• roud

    Tak rok se s rokem sešel a pomalu nám začíná dálší sezóna. :O) Zde je místo pro všechny bikery a silničáře z východních Čech, aby si mohli na BF domlouvat švihy a jiný akce. Všem přeji pěknou sezonu plnou spousty příjemně najetejch kilometrů. Letošek by měl bejt ve znamení pravidelných středečních vyjížděk které v HK pořádá maajkee a víkendových akcí které budem průběžně během roku pořádat všichni :O) Jinak připomínám tento týden 5.1.2013 winter okolohradce (http://cyklomaratontour.cz/…okolohradce/) a doufám že s etam všichni uvidíme :O)

    Anketa: Jak dlouho mi vydrží novej scalpel ?

    0x
    0%
    Rok
    0x
    0%
    Dva
    0x
    0%
    0x
    0%
    2x
    20%
    1x
    10%
    0 0
    • roud  

      Jinak nějaké foto ze švihů z vysočiny :O)

      0 0
    • roud  

      :O)

      0 0
    • honzour  

      Pokud najdu dávno ztracenou formu, tak se za Váma v létě vypravím do HK na Cannonu na nějakej švih.

      0 0
    • maajkee  

      Jo jo, středeční bajkový vyjížďky budou, pravděpodobně na neděli bych dal společný silniční vyjížďky.

      Určitě bych zopáknul výlet na Šerlich a zpět do HK, kde nás moc nebylo ale bylo to fajn.

      Taky určitě zopáknu zářijový bajkování u nás na chalupě a s Alešem se letos pravděpodobně ujmeme pořádání Bajkfestu jestli si to Ondra ještě nerozmyslí :)

      0 0
    • arnostik  

      čus mistři, neplánujete nějakou akci?? že bych se na Vás přijel podívat po dlouhý době :-)

      0 0
      • Cvoky  

        čágo – hele plánujeme – teď o víkendu se jede zimní okolo Hradce a Rouďák a Majk jedou a my se asi přijedeme podívat

        0 0
        • arnostik  

          No jo, když to je asi sobota co?? Tu už mám teď plnou :-(

          0 0
          • roud  

            Další akce jsou zatím ve hvězdách dost bude záležet na počasí ale určitě ti dám vědět hned jak bude jasnej nějakej termín :O)

            0 0
            • arnostik  

              Oukej..no snad to neprolezim zase všechno v nemocnici jak vloni..

              0 0
        • maajkee  

          Majk nejede, má zesranou Rebu, utíká mu tlak z pozitivky do negativky a snižuje se zdvih. Do pátku to nestihnu asi opravit, musím objednat sadu těsnění. Takže jsem se odhlásil a aspoň si kvůli tomu nemusím měnit směnu v práci.

          Nicméně pokud vydrží počasí v neděli bychom mohli dát silnice co? :)

          Nebo možná třeba i zítra odpolko?

          0 0
          • roud  

            Silnice bych bejt váma nechal na víkend hlásej 5–8°C což je bomba :O)

            0 0
          • Cvoky  

            zejtra to nedávám – jsem mimo HK a nevím kdy dorazím dom… ale v neděli jsem pro. Tu rebu jsi koupil už jetou nebo máš novou?

            0 0
            • maajkee  

              Byla jetá, měnil jsem zdvih ze 100 na 120mm, měnil jsem olej a dal jsme tam nový gufera a taky nový molitanový kroužky, ale ty gumový kroužky co by měli utěsnit právě negativku od pozitivky to jsem tam nedával, to je v jiným setu, takže to musím ještě vyměnit.

              0 0
              • JayDee  

                Kdyz me pekne poprosis, tak bych mel mit doma vsechny O-krouzky do Reby, dokonce i tu manzetku pod kroutitko Motion Controlu, kde vsem chcije olej :)

                0 0
                • maajkee  

                  No tak to je paráda, tam mi olej zrovna nechčije :)

                  Měl by mě stačit ten jeden co je kolem pístku mezi komorama, alespoň doufám.

                  Takže pěkně prosím :)

                  0 0
            • arnostik  

              V neděli bych s vámi možná jel, ale teď do pátku mam odpolední

              0 0
    • arnostik  

      jsem se tak probíral starýma fotkama z hospůdek a tohle je stejně největší pecka :-D

      0 0
    • Tea_pack1  

      Jakou jedete trasu na okolohradce?:-)

      0 0
      • roud  

        Takhle se může ptát jen někdo kdo nebyl tenhle na trati za mě krátkou a silně pochybuju že tu najdeš někoho kdo pojede dlouhou ta už je velice výživná:O)

        0 0
        • arnostik  

          v tomhle počasí bude výživná i krátká :-D

          0 0
          • roud  

            už se na ni těším :oD vyhrává ten kdo dojede :O)

            0 0
            • arnostik  

              čekám, že se tady dozvím výsledky z včerejšího okoloHK :-D

              0 0
              • Jan Kučera  

                http://www.sport-base.cz/v13.html#hkw

                Jinak kdyby jste někdo věděl o fotu z akce, tak ho prosím zde přidejte.

                Díky.

                0 0
              • roud  

                Včera fakt luxus jinak 1.15 a 16 místo v kategorii :oDa oproti loňskýmu roku jsem to zajel o 20min rychlejc :oD

                0 0
              • Tea_pack1  

                já se na to nakonec vyprdnull.. jednak jsem se vpátek vožral.. s tím bych se nějak vypořádal.. ale kdyby bylo alespoň lepší počasí, ideálně kolem nuly a zasněžíno – to bych jel i s vopicí:-) ale v tomhle hnusu nebyla morálka:-D

                0 0
              • Tea_pack1  

                já se na to nakonec vyprdnull.. jednak jsem se vpátek vožral.. s tím bych se nějak vypořádal.. ale kdyby bylo alespoň lepší počasí, ideálně kolem nuly a zasněžíno – to bych jel i s vopicí:-) ale v tomhle hnusu nebyla morálka:-D

                0 0
    • Jan Kučera  

      Report Winter Okolo Hradce.

