• roud

    Tak další rok je tu a biking kvůli hezkýmu počasí je v plném proudu tak co si zejtra udělat nakou hromadnou vyjížďku??? najde se někdo kdo zejtra pojede s náma (berem každÿho) ??? Snad se cestou najde i naka občerstvovačka (hospoda) po cestě. :O)

    Anketa: Už bikujete ? =o)

    Ano
    7x
    47%
    Ne
    4x
    27%
    2x
    13%
    2x
    13%
    0 0
    • dieegoo  

      Jestli zas poženete jak blázni, jestli nebudou na cestě aspoň dvě hospody, tak… rozumíme si :)

      0 0
      • roud  

        Prosimtě copak sem ti někdy ujel ? :O)A vzpomeň kolik bylo hospod naposled :O)

        0 0
        • dieegoo  

          Tak jeli jsme spolu jen jednou a i tehdy si mi stihl ujet :) A je pravda, že hospod bylo dost, ale to bych přisuzoval druhu vyjížďky – tour de beer :)

          0 0
          • roud  

            Tak tak na minulý vyjížďce sem spěchal aby nám to všechno nevypily uvidíme kde bude otevřeno zejtra :O)

            0 0
            • dieegoo  

              Spěchal spěchal a stejně přijel pozdějc :)

              0 0
              • roud  

                heh myslim že na borce z cyklomaxu sme neměli nárok :O(

                0 0
                • dieegoo  

                  To nemyslim :) Mluvim o tom, jak si ujel za Týništěm mně s Kubou a jel si nakonec blbě a my na tebe pak v tý hospodě museli čekat.

                  0 0
                  • roud  

                    tss tak sem vás čekal u jiný hospody no :O) vy ste si to zkrátily nebo já prodloužil ??? :O)

                    0 0
    • Neil100  

      Jasně že jedu brácho. Fak da polís kops…Doufám, že se to zítra vyvede a bude to fajne projíždka.

      P.S.: Jestli někdo bude mít na zítřek nablejskáno, si mě nepřejte… :-)

      0 0
      • wda  

        Si myslim, že kdybych už konečně vytáhnul můj klenot, tak by ses asi styděl, jak ten svůj máš špinavý :-P … Ale dávám mu ještě čas. Jinak teda zejtra nejedu, ale příště už na RB. SLIBUJU !!!

        0 0
    • roud  

      Jinak vyjíždí se 12+ (to je čas ne věk) takže ještě pokud někdo bude chtít přijet tak ráno písněte :O) berem všechny :O)

      0 0
      • vlada1983  

        ja byl v sobotu prjet svuj novej mtb, v neděli si jdu zahrát s partou fotbálek ale někdy příště bych se rád přidal i když teda nikoho z vás neznam ale snad bych nebyl za máslo…

        0 0
        • roud  

          Kdykoli budeš vítán :O)

          0 0
          • Grinch  

            ja bych jel strasne rad taky,ale kua na silnicce byste me uchrtili a v lese ujeli:( Jen pockej az budu mit bika,snad dojde vcas, tesim se az zas nekam vyrazime na pohodovou vyjizdku, takhle ten muj silnicni handicap je naprd:(

            0 0
            • Tomcat_1  

              :-) vcera jsem to dotah mirnou oklikou na 101,43km. Dneska bych to dal zase, ale v praci se na me nejak mracej.

              0 0
    • Sally  

      Tak jestli nebudete chrtit, tak bych jel eště s jedním kámošem s váma… Dolly ty mě pls pošli sms v kolik u kostela, mě by se to osobně nejvíc hodilo v jednu, ale přizpůsobím se..

      0 0
    • wda  

      Domluveno, dneska v jednu na Novým u kostela. To platí pro všechny účastníky i pro ty, kteří o tom ještě nevědí :D

      0 0
      • roud  

        Jasně šéfe… =O)

        0 0
      • Iv15  

        jedu takyyy.....už se těším ;-)

        0 0
      • lidumil  

        NA jednu to nestíhám, ale třeba se potkáme v hospodě. Byli jsme včera a bylo to moc fajn, v Bělči otevřený obě hospody a docela lidu … :-)

        0 0
        • wda  

          Hele loni jsi taky sliboval a skutek utek :-P

          0 0
          • roud  

            Třeba už to letos doseká :O)

            0 0
            • lidumil  

              sem zatím ani nezačal sekat. V který hospodě jste byli??? Já na jeden grog na Splávku.

              0 0
    • roud  

      Tak moc se nás nesěšlo ale i tak myslim že super den :O)

      0 0
      • wda  

        Až na menší technické problémy to bylo dneska fajne. Příště snad ve více lidech. Coooooo?????

        0 0
      • race bike  

        Pojedete i ted o vikendu (16–17.2.)? Pokud to nebude tour de bahno, tak bych jel :-)

        0 0
        • wda  

          Pokud bude počas tak určo vyjedem. Jen ještě nebudu mít novýho bika… Ale nejezdíme teď moc terén, spíš silnice. V lese je mokro a kdo má furt prát oblečení :D

          0 0
    • roud  

      Nepojedete někdo dneska odpoledne ??? Aspoň nákej relax ?

      0 0
      • lidumil  

        sem v práci tak do 5 a pak divadlo :-((

        0 0
        • race bike  

          Tak jsem v praci, dnes to vidim tak do sedmi :-( Ale nastesti jezdim do prace na kole, tak se aspon kousek svezu :-)

          Ale ten vikend by mozna sel :-)

          0 0
          • roud  

            Čauky nemáš už nakou fotečku celýho kola :O) ??? Rád bych se pokochal :O) Tak víkend to jistí :O)

            0 0
            • race bike  

              mam, ale jen doma v compu – jestli si vecer vzpomenu, tak poslu. Ale spis budu laborovat s vidlici a pak frcim na florball :-)

              0 0
      • roud  

        Tak ste dneska přišly o fajne vyjížďku :O)

        0 0
        • Iv15  

          jj, musím potvrdit, bylo to moc fajn…takové počasí je hřích nevyužít…

          0 0
    • roud  

      Jinak zejtra je v plánu taky vyjížďka pokud bude aspoň trošku hezky :O) Tak kdopak pojede ?

      0 0
      • wda  

        Nemůžu. Jsem v práci a pak něco mám. Navíc musim vyměnit tu duši, zas je to prázdný :-/

        0 0
    • roud  

      13 Února 2008 sraz v 15:10 na Hrázce :O) může jet kdokoli :O)

      0 0
      • roud  

        Tak jedna z dneška :O)

        0 0
        • Iv15  

          jj, dneska to bylo hustý…pěkná zima a vůbec se mi nechtělo…ale nakonec super bikování, v lese to bylo pěkně umrzlý, takže pohoda…díky všem učastněným ;-)

          0 0
    • roud  

      sobota 16.2. 2008 když už sem to nakous kdopak pojede ??? trasa 40–60km :O) zbytek zavčas upřesním :O)

      0 0
      • Iv15  

        už je to asi nuda…ale já se zase hlásím…:-D

        0 0
        • roud  

          Nuda to neni ty víš že tě vždycky všichni rádi vidíme :O) a dneska to byla super vyjížďka :O)

          0 0
      • race bike  

        toš já asi pojedu taky, jen netusim, co si v te zime vezmu na sebe :-( bude fakt klada :-(

        0 0
        • roud  

          radši víc než míň odložit se dá vždycky :O)

          0 0
          • vlada1983  

            dejte pak každopádně vědět co a jak, pokud nebude nějaká divočina v pátek večer a případně zimní divočina ráno na teploměru, tak bych taky vyrazil. Přeci jen jsem teplomilnej člověk :-))

            0 0
      • roud  

        Tak v tu sobotu je sraz v 13:00 na Novym Hradci u kostela :O) Tak doufám že se tam sejde hodně :O) na trase se ještě pracuje :O)

        0 0
        • wda  

          Se teda dostavím. Naposled na zimákovi!!! Ale jestli bude klendra, tak mě z postele nedostanete…

          0 0
        • vlada1983  

          mno má bejt v noci minus 7 a přes den nula, tak teda nevim nevim

          0 0
          • roud  

            Ale má bejt sluníčko takže by to mohlo bejt fajne :O)

            0 0
        • roud  

          Tak kdopak ještě pojede ??? :O)

          0 0
          • roud  

            Dorazily ste všichni v pořádku ???

