silniční vyjížďka - středa 19.4. Praha

37 nepřečtených
  • Darkson

    jelikož má být zítra pěkně, naplánovali jsme s Gungho silniční akcičku. pojede se svižně, zastávka na oběd samozřejmostí. trasa povede na jih přes nádrž Orlík a zpět. celkem to dá asi 200 km. sraz je klasicky v 10:00 u serpentinek u Barrandovský­ho mostu.

    0 0
    • Manas  

      Tak a ja jelikoz silnicku nemam bych vyrazil v 17:30 od serpentynek na kratsi (50km) bikovou vyjizdku podvecerni.

      0 0
      • treatt  

        Kam by se vyjelo? A na jak dlouho asi? A na zaver jeste jeden asi blbe vypadajici dotaz, ale jeste jsem nevyjizdel skupinove, tedy nevim, kde jsou presne serpentynky…muzu jen par naznaku? Na jakym to je brehu..?Diky moc

        0 0
      • Peslezedirou  

        Jo jo, jsem pro. Manas je vůdce, určí trasu. Máš mejla…

        0 0
        • Manas  

          No parada, ja ale nevim kudy presne jet, minule to vedl Blacky. McBlacky, zachran me :-)

          0 0
          • McBlacky  

            jo kámo tak já jdu zejtra plavat :/ stejně jsem totálně mrtvej ze 4dnů lezení v jizerkách a počítám že i zejtra budu vydejchávat

            0 0
            • Manas  

              Tos mi soudruhu nepomoh. No neco najdeme :-)

              0 0
            • náčelník  

              Kde jste lezli ? Vždyť je tam sníh :)

              0 0
              • McBlacky  

                kde je sníh? akorát v severních svazích a na hřebenech. My byli na Supí Hlavě, Kohoutím hřebeni, Zevlounovi, Kazatelně, Hajnim kostelu, Poslední a Novoroční věži, Žábě, Zvonu, Sedle, Ostrým Rohu a všude to šlo naprosto v klídku. Akorát nahoře na Paličníku bylo pod skálou 80cm a z Kohoutího nás vymetlo krupobití :)

                0 0
          • fousac  

            hmm… asi ti nepomuzu, zase sem zapomel rano kolo doma.. a vracet pro nej uz se mi nechce..

            0 0
      • cabbage  

        se možná potkáme až pojedu z těláku.

        0 0
    • Gung-Ho  

      Já jen ještě doplnim, že trasa je to fakt pěkná…široký silnice s minimem aut a samý kopečky…prostě super :-))

      0 0
      • fousac  

        co je na kopeccich super??

        0 0
      • Darkson  

        samý ne, jen pár…nestraš lidi :-)))

        0 0
        • Gung-Ho  

          Já je nestrašim…naopak. Co je hezkýho na nekonečný rovince mezi polema, kde většinou fouká. To kopečky sou většinou v daleko hezčí přírodě, v lesích a za každym vrcholem čeká odměna :-))

          0 0
      • fousek  

        zvlast u hraze jsou luxusni cesty:-)

        0 0
    • jecnak  

      KDybych to vedel driv, tak si dneska tak nenalozim. No nic, jindy.

      0 0
    • bajkr  

      tož ja se hlasím jen musim bejt tak max v 17,30 doma jdu na učastníky zájezdu :-)

      0 0
    • Manas  

      Takze mala cast bikove sekce si dala lavky nahoru → potkala Velointest vypravu, lavky dolu, maturitu, ho-chi-mina, podle plotu k zoo, Halka pres koren, traverzik nad Jarovem, Vrane, po silnici zpet. Me to dalo 51km, krasna vyjizdka. Diky Psovilezoucimudirou za hak do Prahy, opravdu si nasadil strasny tempo :-)

      0 0
      • blue  

        doufam, ze to bylo v pohode :-)

        0 0
        • Manas  

          jj, tempo ok, presne akorat. do kopcu jste mi neujizdeli a po rovine taky akorat. Jen ty trailsy mate lip najety :-)

          0 0
          • blue  

            to vis, leta driny a odrikani :-))) jen bylo neobvykle moc defektu, doufam, ze to skore bude jako vloni a je to teda na letosni rok uz vybrany :-)

            0 0
            • Manas  

              Njn, ja sem jenom zvedavej kdy pri mym stylu „prase“ pichnu ja. Zatim nic. Jen jsem na XC pretrh retez :-)

              0 0
            • McBlacky  

              jak ted vypadá ta kláda v druhé půlce zelený dolů? minulej tejden ve čt byla docela vyviklaná a hodně naklopená doleva, mi ke konci ujelo zadní kolo a slušně jsem na ní šel :) docela by mi bodlo kdyby ji někdo zpravil. Dokud byla rovně a pevná tak to bylo napohodu…

              0 0
      • Peslezedirou  

        Byla to hezká jízda nakonec mi to dalo 62 km. Manas mi ukázal Blackyho obchvat lávek o kterém jsem vůbec nevěděl. Tempo bylo fajn stejně jako lidi, technické výjezdy, sjezdy, co víc si po práci přát.

        0 0
    • Darkson  

      já zhodnotím naši silniční výpravu. povedená vyjížďka, super počasí, nějakej ten kopec(3placka prostě neni na kole pro ozdobu), nakonec i po 7 večer měli koláče v Mokropsích. Bajkr snad stihnul kino a Sáva dojela v pohodě:-). mě to dalo necelejch 190 km a něco kolem 2000 vejškovej­ch metrů.

      0 0
      • bajkr  

        jj kino sem stihl :-) dalo mi to 150km a myslim si že k těm 2000 nemáme daleko rovina nas čekala až na štěchovický Sáva se držela v háku tak snad ji to malinko pomhlo ;-) jinak parádní vyjíždka

        0 0
      • SavaH  

        ty jo, bylo to supr. Jen v tech kopcich, co jsme vas opustili, me zaclo bolet pod kolenem. Ve sjezdu na stechovickou to sice prestalo, ale hak do Phy bodnul. Mam 153 km a rekla bych aspon tech 1800 mastoupano. Jsem mrtva :o( jdu poladit bika a huraaa na okor

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.