Sobota 16.8. vyjížďka Praha - Halouny

103 nepřečtených
  • SNAIL

    Kdyby se chtěl někdo přidat na velice poklidnou vyjížďku na Brdy do Haloun na dobrý oběd, budu v sobotu v 10:00 na cyklostezce pod Barrandovským mostem na branické straně.

    0 0
    • treatt  

      Nejedes exbb?

      0 0
    • McBlacky  

      co? ty dáš přednost Halounům před ExBB jo. Ne že budete v Halounech prudit projíždějící mrtvolky :) Hruška tam bude před 13,00 určitě, ti­puju

      0 0
      • SNAIL  

        Už žádné závody (i když to říkám pořád) :-) Letos jen ty 24hodinovky a konec. Dávám přednost poklidným vyjížďkám :-) Ale pokud to stihneme, přijedeme se na vás podívat do cíle

        0 0
    • treatt  

      Ale ma krute prset :-(

      0 0
      • SNAIL  

        Víš jak se jim dá věřit, nechal bych to na sobotní ráno :-)

        0 0
      • jecnak  

        Necim ty Brdy extremni byt musi.

        0 0
        • Medunka  

          Kdyz uz nejsou extremni terenem

          0 0
          • SNAIL  

            Tak on ten terén zase až tak lehký taky není, netvrdím, že je těžký, ale určitě těžší než většina maratonů

            0 0
            • Medunka  

              To urcite, ale trat se kazdy rok zjednodusuje – ochranari, budovani asfaltu atd … co jsem slysela

              0 0
              • SNAIL  

                To je pravda a je to škoda, naštěstí na vyjížďkách dáváme tu starou poctivou trasu :-)

                0 0
            • McBlacky  

              dneska už je to průměr. 5km singlíků do Jinců + něco málo okolo Plešivce a pak pár stovek metrů ve dvou sjezdech. bud už to mám tak najetý, nebo je to vážně lehký

              0 0
              • SNAIL  

                Škoda, že už se nejezdí ten lesní úsek za Řevničákem, Kazatelna a hlavně Kuchyňka. I „bažina“ už nestojí za to. Hned by to přidalo na obtížnosti a ten závod by byl i hezčí.

                0 0
    • SNAIL  

      Vzhledem k té neutěšené předpovědi počasí na sobotu sem ještě v sobotu ráno napíšu, zda to nezrušíme. V dešti už se mi opravdu jet nechce

      0 0
      • Casiopea  

        Jasne, v desti nema cenu jet.  Takze pokud se pojede,pocitejte se mnou. Akorat si moc nevybavuju, jak to pod tim barandakem vypada – je to mysleno presne pod mostem nebo je tam nejake kultovni misto pro sraz cyklistu? 

         
        0 0
        • sway  

          Je tam kultovní místo přímo pod mostem:)

          0 0
          • Casiopea  

            Skvele, takze pokud se pojede, budu tam cekat. V detske predpovedi pocasi kresli na zitra jen oblacek bez kapek, tak by to nemuselo byt marne a navic mi dneska tata odmontuje pridavka kolecka, takze bych zitra uz mohla konecne vyjet jako velka holka!!!

            0 0
            • SNAIL  

              Vidím, že se budu muset opičit a to jsem ta přídavná kolečka chtěl ještě zítra využít, no nic, sundám je taky abych jel jako dospělý kluk :-)) Jinak jak píše Sway, sraz je na cykloztezce přímo pod Barrandovským mostem, takže i v případě deště v suchu :-)

              0 0
              • sway  

                Ja si je zejtra vemu, aspon nebudu muset brat stojanek…

                0 0
    • DAWE25  

      Jel bych ale mám už něco domluveno, tak příště. Už se těšim…zatim

      0 0
    • Casiopea  

      pro nekoho mozna blbej dotaz, ale jako NON-prazak to podle trasy nepoznam – jede se na silnicnim nebo MTB?

