• Karaya

    Tradiční sobotní vyjížďka, Pája nějak otálí, tak jsem to založil já :-) Sraz stále stejně v 10:00 v Zábrdkách u kostela, trasu a terém přízpůsobíme. Navrhuji na silničkách na Pálavu…

    0 0
    • Splinter  

      Navrhuju bajk do lesa :/

      0 0
    • Martula  

      Ahojky..tak me prijedte na silnickach povzbudit do Hostyna..jak budu ,,tlacit" do kopce :D jede se tam casovka:)

      0 0
      • Karaya  

        To by bylo jarnich 160 km .-), tak dobre dopadni a natrhni mistnim devcicam .....

        0 0
      • chobot  

        né že se opiješ šáněm,až budeš stát na bedně.víš,že máš v nedělici nějaký povinnosti… :-P

        0 0
    • motylek  

      Taky bych se přidal,ale na čem??Na biku nebo na silničce??

      0 0
    • Paja  

      Paja neotali, ale uz dnes vyrazi na Vysocinu:o)

      0 0
    • Eva  

      Já bych se přidala hned,ale jsem v práci,takže vyrážím až kolem 14h odpolko a zase sama :-(((.Už mne to vážně nebaví a to jsem si našla bajkera,jenže s ambicema,ten se přece nebude zdržovat ženskou.Tak prosím pokud tu je nějaký bajker z Brna, bez ambicí na bednu na závodech,dejte vědět.:-)))

      0 0
      • DragON  

        Ahoj, tady jeden bajker bez ambicí na bednu (co na to nemá ani fyzicky:-)), bohužel můžu až v neděli, cca kolem třetí. Letos mám za sebou zatím jen 3 vyjížďky, pokud se chceš nechat zdržovat 28-letým chlapem můžeš mi poslat SMSku (nemám doma net:-(() na tel.:777 749 92­6. PS.: mám MTB, silnici nejezdím.

        0 0
        • chobot  

          hůůůů,seznamka… :o))

          0 0
          • Eva  

            Prd seznamka,vždyť jsem psala,že jsem si bajkera našla :-)))

            0 0
            • chobot  

              jen rejpu.. :o)) připadá mi smutný,to co jsi psala: ten se přece nebude zdržovat ženskou.. na druhou stranu mi do toho nic není,takže mlčím :o))

              0 0
              • Eva  

                Ale já ho chápu,pokud se chce zlepšovat,tak nemůže trénovat se mnou,ale s někým minimálně na jeho úrovni nebo lépeji s ještě lepším.Tuto sezonu chtěl dát tréninku a závodům maximum a do toho jsem se mu připletla já.Tož sice se mnou vyrazí,ale jen pokud má v plánu kompenzační trénink,on si kompenzuje a já potím krev :-))).

                0 0
                • chobot  

                  chápu,chápu,měl jsem prostě trochu rejpavou náladu… :o))

                  0 0
      • Marky  

        Ahoj, taky mám bajkera, ale ne na bednu, ale kilometry. Kdyby jsi chtěla jet někdy se mnou tak napiš sms: 604735901. Dámská jízda nezaškodí. Mohla bych zítra dopoledne, to bude můj bajker kopat zahradu.Měj se

        0 0
        • Eva  

          Zítra dopolko nemůžu :-(((,jsem v práci :-(((

          0 0
    • Karaya  

      A tak já na té silničce nějak netrvám, můžeme i do terénu, akorát se tam víc projeví, že jsem toho letos moc nenajezdil :-)

      0 0
    • Splinter  

      Tož nemožu:( Leda v nedělu…

      0 0
      • Polka  

        Kdyby nekdo jel v nedelu na bike, tak dejte pls zavcas vedet ;-)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.