• Janouch

    Ahoj. přidal by se někdo na cyklo vejlet v sobotu 29.3. jel bych někam směrem na jih od Prahy klidně Brdy,ale necham si i nějakou trasu doporucit. Chtel bych jet pohodicku mam fulla:))

    0 0
    • tibro  

      Ahoj, ja by som sa pridal. Ale trasu ti neodporucim, lebo to tu sam velmi nepoznam. A mam HT :)

      0 0
      • Janouch  

        no jeste jsem koukal na jednu trasu jet vlakem do Kladna a pak po modry pres rakovnik äz na Krivoklat tak ted nevim co ty na to koukni na mapu a rekni

        0 0
      • Janouch  

        no jeste jsem koukal na jednu trasu jet vlakem do Kladna a pak po modry pres rakovnik äz na Krivoklat tak ted nevim co ty na to koukni na mapu a rekni

        0 0
    • Janouch  

      tak nikdo se neprida tak nic pojedu sam alespon nebudu muset na nikoho cekat :)))

      0 0
      • Pinkie  

        Ahoj já bych se přidal, ale vlakem se mi moc jezdit nechce :)

        0 0
        • Janouch  

          to chapu ale ja vic jak 60 nedam mam enduro a jeste je to dost rozbahneny a nerad bych se uplne vyflusal

          0 0
    • prtavec  

      Na brdy planujem jet v nedeli…

      0 0
      • Janouch  

        nedele je na **** v pondli musim bejt odpocatej do prace

        0 0
      • tibro  

        Nedela sa aj mne pozdava viac, zajtra mozno bude trochu prsat. Ale mne je to v podstate jedno, brdy ci krivoklat, nebol som ani tam ani tam :)

        0 0
    • SNAIL  

      V sobotu mám sraz na cyklostezce v 10:00 pod Barrandovským mostem na branické straně. Pojedeme asi naší klasiku do Brd s obědem v Halounech. Pokud se budete chtít někdo přidat, tak doražte. Délka trasy je podle toho kudy to pojedeme asi 70 – 80 km

      0 0
      • Janouch  

        hmmm tak to neni spatny pokud se vzbudim :)))

        0 0
      • Janouch  

        a ta trasa je zhruba kudy ? ja uz tam jel po cerveny ze Zbraslavy

        0 0
        • SNAIL  

          Jo, je to ta trasa po červené a nazpátek bychom trasu třeba podle dohody poupravili

          0 0
          • Janouch  

            tak tu uz znam pojedu z kladna po modry pres libusin az do rakovnika pak podel potoka na Krivoklat kdo se prida ??

            0 0
            • tibro  

              Uz som pisal, ze by som sa pridal. Ten Krivoklat sa mi pozdava, nebol som ta este. Vlak mi problemy nerobi, len sa trochu bojim zajtrajsieho pocasia.

              0 0
      • McBlacky  

        no ráno vstávám v Pardubicích, tak trochu proženu kcháru a na desítku snad stíhám. Kdyžtak ti cinku a někde vás naberu. nemyslim že bych vás dojel po stejný trase -na to mám dost rád, ale můžu si to někde zkrátit.

        doufám, že mi dovolíte jet Vaší klasiku :) :) :)

        0 0
        • SNAIL  

          Pojedeme v klidu, takže nás klidně kdyžtak doženeš i po klasické cestě :-)

          0 0
      • coffield  

        Možná bych se taky přidal, ale určitě na mne sólo nečekejte…

        0 0
      • petebike  

        co v nedeli ? rad bych na chvilku vyjel na novem ori, zejtra jeste 5h na ziletce ale v nedeli bych se rad pohoupal :-)

        0 0
        • SNAIL  

          V neděli jedeme na žiletku :-))

          0 0
        • Thidney  

          pojed s polnim lazaretem .-)

          0 0
        • coffield  

          Jedeme v neděli od 10 takový menší okroužek v komorním složení, nejspíš z Radotína přes Davli, Spálený mlýn a Brdský hřeben. Tempo: „slečny“ (bez ironie).

          0 0
    • l-e-t-o  

      Kua mít tady už konečně kolo v Praze, tak jedu bez váhání. Jenom je ještě pořád doma :( Ale až ho budu mít, tak se klidně s váma pojedu projet.

      0 0
    • Eli  

      Ahoj pánové, jedu taky, pevně doufám, že to bude cyklovýlet, ne chrtovýlet.

      0 0
      • Meduza  

        Proboha, do kolika vas ten Thapsusak tejral, ze tu nevidim zatim zadny report… :o)

        0 0
        • Stumpa  

          Asi do šesti. Dalo nám to 102km a docela pohoda. Jenom fotky se nám někde flákají. Já nefotil protože cestou došla štáva.

