Noční vyjíždky Praha - 2010/2011

115 nepřečtených
  • McBlacky

    pro milovníky nočního ježdění otevírám vlákno.

    kdo bude něco pořádat, piště sem

    0 0
    • McBlacky  

      úterý 9/11 v 17:45 pod Barandákem na bránické straně.

      trasa: Zb-Cukrák-Trnová-Měchenice-Davle-Hawai-Černíky-Zvole-ZB

      když bude pršet, tak nejedeme.

      světla si vemte tak na 3–4 hodinky. Zastávka po cestě v hospodě nebude

      0 0
      • Sharka1  

        pro poradek – ja se tentokrat neucastnim, takze bacha, bude se chrtit ;-)

        0 0
      • crom  

        hospoda nebude:(covece uz je po sezone,na treninky neni cas:)

        0 0
        • McBlacky  

          no tak ale kde kua :/ na téhle trase něco rozumného. Obráceně a Trnová to jet nejde. A zbořit se v Trnový, to se pak někde zabijem :)

          0 0
          • kolda  

            ja bych byl pro verzi bez hospy, nechci prijet domu o pulnoci. 3 hodky mi prijdou v tydnu akorat.

            0 0
          • crom  

            ja jen popichoval,aby to nevypadalo jako moc chrti vlakno:))pro me zame i bez knajpy a stejne zitra nestiham:)streda to by byla jina

            0 0
            • McBlacky  

              středu asi dám taky, ale nebudu stíhat takže budu vyrážet až tak 19,00 od barandáku na 2 hodinky. bych to viděl jen mrcas přes Cukrák, nebo Točnou.

              0 0
              • crom  

                zkusim Libora jestli nepojede driv a pak by jsme se pripojili

                0 0
      • kolda  

        pokud nebude chcat, tak bych jel

        0 0
      • ronin  

        Jedu, ale nevěřím, že to bude bez zavěrečné plzně…

        0 0
    • v POHODÌ klokan  

      Zítra nemůžu, ale pro středu, jak navrhoval kolda, bych byl :-) Cokoliv po páté je v poho.

      0 0
      • v POHODÌ klokan  

        Tak co, pojede někdo ve středu?

        0 0
        • crom  

          jo budu 17:30 barandak a pojedu Tocnou tak 2hod

          0 0
          • v POHODÌ klokan  

            Ok, budu tam taky v 17:30.

            0 0
            • Beeda  

              stale plati dneska 17.30 barandak na 2h?

              0 0
              • crom  

                jo platilo,soorac ale nedostal jsem se pres den knetu abych to potvrdil.stejne jsi jina vykonnostni skupina,co bys s nama turistama delal:)

                klokane dik,fajnovy pojezd,Tocna v mokru a mlze je vic nez zajimava.navic kdyz se na lavkach valim zadama v potoce.sem te bavil ne:))

                0 0
                • v POHODÌ klokan  

                  To se ví, žes mě pobavil svojí beruškou válející se v potoce :-D Pěkná popojížďka to byla. Sice jsem moc technických vložek nedal, ale aspoň se mám na co těšit příště :-)

                  A že nepotkáme jedinýho bikera, to jsem fakt nečekal (dokonce ani Blackyho!:-).

                  Příloha-pradlena Crom :)

                  0 0
                  • Sharka1  

                    Blacky mel dneska behavou – pred Kunratickou je treba protahnout nohy ;-)

                    0 0
                    • v POHODÌ klokan  

                      Tak to jo :-) Ještě že neměl jinou „běhavou“ :D

                      Navíc s náma by až příliš zevlil,to je pravda.

                      Tak aspoň zítra, to bude taky fajn.

                      0 0
          • karliner  

            To je samá Točná bez hospody a co Fandovy blondýny, můj nejoblíbenější cíl „night rides“???

            0 0
            • kolda  

              zacalo se chrtit i v noci, na hospodu neni cas :)

              0 0
              • karliner  

                Já si počkám do zimy, v mrazu to chrty přestane bavit .-)

                0 0
              • McBlacky  

                včera se chrtilo akorát v druhý půlce kopce na Březovou /a kdopak to byl no? :)/ – jinak to byla kecačka

                0 0
        • kolda  

          tak ja nakonec dnes jen zlehka beh a pak se budu venovat domacimu krbu :)

          0 0
    • McBlacky  

      Čtvrtek 11/11, 17:40 U železničního mostu na Výtoni.