      0 0
    • petebike  

      ja tedy jedu taky ale asi na silnici a nejakou mensi okruzni jizdou jen do Let…

      0 0
    • Martinaa  

      Čauky, já plánovala tu stejnou trasu, tak se možná přidám, ale počasí bude hrát roli. Jestli bude zítra celej den pršet, jak jsem slyšela, tak budu možná volit Halouny po silnici. Ale dorazit bych tam každopádně chtěla.

      0 0
      • pajan  

        Taky jsem měl v plánu okolí Haloun… A neví někdo kolik to bude km??? Abych to přežil… :-DDD

        0 0
        • SNAIL  

          Od Barranďáku a zpět je to max. 70 km, podle toho, jakou trasu zvolíme

          0 0
      • SNAIL  

        Na Brdech toho bahna není nikdy ani po dešti nějak moc, takže klidně pojeď s námi a silnici vynech :-)

        0 0
        • treatt  

          U me asi takhle – jestli rosnickam tentokrat vyjde pocasi, tak asi poprve od zimy vytahnu valce, protoze ven me za nic nedostanete :)

          Jestli jim to vyjde jen trochu a spadne sem tam neco, tak bych jel s vama

          No a jestli jim to nevyjde vubec a bude krasne, tak bych prubnul exbb..

          Tak uvidime, jestli je panbuh komunista a bude nam prat pocasi ;-)

          0 0
    • sway  

      Pokud nebude extremne prset, tak bych se pridal…:) Nechce se mi varit obed…

      0 0
      • fairy  

        hehe to je bezva vtip :-P

        0 0
        • SNAIL  

          Pojeď s námi vtípku :-)

          0 0
          • fairy  

            nemůžu :-((( budu trpět na rodinné oslavě :(

            0 0
            • SNAIL  

              škoda

              0 0
              • ydaho  

                furt doufám, že bude počasí jet závod a zašpinit nový kolo i tretry :-)

                pokud bude extra hnusný počasí v noci a k ránu, tak se svezu alespon s váma…

                0 0
                • treatt  

                  Tak ze bych se taky nechal prece jenom presvedcit? Kdyz me se hrozne nechce spinit kolo a sebe…

                  0 0
                  • ydaho  

                    já si jdu pro kolo do servisu dneska..

                    rozhodnu se v noci, zatim jedu, ale je teda hnusně.....

                    0 0
                    • treatt  

                      No praaaave…tak mi pak posli sms, jak se rozhodnes..

                      Btw a v nedelu asi moc akcni taky nebudu, zitra vecer jdu na svatbu kamaradky, vypada to na strasnou akci :)

                      0 0
                      • ydaho  

                        mně ani ta špína neva, ale holt nemůžu jet v mokrým víc hodin, důvod je jasnej :-(

                        0 0
                        • treatt  

                          Jasny no…

                          No ja mam prave kolo uplne cerstve ze servízu, novej orech, uplne cistounky, promazany cepy, tak by mi uplne bolelo mu dat coud v bahinku..

                          0 0
              • fairy  

                no ani mi nemluv :( a vy se uženete, páč vás nebude mít kdo brzdit :))))

                ale kdyby jste to pro nepřízeň počasí posunuli na neděli..... ;-)

                0 0
                • SNAIL  

                  V neděli jedeme na silničce a chceme jet alespoň 200 km, ale můžeš se klidně přidat :-) Ale tuhle trasu jezdíme často, tak se někdy přidej

                  0 0
                • pajan  

                  Já je budu brzdit… Chrtit v týhle zimě se mi nechce :-D

                  0 0
        • sway  

          Ty se v praci nudis, co…prej vtip…

          0 0
    • ravag3r  

      No, tak jestli to platí, tak bych asi jel, jestli mě strpíte:D Počasí nepočasí, stejně nemám co dělat. Koneckonců, ještě nikdy sem tuhle trasu nejel a to je pěkně profláklá:) Doufám, že se nebudete nějak hnát…

      0 0
      • SNAIL  

        Pojede se opravdu pomalu, tempem posledního

        0 0
        • Casiopea  

          Dej tu, prosim, rano finalni potvrzeni: jede se-nejede se. Ono totiz muze byt u kazdeho jine pocasi a navic by se tu mohl objevit nekdo na Last Minute ;)