      Z pohledu Inkospor hobby teamu:

      http://www.inkospor-team.cz/…kolo-hradce/

      0 0
      • maajkee  

        Chtělo by to psát alespoň se zapnutou korekturou, pravopisných chyb je tam fakt dost a i obsahově vůbec nechápu poslední odstavec :)

        Tento závod byl také zkouškou nového materiálu a musíme říct že nové karbonové devětadvacítky od slovenské firmy Dema jsou opravdu plnohodnotná závodní kola, která překvapí svojí tuhostí a hlavně obratností v térénu, která se dá srovnat s klasickou devětadvacítkou.

        0 0
        • Jan Kučera  

          Opraveno, díky za upozornění.

          0 0
    • roud  

      Mno podle fotek na webu se na tenhle závod jentak nezapomene :O)Jinak díky celému support týmu za podporu v cíli :O)

      0 0
    • roud  

      Najde se dobrovolník kterej by semnou příští tejden vyrazil na kuňku (párkrát si ji vyjet nahoru) ? :O) den určí počasí…

      0 0
      • maajkee  

        Pokud nebude sníh, jakože má bejt, tak klidně :)

        0 0
        • Cvoky  

          taky s tím nemám problém

          0 0
          • arnostik  

            taky už jsem se na tom s Roudem domlouval na icq, tak se snad ukážu :-)

            0 0
            • roud  

              Jinak já si zase beru kolo na víkend na vysočinu tak v neděli postnu nějaký foto z ježdění :O)

              0 0
    • lidumil  

      Dneska by to krásně šlo, nebejt v práci. Jak je na Vysočině? Zase Lipnice?

      0 0
      • roud  

        tenhle víkend zřícenina hradu Orlík, zřícenina tvrze v Proseči a zřícenina tvrze Melechov v kopci na Kouty :O) + spousta bikování po okoloních lesích jinak kopec směr Horní Paseka je už docela i vydatnej :O)

        0 0
        • lidumil  

          Děláš teď do zřícenin? :-D Kdes tam bydlel?

          0 0
          • roud  

            Moje budouci tchyne je z kalist u humpolce tak vyuzivam rodine vikendy k pravidelnym treningum ;0) a krom zricenin jsem tam moc zajimavejsich cilu nenasel.

            0 0
            • lidumil  

              Jsem si to tak nějak myslel :-) neboli několik much jednou ranou :-)

              0 0
              • roud  

                vlétě zase přijdou na řadu rozhledny přehrady a nějaký hrady a zámky jak se umoudří počasí tak je tam spousta krásnejch míst :O)

                0 0
                • lidumil  

                  Vím, měl jsem v Humpolci kdysi dávno jednu spolužačku :-)

                  0 0
    • Cvoky  

      Tak dnešní vyjížďka na svařáka :)

      0 0
    • roud  

      Foto z víkendového bikování na vysočině 12–13.1.2013 nejvyšší teplota –6°C na silnicích led a mimo silnice krásnej snížek :O)

      0 0
    • roud  

      :O)

      0 0
    • maajkee  

      Dnešní sněhový bajking s Roudem :)

      Luxus počasí a luxus podmínky.

      0 0
      • Necris  

        Teda to je na medaili za statečnost. Nevyjížděli jste v tom sněhu ten kopec z Vysoký, že ne ? :D

        0 0
        • maajkee  

          Ne to ne, hlavně tam jsou teď velký schody a vedle toho zbyla už jen uzounká pěšinka a přes sníh nebyla ani extra vidět :)

          0 0
    • maajkee  

      a ještě zbylý fotky…

      0 0
      • smatly3  

        jé, tak to jsem tě asi potkal, nejel jsi okolo 15hod kolem fakultky ?:)

        0 0
        • maajkee  

          Jo jo, tys byl ten kluk na mostě co po mně tak čuměl a já ho neznal? :)

          0 0
          • smatly3  

            Já stížděl jakoby k sanusu, a koukám to kolo už jsem někde viděl, tak mě napadlo jestli to nejsi ty, já byl v civilu celej černej na plečce do města, takže by si mě ani nepoznal.

            0 0
    • Cvoky  

      Tak dorazil zámek z Číny – kdo by chtěl tak objednám víc…

      Chodí v různých barvách, které bohužel ale neovlivním – cena asi 100Kč

      0 0
      • vojtsida  

        Jak ten zámek funguje?

        0 0
        • Cvoky  

          hele je to fakt jen k tomu, že ti to dá tak 20s aby jsi stačil zareagovat. Na to aby jsi zamknul kolo a nemusel jsi si ho všímat to rozhodně není. Velikostně taky nic extra – čekal jsem, že bude menší, ale do kapsy úplně v pohodě. Hlavní výhodu vydim v tom, že ho šikovně naaranžuješ a kolo vypadá, že je nezamčený a v okamžiku kdyby na něm někdo chtěl ujet tak se asi bude hodně divit co se děje :)

          0 0
    • roud  

      Vzhledem k tomu že má bejt ve středu +10 navrhuju vyjížďku už od dopoledních hodin vyjel bych klidně mezi 10–11h přidal by se někdo ???

      0 0
      • Cvoky  

        A ty jako nepracuješ? Navíc právě že bude 10 st tak budou akorát sračky…

        0 0
        • roud  

          Pracuju ale občas se člověk musí utrhnout jinak sračky budou určo celej tejden takže si člověk moc nevybere :O(

          0 0
      • arnostik  

        MOŽNÁ bych na chvíli jel, ale o půl druhé odjíždím do práce, takže to je na mě pozdě :-(

        0 0
      • maajkee  

        Já ve středu musím taky na odpolední, od dvou, takže když už, tak bych jel třeba klidně už v devět a v jednu bych musel bejt zpátky doma.

        A nebo bych to nechal na čtvrtek, to podle mě bude už komplet sníh pryč a i když bude o 2 stupně chladněji, tak to bude ve výsledku lepší :) No a pak ve čtvrtek počítám s hospodou :)

        0 0
    • MartinT1  

      Ahoj.

      Nesel by dneska nekdo na silnicku? odjezd 17.00 – 17.30. Nekde od centra. Jsem tu novy moc se tu jeste nevyznam. Videl bych to tak na 40km.

