• Martula
    Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
    0 0
  • Excel

    roger

    0 0
  • Jaroslávek

    Co říkají barevný šipky na windguru?

    0 0
  • Splinter

    Kurník už je březen vy tajtrlíci…

    0 0
    • Jaroslávek  

      Vidíš, objevili jsme Josephovu slabinku -:)

      0 0
    • pepek  

      Fakt jo? Tak dík..........K-va, tak to už su měsíc ve skluzu !

      0 0
  • Polka

    Tak si to vsici uzite, ja nemozu – viz foto :-D Zacinam mit dojem, ze letosni sezona bude velice zajimava ;-)

    0 0
    • JSt  

      a ja chtel pomalu zacit jezdit do prace na bajku. asis me odradil… :-/ preju brzky srust.

      0 0
    • Excel  

      Síla…přeju ať jde ta sádra rychle dolů. Zas tak moc sem tě neproklínal, kua :-(

      0 0
      • Polka  

        V utery jdu na kontrolu, je to „jenom“ nastiply.

        0 0
      • Jaroslávek  

        Do p…e, tak to sem dopad zlatě. Tak ať to neježdění nějak překlepeš.

        0 0
    • mastihuba  

      uff. uzdrav se.

      0 0
    • rock  

      Bikerský stůl; číslo ze závodu, „pětadvacítka“ východ Brna a to na čísle vedle klíčů – je to kompl ? :-)

      Brzké uzdravení přeji …

      0 0
      • Karaya  

        Tam je veci.. I lyzarske boty se tam daji najit…

        0 0
        • Polka  

          Ty jsou tam taky – priste asi udelam dva obrazky a budete hledat pocet rozdilu :-D

          0 0
      • Polka  

        Jj, je tam ;-)

        0 0
    • Paja  

      pekna sadra:o) tak brzke zprovozneni

      0 0
    • pepek  

      No sádra je pěkná a co kolo? Teď Ti dají eště 50 000 pokutu, že ses zranil :-)

      0 0
      • Polka  

        Jel jsem bohuzel na Apacovi, takze odreny sedlo a lehce rozcentrovanej crossride. Pokuta nebude – to by me musela jedine ta babka s dedkem + cela zastavka prasknout ;-)

        0 0
        • pepek  

          A co se stalo, nabrals babku s dědkem, nebo ten Peuegot?

          0 0
          • Polka  

            Peugeot me zavrel. Babka s dedkem se o me strachovali.

            0 0
    • Splinter  

      Doufám, že budeš do Chřibské ready:) Tož ať to srůstá :)

      0 0
      • Polka  

        Dik vsem. Snad to do Chribske stihnu ;-) Kazdopadne s pribyvajicim slunecnim svitem se nam nak vsem (ridicum i cyklistum) opet rozprouduje krev v zilach, tak si bacha na to!

        0 0
        • jonys  

          Myslíš,že přestat řídit a jezdit na kole je recept jak zamezit návalům krve z mozku dolů při pohledu na postupně se odhalující exponáty na ulicích?! :-)

          0 0
          • Polka  

            Myslel jsem to tak, jak jsem napsal tzn. dbat zvysene opatrnosti ;-)

            0 0
            • jonys  

              Já vím,Bohumile,já vím!Prostě při otáčení hlavy neztrácet přehled co se děje vpředu…Kdysi jsme se takto s kámošem kochali,borec před náma zastavil za šalinou a už to bylo…kdybychom aspoň zaujali,ale madam si v klidu kráčela dál a my tam stáli jak piškoti,motor maníkovi v kufru :-) Pepku,sorry,už mizím ať ti zas neodvádím téma diskuse! O víkendu nemůžu,jedu na hory(dej mi další,již třetí,černý puntík!)

              0 0
              • pepek  

                Hory nevadí, ale jestli budeš sedět doma a čumět na fotbal, tak máš červenou kartu na půl roku :-)

                0 0
    • brantec  

      hm ty jo „hezky“:-/ at se co nejdriv uzdravis!

      ted sem zacal jezdit do Brna do prace na biku a ten provoz..to neni nic pro mne

      0 0
    • madcat  

      boží schéma kolize!!!! :-DDD

      0 0
  • Paja

    Tentokrat bohuzel, tou dobou uz budu skorem kárvovat v Risůlu

    0 0
  • brantec

    A v kolik Pepku, opet v 10h? Muzu az ve 12h. Ledaze bysme se potkali nekde po ceste.. Uz je nejaka predbezna trasa vymyslena?

