poznam… a hlavne ma UPLNE jiny stroj nez ja :))))))))))

          0 0
          • fousac  

            UPLNE jiny stejny cerveny artur… :)))

            0 0
            • Luka  

              Neshtvi, ziletko!! Jo uuuplne jinej. Muj milacek je stavenej kousek po kousku a Enjoy ma serioffku pokud se nepletu!!!!!

              0 0
              • fousac  

                bez obav mala pani… dneska vecer uz ma mit erbena… :)

                0 0
                • Luka  

                  Jaka mala?? Nejsi o moc vyssi… malej pane! :)))))

                  Nojo, eRBen… aspon nebude mit nikdo shiroko daleko ani podony kolecko jako ja, to je fajn … Ale samozrejme Vizle je origimal nad oriinaly, naprosto nezkopirovatelnej a unikatni! :D

                  0 0
                  • fousac  

                    eRBena ma Strejda G a to enjoy tezce nese… :)

                    0 0
                    • Luka  

                      Strejdu neznam, ale Enjoy tezce nese ledacos ne??? Stejne jako kazdej z nas kdyz jde o nashe trubkovy mustangy…

                      0 0
                    • blue  

                      navic bych rekl, ze bila varianta je hezci, nez modra :-)

                      0 0
                    • Pavlos  

                      Dyt vedel do ceho de. No ale ta barva je unikat:)

                      0 0
                    • enjoy  

                      nechas toho!:-).to neni zadnej eRBen.tak mu rika strejda G a to nesnesu:-)

                      0 0
              • Pavlos  

                :)

                0 0
    • Beeda  

      Nejvic me bavi zdravit babky a strece na na vsi pri nakym zavodu, a vetsinou odpovi :-) Jinak nezdravim bajkery bez helmy, mimochodem ted v Jizerkach jich bylo… samej kaskader. B.

      0 0
      • fousac  

        zradce… dneska sem te potkal a zdarvil dvakrat a ani jednou si neodpovedel… :( a helmu mam…

        to na ty silnicce vypadam tak strasne, ze me nezdravi ani znami???

        0 0
    • Tommy  

      Jezdím na liberecku a turnovsku, snažím se zdravit, ale mám pocit, že bikeři neumí mluvit nebo mají zašitou pusu..... z deseti jeden, dva a i to je občas vyjímka…

      0 0
      • sis  

        Tak to v Ostravě a okolí je to to samé. Já zdravím skoro všechny. Fakt to dokáže otrávit. Jestli má někdo helmu je mi fuk. Je to jeho zdraví. Jednou na mě mávla starší paní i když jsem zdravil „bikera“ za ní…Zítra jedu na Lysou tak jsem zvědavý.

        0 0
        • Pá-dlista1  

          To neni proto, ze bych treba nechtel (jasne ze nechci) pozdravit bikera bez helmy. Ja je nezdravim, protoze nepoznam, ze to je biker.

          0 0
    • Žanek  

      Jasně!! Zajímavé je, že když jedu po silnici na bajku a pozdravím silničíře, tak odpoví tak polovina a když jedu na silničce tak skoro všichni…

      0 0
      • fousac  

        co ted jezdim na silnicce, tak me nezdravi ani bikeri :( (stydte se) ani silnicari (kteri me cim dal vic utvrzuji v nazoru – ale neberte to pausalne – ze sou namysleny lamy, hlave ty stary na historickejch peugeotech)… asi silnicarum svym dost neortodoxnim zjevem nezapadam do predstavy archetypu ziletkare… co naplat, jsem nepovedeny mutant… :)

        0 0
        • Brouk_Pytlik  

          Máš oholený nohy? Jestli ne, tak to bude určitě tim :-)

          0 0
          • fousac  

            tak to pak jo… ja uz se lek, ze by za to mohly mtb trety+pedaly, stitek na helme, „kejml“ nebo nedejboze volny sortky… :)))

            0 0
        • Pá-dlista1  

          Tak ja te urcite pozdravim. I kdyz jezdim silnicku zrovna toho historickyho peugeota :) Pozname se snadno, vozim kokosku, kejmla, sjezdovy rukavice, volny triko… proste mezi silnicarema exot. Jenze ja silnicar nejsem a nejak to dat najevo musim, kdyz uz mam pod zadkem silnicku a sdilim s nimi silnici. P.S.: Mam chlupaty nohy :)

          0 0
    • blue  

      zejmena po Praze na modransky cyklostezce jsem to uz vzdal… kdyz na pozdrav odpovi jeden z deseti, tak me to taky prestane bavit…

      0 0
      • sun7dots  

        Presne tak. Tam uz si jenom tipuju kdo by tak mohl odpovedet, a i tak se vetsinou netrefim a odpovedi je mi mlceni + nechapavy pohled co jsem to za ******. Musim si dat bacha abych neprehlidnl tebe:)) Jenom vymyslet, jak te poznat:) Jinak mimo prahu zdravim a vetsina lidi odpovi. Nejvic lidi odpovida kdyz je zima, nebo hnusne.

        0 0
        • blue  

          me pozna kazdej celkem snadno :-) i kdyz ted nevim, jestli to je vyhoda nebo nevyhoda :-)))

          0 0
          • pavitas  

            ze by panacek v modry od hlavy az k pate, vc. krve? :)

            0 0
          • sun7dots  

            no pozna snadno… To bych moh rict kazdej – jestli teda treba nevozis za klopou dresu modrou kytku:)))

            0 0
    • Tomcat  

      Nezdravim , jen odpovím pokud sem pozdraven.

      0 0
      • Dumbo  

        ja vetsinou zdravim no nie vzdy… ale snazim sa no zdravim len tych ktory vizeraju ze to s bikovanim myslia vazne :-) nezdravim kazdeho penzistu na tesco bajku…

        0 0
        • Tomcat  

          No voni turisti zdravěj i víc. Švihař, mě pohledem zkádruje. Zjistí, že se proti němu valí pneu 2,3 nebo nedej bóžeř 2,5 ,houpající vidle , člověk v kokosce nebo ještě hůř v integrále. Sejme mě pohledem a mlčky okolo projede. Případně provokativně nastoupí a o trochu rychleji( vono s těma širokýma pláštěma to jde taky hnát) projede okolo.

          0 0
          • Beeda  

            Treba zdravej jako ty, tzn. cekaj, ze je pozdravis ty prvni…B.

