Magazín

Články v kategorii Rozhovor

Video: Z hobby cyklistky profíkem - rozhovor s Kim Ames

 19. 5. 2021     0

Během krátké projížďky s týmem Brunex Superior Factory Racing se nám podařilo náhodou ulovit zajímavou mladou jezdkyni. Slovo dalo slovo a máme bezprostřední rozhovor.

Video: Rock'n Roll v Novém Městě s Karlou Štěpánovou

 14. 5. 2021     0

Před víkendovým závodem světového poháru v XC jsme se na trati v Novém Městě na Moravě potkali s naší reprezentantkou Karlou Štěpánovou (Maloja Pushbikers). Projela s námi nejatraktivnější místa trati a ukázala, na co je třeba v jednotlivých pasážích dávat pozor.

Rozhovor: Kristýna Havlická, holka, co umí jezdit hodně rychle

 8. 5. 2021     0

Mnozí z vás možná tápou, o koho se jedná, ale určitě řada z vás ví, že Kristýna Havlická je jednou z tváří české značky Rock Machine. Můžete ji znát z české enduroserie, ale také z mnoha videí, které oblétly svět, a to nejen českého internetu. Mnohem víc vám o sobě poví sama v našem rozhovoru níže, tak hurá na něj!

Rozhovor: Zakladatelka projektu Holky na kole - Jana Trávníčková

 28. 3. 2021     0

Jana Trávníčková, zakladatelka projektu Holky na kole, která ukazuje nejen holkám, že se nemusí bát jezdit na kole. Stylově ve městě a aktivně na společných vyjížďkách pionýrka městské cyklistiky radí, jak se nebát jezdit ve městě ani v přírodě, jak se pohodlně obléct do každého počasí i jak si užívat každý kilometr a hodit starosti za hlavu. Také pořádá společné „GIRLS ONLY“ vyjížďky, kde se scházejí holky, které si radí, a předává jim své know-how.

Rozhovor s rekordmankou: Katka Rusá alias Kat Secteur

 19. 1. 2021     0

Nejsledovanější česká jezdkyně na Stravě Kat Secteur v roce 2018 posunula hranice českého ročního nájezdu mezi ženami. A loni (2020) vlastně nejen mezi ženami.

Rozhovor: Markéta Hájková - růžová bojovnice

 8. 1. 2021     0

Jak přežila netradiční sezónu profesionální silniční závodnice Markéta Hájková, které závody pro ni byly nejtěžší a jak vzpomíná na svůj pád ve vysoké rychlosti ze začátku sezóny? To vše se dozvíte v následujícím rozhovoru.

Video: Rozhovor - Svaťa Božák - kdo spí, nevyhraje

 27. 12. 2020     0

Vyjížďka na Pustevny pokračuje tímto rozhovorem se Sváťou Božákem.

Rozhovor: Jiří Ježek - všechno jde, když se chce

 30. 11. 2020     0

Pro naše čtenáře jen ve zkratce zrekapituluji tvůj život a pustíme se do rozhovoru. Jsi jeden z mých vzorů, sleduji tvou činnost a občas jsme se potkali osobně.

Rozhovor: Matěj Charvát - sjezdař a youtuber v jednom

 20. 11. 2020     0

Disciplína sjezdu je mi hodně blízká, protože kluci, co tohle jezdí mají pud sebezáchovy potlačený natolik, že se z kopců pouštějí bez servítek po hlavě dolů.

Rozhovor: Administrátor Bike-fora Tomáš Vitvar - cyklista tělem i (bez)duší

 4. 11. 2020     0

Tomáš Vitvar (jecnak) nám dovolil nahlédnout pod pokličku Bike-fora, ale i svého soukromého i pracovního života.

Rozhovor: Viktor Zapletal - trenér české cyklistické reprezentace

 2. 9. 2020     0

Je nám velkou ctí podělit se o zajímavý rozhovor s důležitým člověkem české cyklistiky, panem Viktorem Zapletalem.

Rozhovor: Dominika Durčáková - bez adrenalinu si svůj život nedovedu představit

 22. 7. 2020     0

Členka Qayron Factory Teamu, milovnice adrenalinu, vítězka celé řady závodů a neuvěřitelně milá osoba. Tak by se ve zkratce dala představit Dominika Durčáková.