• Darkson

    Po spoustě bláznivých víkendových akcích plánuju na sobotu dát klasickou trasu do Haloun přes Zbraslav, Jíloviště, červenou hřebenovku, jezírko, obídek v Halounech, sjezd u golfu, Karlštejn, Vonoklasy, Pigi. Trasa středně obtížná – cca 80 km, tempo pohodové, nechrti vítáni. Sraz v sobotu v 10:30 pod baranďákem v Braníku na cyklostezce

    0 0
    • Gung-Ho  

      To „jistě“ platí, pokud se dám po tý poslední blánivý akci do soboty do kupy. Ale měl bych, ještě mě jedna bláznivá akce čeká a to v celym příštim tejdnu…ale už se na ni moc těšim :-))

      0 0
    • SNAIL  

      V kolik počítáš že budete v Halounech? Asi bych tam na vás počkal

      0 0
      • Gung-Ho  

        Naše tempo by Ti bylo pomalý jo :-))

        0 0
        • SNAIL  

          Obávám se že se mnou by to nebyla vyjížďka pohodová, ale loudavá :-) Nesmím tu nohu zatěžovat a navíc musím vynechávat terén, takže bych si to dal o něco dříve trasou Transbrd a pak po zelené do Haloun

          0 0
          • Gung-Ho  

            To že by sis to dal po zelený místo od jezírka je jasný, ale cestou můžeš klidně s náma. A jestli po obídku budeš pokračovat i dál záleží už jen na Tobě, jak se budeš cejtit.a cestu tam si koneckonců můžeš mírně v některých úsecích taky upravit.

            0 0
            • SNAIL  

              No znáš mě, já bych si ji upravil tak, že Halouny bych určitě nenašel :-)

              0 0
        • JirkaD  

          Nedělá si legraci, minulou sobotu byl v hospodě už v 11.30!

          0 0
          • Manas  

            To muselo bejt mrtvejch :-)

            0 0
          • SNAIL  

            Jirko nepojedeš taky? Ať tam nejsem chromej sám :-)

            0 0
            • JirkaD  

              No to víš, že tě v tom nenechám samotného.

              Časem bych to viděl na tandem – ty můžeš řídit a já budu šlapat :-)

              0 0
              • SNAIL  

                Tak bych tě vyzvedl u baráku a pojedeme s ostatníma. Možná bych zkusil i sjezdík od jezírka. Třeba si dá noha říct :-)

                0 0
                • Gung-Ho  

                  Slovo chlapa :-))…ale ted vážně, rozhodně myslim, že s náma jet nůžete, nemám strach, že bysme ujížděli, bude to fakt pohoda…nám přece můžeš věřit :-)) a od jezírka, nebo po zelený, to se rozhodneš na místě :-))

                  0 0
                  • SNAIL  

                    Ty „pohodovky“ dobře znám, takže strach nemám :-)

                    0 0
                • JirkaD  

                  Tak v 10.15 před naším vchodem. A sjezdík od jezírka v pohodě zvládneme, jenom musíme nechat odjet ty divochy před námi.

                  Btw: říká se, že Darkson ve sjezdu od jezírka nejen že nebrzdí, ale dokonce šlape! :-)

                  0 0
                • JirkaD  

                  Tak v 10.15 před naším vchodem. A sjezdík od jezírka v pohodě zvládneme, jenom musíme nechat odjet ty divochy před námi.

                  Btw: říká se, že Darkson ve sjezdu od jezírka nejen že nebrzdí, ale dokonce šlape! :-)

                  0 0
      • Darkson  

        to záleží na tempu pelotonu…tzv. smrt nejpomalejšího- to byl vtip, tempo bude opravdu volné:)

        0 0
        • SNAIL  

          Viděl bych to tak asi okolo jedné v Halounech co?

