Kratší vyjížďka v sobotu 03.03.07

26 nepřečtených
  • Peslezedirou

    Ahoj, nechcete někdo vyrazit na kratší vyjíždku, směr Točná, Závist, Vrané a podobně, prostě menší okruh poblíž Prahy :o)

    Sraz navrhuji v půl desáté pod Barandákem.

    Anketa: Kdo se přidá? .)

    2x
    20%
    0 0
    • cabbage  

      datum a místo mi vyhovuje, ale mam v plánu se terénu spíš vyhnout…

      0 0
    • SavaH  

      Kolik Km je kratší? A kratší = pohodová nebo to zas budou chrtí závody jako v neděli?

      0 0
      • Peslezedirou  

        No jede Pes, takže vážně pohodová. Kolik km nevím, Snail chce být doma do dvou a já tak nějak podobně, takže tak max. 50 km?

        0 0
        • SavaH  

          Ok, to by šlo… Když nebude ráno pršet, tak pojedu Pes=chrt=Snail?

          0 0
    • SNAIL  

      Počítej se mnou, jinak pro upřesnění – na cyklostezce pod Barranďákem na Branické straně

      0 0
    • Chuck  

      no to už vypadá líp než neděle, ale sakra, zas se o mě pokouší nákej bacil. uvidim jak mi zítra bude. ale nečekejte na mě, pokud se objevim, budu tam včas.

      0 0
    • kudlanka32  

      bych se take mozna zucastnil.....kdyz nezapomenu a v patek se moc nezkalim…:-P

      0 0
      • JirkaD  

        Počítejte i s mojí maličkostí. Mým cílem jsou Halouny, ale tam se dá dostat i z Vranýho. Jirko, pokud nebude pršet tak můžeme vyrazit v 9.15 z Barrandova společně.

        0 0
      • kudlanka32  

        pozn…ted sem se dozvedel ze musim jit vydatne kalit na vysehrad…takze kdyz tam nebudu vcas, tak na snezny muze rozhodne necekejte…

        0 0
    • JirkaD  

      Řadit příspěvky tedy rozhodně neumím…

      0 0
    • nika  

      Hm, to zni dobre! Ale byla sem ted tejden nemocna, tak vam snad budu stacit:-D Ale pokud nebude nak extra osklivo, tak se pridam:-)

      0 0
    • blondyyna  

      Pokud nebude nevlidno tak bych se pridal, snad nebude moc bahna nechci zase lestit bike… :-)

      0 0
    • blondyyna  

      Takze rano vita destem :-/ Tudiz ja a Nika rusime ucast.

      0 0
    • SNAIL  

      Mluvil jsem s Peslezedirou a pro nepřízeň počasí AKCI RUŠÍME. Jinak zítra v 10:00 vyjížďka od Barrandovského mostu platí, tak vás tam rád uvidím. Počasí by mělo být o mnoho lepší.

      0 0
    • cabbage  

      kakája krasívaja pagoda…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.