• Paja

    V 16hod. ve Slapanicich v cukrarne na namesti, silnice, kam? Karaya loboval pro Hlinu nebo zas nekom severne do kopecka, coz je jako obvykle na NIC:o)

    0 0
    • Martula  

      Myslím, že vyjedu už napřed;)

      0 0
    • Karaya  

      V 16?? Jak to děláš, ja pracuju obvykle do 17:00 vyjímečně odejdu dřív…Nešlo by to pozděj, anebo to vzít přes Vinohrady/Líšeň?

      0 0
      • Paja  

        To vis pruzna pracovni doba:o) ale jinak tu byvam taky cca do 17,…nekdy i o dost hur:-)

        0 0
    • Splinter  

      Aji bych jel:) Že to bude na mtb nevadí:) Uvídím jak bude čas a počasí:)

      0 0
      • Splinter  

        Trochu větříček na silnic ne?:) Dneska z toho NIC nebude:))

        0 0
        • Paja  

          Nejses trochu moc vybiravej? Hlina pro vitr odlozena, jede se smer Kras 16hod. Slapanice, 17hod. sraz s Karayou na krizovatce silnic Klajda-Ochoz a Stara Lisen-Ochoz.

          0 0
        • Karaya  

          Zadnej vitr nebyl, padavko .-)

          0 0
          • Splinter  

            Sem ve 4 přijel z práce.. Zítra se jdu odprezentovat a projet si kus hoška…

            0 0
            • Paja  

              vsak, ve 4 jsem sedel na lavicce ve slapkach, moh jsem na Tebe chvilku pockat:o)

              0 0
          • Martula  

            Kám Vás to nakonec zaválo? Já dávala do kupy celý den bika..

            0 0
            • Paja  

              Jedovnice-Rudice-Olomucany-Adamov-Utechov(tentokrat po silnici) do Jedovnic s nama jel jeste klucina z XCR(cervenej Fort), diky nemuz uvod vyjizdky moje predstavy o lehkem projeti pred Hoskem moc nesplnoval (25–30kmh do kopce a tak:o)

              0 0
    • Karaya  

      Páky už jsou na kole :-)

      0 0
      • Paja  

        To je ine kafe:o) jen to bude chtit asi jinou barvu omotavky, nemas ty paky trochu moc od sebe? teda pokud ta fotka moc nezkresluje.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.