          0 0
          • Gung-Ho  

            no to nejdřív…a jestli pojedeš napřed, tak né, že tam všechno vyžereš :-)))

            0 0
            • SNAIL  

              Teď se snažím shodit co jsem za celou tu dobu flákání nabral, takže nemusíte mít obavy :-)

              0 0
    • cabbage  

      sraz je podezřele brzo, asi se to bude kompenzovat svižnějšim tempem…

      0 0
    • enjoy  

      nic me nezastavi! ale pojedu na karkulce asi,takze neplist s chrtem:-))

      0 0
    • bajkr  

      možna se taky ukážu uvidim podle toho co bude chtit podniknout moje drahá polovička :o)

      0 0
    • ydaho  

      V pátek jezdim v Jizerkách… Jestli přežiju, přijedu…

      0 0
    • McBlacky  

      Jedu se Simčou na chajdu takže o chrta mín :) můžete jet pro změnu smrt nejrychlejšímu :)

      0 0
    • Chuck  

      asi se taky ukážu :o) už sem s B-F dlouho nikde nebyl.

      0 0
      • cabbage  

        konečně někdo kdo garantuju pohodové tempo:)

        0 0
        • ydaho  

          já ? :)

          0 0
          • cabbage  

            to nevim, mě příjde že jezdíš docela rychle..;

            0 0
            • ydaho  

              asi sem špatně přiřadil tvůj příspěvek :)) koukals na report z 15.7. ?? i V okolí Točný sedá solidně nastoupat (1551 m) jinak smekám za dojetí v sobotu všem účastníkům…

              0 0
        • Chuck  

          no ve srovnání s ultrachrtama jako Blacky, Darkson, Ječnák, Gung-Ho a jim podobní, jezdim opravdu pohodově:o))

          0 0
    • mawerick  

      že bych si udělal odpoledne pěší vejlet?;)

      0 0
    • GrametS  

      Co je Pigi? Nebo kde to je?

      0 0
      • cabbage  

        a pod baranďák trefíš?

        0 0
        • GrametS  

          jo, takže podél vody do Černošic… hospoda… a tam je nějaký kopec nebo tak něco?

          0 0
          • cabbage  

            ne, v 10:30 pod baraňďák a tak okolo 6 seš u pigiho jak na koni:o)

            0 0
            • GrametS  

              tak to nedělej napínavý a prozraď, kde to teda je…

              0 0
              • mawerick  

                trefíš do radotína? podel řeky?

                0 0
                • GrametS  

                  ano, vím, kde je místo, které myslíte...... jen mě nějak neštymuje otázka v anketě – proč bych se hospody měl bát jak' čert kříže? asi jsem starej a nechapu tyhlety moderní fórky

                  0 0
                  • mawerick  

                    jo aha:) No to se musí brát trošku s nadsázkou;) Třeba já bych se Pigiho bát měl když mě poslední návštěva stála zlomenou klíční kost;) Ale nebezpečí a strachu se musí čelit čelem;)

                    0 0
                    • ydaho  

                      my sme v sobotu u Pigiho zasedli mezi 30 punkerů a postavili se čelem neskutečně!! hlasitý a příšerný hudbě :)

                      0 0
                      • mawerick  

                        punk není špatnej;) ale metal je stejně nejlepší;) :D Ale Nightwish k pigimu asi nikdo nedostane:)

                        0 0
                        • ydaho  

                          nic proti starýmu dobrýmu punku /HNF, SPS, E!E/ ale tohle bylo příšerný :)

                          0 0
                      • Darkson  

                        a já vždycky vychytám nějakej folk případně stylově neidentifikova­telnou exhibici zneuznaných pseudoumělců :(

                        0 0
                        • ydaho  

                          tihle 14-letý hoši na podiu byli taky hodně zneuznaný :))

                          0 0
                  • SELMIRA  

                    tak doufám, že pojedeš! :o)

                    0 0
      • SoLaX  

        Hudebni hospoda v Radotine (www.e-stranka.cz/pigi/) A jak tu ctu, tak asi dost casto misto povyletovych oziracek, co chlapi? :)

        0 0
    • Elwing  

      já se jedu smát sjezdařům do špindlu, takže někdy příště… :)

      0 0
    • Thidney  

      beru rodinku na letnou na Blaind boys of alabama či jak si to ti gospelisti říkaj..takže k pigimu někdy jindy .-)

      0 0
    • Peslezedirou  

      Budu maličko sondovat, jede nějaká bikerka kromě kibice?

