• Paja

    Vzhledem k tomu jak furt chc..e, tak asi silnici (ikdyz teren bych uz zas mohl…:-/ Zatim zadna predstava kam – navrhy? Sraz 10:00 (nemusime furt jezdit v 5:o) v Zabrdkach, pozdejsi podle toho kam pojedem moto: priprava na Javorinu:)

    0 0
    • Splinter  

      A Javořina je příprava na Ještěd? V sobotu nemůžu..:(

      0 0
    • Lister  

      sobota 1.6 ??????? :o))))))

      0 0
    • MartinXC  

      A co třeba neděle 1.6. ? :-)

      0 0
      • mastihuba  

        že bych se svezl na pořádným kole? :))

        0 0
        • MartinXC  

          Jdu si Křižník teď vyzvednout z garančky. Uvidíme, jak to dopadlo.

          0 0
      • Splinter  

        Nejbližší je v roce 2008 tak se pak domluvíme…

        0 0
        • vlty  

          Jo tak to se taky předběžně hlásím :-) to už snad budou děcka chrápat celou noc, a já budu zas plnej síly, jak zamlada :-)))

          0 0
    • Paja  

      Vtipalci, mam ale omluvenku, vzhledem k tomu, ze jsem v tu pozdni dobu byl jeste v praci, tak po 13hod. v procesu se stavaji i horsi prehmaty:o) Oprava pro stoury: Brno, sobota 3.6., ale pokud nikdo nemuzete muze byt i Brno, nedele 4.6.:o)

      0 0
      • Karaya  

        Neděli 4.6. bych vzal, sraz nejlépe třeba ve 14:00… Nemusíme furt jezdit před obědem :-)

        0 0
    • Excel  

      Zohubel tento vikend nejsem v Brne, ale priste bych se urcite rad pripojil, abych to jistil odzadu.

      0 0
    • Paja  

      Tak kdo by jel v nedeli, na cem, kdy a kam? :o)

      0 0
      • Karaya  

        Po té druhé (14:00) na silnici, kamkoli, já :-)

        0 0
      • Splinter  

        Asi nic.. Počasí nepřeje a na biku mám zase daný pláště:)

        0 0
        • Paja  

          vzdyt dneska bylo docela slusne, wormum rikas galusky?-)

          0 0
        • RomanH  

          Ja taky :o)

          Ale jedno tem Wormum musim nechat – vcera jsem jel opet stejny okruh na Ignitorech v lesich za barakem a opet jsem byl o cca 15%-20% pomalejsi. Zase jsem se ale nemusel bat kazdeho podklouznuti a pustit to po sotoline bez obav, ze prorazim. Jsem ale rozhodnutej (az vzadu toho Ignitora sjedu) zkusit do zadu to Ranchero.

          0 0
    • Paja  

      Tak ve 14hod. u kostela v Zabrdkach, silnice, vzal bych to smerem na Prigl, kdyby jel nekdo ze zapadu – druhy sraz 14:30 na mostku pres Svratku pred OBI.

      0 0
      • Karaya  

        OK, uz se vycasilo, ve dve tam jsem jak na koni :-)

        0 0
      • Lišák  

        Tak si tak s Vrabcakem a Skokanem sedíme na zahrádce „U Pavlíčků“ v Chudčicích a kolem jedou na silničkách známé postavy. Volám na ně a nic :-/

        Jeli sme trošku terišem, mysleli jsme, že to bude horší, ale na tu bídu to docela šlo. Pokud nebude tak dva dny pršet, tak by to mohlo jít už v podstatě všude.

        0 0
        • Paja  

          Musis vic rvat:o) u pavlicku, to je ta hospudka smerem od Bitysky nalevo na kopecku – zahradka pod stromy? Jak jsme projizdeli, rikal jsem si, ze se tam musi pekne sedet i nejaky lidi jsem zahlidl, ale kdyz Karaya tak hnal…:o)

          0 0
          • Lišák  

            Jj, přesně tam. Seděli sme pěkně na slunku a bylo to parádní. Po tom, co to počasí předvádí, jsou to vzácné okamžiky! :-)

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.