• Paja

    Sraz 10:30 v Mokre Hore na odbocce na lesni silnicku do Sobesic, lehce terenem a do hospody na polifku:o)

    0 0
    • Splinter  

      To je pro mě hrozně z ruky..

      0 0
      • Paja  

        Nj ale to bys moh jezdit jenom na bukovinku:o) na prigl je to jeste vic z ruky, 10:10 Tomkovo namesti zni lip?

        0 0
        • Splinter  

          A směr? Tomkovo je OK…

          0 0
          • Paja  

            10:10 tomkac, 10:30 Mokra Hora:o) smer nekam do Krasu (takze smerem k vam:o) sraz bohuzel menit nemuzu bo jsem se nejdriv domluvil s kamosem a pak to hodil sem.

            0 0
    • Splinter  

      Tak co? Nikdo nejede?

      0 0
    • Paja  

      Halo spite? Romane bude polifka!!!

      0 0
      • Splinter  

        Ten sraz bych dal někam víc na východ…

        0 0
      • Roman  

        Zrovinka jsem se vrátil z malého okruhu (teda už v 18h, ale teprv teď to tady čtu)a čtu, že bude polífka ?! to zní neodolatelně :o) Jenomže v so – ne vyrážím jen na malý okruh a to v 7:00 což asi nikoho nepotěší :o(

        0 0
    • rock  

      Nespím, ale v současné době nemám nosič na kolo a do kufru nebo na zadní sedačky se mi s bikem v tomto počasí nechce …

      0 0
    • slou  

      Škoda, něco už mám…jinak bych se přidal… vědět to o 2dny dřív tak bych jel.

      0 0
    • Karaya  

      Zas uz neco mam…Leda ze by se dal nasup v nedeli po obede, nepojedete nekdo?

      0 0
    • Karaya  

      Potkal jsem tě u výjezdu z tunelu, ale teda v autě :-) Jsem zatroubil, tak doufám že si na mě moc nenadával.. Jaká byla vyjížďka?

      0 0
      • Paja  

        Ne vubec........­.............­.............­.....se te neslysel:o) musis vic troubit, WS cepice trosku tlumi zvuky:)

        0 0
    • Jogador  

      Tak co, jedete i zítra? mě je to teda uplně jedno, já jsem stejně z práglu:)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.