• jecnak

    Pokud mate nekdo chut vyrazit zitra na neco delsiho na jih od Prahy na MTB, tak sraz v 10:30 na Palacaku, 10:45 pod Barandakem na leve strane, pripadne o 10 min. pozdeji na prejezdu v Komoranech.

    Jen dodavam, ze kdo se predem neozve, tak na nej necekame. Jelikoz zatim jedem jen Blacky a ja, tak to bude neco delsiho a drsnejsiho >:-)

    Ucast: Blacky, ja a ?

    0 0
    • McBlacky  

      jako uznávám že delšího, ale ne drsnějšího to zase opatrně :) v plánu mám zatím po hřebenech na Beroun a po druhé straně back, nebo po červené davle, pak posázavská, asfalt + modrá na slapy a zelená na štěchovice pak asfalt měchenice a pak bud bojovký-řitka-všenory nebo měchenice-trnová-cukrák kazín. prostě dobrej plán na celej den. tak doražte!

      0 0
      • Jogador  

        Byli jste dnes na te posázavské? Dnes jsem jezdil v okolí, asi třikrát vyjel od sázavy nahoru a zase dolu a měl jsem toho blné zuby, ty kopce mě tam nějak nepotěšili:)

        0 0
        • Meesha  

          jaky kopce??? vzdyt je tam prevyseni asi 700m – to na nejaky velky kopce moc nevypada! Nestras! :-)

          0 0
          • cabbage  

            cely prevyseni posazavsky je schovany v jednom kopci- Ondrejove:-)

            0 0
        • McBlacky  

          nebyli já byl s přítelkou a kámarády pěšky piknikovat a hrát petanque na Skalce. ještě ted mě z toho bolí hlava :)

          0 0
    • PS  

      Cau, rad se pridam, nemam s kym jet. Snad Vas, vy chrti, budu stihat… Tak se mnou pls pocitejte, diky.

      0 0
    • McBlacky  

      tak dneska hodně poctivě, mě to hodilo 130 :)

      0 0
      • PS  

        Cau, jak jsem se v Mnisku od Vas utrhl, tak to dalo 83. Pekne jste me protahli:) Diky za vyjizdku.

        0 0
      • jecnak  

        Mne 150 a domu jsem dorazil solidne prositej, ale stalo to za to.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.