      Dívčí Hrady-Prokopák-Vidoule-Cibulka-Hvězda-Šárka-Kozí Hřbety-Roztoky-Stromovka

      0 0
      • kolda  

        pocitam s tim

        0 0
      • padlos  

        Taky jedu, kdyz nebudou padat trakare…

        0 0
      • jizby  

        když mi nebude po práci šoufl, tak bych se přidal.

        Je to na náplavce, nebo nahoře u křižovatky?

        0 0
        • McBlacky  

          je to přímo u schodů, vezmeme to zkratkou po mostě na Smícháč a přes koleje k Radlický a hezky do kopečka na Dívčáky.

          V létě to jezdím spíš přes Anděla a přes Santošku, je tam pěknej singlík a sjezd na Radlickou, ale dlouho jsem tam nejel, tak nevím v jakým stavu je vegetace, nechci to v noci pokusovat:)

          0 0
          • Greyhound  

            Sraz nestíhám, ale někde u Hvězdy bych se moh připojit, případně vás chytit už ve výjezdu od Plzeňský – kudy jezdíš od Plzeňský ke Hvězdě?

            0 0
            • McBlacky  

              přijedu k soše Nepomuckýho dole v Cibulce, přejedu silnici k benzínce, kousek do leva po silnici ul. Zahradníčkova a pak hned skoro 180 otočka na cestu podle svahu. Je tam v jednom místě nájezd do stoupání – kašpárek :). vyjedeš podel krchova na Weberově. Pak Jeřabinovou na Císařku a na Podbělohorskou. A přes Ladronku do Hvězdy

              0 0
              • Greyhound  

                díky, tak nějak jsem to čekal :-) až budeš mít chvilku, pošli mi pls. pro jistotu ještě svoje číslo na mail v profilu, abych moh eventuelně cinknout a lokalizovat vás.

                0 0
            • v POHODÌ klokan  

              Ty nás zase chceš prohánět na pevňáku? ;-)

              0 0
              • Greyhound  

                No co mi zbejvá, full is still dead a pouštět se do resuscitace starýho Cannona co leží už dva roky nehnutě ve sklepě nemám chuť ani sílu. Ale dneska by to mělo bejt v pohodě, to před týdnem v Brdech když jsem po kořenech skákal za Blackym a Penďákem, to už mě přiznávám chvílema moc nebavilo. Ale pro old school krásu se holt musí trpět ;-))

                0 0
      • teepeex  

        jsem desne utahanej, ale dorazim

        at vim, jak vypadate vy grejhaundi

        0 0
        • Greyhound  

          …jen aby nedošlo k omylu a mylným očekáváním – můj nick je odvozen od barvy a charakteru bajka, jinak jsem typický víkendový výletník jak píšu v profilu ;-)

          0 0
          • McBlacky  

            to jsme viděli!

            jinej by v noci na celopevnáku v tý kudle jistě zhynul :)

            0 0
            • Greyhound  

              Tak díky nečekané kudle v kolbence nakonec zhynula dnešní vyjížďka, jsem se těšil a smůla. Tak snad příště :-/

              0 0
        • v POHODÌ klokan  

          Sláva nazdar výletu, konečně se taky ukážeš! :-)

          0 0
      • crom  

        tohle si dam svami az vzime,ale ve hvezde jsou pekny sjezdy.sikmej od zamku pres koreny k dreveny lavce je malinovej:)

        0 0
        • McBlacky  

          dali jsme třeba žlutou z Dívčích hradů a pak ten hezkej z Vidoule do Cibulky. Ve Hvězdě jen kolečko zleva. Na Šárku už nezbyl mě, koldovi a honzovi čas

          0 0
          • treatt  

            Což je u Tebe na pováženou :-D

            0 0
            • McBlacky  

              nejel jsem do Šárky, abych stihnul Šárku, která tou dobou jela okolo Šárky z letiště domů :)