            0 0
            • Pá-dlista1  

              netroufajice se oslovit zkuseneho bikera :)

              0 0
            • Tomcat  

              Hold začarovanej kruh ;-) Jinak pokud potkám příznivce DH,FR, zdravím automaticky i kdyby mě nepozdravil.

              0 0
              • Baba-Ji  

                taky tak a ještě se mně snad v terénu nestalo, že by někdo z těchhle lidí nepozdravil

                0 0
          • goofy  

            Mam stejnou zkushenost… pokud jedu na segrinem XC ori, tak mi par lidi na pozdrav i odpovi, ale kdyz jedu na svem 4X/DH stroji, tak nepozdravi skoro nikdo… Mozna to je jen blba nahoda nebo co…

            0 0
    • MARIN  

      postupem casu jsem zacal zdravit jen ty co maji na hlave blembak. ostatni beru jen jako svatecny a ty stejne neodpovidaji

      0 0
      • MARIN  

        tem co blembak nemaji na jejich pozdrav ale samozrejme odpovim rad

        0 0
    • aku  

      Ja zdravim od 500 m nad morem. A spise s helmou. V podhuri aby se clovek umachal. A bez odezvy me to nebavi :(.

      0 0
    • Lada1  

      na bike nezdravim a jste jsem se nesetkal s nekym, kdo by zdravil mne (okoli Ovy). jinak na moto zdavim vsechny motorkare (zvednutim leve ruky)

      0 0
      • miki  

        ZDRAVIM JEN CYKLISTY S HELMOU ,PRÁVĚ SE NACHÁZÍM NA LIPNĚ A TADY BYCH SE UMÁVAL 90 %jich je tady bez helmy

        0 0
    • vicko  

      No taky se snazim zdravit. Minimalne alespon pokynutim ruky. Zajimavy bylo pozorovat, jak me daleko vic zacali zdravit bajkeri po te, co jsem se dokopal ke koupi dresu a cykloshortek ;). Jinak taky spis pozdravim cloveka s helmou nez bez :)

      0 0
    • Jenda  

      Zdravim mimo pragl a frekventovany cyklostezky temer kazdyho (krom tech babek s nusema:-), v praglu a na cyklostezkach vetsinou jen nenapadne zvedam prsty z riditek – cyklista si vsimne a pozdravi stejne a necyklista aspon nechapave nekouka no a slovne jen kdyz odhadnu ze je to fakt biker. Jo a kdyz uz se vyskytnu na silnici tak samozrejme i ziletkaze a vetsinou odpovedi.

      0 0
      • blue  

        no ono je dost tezky poznat fakt bikera… mam zkusenost, ze vetsinou nepozdravi dve skupiny bikeru: jednak prave takovi ti namachrovani radoby zavodnici, u kterych bych na prvni pohled odpoved cekal… a prekvapive druhou skupinou sou vselijaky dirtari a podobny, co o sobe radi prohlasujou, ze jedine oni jsou v pohode a taky bych u nich odpoved cekal, zvlast kdyz nejezdim ve slizakach a nevypadam jako chrt ;-) (doufam, ze si to tady nikdo nebude brat osobne :-)))

        0 0
        • Smazaný účet  

          pravda, tu druhou skupinu občas míjím když projíždím kunra?ákem, a někteří jsou takoví jako „my jsme free, my jsme in, čum na něj, chrta“, i když též slizouny nevozím… ale fak někteří, obzvláště takoví ti rádoby frýrajdři, kteří maj obyč kolo, akorát koupěj blembák, zarazej sedlovku, a sešoupávaj svahy… potkal jsem borce s lopatou přes rameno a zdravil zvesela…

          0 0
          • Otaku  

            jednou jsem cestou domu (bydlim asi 100m od kunra?áku) potkal partu fryckaru a pozdravili me… Asi je zmatla moje na-XC-trochu-dlouha vidle. Btw jak to ze jsem te tam jeste nepotkal? Kdy se tam zhruba vyskytujes?

            Ad. puvodni dotaz: zdravim kdyz mam naladu a jen lidi co vozej helmu (a enjoye).

            0 0
            • Smazaný účet  

              Co já vim, třeba jsi mě potkal. Se vyskytuju náhodně. Kdy je chu?. Bydlim na kolejích. Co máš za kolo?

              0 0
              • Otaku  

                Mam modrou Meridu. Taky sme byli spolu na vejlete, na konci sme se rozdelili na zelenym sidlisti, kde bydlim jestli si vzpominas..

                0 0
                • Smazaný účet  

                  No vidiš to, přesně ten případ z „koho z fóra znáte“. Znám tě, ale jak mam podle nicku vědět, že seš to ty???? :o))

                  0 0
              • pos3k  

                Bydlis nekde na Sazave.Vlteve.Otave ci Blanici?

                0 0
                • sun7dots  

                  Koukam ze se to tady lidma kolem krcaku jenom hemzi… Co tahle zajet na chvilu do lesa a zakoncit to u vaclava?)

                  0 0
                  • pos3k  

                    Do vnitr me s tretrama nepusti,ze? :-)) Zahradka je dobra vec.Ja osobne zacinam teprv kunratak poznavat kolmo a po zjisteni ze mi tady plave celej zadek kola musim do novych plastu, buuuu.Jinak jestli to zitra nebude na hromy blesky hned od rana, tak chci lesem nelesem litat poo.

                    0 0
                    • sun7dots  

                      dovnitr te nejspis nepusti ani bez treter:)) ale venku se popiji super. nemas icq, ze bysme se nekdy mohli domluvit. moje je 122455581

                      0 0
                • Smazaný účet  

                  bydlim momentalně na otavě, neb nás tam na léto přestěhovali z vltavy. a sem tam bez netu, ten mam akorat tady (ve škole). icq viz detaily usera…

                  0 0
        • x-mass  

          Snazim se zdravit ty co na to vypadaji. Kdyz uz nekdo pozdravi prvni, tak mu odpovim „cau cau“. Doufam, za tenhle druh odezvy nikomu nevadi.

          0 0
    • Radek Broz  

      Ja se teda moc na mista, kde bych nekoho mijel nedostavam a krom popojizdecu zdravim vsechny, ale hlavne posledni dobou me odpovida min a min lidi. (ze silnicaru, hlavne tech starsich skoro nikdo – nechapu, kde se v nich ta zast vuci bikerum bere. Ja proti nim, ac me to, co jezdi, nebavi, nic nemam.)

