vyjížďka 30.8. Točná, Cukrák, Halouny, atd..

37 nepřečtených
  • ydaho

    Mám zejtra volný odpoledne, takže stihnu něco delšího (počasí snad nebude proti). Takže kdo se přidá ? :) Tempo jako vždycky pohoda.

    0 0
    • cabbage  

      když mě od zkoušky vyhoděj dostatečně brzo, tak sepřidám…;)

      0 0
    • bajkr  

      hele leda že by rano chcalo a my nikam nejeli a odpoledne by se to zlepčilo tak bych(sme)se přidal ;o) tak asi tak :o) hele myslíš na mě? :o)

      0 0
      • ydaho  

        hele myslim :) mám dva kousky potravinky zamluvený na čtvrtek, dám vědět. Rozmysli ten řetěz..

        Jen pojeď, zas se rád podívám po 2 dnech na číslo 190 na tepáku :))

        0 0
        • JancA  

          potravinky?a hele…:)))

          0 0
          • ydaho  

            nehledej v tom žádnej doping :) mě třeba nejvíc pomůžou karbenátky v Halounech s třema fidorkama jako bonus :)

            0 0
            • JancA  

              takže drogy..No bylo mi to jasný hned:))))))))))

              0 0
              • ydaho  

                tak za drogu by se snad dal považovat ten zmrzlinovej pohár s malinama, co měl bajkr, ale v tom já už nejedu :))

                0 0
    • Gung-Ho  

      Zřejmě pojedeme už dřív jak psal bajkr. Neni ani jistý jestli na biku nebo na silničce. Pokud na biku, tak bysme se mohli někde srazit, určitě budem v podobný lokalitě. Ale pokud bysme jeli pozdějc, tak tu nějak marně hledám místo a čas srazu :-))

      0 0
      • ydaho  

        Počítám bych vyjel mezi 13.00 – 14.00 z Hájů. Nejdýl 14.30 Točná nebo Zbraslavský náměstí u cukrárny… Vidim to na bika, neboť nemám jinou možnost :)

        0 0
    • ydaho  

      za poslední hodinu ve Stodůlkách 3 x sprchlo :( začíná mě ten letošní srpen pěkně ........ !

      0 0
      • bajkr  

        zatim vyčkáváme :o)

        0 0
        • ydaho  

          já bych vyjel, bejt váma, než začne sněžit :) já vyjedu cca v tech 14.00 h, pokud teda nebude pršet, toho sem si užil dost a nechci opakovat nedělní Halouny v 11–15°C za mírného deště :)

          0 0
    • cabbage  

      pagoda nichts moc…

      0 0
      • ydaho  

        je to bída, co naděláš… já za 5 min vyjíždim, kdyžtak brnkni, tel. beru sebou y

        0 0
    • bajkr  

      tak ve 14,00 serpentýnky když se bude někdo chtit přidat ;o)

      0 0
    • bajkr  

      chčije a chčije :o)

      0 0
      • ydaho  

        sem durch a zpět doma, na tacháči 700 m :) když to nevyschne alespon na silnici do 17.OO jedu i v mokru a dešti a dám alespon Cukrák a zpět.At se ten nahoře třeba...... :)

        0 0
        • bajkr  

          ja razim v 15,20 sem u mostu tak se tam srazime ;o) a je mi jedno jak je :op at podaj klidně hovna s hákama :oD

          0 0
          • ydaho  

            já fakt čekám, tady je na silnici voda všude :( dřív jak za pul h nejedu.. ber tel. srazíme se někde, nebo jed Halouny a já si tě v klídku dojedu :)))

            0 0
    • karlik  

      no tak ja jsem vyjel pred druhou rikal jsem si jak je hezky sviti slunicko tim smerem kam jedu :) vydrzelo to do radotina pak pekna sprcha

      0 0
      • bajkr  

        mě se to celkem povedlo sice ušmudlanejch 50km ale dobrý dve hodky bez bláta a deště :o)

        0 0
        • karlik  

          me to dalo neco pres 70 stesti ze jsem vzal blatniky :) na barandaku jsem videl Gung-ha taky asi dostal sprchu

          0 0
          • Gung-Ho  

            Dostal:-((… s lemplem nás to spláchlo na kost, ale pak to docela šlo. Potkali sme se ještě se Snailem a Darksonem a úplně na závěr kolem nás prosvištěl Blacky, kdyby sme na něj nekřikli, tak nás v tý rychlosti ani nezaregistroval :-)). Nicméně nakonec slušný kilečko :-))

            0 0
        • ydaho  

          tak já 67 km, 2 přehánky, trochu větru… bláto za ušima z Cukráku, ale jinak pohoda 3 1/4 hoďky… zasloužená klobása ve stánku za Pigim :)

          0 0
          • bajkr  

            a jaká byla klobáska:oD já si asi nesplnim to co sem chtěl do konce 8 měsíce těch 10 ooo km chybí mi 166 km a to zejtra nedám nebude mi přát počasí :o)

            0 0
            • ydaho  

              řešim podobnej problém, ale na poloviční distanci :) klobása výtečná. Asi pět chlapů se tam bavilo o tom, že Pigi bude snad končit, nebo tak něco…

              0 0
              • McBlacky  

                je to dost možný vedle mu vyrostla konkurence a hlavně kromě léta tam má hovno kšeft :/

                0 0
                • Darkson  

                  a hlavně Fousáč to začal nějak flákat. jak se pak má chudák Pigi uživit, když zbylí štamgasti jsou zaměstnanci?!

                  0 0
                • ydaho  

                  no taky tam mluvili o nějaký kontrole, která zjistila, že prej má maso v mrazáku se zmrzlinou atd…

                  0 0
    • jonti  

      Ja som včera asi ako jediný nezmokol. Okolo 16:30 z Prahy, Zbraslav, Točná, Březová,…, Davle, Štechovice a Praha. 82km . Ale ušiel som tomu iba tesne.

      0 0
      • goood  

        Ja taky zmoknul jen trosku :-) v 18:30 Haje, Dolni Brezany, Liben, Okrouhlo, Vrane n.Vlt., Mechenice, Zbraslav, Dolni Brezany, Haje – sice jen asi 56 km, ale necely 2 hodky. Na slickach to docela jede :-)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.