              0 0
      • teepeex  

        dik, bylo to pohodovy uvolneny pozdni odpuldne

        ja jsem jel tudyma

        http://www.cykloserver.cz/…lety/detail/?…

        ps : ten zaverecnej 20km zesilujici protak byl silnejsi, nez bych si sam vymyslel:)

        pekna kompenzace;)

        ale krasne teplo, malina

        odjel jsem to uplne cely na jednu modrou 18650ku na sporo rezim a jeste si muzu tak hodinu cist;) vubec mi ta aurora nezere, fer

        cus

        jo a kolda nechce tahat do kopce, tak bacha na neho

        a buldovic medovina byla vynikajici, cest mlademu batuzkari;)

        0 0
        • v POHODÌ klokan  

          No vidíš a já jel tudyma :-)

          Pěkný to bylo, ale jídlo jsem taky trochu podcenil. Zato doma jsem se naládoval k prasknutí :-D

          Btw: Kdo by řekl, že z vyjížďky Prahou přijede tak zčuněnej, že? (Já ani ne, měl jsem chytře blatníky :-)

          Tak zas příště!

          0 0
          • kolda  

            vcera to bylo co se tyce blata v pohode, oproti utery jsem prijel ja i kolo jako ze skatulky :)

            0 0
        • kolda  

          no no, malem jsi mi utrhnul kapsu na dresu :)

          0 0
        • McBlacky  

          myslel jsem na tebe, to muselo být luxusní, foukalo fakt zle. Já to po náplavce drtil 24km/h a měl jsem toho celkem dost

          0 0
      • jizby  

        Dík za projížďku. Byl jsem dost prošitej, ke konci mě bolela palice ale to bylo od zimy a trochu i otlačený od čelovky, takže stačilo nasadit čepici. Dnes mě kupodivu nic nebolí a mám lehký nohy, takže dobrý.

        Tohle byl vlastně i jízdní křest mý čelovky, předtím jsem jsem s ní jen běžel orienťák.

        Mínus bylo to bahno, mě se ucpaly kola, že se nechtěly točit. Jaktože vám to kua nedělalo? :-)

        0 0
        • teepeex  

          mensi nevyhoda Vckovejch brzd

          to bahno ale bylo extra mazaci:)

          0 0
          • jizby  

            nevýhoda véček , že se zaserou, to jo, ale to drhnutí pocházelo hlavně z místa mezi blatníkem a pláštěm. Asi mám u vidle nízko můstek, tak je tam málo místa a snadno se to ucpe.

            Případ, kdy je blatník ehmm kontraproduktivní.

            0 0
        • McBlacky  

          to bylo tutově od čelovky.dřív jsem vozil čelovku pod helmou a tím, že helma byla mírně posunutá u čela nahoru. po chvíli mě z toho bolela hlava skoro vždy.

          Bahno :/ to si někdy nevybereš. u véček to je horší o dost

          0 0
          • jizby  

            to uchycení čelovky jsem extra řešil a mám dojem, že to je ok až na drobnosti. Jinak sedí perfektně. Měl jsem to víc utažený, než bylo potřeba, ale jak jsem si nasadil čepici, tak se to zlepšilo.

            Myslím, že to vychytám a budu ji takhle vozit dál. Přijde mi dobrý, že ji nemusím nandávat na helmu. Kupodivu se mi vejde mezi helmu a brejle docela dobře.

            0 0
    • McBlacky  

      23/11 17:45 pod Barandákem na bránické straně. Zatím jedu já a Š.

      vzhledem k tomu co je teď v lese, to neplánujeme skoro vůbec terénní. Uvidíme v konkrétních lokalitách: Krčák, M Rokle, Točná, Cukrák. Do tří hodin max.

      když bude pršet, pochopitelně nejedeme.

      0 0
    • crom  

      co takhle ve ctvrtek?prvni zasnezena nocni vyjizdka:)

      0 0
      • padlos  

        ja bych dal, dneska je na me moc hnusne

        0 0
      • v POHODÌ klokan  

        Jel bych :)

        Ale na sníh si asi budem muset počkat do příštího týdne.

