Vyjížďka - středa 28.12 Praha

20 nepřečtených
  • Gung-Ho

    Ve středu mám volno vždy, ale běžně Vás s vyjížďkou v tento den neprudim. Nicméně spousta z Vás má tento týden prázdniny nebo dovolenou, takže by se možná někdo rád přidal. Sraz po domluvě s Blackym, který má v plánu nějakou zajímavou trasu, bude v 10:00 u výlezu z metra Strašnická Napište kdyžtak kdo přijede, abysme věděli na koho případně čekat.

    0 0
    • Pebe  

      Jedu, teda pokud vám budu stíhat.

      0 0
    • zac  

      :(

      0 0
    • McBlacky  

      tak trasa bude: začnem v Hostivaři, červená Psáry-René-Hornopožárský les (zde něco vybereme) směřovat to budem do Kameňáku odtud červená stezka do Pikovic – Davle a pak podle situace bud červená na Vranov-Jarov-Točná, nebo Měchěnice-Cukrák-Radotín. Oběd se snad taky někde vyskytne :)

      0 0
      • Gung-Ho  

        Pochybovat o obědu se snad ani neopovažuj :-)

        0 0
      • cabbage  

        koukam ze jedete skoro ke me na chatu:))) mozna se premuzu(prezout plast) a vyrazim, nicmene mi nejde dohromady zastavka strasniska a Hostivar…

        0 0
        • Pebe  

          To je asi jediná část, kterou znám, strašnická, podchodem kolem školy, pře V rybníčkách, kolem Tesca, vlakovým podjezdem, potom doprava ke psímu cvičáku, lávkou přes vlak nad hostivař, dolů z kopce a jseš u Shoping centra Hostivař. Tam si dáme oběd a hurá domů :-))

          0 0
          • cabbage  

            hm strasnicka- znam, podchodem taky znam, okolo skoly neznam, leda okolo skejtparku… takze metrem na haje, pak nekudy k prehrade…

            0 0
    • SNAIL  

      Tak já budu mít volno asi měsíc (ale bohužel bez kola), tak si to hezky užívejte a občas mi alespoň pošlete foto :-(

      0 0
    • jecnak  

      No dobre.

      0 0
    • fousac  

      UuuuuáááááÁÁÁ­ÁÁÁ!!!! to uz je zase rano???

      0 0
      • Medunka  

        nevim, co vy panove delate po nocich, ze tak zdarne zaspavate ;-)

        0 0
      • cabbage  

        tady nekdo nerad jezdi na biku ve snehu;, nevim na co mas ty schvalbe space, kdyz je nevyuzijes;)

        0 0
    • Peslezedirou  

      Chtěl jsem napsat, že se přidám taky, ejhle ona je středa a ne uterý :o)

      0 0
    • JirkaD  

      Tak jaký to bylo? Počasí echt zimní – co víc si přát? Nějaký fotky budou?

      0 0
      • Gung-Ho  

        Bylo to opravdu zimní. Na sněhu paráda, cvajmal sem si teda ustlal, ale bez následků, kolo i já vpořádku, takže pohodička. Obídek byl taky, tentokrát v Radlíku a byl tradičně dobrej. Fotky nějaký sou :-)

        0 0
      • Pebe  

        Počasí parádní, akorát mi omrzaly brelje a moc jsem do kopců neviděl. Dalo mi to 78km průměrem 14,8km/h. Na mojí fyzičku enormní výkon :-) Kluci na kopci odpočinuli a když jsem mrtvej dorazil na kopec, pokračovalo se dál :-) takže mám dřevěný nohy a zadek :-)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.