      0 0
    • snowfil  

      Minulý týden mi to nevyšlo, tak jestli vstanu, ukážu se. Proto jsem hlasoval pro první možnost, ale vzhledem k tomu, že nedokážu posoudit pravdivost toho výroku, nechávám si v záloze i variantu 3 (bruslařky)

      0 0
    • mawerick  

      hele v kolik se tak plánuje být u pigiho?;) :D

      0 0
    • Greyhound  

      …jen mám trochu strach, aby se to deklarované „pohodové tempo“ nezvrhlo v podobný šílený úprk jako byl posledně po 200km v kokořínském dole, to by v tomhle počasí byla moje rychlá smrt :-)

      0 0
      • SNAIL  

        Nemusíš mít obavu, já si pojedu určitě svým pomalým tempem a čelo kdyžtak v Halounech dojedem :-)

        0 0
      • cabbage  

        jedu já a Chuck, tedy alespoň 2 nechrti, beru fulla a když se pojede moc rychle, tak si spomalim na svoje tempo a budu se plazit dál, do haloun trefim…

        0 0
        • enjoy  

          jestli se pojede do haloun tak mam problem.pac pojedu na prasklym ramu a obavam se ze neprezije ten sjezd:-))

          0 0
          • cabbage  

            jakej sjezd? snad výjezd, ne?;-)

            btw: vem RB…

            0 0
            • enjoy  

              tak do haloun je sjezdik ne?vcera jsem tam malem nechal ruce i nohy:-).drzel jsem se lempla,s nefun­kcnima SPDckama a se suntourem:-) ps:vzal bych,ale vidla uz fakt musi na reklamaci,to nejde furt odkladat:-)

              0 0
              • cabbage  

                to nechápu, chceš říct že ta super vanilla něco nepobrala?;) buď rád že neměl silničku, pak by to byl větší trapas;)

                0 0
                • enjoy  

                  vic uz stejne jet nemohl,to by nebylo o fajn jizde,ale o predrceni sutru a korenu..,to nemuze nikoho bavit!:-)) vanilla ma nejakej problem,ale funguje:-)

                  0 0
        • cabbage  

          podotýkám že obouvám Alberty, takže nad 20 po asfaltu nejedu(po rovině)…

          0 0
          • cabbage  

            kdybych nekecal a nenechal tam ty červený prořezáváky tak sem nemusel lepit a následně dojíždět peloton… taky bych to v balíku ani nerozjel z kopce a.. (pokračování jinde)

            0 0
    • Chuck  

      nevíte někdo, kde by se dal dnes sehnat v Praze Schwalbe Nobby Nic?

      0 0
      • mawerick  

        pravděpodobně BikeRanch

        0 0
      • Manas  

        Tusim ze sem ho vcera videl u Kraba ale ruku do ohne za to nedam.

        0 0
        • Chuck  

          díky díky, měli ho v bikestore.

          0 0
          • goood  

            Za kolik ho tam maj ? V eshopu neni uveden

            0 0
            • Chuck  

              něco těsně pod 1000,– maj tam 2ks, jeden je teda už můj :o) 2,1. 2,25 ted nemaj.

              0 0
              • cabbage  

                na zítra tam nech ty tiogy, stejně to nevypadá na chrtění. rád bych si vyzkoušel jak tvoje GT tak Gung-Hova koláčka…

                p.s. rád na zítra nějakému chrtu zapůjčím pláště Hutchinson Jumbo 2.45" a Maxxis Highroller 2.35" cca 2200g oba :o)

                0 0
              • McBlacky  

                ta zadní tioga už to má za sebou..

                0 0
                • Chuck  

                  zadní tioga už nemá vůbec žádnej vzorek krom po stranách. na to že to mám sotva 2 měsíce… :o)

                  uvdim co udělá ten Nobby.