            0 0
            • race bike  

              já jo :-) kolik to vlastně bylo km?

              jinak, celkem slusna projizdka… :-)

              0 0
              • roud  

                Pfff vůbec nevim zejtra kouknu na tachák ale zase moc ne…

                0 0
        • race bike  

          Tož já se asi taky dostavím, ale jestli bude klendra, tak mě z postele taky nedostanete :-)))

          0 0
          • roud  

            Dneska bylo na biku suprově s tim sluníčkem jestli tak bude i zejtra tak to bude bomba :O) jediný mínus je ten větřík :O(

            0 0
            • race bike  

              no ja dneska utahnul vsechny sroubky – prece jen to bude jeho prvni delsi cesta :-)

              no a ten vitr je fakt na pytel, ale zitra snad foukat nebude, nebo jo?

              0 0
              • roud  

                Taky doufám že nebude… a co stejnak budem v lese a tam je to skoro jedno ne ;o) jinak v lese neni bláto nic prostě pohoda :O)

                0 0
                • race bike  

                  jeste aby tam bylo blato, kdyz je pod nulou :-) treba ted je tam –1 stupen, ale to stejne nic nemeni na tom, ze do tyhle zimy nemam nic na sebe :-/

                  0 0
                  • roud  

                    něco se určo najde naká větrovka a pod ní mikina nebo tak něco :O) Taky nejsem celej v cyklistickym :O)

                    0 0
                    • race bike  

                      tady jde o kalhoty :-) mam jen kratne, dlouhe zadne, ale treba windstopperove bundy mam dve – proste hruza :-) navic mam novy pedaly a stary boty uz nosim jen na spinning (tak budu prendavat kufry…)

                      ale asi dorazim, mam velkou chut se projet :-)

                      0 0
        • lidumil  

          tak si to užijte, já jsem zase v práci

          0 0
    • Vojtas  

      No uz abych mel kolo v poradku :-) akorat teda budu pripadne moct akorat o vikendech protoze v tydnu sem mimo, tak to snad nekdy vyjde ;)

      0 0
      • roud  

        A co třeba zejtra ? :O)

        0 0
        • Vojtas  

          rikam ze nemam kolo v poradku :-( truvativ a preskakujici prostredni placka :(

          0 0
          • roud  

            hou špatně čtu :O( čet sem už mám kolo v pořádku :O) mno tak sand někdy příště :O)

            0 0
            • Vojtas  

              nj musim to poladit, uz mam objednanou vyrobu nahradnich dilu tak pristi tyden bych to mel mit ;)

              0 0
    • roud  

      Chcete někdo vyjet zejtra Honzo Sally (kurnik snad tam nemam jedno l navic) :O) ???

      0 0
      • lidumil  

        dyk je strašná kosa :-)))

        0 0
        • roud  

          pro tebe je i v létě…

          0 0
          • lidumil  

            já nevím jak u vás, ale u nás bylo ráno –12

            0 0
            • roud  

              Já nevim jak u tebe ale u mě hezky svítí sluníčko což mi stačí :O)

              0 0
              • lidumil  

                by mě zajímalo, kde bydlíš, když u nás je pod mrakem…

                0 0
                • roud  

                  Heh to by tě zajímalo :O)

                  0 0
                  • lidumil  

                    jen vzhledem k počasí,jinak je mi to celkem fuck :-O

                    0 0
                    • roud  

                      Dá se říct že přímo v centru a jentak mezi řečí si mi sem ten mrak přivolal už tady taky zrovna dvakrát nešajnuje :O(

                      0 0
                      • lidumil  

                        Gočárova, Karla IV, Masarykáč??? tak to bydlím kousek od Tebe – ulici vedle Vertexu a dnes už bývalého?? krajského úřadu

                        0 0
                        • roud  

                          Svět je malej ale ten mraks i mi sem určitě poslal schválně :O/ ;o]

                          0 0
                          • lidumil  

                            no jasně, protože nesnesu, když má někdo lepčí počasí :-O

                            0 0
                            • roud  

                              ;o)

                              0 0
                              • lidumil  

                                Zase na Novým u kostela ve 13???

                                0 0
                                • roud  

                                  nn dneska vůbec nevim kdy někdo za mnou ve dvě přijede a nevim jak dlouho mě zdrží :O(

                                  0 0
                                  • lidumil  

                                    ráno to vypadalo tak slibně, ale teďkonc … no uvidím, ale v jednu je to na mě brzo a ve 3 už zas pozdě – je pak kosa i když už není tma :-)

                                    0 0
    • lidumil  

      Tak se pochlubte, kde s kým a jak :-))) Jásám, jen 35 km, byla pak docela kosa na nohy. No a konec na splávku.

      0 0
      • dieegoo  

        Já dnes sám s peřinou a posledním platem antibiotik :)

        0 0
      • roud  

        Myslim žes dneska prubnul nás všechny :O)

        0 0
        • lidumil  

          Nakonec jsem usnul u telky, probral se po druhý a vyrazil skoro ve tři, pak že je to pozdě :-))) Ale fakt byla pak už docela kosa na nohy, příště to chce opravdu dřív.

          0 0
      • Kryton  

        Okruh pres Wicklow Gap, sam, 110km, slunecno, chladno. Uzna se to, kdyz jsem z HK? :)

        0 0
        • race bike  

          Jasně, že se to uzná :-) Asi jsi vyhrál cenu Mrazíka, což je vlastně revma :-)

          0 0
          • Kryton  

            Tak prima. Cenu venuju do tomboly, revma bych nerad :) Pristi vikend to dle vyhledu pocasi vypada na rovnocennejsi podminky.

            0 0
    • roud  

      Kdopak si vzpomene z jaký je tohle akce ??? a toho klauna si nevšímejte ;o]

      0 0
      • dieegoo  

        no jó, roud na kole, to zas byla nějaká chlastačka

        0 0
        • roud  

          a za nim diego hmmm pořádná chlastačka :O)

          0 0
          • lidumil  

            Tak tam se zastavujem jen vyjímečně, je to dom ještě dost daleko a pak se moc nechce. Navíc po Carovi jsem to jednou skoro nestihl :-O

            0 0
    • roud  

      Jedna z dneška :O)

      0 0
      • Iv15  

        jj, dneska to bylo zase super…sice mě moc bolely nožičky a taky ten pád jsem nějak nevychytala, ale jinak dávám jedničku…doufám, že všichni počítáte s tou sobotou ;-)

        0 0
    • wda  

      Sobota 23.února 14:00 (se ještě upřesní) na Novým u kostela! Kdo pojedete?

      0 0
      • roud  

        Zatim slibuju jen na 50% nevim zda nebudu muset bejt v robotě :O(

        0 0
      • race bike  

        ja taky nemuzu, jsem na sport prague a pak jedu k nasim na Sumavu…

        0 0
      • lidumil  

        Pokud bude počasí :-)))) Ve 2 je to na mě akorát, tak snad jo…jestli nebudu po pátku groggy :-)

        0 0
      • race bike  

        tak kdy pojedeme fotit? :-) dneska nemuzu, ale zitra vecer by to mozna slo :-)

        0 0
        • Iv15  

          jestli můžu mluvit za wda, tak zítra asi ne, jdeme na ples…:-/

          0 0
          • lidumil  

            tak to si to užijte :-)

            0 0
          • race bike  

            nic se nedeje, vsak neni vsem dnum konec :-)

            0 0
            • wda  

              Ozvi se mi prosím na icq. Posílal jsem ti autorizaci a ty nic :( Domluvíme to focení…

              0 0
              • vlada1983  

                máte v plánu dneska vyrazit?

