Noční vyjíždka - Praha - čtvrtek 29.5

87 nepřečtených
  • Gung-Ho

    Jelikož se blíží 24ka, tak by bylo fajn vyzkoušet jak fungujou světýlka. Proto navrhuju noční vyjíždku do Haloun. Jelikož se stmívá už docela pozdějc (někdy po devátý) což je sice fajn, ale na noční ježdění je třeba jezdit za tmy, tak sraz až v 19:30 pod Barandákem na Branický straně. To znamená, že i sjezdík od jezírka do Haloun by měl bejt už za tmy a cesta zpátky samozřejmě celá. Návrat počítám až lehce po půlnoci…záleží jak se zdržíme v Halounech. Ted v neděli objednáme na čtvrtek gulášek, takže důvod se aspon trochu zdržet bude:-)) Psát, že je třeba vzít sebou pořádný světlo je doufám bezpředmětný:-)) Jo a ještě pokud by bylo nějak svinský počasí, tak to přeložíme, ale doufám, že to už se vyřídilo tenhle tejden.

    Anketa: Pojedu:

    ANO
    5x
    56%
    NE
    4x
    44%
    0 0
    • SNAIL  

      Na takové akci se nedá chybět, takže jedu. Světel snad budu mít dost :-)))

      0 0
    • Pebe  

      jak to bude ve čtvrtek netušim, ale jel bych moc rád, určitě dám vědět

      0 0
    • McBlacky  

      zkusim sice budu muset dát jinej košík kterej udrží sigmu, ale to zvládnu :)

      0 0
    • Smazaný účet  

      :o( to já už musim bejt dávno v posteli… kdo by za mě šel v pátek do práce…

      0 0
      • McBlacky  

        pro jednou to dáš ne? taky musim na 8:00 být fresh…

        0 0
        • SNAIL  

          V 8:00 ? Tak o tom bych ani nemluvil :-))) To bych byl ještě rád :-)

          0 0
        • karliner  

          Mno, jestli cestou zpátky nebude zastávka u Pigiho :-)))

          0 0
        • Smazaný účet  

          kdyby projednou… já mam teďka průměr 5–6 hodin spánku i o víkendech, malej vstává se světlem… minulej víkend jsem si musel dát odpoledního šlofíka. :o) bych dal spíš jenom něco kratšího kolem prahy.

          0 0
          • Krys  

            Si to stráž, aby ti to neostalo. Keď som bol na rodičovskej dovolenke, bežne som si doprial popoludňajší spánok. Potom som bol hore minimálne do polnoci. Následne 5–6 hodín spánku. Potom sa žiada dospať to popoludní… Tých 5–6 hodín spánku mi ostalo, ale už si nemôžem dať popoludní šlofíka. Asi by mi to v práci netolerovali. :)

            0 0
          • Darkson  

            mám to teď taky a jsem dobře vyřízenej. dneska ráno jsem se cejtil před kolem jako bych právě přijel z 200km švihu…

            ale k věci-když vyjde počasí, přidal bych se. stejně se nevyspim:-)

            0 0
    • creweta  

      Ahoj, po pěti letech se chystám oprášit kolo a začít zase jezdit. Tahle akce mne velice zaujala, ale ještě nemám kolo ani v provozu schopném stavu :o( natož s nějakým osvětlením a jezdit po tmě by bylo až moc :o)

      0 0
    • pajan  

      Ja nejedu pac → 1. Mamka by me zabila, 2. mam jen obrysovku, 3. v patek musim jit di skoly.

      0 0
      • SNAIL  

        Ja jedu páč → 1) mamka to snad dovolí, 2) nějakou bludičku snad najdu, 3) v pátek jdu jen do práce :-)))

        0 0
    • coogy  

      Když to dovolí počasí tak bych jel rád, kolik to je zhruba km? Jede se terénem?

