• jecnak

    Pokud mate nekdo ve stredu chut provetrat silnicku, tak jedu v pripade slusneho pocasi s Gung-ho od 10:00 od Barandaku (serpentinky – najezd cyklostezky na Barandak na pravem brehu). Gung-ho jede na biku, ja na zimaku na vytrvalostni tepy, takze myslim, ze se da krasne stihat i na biku. Vidime to tak na 130km.

    Snad bude aspon tak jako dneska…

    Kdo se tady neupise, na toho necekame.

    Anketa: Pridate se?

    0x
    0%
    6x
    30%
    14x
    70%
    0 0
    • Darkson  

      právě jsem uvažoval, že když bude počasí, tak bych ve středu dal silnici. přidal bych se

      0 0
      • Gung-Ho  

        S Tebou sme tak trochu už i počítali :-))

        0 0
        • Darkson  

          to je zajímavý, tohle:-). nenastal už čas vytáhnout silničku z trenažéru?

          0 0
          • jecnak  

            Ja nic, za vsechno muze G-H.

            0 0
          • Gung-Ho  

            Ještě to zvážim, ale myslim, že budou silnice asi docela dost mokrý, jak bude tát ten sníh z polí. Takže dám asi přednost blatníkům na biku, nerad bych strávil den s mokrou pr****.

            0 0
            • Darkson  

              včera bylo z 95% sucho, ale občas se po silnici valí proudy vody z tajícího sněhu a třeba nad Slapama byl sníh i na silnici, to je fakt

              0 0
              • goood  

                To jo, Brezanskej kopec jsem vcera bez blatniku sjizdel asi 5km/h protoze po silnici tekla reka

                0 0
              • McBlacky  

                no a řevničák dolů byl taky trochu mokrej :)

                kua proč musím pracovat :( hned bych jel

                0 0
      • Darkson  

        tak beru zpět. nechce se mi plejtvat dovču, když je hnusně. počkám si na slunce;

        0 0
    • bajkr  

      to že sem si to přečetl chápu ;-) ale co nechápu že sem začal nad tim přemejšlet :-) ale co už vubec nechapu jak mě napadlo sem napsat to že bych se přidal :-D ale asi to vzdám páč si myslim že na mě to bude moc :-(

      0 0
    • cabbage  

      ve stredu mam v planu zatahnout prednasky, vyrazim ale na bika protoze mam telak…

      0 0
    • petebike  

      zavidim, ale kdo chce muze se semnou vydat na prujezd prahou :-) vyrazim pred osmou z centra a budu ho brazdit sem a tam celej den :-)))

      0 0
      • Medunka  

        Potkat te na biku, kdyz je krasna jasna obloha, svitici slunicko… to je buzerace

        0 0
        • petebike  

          a to takhle kdyz je hnusne,prsi,pada vsechno mozny, to je pak BUZERACE :-)

          0 0
    • goood  

      Uvazuju o tom, ze bych se taky pridal. Zkusim si vzit dovcu a pokud to vyjde, tak uz jen aby vyslo pocasi :)

      0 0
      • bajkr  

        ty jo parťáku to budu muset jet taky :-)

        0 0
      • Medunka  

        heh, takze se nezucastnis vecerniho bowlingoveho klani? Je mi jasne, ze se bojis, ze by si netrefil ani jednu kuzelku tak radsi pujdes na kolo

        0 0
    • jecnak  

      Tak jsem si to pekne vymyslel a nakone nejedu. Jede ale GH a ostani, takze kdo vaha tak se pridejte. Preju krasny pocasi, ja budu tvrdnout v praci a vecir si dam svejch stredecnich 55.

      0 0
    • goood  

      Tak ja to dnes taky rusim. Kdyz jsem se rano podival ven tak jdu radeji do prace :-)

      0 0
      • Gung-Ho  

        To se Ti ani nedivim. Já bych se z toho počasí po****:-(( S lítostí konstatuju, že dnešní vyjíždku můžeme s klidem zrušit:-((. Ani já nejedu.

        0 0
        • Daf  

          Lidi nezoufejte, do vecera silnica auta vyjezdej, nasadi se svetla a jedem :)

          0 0
          • jecnak  

            Vsak jo, ale sucho by bylo urcite lepsi. Tfujtajl.

            0 0
            • Daf  

              Doufam ze to do 16:00 vyschne taky mam v planu trenink.

              0 0
              • frof  

                Nerikal si Dafe nahodou ,ze v nizinach snezit nebude.ty si me to slibil.:-)))mas stesti,ze jsem po nemoci a pojedu tak nejdriv sobotu.Beda ti:-)))

                0 0
    • petebike  

      tak ja jdu na to, do prace na kole :-)) to bude dneska zase masakr,sakris…

      0 0
    • Medunka  

      Jedem!!! Uz neprsi a ja byla propustena z prace ;-)

      0 0
    • jecnak  

      Pres ranni sok, to byla vcera vecir asi nejbajecnejsi vyjizka za dlouhou dobu ;-)

      0 0
      • cabbage  

        kdybych neproletel jednim bahniskem tak si to myslím taky…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.