                0 0
                • wda  

                  Jo. Ve dvě na Novým u kostela

                  0 0
                  • roud  

                    Počítejte se mnou :O) jinak proved sem nakej tunning bajku tak snad se to pode mnou nerozpadne :O)

                    0 0
                  • vlada1983  

                    ok, budu tam, doufam že Vám budu stačit…vubec vas neznam

                    0 0
                • Neil100  

                  Zdravím, jasně ve 14 u kostela na New HK. Kua to byla včera akce, co wda? :-) Ska ska ska :-)

                  Těšim se na dnešek,tak zatim zdarec

                  0 0
                • wda  

                  Hele sorry za ten dnešek. Normálně to takhle nevalíme, ale dnes byla nálada. Doufám, že jsi na nás nezanevřel ;-) Jinak trochu infa: 74 km za 3,5 hodiny…

                  0 0
                  • roud  

                    Dneska to bylo hustý ¨:O) ale zejtra jen nákej relax :O)

                    0 0
                  • Iv15  

                    jj, jste mě chtěli zabít…ale já se jen tak lehce nedám…kdy dáme stovečku? už se to k tomu pomalu blíží :-D

                    0 0
                    • roud  

                      Jedna z dneška :O) Abyste viděli proč sme zastavovali :O)

                      0 0
                  • vlada1983  

                    v poho, už sem se vzpamatoval. Příští týden bych to v klidu zopáknul. Na to že sem tenhle rok najel zatim tak 130 tak dneska 70 je solidní káva, ale přežil sem tak horší už to nebude :)

                    0 0
                    • roud  

                      Nechtělo by se ti poslat mi fotečky cos dneska nafotil ??? Sem na ICQ :O)

                      0 0
              • race bike  

                hoj, ja na icq jeste nebyl :-( co treba dneska vecer? jen musim nekde najit velky stativ :-) 777 651 925

                0 0
    • Neil100  

      Dnes, 13:10 kostel,pohodova opalovací vyjíždka,jste zvá­ni…

      0 0
      • wda  

        Tak první stovečka! Super počasí, super trasa jen malá účast :-P

        0 0
        • roud  

          Vy mě štvete já mám jen 76 :O( a to ještě byl silniční kryťák :O(

          0 0
          • lidumil  

            sem vyrazil dneska už před polednem, by mě zajímalo, koho z vás jsem potkal ba cestě nad Vysokou, za Bířou a do Chvojna. Jnak na Splávku mrtě lidu :-(

            0 0
          • lidumil  

            A ještě – jsou z mobilu :( nic moc qalita

            0 0
          • lidumil  

            noch einmal

            0 0
    • roud  

      Sobota 1.3.2008 Bude sand další hezká vyjížďka jinak opravdu oddychová :O) já nehodlám nikam hnát :O) a kdo bude ať si jede sám :O)

      0 0
      • lidumil  

        jsem v kolbence :-(

        0 0
      • wda  

        No já mám teď na nějaký čas dobikováno, ale do soboty se dám určitě dohromady.

        0 0
      • Iv15  

        jj, já jedu určo…a ty dva necháme vepředu…ať si ženou :-D

        0 0
        • vlada1983  

          ja jdu v pátek na očkování, minule sem měl 2 dny zákaz sportovní aktivity, takže bych jel až v neděli…

          0 0
          • roud  

            Já myslim že pokud bude aspoň trošku hezky že se nás pár určitě sejde… :O)

            0 0
        • Iv15  

          takže znovu naše téma…tak jak to vidíte…já jsem se dneska dozvěděla dobrou zprávu, můžu v so i v neděli, takže navrhuji oba dva dny…snad nám vyjde počasí… tak, kdo se hlásí?? ;-)

          0 0
          • roud  

            Dneska sem si vymknul kotník a nemůžu ani chodit zejtra lékař pak dám vědět víc :O(

            0 0
            • Iv15  

              ty jo, to mě mrzí…já teď koukám na počasí a teda nic moc předpověď…no, uvidíme nesmíme se nechat odradit:-D

              0 0
              • roud  

                mě taky :O( třeba to bude zejtra dobrý i když tomu moc nevěřim :O(

                0 0
          • race bike  

            ja bych jel, ale musim si jeste zabalit veci a odstehovat se :-)

            ale na kolo si cas najdu, jen to pocasi vypada blede…

            0 0
    • roud  

      PODĚKOVÁNÍ, OBDIV A OMLUVA : TÍMTO BYCH CHTĚL PODĚKOVAT NAŠÍ IVINCE ZA SUPER VYJÍŽĎKU :O) MÁŠ MŮJ OBDIV ŽES TO CELÝ ZVLÁDLA A JEŠTĚ JEDNOU SE OMLOUVÁM ŽE SEM TĚ VYTÁHNUL DO TOHO SLEJVÁKU :O( ZÍTRA ODE MĚ OBDRŽÍŠ SERVIS ZDARMA :-*

      0 0
    • Iv15  

      ahojky lidi, tak minulý víkend nám počasí moc nepřálo…i když našli se i odvážlivci, co vyrazili (viď roude;-)), ale na tento víkend to snad podle předpovědi vypadá lépe…takže navrhuji už skoro pravidelnou sobotní vyjížďku…

      • sraz jako vždy na Novým u kostela a čas 13:30

      jinak dneska jsme s roudem taky vyjeli a musím říct parádní počasí…takže snad to v sobotu bude zase takhle super ;-)

      0 0
      • roud  

        jj dneska bezva vyjížďka jinak předběžně na sobotu se mnou počítejte :O) Jinak ta duše uchází i když díru sem nikde nenašel :O(

        0 0
      • rhuman  

        ahoj, na xc biku jsem uz hodne dlouho nebyl, kolik zhruba tak davate km? abych to taky ujel :)

        0 0
        • roud  

          jezdíme jen na pohodu 20–60km pokud je čas i zájem dá se ale jet i 100+ :O)

          0 0
          • rhuman  

            no tak 100 urcite ne, tak kolem 35 km bych mohl zvladnout, jeste jakym tempem :)

            0 0
            • roud  

              Jak jinak než pohodovym i když občas se to malinko vyhrotí :o)

              0 0
              • rhuman  

                tak to je dobre, rad pojedu … ale musim predem upozornit, ze chodim pozde – tak 15 minut :) plus jestli mi na sebe da nekdo telefoni cislo, kdyby neco …

                0 0
                • roud  

                  mno tady je dyžtak na mě 732424689 jinak plánujem předběžně vyjet v úterý kolem druhý zejtra sem písnu víc…

                  0 0
                  • rhuman  

                    dik, moje 774220193 v tydnu vetsinou nemuzu, ale na sobotu se tesim …

                    0 0
                    • roud  

                      Ok já sem tenhle víkend mimo ale určo se najde někdo kdo pojede .O)

                      0 0
                      • rhuman  

                        aha, snad jo … :)

                        0 0
                        • Iv15  

                          tož my s wda asi něco v tu sobotu podniknem…bude záležet na počasí…tak se kdyžtak ozvi…;-)

                          0 0
                          • roud  

                            já pokud nebudu s Kä'tou tak bych vyjel zase v neděli :O) jinak na zejtra nikdo ?