      0 0
      • Gung-Ho  

        Terénem se pojede, první třetina bude ještě teda za světla, ale už sjezdík od jezírka do Haloun by měl bejt za tmy a cesta zpátky samozřejmě celá. Podle času a nálady zařadíme Babku a hupíky. Celá trasa od mostu a zpět má něco málo přes 60km

        0 0
    • Kinetic  

      Kdybych měl lepší světlo než zapalovač, tak do toho půjdu :-D!

      0 0
    • Otaku  

      hmm.. pojedete kudlu?

      Nejsem zrovna Armstrong letos… ;_;

      0 0
      • Gung-Ho  

        No moh by ses po letech zase ukázat:-)))…Jasně, že se žádná kudla nepojede…jede se za tmy..což je úplně o něčem jinym než za dne. I když je pravda, že s pořádnym světlem to de skoro jako za dne…zvlášt, když jedeš v místech kde to znáš

        0 0
        • Otaku  

          on je problem ze budu muset jet bud prvni nebo daleko vzadu, abych nedelam ostatnim stiny primo pred kolem.

          0 0
          • Gung-Ho  

            To vypadá, že máš nějaký extra šajnidlo…tak to určitě doraž:-))

            0 0
            • Otaku  

              http://bike-forum.cz/…il-3251.html

              Pouzivam to na vyjizdkach po praci, koncim v 6, takze to vetsi cast roku vyuziju.

              0 0
              • SNAIL  

                No nazdar, tebe už jsem dlouho neviděl, tak vezmi to extra světlo a určitě přijeď. Bude sranda. Obvzláště sjezdík od jezírka do Haloun je nahoře pěkně vypečený. Tolik rozježděného bahna tam snad nikdy nebývalo :-)))

                0 0
    • treatt  

      Pevne verim, ze mi to vyjde casove, ale vse tomu nasvedcuje :-)

      No tak snad se s tou moji celovkou nezabiju :)))

      0 0
    • heretik  

      Mám do osmi beach, takže před půl devátou nevyrazím. Jestli ráno nezapomenu světlo, vezmu to do Haloun nějak zkratkou a pojedu s váma zpátky.

      0 0
    • treatt  

      Tak nastalo bohuzel presne to, ceho jsem se obaval…me sefvstvo z Francie si prodluzuje pobyt, takze jsem vecer obsazeny :-(((

      Kua, to mi stve…tak snad pristi akce bude moje..

      0 0
    • Pebe  

      já taky nemůžu, mám přes noc na starost dceru

      0 0
      • Gung-Ho  

        Teda pááánové, to sou mi špatné novinky:-((, ale snad nepojedem sami, zvlášť, když prozradim, že gulášek v Halounech je už na čtvrtek objednanej:-))

        0 0
        • SNAIL  

          Tak to vidím, že už nebudu doma večeřet, vydržím s hladem až do haloun a dám si rovnou 3 gulášky :-)))

          0 0
        • treatt  

          Snif…a jeste mi delej chute… :-///

          0 0
    • karliner  

      Mno, já bych vyrazil, ale už dřív, takže bych si guláš dal a s vámi jel nazpátek – připouští se tato možnost :-)?

      0 0
      • Gung-Ho  

        Jasně, že se připouští:-))…jen nevidim důvod proč dřív…snad jedině kdyby sis chtěl pojezdit už odpoledne a nechtělo se Ti kvůli srazu vracet do Prahy.

        Naopak pokud by byl pro někoho sraz moc brzo, tak je možnost dojet do Haloun po silnici a s náma se pak vrátit v noci terénem.