          0 0
          • SNAIL  

            Ráno určitě nejpozději do 9 napíšu, ale zatím počítám, že jedu i za deště :-)

            0 0
            • Casiopea  

              Hmm, nemam plastenku. I kdyz vlastne.. mam takovej ten plast okolo krku,co se pouziva u holice, to je vlastne plastenka na kolo !!! :))

              0 0
    • Thapsus  

      Měl jsem v plánu se přidat, předpověď ale není nakloněna vyjíždkám, pojedu se nejspíš kouknout jen na dojezd ExBrd vlakem. Tak se tam třeba potkáme :-)

      0 0
      • bajkr  

        To jsi to teda dopracoval dědku jezdit vlakem :o(

        Jinak se ráno pokusím taky dorazit pod most. ;o)

        Když nedorazím tak prosím nevolat a nebudit :oD

        0 0
    • sway  

      Report: Brevnov a prilehle okoli – prsi prsi, jen se leje…

      0 0
    • SNAIL  

      Počasí nám moc nepřeje, ale jelikož je to jen drobný děštík, tak já jedu :-) Tak kdybyste měl někdo chuť, tak určitě doražte

      0 0
      • Casiopea  

        U me bohuzel leje jak z konve. Nez bych dojela pod most, byla bych durch mokra. Jestli se to do pul desate umoudri, tak vyrazim, jinak je to pase :(

        0 0
      • ydaho  

        drobný deštík ? dyk leje jak z konce :-)

        nechceš to o 1–2 h posunout?

        0 0
        • Casiopea  

          Good idea! Ono se dopoledne vyprsi a pak uz to treba bude ok..

          0 0
        • SNAIL  

          Chtěl bych stihnout z Haloun alespoň poslední závodníky z ExBB a to už bych posunutím nestihl. Navíc nepředpokládám, že to o hodinu později bude výrazně lepší. Podle předpovědi by to mělo ustat až odpoledne. Do Haloun na oběd dojedu a odpoledne se snad vyjasní :-)

          0 0
      • ravag3r  

        Já jedu, nejsem z cukru, bude to aspoň sranda:D

        0 0
        • Casiopea  

          Mi nejde o cukr :) ale riskovat, ze prochladnu, mi prijde zbytecne. Kdyby to odpoledne bylo bez deste a nekdo nejel ted a chtel jet odpo, tak dejte vedet.

          0 0
    • Almond  

      Nooo, podle radaru (a podle toho co vidim z okna) si to musíte vyloženě užívat :o) No fujtajbl, ještě že mi do toho vlezlo něco jinýho ještě dřív, než jsem stačil napsat, že se připojim :o)

      0 0
      • Casiopea  

        Nakonec jsem se rozhodla,ze pojedu, prset prestavalo, dokonce slunce vysvitlo. Cestou jsem musela jeste pro prilbu do prace,kterou jsem tam vcera nevedome nechala. Na kultovnim miste pod mostem jsem byla s 25 min spozdenim. Samozrejme tam uz nikdo nebyl. Vymyslela jsem zhoubny plan, ze pokud nekdo jel, dohonim je cestou na Zbraslav a pokud ne, dojedu do Haloun a tam vsehny najdu.

        V Cernosicich zacalo pset. Jak stara tak najivni, verila jsem, ze prestanea porad jela dal. Neprestalo. Do Haloun jsem stejne nedojela. Spatne jsem v tom desti odbocila a bloudila jsem po lesich. Vzdala jsem to. Lilo jak z konve. Na cca 63. kilometru jsem pichla. Na opraveni jsem samozrejme u sebe nic nemela a vlastne to ani neumim, protoze jsem proste nikdy nepichla. Nastesti jsem byla uz v Praze a mohla jsem dosmatlat na metro.

        A ted jdu studovat jak se opravuje pichle kolo.

