• Gung-Ho

    Po dlouhatánské době se mi podařilo zkompletovat „Frostíka“, a nebude-li nějak joooo hnusně, tak bych ho jel v sobotu premiérově projet. Jako nejlepší volbu pro první vyjíždku sem mu „překvapivě“ vybral trasu do Haloun. (jen at si zvyká) Pokud by se někdo chtěl přidat tak sraz v 10:30 pod Barrandákem na bránický straně Pokud by se někdo zalek, že se budem honit, tak se fakt nemusíte bát. Frostík je zatim v záběhu:-)) Takže to bude polehoučku. Jo ještě pokud by se chtěl někdo přidat na Zbraslavskym náměstí, tak tam v 11:00…jen to napište do ankety, abysme tam nejezdili zbytečně.

    0 0
    • SNAIL  

      Pokusím se dorazit. Musím se kouknout na tu novou nádheru s „rohlíkem“ :-)

      0 0
    • Darkson  

      čertužel jsem mimo. koukej Frosta vyblejsknout a hodit do profilu, tušim pořádnou bombu! :-)

      0 0
      • Medunka  

        hit letosni zimni sezony na ktery se touzebne cely rok cekalo nahlodalo me to, jen se bojim toho polehoucku

        0 0
        • SNAIL  

          Jsem nachcípanej, tak jsem s Petrem domluvenej, že pokud vůbec pojedu, tak se pojede opravdu pomalu. Nemáš se čeho obávat (a navíc taková chrtka) :-D

          0 0
    • PjSky  

      neee :'-( proc kdyz musim nekam jinam se neco deje..? ale to je vzdycky..

      0 0
    • Smazaný účet  

      Serža pod mostem…na Moratce nebo na zimákoi :-) Jestli mě teda na Invexu studentíci neumlátěj aktovkama :-(

      0 0
      • cabbage  

        na invexu byla velká kaplického knihovka :-/

        0 0
        • Smazaný účet  

          tu sem neviděl…zato metrák puberťáků, který nám oblejzali servery a vyptávali se, jakej to má výpočetní výkon…asi na tom chtěli hrát Counter Strike :-)

          0 0
    • Luka  

      do haloun az v nedeliiiii!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!! sim siiiim…

      0 0
      • Gung-Ho  

        Je mi líto, já v neděli nemůžu:-((…ale někdy příště to určitě vyjde:-))

        0 0
        • Luka  

          no aspon jsem ukecala pebeho, ze solidarne v nedeli pojede se mnou :D

          0 0
          • ydaho  

            počkej+počkej+poč­kej, na nedeli už jsem domluvenej s bajkrem směr Halouny, takže si nás taky zařaď na seznam :-)

            0 0
            • Habib  

              No spis nam drzte nekolik mist a ty specialne krot Bajkra, at nesni vsechny ovocny knedliky :D Aby na nas neco zbylo, jelikoz na rizek nebudu mit chut :)

              0 0
              • ydaho  

                počkej počkej, co já mám s tim společnýho, dorazíme tam společně :)

                0 0
      • Smazaný účet  

        v neděli se běží Králodvorskej čtverec, přece…to nemužu bikovat, musim bjehat! :-)

        0 0
      • Honzas  

        ale v sobotu jsou tam veprovy hody;-)

        0 0
    • goood  

      Uz jsem se predbezne domlouval s Bajkrem, takze kdyz bude nejak rozumne, tak mozna dorazim

      0 0
    • Bajker16  

      Podle počasí bych se taky přidal,ale když jsem vyjel i dneska,tak sobota nemůže bejt horší :-).

      0 0
    • Martinaa  

      tak vypadá to velmi lákavě a navíc se rýsuje příjemná společnost, tak já to asi taky zvážim a možná se přidám. Kolo mám ještě špinavý z minulýho týdne, tak než ho zas jednou umyju, tak mu můžu ještě trošku přidat :D

      0 0
    • cabbage  

      a pojedete pomalu?

      0 0
    • Lin  

      tak se nako neorientuju… je to sobota ci nedele nebo sobota i nedele?

      0 0
      • Pebe  

        sobota s Gung-Hem a neděle s Lukou ;-)

        0 0
        • Medunka  

          ale je taky moznost nedele s Jecnakem

          0 0
          • cabbage  

            jo, ale pro tebe..

            0 0
          • Lin  

            No me hlavne zajima zda se vytvori nejaka mene chrti skupinka…sobotni vypada na dostihy:)

            0 0
            • Pebe  

              jasná neděle ;-)

              0 0
              • ydaho  

                jasná neděle....... :-D

                0 0
                • Pebe  

                  naštěstí pro nás pojedeme na tebe moc BRZO :-)

                  0 0
                  • ydaho  

                    já tam budu a se mnou přijede zákon (bajkr) :-D

                    0 0
                    • Pebe  

                      vždyť nevíš v kolik :-P

                      0 0
                      • ydaho  

                        nu a tedy… ?? :-D

                        0 0
                        • Luka  

                          v pul devaty u bowlingu v hostivari… a pak kdykoli na trase.. dalsi casy na trase propocitate lehce koeficientem 15kmph :)

                          0 0
                          • ydaho  

                            jde se pěšky ? :-D

                            0 0
                          • Lin  

                            no, zeptam se Tranceho a mozna.,..