        0 0
        • crom  

          neni snih,neni vyjizdka:) nee ja to rusim,sef nas chce ted snad sedrit:(sem rad ze dejcham,otrokar jeden!:)ale o vikendu jedu i kdyby na chleba nebylo

          0 0
          • v POHODÌ klokan  

            No tak aspoň že tak :)

            Vy jste hrozní, vy pracující :-D

            0 0
            • kolda  

              ja bych dnes jel nekam lehce, pod mostem bych mohl byt 17:30, tak na cukrak a domu :)

              0 0
              • v POHODÌ klokan  

                Jé, sorry, já si tvýho příspěvku všimnul až teď. Ale stejně jsem nemohl – přivezli nám dřevo :-)

                0 0
                • kolda  

                  o nic jsi neprisel, byl jsem s kamosem na cukraku a jsou hrozny sracky.

                  jojo, drevo jsem delal u rodicu pred 3 tydny :)

                  0 0
                  • McBlacky  

                    ted budou sračky pořád :( jsme byli včera hodinku běhat.

                    příští týden bych jel podle toho jak bude počasí. Hlásí pod nulu a déšť zatím, do toho nejdu. Ale kdyby sněžilo, vyrazíme. Je mi jedno jestli po,ut,st…

                    0 0
                    • kolda  

                      za me utery/streda. pondeli nemuzu.

                      jinak ten beh je ted smysluplnejsi

                      0 0
                    • crom  

                      me to uz neva nasadil jsem fat albert,ted at se certi zeni:)za me bych jel v pondeli,utery i ve stredu:)

                      0 0
                      • v POHODÌ klokan  

                        Ty ses nám nějak rozparádil :-) Co záda, už nebolí?

                        0 0
                        • crom  

                          na kole zada neboli,to staci:)jeden ztech dnu by sme mohli dat neco na severu;)

                          0 0
                          • v POHODÌ klokan  

                            Snad jo, teď mě ale trochu škrábe v krku, tak doufám, že se to do tý doby zlepší. Ale třeba ve středu mám volno, tak něco vymyslíme.

                            Zítra jsem se ještě hlásil na tu brigádu na Kokořínsko, ale nikdo mě asi nechce svízt, tak se budu asi doma kurýrovat :-)

                            0 0
    • McBlacky  

      30/11 17:45 pod Baranďákem na smíchovské straně.

      kam pojedeme si zatím netroufám odhadnout, bude to rozhodně výzva už jen vyrazit.

      pojede se mačeta :)

      0 0
      • jonti  

        Jedu.

        0 0
      • karliner  

        Škoda, že kopeme hanspaulku. Přidal bych se na běžkách.

        0 0
      • kolda  

        ok, beru lekarnicku a jedu. nejvetsi vyzva bude dojet po Vrsovicke k Vytoni, aniz by me knokautoval nejaky vul na letnich gumach.

        0 0
        • jonti  

          Na silnici se po sobote opravdu bojim, zitra to musi byt 100% offroad.

          0 0
          • kolda  

            to jo, ale musim se k tomu offroadu dopravit…

            0 0
          • crom  

            tak panove nevim,nevim!dnes sem byl behat offroad a narovinu muzu rict,ze zitra to bude vic peso nez v sedle:D ale asi dotlacim,sranda musi bejt.mokrej,hlu­bokej snih,obcasne rozslapany od pesaku.co si vic prat

            0 0
            • McBlacky  

              doufám že to zmrzne, na zítra hlásí docela zimu. je jasný že v tomhle by to moc nešlo.

              0 0
      • v POHODÌ klokan  

        Jel bych, ale škola je neúprosná :-( Dejte něco podobnýho ve středu!

        Ale tentokrát bych vzal kolo do vlaku :-)

        0 0
      • Greyhound  

        Blllleeeee, břečka v Praze když už jsem včera jezdil na běžkách po Ladronce, ani omylem ;-)

        0 0
      • Bulda  

        mě stačilo včera do práce a zpět :) jeďte lesem, kde je tak 5cm, to je v poho, jinak je tak 10cm a to už je makačka :) je to celkem těžkej sníh

        0 0
      • McBlacky  

        počítám teda dneska s Koldou, Jontim a Cromem.

        kdo se sem nenapíše na toho nečekáme.