        0 0
        • sway  

          Tak to te lituji, ze to takhle dopadlo…ja jsem si rekl, ze uvidim, a chvili po devaty jsem sel zase spat..kdyz jsem se ve 12 probudil, a stale prselo, pro dnesek jsem to vzdal…a prsi porad…

          0 0
          • Casiopea  

            Nevadi, ve vsem lze najit pozitiva. Aspon vim jake je to jezdit v desti a konecne mam impuls, vozit si naradicko na opravu ;)

            Jen je mi lito, ze jsem ty nase cyklisty nedojela, vlatne nevim, kolik jich nakonec jelo a jak vypadaji, Na Zbraslavi jsem oslovila skupinku cyklistu, vypadali docela zdatne, tak jsem si myslela… ale byli to cizinci. 

            0 0
            • pajan  

              Já jsem teda taky nejel… A vůbec toho nelituju podle toho jak koukám z okna…

              0 0
              • ravag3r  

                Pcha, vy všichni ste o hodně přišli:)) Bylo to trošku mokřejší, nicméně byla to prdel, jen ta očista po příjezdu domů byla velice krutá:D Jinak jeli sme kus trati ExBB a nechtěl bych, opravdu bych nechtěl v tomhle počasí závodit:D

                0 0
        • SNAIL  

          Čekali jsme pod mostem pro jistotu 10 minut, ale pak už jsme vyjeli. I když jsme jeli hodně pomalu, tak s tímhle zpožděním bys nás nikdy nemohla do Zbraslavi dohnat. Je to škoda, jeli 2 bikerky, takže s tebou by to byla dámská převaha :-) Tak snad příště

          0 0
        • creweta  

          hehe co mi to připomíná

          minulou neděli jsem si řekl, že bych zkusil výlet na Okoř, na místo srazu jsem to neměl až tak daleko, ale nějak jsem si neuvědomil trasu a spolu s nutnou zajížďkou jsem na místo přijel o chlup pozdě, konkrétně o tak velkej chlup, že když jsem přijížděl Stromovkou tak ta poslední protijedoucí skupinka cyklistů byla ta kterou jsem hledal a já blbec místo připojení pokračoval na původní místo srazu, kde jsem zjistil, že jsou fuč a rozhodl se, že bez mapy zkusím nějak dojet na Okoř a třeba budu mít štěstí a cestou je najdu…

          cestou na Okoř jsem nikoho nepotkal až když sem se chystal k odjezdu z Okoře tak výletníci dorazili, podle kola Thapsuse, které jsem večer předem studoval abych jej poznal jsem se k nim přihlásil a na pár kilometrů se přidal… bohatě mi to stačilo do Kralup nad Vltavou a měl jsem dost… myslím, že sem si tam někomu stěžoval, že mne od soboty bolí palec, jako by byl zdřevěnělej no a teď už vím v čem byl problém, tedy přesně si nepamatuju co mi říkala doktorka, ale ve své podstatě je to podrážděnej nerv z držení řidítek tak jsem dostal nějaké prášky proti otoku a na podporu nervů, ale stále se mne to drží…

           

          taky něco k víkendové story: včera jsem po práci sbalil holky a jeli jsme za tchýní na chalupu, vzal jsem si i kolo, že bych se trochu projel když už budu venku, ale pořád prší a když trochu přestalo tak jsem se vypravil na kolo a výborně mne vyvenčila jedna z holek, která zaletěla hluboko do lesa a já za ní, do toho začalo zase pršet, tak alespoň jsem vyzkoušel novou bundu a zjistil, že přední blatník je lepší pro příště vozit na kole…

          0 0
    • SNAIL  

      Tak děkuji zúčastněným za to, že to nevzdali. Nakonec jsme ve 4 deštiodolných :-) projeli celou plánovanou trasu. Oběd v Halounech byl jako obvykle výborný. Zpočátku to vypadalo nadějně, ale cca od Zbraslavi už celou cestu regulérně pršelo. Přesto nás ta trocha vody nezastavila a i se mi to líbilo :-) Doma jsem vylil vodu z goretexových treter a umyl si obličej, aby mne poznali :-) Spíše obdivuji účastníky ExBB, které jsme potkávali. V tonhle počasí to muselo být náročné.

