• Paja

    Sraz 10:00 v Zabrdovicich u kostela? Smer Mor. Kras -sirsi cesty, kde se nebudem moc borit a kde nebude posoleno. Jine (lepsi:o) navrhy?

    0 0
    • Martula  

      Sem na Vysočině :o(… snad příště..ale užijte si to …na plno !

      0 0
    • Karaya  

      Jel bych, ale polovicka uz mi vymyslela jiny program, navic se uz od vanoc nemuzu zbavit kasle :-( Ale jinak uz dlouho nic nebylo…

      0 0
      • tjuren  

        Polovička stejně, kašel stejně, asi je to počátek konce…

        0 0
    • Ceslo  

      Ja bych se asi pridal.

      0 0
      • Paja  

        Jels? Ja po vcerejsim plesu nejak nestihal, takze jsem na sraz dorazil az ve ctvrt.

        0 0
    • Splinter  

      Moje já by jelo.. Mé druhé já je momentálně na kousky.. A moje druhá polovička už nám taky něco vymyslela:o)

      0 0
    • MartinXC  

      Jel bych, ale v 10h je na mě brzo a Zábrdovice přes celé město … Kolem oběda pojedu asi klasiku do Bílovic a pak se uvidí.

      0 0
      • RomanH  

        Se asi opet minem. Zitra pujdu dle pocasi bud na bezky, nebo na bika. Bud dorazim na tu 10-tou do Zidenic, nebo si dam neco v lesich okolo Baby, prehrady a Kurimi.

        0 0
      • Paja  

        A co kdybysme vyrazili po desate ze Zabrdek – Bilovice-Utechov-Oresin a dali si sraz na te konske farme v hospe (abysme tu hospodu neprosvihli jak minule:o)

        0 0
      • Paja  

        Vyrazils nakonec? Dobra byla akorat cesta kolem reky do bilovic, uslapane vypadala i ta vikendova promenada utechov-oresin (po te jsem nejel), ale od studanky do bilovic na tom duchodci budou muset jeste zapracovat:o) sjezd utechov-adamov nadr. byl taky dobrodruznej:) sumasumarum na tech hodne udupanych cestach dobry, jinak dobry taky ale na bezky… Co peknyho ste postavili?-)

        0 0
        • MartinXC  

          Stavěli jsme z Lega „šachtu pro výtah“ a „myčku“, jak odborně Martínek nazývá výslednou hromadu kostiček. Bohužel jsem odpoledne nejel z vlastní vůle a obavy před vodou a v neděli nám do toho přišlo něco jiného a víkend byl bez biku…

          0 0
      • Paja  

        Jo a taky se to kraaasne lepilo na kufry, kdyz uz sem musel pesky, pripadal sem si jak se silnicnima kuframa:o)

        0 0
        • rock  

          Zatím se mi docela osvědčilo stříknout na kufry dávku libovolného maziva (konkrétně Motorex Wet Lube, co jím mažu i zbytek kola, ale asi to nehraje roli)

          0 0
    • Páník  

      kdybyste nekam vyjeli i pristi vikend,tak bych se zdovolenim mozna pridal…teda pokud se nebudete smat mimu „brnenskymu“ kolu:)

      0 0
    • motylek  

      Ahoj,sorry tento vikend jsem v praci,ale přiští víkend bych jel určitě.A je mi jedno kdy a kam.

      0 0
    • FunTom  

      Tak tuhle sobotu jsem byl na běžkách na Vysočině, ale příští to bude asi VELKÝ, takže určitě nebudu chybět.

      0 0
      • Lišák  

        Pojeď s nama (Skokan, Angi a já) na běžky, Vysočina to jistí! V těch Jeseníkách bylo pěkně akorát v pondělí a to jsme sjezdovali a tak jsme měli z panoramat prd…

        0 0
      • Martula  

        Já taky byla na běžkách už od pátku…v pátek to byla bruslička…asi 20 km…možky me boleli..sobota bylo vybírání vosků…hrůza nešlo namazat a neděle kosa, ale azuro supéééér. :o))))

        0 0
        • RomanH  

          Asi me vsichni ukamenuji, ale pouzivam dva univerzalni turisticke vosky + a -. Pokud to klouze, zapojim ruce a pokud se to lepi, tak to seskrabnu o nejblizsi koren.

          0 0
          • Martula  

            Ruce na délce 50 km už moc nefungovaly :o) ale byla sranda :o)))

            0 0
            • RomanH  

              Ja si v nedeli taky uzil. Na te ledovici byly na bezkach nadherne sjezdy :o)

              0 0
              • Martula  

                Nemělo to chybku… :o) a ten vítr :o( omrzlej obličej šedivý vlasy od mrazu…jako jehličky…

                0 0
    • mastihuba  

      Nechcu vám do toho kecat, ale vám neni zima nebo co? :)))

      0 0
    • rock  

      Dneska odpoledne jsem potkal mezi Kalečníkem a Třemi javory sólo bikera a o něco později bikerku. Zas takový nával tam obvykle nebývá, nemáte v tom někdo prsty ?

      0 0
      • Santus  

        Jak to tam vypada, neni tam moc ledovka, da se to ?
        Kdyz tam ale bylo tolik kolistu tak to asi slo.

        0 0
        • rock  

          Za pojem „nával“ je nutné si dosadit číslovku 3 (včetně mne) v rozmezí cca 2–3 hodin, co jsem se tam poflakoval. Hlavní lesní (asfaltové) průtahy jsou protažené, je tam udusaná vrstva sněhu ale nijak extrémně to neklouže. Vedlejší cesty nejou buď prohrnuté vůbec (a pak je tam tak maximálně běžkařská stopa) anebo jsou projeté jen kousek a končí uprostřed ničeho v půlmetrové vrstvě sněhu. Groteska to byla na normální asfaltce mezi Račicemi a Nemojanami, tam je ledík hladký jak sklo. Upozorňuji, že můj zimní akční rádius je cca od Račic-Bukovinky-Hostenic na jih, na zbytek si musíš najít někoho povolanějšího …

          0 0
          • Martula  

            Dneske jedém jako s medém…tak se třeba potkáme :o)

            0 0
          • Santus  

            Velkej dik za info, tak sem dal Hostenice-Kalecnik-Hadek-Mariansky udoli a vsechno dobre sjizdny a hlavne bylo krasne, akorad u prvniho rybniku bylo kluzko,tam byl hapalejnen.
            Potkal sem jen bikerku s bikerem, bikerka byla takova vysmata, tak bych to typnul na slavnou Martulu.:-))

            0 0
            • Martula  

              Tak to jsem byla já..brácha mě hodně rozesmál..jel na taťkovým kolesu…vypadalo to hodně zvláštně..ale na Buk. jsme dorazili :D Kluzko bylo..bratr na Wormdrivech a ja na Hutchinsonu a Explorelovi…a jezdím od kraji ke kraji…a málem nevytáčím zatáčky :D však si počtěte..thread od Splintera :D …stojí to za to!

              0 0
          • mastihuba  

            je to von?

            0 0
            • rock  

              Obličej – nemám nejmenší tušení; přece jenom za jízdy se toho moc poznat nedá. Oblečení – nee, já potkal „černochy“ :-) …

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.