                            0 0
                            • Iv15  

                              v neděli nemůžu :-(…zítra ne, ale od středy jsem doma, takže kdykoliv ;-)

                              0 0
                              • roud  

                                Ve středu vyjíždíme kolem druhý(je to zatim předběžný)

                                0 0
    • roud  

      Tak dneska sraz ve dvě na Hrázce a jedem na BIKE ne chlastat :O)

      0 0
    • Iv15  

      takže se zdá, že se počasí zase umoudřilo, takže zítra odpolko vyrážíme…zatím přihlášení: já, wda a možná Neil(nevím, neozývá se??) tak se hlaste ;-)

      0 0
      • rhuman  

        no s pocasim nevim, ale kazdopadne na me neco leze, takze ja se odhlasuji :(

        0 0
      • roud  

        zatim předběžně se hlásim ale nevim zda se vykopu…

        0 0
    • vlada1983  

      zdarec jezdíte vubec? je tu nějak mrtvo, dneska sem dal v klídku 30km na protažení před večerním pivkem…

      0 0
      • Neil100  

        Zdarec jojo, dneska dobra palba cca 80km, ten vítr brutus, ale moc bikeru jsem teda nepotkal :-)

        0 0
      • Iv15  

        jj, my jsme taky vyjeli…asi 60 kilásků…celkem pohoda. to Neil: teda včera, že nikam nejedeš a dneska takhle bez nás…no teda :-/

        0 0
      • roud  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
        0 0
    • roud  

      www.hospudky.unas.cz/ TAK KDOPAK POJEDETE DOUFÁM ŽE VŠICHNI ??? :O)

      0 0
    • Neil100  

      Dnes po druhy hodině Kostel, jedete někdo nebo mam jet sam? Hm??

      0 0
    • Neil100  

      Tak dnes kolem 4tý, projížďka relax tempem a po suchu. Kdo má zájem vyrážíme, jako vždy od Kostela na Novym HK. Zatim jedeme já a roud…

      0 0
      • roud  

        Mno dneska sem jel fakt jen tim reůax tempem sorrac ale nebylo mi dobře…

        0 0
    • roud  

      ZDAREC CO ZEJTRA VYJET ASPOŇ NĚKAM NA PIVKO ?????

      0 0
    • roud  

      Lidi nebudete pls. někdo brát něco z kupkola nebo kolokrámu rád bych si přihodil nakej spotřebák ??? :O)

      0 0
      • lidumil  

        tak já beru, co bys chtěl ?

        0 0
        • roud  

          971 řetěz 1×

          0 0
          • lidumil  

            Sram s rychlospojkou?? Za 380??

            0 0
            • roud  

              oh yes :O) Díkes :O)

              0 0
              • lidumil  

                Ještě to nemáš :-)))))) Večer objednám,teď vyrářím, je boží počasí…

                0 0
                • roud  

                  Taky razim :O)

                  0 0
                  • lidumil  

                    tak kde jsi bajkoval? My Chvojno, celkem pěknejch 56 km :-))

                    0 0
                    • roud  

                      My sme lítali v lesích okolo kuňky pořád nahoru a dolu docela sranda a km±60 :O)

                      0 0
                      • lidumil  

                        a na závěr Cyklobar?

                        0 0
                        • roud  

                          Dneska bohužel ne :O( Nako mi po víkendovejch výdajích nezbylo ani na suchej rohlík natož na plzeň :O( Budu to muset hned v úterý napravit :O)

                          0 0
                          • lidumil  

                            Tak řetěz jsem už objednal :-)) My dali na SPlávku taky jen 1×G10 :-)

                            0 0
                            • roud  

                              jj díkes tak pak dej vědět až dorazí a nak to proúčtujem :O) mno tak 1no je lepší než nic :O)

                              0 0
                              • lidumil  

                                jj, to máš pravdu

                                0 0
                                • roud  

                                  Je tu nako mrtvo poslední dobou :O(

                                  0 0
                                  • lidumil  

                                    tak už je ten řetěz na počtě :-)) snad to dneska stihnu.

                                    0 0
                                    • roud  

                                      tak super :O)

                                      0 0
                                      • lidumil  

                                        Už je doma, jak to uděláme??? Ozvi se mi na telefon 605783042. Dneska budu mít odpolko počítám kolem 3–4 už čas.

                                        0 0
                                        • roud  

                                          mam bejt ve 3 v cyklobaru na servis nechceš se tam otočit ?

                                          0 0
                                        • roud  

                                          Ještě jednou DÍKY MOC :O) ani nevíš jak si mi pomoh a promiň že sem tak rychle vypad byl sem v docela velkym časovym skluzu :O(

                                          0 0
    • dieegoo  

      Musim dneska rouda pochválit za výbornej výlet, bylo to dost náročný, ale pravidelný doplňování živin a pití nás udrželo nad vodou.

      0 0
      • roud  

        ještě teď ze mě teče pot ale opravdu sem si to dneska užil :O) budem muset někdy zopakovat :O)

        0 0
        • lidumil  

          Kde jste byli? Já jel večer vyzoušet nový silniční pedály – jen 40, ale bylo to příjemný.

          0 0
          • dieegoo  

            Dojeli jsme do cyklobaru, tam přemýšleli kam vyrazíme – volba padla na Běleč a bramboráky. Jenže v Bělči asi něco rozdávali, protože tolik lidí jsem tam v životě neviděl. Takže jsme zafičeli zpátky do lesa, vyloupli se u cyklobaru, dali klobásu a mohlo se jet domů.

            0 0
            • roud  

              jen doplnim že si vynechal několik plzní xD xD xD

              0 0
              • lidumil  

                Tak to byl mazec, tolik km jsem nenajel za celou sezonu, co vy včera :-)))

                0 0
            • litr  

              V Bělči nic nerozdávali jen bylo konečně dovařené jejich domácí pivo CAR :)

              0 0
    • Cvoky  

      Nerazíte někdo na bike ted nějak odpolko?

      0 0
    • Cvoky  

      Zdravím, chtěl bych poprosit jestli máte fotky z neděle ze závodu Okolo Hradce jestli by jste to nemohli hodit někam na ftpko – klidně pošlu prachy jako spolůčást. Díky moc

      0 0
    • roud  

      Tak díkes Neiloj i Cvokymu za pěknou včerejší vyjížďku a navrhuju někam vyrazit v neděli odpolko nejeli by ste někdo ? 50–60km a pak někam např. (Cyklobar na plzničku) ???

      0 0
      • Vojtas  

        hele nemusis to furt takle maskovat, proste napis v kolik se kde sejdete a jedte si do cyklobaru ne :D

        0 0
        • roud  

          heh nn nejdřív musíme najet pár km jinak to pivko tak nechutná :O)

          0 0
          • dieegoo  

            Jak kecá holomek, jak kecá :D

            0 0
            • roud  

              heh že to říkáš zrovna ty kterej tam se mnou jezdíš nejčastějc xD xD xD

              0 0
              • dieegoo  

                Já muzikant :)

                0 0
                • roud  

                  S tebou v neděli počítám :O)

                  0 0
                  • dieegoo  

                    Dneska odjizdime pryc, v nedeli odpoledne navrat, takze kdyz na me pockate… Ale nevim kdy to bude.