      Martin

      0 0
      • maajkee  

        To už bude tma :) Navíc dneska máme hospodu.

        Na silnici společně jezdíváme třeba v neděli odpoledne. Já jinak jezdím každou chvíli, teď už snad začně být lepší počasí a déle světlo.

        0 0
        • MartinT1  

          Jj, bude, ale na tu jsem vybaven. :-) Rikam si, ze by byla skoda dneska nevyjet. Tak at pekne udrzujete pitny rezim a treba se nekdy potkame.

          0 0
          • Pi†el  

            Se pak stav na jonťák.. prej budem v Bedně.

            0 0
          • Kublaj  

            Škoda nevyjet to bylo včera :D Dneska to byl slušnej polet v tom větru :D

            0 0
            • MartinT1  

              jj, ale když jsem vyjížděl, tak bylo škoda nevyjet.:-) Polet to byl slušný.

              0 0
      • smatly3  

        škoda, že jsem si toho všiml až teď, jel jsem na Kuks po tý nový cyklostezce. Slušnej polet to byl v tom větru. A zpáteční cesta v dešti taky super :D:D

        0 0
        • maajkee  

          Ještě ale není kus mezi Lochenicema a Smiřicema ne? Takže na silničce to ještě moc nepůjde :)

          0 0
          • smatly3  

            no není, ale když neuhneš přímo k řece, tak vyjedeš po rozbitý asfaltce ve smiřicích (pojedeš kolem písníku) pak ještě není cca 1km podél Metuje v Jaroměři (kolem tenisovejch kurtů,je tam zatim štěrk) a pak za krematoriem v Jaroměři kompec dolu cca 0,3km taky štěrk

            0 0
    • maajkee  

      Stejný den, přesně před 2 lety :)

      Svítilo sluníčko, bylo sucho, začala pro mě sezóna, letos si asi ještě trochu počkám.

      0 0
    • Pebe  

      dnes na Vysoké

      0 0
      • maajkee  

        Závist.

        Já se musím dát už kloudně do kupy abych mohl konečně začít pořádně najíždět km.

        0 0
    • roud  

      Tak malej report ze včera celkem 80km a vrcholovka Křemešník :O) což si myslim že je na únor slušnej skalp :oD PS: Další dva dny mě nikdo na kolo nedostane xD xD xD

      0 0
    • Pi†el  

      Zitra valime na bajk, na vrsky. Snih je umrzly, ma byt zima, tak by to melo byt ok. Kdybyste se chtel nekdo pridat, vyjizdime v 8h od nas. Tj Maršov I (vedle Svobody nad Upou)

      0 0
    • roud  

      Pár fotek z víkendu (zřícenina hradu Chřenov :O)

      0 0
    • roud  

      :O)

      0 0
    • maajkee  

      :)

      0 0
      • Cvoky  

        Super! :)

        0 0
        • Kublaj  

          To jako máte „chlastací“ průkazy? a nebo to začínáte brát nějak vážně? :D

          0 0
          • Cvoky  

            to je jezdící průkazka – kdo bude mít nejvíc účastí dostane dort :)

            0 0
            • maajkee  

              A podle počtu účastí se bude udělovat bronzová, stříbrná a nebo zlatá medaile. A pro první tři bude ještě diplom! :)

              0 0
    • MartinT1  

      Ahoj.

      Vypada to, ze nebude prset. Nejel by se dneska nekdo projet na silnici? Videl bych to na odjezd cca v 14.00 od koupaliste. A tak na 50–60km.

      0 0
      • maajkee  

        ich bin v práci :/ Ale příští týden mám volno, taže pokud počasí dovolí vyrazil bych.

        0 0
        • MartinT1  

          es ist schade. :-) jeste se s tebou musim nejak domluvit na vycentrovani tech mych I9 na mtb…

          0 0
      • Cvoky  

        kuaaa – kdybych si to přečetl dřív, vyrazil bych…

        0 0
    • bukajcze  

      Po čtvrtroce sem člověk zavítá a nestačí se divit, jak to tady opět žije :)

      Jinak, kdo má letos najeto více jak já? :D (18km):D

      0 0
    • roud  

      Pár fotek z dneška :O)

      0 0
    • roud  

      Jedna z dnešního švihu s Majkem :O)

      0 0
    • maajkee  

      Tak už se nám to začíná polepšovat to počasí, dneska 7 – 8°C, dal jsme krásná dvě silniční hoďky a 55km.

      Na víkend bych dal tu bajkovou vyjížďku na Kuňku.

      Akorát nevím, jestli v sobotu nebo v neděli, někomu by se nějakej den hodil víc?

      0 0
      • roud  

        Pro mě je víkend poměrně problém leda sobota ale s tím že bych se rád vrátil do pěti do hk :O(

        0 0
      • horis  

        Mně je to vcelku jedno kdy, ale kdyby to bylo sobota odpolko tak by přislíbila účast i kamarádka (pohledná, milá a taky docela namakaná bikerka).

        0 0
    • maajkee  

      Takže první společná bajková vyjížďka aneb první jarní velekopec! :)

      Sraz v 10:00 u hospody Na Rozcestí v Třebši

      Cíl Kunětická hora. Trasa blíže nespecifikována, uvidí se dle počasí a terénu v lese.

      Pod Kuňkou dáme svařák, jedno, dvě pivka a pojedem nazpátek :)

      Návrat do HK cca v 15:00.

      0 0
    • maajkee  

      Díky všem za dnešní vyjížďku a velmi se omlouvám, za špatné natrasování. Každopádně myslím, že jsem tím připravil nezapomenutelný zážitek :))

      Tady jsou fotky

      0 0
      • maajkee  

        Tady ještě záznam

        I když jsme neměl tepák, tak tam mám záznam, od někoho jsem to musel chytat :)

        0 0
      • arnostik  

        pecka…zítra máte něco v plánu? bych se přidal :-) konečně

        0 0
        • maajkee  

          Já jsem zítra zabitej.

