• Paja

    Sraz: 16hod. na namesti ve Slapanicich Trasa: tradicne po silnici na Buk Slapanice-Pozorice-Nemojany-Racice-Buk Nevite nekdo jak to vypada na silnicich kolem Buku? Jeste by byla jedna mene zabavna varianta – 2 hod. manevry po Slavkovskym bojisti se zakoncenim v cukrarne ve Slapanicich, ev. v nejake te Frantove 2. zakladne:o)

    0 0
    • rock  

      Můžete klidně po asfaltce přes Kalečník, v neděli tam byly jen zbytky (do 0–2cm) tajícího ujetého sněhu. Mimo asfalt se tam nasbíralo místy až 20 čísel (modrá klasika od Tří javorů), ale to se vás netýká …

      0 0
    • Polka  

      Se silnickou za tmy nemam dobry zkusenosti O:-) Ale kdyz nebude chcat, tak dojedu na zakladnu na te me zprelamane horske koze ;-)

      0 0
      • Paja  

        Vsak ja pojedu nejspis taky na biku, precejen se mi nechce potme riskovat likvidaci rafku na silnicce, bike je trochu diruvzdornejsi:-)

        0 0
    • Splinter  

      Když bude sucho u nás tak na Buk to bude akorát tak sjízdný… Ještě uvidím..

      0 0
    • kleinis  

      Kde sou Slapanice?:-D

      0 0
    • Jaroslávek  

      Z minulého týdnu dedukuji, že pojedeš na lyžích.-) Polka: Pojedeš z pracoviště ? Když ano f kolik ?

      0 0
      • Paja  

        Kvuli malemu zajmu mitarbeiteru jsme to bohuzeli zrusili:-(

        0 0
      • Polka  

        Se domluvime az zitra, nahodou bude hnusne a NIC nebude ;-)

        0 0
    • pepek  

      Nechcu být protivnej, ale : www.windguru.cz/cz/

      0 0
      • Jaroslávek  

        Taky jsem to viděl. Občas se spletou, a za další vidíš, že si všici nechávají otevřený zadní vrátka.-)

        0 0
        • pepek  

          Tak jo, zadní vrátka.....odkud tam jede autobus?

          0 0
          • Jaroslávek  

            Jo, dobrý, eště bys mohl autem, to máš taky najetý .-))

            0 0
            • pepek  

              Autem jsem jel pouze proto, abych soudruha mrzáka osvobodil od deprese a ztráty motivace k životu.

              0 0
          • Polka  

            Tenkrat sem to pro sichr zjistoval :-))))

            Brno-Bukovinka:

            Brno, Stará osada 17:46 Bukovina, rozc.2.0 18:17, 18:19 Bukovinka 18:28

            Bukovinka-Brno:

            Bukovinka 21:00 Bukovina, rozc.2.0 21:09, 21:19 Brno, Stará osada 21:48

            0 0
            • Jaroslávek  

              Super, super, super. Ten přijíždějící bus jsem v poslední době vždy sledoval pjěkně z tepla od krbu (teda než jsi přijel) :DDDDDD

              0 0
      • Paja  

        Vsak pro tento pripad jsem vymyslel tu peknou anketu, do kat.1 se jeste nikdo neprihlasil:o)

        0 0
    • mastihuba  

      mám v pátek volno :)

      0 0
    • Jaroslávek  

      Rád bych znal vyjádření některých soudruhů, kteří hlasovali za dé, co si představují pod pojmem „blázen“, protože jak je znám …-)

      0 0
      • JSt  

        to by bylo na dlouhy povidani :-))

        0 0
        • pepek  

          Proč se bojíš? Dyť bys přistál opět do měkkého. :-)

          0 0
          • JSt  

            si zatesni nabu a pak mluv ;-)). cilene vyjizdet na silnici? z toho jsem vyrostl. ale zasadni prekazkou je nedostatek casu :-/.

            0 0
            • pepek  

              Neboj, už se na tom pracuje, ty neopravitelně zničený konusy jsou už jak zrcadlo a teď už sem našel vhodný plech na výrobu klíče. Ta silnice zase není tak špatná, jak sem byl v nedělu sčasnej, když sem na ňu v nedělu zase slezl :-)

              0 0
              • JSt  

                jsou i takovi, co lezou do pola dobrovolne, ze ;-))).

