Sobota 25.11. biková vyjižďka - Praha

52 nepřečtených
  • Gung-Ho

    Vim, že už tu jedna vyjížďka na tuhle sobotu je, ale pokud by dal někdo přednost biku, před silničkou, tak se může připojit k této verzi:-)) Když to zakládám já, tak si můžete bejt skoro jistý, že na trase budou nějaký ty Brdy:-)), ještě sice nevim přesně, kam to bude, ale určitě vpohodě a hlavně s obědem:-)) Sraz v 10:30 u serpentýnek na bránický straně Barandáku Neni to moc brzo, ale vyspinkat se je důležitý:-)), návrat je plánovanej mezi čtvrtou a pátou, prostě za světla. Tak se těšim zejtra:-))

    0 0
    • goood  

      Jedu.

      0 0
    • Bulda  

      Dosť nebolo Brd a G-H :)) aneb muj prijezd muzes pokladat za omluvu :)) pokud tedy počasí dovolí …doufam, ze je v palnu trasa, co by se moc neopicila po WTB

      0 0
      • Gung-Ho  

        To víš „BRDY STRIKES BACK“ :-)) Trasa bude pro nás místní zřejmě dost klasická, ale ty ji tak moc najetou mít nebudeš a nám se líbí. Z WTB tam neni skoro nic:-))

        0 0
        • Bulda  

          BRDY´S NOT DEAD, BRDY FOREVER :)))))

          0 0
        • McBlacky  

          myslím že červená na cukrák, serpentinky ExBB do všenor, žlutá nahoru a pak modrá ze skalky a modrá na jezírko a jezírko a je to dost netradiční například :) a pěkná makačka…

          sakra Jezírko už jsem dlouho nejel, next weekend – ted nemužu bohužel

          0 0
    • coyot  

      Jedu taky. Muzu SS? Abych nekde cestou neposel… :))

      0 0
      • Gung-Ho  

        Co to na nás zkoušíš?:-)))…dyť moc dobře víš, že můžeš a že nepojdeš:-)…Jen doufám, že se tentokrát dřív netrhneš a nepřijdeš o to nejlepší…o obídek u Paviána v Halounech:-))

        0 0
        • coyot  

          ;-)))) no tak teda jo… a tentokrat se netrhnu, slibuju! ponivac o ten obed prijit fuckt nechci!

          0 0
    • Greyhound  

      Dorazím!

      0 0
    • bajkr  

      přijedu :o)

      0 0
    • Thapsus  

      Jedu taky !

      0 0
    • Gung-Ho  

      Tak myslím, že se dnešní vyjížďka velmi vydařila. I účast jedenácti lidiček je na tohle počasí hodně pěkná. Obídek v Halounech tradičně luxusní, jen škoda, že se ještě netopí i v tom velkym sále. Ale zase to pak není takovej šok, vylízt ven:-)) No a když se to dneska tak pěkně vyvedlo, tak navrhuju si to zejtra zopáknout. I když trasu bych přeci jen trošku pozměnil. Viděl bych to nejdřív přes Točnou a pak obídek v Radlíku, tam vařeji taky dobře, jen teď když nemůžem bejt venku, tak je třeba zamknout kola, tak se hodí nějakej ten zámek sebou:-)) Místo a sraz bych nechal stejný, takže i Neděle 26.11. Sraz v 10:30 u serpentýnek na bránický straně Barandáku Tak se těším i zejtra:-))

      0 0
      • bajkr  

        budu tam ale asi nepřezutej :oP

        0 0
      • Eli  

        Pokud se zavčasu vzbudím, tak zvažuju, že bych se k vám přidala…je na Tebe Petře mobil? Netuším totiž, kde přesně myslíš ten sraz. Já přijedu po cyklostezce do Bráníka z Krčského lesa. Takže sraz asi není u Vlatvy (jak se tam projede podjezdem), ale v těch místech, kde se vyjíždí na most? Vjíždí se tam přes obrubník a jsou tam vskutku serpentiny.Asi pojede míň lidí než včera. Nebude vám pánové vadit, že budu brzda??

        0 0
        • bajkr  

          sraz je tady
          www.mapy.cz/?…

          klidně přijed ale právo na brzdu mám já a to doslova :oD tak tempo bude rozhodně příjemné ;o) a bez problemu budeš stíhati DH páště přeci jen nejsou určeny na XC :oD

          0 0
          • Eli  

            Tak to by bylo fajn, kdyby jste nejeli jako vlčáci ;-) a jelo se na pohodu. Stovku udělat nechci, tak bych se po hospůdce trhla na vlak. Právě jsem přemlouvala Li, aby jel taky, ale asi marně. Mohla by jet aspoň Selmíra, páč ji znám…

            0 0
        • Gung-Ho  

          Jasně, že přijeď. Myslim, že Ti bajkr místo srazu vysvětlil, ale číslo na mě je tady: 603 810 844, takže ráno klidně brnkni…těšíme se:-)

          0 0
          • Eli  

            O.K., díky za číslo, kdybych ráno nejela, pošlu Ti textovku. Já dnešek celej proflákala doma, a mám z toho výčitky. Jinak jezdím se Švíckem (Hankou z Cykloexpertu) a spol., ale tenhle víkend se nedělala žádná společná akce, Švícko soukromničí a odpočívá :)

            0 0
            • Gung-Ho  

              Fajn, sme domluvený, ale opravdu se neboj přijet, zřejmě nás bude min než dneska a rozhodně Tě nehodláme uštvat:-)) Proflákat dva dny už by bylo fakt moc:-))

              0 0
      • Bulda  

        tak taky nějaká fotečka ze soboty, oběd byl přímo k nevylízání :)))

        0 0
    • Gung-Ho  

      I dnešní, nedělní vyjížďka se vydařila. Navzdory tomu, že to vypadalo, že nás bude dneska míň, tak dorazilo 10 lidí. Takže i dnes účast pěkná. Protože většina byla jiných, než včera a přání bylo jet do Haloun, tak sme si včerejší trasu skoro do puntíku zopakovali. Oběd tradičně fajn:-)), Dnes bylo v Halounech i nějaký divadlo :-o)). Doufám, že alespoň někteří z těch co s námi byli poprve se ještě někdy přidají :-))

      0 0
      • Thapsus  

        Super vyjížďka, dneska to bylo spíše o zábavě, než o chrtění :-) A divadla bylo dost i cestou :-DDD Jen se omlouvám za zdržení první skupiny těsně před cílem, která na nás asi zbytečně dlouho čekala. Řešili jsme technický problém biku Eli ( boule na ráfku) a posléze ztrátu zadního světla , které definitivně upadlo na asfaltce za Radotínem. Jelikož se po pádu rozložilo na prvočinitele, zabralo nám spoustu času ve tmě všechny díly najít. Ale podařilo se a svítí. Přikládám nějaké fotky .

        0 0
      • Eli  

        Vyjížďka byla moc fajn! Díky Hung-Ho a kluci za ni.Po první polovině už mi trochu docházely síly do kopce, páč jezdíte dooost dobře :) Terén mě baví, byly tam i dobrý sjezdy, nejlepší před hospůdkou v Halounech. Někde se mi tam vyboulil ráfek, tak to musím rychle hodit do servisu. A Thapsus byl ke konci dobrý parťák a je milé, že jste na nás kluci čekali.Sranda taky byla, viz Marlboro. :-) Jinak to byl pro mě dobrý trénink a výzva, abych sportovala i v týdnu. Za chvíli dodám fotky.

        0 0
    • Bajker16  

      Plánujete něco na sobotu ? :o)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.