          Předběžně je domluvená na středu silnice :)

          Má bejt luxus počasí

          0 0
          • arnostik  

            Do středy daleko, ale teoreticky by to šlo. V kolik v týdnu vyrazite??

            0 0
            • maajkee  

              No já budu mít dovču, Litr má volno, Aleš pravděpodobně skončí v práci dřív, takže bych to viděl vyrazit tak ve dvě, ať se něco stihne do tmy :)

              0 0
      • lidumil  

        Koukám, že se to Michalovi vyplatilo :-( klacek?

        0 0
    • roud  

      Zítra rozhodím kolo a začnu to dávat dokupy ať můžem zas něco podniknout :oD

      0 0
      • kucka7  

        tak jsem konečně dočistil kolo, tak si to můžem zas někdy zopakovat :)),už dlouho jsem se takhle nenasmál nad obyčejným zkracování řetězu

        0 0
        • MartinT1  

          já už zgenerálkoval kladky a ještě musím přijít na to proč se mi seká volnoběžka, ale stálo to za to.:-) Dneska, ale bude pro jistotu jenom silnice.

          0 0
      • maajkee  

        Já už to zgenerálkoval, akorát ložiska ve středový ose už jsou asi totál mrtvý, stály za hovno už předtím, tohle je dodělalo :)

        0 0
        • roud  

          já jsem je dával před tím bahněním nový tak doufám že budou OK :oD

          0 0
          • bukajcze  

            Ale co si pamatuju, tak loni jak jsme jeli na tu Kuňku, tak jsme taky bahnili… u vyhlídky u Vysoký :)

            0 0
            • roud  

              mno ale takhle jsi určo ještě nikdy nikde nebahnil :oD

              0 0
    • maajkee  

      Ve středu, v 15:00 společná vyjížďka na silničkách, sraz u mě (kdo neví kde ať se mě zeptá :) ) Pojedeme pradvěpodobně směr Opočno, Dobruška, když bude chuť tak i do Nový Města do cukrárny :) pak zpět přes Třebechovice, tempo výletnické :)

      Zatím to vypadá, že je du já, Aleš, Litr, možná Tom a možná ještě MartinT1. Má být 10–12°C a slunečno, tedy podmínky luxus!!

      0 0
      • arnostik  

        no kdybych hodil kolo do auta a do hk přijel takl to na třetí asi taky stíhám :)

        0 0
      • smatly3  

        kdybych měl silničku, tak bych sváma jel, takhle bohužel… a v sobotu jste si to museli pořádně užít :D parádní fotky

        0 0
        • maajkee  

          Nasaď nějaký slajky a zvládneš to i na bajku :)

          0 0
          • smatly3  

            bohužel žádný nemám, asi bych vás s nobby nic brzdil, tak snad někdy na nějaký bikový…

            0 0
      • kucka7  

        zrovna ve středu jsem v práci ,škoda hned bych jel

        0 0
      • bukajcze  

        A o víkendu něco bude? Jsem teď dal zkoušku takže bude chvíli klid a budu v HK :)

        0 0
        • maajkee  

          V sobotu jsem časově zabitej, můžu v neděli, klidně bych nějakou vyjížďku dal, pokud nebude už nějak extra hnusně.

          0 0
      • arnostik  

        Cus, kde je „u tebe“??? Asi dorazim…

        0 0
        • maajkee  

          Tady

          0 0
          • arnostik  

            tam budu mít kde nechat auto?

            0 0
            • maajkee  

              jo, to budeš, kdyžtak ti uhnu svoje :) Nebo můžeš nechat auto kousek předtím – Hospoda u Letců, pojedeš okolo, tam je hodně místa a ke mně je to pak už jen 400 metrů.

              0 0
              • arnostik  

                ok, ono to nějak dopadne :-D hlavně aby nefoukalo jako dneska :-(

                0 0
                • maajkee  

                  No myslím, že trochu foukat určitě bude, ale vždycky fouká jen jedním směrem, takže buď tam a nebo nazpátek se pojede v pohodě :)

                  0 0
                  • arnostik  

                    lepší jet tam proti větru :-)

                    0 0
                  • lidumil  

                    To není až tak pravda – 2. pravidlo silniční cyklistiky: ať jedeš kam jedeš, vždycky fouká proti Tobě.

                    0 0
      • MartinT1  

        Tak bych mel dorazit, snad to stihnu a nezabloudim.:-)

        0 0
        • maajkee  

          Nejde zabloudit :) Od mekáče nebo obi pořád po hlavní směrem k letišti, minout hospodu U Letců, a po 400, 500m vlevo jsou tři takový dvoupatrový bytovky, tam už budě někdo snad čekat :)

          0 0
      • Cvoky  

        Super projížďka – díky všem zúčastněným. Podle předpovědi to vypadá, že si na další projížďku počkáme…

        0 0
        • smatly3  

          neseděli jste včera náhodou kolem 17:30 v Belči v hospodě na zahrádce? viděl jsem tam skupinu tak cca 5 lidí…

          0 0
          • maajkee  

            Jo a já jsem řval pojeď sem a ty nic :)

            0 0
            • smatly3  

              asi si řval málo, fakt jsem nic neslyšel :D a nedoporučuju jezdit do lesa, místy sucho jak v létě, ale místy uplný srač.y takový 50:50

              0 0
        • maajkee  

          Jo jo, dobrý to bylo, na jarní najíždění kilometrů na mě ale z Dobrušky až moc rychlý :)

          0 0
          • Pebe  

            šak to bylo po větru už ne ;-)

            0 0
          • ThOOmi  

            kua a poradate i nejaky bikovy vyjizdky do Dobrusky? :-)

            0 0
            • maajkee  

              Jasan, já tam občas na bajku jezdím. I když cesta tam není nijak zvlášť záživná.