                            0 0
                            • heretik  

                              No jasně, pojeďte… já s ženou to plánujem taky. Akorát ona ještě neví, jak je to brzo, a já zatím nemám na čem jet, prasklej rám :-(

                              0 0
                          • fousek  

                            Hale vite kudy do tech Haloun pojedete? ze bych se na chvilku pridal?

                            0 0
                            • Pebe  

                              klasicky po červený, přes Jíloviště a Černolice, tam teda kousek u skal objedeme a potom po hřebeni po červený až ke žlutý(tušim), po ní jenom kousíček a potom po modrý do Haloun…

                              0 0
                              • fousek  

                                Ha tak koukam na mapu a ode me je to streka, no uvidim jak se vyspim, kdybych se rozhod tak bych to videl ze se k vam pripojim nekde na rozcesti Cerveny kriz a z Haloun bych se zas vracel po vlastni ose

                                0 0
            • Smazaný účet  

              já v sobotu nikoho dostihávat nebudu…hodlám jet v klidu :-)

              0 0
            • SNAIL  

              V sobotu bude pohoda, na neděli bych nesázel :-D

              0 0
    • Lin  

      me zahlasování neplatí, pardon…

      0 0
      • SNAIL  

        Jak jsi se jednou zapsala, tak už musíš :-)))

        0 0
        • Lin  

          Ježiš…

          0 0
          • gyngy  

            nic sa ty neboj, v sobotu idem aj ja na traktore, takze budem uzatvarat konvoj, klido pido hybaj s nami!

            Gyngy alias KrivaPracka

            0 0
            • Smazaný účet  

              a ja pravdepodobne osedlam sve uzasne zimni „celopevno“ kolo bez jedine pruziny, tedy taktez turisticky v zavetri na konci baliku :-)

              0 0
    • Smepet  

      Kudy se pojede na Zbraslav, pres Tocnou a Maturitu ?

      0 0
    • Smepet  

      Jinak na mne se prosim nevazte ani na mne necekejte, bud tam v 10:30 budu nebo nebudu.

      0 0
    • Trance  

      Jsem pako, musim se taky odhlasit..... :-(

      0 0
    • bajkr  

      přijedu taky :o) at je ta pohoda trochu svižnější :oD ← (to je jen for)

      0 0
    • luban666  

      mozna se taky pripojim. budu zdrzovat. sorry predem ;-)

      0 0
    • JirkaD  

      To si nenechám ujít! Přijedu taky a budu s radostí zdržovat.

      0 0
    • Thapsus  

      Právě jsem dorazil z venkova, chci zítra jet s Vámi ( v neděli), ale nějak mi moc není jasné kdy a kde je sraz ? Může to někdo prosím někdo pro nedovtipu specifikovat ? Jinak bych si ještě dovolil upozornit, že se v noci mění čas ! Já jen abych tam zas hodinu nečekal, jako loni, nebo kdy to bylo :-))

      0 0
      • heretik  

        Sraz je v 8:30 u bowlingu v Hostivaři (zastávka Na Groši), předpokládám že pak pojedem v zásadě po cyklostezce do Braníka, takže pod mostem můžem být tak v 9:15. Jestli tam někdo chce být, tak ať dá vědět ;-)

        0 0
        • Thapsus  

          Dávám tímto vědět, že zítra budu v 9,15 zimního času pod Baranďákem na branický straně. Thapsus :-)

          0 0
          • Habib  

            To se nam to pekne mnozi :) A berte svetlo, jelikoz bude brzo tma a cesta pres Krcak za tmy neni nic moc :)

            0 0
            • heretik  

              Hm, tak s náma to vypadá špatně, žena vidí ranní mlhu a má hned zaječí myšlenky. Možná vyrazíme později a docvaknem vás, možná ne.

              0 0
      • Pebe  

        jak píše heretic, budem tak 9:15 až 9:30, v 9:30 bychom měli vyrážet zpod Baranďáku na branické straně..

        0 0
    • cabbage  

      nějak sem to přežil, možná proto, že už na mě nezbyl další guláš a george.n mi nesnědl mojí palačinku(ani bajkrovi se to nepovedlo;)

      0 0
      • george.n  

        Ja mam docela dost. Pred Zbraslavi mi doslo a uz jsem se soural. Za to muzes ty, kdybys mi ji nechal, tak jsem v klidu. :-D Ono 74km z voleje po dlouhy pauze nejde jet v klidu, obzvlast v haku za Bajkrem.

