Nocni vyjizdka Praha sobota 29.9.

68 nepřečtených
  • Mike TB

    Tak hazim do placu dalsi trasu, protoze jsem tomu prisel na chut a asi nebudu sam. Tentokrat z Prahy. Cca 50 – 60km z P6 do udoli Kacaku na krasne singly a zpet. Opet sobota a 20.30. Pivko domluvime Na hrazi v Sobine pri navratu. Termin na Michala 29.9.

    Anketa: Co nocni jezdeni?

    0 0
    • jezevec2  

      Cau Miku. Mozna bych jel, ale potrebuju resit osvetleni – myslim jako trvale. Tys minule v Brdech pujcoval nejaky novy Blackburny – co to bylo? Nejaky novy X system? Jak to je v porovnani s X3 nebo X6? A kolik to bude stat? Diky.

      0 0
    • sway  

      Sakra, jsem v Londyne. Tak snad priste. Jinak, predpokladam dnesni trasu.

      0 0
    • Smazaný účet  

      jel bych, ale budu bikovat po Šumavě…

      0 0
    • Smazaný účet  

      no, nevim. to zní riskantně. ten termín na Michala. :o))) by se návrat moh hódně protáhnout. já se budu rozhodovat až dle momentální situace. a esli zbastlim nový světlo.

      0 0
    • Thapsus  

      Taky nemůžu. Jsem na modelářským veltrhu :-(

      0 0
    • jecnak  

      Snad to tentokrate stihnu.

      0 0
    • Trance  

      Uvidim dle prace, kazdopadne v nocnich Brdech se mi dost libilo :-)

      0 0
      • Smazaný účet  

        hlavně ta tma, my víme. :o)))

        0 0
        • Trance  

          Ano, moje fascinace tmou je od Brd k nevydrzeni :-) az se mi obcas zatmi pred ocima :-) A vubec, nedelej si ze me legraci,joooo?:-)))))) radsi potvrd ucast :-)

          0 0
          • Smazaný účet  

            kdybych do tý doby zvládnul spáchat 5W luxeona, jak jsem si to načmáral na papír, a fungovalo to, tak o tom budu uvažovat. jinak jsem se světlama na štíru.

            0 0
          • bam  

            muzu taky? nocni prahu mam rad a vemu si i nahradni helmu :)

            0 0
            • Trance  

              No nevim, nevim clovece… :-) ted, kdyz jsi spis ten teoretik :-))))) vem si rovnou integralku :-)

              0 0
              • bam  

                snad stihnu poskladat kolo. A staci blikacka? :)

                0 0
                • Trance  

                  Na cestu na sraz urcite :-) delas, jako by jsi nevidel fotky a video :-)

                  0 0
                  • bam  

                    na tech fotkach je toho videt docela dost, tak z toho usuzuju ze v noci v lese zas takova tma neni a ze se to precenuje :)

                    0 0
                    • Trance  

                      Tak neusuzuj a kup si poradny svetlo :-) lampiony a petrolejky jsou taky povoleny :-)

                      0 0
    • SNAIL  

      Noční Brdy byly bezva, takže jedu

      0 0
    • coffield  

      Skoda. Uz budu v jinem statu s jinymi bajkery :-(

      0 0
    • fousac  

      jestli bude cas a nalada, taxe pokusim…

      0 0
    • drb  

      Buuuu :(, to mame jinou, nebajkovou, ale nejspis podobne hardcore akci: Praha-Praded-Praha za 24h. Mimochodem, ten den je den zeleznic, takze ultravyhodne cestovani ;-)

      Uzijte si to, kdyby se zmenil termin (pro nas by to znamenalo na jiny vikend, nebo start ve Ct vecer), tak si to nenechte pro sebe :)

      Posledni vec: priste bychom mohli dat sever, myslim, ze muzeme nabidnout jsite ne neznamou super trasu s vyhledy na nocni Matku mest (kdyztak Michale mailem, je-li zajem).

      0 0
    • louda  

      Myslím, že je trochu problém s termínem. Dlouhý víkend spousta lidí bude chtít využít a někam se vypařit na celou dobu. Já slíbil, že po všech akcích tentokrát hlídám děti a tak se vypaříme asi taky.