              0 0
              • ThOOmi  

                tak az konecne dostavim bajka, tak muzem vyrazit :-D ja do HK jezdim rad. Na biku jedu Dobruska-Opocno pres Listovinu (cast Opocna) vyjedu kousek od Ceskeho Mezirici po silnici na Jenikovice/Lib­nikovice a pak terenem az do Trebek a pak uz HK. Musim si jeste v HK najit nejaky trasy na MTB (nejspis Biricka) abych tam nejezdil jen za sestrou na kafe :-D :-D

                0 0
                • maajkee  

                  Tak můžeš někdy ve středu s náma, od 27. března máme pravidelný středy, třeba tě provedem trasama co neznáš :)

                  0 0
                  • ThOOmi  

                    super, bika doskladam pristi mesic, tak tu se pak domluvime ;-) diky :-)

                    0 0
    • honzour  

      Sorry, že to dávám sem, ale nechce někdo dětské kolo ? Nechci ho dávat na net do bazaru, abych ho nemusel posílat. Do Hradce ho klidně dovezu. Mám 2, jedno je 20ka a druhý 14 nebo 16. V případě zájmu foto zašlu, cena tak 500 Kč / ks.

      0 0
    • smatly3  

      Ahoj, nemá někdo na pujčení http://www.kupkolo.cz/…-fit_z92547/ nebo něco podobného na vyndání sředu press fit. Klidně i za mírnou úplatu, ale nechce se mi dávat 1500,– za nový.

      0 0
    • bukajcze  

      A je to opět tady…

      bye bye Merida…

      • z po na út z balkónu…
      0 0
      • Kublaj  

        Tvl vůbec dávat to na balkon to je docela vo hubu :(

        0 0
        • bukajcze  

          Ono už není kam dávat… Obyvák to sice jistí, ale tam nemůže být nonstop.

          0 0
      • Cvoky  

        v jakým patře bydlíš?

        0 0
        • maajkee  

          Právěže bydlí hned dole, na balkón se dá normálbě vlíst, už jsem mu to říkal, že bych tam kolo nenechával.

          Ale ono v paneláku to je těžký.

          0 0
          • Pi†el  

            V panelaku mame kola poveseny na zdi, pod stropem.. Misto obrazu. : )

            0 0
          • Ruprt2  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
            0 0
      • horis  

        To je mi líto, já se to bál nechat i ve čtvrtém patře (před pár lety se tu ukradlo z třetího patra kolo).

        0 0
      • Necris  

        Stejný příběh se stal mě. Stejné město, stejné svině, stejné patro, jiná ulice (nejspíš). V jaké to bylo čtvrti ? Že bych si udělal statistiku…

        Chtělo by to napsat alespoň číslo z rámu nebo jiné stoprocentní poznávací znamení. Přeci jenom pokud chce jezdit, musí s tím ven. My jsme takhle chytli kradený spešl, na kterém se borec proháněl vedle kostelíka na Novém HK. Existuje nějaká šance, že zůstane v okolí …

        0 0
        • bukajcze  

          Číslo rámu zatím nevím (jsem byl 2.majitel rámu) jinak kolo mám na profilu, poř ještě přikládám.

          Jinak Labská Kotlina.

          0 0
    • smatly3  

      Jel by se zejtra někdo vyblbnout od lesa na sníh, letos už asi poslední, teda pokud vydrží a nebudou sračky. Odjezd cca 16:15 od Harmonie I ( ta větší) a návrat dle sil a chuti, radši budu brát světla, člověk nikdy neví. Na trase by jsme se domluvili…

      0 0
      • maajkee  

        Ty asi nemáš facebook viď? :)

        Od 16:30 je zítra naplánovaná vyjížďka, sraz na Hrázce, měla to být taková nultá středeční vyjížďka, od příští středy začínaj ofiko, ale vzhledem k tomu, že zítra má být až 10 nad nulou, tak myslím, že v lese budopu akorát sračky a bláto, takže jestli vůbec pojedem, tak po hradečnici a podobných :)

        0 0
        • smatly3  

          Facebook nevedu, když vidim co se tam všechno řeší…a ty drby atd… dneska taky nikam nejedu, když vidim jak to taje před očima…stačila mi cesta z práce. Tak snad někdy jindy…

          0 0
          • maajkee  

            Na facebooku vidíš jen to co chceš vidět. Pokud si necháš zobrazovat jen příspěvky ze skupiny Bike HK, tak nic jinýho vidět nemusíš.

            Já se tomu taky bránil, ale on sám o sobě facebook není tím zlem, zlo jsou ty lidi :)

            0 0
            • smatly3  

              asi máš pravdu ještě votom facebooku popřemýšlím, a jak jste dopadli, vyjeli jste na konec ?:)

              0 0
              • maajkee  

                No měli bychom jet až zítra, ale pravděpodobně to padá, protože bude mokrej sníh a bláto, to je na hovno. Takže až tu další středu, to bude první ofiko středeční vyjížďka :)

                0 0
                • atlet  

                  Zněním téma na Hospůdky. Jede se letos zase s vlaječkama nebo je vymyšlený něco nového?

                  0 0
    • smatly3  

      Ahoj, platí dnes ta hrázka v 16:30?

      0 0
      • maajkee  

        Ahoj, není, pojedem akorát asi 2 nebo tři lidi na silničkách do Bělče na pivo :) V lese to je trága! :/

        0 0
    • -Alan-  

      Hezky se to tu rozjelo. Doufám, že se brzo s váma někde potkám kolmo. Od října nula, tak uvidíme, zda pauza udělala kolenu dobře. Ty zimní výlety v daných teplotách jsou pro mě naprostá záhada. Ale když jsem viděl Roudovo bříško na winter okolo… to chvíli trvá prochladit :-P

      0 0
      • maajkee  

        Nenech se zmást, tuk rozhodně nehřeje :)

        0 0
        • Cvoky  

          nehřeje, ale izoluje :)

          0 0
        • -Alan-  

          To bylo skoro stejně naivní, jak srovnání kila železa a kila peří! Maajkee, zkus to někdy bez tuku a uvidíš, jaká ti bude zima :-)

          0 0
          • maajkee  

            Když jsem měl kolem 20 let kolem 75,78 kilo musím říct, že mi nikdy nebyla na kole taková zima jako teď když mám 95kg :)

            0 0
    • roud  

      CVOKY netýká se tě tohle ? http://mtbs.cz/…ie/tech-news

      0 0
    • maajkee  

      Pro ty co nemají FB:

      Počasí se stále nemění, mě po včerejší krátký vyjížďce zase trochu bolí v krku a pálí v nose, už mě to se… Takže první středeční vyjížďka se nekoná. Místo toho tedy čtvrtek cca od 18:00 pravděpodobně v Bedně. Pište kdo příjde ať můžeme zamluvit dost míst :)

      0 0
      • smatly3  

        škoda…

        0 0
        • maajkee  

          No jo, příští středa ale už výjde a pak už furt. Já začínám mít teplotu :/

          0 0
          • smatly3  

            příští tejden asi nebudu mít kolo, nějak netěšní vidlice, tak to posílám na servis. Leda že bych jel na HT. Tak se koukej uzdravit :)To se musí vypálit :D

            0 0
    • arnostik  

      jak to vypadá s hospůdkama?