        0 0
      • v POHODÌ klokan  

        Takže Chuchelský háj a zpět? :-)

        Ale v terénu to celkem půjde, řekl bych. Na uježděných cestách by to chtělo postranní kolečka nebo lyžičky :-)

        0 0
      • McBlacky  

        malina.

        singlíky v Krčáku, Hrádek, Pumpa, singlíky v Milíčáku, singlík ve stráni v Hostíku a přes chodovec na Hamr. Mě to hodilo 40km, necelý tři hodinky. Po silnici se jelo minimum.

        zatím se dá jezdit skoro všechno, doporučuju vyrazit než připadne nebo to začne tát. Podmínky jako ted jsou v Praze pár dní za celou zimu.

        0 0
        • jecnak  

          Navic je i krasne videt se slabsim svetlem.

          0 0
          • McBlacky  

            přesně, auroru jsem využil jen na sjezd z Hrádku a pak v milíčáku, kde se jelo kolem 30ti a bylo potřeba sledovat jak zatáčí vyšlapaná stopa po které se dalo dobře jet.

            0 0
        • v POHODÌ klokan  

          Tak to navrhuju čtvrtek :-) Klidně něco podobnýho. Kolem Hrádku a Milíčáku to skoro vůbec neznám…

          Jel by někdo? Sám se tam nepotáhnu :)

          0 0
          • McBlacky  

            já už tento týden nebudu mít večer čas :/

            jestli nepřipadne extra moc, tak bych něco zosnoval na sobotu.

            0 0
        • crom  

          jj malina,prvni opravdova zimni vyjizdka.tedy chvilema jsem si rikal,,co to zase jedete" vy se snad ani flakat neumite:)

          0 0
          • v POHODÌ klokan  

            Prosimtě, 40km za 3 hodinky? 13km/h je děsně chrtí tempo!

            Dělám si samozřejmě srandu :-D Na ty podmínky je to adekvátní :)

            0 0
            • kolda  

              nekdy to byl spis pohyb do stran nez vpred.

              snih mekoucky, uz se tesim na ctvrtecni behani

              0 0
            • crom  

              v zime potrebuju jezdit pomalinku.rychle jen poslednich par desitek metru pred hospodou:)

              0 0
        • jonti  

          Byl to luxus, singliky super, ale znicenej jsem poradne, snedl jsem 200g spaget a jdu spat.

          0 0
    • Meduza  

      A co dneska 1.12. nejaky, asi posledni pojezd?

      Jestli pripadne tech 10cm jak slibuji, tak uz to asi bude stat za pikacu.

      Neco kolem 17:00 bych mohl. Je mi jedno kam.

      0 0
    • McBlacky  

      7/12 18:00 vyrazíme se Šárkou z Palackého Náměstí -sraz u Sochy

      zkusil bych Petřín, Ladronku, Hvězku, Šárku, Stromovku.

      jestli jen cesty nebo i singly bude záležet na tom kolik napadne. Teplé nápoje, ideálně vyztužené voltáží, jsou vítány.

      0 0
    • treatt  

      100 :)

      0 0
    • teepeex  

      tohle vlakno ma nadeji na vzkriseni

      s Fanym jsme to uz probirali:)

      0 0
      • ronin  

        a co ho aktivovat hned v po nebo ut

        víkend v práci už mě hněte

        0 0
        • kolda  

          co pristi tyden neco navecer po nebo ut, mam porad tvoji baterku .)

          0 0
          • ronin  

            příští týden můžu jen ut

            zítra končím až v 18, tak vyrážím ze Stodůlek přes Ořech, Kulivá Hora, Dobřichovice, Černolice, Jíloviště, pivo

            0 0
        • teepeex  

          cus, tak ja klidne pojedu

          ja jezdim po tme celkem porad:)

          0 0
      • jonti  

        Realne bych to videl az po prechodu na zimni cas, ted se snazi vetsina lidi jezdit pres den.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.