• Paja

    Tentokrat s dostatecnym predstihem:o) jeste bych to tentokrat vzal po silnici a pokud nevymysli nekdo neco lepsiho vyuzil teto akce www.hantec.cz/bc/ sraz 9:30 v obranech na moste pres Svitavu, odkud to bude zrejme velmi pohodovym tempem ke Skalnimu mlynu, pak preradime na dvojku:o) zajedem na Macochu, do hospody na polivku a uvidime…

    0 0
    • RomanH  

      No vidis, predbezne se hlasim

      0 0
    • rock  

      Fakt silnice :-( ? No nic, počkám na příště …

      0 0
      • Paja  

        Na podzim ti to jelo dobre aj po silnici, RomanH pojede taky na biku…

        0 0
        • rock  

          :-) tak

          1. jsem potil krev, abych se udržel alespoň nadohled, když už uviset bylo hlavně ke konci pro mne docela nereálné
          2. mít po 70km průměr 29 km/h mi přijde jakožto pro tůristu docela úchylný
          3. víš dobře, že to ode mne byl pouze trapný omyl a nepochopení situace :-)))

          Nechám to na příště, sezóna bude dlouhá a příležitostí snad dost. V sobotu se pojedu někam důkladně zabahnit – i když myslím, že už toho bahna moc nebude …

          0 0
          • Paja  

            Nepamatuju si, ze bysme meli prumer 29, rychly to bylo, ale ze by tak? Zato si pamatuju, zes nekde u Oresina sel dokonce do cela udavat tempo… Kazdopadne v sobotu jsme meli (sice i s ruznym popojizdenim) prumer 22, takze cisty prumer pres 24 nebyl a ted se az na ten Skalni mlyn pojede se skupinou cykloturistu, ktera to porada, takze zadny drtivy tempo nehrozi…

            0 0
        • RomanH  

          No pockej, Ty snad na biku nepojedes ? Ja myslel, ze kdyz bude relativne sucho, tak to frknem do lesa.

          0 0
          • Paja  

            To by museli vsichni prijet na biku s tim ze kdyz nebude sucho (coz bude max. na zpevnenych lesnich cestach) tak pojedem po silnici, ale kdyby prijel nekdo na silnicce, tak by bylo blby mu ujet do lesa:) Ja kazdopadne musim trochu upravit trasu, protoze to potrebuju tocit smerem na Vysocinu k Virske prehrade, takze se bud odpojim primo ve Skalnim mlyne nebo udelame okruh zapadnim smerem a odpojim se pozdeji. Kdyby vsichni co tam prijedou jeli na biku, tak si ho vezmu klidne taky…

            0 0
            • RomanH  

              Zatim jsme dva, pokud dobre pocitam. A Ty cykloturisti asi taky nepojedou na silnickach. Ale je mi to jedno, kdyz tak se v Bilovicich odpojim a pojedu nekam nahoru :)

              0 0
              • Paja  

                Jeste mozna OCG a pokud dojede tak MartinXC. Jestli se sem nenahlasi nekolik lidi, co by chteli jet na silnickach, tak naboucham plaste na biku a pojedu na nem.

                0 0
                • RomanH  

                  Martin vytahne princeznu :o)

                  0 0
                  • Paja  

                    …ste domluveni?

                    0 0
                  • MartinXC  

                    Princeznu bych musel odblátit, odrezit a přezout, abych vás stíhal. Navíc pochybuju o tom, že v Krasu nebude bláto, a to já nějak nemusím. Preferuju silnici na silnici, jeden se nemusí tak dřít a přesto to jede, dám 70 kiláčků a než se malá prospí a napapá jsem doma.

                    0 0
        • Máca  

          On ten bike není od věci, ale spíš fulla – ty silnice – Ochoz – Jedovnice atd. jsou tak pro krosku.

          0 0
    • Splinter  

      Furt silnice fuuuuuuuuuuuu­uuuuuuj :(

      0 0
      • Paja  

        Asi nechteji vsichni po dojezdu vypadat jak ty s mastihubou:o)

        0 0
        • mastihuba  

          náhodou mě po silnici jezdit nevadí. Všechny cesty vedou do Říma. :) I když přes Macochu. Jen ta sobota je ouvej, my z lontu s příchodem jara musíme zpět na panský. :)

          0 0
        • Splinter  

          Já vypadám jak prase jedině dík blatu :/

          0 0
          • Paja  

            vsak prave, z toho druhyho duvodu tak muzes vypadat i po silnicni vyjizdce:)

            0 0
            • Splinter  

              To mě neláká:) Nazul sem kola se vzorkem a nechce se mi přezouvat zas na slicky…

              0 0
    • MartinXC  

      9:30 – to jsem se právě probudil a lezou po mě děti. Zkusím vás tam nějak najít později

      0 0
      • Paja  

        tak mi kdyztak brnkni az budes vyrazet, podam aktualni informaci:o)

        0 0
    • OCG  

      ja bych mozna taky jel, ale pokud to je tak, jak tu kdosi rika, a totiz ze jste letci, tak to se k vam asi nepridam. Mam najeto 40 km :o)

      0 0
      • Polka  

        Nemej obavy, dohromady s tema turistakama to bude jak s plnou taskou z nakupu ;-) Klidne bych jel, ale zacalo me zlobit koleno po presedlani ze sjezdovek na bajk – nestalo se to nekdy taky nekomu?