      0 0
      • Brouk_Pytlik  

        Heleď já bych řek že to nebude záští. Ještě za komančů měli pěkný kola a oblečení jen závoďáci a ty zdravili všichni. Byla to taková komunita. Dneska si hezký kolo a oblečení koupí každej jouda a vůbec nezáleží na tom, kolik najede. Takovej má pouze peníze, je nafoukanej a o cyklistice jako takový pochopitelně nemá ani páru. Kolo je prostě moderní. Proto po takovejch nemůžeš chtít, aby zdravili, když to vlastně ani nejsou cyklisti. Taovejch potkávám na silnicích řadu a už z dálky poznám, jestli pozdraví nebo ne. Podle posedu, podle stylu jízdy a tak. na 90% mi to vychází :-).

        0 0
        • kankrlicek  

          Asi máš pravdu – byl jsem o víkendu ve Vídni a protože v lese bylo těsně po průtrži mračen, bahna po kolena, tak jsem jezdil po silnici. Cyklisti zdravili i první, schválně jsem zdravil každého. Dělal jsem si srovnávací studii Čechy-Rakousko. Starší, perfektně oblečení kolaři většinou vůbec neviděli, že by je někdo zdravil, borec na silničce, který jel co to šlo, pozdravil a usmál se. Ale většinou nezdraví ani tam. Možná až v Alpách.

          0 0
          • HoralFanda  

            JO, já říkám, že hornorakušáci jsou převlečený Češi. V těch horských krajích (Salzbursko, Tyrolsko) zdraví skoro každý. I když zase když jsem jel kousek po Dunajské cyklostezce, tak zdravil i každý důchodce. Záleží na lidech.

            0 0
            • Man  

              To si vystihol. Zalezi na ludoch. Ale myslim, ze aj ked odzdravit na pozdrav nie je povinne, je to slusne, takze ja vzdy na pozdrav odzdravim a zdravim tych, ktori maju prilbu, nemotaju sa po ceste a vyzeraju, ze jazdia pravidelne, nie len na pivo do najblizsej krcmy.

              0 0
        • Jogador  

          A já bych prošel testem? Sedlám bike 4EVER hazard se skarebem, modrej fabrikovej dres, brýle i helma, posed na sedačce, občas ve stoji nebo na trupce když mi po 100 kilácích bolí pozadí.Na cyklisty se usmívám už z dálky. Tak co? No a zdravím jak to jde:o)

          0 0
    • giant  

      zdravím většinou ty co vypadají,že je bajkování baví,pouze vynechávám kolaře co sedím na supermarketových kolech, né že bych je nějak podceňoval,ale už se mi stalo že vejrali jako bych byl idiot.Jinak nedělám rozdíl žiletkáři či rideři

      0 0
    • Meesha  

      Zdravim. Ted sem ale na Trebonsku a sou tu tisice cykloturistu a na ty s prominutim kaslu. V takovym mnozstvi se to neda a navic nektery vubec netusej odkud je znam… Ale takovy ty, co vypadaj, ze na tom kole vic jezdej zdravim.

      0 0
      • marhi  

        Stojí to za prd. Vybavením to nebude. Postupně jsem upgradoval úplně vše. Přes oblečení až po kolo. Efekt naprosto nulový. Kdo odpoví odpoví a zbytek škoda slov. Zdravím všechny. Občas mě pobaví rodinka která se začne bavit na téma : ty ho znáš? Jen co nedělám tak ne moc často odpovídám. Většinou jen kynu. Ale signalizuji dost razantně.

        0 0
    • ddd - andy  

      Zdravim, ale obcas to nekterejm asi prijde divny.. Kdyz jedu treba na silnicce a zdravim sjezdare, nebo freestylisty, nebo naopak.. :-))

      0 0
    • dalimil  

      tak trochu okurková sezóna,že :-)

      0 0
    • Vrci  

      Zdravim, ty co potkavam pravidelně, s helmou nebo v dresu. Většinou zdravim prvni a bez odezvy.

      A zdravim malé děti tak do 6 – 7 let věku ty odpoví vždycky a maj z toho radost jak oni tak já.

      0 0
    • Eila  

      no i presto, ze jsem ziletka, zdravim bez problemu vsechny, kdo nevypadaji na vikendaky:-) a odpovi skoro kezdej, krome tech dulezite se tvaricich dedku:-)

      0 0
    • RapMan  

      Ja zdravim ty,kteri se zdaji byt bikeri a ne jen ze pouzivaji kolo jako dopravni prostredek. Tedy jevi nejake znaky bikera, mezi ktere u me patri bud – aspon nejaka odpruzena vidla – cykloobleceni,aspon dres – samozrejme helma.

      0 0
    • Excel  

      zdravím…někdy kynu, pokud teda ještě vidím a slyším :-)

      0 0
    • slou  

      Pokud můžu tak zdravím, na pozdrav odpovídám vždy.

      0 0
    • Pepazdepa  

      Mám dres styl tričko, elas?áky s vložkou, rukavice, ŠÁTEK a kolo co naznačuje, že není celotesco.. Zdravím jako divej, ale někdy je to k uzoufání.. Žiletka na mě kouká nebo nereaguje vůbec.. Bahňák v lese zdraví z 90%.. Dědek na trecku s maminou a přáteli, křičí na dálku nazdáááár! Tak co je lepší? Radši potkávám 50ti letý chlápky plný elánu a humoru než zarputilího, drsně vyhlížejícího bajkera.. Na stezce po Litovelským Pomoraví, kde jezdím moc rád se nedávno o weekendu zase urodilo a muselo se dávat bacha jak na Václaváku, ale co chci říct. Borec tam čupěl a řešil jak proseklou gumu.. To já znám :) Řvu na něj jestli mu můžu pomoct a ten mě málem objal! Prej mu nende pumpa ale duše je už vyměněná.. Než jsem k němu dojel, tak jsem minul desítky nádhernejch bajkerů v helmách.. Nikdo se nechtěl špinit, asi :( Zdravím, ale budu vozit na zádech bouchačku na gumový projektily! A pak se teš ty neslušnej parchošu co neumíš přes svoji nableskanost zdravit! Ha ha háááá