    0 0
    • pepek  

      Nevím o ničem, nevím dokonce, jestli vůbec pojedu-hrozí rodinné záležitosti. Chtěl jsem se naopak zeptat soudruhů, na kdy něco plánují, abych případně upravil rozvrh, tak tedy: sobota nebo neděla:??

      0 0
  • pepek

    Tak soudruzi, máte nějaké návrhy? Trochu iniciativy by neškodilo. Alespoň hlasujte, kdo chce jet v sobotu a kdo v nedělu a kam ?

    0 0
    • Běžec  

      Jestli zúčtuju s nachlazením úspěšně, tak bych v nedělu vyjel. Kam je v podstatě jedno, pokud to nebude furt po silnicích nebo naopak furt ve sračkách. Můžu aspoň něco navrhnout…třeba Klajda-Ressel-Hornek-Pekárna-Hádek-Tři javory-Rakovecký údolí-Jedovnice-Rudice-Křtiny (zde krpál po červené, naposledy mi to skoro nahoře podklouzlo, grr)-Býčina-Máchův památník-Adamov- (pokud by to bylo málo, tak Alexandrovka, Babice) Bílovice (kdo furt nebude mít dost, tak ještě na Spálenisko, Muchovu boudu…) a dom…třeba :-)

      0 0
      • pepek  

        A kde máš tu Bukovinku,soudruhu? S takovým návrhem tě tady soudruhu soudruzi nepodpoří, když tam není Bukovinka, že? :-)

        0 0
        • pepek  

          Jinak to vypadá spíš na nedělu, bo v sobotu má (podle Windguru :-) trochu pršet a v neděli bude taky trochu tepleji. Rekonvalescence bude pak muset proběhnout až v pondělí, během pracovního procesu. Myslím, že bychom touto vyjížďkou měli uctít památku soudruha Polky, zraněného v boji. Vzpomeneme na něho všichni při konzumaci na Bukovince, kterou má tak rád.

          0 0
        • Běžec  

          Kaji se, já zapomněl…ehm chci říci do Rakoveckého údolí ze Tří javorů nejezdím jinudy než přes Bukovinku :-) A když nepodpoří, neva, jsem přizpůsobivý, tak se přizpůsobím…pokud teda pojedu, že.

          0 0
          • pepek  

            Sem myslel, že bychom to mohli dát trochu po novu: nějak do Adamova (nejlépe žlutým sjezdem z Utěchova, z Adamova k Novému hradu, pak Čertův hrádek, (někteří soudruzi eště neznají), pak podle obrázku do Olomočan, podívat se, co je to tam: „U Tetřeva“ (zespodu se to nedá vyjet) a pak nově objevený prudký výjezd z Olomoučan do Klepačova a z Klepačova po modré už volně směr Rudice (pěkný rychlý sjezdík po zelené)Jedovnice Bukovinka atd.

            0 0
            • brantec  

              Dneska sem jel z tech Olomucan do Klepacova a ten spodek toho kopce fakt sotji za to. Pak je to o neco mirnejsi (cti 15%) a na vrchu se to zas utahuje, ale na su spodni cast to nema. Pak sem jel dole kopcom k CKD a tezko rict, ktere z techto dvou je prudsi. Uz byla tma, spatne sem na to videl:) Chtelo by to nekoho, kdo ma tachometr s vyskomerem – mozna Splinter?

              0 0
              • pepek  

                Myslím, že v těch Olomoučanech je to rozhodně prudší. Jaký převod jsi tam měl?

                0 0
                • brantec  

                  to nebudu komentovat:-D

                  0 0
                  • pepek  

                    Tak, kdybys aspoň naznačil :-)

                    0 0
                    • brantec  

                      no nejlehci..pekne na kasparka:) nj, 70km v nohach a unava celyho dne byla znat..

                      0 0
                      • pepek  

                        :-) No ale vyjels to a o tom to je,že?

                        0 0
            • Santus  

              zelenou z Novyho hradu na Certuv hradek nedoporucuju, pred 14dny byla nesjizdny, ale i dost obtizne pruchodna, lesaci radili. Asi po 200m jsem zeveleli k ustupu, protoze jsme nevedeli jak daleko to jeste pokracuje.

              0 0
              • pepek  

                Dík za info, v tom případku je k dispozici elegantní změna trasy: od toho Novýho hradu pepkovým sjezdem dolů, pak do olomoučan a od toho tetřeva sjedeme (?) na Čertův trail a pokračujeme čertovým hrádkem.