        0 0
    • Splinter  

      Jede někdo teda na MTB?:)

      0 0
      • RomanH  

        Ja, ale na silnici :o) A pripadne se odpojim.

        0 0
        • Splinter  

          Tzn jedeš na mtb po silnici a kdyžtak se odpojíš, jo? :)

          0 0
          • RomanH  

            Jo :)

            0 0
          • RomanH  

            Jak se tak divam na predpoved, tak se asi odpojim uz na startu :)

            0 0
            • Splinter  

              Taky se těším… Pořád ukecávám mastihubu ať jede taky…

              0 0
              • RomanH  

                Ti pomuzu

                0 0
                • mastihuba  

                  uvidím ráno jak se vyspím :) S Pájou, ale nikam nejedu, když jsem toho chrta včera předjížděl tak na něm neni poznat že byla nějaká zima. :)

                  0 0
                  • Splinter  

                    Já jedu teďkom na Buk.. Ale ne napřímo:)

                    0 0
                  • RomanH  

                    A to jsi ho jeste predjizdel ?

                    0 0
                  • Paja  

                    Ta dodavka za Slapkama, ze? A ja si zrovna rikal, ze se v tom vetru plazim jak slimak, vubec to nejelo. Nechcete jet s tou skupinou aspon na Skalni mlyn nebo na Macochu, ja to pak stejne otacim smerem na Vysocinu a vy si pak cestou pres Kras na Bukovinku blata uzijete vrchovate:o)

                    0 0
                    • RomanH  

                      Uvidime, na sraz prijedu, do blata se mi nechce. Ale rikal jsem si, ze uz z Obran bych jel do Bilovic kolem vody a kousek za nema to svihl lesem nekam na Adamov, Blansko, Bukovinku.

                      0 0
                      • Paja  

                        Ono je dost pravdepodobny, ze cast pojede kolem vody, druha silnicni pres kopec a v Bilovocich se to spoji (takhle to aspon byva na zaver sezony, kdyz se jede na Macochu).

                        0 0
                    • mastihuba  

                      Jo. :) Akorát jsem si nebyl jistej, tak jsem se musel zeptat Prcka.

                      0 0
    • MartinXC  

      Nechci sýčkovat, ale včera večer, když jsem se vracel z Prahy do Brna tak od Jihlavy silně pršelo, dneska mi kolega říká, že na Vysočině teď sněží …

      0 0
    • Karaya  

      Já bych jel taky, ale pořád mně láká ta Pálava… Ale však není to poslední sobota, takže pokud se mi podaří tak brzo vstát, tak bych jel.. Jo a na Favoritu…

      0 0
      • pepek  

        Pálava je dobrá, jel jsem tam minulej víkend, opuštěný, pěkný silnice bez děr a teplo. (A pouze mírný kopce)

        0 0
    • Karaya  

      Tak sorry, změna plánu, budu mít pracovní sobotu…

      0 0
    • Splinter  

      Tak supr vyjížďka.. Suma sumárum 101,59km..

      P.S. Těším se na to videjko:)

      0 0
      • Paja  

        Sumasumarum 112km/1,5km. No jo Roman je filmova hvskytezda:o)

        0 0
        • RomanH  

          Rejpalove :o)

          Mne to hodilo celkem 107 km. Na Bukarne jsem hodne bojoval s moralem, dat si tam jeste nekolik dalsich. Bylo tam krasne.

          0 0
      • Paja  

        Taky tady je to Romanovo vystoupeni:o) spatny obraz s jeste horsim zvukem… album.volny.cz/ppa­ajjaa/browse.php?al­bum_id=59507&brow­se_page= da se prehrat krom v quick time playeru

        0 0
        • Martula  

          Tak to nemá chybu..brácha to zprovoznil a stojí to za to!!! Povinné vybavení každého bikera bude vozit dudlík, aby nerušil… :D supr!

          0 0
        • Karaya  

          No mně to teda přehrát nejde, ani v QT v IE ani ve FF.. Nešlo by to uložit do něčeho rozumnějšího?

          0 0
          • Splinter  

            Stáhni si Nokia multimedia player…

            0 0
          • Paja  

            jeste to jde v tom nokia playeru (coz melo byt napsany v puvodnim prispevku za tim krom:o) slo by to ulozit, jenom vedet jak…

            0 0
        • RomanH  

          Lumpe :) škyt

          0 0
        • Loner  

          Taky se chci na boryše podívat a nic mi to neotevře

          0 0
          • Paja  

            ani quicktime ani nokia player?

            0 0
            • mastihuba  

              co tam je tak zajímavýho :))? mě teďkom zamkli počítač abych se jim v tom nevrtal, tak bych taky prosil něco jinýho než nokii.

              0 0
        • Paja  

          Par fotek ze Skalniho mlyna a Macochy na stejnym odkazu.

          0 0
    • MartinXC  

      Tak jsem v sobotu vystartoval az v poledne a dal si silniční stovku kolem přehrady přes Veverskou Bitýšku, Maršov, Osovou Bitýšku, Velkou Bíteš a zase zpátky s malou zajížďkou do Ostopovic a Žebětína. Zato v neděli jsem stačil taktak na horákovi ze Žabin, Mokrou Horu, Útěchov, Bílovice a zpátky; zadek mě bolí ještě teď.

      0 0
    • Karaya  

      Jo Nokia MM Player to spravil, jen mam ted na kompu soft uz od tretiho vyrobce mobilu… :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.