      0 0
      • Gatier  

        Nechapem to! Preco ta nenavist? Tiez sa mi stane ze nepozdravim. Som zamysleny a proste si nevsimam. Bike je pre mna prostriedkom, ktorym sa dostanem od ludi prec. Tiez ma nebavi obcas, 30× za trening zdravit. Na ceste samozrejme. Nie je to povinnost. Je to slusnost a tym sa odlisuju hovada od ostatnych. Ale prehliadnut moze kazdy. Ja vetsinou kyvnem hlavou. Vecsinou nestiham rukou…

        0 0
        • marhi  

          Občas se pobavím spíše jinou psycho lahůdkou. Čas od času musí každý biker zvolit přejezd po silnici. Je to nutné zlo. Nechápu ale, proč když potkám takové borce, proč nasadí tempo jako kdyby měli vyhrát nějaký pohár. V drtivé většině je stejně na silničce dojedu( opravdu je to marný boj) Pak ho v kopci pozdravím a někdy se mi místo odpovědi dostane jen zavrčení. Nechápu proč. Vždyt od pohledu je jasné že v kopci mám navrch. A naopak zas někdy horko těžko dojedu bikera ( a že se dá jet přes 40km.h na bajku) a těším se jak se svezu. No a při střídání to vzdá. Ale zdravím všechny a skoro vždy. Vyjímky jsou křižovatky, prudké sjezdy a hustý provoz. Oni ti dědkové nebývají tak nafoukaní jak někteří snobi.

          0 0
    • kupce  

      já zdravím jen ty co trénují na silnici, mají vyholený nohy, pulsmetr a závodní dres nějakýho čr teamu (ne nějakej pou?ovej dres velké firmy ala scott,apod).prostě zdravím jen ty, co jsou fakt závodníci…jo ještě sem zapoměnl dodat, že musej mít licencu

      0 0
      • Gatier  

        A musia mat predpisanu vybavu podla vyhlasky!

        0 0
      • Eila  

        to jim licenci kontrolujes? no nechi rejpat, ale tymove obleceni nevozim a mam radeji poutovy dres, pulsmetr nevozim protoze ho nemam rada a licenci nechavam doma.....a presto jsem zavodnik

        0 0
      • Jonáš1  

        Mám všechno akorát ne ten pulsmetr.

        Mimochodem k čemu je dobrý nebo, jako co tím získám když mi to řekne nějaký tepy, já jako tomuto moc nerozumím.

        0 0
        • Rychlej turista  

          Pro kontrolu. Naučíš se.

          0 0
          • Jonáš1  

            No já si myslím že to ještě nepotřebuju v mém věku sledovat nějaký tepy, stejně vim hovno když to bude ukazovat 180 nebo 140 nebo 80, na tuto si myslím že jsou to vyhozený peníze, nebo takhle pro mně když tomu nerozumím.

            0 0
            • Smazaný účet  

              nerozumim=>ne­potrebuju

              Jen tak dal, s timhle heslem se to necha vytahnout az na vysoke mista v politice:)

              0 0
    • Rolei  

      snažím se zdravit, někdy jen mávnu rukou…

      0 0
    • campijozo  

      Je to teda starší téma tak ho trochu oživím ;-)). -Já zdravím. Někdy ostatní cyklisti jenom po mě koukaj tak si připadám jako… ale to se stává málokdy. ;)

      0 0
      • campijozo  

        No snažím se zdravit.

        0 0
      • TREK6700  

        Když jedeš na kole, tak zdravíš lidi na kole. Takže když jdeš pěšky po městě, tak logicky musíš zdravit lidi co jdou taky pěšky. Jinak nechápu proč to děláš na kole?

        0 0
        • nox159  

          bezne zdravim bikery kdyz jedu na kole, kdyz beham zdravim bezce… bezna vec ;-)

          0 0
        • mpdu  

          To je čistá demagogie.

          Úvaha o zdravení chodců na ulici je naprosto zcestná. Běhání, ježdění na kole, nebo na motorce a cokoliv jiného, spojuje určitým způsobem skupinu lidí, kteří mají nějaký společný zájem. Tak se zdraví. Chůze po městě je základní pohyb (potřeba) k přepravení se z bodu A do bodu B. Není v tom nic, co bychom dělali z lásky k chůzi, takže nás nespojuje společný zájem, díky kterému bychom se si měli pokynout…

          0 0
    • Smazaný účet  

      to tu dlouho nebylo…

      0 0
    • Mixi  

      ja zdravim jen ty s helmou, lidi bez ni me nikdy nepozdravili nazpatek tak sem zahorknul :D

      0 0
      • Kurt  

        Ja jen ty s kravatou – z tech s helmou mi odpovidala tak tretina.

        0 0
    • Meluzina  

      zdravím, jednou v dobré náladě i pěší pár na horách Krušných, oba cca 50 roků, ale paní na mne vyjela: „Kdo jsi?!!!“

      No nic, divné je, že mne nikdo moc nezdraví:-(

      0 0
    • oddie  

      Ne. A když na mě někdo kouká, ještě na něj udělám „co čumiš“ :)

      0 0
    • nox159  

      dneska jsem pozdravil 2 bikerky 3 bikery a 2 silnicare odpovedeli mi vsichni :)

      0 0
      • oddie  

        Chtěl jsem to taky spočítat, ale jsem trochu na vážkách, počítá se „uhni pyčo“ jako pozdrav?

        0 0
      • MirosPikos  

        Já jich pár taky pozdravil, resp. všem jsem dal najevo že o nich vim. Ale potkal sem mýho oblíbence v dresu Spartabuzeran­tůparta na buzničce (České Vrbné – u kanálu) a jako vždy chování ve stylu „jsem nejlepší, SPARTA, nikoho nezdravim“. Možná kdybych měl sešívanej dres, tak na mě alespoň plivne :)

        0 0
        • oddie  

          Já mám fake Specialized, protože Číňani měli v nabídce jen samé tyhle kopie týmových značek, bez čmáranců nic, tak by mě zajímalo, co lidi říkaj o tom. Jestli jsem si třeba neměl pořídit jiný fake.

          0 0
        • nox159  

          takovi me ale nechavaji naprosto klidným… :D

          0 0
          • MirosPikos  

            Ve mě to evokuje vzpomínku na to video, jak ten peleton jel v protisměru a vlítl do nich motorkář, jak ho tam chtěli zlinčovat. Tak ten jeden měl právě komplet Sparta. Jak řval: „Zabte ho, zabte ho…“. Jinak bych by mě asi taky nechal klidným, vzhledem k mé pokročilé flegmatičnosti (ale křížené s cholerikem :-D).