                    0 0
                    • roud  

                      Mno myslim že v nouzi se najde nakej zachytnej bod po trase kde v nejhoršim počkáme… :O)

                      0 0
              • Cvoky  

                jo neni problém – pokud na to bude počasí tak bych vyrazil

                0 0
          • Vojtas  

            tak za barakem to asi nemas tak ze par km cestou najedes i tak ne :P

            0 0
            • roud  

              mno asi 3–4 :O) xD xD xD

              0 0
              • Vojtas  

                asi se prestehuju :-D

                0 0
                • roud  

                  mno je tu kupa fajne lidiček :O)

                  0 0
                  • Vojtas  

                    to verim, ale tady taky tak asi stehovani nebude ;)

                    a kdy bude dalsi Socka kemp ? :D

                    0 0
                    • roud  

                      tož až na Moravě naplněj sklípky abysme měli kde zakotvit xD xD xD

                      0 0
                      • Vojtas  

                        aaaa tak to by nemuselo bejt spatny :D :D ale little by to asi musel pit z pullitru aby nemusel tak casto chodit :D

                        0 0
                        • roud  

                          Heh to záleží jen na tom zda se někdo z těhle končin ujme organizace klidně bych příští měsíc vyrazil :O) na co půlitr rovnou tuplák :O)

                          0 0
                          • dieegoo  

                            No to bych chtěl vidět, jak bys po tupláku dojel daleko :D  Myslim, že druhej sklípek a už bychom sháněli odvoz :)

                            0 0
                            • Cvoky  

                              No ono je možný že po druhým tupláku vína by jsi nesháněl vůbec nic :)

                              0 0
                            • roud  

                              mno mě nejde komentujem littlebikera xD xD xD

                              0 0
      • Iv15  

        čus…já se taky přidám a kdo chce vidět můj nový upgrade, tak ať neváhá :-D

        0 0
        • roud  

          S tebou se taky počítá na 100% už se na tebe těšíme :O)

          0 0
          • Neil100  

            Hele tak jak to vypada zitra, v kolik, kolik, kudy kam…dej vědět do vlákna, bo icq.

            Diky N.

            0 0
            • roud  

              vyjedem nejspíš ve tři zítra dopolko budu na ICQ tak mě zkuste písnout a dohodnem se konkrétnějc…

              0 0
    • roud  

      Dnes podvečerní vyjížďka kolem 19:00 ?

      0 0
      • Bougemil  

        Odkud startujete a kolik davate ?  Abych stihal a mohl zitra chodit ;-) Jsem starej (31), cerstve zenatej (od patku 13teho) a jezdim teprve rok ! ;-)

        0 0
        • roud  

          moc se omlouvám ale dneska došlo k změnám a večerní vyjížďka padá :O(

          0 0
          • Bougemil  

            Neda se nic delat ;-( Ja si dam trasu od Durana na Vysokou a pres les na Kolibu (pivko) a zpet pres lesni hrbitov a hrazku pohodova 30ka. Snad jindy ;-)

            0 0
            • roud  

              Předběžně počítám s vyjížďkou na zítra čas ještě nevím :O(

              0 0
              • Cvoky  

                zejtra bych nejspis jel

                0 0
                • roud  

                  ja musim odpolko na servis ale po něm budu volnej na jakkoli dlouho :O)

                  0 0
                  • litr  

                    pokud to bude k večeru tak bych taky jel:) ale dříve než v 17,00 nestíhám

                    0 0
                    • roud  

                      mno to já o moc dřív asi taky ne…

                      0 0
                      • race bike  

                        jsem te potkal v utery kolem osmy pred Aldisem, jsem zrovna frcel na florbal a tys byl nejak zabran do sve divnojizdy :-)))

                        0 0
                        • roud  

                          heh jel sem z hospody a vůbec nevim co se dělo xD

                          0 0
    • Neil100  

      Čau, chystám se zítra na HK-Deštné-HK na biku, po singlech, cestu mam najetou, tempo přiměřené, spíš kochací, takže když bude mít někdo zajem at mi pisne na icq, vyrážet budu někdy brzo rano, přecejen to neni 20 km.

       

      Mějte se Neil100.

      0 0
    • Bougemil  

      Zdar, dneska se chystam na svoji oblibenou 30tecku od Letniho Kina – Duran – Roudnicka – vyhlidka Vysoka – lesickem na Kolibu – Hodesovice – Lesni hrbitov – Na Hrazce – Stadion a konecna zase u Letaku. Pohodova jizda na 2 az 2a1/2 hodky. Kdyby jste se chtel nekdo pridat dejte vedet. Jedu cca kolem 17:45–18h. Bude asi trochu blaticko ;-) po tom vcerejsim desticku ;-)

      0 0
      • wda  

        Sakra jel, bych, ale moc se mi to nehodí. Snad jindy :(

        0 0
      • roud  

        Teoreticky bych moh bejt pojízdnej…

        0 0
        • Bougemil  

          No tak super, nejsem zadna raketa ;-) Startju jak jsem psal. Radsi teda upresnim 17:50 ± nejaka ta minuta.

          0 0
          • roud  

            ok zkusim to stihnout :O) sraz je teda před letnákem ?

            0 0
            • Bougemil  

              Jasne, nebo pred Duranem jestli chces ?

              0 0
            • dieegoo  

              Hele porad mi tady strasi to tvoje naradi, jestli mas elastaky s velkejma kapsama, pockam pred letnakem a muzu ti ho predat :)

              0 0
      • Neil100  

        Čau, taky se přidám,,,,jestli to neva

         
        0 0
    • Bougemil  

      Tak chlapaci…diky za super dnesni projizdku. Doufam, ze najdu cas si s vami zase vyrazit. Doufam, ze jsem vas moc nebrzdil a na druhou stranu pady zase pobavil ;-) Ted uz jsem na balkonku po sprsce a relaxuji u lahvinky bileho. Jeste jednou diky a at vam to jezdi ;-)

      0 0
    • Neil100  

      Ahoj, jak to kdo vidíte?

      Nechcete někdo vyjet? Zatím jsem já a Litr…

      0 0
      • Bougemil  

        No v tydnu urcite ;-) hod  do placu alespon dva terminy a uvidime ;-)

         
        0 0
      • race bike  

        Ja s kamosem jedu zitra, tj. ve stredu 2.7.

        Vyjizdime tak kolem 18:00 a chteli bychom najet cca 50–60km.

        0 0
        • Bougemil  

          Jedu taky ve stredu, ale dam neco kratsiho 30-max40, berou me zada ;-) a tak to v tom dnesnim opravdu horkem dni nebudu prehanet a budu se doplnovat chmelovym iontakem vsude kde to pujde. To abych neuschnul ;-))

          0 0
        • lidumil  

          Já byl ráno před 6 páč jsem v kolbence dlouho do večera a bylo to moc fajn., Néjni takový vedro.

          0 0
    • race bike  

      ¨ roud

      Za kolik jsi koupil tu pevnou vidlici na MTB? Premyslim, ze bych do ni sel taky :-)

      0 0
    • roud  

      Zdarec lidičky dlouho sme nic nepodnikly co zejtra nakou pohodovku spojenou s doplňováním tekutim a pokecem ? :O) (Silnice,Bike) → je mi to jedno :O)

      0 0
    • Cvoky  

      Zdravím všechny z HK – chtěl jsem se zeptat jestli někdo neplánuje v dohledné době něco objednávat nejlépe na kupkole nebo kolokrámu. Potřeboval bych novej řetěz nebo dva :) tak, že bych si to k někomu přihodil nebo někdo třeba ke mě.

      0 0
    • roud  

      Zdraec lidi nebudete někdo v dohledný době něco brát z kolokrámu potřebuju jen 4modry elox šroubky že bych se k někomu přifařil díky moc :O) jinak mám tu na prodej představec Ritchey WCS dám levně :O)

      0 0
    • wda  

      Zítra okolo třetí hodiny? Lehčí sprintík… Přidá se někdo?

      0 0
      • Iv15  

        dneska ve 4 u Hrázky. Na pohodu vyjížďka. Zatím já a Roud na svém novém bicyklu :-D

        0 0
    • roud  

      Díkes všem za dnešek zvláště pak kubickovi za duši a pumpičku a dejte vědět lidi zda někdo pojedete s náma zítra vyjíždíme zas ± kolem 16:00 :O) Biku ZDAR :O)

      0 0
    • roud  

      Zase díkes všem za pěknou vyjížďku zítra zase vyjíždíme v 16:00 od hrázky všichni jsou vítáni :O) BIKU ZDAR

      0 0
    • dieegoo  

      Kompletuju objednavku na chainreactionu, chci ji uzavrit nejlip dneska, pripadne do nedele do vecera, pokud nekdo neco chcete, dejte vedet nejlepe na icq, mail a nebo aspon sem ;) Posta uz je ted gratis, pokud si neco vyberete, preferuju pak osobni predani.