                  0 0
            • Chuck  

              ty si ho chceš taky koupit? prodám ti ho, na mě je to moc úzký :o))

              0 0
              • goood  

                No chtel bych ho zkusit dopredu misto RR, ale chci 2.25…

                0 0
                • Chuck  

                  no ten ale asi nikde nemaj. taky sem ho scháněl.

                  0 0
                  • MlokCZ  

                    Ja kupoval na Trinity a mel jsem ho doma hned, akorat, ze stal 949.

                    0 0
      • Chuck  

        tak nic už sem sehnal :o)

        0 0
    • Bulda  

      BuBuBuBuBuuuuu, dorazim :))))

      0 0
    • ydaho  

      bo sem koko(.) a strhnul sem si ted šroub u sedlový objímky, tak bud sezenu brzo ráno někde novou, nebo nejedu :( nebíte o nějakým cykloshopu v Praze, kde jsou časně ráno ??

      0 0
      • cabbage  

        jestli je 10:30 časně… určitě progresscycle u cyklostezky v braníku(no spíš modřany) už sme se tma několikrát v sobotu stavovali přímo na vyjížďce…

        0 0
      • cabbage  

        btw: ta tvoje fotka v profilu mi připomíná tohle: bike-forum.cz/img/u­pload/fotogale­rie/4/big/2187­.jpg ;o)

        0 0
        • ydaho  

          právě sem se vrátil od našich a sundal krásnou objímku Tranz-x z bratrova kola :) ted jenom doufat, že to lepidlo co mám na karbon sedlovce bude ještě funkční a nebude mi zejtra zajíždět do rámu, to bychom se zasmáli :)

          0 0
        • ydaho  

          myslíš ten zarputilej výraz ?? :))))

          0 0
      • enjoy  

        muzu ti venovat(jeste funkcni:-)) objimku na 31,8mm :-)

        0 0
        • ydaho  

          vyřešeno, dík… já ti můžu půjčit přilbu někdy na revanž :))

          0 0
          • JirkaD  

            Tys tomu dal! A máš po objímce :-)

            0 0
            • cabbage  

              když nás bude hodně, tak bude předstírat, že si ji nasadil dobrovolně;)

              0 0
              • enjoy  

                ale neprej si videt,kdyby te pak v tom nechali samotnyho!:-))

                jo a.az dorazim,tak se aspon nemusim moc predstavovat,ze ne:-)

                0 0
          • enjoy  

            dik:-),ale urcite by mi nesedela:-))

            0 0
            • ydaho  

              btw kde přesně je sraz ?? na barrandaku jak začíná cyklostezka směr Pigi ??

              0 0
              • cabbage  

                sraz je na cyklostezce POD baranďákem na branický straně(pravý břeh) tzn. cyklostezka směr Modřany.

                0 0
    • jonti  

      Taktiež sa pridám. Po asi pol roku a zistení, že bike je predsa len lepší ako korčule, začínam jazdiť.

      0 0
    • karlik  

      tak ja pojedu asi taky doufam ze me ukazete nejaky to jezirko o kterym se tady mluvi trasu do haloun sice znam ale nikdy jsem zadny po ceste nezaregistroval :)

      0 0
      • ydaho  

        čus karliku, nesrazime se v 1O.00 u Labute ??

        0 0
        • cabbage  

          10:05 na druhý straně silnice než je labuť… od tuď je to k místu srazu 12minut tak to lehce natáhnem;)

          0 0
        • karlik  

          no jo tak jo ale kdyztak pockejte ne jako minule ze me ujedete a ja vas musim dohanet ;)

          0 0
          • ydaho  

            to je zajímavý, žes nás doháněl a na Točný pak čekal 15 minut než dorazíme :))

            0 0
    • cabbage  

      Diagnóza: Hematom na lat. straně bérce* a zrovna se to stane v místě který znám jak vlastní tretry

      *no prostě obrovská boule na holeni co začala bolet až teď:-////

      0 0
    • enjoy  

      tak ja musim rict,ze to bylo naprosto super!mne to dalo 85km,coz mi staci a uplna sranda to taky nebyla.navic jsem dneska nasel moral do tri kopcu,ktery jsem drive tlacil,takze velka spokojenost. taky jsem byl docela vykulenej z pocetny ucasti a kupodivu vsechno probihalo celkem dobre:-). obed v halounech fajn,ikdyz obsluha musela bejt totalne v prdeli:-)),nebyli jsme tam zrovna jediny:-). nektery lidi odpadli brzo,napriklad kibic,s tim se ale predem pocita ze.ja osobne jsem mu tolik nedaval,dojel daleko:-). ps:a jsem celkem utahanej..:-) pps:jo akorat me trosku prudilo jak to vsem jelo..,jsem se musel mooc snazit.