                0 0
                • zbartos  

                  Prekvapuje mne, ze tak klidne vyjizdis na tu cestu smrti Lipuvka – Blansko. Nechcete se radeji vratit k Novemu hradu normalne po cervene (nebo znovu po Hradske ceste od Zalmanovy studanky) a odbocit k Tetrevovi po modre, kterou jem Ti dokreslil do mapky ? Samozrejme si muzete objet Tetreva kolem dokola (modra carkovana). BTW Melo by jit o znacenou cyklotrasu do Olomucan k hajence, ale tu zlutou cedulku jsem na ni videl jen na zacatku pri odbocovani z Hradske… P.S. Pokud nepojedu, nebo tam nedojedu, dej mi pak prosim vedet, jak to na te modre carkovane a na sjezdu z Tetreva na Certuv trail vypada, tam jsem jeste nejel, diky. P.P.S. Nebylo by take od veci, posilat cas od casu nove identifikovanou obtiznost cest Shocartu k doplneni tech novych cyklomap 1:60000 (zjednodusena napoveda: plna cara – sjizdna i za mokra na silnicce, carkovana cara – sjizdna i za mokra na trekkingu, tecky – technicky obtizne, spise pro MTB, sipky po spadnici – sjizdne jen dolu, kratke kolmice k trase – krome Pepka nesjizdne, krizky – zakazana cesta).

                  0 0
                  • pepek  

                    No máš pravdu, lepší bude vyjet zpět po červené a na hradskou. Do olomoučan pojedem pak, abychom zkusili ten výjezd na Klepačov.

                    0 0
                    • zbartos  

                      Ten výjezd z Olomučan do Klepačova, který máš červeně nakreslen na svém obrázku, je ale asfaltka, takže kromě slušného sklonu nic zvláštního. Bohužel jsem měl v den výjezdu t9mto m9stem svoje staré kolo bez úchytu na naviiON, takže mám jen podélný profil ve tvaru „čas versus stoupání“. Pokud jsem jel tenkrát 4 km/hod byl by z toho sklon kolem 16,5%, pokud 5 km/hod tak cca 13,4%.

                      0 0
                  • brantec  

                    Cesta smrti to bude az ted uzavrou Brno-Svitavy v Lazanech nebo kde a budou to odklanet na Blansko. To fakt bude mazec:-/

                    0 0
            • MAJX  

              Vzhledem k tomu že jsem z Olomučan – dovoluji si tě upozornit na spráné psaní – ani jednou to nemáš správně :-)

              0 0
              • pepek  

                Tož, omlóvám se, trochu toho nářečé snáď nevadí, ne? (Jsem rodilý skorohanák). Za domácí úkol napíšu stokrát Olomoučany: Olomoučany, Olomoučany, Olomoučany, Olomoučany, lomoučany, Olomoučany, Olomoučany, Olomoučany, Olomoučany, Olomoučany, Olomoučany, Olomoučany, lomoučany, Olomoučany, Olomoučany, Olomoučany, Olomoučany, Olomoučany, Olomoučany, Olomoučany, lomoučany, Olomoučany, Olomoučany, Olomoučany, Olomoučany, Olomoučany, Olomoučany, Olomoučany, lomoučany, Olomoučany, Olomoučany, Olomoučany, Olomoučany, Olomoučany, Olomoučany, Olomoučany, lomoučany, Olomoučany, Olomoučany, Olomoučany, Olomoučany, Olomoučany, Olomoučany, Olomoučany, lomoučany, Olomoučany, Olomoučany, Olomoučany, Olomoučany, Olomoučany, Olomoučany, Olomoučany, lomoučany, Olomoučany, Olomoučany, Olomoučany, Olomoučany, Olomoučany, Olomoučany, Olomoučany, lomoučany, Olomoučany, Olomoučany, Olomoučany.

                K–va s tím Ctrl C, Ctrl V ani ty dětské tresty nejsou, co kdysi bývaly :-)

                0 0
                • Běžec  

                  No, tak jsi sice napsal (ne ovšem zcela stokrát) Olomoučany, ovšem patrně jako mnohanásobnou provokaci, bo správně je to Olomučany. :-)

                  0 0
          • rock  

            do Rakoveckého údolí ze Tří javorů nejezdím jinudy než přes Bukovinku Dobře ses z toho vylhal :-) … doporučuji od Tří javorů se přesunout nad Račice a pak ve svahu zařízlý singlík do Rakoveckého údolí (na Meridě se jezdí do kopce) … třeba se tam někde potkáme :-) …

            0 0
    • Blade  

      Vím, že bajkovinka je modla, ale já uvažoval, že bych si projel trať B52.. Tož, soudruzi, soudružko?