      0 0
      • Iv15  

        a co to je přesně za stránky, že bych koukla, třeba něco vyberu…díky

        0 0
      • Bougemil  

        Pokud ještě není pozdě vzal bych:

        http://www.chainreactioncycles.com/Models.aspx?…

        a ještě http://www.chainreactioncycles.com/Models.aspx?… velikost XL. Pokud budeš potřebovat love předem není problém, jsem z HK domluvíme se :-) jen dej vědět jestli to klapne. Zdar

        0 0
        • dieegoo  

          Oboji bylo pridano do kosiku.

           

          Objednavku teda zaplatim v nedeli, behem vikendu stejne nepracuji, treba si do te doby jeste nekdo neco rozmysli.

          0 0
          • Bougemil  

            Díky moc… kdy to cca můžeme očekávat ?

            0 0
            • dieegoo  

              Minule byl nejaky problem se stavem skladu – pry meli povodne. Trvalo to asi 10 dni, ale byly v tom dva vikendy. Jinak po odeslani sel balik 4 dny, takze pokud to v pondeli odeslou, v patek nebo nejpozdeji nasledujici pondeli bude balik v HK.

              0 0
              • Bougemil  

                Super…nijak na to nespěchám, to jen pro info. Ještě jednou díky, pěkný víkend na kole :-D

                0 0
                • dieegoo  

                  Pak se jeste dohodnem ohledne placeni. Radsi bych dostal penize na ucet (abych nemusel porad behat do banky). Pokud budes souhlasit, objednam zbozi a az dostanu potvrzeni emailem, ze zbozi bylo odeslano, tak ti ho preposlu a poprosim o zaplaceni. Pokud nevyhovuje tenhle system, nechame to z ruky do ruky.

                  0 0
                  • Bougemil  

                    Jasně…platí. Pokud to nebude vadit dám ti radši prachy na prkno. Svoje koníčky si financuju ze svého a o tom moje polovička nemusí vědět. Ještě by šťourala kde na to beru ;-)))

                    0 0
      • dieegoo  

        Taaak UP, kdyby to nahodou nekdo prehlid. Zitra odpoledne uzavirka objednavky.

        0 0
        • roud  

          Zítra odpoledne bych jel na pivko dneska se mi na zavodech z toho vedra udělalo pěkně blbě :O(

          0 0
      • dieegoo  

        Tak ve 20:00 uzavirka. Jestli jeste nekdo nad necim premyslite, tak supem.

        0 0
        • Iv15  

          tak přeci jenom bych něco chtěla…tenhle představec, FSA na OS, délka 90mm, mělo by to být tohle,

          kdyžtak mě oprav…

          http://www.chainreactioncycles.com/Models.aspx?…

          0 0
          • dieegoo  

            FSA OS-150 LX Stem 90mm 6 Deg 1.1/8" OS 31.8 Clamp

            Máš ho v košíku ;)

            0 0
            • Iv15  

              díky moc, tady v čechách skoro ty představce nejsou k sehnání nebo jen moc drahý…peníze můžu poslat na účet, pokud budeš chtít

              0 0
              • dieegoo  

                Nechame to z ruky do ruky, do banky budu muset jit tak jako tak ;)

                0 0
                • Iv15  

                  tak fajn, akorát ve čtvrtek jedu na geodetický kurz od školy a vrátím se až v úterý, takže potom dám peníze, jestli to nevadí

                   
                  0 0
                  • dieegoo  

                    Nevadi. Kdyz to pujde hladce, dojde balik v patek, jinak az v pondeli, takze utery neni problem.

                    0 0
      • dieegoo  

        Tak balík už byl včera v Německu, zítra bude u nás. Čili otázka – kdo budete mít zítra odpoledne čas? Rád bych to předal co nejdřív.

         

        P.S. Pomalu můžem skládat další objednávku.

        0 0
        • Bougemil  

          Já mám čas celý den...... řekni si kdy, kde a v kolik – přijedu. Kontakt máš na e-mailu ;-)

          0 0
          • dieegoo  

            Můžem hromadně zajít navečer do cyklobaru na kofolu a předáme to při tom…

            0 0
            • Bougemil  

              No nevim jestli dostanu doma zelenou......­.........trochu jsem lumpacil, „ale uvidime .....rekl slepej hluchymu“ v kolik by to cca bylo ?

              0 0
              • dieegoo  

                Az se kuryr uraci prijet, posledne to bylo nekdy kolem pul druhy. Pak je mi to v podstate jedno, ale nejpozdejc v 7 bych odtamtud pak potreboval zas zmizet. Pokud by byl nejakej problem, predame jinde, o nic nejde.

                Domluvime se zitra, az balik dojde, to bude jistejsi.

                0 0
                • Bougemil  

                  Díky za super spolupráci a těším se na další obchodování ;-)

                  0 0
                  • dieegoo  

                    Rádo se stalo. Až si uděláš chvíli, poreferuj, jaký je to světlo ;)

                    0 0
    • roud  

      Tak dneska díkes Cvokoj za pěknou mokrou projížďku a předběžně přeji hodně štěstí Neiloj a Wda na s¨Sudetech hlavně se vratťe celý kluci…

      0 0
      • dieegoo  

        Kdybyste nehnali jak ucha a koukali, co kde lita, tak jsem na vas maval u zimaku ;)

        0 0
        • roud  

          a kdybys zvednul phone taks za nama moh přijet na pivko xD

          0 0
    • roud  

      Zdarec tak co zejtra odpoledne někam vyjet ? ? ?

      0 0
      • přišlapávač  

        my vyjíždíme na ještěď, přijeď ;-)

        0 0
        • roud  

          promiň nako nemam naladu na sobotní dvoustovku xD zítra 50–100km max :O)

          0 0
        • dieegoo  

          když roud řekně někam vyjet, tak to znamená – jedem do cyklobaru na pivko :]

          0 0
          • roud  

            Voe ja nevim kdo tam na pivku vysedava se mnou pravidelně… co ty nepojedeš zejtra ? už se mi přihlásil kámoš že by jel odpolko…

            0 0
            • dieegoo  

              Ja jezdim na kofolu :P

              Zejtra s váma nevyrazim, odpoledne jedem do Rychnova na motokáry.

              0 0
    • dieegoo  

      Tak milí zlatí, další nákup na chainu je za dveřmi, pokud máte někdo nějaké přání, sem s tím. Platí stejné podmínky jako posledně.

       

      "www.chainreac­tioncycles.co­.uk ":http://www.chainreactioncycles.co.uk

      0 0
      • roud  

        Tak co lidi je tu další objednávka někdo něco ?