          0 0
        • Thapsus  

          Ale no tady jsem. My jeli jako lidi, tak nám to holt trvalo trochu dýl, no. Reportík je tady: www.thapsus.wz.cz/vyjizdky.htm A co vy, kudy jste to brali arcichrti ? A jak dopadl nebohej Pinkie s Vámi, neuštvali jste ho ??

          0 0
          • Meduza  

            S Pinkiem jsem pocital, ze se spolu utrhneme a pojedeme lidskym tempem… Ale udelal mi caru pres rozpocet a ve Vsenorech vzdal… Takze pak v hruze, ze na hrebeni zabloudim a umru ve sparech hejkalu a spol. jsem z donuceni Spolecenstvi oteklych niti uvisel..

            0 0
            • Stumpa  

              Věřím,že to od tebe byl obrovský kus sebezapření. A od kdy hejkalové požírají mořské živočichy?

              0 0
            • Thapsus  

              Jo Všenory jsou Pinkieho oblíbený místo :-)). Ale, že ty bys nějak za nítěnkama visel, tomu nevěřím. Zrovna jsme dneska na vyjížďce losovali, kdo z nás Ti řekne, že když jedeš do kopce, měl bys bejt unavenej ! To tě ve škole neučili, nebo jsi chyběl ? Vypadá to fakt blbě, když jedeš furt stejně rychle nahoru i dolu. Tak si na to prosím Tě příště dávej bacha a aspoň se tvař trochu jako my, ju ? :-)

              0 0
              • Meduza  

                No Chrtikum uz bylo asi blby, jak vsechny setrasli a tak na me docela i pockali. A to zejmena v mega stoupakach.. Vsak jsem jim taky hrozil, ze jim kazdymu nadelim na zada pytel cementu, aby to jako byl ferovej boj. Jinak trasa klasicka, obohacena o hupiky nad Cernosicema a Stankovkou (tu ja moc rad). Blacky ji pak dal pod dratama dolu a my jsme jeli kousek dal po cerveny na Radotim, kde jsem se utrhl a jel na soukromy pruzkum kopce nad cementarnou.. Najeto 71km, nastoupano 1300m. Zaznam z cerne skrinky zde: utrack.crempa­.net/report/sa­ved_report.php?i­dent=19b66121c2­6433907c037452a1728fa0

                0 0
                • Thapsus  

                  Počkej oni na Tebe ještě čekali ?? Dyk máš v tom záznamu max. rychlost 388 km/h ! Kluci neblbněte, vy to jednou neubrzdíte !

                  0 0
              • Pinkie  

                No konečně už znám název místa kde vždy skončím, když se jedou Halouny :). Zrovna jsem o tom přemýšlel, že mé nové kolo ještě v Halounech nebylo :)). Neměl jsem dnes „morál“ tlačit kluky před sebou, tak jsem zvolil raději své tempo směrem ku Praze:).

                0 0
          • SNAIL  

            Proč jste změnili trasu? My na vás čekali. To jen Pendolíno začal svojí rychlojízdu, ale my ho krotili :-)

            0 0
            • SNAIL  

              Ještě fotku

              0 0
            • Thapsus  

              To bylo tak nějak samo. Ale asi to tak mělo být. My jsme právě nechtěli, aby jste na nás čekali, máme pak blbej pocit a klesá nám sebevědomí. My bychom chtěli, aby my jsme čekali na Vás, ale to možný není, to je jasný. No a hlavně jsme teďka docela nahalounovaný, takže jsme cítili potřebu změnit směr. Doufám, že jste nebyli naštvaný…

              0 0
              • SNAIL  

                Jen jsem myslel, že se pojede v klidu a nějak se to zvrhlo :-)

                0 0
                • Thidney  

                  jasně, pojedeme v klidu, až do naprostého vyčerpání. Koukám že vyjížďky s váma jsou furt stejný průlety krajinou jako vždycky:))

                  0 0
                  • SNAIL  

                    Tak žádný průlet to nebyl, jen se jelo svižněji, ale zase žádné vražedné tempo. To přece Blacky neumí :-)))

                    0 0
              • SNAIL  

                Teda teď čtu tvůj report, pěkný, ale nazvat mě arcichrtem, mě pohodového jezdce, který rád jezdí na chvostu :-)))

                0 0
                • Darkson  

                  nějak sdi nevzpomínám, kdy naposled jsi někdy vlál na chvostu…:-)

                  0 0
    • McBlacky  

      jsem si to dal domů přes chirurgii na Vinohradech :)

      vůbec nevim proč mi přišlo dobrý se složit k zemi na rovince v Chuchli v plný palbě. Ted si pár dní dám asi jen asfalty a šotoliny :/

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.