        0 0
    • creweta  

      sakryš, jsem se chtěl podívat, kdo je všechno přihlášen a omylem jsem kliknul na ANO :o(

      tedy jel bych rád, ale ještě jsem nedal do kupy kolo, hledal jsem v původním bydlišti vybavení a našel jsem ze všeho jen jednu malou zadní blikačku, helmu na kolo pro kterou jsem šel na jisto jsem nenašel vůbec a osvětlení taky ne… a všechno se mi to teď kupovat nechce hlavně, když vím, že by to mělo být ještě někde ukryto

      a jak tu Snail poznamenal byl by to fakt hardcore začátek…

      a když tu časem tak studuju co kdo má za kolo, jak se k němu chová atd. tak si říkám, že s tou svojí plečkou tady snad ani nemam co dělat, ale pokud se mi podaří zítra nalézt helma a v práci si prohodím službu tak bych se taky objevil ať se děje co se děje, když kolo zdechne tak mám zajištěné servisní vozidlo (kompletní servis = odvoz domů) a důvod pro koupi nového kola, ale spíš bych to viděl tak, že se na tuto akci nedostanu, tak snad bude nějaká podobná v brzké době…

      0 0
      • SNAIL  

        Tak tomu říkám správný přístup. Ježdění přece není o tom, jaké kdo má kolo, ale právě o té chuti do ježdění. Takže hurá do toho :-)

        0 0
    • petebike  

      zase v tydnu :-/

      0 0
      • Gung-Ho  

        Chápu, že ty už toho budeš mít po celodenním ježdění dost, ale mě zas přijde lepší ve všední den než po sobotě nebo neděli, kdy sme celej den na kole my:-))…a navíc sou furt nějaký závody a kdekdo nemůže:-((

        0 0
        • petebike  

          ja jsem na kole i o vikendu, i kdyz ne cely den, ale aspon pulku se snazim, chapu to…no treba to nekdy vyjde, kdyby to bylo nekdy v patek tak mi to nevadi…nemusim vstavat navic v sobotu muzu vic odpocivat…taky potrebuju vyzkouset nekde svetla pred 24hours…

          0 0
          • Gung-Ho  

            Klidně nějakej další termín navrhni…sem přesvědčenej, že sám nepojedeš…třeba já si to rád zopakuju:-))…Možná ho teda navrhni až po zejtřku..at tu neděláme zmatek…ta zítřejší čtvrteční samozřejmě platí…ještě sem dnes Frantovi v Halounech připomínal, aby na zejtřejší gulášek nezapomněl…že déšt snad nehrozí a určitě tedy dorazíme:-))

            0 0
            • petebike  

              tj prave to, do 24hours, kazdy vikend plno, takze to vidim spis na nejaky letni vecery, kdy bude i v praci vic klidu, tudiz budu moc jet i v tydnu, pak jeste otazka co na to „rodinka“ :-) ale to snad bude v pohode…

              0 0
    • SNAIL  

      Ještě informaci pro případné zájemce o vyjížďku. Vezmu sebou nějaká světla navíc, takže kdyby někdo nechtěl jet jen kvůli absenci světel, tak mu mohu půjčit.

      0 0
      • Gung-Ho  

        A věřte, že SNAIL je schopen Vás vybavit hodně:-)))

        0 0
      • Medunka  

        Ja bych jela hned, mit na cem ;-( se silnickou bych asi nepochodila

        0 0
        • Gung-Ho  

          Cos s kolečkem provedla??? Jinak já bych Ti i nějaký pučil…ale myslim, že by Ti asi nebylo:-((

          0 0
      • Tomas_001  

        Ja bych se pridal, ale resim ted to svetlo mohl by jsi mi tedy jedno na zapujceni vzit pokud bych nic neporidil.

        0 0
    • Thapsus  

      Přijedu se podívat a kousek Vás vyprovodím, a až na Brdy padne noc, vrátím se podél vody. Úplně do Haloun se mi všední den nechce, ale i tak se těším :-)

      0 0
      • SNAIL  

        Vezmi si pořádné světlo, určitě si to rozmyslíš :-)

        0 0
      • Gung-Ho  

        Přece se nencháš připravit o gulášek u Paviána:-))

        0 0
        • creweta  

          Tak si to všichni moc užijte. Stále jsem nikde nenašel vybavení. A stejnak jsem v práci až do 21:00. Kdybych měl vybavení tak bych si to prohodil, ale takto to nemělo cenu ani zkoušet. Ikdyž je pravda, že i záložní plán jsem měl. Vzít si do práce kolo, z práce šup do metra Depo Hostivař, dojet na Hlavní Nádraží a vlakem do Řevnic a pak šul do Haloun a jel bych s Vámi alespoň zpátky do Prahy. Sice na gulášek extra moc nejsem, ale jak to tak poslouchám tak je mi líto, si jej nechat ujít.