      0 0
      • Kublaj  

        Já asi pojedu pokud nebude vyloženě chcát jak z konve a venku jak v mrazáku :D

        0 0
      • arnostik  

        Tak nic, právě jsem se dozvěděl, ze budu v sobotu do 6 do rána v práci :-( to bych se z toho fakt už posral :-(

        0 0
        • maajkee  

          Já taky, na hospůdky ale jedu :)

          0 0
          • arnostik  

            Jenže já se v práci nevyspim :-D. Ale už mě to fakt sere jak semnou vyjebavaj:-(, budu se muset poohlédnout po něčem jiným…

            0 0
      • bukajcze  

        Má být jen pod mrakem a cca 5 stupnu :)

        0 0
      • -Alan-  

        já jsem právě zjistil, že byly dneska :-/

        0 0
    • roud  

      Venku krásně svítí a Péťa už v cyklobaru gruntuje :O)

      0 0
    • roud  

      Pár fotek z dneška :O) Jinak opravdu luxusní akcička :O) http://azik.rajce.idnes.cz/…spudek_2013/

      0 0
      • kucka7  

        pěkné

        Měl bych tu nabídku svezení pro žiletky : 13.4.2013 Hořice

        http://tourdekolonozka.webnode.cz/

        je to pohodová vyjížďka-závod a pak v létě etapáček pokud bude,

        další info když tak dodám ,ale vše je v odkazu.

        0 0
        • roud  

          Děkujem za nabídku určitě se na to mrknem a třeba někdo z nás i dorazí :O)

          0 0
        • kucka7  

          Tak doufám ,že někdo dorazí. Počasí nám přeje, tak by to mohla být hezká vyjížďka :))

          0 0
      • Cvoky  

        bylo to super! :)

        0 0
      • Cvoky  

        No jak tak koukám z okna tak jsme včera měli opravdu z ****** kliku co se počasí týče…

        0 0
    • roud  

      Tak oficiálně jsme včera založili první bobovej tým v HK http://www.youtube.com/watch…

      0 0
    • HonzaRez  

      Tož já jsem potkal v sobotu cca o půl páté tlupu silničářů u Bukoviny směrem na Kuňku, nebyli to místní ultras…?

      0 0
    • MartinT1  

      Ahoj.

      Vypadá to, že dneska bude jeden z mála letních dnů bez sněhu. Nevyrazil by někdo na chvilku (cca 50km) na silničku? Viděl bych to na odjezd 16:15 – 16:30 někde poblíž centra. Nepřidal by se někdo?

      0 0
      • Cvoky  

        KUA já chci taky – akorát musím od 3 školit. Jel bych hned…

        0 0
      • maajkee  

        Já mám od dvou odpolední, škoda, dneska by to fakt celkem šlo.

        0 0
    • maajkee  

      Pro mimofejsbůkáře :)

      Dnes v 17:00 sraz na Hrázce (na Splávku), poté nějaký kratší, spíše blbnoucí vyjížďka a šup se ohřát od cyklobaru :)

      0 0
    • roud  

      Dodatečně link na nějaký foto z otvírání hospůdek :O) http://azik.rajce.idnes.cz/…spudek_2013/

      0 0
    • smatly3  

      Plánuje se na zítra něco ?:) Minule se mě to nehodilo ;-)

      0 0
    • maajkee  

      Pro nefejsbůkaře.

      Tak zítra v 17 opět vyjížďka! 17:00 sraz na Splávku a hlavy děravý ať si nezapomenou průkazky, ti co ještě nejeli je dostanou! :)

      0 0
    • Tea_pack1  

      http://www.bike-forum.cz/…1–4–013.html

      Chystáte se někdo do Maštal? Zvažuju, že se s klukama pojedu projet, tak abychom zbytečně nebrali víc aut než je nutno:-)

      0 0
    • MartinT1  

      Ahoj.

      Chtěl bych se zeptat, zda někdo nevíte jak to vypadá s cyklostezkou HK-Kuks. Dá se tam jet bez problémů? Chtěl bych vyrazit v neděli s drahou polovičkou, tak ať to pak nemám na talíři.

      Díky.

      0 0
      • maajkee  

        Čus, hele už je to v pohodě. Jel jsem tam s manželkou v sobotu. Akorát je potřeba pak za Lochenicema se správně napojit zase k Labi.

        Tady podle těhle map zabloudit nemůžete :)

        0 0
        • MartinT1  

          Díky

          0 0
        • Iv15  

          a je to na silničku?

          0 0
          • maajkee  

            Co se týče silničky, tak cca 300–400metrů je polní cesta právě kus za těma Lochenicema, pak cca 1km udusanýho štěrku podél Metuje před Jaroměří a cca 200m metrů udusanýho štěrku pár km za Jaroměří. Takže jako dá se, my jsme to s Alešem jeli a to ještě ani nebyl asfalt na úseku Lochenice – Smiřice, teď už to je fakt téměř komplet.

            0 0
        • HonzaRez  

          Mně to ještě furt není jasné. Je tam ta cesta podél řeky od Lochenic nebo je nutné udělat tu idiotskou zajížďku po silnici do Skaličky a tam najet na polňačku, která vlastně ani podél řeky nejede…?

