Vyjížďka zejtra - středa 26.7. Točná a okolí

79 nepřečtených
  • ydaho

    ahoj, přidá se někdo… ?? Má bejt vedro, takže tempo na přežití, ale ne úplně výletní :) místo a doba se může přizpůsobit podle ostatních..

    0 0
    • Manas  

      Zapomnel si napsat v kolik :-)

      0 0
    • Meesha  

      nahod nejakej cas! Chci zejtra vyjet, ale nevim este v kolik…

      0 0
      • ydaho  

        mám volno, takže mužu fakt kdykoliv. třeba Snowfil navrhuje 17.00–17.30 h… uvidíme, kdo dál..

        0 0
    • Manas  

      Oki, rekneme ze bych zvladl 17:45 Barandak – Branicka strana.

      0 0
      • ydaho  

        Super, tak to můžeš bejtakorát v 18.OO h u Zbraslavskýho mostu ?? :) Směr Hálkáč, Vykopávky atd…

        0 0
        • Manas  

          To neni uplne ne vyletni tempo, v tom vedru to je docela kudla :-)

          0 0
          • ydaho  

            v 18.OO už je skoro zima :) O.K. můžeme před každym kopcem hlasovat :)

            0 0
            • Manas  

              Hele ja jel v sest vcera a prislo mi ze je strasny vedro – obzvlast Halek mi dal co proto :-)

              0 0
              • ydaho  

                led do kejmlu, potící šátek a frrrr :) v pohodě, dáme, co se nám bude chtít… potřebuju se vod tebe něco přiučit směrem dolu, tak potřebuju, abys byl čerstvej :)

                0 0
    • bajkr  

      bych vás mohl přijet zkontrolovat ;o)

      0 0
      • ydaho  

        se budeme těšit… :) a já už se du pomalu rozcvičovat a vydejchávat :)

        0 0
        • bajkr  

          mužeš bejt v klidu jedu silnici k našim na chaloupku tak bude snad po dlouhé době dvoukilčo doma :o)

          0 0
          • ydaho  

            tak v sobotu ? : co se silničky týče, tak vo ní taky začínám celkem vážně uvažovat…

            0 0
            • bajkr  

              v sobotu bohužel nemužu jedem na zavody silničku si pořid!

              0 0
    • enjoy  

      ze bych taky jeste najel nejakej ten kilometr?:-)

      0 0
      • ydaho  

        možná i dva :)

        0 0
      • Manas  

        pomaly tempo zarucuju, nako me poboliva koleno … budu ladit posez.

        0 0
        • enjoy  

          jo takze v kolik teda je to pod tim barandakem?

          0 0
          • ydaho  

            srazy 17.45 Barrandak (branická strana)… já bych se přidal v Krčáku u Labutě cca 18.00 ??

            0 0
            • Manas  

              Pro me za me :-) Jen jsem ted nasranej, dosla mi Plzen, asi pujdu do dzbanku :-)

              0 0
              • ydaho  

                chtel si říct do kejmlu!!! :)

                domluveno… enjoy ??

                0 0
                • enjoy  

                  jjj,ja budu urcite,u pod barandakem:-) jestli tam prijede jeste nekdo a pojedem za tebou.. u labute je kde?:-)

                  0 0
                  • ydaho  

                    U labutě – restaurace a jezírko pod Thomayerkou… zejtra to doladíme, podle toho, kdo se ještě přidá.. Manas to bude znát, popř. sjedu k Barrandaku..

                    0 0
                • Manas  

                  Ne, do dzbanku, skoro od pul desaty sem pripojenej do prace a jsem pekne nastvan. Doufam ze to bude fungovat jinak se nevyspim a zitra taky pekne zachcipnu pres den.

                  0 0
    • snowfil  

      pánové omlouvám se, ale dnes to nevidím. Včera jsem v práci končil v 8 a dnes to vypadá na něco podobného :-( Tak si to užijte. Ach jo, jednou se snad na Točnou s „průvodcem“ dostanu.

      0 0
      • ydaho  

        hele, nebuď labuť a buď v 18.00 h U Labutě :))) škoda, tak dobrejch průvodců moc neni… :)))

        0 0
    • Meesha  

      nekam k Labuti se mi nechce, vyrazim tak ve 4, tak se tam treba nekde srazime…

      0 0
    • ydaho  

      Vyjíždim, v 18.00 cca sem U Labutě

      0 0
    • Manas  

      Nestihacka. Maximalne v 18:00 pod Barandakem … prida se nekdo? Za pul hodky bysme mohli bejt na letisti da-li buh :-)

      0 0
    • Manas  

      Mno, sorry – sem se zdrzel v praci. Tak priste :-)

      0 0
      • pos3k  

        ulejfko :-)

        0 0
      • enjoy  

        no ty vole!a ja na tebe cekam.. takovej sprint pak nahoru na tocnou,no hruza!:-) to ydaho:no tys mi dal..:-/ ale joo,jinak dobry:-)).mne to dalo 68km.

        0 0
    • ydaho  

      tak mi to hodilo pěknejch 5O km pod večerní oblohou :) doufám enjoyi, žes v pohodě dojel, příště taky zabalim alespon blikačku..

      0 0
      • bajkr  

        tak mi to hodilo cca 201km cca 2700m pruměr 25km/hod chvilkama sem si připadal jako kuře na grilu a chlastali sme jak protržený :oD lempl si to dal celé na biku což zase nechapu :o)

        0 0
        • ydaho  

          je to démon?? ale pozor, já a enjoy Vrané-Zbraslavský most avg 30 km/h (oba na bajku) :))

          doufám, že v sobotu jdeš na bajka

          0 0
          • bajkr  

            v so a v ne jedem na závody tak bohužel :o(

            0 0
            • ydaho  

              chápu :) já si na svůj první závod ještě počkám do podzimu, aspon neco najedu..

              tak at je to bedna :)

              0 0
          • jecnak  

            Myslim, ze nase pondelni brouseni stechovicky s Lemplem na AVG 36,5km/h mluvi za vse – na bikach s, jak rika Enjoy, galuskama.

            0 0
            • enjoy  

              no tak to pak joo.

              0 0
            • ydaho  

              tak to smekám… kolik km ??

              0 0
              • jecnak  

                67.5km

                Mrknete na zaznam z Polaru (tech nesmyslnych tepu ze zacatku si nevsimejte)

                0 0
                • bajkr  

                  a nastoupanejch metrů :oD řekl bych tak 22,55 ;o)

                  0 0
                  • bajkr  

                    jo to sem to asi ještě přecenil :o) koukám že tam je 12m :o)

                    0 0
                • ydaho  

                  slušný… v pondělí si jdu pro novýho Sida a zkusim se slickama, kolik udržim z Barrandaku do Štěchovic

                  0 0
                  • Meesha  

                    *****, to bude raketa B-) sem se te vcera zapomnel zeptat – mas na tech SLkach UST nebo klasiku? dik

                    0 0
                    • ydaho  

                      to bude, pokud souhlasej udávaný rozdíly vah mezi Dukem a Sid race, tak váha bude zajímavá :) jinak UST a max spokojenost..... Teda až na nákup navejch plášťů… to jako musim říct, že je po Praze horor

                      mimochodem to ten full je parádní, a kdybys ho umyl… :))

                      0 0
            • McBlacky  

              jo to se dá, na žiletce, jsem měl v uterý avg 33,3 a to jsem jel kopec z komořan na Točnou, kopec z Libeře na Jílové a kopec z Kamenýho přívozu na Krňany :)

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.