      0 0
      • ydaho  

        no mě to dneska hodilo 97,7 km, ještě že jsem se trhnul :) posledích 20 km bez vody a peněz nic moc :( suma sumárum za dnešek a včerejšek 193 km a mám toho akorát…

        0 0
      • GrametS  

        hmmm, zjistil jsem, ze jsem tlustej, linej, bez moralu a chuti… povedlo se Vam mi kolo zosklivit. jediny, co me drzelo nad vodou bylo vysvobozovaci pivo u paviana, kterej byl ovsem moc dobrey…

        tak zase nekdy

        0 0
    • JirkaD  

      Poděkování Darksonovi za zorganizování dnešní vyjížďky. Mě to dalo 85 km, vypil jsem asi 3,5 litru tekutin. Fotky a videa pošlu Ječňákovi (Tome můžu, že jo?)v pondělí (dřív je z founu nedostanu).

      0 0
      • SNAIL  

        Tobě díky za asistenci při výměně duší a spolujízdu při dojíždění ostatních. 2× vyměňovat duši během pár kilometrů už jsem dlouho nemusel :-) , ale jinak vyjížďka super. Mě to dalo celkem 89 km

        0 0
    • bajkr  

      jj paradní vyjíždka :o) mě to dalo 75km 1110m a vyžunkl sem 6l :o) doufam že zase brzo něco podnikneme ;o)

      0 0
    • Darkson  

      tak doufám, že se akce líbila. takovou účast jsem vůbec nečekal. všechno vyšlo podle předpokladů, jen jste všichni nějak rychle zmizeli od Pigiho. Jsem si dal ještě nějaký pivo a osvěžující točenou malinovku. taky jsem spočítal, že jsem dneska vypil 10 litrů tekutin…

      0 0
      • lempl  

        tak me to dalo 150–160km vody cca 3× 1,5l aquila broskovej caj+2l multaku+1,3l v bidonech..... ty bidony sem ale nedopil:/ no vyjizdky povedena;)

        0 0
    • SoLaX  

      Nesledoval sem to nekoho z Vasi vyjizdky kolem 2100 od Zbraslavskyho mostu pres Komorany az na cyklostezku? Bilo-cerny dres, cerveny camel, nejaky stribrny bike? Ja BBB dres, lupajici sedlo, skripajici retez a cerstve nakople skrtajici zadni kolo :)))

      0 0
    • snowfil  

      vidím, že se to tu zvrhlo v porovnávání kdo kolik km na kolik litrů. Já jsem teda skončil s 6 l na 89 km včetně piva a dalšího 1,5 l vynikající domácí bezové šťávy po dojezdu, abych splách toho pul kila prachu. Z plic jsem to dostaval ještě celou neděli :-) Díky Darksonovi za organizaci a vedení. Byla to má první vyjížďka s B-F. Kdybyste někdo plánovali vyrazit na Točnou a dál, rád se přidám, ale ve všední den to nedávám dřív jak v 18:00–18:30

      0 0
      • ydaho  

        v sobotu ??

        0 0
        • bajkr  

          dnes??

          0 0
          • ydaho  

            dneska už to mám za sebou, pujdu středa, pátek, sobota (vždy Točná, Davle, atd.)