            0 0
        • Dzordano_Bruno1  

          Tyhle krutoprisnybajkery nezdravim, pohrdam nimi..

          0 0
        • bleach  

          nas tam ve stredu haknul ***** na silnici n a hluboky a s kamosem sme se nechali vyhecovat a pokouseli se mu ujet na nasich 15kg ht s podhustenyma gumama. neujeli a ja plival krev a pak jsem delali ze jedeme jinam u kanalu. toho kundu sem nezdravil :-D

          0 0
          • MirosPikos  

            Na mě se zahákl u Bavorovic nějakej kluk/chlapík na trekovým kole. Směrem na Hlubokou. Jel jsem pořád stejně, a on pořád zamnou popotahoval (asi rýmička). Jel jsem svých 30+/- a čekal až nastoupí. Ale nic se nedělo, vezl se v závětří. A pak odbočil. Docela by mě naštvalo, kdyby mě někdo takhle na začátku sezony předjel :)

            Občas se mi stane, že přijede vedle silnička a dá se do řeči, kam jedu a tak různě. To mi příjde v pohodě, rozhodně lepší, než když mě někdo horkotěžko předjede a pak se snaží ujet :)

            0 0
            • Smazaný účet  

              Ja se jendou povesil za nejakou bajkerku. Stala u spadleho zeleznicniho prejezdu, dojedu, zkouknu zadecek a nozky…rikam si, ze to bude fajne spestreni, bo nemela kam uhnout…sranky nahoru a ona takovy vodpich! Mocne jsme zadupal a uz ji mel…kua ona to valila vpohode „na motacku“ kolem 35Km/h…asi po dvou kilakach jsem kapituloval a sjel na polni cestu…

              0 0
              • nooski  

                Jestli jsi jel na té potvoře, co máš v profilu, tak se nedivím :-)

                0 0
      • jIrI___  

        To jako fakt zdravíš i silničáře?

        0 0
        • Frostty  

          Jistě, úsměv od ucha k uchu a „zdáááár“ :o).

          0 0
        • nox159  

          jasne sem tedka hustokruty silničár – silnice s vysunutou sedlovkou, bikove tretry, batoh na zadech a blatnik :D

          se divim ze me zdravi oni :D

          ale tak sundal jsem kšilt z helmy a to ze nemam oholene nohy zatim nejde videt ;-)

          0 0
          • Frostty  

            Nejsi silničář, tohle zavání punkem :).

            0 0
            • nooski  

              Punkem? Momentálně jezdím na silnici s prodlouženými blatníky v zimních tretrách na SPD, často taky s batohem a lehčí verzí plnofousu a jako nějaký punk si nepřipadám. Ale moje neoholené nohy taky nejsou vidět. A rozhodně se považuju za silničáře :-)

              0 0
        • Smazaný účet  

          jiste..hlavne kdyz je predjizdim:)

          0 0
          • nox159  

            1+

            0 0
          • mpdu  

            Joooo, v lednu jsem maníka na nějaké žiletce říznul ve čtyřicítce a když jsem mu při předjíždění říkal lehké ahoj, tak čuměl, jak kdyby právě viděl přistát mezigalaktickou loď a z ní vystoupit pana šedého :-) Pak se na mě pověsil a asi tři kiláky mě hákoval, aby se vyvezl. To byla fakt prdel :-)

            P.S. Pan šedý – to je z pavučiny snů od Stephena Kinga – říkal to Duddits o mimozemšťanech – česky Pan edý (Pan šedý) – V originále istr gey (mistr grey).

            0 0
      • mpdu  

        Žiletkáři odpovídají nejmíň. Mám z nich pocit, že člověk na bajku je pro ně póvl. Tedy samo ne všichni jsou takoví, ale je jich většina. Dříve narození žiletkáři mají asi kastování již dávno za sebou, tak ti zdraví v drtivé většině :-)

        0 0
        • oddie  

          Já jich nějak na těch polních a lesních cestách moc nepotkávám, tak jsem si zatím nevšim :)

          0 0
          • mpdu  

            Ty budeš jinej extrém – počitám, že jsi nikdy v životě nejel přejezd po asfaltu :-)

            0 0
            • oddie  

              Ale ne, dělám si srandu, když není zbytí, jedu i po silnici. Kdysi jsem jezdil na silničním kole turistiku, s báglama natěžko, začátkem devadesátých let ještě nebylo moc aut, ale jak jich začalo přibývat, uklidil jsem se do lesa :)

              0 0
              • mpdu  

                Got it.

                A to já bych silničku klidně dal, abych nemusel motat najížděcí kulometry na bajku, leč žádnou nemám a na ní taky nemám :-)

                0 0
          • hs74  

            Buď rád,že je nepotkáváš.Není větší potupa,než když tě na kamenitém trailu předjede žiletkář.Vlastní zkušenost…

            0 0
    • kubad  

      mám vzadu na dresu napsané „Nazdááár“ stačí to?

      0 0
      • Meluzina  

        to je blbý, zepředu se to čte fakt blbě a ta děcka za tebou většinou stejně ještě neumí číst:-(

        0 0
        • Kouba_2005  

          … a důchodci na tak blízko nezaostří, páč na kolo maj brýle na dálku :-)))

          0 0
        • kubad  

          ale prdek, každý kdo mě predjizdi si to přečte :D

          0 0
    • Hermanek  

      jen se chci zeptat je nevhodne pozdraveni Dobry den? Nejak me pripada divne zdraveni ahoj trega 50 leteho

      0 0
    • (CZ)George  

      Občas jo, ale když mi neodpověděj, tak mám hned po náladě :-D

      0 0
    • BigKarel2  

      jak kdy a jak koho…

      0 0
      • děd (ek)  

        A jak? Třeba tak nebo jinak:

        Jak se zdravíme (Malé zamyšlení)

        Je krásným zvykem, že potkávající a míjející se cyklisté se zdraví. Tady v našem nejbližším okolí všichni, jinde třeba o něco méně, a možná je to i tím, že si neví rady jak vlastně pozdravit.