        0 0
        • Bougemil  

          Já tentokrát nic. Frčím v neděli na 3 týdny na Maltu – tak kouknu na „bikeceny“ v tamních shopech a dám vědět. Zdar

          0 0
      • Bougemil  

        Jo a mimichodem k tomu světlu od Cannona ( http://www.chainreactioncycles.com/Models.aspx?… ). Po rozbalení to vypadalo tak nějak divně – moc jsem nevěřil, že ta baterka bude v té objímce držet. Je jenom na „nacvaknutí“. Byl jsem to ale už otestovat v Jeseníkách na pořádných sjezdech a drží to jak čert. Můžu jen doporučit – světlo jak xenon u auta ;-) A jedno upozornění – není určeno pro gramaře (vzhledem k materiálu samotné svítilny – kovová), je to docela těžká potvůrka (nezničitelná). To ale na Cannonu Rush 1 neřeším :-)

        0 0
    • roud  

      Zdarec lidi mam tu 2× poslední velo tak pokud by měl někdo zájem rád mu ho věnuju…

      0 0
      • vlada1983  

        zdarec nechystáte se někdo na nova author cup 2008? vím že to je takový divná sešlost všeho možnýho, ale mohlo by to bejt fajn, ja jedu z hk…tak kdybyste jel někdo taky tak dejte vědět

        0 0
        • Cvoky  

          Co Roude to je akce jako šitá pro tebe :) ty jsi říkal jak se na ten Nova Author cup těšíš :)

          0 0
          • roud  

            Někdo z nás musel bejt strašně opilej když tohle říkal nebo psal mam na tuhle akci averzi i když už se mi ozvalo několik lidí jestli bych tam s nima nejel a nenechali se odradit snad je tam nakej turista nesundá… (třeba se ta akce vydaří nevím nikdy sem tam nejel vše vím pouze z doslechu od lidí co tam boli a z TV)

            0 0
            • vlada1983  

              turisty potkáš všude, i na závodě okolo hradce… kterej jel z vaší tlupy jen neil (jak s hnojem:-)

              njn vomrknu to, musim překonat čas kámoše az vařít mu hubu neb letos chudák nepojede neb má mooc práce, spíš výmluva, lteos se mi nepostavil ani jednou. žije z jednoho lonskýhovítězství

              0 0
              • roud  

                Pokud se nepletu tak okolo HK sme tu jeli skoro všichni jen ja jel turistickou tra%t jinak tam byl Kubick,Neil,WDA, CVOK,Litr a dal nvm nicky :O( držim palce ale nova autor cup je opravdu přehnana masovka okolohk je oprotitomu pohodička…

                0 0
                • vlada1983  

                  není na čase založit si nějaký vlastní forum pro bikery z hk? tohle je šílený jak člověk musí scrollovat dolů… hosting a doménu mám (sportvhradci.cz) a plánuju to v zimě rozjet…

                  uvidim co mě tam potká turisty nastrkám do příkopu nebo oni mě… pojištěnej sem:-)

                  0 0
                  • dieegoo  

                    ´Kdyz nechas dred nacist cely, tak nemusis nikam scollovat, na posledni prispevek ti to odskoci automaticky ;)

                    0 0
                  • roud  

                    zajímavej nápad rád se tam budu chodit koukat jinak 1200–1500 lidí nebo kolik tam bude je oproti 400 lidem v hk fakt masakr :O(

                    0 0
                  • roud  

                    Zdarec tak jaks dopad prej tam bylo přez 3000lidí ?

                    0 0
                • dieegoo  

                  Hehe, roud změnil pivní lokál a říká tomu závody :D

                  0 0
    • Cvoky  

      Tak mi včera večer nějakej hajzlík odcizil mýho starýho crosse co jsem měl na ježdění po městě :( před hospodou U kocoura v Třebši. Kdyby někdo třeba mýho staříka potkal tak ať mi napíše na forko :) (viz. foto). Nedělám si iluze, že starouše ještě uvidim, takže jestli má někdo tip kam zajít v HK kouknout po nový „plečce“ tak bych byl rád.

      0 0
    • roud  

      Zdarec lidi co v pátek vyrazit na silničce 50–100km (dle počasí a žízně) ? ? ? :O)

      0 0
    • roud  
      ' UP '
      0 0
      • dieegoo  

        Ted sem prisel domu, silnicku nemam, takze tuhle vyjizdku bojkotuju :P

        0 0
      • Iv15  

        taková kosa…brrrr...­...radši pěkně v teplíčku v kanclu v práci :-P

        0 0
        • roud  

          Nahodou byla to hezká vyjíďka, jen sem tak mrznul, že sem ani nikde na pivko nestavěl :O(

          0 0
    • roud  

      Zítra BIKE ? Pojedete někdo ?

      0 0
    • Bougemil  

      Zdar vsem ! Beru zitra dovolenou a chci vyrazit nekam „do hor“. Krkonose,Orlicke…, Mam vozidlo, a dva drzaky na kola (jeden je teda obsazenej:-( ). Kdyby nekdo chtel jet, nemam problem. Poberu tak 3–4 lidi. Jen ty drzaky mam 2. Museli by jste si je nekde sehnat ;-) Cest vasi praci.

      0 0
      • roud  

        Já sem na víkend out tak přeju aspoň hezký poježdění :O)

        0 0
    • Iv15  

      Zítra vyrážíme s Roudem ve 13:00 z Novýho od kostela.Přidá se někdo? V plánu jsou 2–3 hodinky pohodové tempo.

      0 0
      • roud  

        Hmmm to bych asi měl dorazit co  ? :P :P :P

        0 0
      • dieegoo  

        Takhle brzo ráno néé…

        0 0
      • Iv15  

        teda lidi, jste lenoši…takže sami s Roudem jsme si dali pohodových 55 kiláčků…trošku v mírném dešti…ale jsme přeci bikeři, ne :-))

        0 0
        • roud  

          Mno minule uragán teď mírnej deštík zajímalo by mě jak nazveš tu další živelnou katastrofu ve který pojedem jinak dík za trip :O)

          0 0
    • wda  

      Zdar přátelé. Co dát (asi) poslední letošní společnou vyjížďku? Zítra nějak po obědě (by se ještě domluvilo). Jel by někdo? Počasí jako na houpačce, ale to nám snad nevadí. Trasa klasika (po stopách Hospůdek)… Tak neleňte a ozvěte se :)

      0 0
      • roud  

        Já bych docela i jel záleží ovšem na čase…

        0 0
      • Bougemil  

        Zitra uz max. vychazka s rodinou podel Orlice a pak nekam na grog a punc a kaficko a vinecko a pivecko :-) Jinak vsem pekne svatky a jak se rika hlavne to zdravicko, pac bez toho v pristim roce neujede nikdo z nas ani kilometr :-)

        0 0
    • roud  

      <span style=„font-size: 48pt; line-height: 115%; font-family: "Bradley Hand ITC“;">VESELÉ VÁNOCE 

      <span style=„font-size: 48pt; line-height: 115%; font-family: "Bradley Hand ITC“;"> :O)

      0 0
      • Cvoky  

        Taky všem krásný svátky!

        0 0
      • Tomys  

        Co takhle v pátek a v sobotu na 4 hodinky dopoledne na silničku?

        0 0
        • roud  

          Mě přijízdí přítulka na svátky :O) takže s kolem mám asi útrum :O(

          0 0
          • Grinch  

            ja sem pro:) silnice mi nevadi aspon by to slo frekvencne:D

            0 0
            • roud  

              Mno nvm zda by tě bavilo 4hoďky na biku stíhat žiletkáře :O(

              0 0
              • wda  

                Já mu pomůžu

                0 0
                • roud  

                  heh :O)

                  0 0
                  • Grinch  

                    tak dejte vedet…pokud pujde prumerke relativne kolem 30 a nebude foukat do ksichtu tak snad by to slo :)

                    0 0
              • Tomys  

                Jinak jsem biker, ale teď trochu trénuju na silničce. Zachvilku je tady jaro a je potřeba začít pomalu najíždět.:-)

                0 0
                • roud  

                  Grinch nám tu teď způsobil malinko chaos v organizaci vůbec nvm cp zítra bude…

                  0 0
            • Tomys  

              Tak zítra sraz u křižovatky(kde je odbočka a značení cyklotrasy Čeperka, Přelouč) před Vysokou nad Labem, když pojedete z Hradce. Já budu vyjíždět v 9:30 z Pardubic, takže sraz v 10 hodin. Jeli bychom právě na Přelouč a pak třeba ještě kousek za Přelouč a zpátky třeba přes Bohdaneč a kousek bych vás doprovodil směr Hradec. Teple se oblečte, dneska, když jsem se vracel kolem 4 tak mi byla celkem klendra na chodidla a prsty u rukou…Tomy

              0 0
    • lidumil  

      I já všem přeju krásné svátky a v přístím roce jen samé úspěchy.