          0 0
    • bajkr  

      Ted sem se vratil ze silničky pokud se do večera zmátořim tak prijedu :o)

      0 0
      • SNAIL  

        Ani o tom neuvažuj a doraž, guláše bude dostatek :-)

        0 0
    • t.kali  

      Ahojte bikeři,

      jsem tu tak trochu nový, moc Vás neznám, ale rád bych se zůčastnil také. Sice ne celou trasu, mám v plánu být za světla zpět. Nejsem totiž z Prahy, jsem tu pouze přechodně a rád bych se tu potkal s podobně zatíženýma lidma;-) A hlavně mi snad ukážete nějaké cestičky kudy „ven“ z Prahy:-)

      0 0
      • Gung-Ho  

        Určitě přijed…i když nevim jestli je to ideální vyjíždka, když chceš bejt za světla doma:-)))…ale třeba Tě to cestou přejde

        0 0
        • creweta  

          Doufám, že se postaráte o nějakou tu fotodokumentaci.

          Ach jo, za chvilku se jede a já sedím v práci a ještě dlouho budu.

          Tak fakt snad příště.

          BTW on chtěl být za světla doma. (čti: chtěl být doma dokud mu budou stačit baterky ve světle, ono jet po tmě bez světel je fakt pitomé)

          0 0
    • bajkr  

      tak konečne doma :o)

      bylo to super ;o)

      roštenka byla tak sqelá že sem si ji dal hned dvakrát a za odmenu zmrzlinovej pohár :o)

      dnes mam i se silničkou 235km na babku už se mi nechtělo  jdu spokojenej ulehnout :o)

      0 0
    • Thapsus  

      taky jsem úspěšně dorazil domů, proti původnímu plánu jsem dojel až do Haloun, ta roštěnka  prostě za to stála. Jen si nejsem moc jistý, jestli budu stejného názoru při vstávání  do práce. Pár fotek je tady

      0 0
      • Gung-Ho  

        Díky za fotky, jako vždy super…a taky dík všem zúčastněným za super společnost na parádní vyjíždce:-))…Frantovi za super roštěnku už sem děkoval u Paviána.

        0 0
      • SNAIL  

        Teda na té fotce jsem jak když celý zářím :-)

        0 0
      • Twister  

        Koukám na fotky a nevidím Marzocchu… kam přišla? Neříkej, že ten suntour je lepší? Chodem možná, ale ta tuhost ho hodně sráží…

        0 0
        • Thapsus  

          Jo Suntourka made in Milan žehlí menší nerovnosti líp, ale už měla vakl. Tak jsem vzal vnější nohy ze 7500 NRX a vyzkoušel na nich přestříkání na černou. Měkčí je, ale poznám to jen když je nadoraz stlačená někde v technickym sjezdu, pak mám pocit, že je přední kolo píchlý. Ale technický sjezdy neabsolvuju až tak často, tak jí tam zatím nechám. Mezitím než dostane zase vakl, plánuju přestříknutí Marzošky a pak jí tam vrátím.

          0 0
    • Eli  

      Taky už doma, doplnila jsem palivo Pencem after activity a jdu do sprchy. Libová vyjížďka. Snaile díky za světlo. Najeto cca 110 km.

      0 0
    • Eli  

      Jo a Thapsusi taky díky za světlo.