        Při pořádném fofru pokynutí hlavou a pozvednutí levé či pravé ruky stačí. Znám jednoho, co jezdí pouze s jednou, a pak stačí pokynutí hlavou z důvodu bezpečného návratu.

        Ovšem naše hlasité projevy jsou nejrůznorodější. Co slyšíme nejvíce? Ahoj, nazdar, čůs, zdar, dobrý den a jistě byste si vzpomněli na další.

        Co naopak neslyšíme a je celkem potěšující jako např.: Čest práci, Zdař bůh, Pochválen buď Ježíš Kristus, Sig-hail.

        I když to nejčastější Ahoj se používá všeobecně, tak mám pořád takový nepříjemný pocit, že jsme to ukradli vodákům.

        A tak mě napadlo (nemusí blbosti pořád vymýšlet jenom Špica) domluvit se na tom, že si vymyslíme čistě cyklistický, náš, pozdrav.

        Nebo už takový existuje? Domnívám se, že ne.

        Měl jsem několik nápadů jako např.: Ať tě nesou pedály do dáli, Šlapkám zdar. Jedno je dlouhé druhé by se mohlo někoho dotknout.

        A tak jsem si řekl, jezdíme na kole, tak co tak KOL (uctivější varianta KOL-KOL). Prosím vyslovovat zřetelně, aby se nepletlo se SKOL.

        Mělo by to ještě jednu výhodu, že bychom s tím mohli vyrazit do světa a v anglicky mluvících zemích používat překladu BIKE (čti bájk), což je takové blízké pozdravu a tím končím Bye-bye.

        Ale kuš: KOL-KOL, BIKE-BIKE

        Zveřejněno na Bukovince v restauraci Rakovec na setkání CHC dne 11. 12. 2010.

        Laďa

        P.S. autorem je jinej L, ne já…, pramen viz tady: http://bukola.wz.cz/

        0 0
        • nooski  

          Pozdrav se musí dobře vyslovit, ikdyž je člověk na kaši, takže já používám zkrácené hoj a když to okolnosti dovolí, tak zvednutím levici.

          0 0
        • oddie  

          Já jsem vodák, takže si klidně můžu používat Ahoj i bez pocitu, že jsem něco ukrad :D

          0 0
        • lubor123  

          ja prosim obcas i tlacim. muzu pak zdravit KOL-CHOZ! ?

          pro pozdeji narozene cs.wikipedia.or­g/wiki/Kolchoz

          0 0
        • skain  

          Všechno v pořádku. Jen fakt nechápu co někdo má proti pozdravu „Zdař bůh“? Chci slyšet všechny názory.

          Zdař bike.

          0 0
          • pepek  

            Grüss Gott! Bo tu už nejsou žadni haviři.

            0 0
            • skain  

              Jsou a budou, nedávmo jsem četl že konkrétně na jižní Moravě se bude pokračovat v těžbě lignitu;-) Jinak u nás ve Slezsku a na severní Moravě je stále uhlí dost a havíře potkávám denně.

              0 0
          • Toutou  

            co tak ateisti? :)

            0 0
    • batmanBS  

      Zdravím jak bikery tak silničáře. Nezdravim babky s nůší, lidi bez helem a messengery.

      Jinak: Pozdravit je slušnost, odpovědět povinnost!

      0 0
      • fousek  

        Nekdy zdravim i babky s nusi, nektery reakce jsou dobry.

        0 0
    • Smazaný účet  

      pycokurvauhni­zavazissetuanu­zapicuobanevej­demdikcau!

      0 0
    • Frygida  

      Zdravím i ty co nemají dres nebo helmu. Sám často taky nejezdím v „mundůru“ když jedu nějakej těžší terén. Babky a strejce co jezděj z hospody teda vynechávám. :-)) I tak na mě 70% cyklistů čumí jak půl ****** z křoví, proč je jako zdravím. Neznaj to.:-))

      0 0
    • jIrI___  

      Včera jsem jel na silničním singlu v civilu po Ostravě, potkal jsem 3 silničáře a nepozdravil ani jeden, darebáci :(

      0 0
      • Frygida  

        Silničáři jsou namyšlený, těm se moc zdravit nechce no… Nejlepší jsou takový co na kole ještě skoro neseděli koupěj supr dres, boty sidi… a už si o sobě myslej že by nepozdravili ani Evanse :-D

        0 0
        • Kubiczech  

          A jsou horší fotbalisti nebo tihle namyšlení silničáři v botách Sidi? (: Uklidňuje mě, že tihleti silničáři pak mají srandu z těch jako jsi ty. Nebo já bych měl. (:

          0 0
          • Frygida  

            A proč by si ze mě měl srandu? To by mě teda zajímalo

            0 0
            • Kubiczech  

              Bavilo by mě, že každý Pepík řeší, co mám za dres, co za boty, kolik stálo moje kolo a že na tom vlastně sedím poprvé, tak na co to všechno potřebuju. Že nutně musí řešit něco, po čem jim je lejno. Tohleto určitě motivuje movité lidi k tomu, aby dali za silničku třeba dvě stě táců. (:

              0 0
              • Frygida  

                Já to neřeším co kdo nosí, nebo nenosí. Mě se líbí to, že platí známé přísloví ŠATY DĚLAJ ČLOVĚKA. Kousek od nás bydlí pán, kterej na kole procestoval Evropu a kus Asie na starým favoritu. Samozřejmě že ho frajírci na 7 kilovejch naleštěnejch silničkách nepozdravjej. Před týdnem jsem se s ním o tom bavil.

                0 0
    • Kobrovnik  

      Já zdravím jen mé vrstevníky – čili horská kola. Párkrát jsem zkoušel pozdravit i silniční ale marně, takže jen horské nadšence ;-)

      0 0
      • nooski  

        Když se ti nezadaří u pár holek, tak se na to taky vykašleš a jdeš do chlapa? :-)

        0 0
      • Kobrovnik  

        Ne, neřeším zdravení mužů/žen rozlišuji pouze silniční a horské jezdce.Už mám nějaký ten km najetý a zkrátka odpověď od silničních jezdců jsem nezaznamenal ani jednou.

        Samozřejmě ale pak, že když jede pěkná slečna, tak to více potěší že :-)

        0 0
        • Smazaný účet  

          Pokud možno tak zdravím, i když mám silničku tak jezdci na silničce málo který odpoví, ale na biku skoro každý. Potkávám dva na silničce a ti už z dálky se smějí, ale ostatmní jsou jako kakabusové, důležití jak houno na lopatě.

