• jecnak

    25. v sobotu jedem pohodovou silnicni vyjizdku smerem na Lysou nad Labem. Sraz je v 10:00 na metru Cerny Most (primo u vylezu z metra tam kde je sraz treba na Jestedy). Pojedem v klidu a pohode po silnicich s malym nebo zadnym provozem. Vidim to tak do 80km, je to rovina, tempo bude klidne, takze to myslim zvladne kazdy.

    Priblizna trasa: Cerny Most, Horni Pocernice, Celakovice, Prerov nad Labem, Lysa nad Labem, Sojovice, Karany, Tousen, Zelenec, Radonice, Cerny Most.

    Anketa: Pridate se?

    3x
    43%
    Ne
    2x
    29%
    0 0
    • Pebe  

      škoda, že nejde hlasovat 2×, jedu, ale bereš dlouhej gumicuk :-)

      0 0
    • petebike  

      no uvidim, potrebuju si nejak vycistit hlavu…v patek jdu kalit – kamos z prace ma narozky, takze kdyz se probudim tak dorazim :-)

      0 0
    • Beeda  

      good idea, pokud nebude prset jedu… musime konkurovat Gung-hu a jeho Brdum:-)B

      0 0
    • bajkr  

      ukládám se do lesa k zimnímu spánku:o)

      0 0
    • ydaho  

      Líp bych to nenapsal… :)

      0 0
    • SNAIL  

      Pokud včas vstanu, tak se k vám přidám

      0 0
    • ydaho  

      a já si asi oprášim bajka na slajkách, ultegrová páka má pravděpodobně vymalováno :(

      0 0
      • McBlacky  

        jsi dal rakev nebo chodí naprázdno?

        0 0
        • ydaho  

          byl jsem s tim i v shimano servisu a bojej se do toho podívat :( sehnal sem servis v Dobříši, kde se do toho pustěj… nahoru řadí v pohodě, dolu shazuje jenom o jeden pastorek, abych schodil, musim částečně zamáčnout brzdu a pak to silou jde… je tam malá vůle mezi brzdovou pákou a řadící, řadící se pohybuje lehce i dopředu a dozadu… co šlo, tal jsem utáhl, vyměnil jsem lanko… a nepomohlo. Do páky nepolezu. Stalo se to samovolně, bez pádu.Tipuju to na zoubek v řazení, budto je tam neco ohnutýho, nebo se povolil šroubek mezi pákama, bohužel se k tom,u z venku nedostanu........

          slušnej román sem tomu věnoval koukám :)

          0 0
          • McBlacky  

            ono to zas tak složitý není to rozebrat horší to je složit back :)

            0 0
          • jecnak  

            Nechci te strasit, ale jelikoz je to plastovy, tak si myslim, ze to bude minimalne novej radici mechanismus…

            0 0
            • ydaho  

              vim vim, sem si domluvil už zjistil, že mi kamarád sežene jenom tu řadící páku na 9 ultegru za 2000,–… stavim se s tim dneska u Kerna, tam je prej šikovnej mechanik… přitom v tý páce žádnej vakl neni, vypadá jako nová. třeba je to nějaká mechanická závada jenom, že jo, že je :)

              0 0
            • ydaho  

              znáš někoho, kdo to rozebere?? přece jenom ta dobříš je 2 x poštovný, práce, a čekání :(

              0 0
              • Bulda  

                sem mel rozebranou starou ultegru, nekolik rapifiru (do sroubku, tada spis pruzinky :)) a slozit to nejni zas takovej problem, blby je, kdyz ti to nekdo donese uz rozebrany, ze chtel menit lanko, to je pak detektivka, mi tenkrat trvalo hodinu prijit na to, ze takova podlozka s osazenim je tam dana opacne …a chodi to dal :)) …to klidne rozeberu …slozeni tak 95% funkcnost nevim, dle toho, co je v haji :)))

                0 0
                • ydaho  

                  že ty se trhneš a pojedeš Brdy ? :) ted s tim jedu ke Kernovi a zkusim i kola Šára, prej tam maj dobrý mechaniky a fungujou i jako shimano servis… kdyžtak dám brzo vědět, kdyby se to nezdařilo. dík moc, máš to u mě…

                  0 0
              • Bulda  

                jo, a asi teda bych i mozna dorazil, kdyz bude hezky, tak i na plastu :)))

                0 0
                • Bulda  

                  Aha, tak ne :)) ale tu paku mi muzes nekdy nekam hodit, asi do prace

                  0 0
    • Beeda  

      tak doufam ze dorazi aspon tri:-)B.

      0 0
      • ydaho  

        já a PeBe stopro, Ječnák taky nezklame, takže 4 minimálně :) já teda na singlu v podstate..

        0 0
        • Beeda  

          mas pos.. dual, me se taky nejak vy..,ale uz se zacina rozhejbavat…dame na to rec..B jinak doufam ze to dame bez zbytecnych stavenich na jidlo.. proste odtocit 3h/80km a dom:-)..B.

          0 0
          • ydaho  

            to vypadá na rozumnej průměr, nejsem proti, trasa je naplánovaná dobře…

            0 0
          • Pebe  

            tak 3 a 1/2h, ať taky vidim :-)

            0 0
          • ydaho  

            měls pravdu, po tom nárazu se mi posunul kufr směrem k rámu… už nastaveno.

            0 0
    • Pebe  

      nakonec jsem to přežil, byl to teda fofr, 110km s průměrem lehce pod 30km/h, ke konci jsem už nemoh :-) fotky: pebe.wz.cz/vy­jizdky/251106/f­otky.htm

      0 0
    • jecnak  

      Takze zitra ve stejny cas na stejnem miste – tentokrat neco kratsiho, chtel bych byt pred jednou doma.

      0 0
      • Beeda  

        co to dat v 9.30? me by zas vyhovovalo na 180 min rovinka…B. kdo se prida, dneska byla sranda uz v pocenicich na semaforech:-))B

        0 0
      • petebike  

        uz jsem konecne strizliv :-) tak mi dejte po ICQ vedet jak zejtra, taky bych jel…

        0 0
      • SNAIL  

        Tak nakonec jen ve třech. To jsem si ale vybral společnost, tebe a Beedu :-)) Jet s vámi ještě dalších 50 km, tak zdechnu. Včerejší vyjížďka byla proti tomu velká pohodovka :-) V háku se za vámi jelo suprově (s větrem v zádech i přes 50km/h), ale měl jsem občas problém ho vůbec udržet. Jinak bezva vyjížďka.

        0 0
        • ydaho  

          uplne se do tebe dokážu vcítit :-) jednou sem hakoval jecnaka na bajku 107 km s avg 32,7 asi a mistama nevericne koukal na tachometr :-)

          0 0
        • Beeda  

          me jak nesel tachak, tak mi pripadalo, ze se flakame:-))B

          0 0
    • SNAIL  

      Tak ty tři hodiny trefil Beeda přesně na minutu, jen těch kilometrů bylo od Čerňáku k Čerňáku 92 :-))

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.