      0 0
    • Mike TB  

      Vidim, ze termin se moc nehodi, tak co 6.10. ?

      0 0
    • PjSky  

      kde je udoli kacaku? ;)

      0 0
    • laufdeck  

      hele majku kde se startuje ???

      0 0
      • JirkaD  

        Bůůů, nemůžu ani jeden z termínů. Ach jo :-(

        0 0
        • SNAIL  

          Já bych býval mohl toho 29., ale toho 6.10. taky nemůžu :-(

          0 0
    • André Vebr  

      Mám časový dotaz: jestliže chcete vyrážet ve 20:30, uject +/- 60 km v terénu, jak chcete ještě stihnout pivo Na hrázi? To mi nějak nejde dohromady. Jediný vysvětlení mě napadá:

      1. pojede se hrozný svinstvo aby se to stihlo do zavíračky (cca 25 km/h v terénu a v noci). Au.
      2. pojede se v klidu a dohodne se s majitelem Zdendou že se bude konat prodloužená a zavře se až pozdě v noci (to by ostatně nebylo Na hrázi poprvný) :))

      Pokud by „B“ bylo správně, tak bych se i možná přidal, ovšem varianta „A“ je pro mě naprosto nepřijatelná :))

      0 0
    • lukynek  

      Bylo by možné trochu upřesnit trasu?Praha a udolí Kačáku je od sebe relativně daleko a mezi tím jsou jen silnice a pole.A kde jsou kolem Kačáku krásné singly které by stály za to taky marně přemýšlím.Dle mého názoru tato trasa ve srovnání s trasou wtb je vcelku o ničem.Nejhezčí by na tom byla hospoda v Sobíně.

      0 0
    • heretik  

      Jen pro jistotu, jak to tedy nyní s vyjížďkou vypadá? Je oficiálně přeložena na 6.10., na neurčito, nebo snad zejtra bude?

      0 0
      • PjSky  

        jelo se nebo ne? :) ja jen ze jsem v 20:00 projizdel brezany a byla kosa jak svin' :) takze dneska na to pekac, musim si koupit rukavice a bundu…

        0 0
    • heretik  

      Tak diskuze ustala, zkusím ji pošťouchnout ještě jednou: pojedeme v sobotu večer? Pro mě za mě bych jel i v pátek, mám mít někde v Šárce nějakou pařbu, tak bych se po setmění utrh a jel bajkovat :-P

      0 0
      • drb  

        My jsme s K. pocitali, ze se jede, ale kdyz se nepojde, pojedem sami (v lijaku asi ne) a to patrne na severu. S kobylis do ty sarky, horomeric, unetickyho udolli, atpp…\

        0 0
    • Mike TB  

      Sorry, ze jsem se na nejaky cas odmlcel. Stehuji kancelare. Navrhuji vyrazit ve 20.00, kdy uz je stejne tma. Muzeme se sejit primo v Sobine u hospody, nebo kdo to nezna u Mekace v Repich. Byl jsem v utery Na hrazi zjistit stav a maji tam v sobotu nejake sipky, tak tam budou minimalne do 01.00. Kdyztak jsou po ceste dalsi tri hospody. Trasa cca 40km. Pokud byrazime v 8, tak v 11 jsme v hospode i pri pomalem tempu. Zkratit se to da kdyztak kdykoliv.

      0 0
      • heretik  

        Ok, sice to tam neznám, ale hádám, že najít hospodu v Sobíně nebude problém, asi bude na hlavním bulváru :-P Takže v osm.

        0 0
        • Mike TB  

          Odjezd z Rep je v 8 a v sobine budeme tak za 10 minut. Hospoda Na hrazi je ta u rybnika. Pred ni je autobusova zastavka tak tam.

          0 0
    • drb  

      Tak jo, videjko a kidokec je venku: drb.cz/

      Diky vsem, Michalovi zvlaste. Nenechte is ujit dalsi pokracovani, tentokrat sever. www.bike-forum.cz/…1/forum.html#…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.