                0 0
                • pepek  

                  To byl prales, soudruhu…a to přestože alkohol nebyl…

                  0 0
    • Splinter  

      Hmmm

      0 0
    • mastihuba  

      hmm škoda že už nemužu řikat že dřu na panským. :( pokud budu šikovnej tak bych tam moh dojet tak v 19:30

      0 0
    • Splinter  

      Tak jede někdo z toho náměstí ?!? :o))

      0 0
    • Splinter  

      Tak dneska se zbaběle zabalil vyjížďku po 20ti km v mlíku a vodě… Hnus velebnosti… Soráč Pájovi, že sem ho stáhl taky do Brna…

      0 0
      • RomanH  

        Takze NIC nebylo, jo ? :)

        0 0
        • Jaroslávek  

          Našli se vytrvalci, byla i babiččina bábovečka. Kupodivu při cestě z5 už taková mlha nebyla. Musím se přiznat, že jsem nucen změnit charakteristiku v nicku.

          0 0
        • Paja  

          nic nebylo videt a to tak, ze sme bohuzel nakonec nevideli ani Nic:o( natoz Maňasovu babovku:o)

          0 0
          • Jaroslávek  

            12.19 v Líšni svítí slunko, takže večer bude určo pepek psát cosi o úžasné vyjížďce a jak se kochal. (Ať mu ta bábovka pěkně zhořkne)-)))

            0 0
    • kleinis  

      Vcera sem sel brzo z prace tak se byl projet sam, nejdriv sem nadaval jak svina protoze po chvilce sem mel asi 30 kilovy kolo jak bylo oblepeny, ale kdyz sem se asi ve 4 vratil dom, tak sem vas celkem litoval, zaclo byt pekne hnusne!;-( Takze sice sem se vratil od hlavy az k pate od bahna ale asi i tak sem na tom byl lip…

      0 0
      • Polka  

        By me teda nenapadlo v takovym pocasi vlitnou do terenu…takze bysme meli spis litovat my tebe :-)) Byli jsme mirne zaliskani pouze od te blative cesty u Buku, na silnici pohoda. I kdyz to je subjektivni…dle gusta kazdeho soudruha ;-)

        0 0
        • kleinis  

          Pocasi? Ja mel hezky, pak sem dojel na prygl, kolo na brehu trochu omyl a valil dom…a blato na hadrech se vypere! Ja sem to myslel tak ze kdyz sem dojel dom zacla byt pekne hnusna mlha…to nesnasim!;-)

          0 0
    • krhac1  

      Co v sobotu?Plánuje někdo vyhlídkovou jízdu krajinou okolo Kanicecity?

      0 0
      • pepek  

        Já bych tedy jel…ale bude pršet. Tak snad odpoledne na macochu …a z5

        0 0
        • krhac1  

          Kudy?Po silnici bych nerad,to raději budu jak pase.

          0 0
          • pepek  

            Tož to já zase budu raději čisťounkej :-) pěkně po cestě, nejlépe po suchu :-)

            0 0
            • krhac1  

              Tak to nic,já se snažím silnici vyhejbat jak čert kříži a zvlášt tam u nás.Vím co tam jezdí za krápníkáře:-(

              0 0
              • krhac1  

                ps:vy normální z okresu se neurážejte,ale jak vidím značku BK tak dávam přednost i s Tatrou :-))

                0 0
                • pepek  

                  Nojo BK, ale dyž do toho pořádně šlápneš, tak Tě standardní BK v klobouku a s vajíčky pod zadním oknem ani nedojede :-)

                  0 0
                  • krhac1  

                    No tak když do toho já pořádně šlápnu,tak mám akorát ho..o na obou botech.Já jezdím pomaloučku po lehoučku a hlavně mimo silnice.To raději budu tlačit lesem než jet po silnici.Samo že pokud to jinak nejde,tak to nejde.

                    0 0
    • pepek  

      Protože Medard je optimista – www.medard-online.cz/index.php bude udajně večer sucho :-) chtěl bych se proto zeptat, zda se bude některý soudruh dnes večer zcela náhodně vyskytovat na Buku, bo mám už absťák.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.