      0 0
    • roud  

      Nevíte někdo jak funguje cyklobar v tomhle ročním období ? ? ?

      0 0
      • Cvoky  

        čéče nemám páru,ale tak pokusím se to zítra zjistit. Vytáhnu asi svoji novou plečku na test tak bych tam mohl zajet kouknout…

        0 0
        • roud  

          To bysme mohli testnout spolu :O)

          0 0
          • Grinch  

            novou plecku?:D

             
            0 0
            • roud  

              závist ?

              0 0
              • Grinch  

                ani ne,spis sem netusil ze Cvoky kupuje novou masinu:D ja uz nemam kam upgradovat:) sem docela spokojenej

                0 0
                • Cvoky  

                  novou mašinu :)) Jo nová mašina dneska jsem ji testoval supr stroj!!! Jezdi to samo :)) zejtra to nafotim :)

                  0 0
    • Iv15  

      čauky lidi, tak jsem nějak prošvihla vaše vyjížďky :-/, ale zase jsem trošku potrénovala běžky, no ale jsem zpět, takže kdyby jste někdo chtěl vyrazit, tak tenhle týden můžu víceméně kdykoliv, zálěží na domluvě…

      0 0
    • Ondrrash  

      Zdravím… kdyby chtěl někdo zejtra kolem poledne vyrazit na pomalýho bika, tak budu jen rád

      0 0
      • Iv15  

        Tak fajn, já pojedu ráda…kde a kdy? jela bych tak 2–3 hoďky, víc v tomhle mrazu asi ne-e

        0 0
    • roud  

      Taky se přidám zítra určo vyjedu ale max na hoďku možná dvě vždycky přijedu pekelně vymrzlej :O(

      0 0
    • Ondrrash  

      jenže nemůžu říct přesnej čas…zejtra mám od 9 zkoušku… tak nevím, jak  rychle vyletím:-)

      Když pojedete pomalu, tak se rád přidám…čím víc, tím líp…

      0 0
      • roud  

        Myslim že v tý zimě se ani rychle jezdit nedá :O)

        0 0
      • Iv15  

        tak jsme se dohodli s Roudem na 12:30 u Hrázky (jestli znáš)…

        0 0
        • roud  

          Dyžtak mobil na mě : 732424689 PS : prosím sexuální nabídky pište na meil díky ;O]

          0 0
        • Tomys  

          Co takhle v úterý dopoledne na 2,5 h na silničku?

          0 0
        • Ondrrash  

          Bydlím asi 50metrů od Hrázky:-)

          0 0
          • Iv15  

            no, takže tě čekáme :-D

            0 0
            • roud  

              Hlavně počkejte na mě já než se vykopu.......­...... xD

              0 0
              • Ondrrash  

                o.k. já se omlouvám…vždycky a všude pozdě:-(

                0 0
                • Iv15  

                  hele, oba tam budete přesně, já tam sama mrznout nebudu…

                  0 0
                  • Ondrrash  

                    asi takhle…sme domluveni na 12:30…tak tam přijeď tak ve 12:40:-)

                    0 0
                    • Cvoky  

                      12:30 to je tak oběd :) nebo relax poo. Vyrazil bych moc rád – uvidim jak dovolí povinnosti doma… Ale tak jedou bych ten oběd mohl vynechat ty vánoce jsou děsný, kaže pohyb mi neuškodí…

                      0 0
    • Ondrrash  

      na mě 733–349061 je to služební číslo…takže sem zvyklej skoro na vše-)

      0 0
    • roud  

      Pro ty co nejeli…

      0 0
    • Iv15  

      Tak nám napadl snížek…

      Jel byste někdo dneska odpoledne zablbnout, je zima, takže jenom lehce 1–2 hodinky??

      0 0
      • wda  

        Na biku, nebo běžkách? Mám rýmičku a hafo učení, ale asi se nechám překecat…

        0 0
    • roud  

      Tak co dneska tak v jednu vyjet ? ? ?

      0 0
    • roud  

      Zdarec jak se všici máte ? Venku je to teď naprd nebo jezdíte blbnout ve sněhu ? ? ? :O)

      0 0
      • dieegoo  

        Nahovno.

        0 0
      • Bougemil  

        Spinning :-)

        0 0
        • roud  

          ou to mě nebaví :( radši strčim silničku do trenažeru :O)

          0 0
      • Iv15  

        běžkuju ;-)

        0 0
        • roud  

          To sebou taháš pc i na běžkách :-o ? ;O]

          0 0
          • Iv15  

            To ne, běhám dopoledne :-/

            0 0
            • roud  

              ;o] ja zatim vesele tloustnu a koukám u toho na Alfa :O)

              0 0
              • Iv15  

                neříkal jsi, že od Nového roku hubneš…

                0 0
                • roud  

                  tjn mam tři kila dole ale náko to přestalo lízt dolů :O( jezdim jen doma a to je vopruz :O( nejradši bych vytáh silničku a dal nákou pohodovou jízdu při sluníčku 25–30° ale vraťme se nazem :O( moc to na to v brzké době nevypadá :O(

                  0 0
    • Cvoky  

      Zdravím, měl bych prosbu – nemáte někdo stahovák na XTR kliky? Docela nutně ho potřebuju a je to jen jednorázovka takže vyhazovat 800,– ta takovej ksindl nechci… Jednalo by se jen o tento vikend.

      0 0
    • litr  

      Čauvec, neměl by někdo zájem nebo nemá v plánu koupit wcs sedlovku 31,6(lesklou) ? Jedna uplně nová, ještě nebyla ani v rámu:) se mi doma válí a potřebuji ji prodat…

      0 0
    • roud  

      Zdarec tak předběžně navrhuju příští tejden ve čtvrtek pohodovku na silničce :O) tak dvě hoďky odpolko samozřejmě podle počasí a sjízdnosti se uvidí pokud se bude chtít přidat nákej biker tempo se mu přizpůsobí :O) Tak pokud byste někdy měli zájem se přidat klidně písněte :O)

      0 0
      • roud  

        UP tak co pojedete zítra někdo ? Dneska sem konečně vytáh silničku ven a jelo to docela parádně :O)

        0 0
        • Cvoky  

          bohužel jsem ještě nepojízdnej

          0 0
        • Iv15  

          No, koukám na předpověď, raději pojedu už teď, odpoledne to vypadá na déšť. Ale asi to bude pěkný boj s větrem :-/

          0 0
          • roud  

            oki šťastnou cestu já vyjíždim kolem třetí a docela se na te boj i těším :O)

            0 0
            • roud  

              Buďte rádi že ste nejeli akorát sem zmok jak slepice xD xD xD

              0 0
  • roud

    Díkes vypadá moc hezky :O)

    0 0
    • race bike  

      diky…

      jak to bude o vikendu? chcete jet v sobotu, nebo v nedeli? ja jen, ze v nedeli mozna budu neco mit :-( ale to se dozvim az v sobotu …

      0 0
      • roud  

        Mno předběžně to vypadá na sobotu trasu ještě nemam vymyšlenou ale určo něco dáme do kupy… Nejdýl v pátek večer sem písnu víc :O)

        0 0
        • race bike  

          ok, tak hlavne zadny bahno, brody, ani jinej bordel :-)

          0 0
          • roud  

            Mno dneska to bylo všechno zmrzlý takže pokud nebude teplejc tak nic podobnýho nehrozí…

            0 0
      • vlada1983  

        ty fotky sou supr, asi taky pojedu nafotit to svoje na schody k pivovaru:-)) jinak kolo vypadá supr, taky sem chvíli přemýšlel o bílé barvě na meridu hfs4000, ale nakonec sem to pořešil tim co mam ted..

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.