        0 0
        • cabbage  

          Se omlouvám, že jsem ti odtrh MOJÍ palačinku od huby:-P

          0 0
          • george.n  

            Jedinej, kdo o ni mel nakonec zajem jsem byla ja, ale mel jsi to jen tak tak.:-D Spis me nastvalo, ze uz nebyl gulas. :-)

            0 0
            • cabbage  

              „byla“? musim příště dávat pozor, kdo všechno se účastní vyjížďky..

              0 0
              • george.n  

                ooops, uz na to taky nevidim. :-)

                0 0
                • cabbage  

                  Někde v menu monitoru bude „brightness“ – zkus jí poštelovat;-)

                  0 0
                  • george.n  

                    Pak to bude zarit jeste vic, unaveny oci mzourat jeste vic a uvidim toho min. Lepsi bude jit spat a nepsat nic. :-)

                    0 0
      • gyngy  

        presne tak, pekna vyjizdka, aj ked sme sa po Halounoch trosku postracali. :-D

        0 0
    • Martinaa  

      dneska máte pochvalu, tempo opravdu pohodové, počasí ucházející, defekty žádný a oběd výborný:)

      0 0
      • george.n  

        S tema defektama jsem to zazil jinak. Nekdo by mohl vypravet.. :-)

        0 0
        • gyngy  

          :-D

          0 0
        • Martinaa  

          kdo ví, co si zažil, mně to přišlo v pohodě. Tedá možná že jste defektili někde vpředu, a když jsem dorazila, tak už to bylo opravený, ale jinak fakt o ničem nevim. A nebo už si taky hlady šilhal a viděl si kde co :DDD

          0 0
    • Smazaný účet  

      ach jo, chtel jsem jet, ale jsem regulerne zaspal – probral jsem se az v 10h… asi me ten Invex znicil vic, nez jsem myslel…

      0 0
    • goood  

      Pekna vyjizdka. Pocasi vyslo pekne, bylo i docela teplo, naval u Paviana jsme zvladli a az na ten muj defekt a po 100m bajkruv to bylo bez problemu :) Dalo mi to 91km, cimz jsem si zdvojnasobil pocet najetych km za tento mesic ;)

      0 0
    • Pebe  

      tak už jsem doma, nějakých 97km, pěkná trasa, dobrý jídlo :-) fotky´: pebe.rajce.id­nes.cz/28.10.2008_-_Halouny/ k fotce v příloze, Thapsus po hodině čekání nenechal nic náhodě a futroval se hlava nehlava :-)

      0 0
      • goood  

        Jak krajel ten pytlik s tatarkou ? :)

        0 0
      • SNAIL  

        Vidím že Pendolíno už vytáhl Rockyho :-)

        0 0
      • Habib  

        Tak me to dalo 87 a jsem moc spokojen…zejmena cela navsteva u Paviana stala za to, este ted me boli bricho od smichu :D Jediny nedostatek – nebyly ovocny knedliky…a ja se tak tesil.. K priloze: Bajkr a jeho klada na super singlu nad Vsenorama. Nebojte se, nezustala tam..pote co ji zdanim kolem prerazil na dve pulky se odkutalela do udoli. :)

        0 0
    • Thapsus  

      Jo, vyjížďka byla fajn, o obědu se to říci tentokrát nedá, ale aspoň jsme se zasmáli. Fotil jsem jak nemocnej, půlku jsem toho musel vyházet, aby mě z Rajčete nevyhodili :-)). Vše i s repotíkem na www.thapsus.wz.cz/vyjizdky.htm

      0 0
      • goood  

        Ja si taky vcera musel dat prejt s hranolkama, ale nebylo to spatny :)

        0 0
      • ydaho  

        koukám, že na fotce PeBe zaříkává bajkra, aby ho bolely nohy :-D

        0 0
        • Pebe  

          to ne, spíš nevidim, jak se mi furt mlžily brýle :-(

          0 0
      • Bajker16  

        A bajkr opírá kolo za přehazovačku :-P.

        0 0
      • RK  

        Prima neděle, až na to ucho od zrzavého paviána :-)

        0 0
      • ydaho  

        „bajkr, jako každý den po obědě, lepí duši“

        :-D, to mě položilo na stůl......

        0 0
        • ydaho  

          ty voe, to je hláška roku, máš u mě oběd příště :-)

          0 0
          • Thapsus  

            doufám, že ne to Radkovo ucho :-))

            0 0
            • ydaho  

              původně to měl bejt tvuj libovolnej výběr, ale protože mám kvuli tobě škytavku, tak to ještě zvážim :-D

              0 0
    • JirkaD  

      Dneska bylo na vyjížďku opravdu luxusní počasí. Přispal jsem si a do Haloun vyrazil chvilku po 11.00. Přijel jsem ve chvíli, kdy Thapsus, Bajkr a spol. už čekali jen na palačinku. Ale protože kuchařka nestíhala stačil jsem se najíst a společně s nimi odjet směr Praha. Zpátky s Pendolínem přes Karlík a Vonoklasy, abychom vše zhodnotili u Pigiho. Dalo mi to 86 km a 1600m převýšení.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.