      0 0
    • SNAIL  

      Tak opět parádní akcička. To noční ježdění má prostě svoje kouzlo. Fanda s večeří v Halounech tradičně nezklamal. Předpokládám, že bychom to mohli v brzké době zase zopakovat. Jen jsem se musel smát Pendolínovým slovům „cestu znám jak vlastní boty a tak ji odjedu jen na blikačku“ :-)))  Čekal jsem větší účast, ale i tak to bylo slušné, tak zas příště.

      0 0
      • McBlacky  

        šel alespon na držku? :)

        já byl doma v 22,30 pěkně s pivkem u Pigiho. Příště to dám celý, včera se jelo super.

        0 0
        • SNAIL  

          Jestli někde zakolísal nevím :-) , ale já mu pak raději půjčil Sigmu, protože mu snad dokonce i ta blikačka přestala svítit a nedokážu si představit, jak by na tom ty sjezdíky objel :-)

          0 0
          • André Vebr  

            A safra, nějak se nemůžu zbavit takovýho divnýho dojmu, že mi něco uniklo… :) Tak snad příště už se konečně zůčastním! Holt musím víc sledovat BF.

            0 0
            • SNAIL  

              Určitě to brzy zopákneme, takže budeš mít příležitost

              0 0
    • Thapsus  

      Jo, ještě jsem měl takovou podivnou  příhodu na cyklostezce cestou domů. Když jsem projížděl po rozloučení s Elinou a Bajkrem tunýlkem pod Barandovským mostem k Vltavě, vyběhl proti mně přímo do kuželu osvětle­ní nahatej chlu­patej chlap. Doteď vidím jak se mu pod břichem houpal tlustej bimbas :-)). Dlouho jsem myslel, že se jen někdo ze sídliště běžel v horký noci vykoupat, ale teď se začínám přiklánět k verzi, že to byl opravdickej úchyl ! To jen tak na okraj, že člověk na noční vyjíždce nemusí potkat jen velkou žábu, plachou srnu, či divoký prase, ale klidně i dovopravdickýho úchyla ! :-)

      0 0
      • creweta  

        Já to slyšel trochu jinak..

        Se takhle jde chlapík hezky v noci vykoupat, tu uvidí malou žábu, tu někdo projede autem, jako prase a najednou z ničeho nic ho skoro zajede cyklista. A ještě si na něj svítí a pořádně si ho prohlíží. No a ten chlapík pak přijde dom a povídá: no jestli ten cyklista nebyl úchyl tak fakt nevím.

        ( Jo, ale nebydlej tam náhodou někde pod tím mostem, asi rok dva zpátky jsem tam taky nějaké zahlédl. Takže bych to asi ani na to sídliště nehádal…)

        0 0
      • treatt  

        Mne ted neco napadlo, ale to nemuzu napsat, protoze by se Bajkr mohl urazit O:-)))

        0 0
        • Thapsus  

          Jo takhle to myslíš ! No, technicky by to bylo obtížně proveditelný, ale kdyby ten tunýlek hodně rychle objel..... no, mám v paměti ještě pořád ten nasvícenej orgán, tak až pojedem s Bajkrem na vyjížďku, nenápadně to checknu :-)

          0 0
          • Fenous  

            Jak se zda, tak s tim fotakem jeste nejses dost rychlej :-))))

            0 0
            • Thapsus  

              Přsně tak :-) Ale měl jsem ten den půjčenej foťák od Eli, tam zmáčkneš spoušť a za dvě minuty to udělá fotku. Polovina obrázků z vyjížďky byl noční les, protože bikeři už byli dávno v trapu, než to blesklo :-(

              0 0
        • bajkr  

          povidej :o)

          0 0
    • kleky  

      jejky, tohle vlakno jsem prehledl a pripravil se o peknou vyjizdku :(

      snad priste

      0 0
      • Thapsus  

        co o vyjížďku, ale o úchyla si přišel. Do Brd se určitě zase v noci pojede, ale úchyla už zaručit nemůžu.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.