• repa

    Zdravím všechny bajkery .Co takhle se v sobotu lehce projet . Navrhovana trasa : Sraz ráno ve ve Frýdlantu . Stoupáni po modré na Ivančenu .Pak přes Zimný na asvaltku co vede na Lysou .Dále sjezdík po červené na Visaláje.Z Visalaji po cyklo trase k Morávce .Od Moravky po zelené na Slavič .Pak hřebenovkou třeba až na Prašivou .Z Prašive spátky do Fýdlantu nebo do Ostravy . Diskuze také na http://vortex.wz.cz

    0 0
    • cabbage  

      kdybys to poradal v Praze, tak budes mit vetsi ohlas:)))

      0 0
    • repa  

      Takže pro všechny kdo jede . Vlak z Ostravy střed vyjíždi v 8:54 a ve Frýdlantu je v 9:43 .Takže sraz ve Frýdlantu bude v 10:00 .Já osobně ještě nevím čím pojedu a kdy , ale ve Frýdlantu na smluvený čas rozhodně budu .To se týka i Maráska , taky už tam bude . Jede z chaty .

      0 0
      • honz@  

        Kde přesně je ve Frýdlantu sraz? Jestli budu mít kolo zpět ze servisu, tak bych se projel.

        0 0
        • repa  

          Sraz je ve Frýdlantu na nádraži .Takže zitra

          0 0
          • honz@  

            Tak jsem se právě před chvílí dozvěděl, že kolo nebude. Mám vidlici na reklamaci a bude hotova až příští týden. Už mám docela abs?ák, neseděl jsem na kole už dva týdny. Takže bohužel jindy. Ale ta trasa vypadá hodně pěkně, je mi to líto. Dobře se projeďte.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.