          0 0
    • bosmilan  

      200 :-)

      0 0
    • oddie  

      Když už řešíte, kdo zdraví a kdo ne, nejpřekvapivější pozdrav jsem zažil od motorkářů.

      0 0
      • blisterexist  

        tojo, jsem si s jedním za jízdy aji pokecal:-D

        0 0
      • jIrI___  

        Že ty jsi jel v integrále? :)

        0 0
        • oddie  

          Fuj, takové hrozné věci jsem nikdy neměl.

          Jel jsem tehdy tuším na něčem s báglama.

          0 0
      • Biker jak Pes  

        Souhlasím, ale už mě to nepřekvapuje. Bikeři jsou sráči, to odpoví 10% maximálně, ale motorkáři ve velké většině zdraví a zdraví jako první. :-D

        0 0
    • Petrcech  

      No většinou sám od sebe nepozdravím,protože už se párkrát stal trapný okamžik. Tak se aspoň podívám a pokývu hlavou:D

      0 0
    • plevka  

      zdravím všechny, co vypadají, že jedou na kole pro radost a je mi jendo , jestli jedou na silničce nebo krosu nebo bajku. A taky je mi jendo na čem jedu zrovna já, není to tak, že když jsem zrovna silničář, tak nezdravím :) většinou lidi odpoví a když né, tak jejich problém, nijak mě to nerozčiluje :)

      0 0
    • notobi  

      nenosim dres ani přilbu, na kole jezdim často a rád protože mě to baví, ale za Bikera se nepovažuju, Nejsem zastáncem zdravení protože na kole si jedu odpočinout od lidí a vyčistit hlavu tak jen odpovídám pokud jsem zdraven, ale občas to prostě v hlavě docvakne až když jsme se minuli a tak jsem tim pádem za burana ;-) co nadělám

      0 0
    • bleach  

      bezne rikam ahoj a kdyz je vekovy rozdil vice nez 40 let, tak jen kynu :-D

      0 0
    • maajkee  

      Já zdravím všechny, odpovídá tak 50% :)

      0 0
    • Payia  

      Problem je v tom, ze silnici a MTB se venuji lidi s dost rozdilnym pristupem. Zatimco na silnici jezdi z 90% sportovci (aktivni zavodnici nebo lidi co zavodili driv) tak na MTB jezdi z 90% turisti a hospodsky burani.

      Ja osobne bych rad zdravil vsechny cyklisty co jedou proti, ale po zkusenosti kdy mavnu na protijedouciho tloustika v upnutym dresu, plandavejch kratasech na Cannondalu za 150.000kc a on na me jen cumi, se na to muzu vys****. Proto zdravim jen silnicare, kteri vedi co to znamena a pozdravej me taky.

      0 0
      • hs74  

        Já jsem ze 70 procent turista a ze 30 procent hospodský buran.

        Znamená to,že mám jezdit na crossu?

        0 0
        • Kurt  

          Pokud ses v te statistice nenasel, pak se s tebou nepocita ⇒ nejezdit!

          0 0
        • Payia  

          70% turista + 30% hospodsky buran = MTB

          Pokud bys byl rekneme z 50% sportovec (zavodnik) a z 50% turista, pak by se dalo hovorit o crossu.

          0 0
          • Kouba_2005  

            tak to je zas teorie :-)

            a když nejsem ani bývalej a ani budoucí závodník na čemkoliv, nemám kanondejla za 150k, jezdím turistickým tempem na silnici i MTB, tak kam bych měl býti správně zařazen?

            0 0
          • pepek  

            Ty jseš myslím taky dobrej chytrák, neznáš Jonáše?

            0 0
            • Tomahomo  

              Jonáš je ze z Plzně, ale tenhle je z Prahý, von je vo kapánek chytřejší, viď?! :o)))

              0 0
              • Payia  

                Jsem chytrejsi nezavisle na bydlisti, i kdybych se prestehoval do malovesnice (nedej boze treba do Prerova) tak by se na tom nic nezmenilo :D

                0 0
                • Tomahomo  

                  Pokud ty jsi prototyp sportovce a závodníka, pak jsem rád buran a turista. Nezávisle na bydlišti.

                  0 0
                  • Payia  

                    At jsem nebo nejsem, tobe nic jineho nezbyva, tak proc to resit.

                    0 0
              • Jonáš1  

                Co se děje už jsem tady?

                Zdravím jen když se mi chce, ale vetšinou jsem nasranej když jedu tak nezdravím.

                0 0
          • hs74  

            A na čem by podle tebe měla jezdit nejčastější kategorie

            žiletkářů: 50% sportovec (závodník) 50% hospodský buran?

            0 0
            • Payia  

              Takovy clovek neexistuje, hospodsky buran z principu nemuze byt zavodnikem. Zavodnik hospodu navstivi pouze vyjimecne (obvykle ze soucitu s hospodskymi burany) a konzumuje pouze multivitamino­vy drink.

              0 0
      • jIrI___  

        Přesně tak!

        0 0
      • Jonáš1  

        No tak zrovna když jsem byl na švihu silničním, tak jsem potkával taky dost silničářů a většinou nezdravili já tedy taky ne, ale dojel jsem nějakýho 60 tníka a ten si i povídal, jinak mladý moc jako nezdraví.

        Ale konec konců proč by měli zdravit, na to je někde nějakej předpis nebo rozkaz že musím zdravit to je přece blbost, to je pouze individuální věc.

        0 0
    • traavis  

      Ja zacal s bikem teprve loni a za tech asi 800 km co sem ujel me pozdravil akorat nejakej deda… Ja mu neodpovedel myslel sem ze si me s nekym splet :-D Jinak teda nezdravim :-)

      0 0
    • fousek  

      A zdravite taky v lete na Modransky cyklostezce?

      0 0
    • bystřické  

      ne a ani to nemám v úmyslu,ale na pozdrav ,pokud to stihnu,odpovím pozdravem

      0 0
    • weekend warrior  

      jasně, že zdrávím!

      vidím-li cyklistu dostatečně dlouho dopředu, zahazuji kolo, vrhám se doprostřed cesty a protijedoucího cyklistu se snažím zastavit, pokud se to povede, hulákám radostí, vrhnu se na něj a po vřelém objetí ho podaruji korálky, zrcátkem nebo jinou lákavou věcí… Ale do budoucna, pravda, teprve to chystám, i nějakejma nálepkama čemby…

      jinak je to dotaz na úrovni: zdravíte lidi ve výtahu?:( pro neznalé: normální je zdravit;)

      0 0
    • pepan_kladno  

      Ahoj, ja zdravim kazdyho cyklistu. I kdyz treba veze deda na skladacce drivi z lesa.