          Od začátku mi bylo jasné, že neojbtížnější je právě ten úsek od Lochenic a sázel jsem na to, že se na to soudruzi vypísknou, protože by to bylo sakra nákladné…

          0 0
    • MartinT1  

      Ahoj.

      Vypadá to na luxusní počasí, nepřidal by někdo dneska na silničku? (Cca 55–60km)Odjezd cca 16:30 od koupaliště naproti fotbalovému stadionu.

      0 0
    • roud  

      Já dneska razím směr kuňka na bajku aspoň protáhnout nohy od minulý neděle jsem neseděl na kole přidá se někdo ?

      0 0
    • Renny  

      Ahoj, plánujete zítra výjezd a berete i holky? Jezdím většinou sama, tak mě napadlo se zkusit přidat k vám. Pokud nebudu stíhat, tak se zas vrátím k individuálnímu ježdění :)

      0 0
      • HonzaRez  

        Tož kua, někdy bych se měl přidat taky… Neděle na silničkách se pořád jezdí? Pokud by to byla lehčí trasa, rád bych to jednou zkusil…

        0 0
        • Cvoky  

          snažíme se ty neděle taky držet – dáme vědět až pojedeme…

          0 0
      • Cvoky  

        jasně, že jedeme i zítra :) – akorát CB je zavřené :( – jasně doraž

        0 0
      • maajkee  

        Určitě doraž, tempo kdyžtak přizpůsobíme. Kvůli chlapům se nesnažíme, ale kvůli ženským vždycky :)

        17:00 Na Hrázce, srocujeme se vždycky kousek vzadu, tam jak je pak hnedka vedle hospoda na Splávku.

        0 0
        • Renny  

          Super, tak já dorazím, pokud nebude vyloženě lejt. Doufám, že vás najdu. Mám takového černo-oranžového (červeného) Spešla, kdyby jste tam někoho takového viděli zmateně bloudit :)

          0 0
    • Cvoky  

      Tak včera super účast – 14 lidí a to znamená rekord :). Počasí taky super. Takže díky všem zúčastněným a zase ve středu :)

      0 0
      • maajkee  

        Jo jo včera to bylo velký, to už bylo pomalu na dvě skupiny :) Škoda, že nebyl včera cyklobar, bychom to tam pěkně zabrali :)

        0 0
        • roud  

          V případě že by se uvažovalo o rozdělení na dvě skupiny jsem ochoten vézt tu pomalejší :O)

          0 0
          • Renny  

            Hlásím se do té pomalejší skupiny :)

            0 0
            • roud  

              tuhle středu jsem bohužel mimo Hradec ale další už na 1000% dorazím a v případě že by byla obrovská účast tak to klidně můžem nějak zkombinovat :O)

              0 0
    • roud  

      Tak včera jsem přivez RUSHE :O)

      0 0
      • maajkee  

        Pěknej, vysral bych se na nějaký jiný lakování, vypadá moc zachovale a líbí se mi dost ten simply design :) Tak to rychle nastroj a pojeď se s náma pohoupat! :)

        0 0
      • Pi†el  

        Dávám Rushovi rok, maximálně dva.

        0 0
      • lidumil  

        Nový? Výměna za Scalpela? Nebo rozšíření stáje?

        0 0
    • HonzaRez  

      Tak lidi, co zítra, mám se donutit vstát (sebere mi to životní energii na 5 let dopředu)…?

      Kde kdy jak?

      0 0
    • -Alan-  

      Mrtvý cyklista s vadným kolenem najezdil za poslední týden při cestách do práce svých prvních 250km letos. Věřím na zmrtvýchvstání, třeba uvěří i kloub. Bude to chtít asi trochu motivace, bude třeba se zastavit v CB :-)

      0 0
    • Cvoky  

      Tak včerejší pohodová vyjížďka na Kuňku…

      0 0
    • maajkee  

      Pro neFB :)

      Ve středu je v plánu delší výlet.

      Vlak z HK do Strakoče (Náchod) jede z hlaváku v 10:04 a je tam za 35 minut. Sraz v 9:45 u pokladen.

      Trasa bude takováhle je možné že se v průběhu ještě malinko bude lišit.

      Cestou se někde stavíme na občerstvení, případně na jídlo, pravdepodobně v Pekle. :)

      Takže kdo chce jet, tak středa 9:45 u pokladen na hlaváku.

      0 0
      • Cvoky  

        šmejdi…

        0 0
      • MartinT1  

        závidím

        0 0
      • maajkee  

        Tak nakonec to asi neklapne. Nebo už to není v mojí režii, já jsem nachcíplej a potřebuju se dát do cajku na víkend.

        0 0
        • atlet  

          Poslední rozloučení.

          Dne 1.5. se ukončil svůj život ve věku necelých 5 let plášť Kenda K-rad. Zítra bude zpopelněn. A to doslova, jelikož ho hodím do popelnice. Jelikož Cyklomax jej už nevozí, páč se prodalo jen málo kusů, tak ho nahradil hodně podobný, ale nový model od Brave Machine.

          P.S. Jeho dvojče, má už od podzimu, kdy jsem trefil bokem retardér taky škubu, ale prozatím ještě žije.

          0 0
    • MartinT1  

      Dneska jako obvykle?

      0 0
    • maajkee  

      Pro nefejsbukáře, tady je jedno video od Míry ze středeční vyjížďky cca před 14 dny.

      0 0
    • Kubiczech  

      Jedete někdo zítřejší Okolohradec nebo ten mordor dorazil i pod lízátka?

      0 0
      • maajkee  

        Já jel a to co bylo v lese, to jsem tady snad nikdy nezažil, bahení lázně jak svině! :)

        0 0
    • honzour  

      Jedete se zítra podívat na Jardu Kulhavýho www.hledasevitez.cz ?

      0 0
    • maajkee  

      Tomáši, prosimtě, jak jsi veden na facebooku? Hledal jsem Tomáš Šmatolán, ale najde mi to jen nějakýho prcka, ale tebe vůbec.