            0 0
            • bajkr  

              středu nandej sliky a pojed snáma silnici :o)

              0 0
              • ydaho  

                jezdim trochu na kole půl roku! proč bych měl ve středu zemřít ?? :))

                0 0
                • bajkr  

                  proč myslet na nejhorší pojedem po silnici ke je min. provoz :o)

                  0 0
                  • ydaho  

                    vo žádným provozu nebyla řeč :) myslel sem na tempo…

                    0 0
                    • bajkr  

                      tempo bude pohodové :o)

                      0 0
                      • ydaho  

                        jako v sobotu?? :) cabbage strašil, že se pojede strašně pomalu, tak sem si dal den předtim preventivně 94 km v jizerkách, a ta sobotní pohoda na 97 km – kdo to asi v čele táhnul??:) – mě poměrně unavila…

                        0 0
                        • bajkr  

                          nevim kdo byl vepředu O:o) ale myslim že tempo bylo rozumný i já sem stíhal ;o)

                          0 0
                          • ydaho  

                            podle mě to táhnul ten, kdo se nejvíc těšil k Paviánovi a komu bylo jasný, že až tam přijede všech 20 lidí, bude se na jídlo čekat min. hodinu :)

                            dám si ve středu Točnou, dneska sem to tam jenom přelít :)

                            0 0
                            • enjoy  

                              no,presne!jsem nahore v kopcich hodne stahoval naskok prvni petice a stejne jsem jedl za hodinu:-D

                              0 0
                              • bajkr  

                                musíš se držet u mě a na jídlo čekat nebudeš ;o)

                                0 0
            • snowfil  

              ve středu bych se přidal, ale z práce se dostanu nejdřív v 5–5:30. To znamena, že budu muset do rachoty ráno na kole. Dej mi vědět v kolik vyrážíš. A teď mě napadá, že nestihnu vyměnit kazetu, takže buď budu střílet nebo pojedu bez 2 nejlehčích převodů, což s 11–28 není pro mé slabé nohy zrovna to nejlepší.

              0 0
              • ydaho  

                nějak si poradíme :) já tam budu dřív, ale můžeme se někde srazit…

                0 0
                • snowfil  

                  OK, domluvíme se zítra tady?

                  0 0
                  • ydaho  

                    O.K. nebo můžem založit samostatnej thread, možná se ještě někdo přidá…

                    0 0
                    • snowfil  

                      Kdyby jel ještě někdo, bylo by to dobré. Vezmeš si to na starost? Přece jen budeš tam dřív a asi máš jasnější představu o trase i o tom čase.

                      0 0
                      • ydaho  

                        vezmu, založim to dneska večer jako zejtřejší vyjížďku.. tempo pohodové, zejtra má bejt zase 34 °C a jasno…

                        0 0
      • SNAIL  

        Ahoj Tome. Díky za fotky, ale funkční je jen náhled.

        0 0
      • SNAIL  

        Ještě oprava – nefunkční jsou jen některá fota a videa

        0 0
      • jecnak  

        Videa jsou funkcni, ale neotevrou se vam primo kliknutim na dany nahled, ale musite dat kliknout pravym a dat „Save as“. Je to v mp4ce (pro prehrani je potreba Quick Time od jablicek). Proc to nejde prehrat primo, netusim.

        Ostatni funguje normalne.

        0 0
      • Meesha  

        tyyy jo, takovyho naroda! 8–0

        0 0
      • enjoy  

        pekny!dik..

        0 0
      • JirkaD  

        Ještě se naučím nějak videa pospojovat ať to k něčemu vypadá.

        0 0
    • Peslezedirou  

      Tak trošku opožděný report.

      Ze začátku jsem jel s tlupou na Jilovišti jsem čekal s Kibicem než zalepí. Když se zalepilo tak se zjistilo, že je prořízlý plášť, tak ještě jedno sundání pláště. A pak hurá ze zbytkem tlupy. Kibic se natáhnul a předčasně to zabalil. Stíhal jsem tlupu sám a fakt mě to v tom vedu nebavilo, tak jsem to chtěl zatáhnout načež jsem potkal JirkuD a Sneila a pokračoval s nima k vopičákovi kde jsem omylem sežral Bajkrovi palačinku. Tam jsem se odpojil a frčel domů nakonec mi to dalo 125km, kterých jsem jel po většinou sám.

      Na mě to byl už moc velekej Mordor, moc lidí a tak.....

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.