      0 0
    • winter78  

      Dnes som si spomenul na túto nezmyselnú a debilnú tému, keď som (ja na cesťáku) zdravil protiidúceho bikera (na MTB). Samozrejme odzdravil.

      0 0
    • hanness  

      Aspon kyvnu,kyvne-je mi fajn,dupe pred sebe a nereaguje-jeho minus.Ze ziletek mam smisene pocity,reaguji spise drive narozeni…

      0 0
    • oddie  

      Dneska mě zdravili skoro všichni. I silničáři. Teda než jsem dojel na Modřanskou cyklostezku a jel po ní do centra, tam už je to nějak pasé…

      0 0
    • metr-x  

      Zdravím Bajkery i žiletkáře. Od bajkerů dostanu v 99% odpověď, u žiletek je to o něco méně, ale není to tak strášné, jak se povídá.

      0 0
    • Weremos  

      Zdravím bikery i žiletkáře,třeba včera mi 2 ze 3 bikerů na Těrlicku odpověděli :)

      0 0
    • Jituschka  

      Dneska mě v Lahovicích mile překvapil protijedoucí silniční cyklista v bílém upnutém dresu, od kterého jsem to skutečně nečekala a nestihla odpovědět (já na biku) :)

      0 0
      • winter78  

        No hej…cesťáky letia rýchlo, tam sa vždy treba pripraviť odzdraviť, inak nestihneš , prefrčí popri Tebe , ani sa nespamätáš a je fuč ;-).

        0 0
    • winter78  

      Tak dnes som na cesťáku (na čom asi, že ?? :-)) ) čosi pobehal a poctivo som odzdravil a pozdravil všetkých protiidúcich cyklistov,bike­rov,crossárov a žiletkárov. Rekreanti len čumeli ako ťeľatá a jeden chalan na crosse v drese a s cestnými tenkými plášťami mi neodzdravil…od dnes I hate cross :-DD.

      0 0
    • jiriga  

      Musim rici, ze jsem celkem otraveny. Tento tyden jsem zacal pravidelne jezdit do prace a natesene pokynu hlavou, ukazu prsty, ci reknu cau/ahoj a odpovedi mi jsou akorat kysely ksichty a neverici pohledy. O mijejicich cyklistech nemluve. jedna se o usek cca Modranska rokle, Vltava a Prokopak. Pozdravi tak jeden z 8, ne-li hure. takze kaslu na to, aspon se nebudu rozcilovat:-)

      0 0
      • telamon  

        Já jezdím po A2 do práce na kole 2–3× týdně (Komořany-Kampa) a na cyklostezce to podle mě moc nejde. Je tam tolik cyklistů, že by se člověk uzdravil imho. V lese se snažím zdravit každého, ale taky třeba při cestě do kopce je otázka zda bylo moje zachroptnění či podezřelý tik hlavou identifikován jako pozdrav .))

        0 0
        • jiriga  

          jasne, to chapu, to by mel clovek porad ruku nebo hlavu nahore:-) ale mluvim treba o ranni hodine a potom kolem 18.00, kdy clovek za celou cestu potak tak neco mezi 10–15 lidma, ale spise mene…i kdtz s postupujicime svetlem a teplem, tech lidi hlavne navecer bude pribyvat…

          0 0
          • telamon  

            No já jezdim do práce mezi 7–8 a zpět mezi 17–19 (podle toho jestli jedu po praci do lesa nebo ne). A provoz je teda neskutečnej (v porovnani třeba vůči době před 5ti lety).

            Nijak bych to zdravení neprožíval, taky to občas valim zamyšlenej a nevnímám, například .))

            Nahraj si do profilu fotku kola a když se mi podaří tě identifikovat tak ti můžu zkusit třeba zasalutovat :D

            0 0
      • Mereck  

        Asi nepotkáváš mě :-) Já zdravím hodně, jen ne cyklisty/bajkery bez helmy. A zdravím z radosti z jízdy, tak je mně jedno, jestli odpovíte nebo ne.

        0 0
        • jiriga  

          asi ne:-)) ale, to mame trosku podobne.Minule za nou jel nejaky dobry dobrak, dobrych 10min, rkel bych, pak me predjel a ani nerekl buuu…mi to je jedno, ze za mnou byl, steje si jedu podle sveho, ale aspon mohl rict, dijy, jsme se svezl, cauvec…:-)

          0 0
          • Mereck  

            Víš co – já včera na stezce uhnul borcovi, jak jel proti mně tak říkám „Ahoj!“ a nic. Dupal do toho svýho XC fullu jako by jel na bednu.

            Tak si říkám „Okej. Ať si tu paralýzu užije.“

            0 0
      • Jamin  

        Možná někde vysoko v horách, nebo v zimě, prostě když už někoho potkáš, aby to byl srdcař. Ten i většinou na pozdrav odpoví, nebo zdraví první. V Praze to fakt nemá cenu, nezdravim a když někdo pozdraví mě, sem z toho tak vykolejenej, že ani odpovědět nestihnu.

        0 0
        • Jirka24x  

          Asi tak nevim co to je za modu zdravit kazdyho na kole.

          0 0
          • Mereck  

            Taková soudržnost, no. Kamarádka mi říkala, že prý majitelé Alfa Romeo se na potkání zdraví, tak to máme prostě podobně.

            0 0
            • Jirka24x  

              jako ja se taky snazim zdravit ale kdyz jedu po cyklostezce tak prece nebudu kazdych 2O sekund zdravit nekoho na kole.

              0 0
              • Davidakta  

                Na cyklostezce zdravím jen ty,s kterýma se potkáváme pravidelně,v lese každýho

                0 0
            • jiriga  

              presne tak. kdyz rano potkam v 7 hodin 5 bajkeru cestou, tak je to rozdil , nez jet v 5 hodin odpoledne na steze kde je milion lidi…a o lese nemluve…proste takova sounalezitost komunity, ale mozna uiz jsme na to moc starej:-))))

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.