      0 0
    • rostreet  

      Berou se do té vaší grupy cyklonováčci? Že bych někdy vyrazil s vámi. Nebo jste uzavřená společnost? :)

      0 0
      • maajkee  

        Uzavřená společnoct rozhodně nejsme :) Klidně někdy ve středu doraž. Sraz je každou středu v 17:00 na Hrázce (na Splávku, to je hned vedle).

        0 0
        • rostreet  

          Poznávací znamení je jaké? :) A jak moc jsou náročné vaše vyjížďky?

          0 0
          • maajkee  

            Poznávací znamení je takový, že uvidíš skupinku cyklistů čekajících před hospodou, nic složitýho :)

            Nedávno tady bylo tohle video pro představu :)

            0 0
    • HonzaRez  

      Tož chlapi, jak to vypadá s těmi silničářskými nedělemi? Teď to vypadá na výjimečně pěknou neděli…

      0 0
      • Cvoky  

        no já to vidím pozitivně – musíme trénovat na Ještěd :)

        0 0
        • HonzaRez  

          Šmankote, na Ještěd nejedu…

          0 0
          • Cvoky  

            Na Ještěd a zpět jedeme v sobotu 22.6. – teď v neděli to vidím na nějakej trénink – říkali jsme s Majkem směr Deštná – třeba na Prázovku

            0 0
            • arnostik  

              V neděli bych se mohl možná přidat :-)

              0 0
            • HonzaRez  

              Mno hezký… Takže pro to vypadá, že bych si s vámi kousek pošlapal a hned, jak bych začal padat do mdlob, bych se mohl začít vracet…

              Tak kdy a kde?

              0 0
    • rostreet  

      tak dnes jsem bohužel nemohl dorazit. Bike trochu nebrzdil, tak jsem mu nadělil nové brzdy. A tím vyvstává otázka. Nějaký šikula co mi zkrátí za úplatu hadice? Ne, že bych byl levej, ale nikdy jsem to nedělal, tak to nechci podělat. Dal bych to do servisu, ale to je na dlouho :-(

      0 0
    • HonzaC  

      Zdar Hradečáci, nemohl by mně dát někdo nějaký nástřel trasy (třeba z sportrackeru, cykloserver, nebo jen hlavní body), která by nebyla jen po klasických hradeckých lesních dálnicích, ale našlo by se tam i něco zajímavějšího pro zpestření? Vyjíždět budu z Chvojna u Holic. Velké díky, Honza

      0 0
      • maajkee  

        Pokud budeš vyjíždět z Chvojna, tak ideální jet po zelený na Poběžovice a tam se napojit na modrou. To je fakt pěkná cestička s hupama nahoru dolů, po modrý dojedeš až na Suté Břehy, kde se napojíš na žlutou a to je další krásná cestička ve svahu na orlicí plná technických pasáží. Před Štěnkovem se odpojíš podél orlice do Krňovic. Pak po červený na Běleč nebo vyjedeš nahori do kopce po silnici a je udělanej krásnej trail podél Šanoveckýho potoka do Bělče.

        Tady máš záznam jedný naší středy, kde je přesně to co jsem popsal. Jestli nemáš garmin connect a nestáhneš gpx, tak ti to někam pošlu.

        0 0
        • HonzaC  

          Díky Michale! Já si to nastuduji a zapamatuji (snad). Jinak pojedeme v sobotu odpoledne, i v neděli. Se zastávkami v Bělči, nebo v cyklobaru, tak se třeba někde potkáme. Popřípadě dej vědět, jestli někde budete, pojedeme ve 3 lidech.

          0 0
        • antiviruss1  

          tak já jsem tady na ten odkaz včera náhodou narazil a dneska jsem ho jel zkusit a fakt luxus… tímto bych ti rád poděkoval že jsi tu trasu zveřejnil :)

          0 0
        • GiiP  

          Přidávám dík za trasu maajkee. Dnes jsme jí byli projet z Nového HK po zelené. A na nejlepších místech nebyla ani noha.

          0 0
          • maajkee  

            Jo jo, ono se tady tady občas na bajka něco pěknýho a zábavnýho najít i když tady nemáme kopce :) V podobným duchu jezdíme každou středu a je i pár dalších pěkných cestiček.

            0 0
            • antiviruss1  

              a nemohl bys sem dát nějaký trasy, podobnýho stylu?

              0 0
              • maajkee  

                Tohle motání nad Vysokou je třeba taky fajn.

                Jeden čas jsem měl takovou vizi, že bych založil web a dával tam nějaký pěkný trasy se záznamen, popisem, případně i fotkama, ale nějak jsem s k tomu nedostal :)

                0 0
    • maajkee  

      Čirou náhodou není tady někdo kdo by používal garmina a měl záznam z některýho ročníku okolohradce? Já jsem si letos na závod garmina zapomněl a chybí mi to v evidenci letošních kilometrů na garmin connectu :)

      0 0
    • maajkee  

      Tady je to teda mrtvý, smrt facebooku! :)

      0 0
      • atlet  

        Amíci mne fakt štvou.

        Tyto brzdy jsou na prodej za 11 litrů.

        Fakt by mi seděly k přehazce a klikám, který už má a ke smyku, kterej snad bude pozítří.

        Jenže bulík to má napálený s cenou jako prase.

        0 0
    • race bike  

      Tak si říkám, koho všechno to ráno při cestě do práce a odpoledne po práci potkávám mezi HK a Jaroměří?

      :-)

      0 0
      • maajkee  

        Tam si myslím, že asi nikoho z nás :) Já tam semtam odpoledne jedu na silničce.

        0 0
      • smatly3  

        Možná i mě, jednou na silničce nebo taky na fullu jak kdy :) Mladá bydlí v Ruseku. Třeba dneska okolo 17hod. jsem potkal někoho na silničce právě v Ruseku.

        0 0
    • maajkee  

      Tak co je Roude, nějak jsi zaspal! Kde je nový vlákno pro rok 2014? :)

      0 0
      • roud  

        Zaspal zaspal nějak na BF nechodím poslední dva roky xD xD xD vezmeš si ho na starosti Majku nebo se ho mám ujmout ?

        0 0
    • maajkee  

      Nové vlákno 2014

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.