      0 0
      • Thapsus  

        Taky jsme zkoušeli dělat hrdiny ale dlouho nám to nevydrželo :-)). Ráno za deště jsme šli na vlak, pak přestalo, tak jsme se vrátili pro kola, že dojedem do Let kouknout na Hrušku, jak vyhraje. Dojeli jsme jenom ke Krabovi, tam začalo lejt znova, tak jsme po hodině čekání přece jen zamířili na nádraží a dojeli vlakem tam, prohlídli si pár závodníků, co vypadali jeden jako druhej a vlakem se vrátili dom. I tak jsme byli nacucaný jak houby. Nějaký fotky z dojezdu závodu budou během hodinky u mně na rajčeti.

        0 0
    • Maroška  

      v nedeli budu v 10 pod Barandakem, kdyby se chtel nekdo pridat (Casiopeo, co ty?)

      0 0
      • Thapsus  

        Na bajku ?

        0 0
        • Maroška  

          jj, horak, trasa dle dohody a nalady, navic ma byt az 20 a polojasno. Potrebuju si po dnesku spravit chut.

          0 0
          • pajan  

            Pokud bude podle tý předpovědi tak taky dorazim (teda pokud vstanu)

            0 0
      • pajan  

        Stejná trasa?

        0 0
        • Thapsus  

          Tak O.K. Zítra v 10h pod mostem a něco vymyslíme. Budu tam, pokud nebude jako dneska.

          0 0
          • Eli  

            Asi taky dorazím, pokud tomu okolnosti nahrajou.

            0 0
      • teepeex  

        taky se svezu

        0 0
      • ydaho  

        která strana barandaku ?

        0 0
        • Thapsus  

          Bránická

          0 0
        • teepeex  

          branicka, doufam teda

          0 0
          • Casiopea  

            AHojte,ja bych strasne rada dnes jela, ale mam ti pichle kolo :( Musim zabehnout do nejakeho shopu a koupit si veci na opravu, nemam ani pumpicku :(. Vcera jsem to uz nezvladla, po tom jak jsem na kole promrzla jsem uz z baraku nevylezla.

            Jedine kdyby jel nekdo na misto srazu okolo me Praha4 Ohradni ul. a ma pumpicku a lepeni,popripade nahradni dusi  s opravou mi pomohl … Jinak to bohuzel na misto srazu nestihnu. No budu si muset zase pockat na skarede pocasi, abych mola vyjet :)

            0 0
            • Thapsus  

              Tak to je fakt mrzutý, kvůli takový volovině zůstat doma, kdyby jsme to věděli dřív, než jsme vyjeli, určitě by se tam někdo stavil, z Prahy 4 na beton někdo jel. Tak snad už to máš vyřešený, kdyby ne, dej vědět.

              Jinak vyjíždka byla fajn, fotky jsou tady

              0 0
              • teepeex  

                ses rychlik

                a nejen na kole :)

                dik, prima pojezd

                 

                ps – samosebou poklona damam, jely uzasne

                0 0
              • Casiopea  

                Zachranil me neznamy princ, ktery prijel na svem biku, kolo mi opravil, dusi lepit naucil a s nakupem vhodnych pomucek poradil. A pak jsme rovnou vyjeli. Takze to ma stastny konec.

                Diky za odkaz, mrknu. 

                0 0
              • Pebe  

                žádná kachna, dneska byla svíčková :-))

                0 0
                • Thapsus  

                  a nezbylo ?

                  0 0
                  • Pebe  

                    zbylo, je to v lednici :-))

                    0 0
                    • Thapsus  

                      u Tebe ? A jaks to převezl ? V košíku ? Na silničce jsem žádnej neviděl, ani batoh jsem neviděl.  Nebo v žaludku !? :-))

                      0 0
                      • Pebe  

                        bylo to i z dovozem domů, takže jsem nevezl nic :-P

                        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.