      0 0
      • pepek  

        Chrti ať jezdí chrtí tratě sami, tady jde o romantiku a samo také o tu Bukovinku, že? B52 každý zná, mám podezření, že tam chceš na nás provést bikový exhibicionismus :-)

        0 0
        • Blade  

          Tuhle tu B52 si myslím moc lidí nezná :-)

          0 0
          • pepek  

            Tak jestli myslíš tu novou trať, tak snad jo, ale to podezření o exhibicionismu stále platí :-)

            0 0
            • Blade  

              Tož už jsem takový, nezapírám :-D A když na to přijde, tak i skáču… skáču dobře, skáču rád.. :-D ;-)

              0 0
      • Běžec  

        Tu co má teď 73 km?

        0 0
        • Blade  

          Jj, přesně tu: www.b50.cz/…asaVELKA.jpg Jak řekl soudruh Pepek, je to chrtí záležitost, ale nejspíš né každej bude mít celej den na skoutění po stopách Bukovinky :o)

          0 0
          • RomanH  

            Hmmm, tak je to presne tak, jak jsem cekal. Vse vede po tech sirokych cestach a ty pekne pesiny okolo zustanou ladem.

            0 0
            • JSt  

              ono se tomu ani nedivim po precteni clanku o brnenskych lesech, co tu nedavno probehl…

              0 0
              • RomanH  

                Ja taky ne. Jenom me udivuje, proc to nekde jde (Sudety, castecne i Drasal), a nekde se ta bariera proste neprolomi.

                0 0
      • Excel  

        do toho bych šel…trať vypadá zajímavě, viděl bych to na neděli, ale pokud bude víc sedět sobota tak neny problem

        0 0
      • brantec  

        Konecne uz tam dali mapu te B73, jo?:-) Sem nevdel..to je fajne. Jinac vic by me to sedelo v nedelu.. Ikdyz mozna by se i ta sobota nejak zaridila..

        Jak se divam na tu mapu, tak u toho Vranova se to nebezpecne blizi k pepkovu trailu:)

        0 0
        • Blade  

          Neboj… Tam nikdo netrefí :-D I já jsem měl problém :-D

          0 0
        • pepek  

          U Vranova vubec nebudem, a kdyby: co máte proti Pepkovu trailu? (nic lepčího tady není :-)

          0 0
          • Blade  

            Pokud se bavíme o trase B52 tak u Vranova budem;-) a co se týče Pepkova trailu..... :o)

            0 0
            • brantec  

              jasny, my dva se bavime o trase B52, ale nekdo na to nebere vubec ohled..:-)

              0 0
            • pepek  

              No tak to by se tím pěkně oživila ta nudná chrtí trať !

              0 0
              • Blade  

                Už sem se zmínil, že Arsenal a Real vypadli z LM? ..to máš za ty chrty furt.. ;-)

                0 0
                • brantec  

                  arsenalu je skoda:-/ meli prevahu, ale bylo to takovy bezzuby, zadna poradna golovka..

                  0 0
                  • pepek  

                    Nechte toho, nebo to zamknu !

                    0 0
                    • Blade  

                      To sem chtěl slyšet :-D Dobrou noc ;-)

                      0 0
      • jonys  

        Vypadá to dost silnicově,ale některé věci se mi na tom líbí…jak se vrátím z hor,zkusím tu trasu trochu polidštit a můžem ju prubnout… Slavnostní start je velice inspirující-panáčka po ránu na zahřátí do každé nohy…Slovo „ostrý“ by se mohlo posunout např. někam k černohorkýmu pivovaru,že,taková poctivá dvanáctka až tři ke svačince… Vidím tam 3 bufety-to by mohlo stačit,přes pár vesnic se pojede,snad bude otevřeno.No a doplnil bych slavnostní cíl-takový řízečky v České u pana Excela třeba jsem myslel :-) Pro puntičkáře,kteří bez ostrého cíle neusnou,se pak můžem dorazit někde v Řečkách,třeba U Němců na zahrádce…nebo kdyby se to protáhlo,tak nás pan Blade může pozvat za děvčaty do Prasečáku-pokud bláto vydrží,tak tam docela zapadnem.

        0 0
        • Jaroslávek  

          Podle divoch.net bych to viděl asi na neděli.

          0 0
        • pepek  

          Dyť je to samej asfalt, jste bikeři, nebo cykloturisti ?

          0 0
  • Excel

    Tak tu B-52 asi odvolávám, podíval jsem se no to jako z politickýho hlediska a koukl jsem se kdy se to jede a projedu si to pozdějc, je čas… . :-) Takže bych se přidal k té druhé delegaci.

    0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce