• roud

    Tak rok se s rokem sešel a pomalu nám začíná dálší sezóna. :O) Zde je místo pro všechny bikery a silničáře z východních Čech, aby si mohli na BF domlouvat švihy a jiný akce. Všem přeju pěknou sezonu plnou spousty příjemně najetejch kilometrů. :O) Jinak letos bych chtěl objet co nejvíc akcí ať už závodních nebo ne tak doufám, že se občas někdo z vás přidá :O)

    0 0
    • Kublaj  

      já se někdy přídám určitě ;) minulej rok sem toho moc nestihl najezdit tak bych si to letos rád vynahradil :D

      0 0
    • maajkee  

      Když já se bojím, že Vám nebudu stačit a budete se mi smát :))

      0 0
      • roud  

        Mě budeš stačit určitě neboj :O)

        0 0
      • bukajcze  

        Me taky budes stacit:)

        A pokud si najdu cas ve svem nabitem maturitnim roce, tak se k vam snad pridam:)

        0 0
        • roud  

          prosimtě maturitu udělá každej kdo neni uplně vyjetej ;O]

          0 0
          • bukajcze  

            To sice jo, ale ja potrebuju do prumeru 1.5, aby mi dali +2 body na farmacku v Brne…

            0 0
            • lidumil  

              V Brně je farmačka? Na MU?

              0 0
              • bukajcze  

                Jj…

                0 0
                • maajkee  

                  sakra, pojďme už jezdit :) začínám mít absťák!

                  0 0
                  • bukajcze  

                    Ten už mám půl roku:D

                    0 0
                  • Kublaj  

                    já už ho mám taky, ze zoufalství už koukám i na záznamy bajkových závodů :o)))

                    0 0
                    • maajkee  

                      hehe :) poslední měsíc už jsem nejel ani jednou na cyklotrenažeru, hnusí se mi, fuj :) už chci do lesa, do přírody, ke zvířátkům! :) … a na pivo… :)

                      0 0
                      • Kublaj  

                        mě se hlavou honí myšlenka že zejtra vyjedu ale uvidím jak se mi do toho sajrajtu bude chtít :/

                        0 0
                        • maajkee  

                          tak kde si dáme sraz? :)

                          0 0
                          • Kublaj  

                            no já chtěl jet spíš směr ŽH :) ale jestli znáš nějakou cestu mezi HK a Pce? ;)

                            0 0
                            • maajkee  

                              směr ŽH bych taky jel, ale z HK to je daleko. Přemejšlím jaká cyklo trasa by mohla bejt průjezdá v tuhle dobu :/

                              0 0
                              • Kublaj  

                                toť otázka :)

                                0 0
                                • maajkee  

                                  myslím že jedině asi nějaký silnice, bukovina, němčiče, dříteč, újezd a tak.

                                  0 0
                                  • Kublaj  

                                    tak klidně můžem, popřípadě můžem prubnout nějakou lesní cestu u Dřítče ;)

                                    0 0
                                    • maajkee  

                                      v kolik tak bys to viděl? jí si zejtra můžu udělat čas třeba už dopoledne, nebo klidně nějak po poledni.

                                      0 0
                                      • Kublaj  

                                        od kolika můžeš? ;) já mám čas celej den

                                        0 0
                                        • maajkee  

                                          no, tak teoreticky bysme mohli třeba dopoledne, třeba v 10 v bukovině? myslím že to stejně dlouho nevydržíme, páč bude kosa jak svině :)

                                          nebo v Dříteči?

                                          0 0
                                          • Kublaj  

                                            oki, tak v 10 v Bukovině ;)

                                            0 0
                                            • maajkee  

                                              Tak jo, no ty voe, to abych si nařidil budíka :)

                                              Budu mít kolo značky GT :)

                                              0 0
                                              • Kublaj  

                                                hele já si říkal to samý ;D ptz sem teď zvyklej vstávat v 11 :D

                                                0 0
                                                • maajkee  

                                                  Tak jo, jdu radši už chrápat, kdyby něco moje číslo 774560367.

                                                  v 10 v Bukvovině, kdyby to tady někdo ještě čet, tak ať taky dorazí :)

                                                  0 0
                                                • bukajcze  

                                                  … závist:D Já musím v 6:40 vstávat do školy:D

                                                  0 0
    • Neil100  

      Díky za přání, tobě taky, těšim se až to na jaře provětráme, ale to je ještě dlouhá doba tunění a špekulování :-)

      Těšim se na tvuj novej stroj, tak šup šup

      0 0
      • roud  

        novej stroj je bohužel stejně daleko jako to jaro xD xD xD

        0 0
        • Kubick  

          nekecej, nevěříme ti, už to doma tajně skládáš!

          0 0
          • roud  

            heh kéž by rád bych ho měl alespoň v první verzi na hospůdky pojízdný :O)

            0 0
            • Kublaj  

              a co je v plánu za nový kolo? :)

              0 0
            • Kubick  

              a pak nebudeš bumbat, abys ho někde v polích nepoložil.. To ne chlapče, postav si hezky nějakou Meridu na přechodný období, třeba si ti nakonec zalíbí :)

              0 0
              • roud  

                jj dyť říkám merida + reba + sram + ričí bude to prostě dělo…

                0 0
                • Kublaj  

                  merida? a já myslel že třeba nějakej jinej canonndale ;)

                  0 0
                  • roud  

                    Rád bych něco takovýhohle tak uvidíme…

                    0 0
                    • Kublaj  

                      to už je lepší :))

                      0 0
                      • roud  

                        I merida může bejt slušný kolo ale do toho cannondalu to má proklatě daleko…

                        0 0
                    • maajkee  

                      Chceš mít prdýlku ve větším pohodlíčku což? :)

                      0 0
                      • roud  

                        Mno tloustnu a lenivým tak sobě musim přizpůsobit i kolo…

                        0 0
                        • maajkee  

                          No, to já teď po svátkách taky docela nakynul :) Scalpel je suprózní bajk, joo, to bych taky bral.

                          0 0
                          • roud  

                            jj jen sehnat rám leftyn je plna ebay ale rámů v barvách team replika a velikosti M moc neni :O(

                            0 0
                            • maajkee  

                              já po scalpelu občas taky pošilhávám, přemejšlím, že bych na jaře pořídil něco takovýhodle: scalpel

                              0 0
                            • Smazaný účet  

                              leftynu uz mas? me se za ni nechce davat 1000 USD

                              0 0
                              • maajkee  

                                Před vánocema jsem koupil bráchovi tuhle

                                lefty

                                není to carbon, ale za ty prachy myslim super.

                                0 0
                                • Smazaný účet  

                                  hm a platil jsi u tohodle clo? nebo to prošlo bez povšimnutí? To udělá na ceně taky velkou pálku s poštou…

                                  0 0
                                  • maajkee  

                                    doufám, že bez cla, mělo by to přijít tenhle tejden, měl jsem za to že clo se platí jen za nový věci ke kterejm je papír s cenou. Dle čeho by u použitý věci, u který nevěděj jakou má cenu počítalo clo?

                                    0 0
                                    • maajkee  

                                      no jsem na to zvědavej, dám sem určitě vědět, kolik to kdyžtak bylo.

                                      0 0
                                    • Smazaný účet  

                                      ne clo se myslím platí i u použitých věcí, neplatí se u věcí do 150 Eur, jde o to kolik budeš mít na balíku. Dražší občas projdou bezproblému, občas ne..

                                      Jo a vlastně o CLO ani tak nejde, největší problém je daň.

                                      0 0
                                  • roud  

                                    já už bych si připlatil za carbonku pak tě to bude akorát furt hlodat žes to neudělal :O( a rozdíl ve váze bude dost markantní…

                                    0 0
                              • roud  

                                nemám ale počítám s tim že vyjde na těch 15–20

                                0 0
              • roud  

                jo jinak fotky kubíka se ti fakt povedly :O)

                0 0
    • acidb  

      Koukám jak blázen, pár dní po N.R. a pomalu to dohání počet příspěvků z loňského roku:-). I já doufám, že společně najedem a hlavně:-), vypijem, nějaký ten km a půlitr pocestného ionťáku:-). Nicméně, koncem roku mě přibyla jedna moc krásná starost, která prozatím odsunula bika na 1,2-hou kolej, viz. foto:-).

      0 0
    • roud  

      !!!Sněží!!!

      0 0
      • maajkee  

        BRUTÁLNĚ!!! :)

        0 0
        • roud  

          Zejtra budu muset do práce Busem místo kola :O(

          0 0
          • maajkee  

            Jde o to, jestli se ten bus vůbec probrodí tím návalem :)

            0 0
            • roud  

              mno včera mi měla jet městská ve 12:00 a jela ve 12:45 tak horší už to snad nebude xD

              0 0
              • maajkee  

                ty voe, tak to je síla, ještě, že mhd nejezdím. Já jak sednu v na pdozim nebo v zimě do mhd, tak mě tam hned nakazí nějakej chrchloun, radši na kole i v nečase :) jezdím do práce zadem přes ten železnej most pro trubky z opatovic, tam je klid, žádná městská dopravní panika :)

                0 0
            • roud  
              Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
              0 0
    • Kublaj  

      jezdíte v tomhle počasí někdo? :)

      0 0
      • maajkee  

        Já :) včera jsem jel do práce trochu delší cestou před novej hradec, pak do lesa a přes malšovice do práce, cca 10km asi ua hodinu a půl, fakt sranda :)

        0 0
      • roud  

        Myslim že asi nikdo se zdravym rozumem člověk akorát ohrožuje sebe a svoje okolí…

        0 0
        • maajkee  

          Myslíš, že nemám zdravej rozum? To jsem se torchu urazil :)

          Každopádně nevím jak cestou po chodníku nebo v lese ohrožuju svoje okolí, ono ani na silnici nebyly skoro žádný auta, právě mě to přišlo včera parádní.

          0 0
          • roud  

            mno ono stačí i jen jedno auto nebo chodec a může to bejt konečná nebo nákej úraz…

            0 0
            • maajkee  

              neboj, nejezdím na silnici abych moch spadnout pod auto :) a chodci v takovým počasí nechoděj a i kdyby tak pochybuju že bych při rychlosti 5–7km/h nějakýho chodce po nárazu zabil :)

              Tolik se neboj chlape :)

              0 0
          • Kublaj  

            já přemýšlel že bych tu projížďku zkusil dneska, ale nějak se mi do toho nechce :-D na silnici bych si asi netrouf, tak by to případně jistila nějaká cesta v okolí mimo silnici, ale ta lenost a pohodlí dneska vítězí :D

            0 0
            • maajkee  

              To já už bych někde lítal, kdybych nebyl zavřenej ve worku :/

              0 0
              • Kublaj  

                já už bych někde lítal být nad 5°C bez deště :-D popřípadě ještě mít s kým vyrazit :/:D takhle to beru spíš jen takový vyblbnutí s bajkem na sněhu :)

                0 0
                • maajkee  

                  Jasný, jde jen o vyblbnutí, to já už bych si přál tak 10 nad nulou, bezvětří a slunečno :) Třeba můžem někdy i vyrazit společně, ale nejsem žádnej závodník :)

                  0 0
                  • roud  

                    a co běžky myslim že to počasí přímo vybízí k tomu je vytáhnout ? :O)

                    0 0
                    • maajkee  

                      To jo, hned bych šel, ale máme je s přítulkou na chalupě v železnejch, tenhle tejden se tam chystáme, už se těším.

                      Co tak ale můžu říct, mnohem víc potlučenej jsem vždycky z běžek, než když jedu ve sněhu na kole.

                      Láká mě to na běžkách sjížděť všechno co se dá :)

                      0 0
                    • Kublaj  

                      mít nějaký už na nich jsem, ale s financema je to teď špatný :)

                      0 0
                  • Kublaj  

                    proč ně :) já zase jezdím na bajku docela krátce takže mi to taky nejede nějak super rychle :D

                    0 0
        • lidumil  

          No každopádně to byla dneska paráda :-)

          0 0
      • Pi†el  

        V tomdle pocasi se da jezdit akorat po vyhrnutejch silnicich a to je na hovno.. Ale byl jsem se svest v pondeli a utery a bylo to parada. Venku fest kosa, snih promrzlej, takze se dalo jezdit po vsech vyslapanejch cestach.. parada

        0 0
      • bukajcze  

        Ne :( Nová merida(z pojistky) stále čeká v obyváku na první projížďku… tak aspoň můžu postupně dokupovat věcičky:) (už jen blatník):D

        0 0
        • roud  

          už se to blíží a neboj nejseš sám taky mi tu čeká kolo na první trip :O)

          0 0
    • roud  

      Zdarec lidi schánim někoho kdo by mi nafotil new bike nemáte někdo nákej tip ? ? ? případně pokud si někdo troufáte a máte možnost i místo rád vás testnu :O)

      0 0
    • Brozik  

      zdarec mohl bych se někdy přidat na vyjiždku? jsem rad ze jsem narazil na nejakou partu z HK, protože minulou sezonu jsem jezdil az do Pardubic abych se mohl projet s vice lidma, tak velmi rad uvitam kolektiv z HK,:)

      0 0
    • Brozik  

      :D:D to vypadá na partu veselých lidi, to je paráda :) rad se přidám, zítra ráno mám vejšku až od odpoledne takže to asi pojedu dopoledne projet, aspon hradecký ulice, led je stale zradny a naslapy jeste zrádnější :D

      0 0
      • roud  

        je vidět že se toho nebojíš a ani naše blbý kecy tě neodradily paráda :O)

        0 0
        • Pi†el  

          Takze dame trojku ?! :)

          0 0
          • roud  

            ještě vemem neila ať máme nákou babu…

            0 0
            • Neil100  
              Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
              0 0
          • maajkee  

            ježiš, tak to bych nemusel vidět :))

            0 0
            • roud  

              zima je dlouhá a všichni už se těšíme na léto na bajk a pivko…

              0 0
              • Pi†el  

                Mno s babou je to lepci. Vemem Krema ?

                0 0
                • roud  

                  kdo maže ten jede ;O]

                  0 0
                  • Pi†el  
                    Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
                    0 0
              • maajkee  

                No to já taky, ale ne na trojku s chlapama :) mimochodem když se člověk těší třeba na pivo, už to prej značí že je alkoholik :) Mám pocit, že to je 95% čechů :)

                0 0
                • roud  

                  mno myslim že každej se neustále na něco těší takže těch závislech bude ke 100%

                  0 0
                  • maajkee  

                    každej ne, je mezi náma spousta lidí co se léčej s depresema, ty se právě bohužel na nic netěšej. Ale to už je z jinýho soudku, já mluvil hlavně o tom alkoholu :)

                    0 0
      • Pi†el  

        Me se nelibi ten pisek vsude po chodnicich:(

        Co studakujes?

        0 0
        • bukajcze  

          Radeji pisek nez snih… do patku ma zase pripadnout hromada sněhu:( kde je to JARO?

          0 0
          • maajkee  

            No jaro začíná až někdy ke konci března :) Nicméně stanovil jsem si datum sobota 27.února na první jarní trip na bajku, ať bude počasí jaký bude, nic mě nezastaví, když se někdo přidá budu rád :)

            0 0
            • roud  

              mno já budu schopnej říct až 26tyho zda du druhej den do práce nebo ne :O(

              0 0
    • Brozik  

      :D to vypada na slušnou akci, kdo bude dělat mamču a tatku :D budu spíš cyklista prihlížející :D studuju tady na univerzitě na pedáku obor telocvik, takže ke sportu mám hodně blízko a cyklistika je super, chci letos objet vsechny zavody nebo co nejvice zavodu ze serie cyklomaraton tour :) tak uvidime, musim chytat formu,:)

      0 0
      • Pi†el  

        Zavodak! To te prejde.. :-D

        0 0
      • Pi†el  

        Jdes za tyden v utery na UHK party do AC? Bo jak se ta akce menuje.. ?

        0 0
        • maajkee  

          AC mělo myslím nedávno nějakej *******, že se tam někdo ožral a nadával tam nějakýmu bejvalýmu vojákovi co sedí vedle na vrátnici a něco snad rozbíjeli.

          0 0
    • Brozik  

      no uvidime, zatim me to bavi, dřiv jsem jezdil jen tak a jednou jsem zkusil zavody a dost me to chytlo a taky me na to navodila parta se kterou jsem jezdil z pardubic od Scott týmu, jinak zitra dopoledne spis projedu jen silnice, ten pisek na chodnikach neni zrovna to prave, spis takova zahrivacka,,,ty jo o ty party ani nevim, to je porad neco :D to bych jen nekam chodil ale AC znam moc dobre chodim tam, mozna se tam objevim :)

      0 0
      • maajkee  

        docela pěkně se teĎ jezdí tady

        jsou tam vyšlapaný cestičky od lidí co tam choděj péšo, udupanej podklad, takže tam je spousta takovejch singlíků a jede se na tom kupodivu pěkně, kole řeki a slepáho ramena se to dá vzít, uplně ve městě to je na prd.

        0 0
      • Pi†el  

        Tak si me tam najdi, dam rec. Na 99% tam budu :)

        0 0
    • Brozik  

      ty jo to ani nevim a to znám syna majitele, vim ze tam meli akorat problémy pred vanoci s rvackou a taky s alkoholem ze tam pili nezletily a jeste k tomu vlastni, tak tam byl nejaky rozruch

      0 0
      • maajkee  

        To znáš Maria?

        0 0
        • Brozik  

          znám Kubu, starší bráchy znám jen od vidění

          0 0
          • maajkee  

            majitel AC je prima chlap, hodně nám pomohl v začátcích s muzicírováním, když jsme tam u něj mohli vrzat ten náš grunge punk metal :))

            0 0
    • Brozik  

      díky za odkaz, vim kde to je ja kousek od tamtud bydlim, mam to do lesa hodně blízko bydlim jak je ta nová část na plachtě za kárem tam u koní, takže to mám blízko se tam zajedu zitra podivat diky :) je fakt ze ve meste je dost provoz a samy semafor to se furt jen zastavuje a nic z toho

      0 0
      • maajkee  

        Jasný na nový plachtě jsou potraviny a pekárnička, tam chodím z práce pro žrádlo když mám hlad :) Ty jo, je to nedávno co tam byla holá pláň.

        0 0
      • roud  

        Tak to máš i blízko do cyklobaru hehe…

        0 0
        • maajkee  

          Hele normálně já kolem toho cyklobaru jezdím tak strašně často a nikdyj sme tam nezajel, protože mě strašně odrazuje ten název :) Nemám rád když se něco takhle úzce specifikuje :) Musím to letos napravit.

          My jezdíme spíš do Bělečka na farmu, tam maj dobrýho Krákoru a klokaní stejky :)

          0 0
          • Brozik  

            jj potraviny a pekarnicka jsou ode mne par kroků kolem jezirka a jsem tam, ale neni to zrovna levne aspon ty potraviny pekarna je uz lepsi, aspon na medovnik :) jj cyklobar je blizko, nechaval jsem si tam parkrat davat do kupy kolo kdyz jsem si s necim nevedel rady pred zavody a nejaky udrzby, nemaji to tam spatny, cyklisticky prostredi, pohodový lidi, me to tam vyhovuje i kdyz taky casto jezdim do belecka, ale ta hospoda tam uz skončila co aspon vim, tak jedine vzdy o vesnice dale do krnovic :) tam maji dobrou cesnecku a za trebechovicema dobry cesty na jezdeni

            0 0
            • maajkee  

              Skončila? vždyť jsme tam byli ještě někdy v prosinci, nebo v listopadu na polívce a pivku :)

              jj, medovník, to je věc :)

              0 0
              • Brozik  

                no pokud myslis tu hospodu tam u silnice tak jsem slyšel že ten majitel ji prodal že už tenhle rok nebude v lete fungovat, pokud to nikdo nekoupi, je to docela škoda, jezdilo tam hodne lidi a predevsim cyklistu

                0 0
          • roud  

            musíš letos napravit je tam opravdu výbornej kolektiv lidí…

            0 0
            • maajkee  

              když je jsme takovej dost asociální typ :D ale jak si dám pár piv, tak se stávám docela sociální :)

              0 0
              • Brozik  

                :) to kazdej, ale tam jsou fakt pohodovy lidi, spis starsi takovy nadsenci :)

                0 0
                • maajkee  

                  Tak to je fajn, to se mi tam bude líbit, já mám starý lidi rád :)

                  0 0
                • roud  

                  a ještě jako bonus maj dobrý pivo klobásy a servis :O)

                  0 0
                  • maajkee  

                    dej si dobrý pivo, klobásy a servíc :)

                    No doufám, že s Váma letos dám nějakou vyjížďku a zajdem tam.

                    0 0
                    • roud  

                      o to nemám strach jinak doufám že se všichni sťuknem na otvírání hospůdek na začátku dubna…

                      0 0
                      • maajkee  

                        Jo to bych chtěl, na zavírání jsem teď tvrdnul v práci, brácha byl a prej super, akorát přijel poměrně zas.anej :)

                        0 0
                        • roud  

                          tak to je to poslední trochu bláta ale jak otvírání tak zavírání vždycky stojí za účast bejvá tam bezva atmosféra spousta super lidí, pár pěknejch kol a spousta merid…

                          0 0
                        • Kublaj  

                          Zavírání bylo good, horší ovšem byla zpátečný cesta do Pce na bajku :o))) Po otvírání snad radši pojedu domů vlakem :o))) A bláto k Mtb svým spůsobem i patří ne? ;o) Jinak atmosféra a lidé byli vážně super, otvírání se taky hodlám zúčastnit :o)

                          0 0
                      • Pi†el  

                        Doufam, ze to nebude vikend pred velikonocema, to bych zas nemoch :!(

                        0 0
                  • Brozik  

                    souhlasim :) je to asi nejlepsi podnik pro cyklisty po hezke vyjizdce parada:) a nebo ja tam chodim i jen tak treba na kofolu kdyz mam chut pesky se psem:)

                    0 0
          • Pi†el  

            Dobryho Krakorou nekde v okoli HK! Jaktoze jsem to jeste neobjevil! Sakra, jdu si dat 5× Otče Náše.. :)

            0 0
            • maajkee  

              jj, měl bys tam zajet, sice je tam v létě dost much, ale jinak je to tam fajn :)

              0 0
              • lidumil  

                dost je hodně podhodnocenej počet :-) Si myslím, že je kolem Hradce mnoho lepších míst.

                0 0
                • maajkee  

                  A to já si zase nemyslím :) Třeba loni byli extrémní vlhka a vedra, těch much bylo už fakt presráno, ale jindy to nebejvá tak hrozný, nejlepší to tam ale je na jaře a na podzim.

                  0 0
                  • lidumil  

                    No proti gustu… Jám měl moc rád hospodu v bývalým amfiku ve Vysokým Chvojnu.

                    0 0
                    • maajkee  

                      jj, tam to bylo moc pěkný, ale dobrý je to i na návsi ve Vysokým Chvojně, myslím, že tam točej taky Krakonoše :)

                      0 0
                      • lidumil  

                        Jo a taky tam maj občas vepřový hody hody doprovody :-) Moc pěkný místo je Mazurova chalupa, jen tam jezdí hospodskej z Bělče s karavenem, ale klobásky má docela ucházející :-) a točil Bažanta.

                        0 0
                        • maajkee  

                          Jasan, letos prej by tam měla bejt už regulérní hospoda a ne jen karavan. Už se těším.

                          0 0
                      • Pi†el  

                        Tocej, ale vzdycky, kdyz sem jel okolo, tak bylo zavreno :(

                        0 0
                        • maajkee  

                          Divný, mě se ještě nestalo abych tam přiejel a neměli otevřeno :) Možná jednou.

                          0 0
                          • Pi†el  

                            Asi mam kliku. Ja jel teda okolo jen asi 3–4×..

                            0 0
                          • lidumil  

                            Otvírejí o víkendu asi až ve 14.00 a když vyrážím dopolko, tak mají zavřeno.

                            0 0
                            • roud  

                              mno cyklobar má taky až od 15:00 normální lidi dopoledne choděj totiž do práce ;o]

                              0 0
                              • maajkee  

                                no jo, dělám na směny, takže jsem asi nenormální :/

                                0 0
                                • roud  

                                  nj já každej den o půl třetí končím v práci a pak mám celý odpolko volný :O) (většinou)

                                  0 0
                                  • maajkee  

                                    No jo, já mám tejden noční, tejden odpolední, tejden ranní a tejden volno, docela jsem si na to zvyk a ten volnej tejden každej měsíc mě hodně vyhovuje :) Ještě mám takovou práci, že tady vlastně moc práce nemám a stihnu přitom ještě zlehka provozovat živnostenskou činnost :)

                                    0 0
                              • lidumil  

                                já tam byl takhle vždycky o víkendu :-)

                                0 0
                            • maajkee  

                              Tak to je možný, já tam většinou právě jezdím ve všední dny, když dělám kratší vyjížďky, když jedu o víkendu jezdím spíš směr orlický hory, opočno, dobruška, nebo směr dvůr králové.

                              Tak proto jsem asi nezažil že by tam měli zavřeno.

                              0 0
              • Pi†el  

                A farma tam je kde? O:)

                0 0
                • maajkee  

                  no přímo tam v Bělečku, když se zeptáš, tak ti to každej řekne, říkaj tomu po americku ranč :)

                  Půjčujou tam i koně na projížďky.

                  0 0
                  • Brozik  

                    raději kolo s koněm si moc nerozumim:)to by dopadlo blbě

                    0 0
    • marekmaue  

      ahoj všem.. jsem v pce na intru a za týden se vrhnu na najíždění km. Většinou pce, hk a okolí. pondělí-pátek cca 700km tejdně. nemá někdo zájem mi dělat sparingpartnera??

      silnice! :D

      0 0
    • bukajcze  

      Jezdíte někdo i v noci? Podle mě je to nejlepší čas na letní projížďky, jak není takové vedro, a v tý tmě více roste hladina adrenalinu:)

      0 0
      • maajkee  

        Já jen když se v létě nějak moc dlouho zdržím v hospodě a pak jedu po tmě domů :)

        0 0
        • bukajcze  

          Právě totiž uvažuju, jestli má cenu na novým kole zase dělat noční výbavu…

          0 0
          • Pi†el  

            Kdyz v noci, tak po tme, ne!?

            0 0
            • bukajcze  

              Po tmě je to super:D Když jedeš podle te mezery mezi stomama nad tebou a pak nevidíš strom před sebou:D (vlastní zkušenost) – od té doby jezdím se zaplýma světlama

              0 0
      • Pi†el  

        Ja mam rad vedro!

        0 0
        • roud  

          Vedro až tolik nevadí hlavně když je co pít :O)

          0 0
        • Brozik  

          raději ve dne, v noci není vidět a nehoda se může stát hned, třeba jen kvůli kořenu, abych něco viděl tak bych potřeboval dálkový světla z auta:)

          0 0
          • bukajcze  

            V nocie jen po cestach myslim:)

            0 0
            • Pi†el  

              Vy rikate cesta asfaltce, vid ?

              0 0
              • roud  

                i asfaltka po tmě může bejt zrádná viz Luční…

                0 0
                • acidb  

                  Asfaltka ne, spíš odvodňovák postavený z pořádnejch šutrů:-).

                  0 0
                  • roud  

                    nazdar kolego rád tě tu taky vidím :O) co malej jak s ním válčíte ? jinak ta asfaltka je tam výborná rozjezdovka :O(

                    0 0
                    • acidb  

                      Už se těším na kolo, bo všechny cesty v okolí jsou zasněžený, silnice rozsolený a tak aspoň ladím kondičku na běžkách. Co se týká Juniora, nějak si teď nevzpomínám, kdy sem se naposledy pořádně vyspal:-).

                      0 0
                      • roud  

                        S těma silnicema a sněhem je to fakt blbý mám doma novej bike a nemůžu se dočkat až ho pořádně testnu a junior se časem sklidní zas ber to tak že kdyby byl klid něco by nebylo ok takhle aspoň víš že se dožaduje vaší pozornosti :O)

                        0 0
                        • acidb  

                          Takže už budeš mít taky pod zadkem nějaký ten cenťák zdvihu:-)? Pokud máš fotku, pošli mě ji na mail, ať ti můžu ten asijskej zázrak zkritizovat:-). Já mám na kole ještě bahno ze zavírání hospůdek, pak už jsem jezdil jen zimáka a od ledna jsem neseděl na ničem. Pomalu začínám vybírat vozík a těším se na jarní slunce, začínáme mít trochu ponorku:-(.

                          0 0
                          • roud  

                            Tohle sou jen takový provizorní fotky teď ho přestavuju k obrazu svému :O)

                            0 0
                            • lidumil  

                              Co s ním plánuješ? Z E-baye?

                              0 0
                              • roud  

                                mno v podstatě oproti tomu co sem ho dovez domů ( z čech ) tak je nová sedlovka, sedlo, představec, rodla, brzdy, rohy pláště, kotouče, sedlová objímka, gripy pak nákej titan v podobě šroubků a možná ještě náký blbiny celkově spadla váha pod 10 kilo s pláštěma 2,2 :O)

                                0 0
                                • lidumil  

                                  Tak to Ti zůstal v podstatě jen rám s vidlí a kolama, ne? :-)O. Byl novej? Jo kdy dneska končíš, že bych Ti zavolal? Já byl včera večer ještě na hokeji :-X

                                  0 0
                                  • roud  

                                    mno zbude mi toho víc rám,kliky,vidle,ko­la a řazení xtr vše ostatní sem vyměnil jinak byl rok jetej ale dostal sem ho fakt v perfektnim stavu :O) jo ještě sem samozřejmě vyměnil kazetu dal sem kladky kcnc na keramice do šaltru, řetěz a pedály xD já popravdě ani nvm v kolik přesně končim ale ± po půl třetí bych chtěl vyrazit dom…

                                    0 0
                            • Kublaj  

                              teeen je pěkneeeej ;)

                              0 0
                            • Brozik  

                              :) ty jo, tak ten je skvělej :) moc pěkný bike, vypadá dost nadupaně:)

                              0 0
                          • Motyll  

                            „Pomalu začínám vybírat vozík…“ – už se těším :)

                            0 0
              • bukajcze  

                Asfaltka=spíše nějaká lesní stezka

                0 0
    • Kublaj  

      letos prvních 60km za mnou :)

      0 0
      • maajkee  

        Kde to je, ta cesta vpravo vypadá v pohodě, tam bych taky jel.

        0 0
        • Kublaj  

          to je cesta k Trpišovu od Slatiňan :) místy to byla na sněhu hodně adrenalinová záležitost, asi pětkrát sem měl na mále ale vždycky sem to ustál :D už aby ten sníh slezl :)

          0 0
          • roud  

            už hlásej oteplení od pátka už bude přez den nad nulou takže ten sníh rychle zmizí :O)

            0 0
            • Kublaj  

              dobrá zpráva :)

              0 0
              • roud  

                A ještě lepší je že nový kolo mám prakticky doskládaný :O)

                0 0
                • Kublaj  

                  já zase dneska dokonale zaprasený, tak mě ještě dneska čeká čištění :D

                  0 0
                  • roud  

                    ani se nedivim vzhledem k tomu jak to vypadá venku…

                    0 0
                  • maajkee  

                    no já jezdím skoro každej den do práce a každej den když přijedu tak to kolo pucuju :) už mě to nebaví…

                    0 0
                    • Kublaj  

                      mě už to taky nebaví, ale zase nechat kolo dipované v tom sajratu se mi nechce :)

                      0 0
                      • roud  

                        ten sajrajt konzervuje ;o]

                        0 0
                      • maajkee  

                        to jo, teď začal bejt hnusnej sajrajt všude, ale ono to pucování má to kolo rádo, když ho drbeš za ouškem :) na druhou stranu, přece ho nebudu schovávat doma a leštit a voskovat :)

                        0 0
                        • Kublaj  

                          to je pravda proto sem ho dneska projel, už moc dlouho bylo úplně čistý a namazaný :D

                          0 0
      • bukajcze  

        Taky jsem na to dneska sedl… jen tak chvíli po městě:) a nádhera… jen jsem zjistil, že má fyzička je v háji a hodně brzo půjdu na garančku, protože skoro hned začaly skákat převody…:)

        0 0
        • maajkee  

          no hele, na to stačí šroubovák, imbus, na to nepotřebuješ garančku, případně vyměnit bowden a lanko, běžná údržba.

          0 0
          • roud  

            jestli má ještě garančku od kola zadarmo nechápu proč by ji nevyužil :O)

            0 0
            • maajkee  

              No, záleží na tom, kde to kupoval :) Já bych si kolo na garančku do většiny místních shopů nedal :)

              0 0
              • bukajcze  

                Kupována u Kulhánka… teda spíše jen u Kulhánka vyzvednuta(po­jistka)… a garančku si platím sám… poslední zásah do přehazovačky se mi moc nevydařil… (vždy 3–4ka a 5–6ka přeskakovala) od tý doby se v tom moc nevrtám

                0 0
        • Kublaj  

          a nestačilo by jen přitáhnout lanko přímo na přehazce, nebo řazení? ;) jestli to kolo máš chvíli tak lanka se kapku vytáhnou ne? jestli se nepletu… :) já už sem v tom hrabal sám, z řazení sem měl strach, ale vše po zkracování bowdenů a lanek funguje jak má (sám se tomu dost divím) :D

          0 0
          • roud  

            nejlepší je aspoň 1× ročně svěřit kolo do rukou nějakýho servisáka přeci jen můžeš bejt šikovnej jak chceš ale na ty jeho roky praxe nemáš a pro něj je otázka poladění těhle drobností max pár minut…

            0 0
            • maajkee  

              hele :)většina zedníků má taky léta praxi, ale když něco stavěj, tak to prostě nedělaj s takovu péčí a láskou jako bys to dělal ty, vím z vlastní praxe, zrovna tak, když jsme si dřív nechával seřídit přehazku, vyjel jsme ze servisu a když jsme přijížděl domů, tak to bylo rozhašený :)

              0 0
              • maajkee  

                Jinej případ je, jestli že ten servisák je kamarád, to potom jo.

                0 0
              • roud  

                vidiš a to je ten rozdíl ja zajedu do servisu a prakticky to max 1× ročně zopakuju a celej rok mi to bezchybně řadí…

                0 0
                • maajkee  

                  mě od tý doby, co si to dělám sám tak taky :) Jediný co mi ještě moc nejde, je centrování kol, to je jedinej úkon co svěřuju do servisu.

                  0 0
                • maajkee  

                  ono stačí na bajku spadnout, bouchnot do přehazky a řadit ti to tak pěkně už nebude, jedině, že jezdíš aniž bys padal, ale to se mi dle tvého citátu nezdá :)

                  0 0
                  • roud  

                    tak záleží na to jak spadneš ale že bych kvůli tomu musel seřizovat přehazku pamatuju snad 1×…

                    0 0
                    • maajkee  

                      to já už několikrát, jednou se mi dokonce i zlomila, jednou se taky pamatuju se převrátila a vytrhala ještě asi 4 dráty :)

                      0 0
                    • maajkee  

                      ale prostě každej jsme nějakej no, to není tragický :) znám lidi co jedou kvůli výměně oleje v autě do servisu, já si ho vyměním prostě sám. Je to jen o nátuře každýho jednoho z nás.

                      0 0
                      • roud  

                        jj dyť v klidu jen říkám jak to dělám já a mám prakticky celej rok klid…

                        0 0
                        • maajkee  

                          hehe, jak jsi to zase zdůraznil, to že máš celej rok klid :)

                          já celej rok klid nemám, ale nevadí mi to, naopak, klid je pro důchodce :)

                          0 0
                          • roud  

                            jsem rád když můžu jezdit a nemusim řešit blbosti :O)

                            0 0
                            • maajkee  

                              já jsem rád, když můžu jezdit, pak přijet a řešit doma blbosti :) tak a je to…

                              0 0
                              • roud  

                                pak sou lidi co přijedou domů vytáhnou zubní kartáček a maj na pár dní o zábavu postaráno ;o]

                                0 0
                                • maajkee  

                                  jj, bláto a písek v zubech z vyjížďky, to je humus :))

                                  0 0
                                  • roud  

                                    mno je vidět že nás tu všechny neznáš v hospě ti to vysvětlíme ;o]

                                    0 0
                                    • maajkee  

                                      no já jsme ten evůj příspěvek myslel jako vtip, tebe si s tím kartáčkem u kola samozřejmě představit dovedu :) Ty stavíš ty kola na výstavku :) Já na ježdění, já kolo v léte maximálně jednou tejdně vezmu houbou a jedním kbelíkem vody, namažu a je fertig :) Kdybych měl mít tak vyšperkovaný kolo jako máš ty, tak bych se na tom bál pomalu jezdit, hehe :)

                                      0 0
                                      • roud  

                                        teď sem se trochu urazil já nejsem žádnej leštič xD xD xD

                                        0 0
                                        • maajkee  

                                          hehe, nesedíš teď s hedvábným hadříčkem u kompu a semtam nepřejedeš rám novýho bajka? :))

                                          0 0
                                          • roud  

                                            ne laboruju teď s tlakama ve vidli a tlumiči ;o]

                                            0 0
                                            • maajkee  

                                              hehe :) to by chtělo nejdřív pořádně projet! pak laborovat :)

                                              já zas koukám po nějakejch lehčích kolech na cobii než tam jsou, především aby měly nějaký lepší náby.

                                              0 0
                                              • roud  

                                                projet to moc nejde dokud to nějak nenafoukáš ;o] hůavní ladění samozřejmě bude venku…

                                                0 0
                                                • maajkee  

                                                  a vůbec, někde jsi tady psal, že v HK nemá full žádnej smysl a sám jednoho máš :)

                                                  0 0
                                                  • roud  

                                                    taky nemám v plánu celej rok jezdit jen v HK a navíc mám chrtí full :O)

                                                    0 0
                                                  • maajkee  

                                                    no a myslíš, že je já jezdím jen v HK? :))

                                                    0 0
                                                  • roud  

                                                    chceš abych tipoval nebo mám věštit z křišťálový koule ;o]

                                                    0 0
                                                  • maajkee  

                                                    no já jen, že v tom vlákně, jsem psal, že jsem chtěl fulla nebo 29ku a tys napsal, že full tady v HK nemá smysl, já u toho ale nikde nepsal, že jezdím jen kolem HK :) to jen pro pořádek, hehe

                                                    Jinak, máme chalupu v železnejch, tam v létě jezdím dost, pak taky jezdíme s přítulkou za hranice, jezdíme ke kámošovi do Pečína do Orlickejch, druhej kámoš má zas chatu u Pastvin, ono pro toho fulla by využití bylo, ale nakonec mě odradilo, že by to byla další pohyblivá věc na kole co se může pokakat a za cenu 20–25 by to bylo stejně strašný těžítko :)

                                                    0 0
                                                  • roud  

                                                    jj v týhle cenový bys asi byl spíš otrávenej ta 29ka cos koupil je hezká a časem ji ještě určo poladíš sem na ni zvědavej naživo :o)

                                                    0 0
                                                  • maajkee  

                                                    hele, naživo se mi líbí mnohem víc než na fotkách :)

                                                    teď mám prioritu nějaký kola, doplnit sadu na SLX a nějaký hydry, taky se mi celkem líběj SLX. Pak bych byl docela spokojenej, no a ještě nějakou sedlovku lehčí a lehčí pláště a… :) no jo no, všechno je to o prachách :)

                                                    0 0
                                                  • roud  

                                                    časem poladíš ;o]

                                                    0 0
                                • Kublaj  

                                  =-o kartáčkem to je fakt na pár dní :D ideální je to vzít hadicí, očistit vidli, popřípadě vyčistit dodatečně kazetu a převodníky, jednou za čas řetěz naložit do petroleje a pak namazat a nazdar :D

                                  0 0
            • Kublaj  

              něco na tom bude, ale osobně si rád získám vlastní praxi, rozuměj rád se s v tom vrtám a učím se novým věcem :) ale zase mám ze strany dědy a jeho známýho, kteří do kol dělají spoustu let, pomoc což něktěří mít nemusí… :)

              0 0
              • maajkee  

                přesně tak, pro mě je to zábava, vrtat se v tom, a co na tom že to dělám 5 x dýl než servisák, mám to rád :)

                0 0
                • roud  

                  to ti nikdo nebere taky si kolo postavim a seřídim sám ale prostě nikdy to neni tak dobrý (seřízení) jako z kvalitního servisu…

                  0 0
                  • maajkee  

                    no tak se to musíš naučit tak, aby to bylo tak dobrý jako z toho servisu, kolo není přece věda. a mimochodem kam to vozíš?

                    0 0
                  • lidumil  

                    Vidíš, a já si to seřizuju sám a dělám to i kamarádovi, který pak všude říká, že tak jak ode mě, to nikdy ze servisu seřízený neměl. Nevím, ale když si řazení tak asi 2 minuty poladím, tak na to taky celej rok nemusím sáhnout. A to mám servisáka taky kamaráda :-)

                    0 0
    • roud  

      Musim se pochlubit foto provizorní a na kole ještě zbejvá poladit pár detailů…

      0 0
      • maajkee  

        no teda fuj :)) né, máš to krásný, jenom to sedlo prostě nechápu, jak něco takhle šílenýho může bejt pohodlný :)

        0 0
      • dieegoo  

        ale jo, na dojíždění do cyklobaru se to zdá dostatečný :)

        0 0
        • roud  

          taky si myslim že je to slušný kolo na ježdění napivo :O)

          0 0
          • lidumil  

            Ještě v cyklobaru sedíš hned vedle něj :-) Ale do lesa bych na tom nejel, kdo má ty různý záhyby čistit :-(

            0 0
            • roud  

              mno snad to nějak přežiju…

              0 0
              • lidumil  

                Tak jezdi jen po asfaltu, ne po dešti, vyhýbej se bahnu a moc neřaď :-D

                PS: Dneska jsem ty kliky odnesl do RYNY a zítra ráno to bude. Jak mi to ukazoval, bude to docela pěkný. No a pak jen bezbarevej akrylát. Nemáš tip na lakovnu?

                0 0
      • mates555  

        nečekal sem , že se mně tam budou líbit ty červený víčka u brzd…parádní stroj…váha??

        0 0
        • roud  

          takhle jak je má těsně pod deset ale sou tam duše co maj 160g každát takže kdybych hodil mlíko fredy a jinou kazetu sem na ± 9,3

          0 0
    • maajkee  

      Tak to vypadá, že nám to začíná konečně tát! doufám, že zas nenapadne :)

      0 0
      • Kublaj  

        taky doufám :) snad se i víc oteplí, od úterý sem kapku nachcípanej z toho počasí :/

        0 0
        • maajkee  

          jj, jak člověk nejezdí a pak jednou v zimě vyjede, je to o nachípnutí, jezdím s kuklou přes hubu, to docela pomáhá.

          0 0
    • roud  

      Přeji všem krásný úterní den podle předpovědi má bejt ve čtvrtek parádní počasí tak plánuju odpoledne vyjet nepřidáte se někdo ? ? ? Jinak nevíte jak to momentálně vypadá v našich luzích a hájích ? ? ? s pozdravem Michal :O)

      0 0
      • maajkee  

        díky za přání, já bych se docela přidal, nicméně včera jsem kousek jel a nakouknul jsem na kraj lesa a je to děs běs, hutnej, mokrej sníh, semtam skvrna bláta.

        0 0
        • Kubiczech  

          Já při své včerejší vyjížďce taky radši zůstával na silnici. Sucho, klídeček a kdybych nezajel u Semtína na cyklostezku, tak jsme mohli zůstat aj relativně čistí. (:

          0 0
          • roud  

            Hmmm tak to vypadá že mě čeká silniční výlet :O( ale co 1000× lepší než sedět doma :O)

            0 0
            • bukajcze  

              To já si asi pěkně počkám, až to všechno roztaje… tímto tempem počítám, že do 10 dní by to mohlo být pryč a pár dní, než to trošku uschne:):):) ty silnice taky žádná sláva… tolik bordelu při krajnicích…

              0 0
            • maajkee  

              tak jsem se vrátil z vyjížďky, 48km po silnicích a jsem uplně odrovnanej. koukal jsem po cestě na cyklstezku od marokánky k sutým břehům a totální zima, sníh, měkota, nedá se jet, z bělečka jsem vyjel nahoru na kopeček a myslím že k lesnímu hřbitovu by se po tý asfaltce možná i dalo projet, jsou tam vyjetý koleje, taky jsme nakouk na cestu od marokánky k Výskytu, taky toálně mraky měkkýho sněhu. Takže jsme si dal silniční okruh HK, běleč, krňovice, bělěčko, hoděšovice, býšť, borek, bukovina, vysoká, opatovice, březhrad, hk, silnice průjezdný v pohodě, akorát jsem chytil trochu déšť.

              Celou cestu jsem si říkal kur.a makám a rychlost dle tacháku furt nic moc, pak ke konci jsem si uvědomil, že já vůl jsem si v tacháku nepřehodil obvod kola na 29ku :))

              Nicméně, jsem krásně bajkově unavenej! paráda!

              0 0
              • maajkee  

                ještě nějaký foto z mobilu z dnešní vyjíždky…

                ta první, to je od marokánky k sutým břehům, chvíli jsem to zkoušel, pak jsem se vrátil na asfalt a pokračoval na bělečko, druhá a třetí jsou nahoře nad bělečkem směr lesní hřbitov.

                Myslím, že tak v březnu sníh opadne a tak v dubnu se začnou semtam objevovat suchý místa v lese :)

                0 0
                • roud  

                  V lese to bude ještě pěkně dlouho zabitý :O(

                  0 0
                  • acidb  

                    Máš recht, ráno je led, to už jsem tě stihnul napodobit z Luční:-) a odpoledne maximální marast a zatím cesty mimo asfalt zůstávají nejetelný. Zatím to bude jenom na žiletky:-).

                    0 0
                    • roud  

                      Naštěstí už se počasí umoudřilo natolik že jsem začal jezdit zas každej den do práce na kole :O) uvidíme zítra jak bude v lese :O)

                      0 0
                      • maajkee  

                        já jsem debil, já jezdil na kole defakto celou zimu do práce, krom pár fakt extrémních dnů :) a teď jak jsem včera poprvé jel někam dál, tak jsem byl rád, že jsme z toho uplně nevypad, ale nohy mě dneska teda pěkně bolej :)

                        0 0
                      • acidb  

                        Já taky začal, ale ledovka na silnici mě ukázala, že ani nové ritchey z-max nedržej tak jak by měli:-), ale koleno mám naštěstí jen naražený, což víc bolí než vypadá:-) a helma je jen trochu odřená.

                        0 0
                        • roud  

                          Tak aspoň že se to obešlo bez zlomenin :O) ten led mě taky včera potrápil ale dneska už to šlo…

                          0 0
                  • maajkee  

                    já myslím že zas tak dlouho ne, pokud člověku nevadí trocha bahna na xiftu a bahnem obalený kolo :)

                    0 0
                    • acidb  

                      Xift asi nikomu obalený bahnem nevadí, bo proč jinak by si to dávaly baby za prachy, že:-)? Ale jde mě spíš o kolo, po loňských pár vyjížďkách na jaře mě pak cvakalo v zadní stavbě, ať jsem to tam leštil pak sebevíc:-).

                      0 0
                      • maajkee  

                        no jo, ty to máš složitější, ale v kole který se použivá prostě něco někde cvakat trochu musí, aby člověk věděl, že vůbec jede na kole a nevznáší se :)

                        0 0
                        • acidb  

                          jenže patřím do kategorie cyklistů-zvukařů:-) a ti musí mít kolo tichý, jinak z toho magoří:-), ale už jsem si zvyknul a tik v rukou mívám jen občas:-)))

                          0 0
                • Kubiczech  

                  V HK máte ještě zimu, koukám. U Pardubic, Přelouče silnice suché, místy mokré, ale po sněhu ani památky.

                  0 0
                  • maajkee  

                    jo jo, směrem pardubice je sněhu míň a míň, taky jsem koukal.

                    0 0
    • Kublaj  

      dneska je to skoro jarní počasí, snad to takhle vydrží a bude ještě tepleji :)

      0 0
      • roud  

        zítra by mělo bejt prej nej počasí z celýho tejdne :O)

        0 0
    • roud  

      Tak jak jste si užily dnešek ? já sem si dal suprovejch 45 kiláčků a už se těšim na zítřek :O)

      0 0
    • maajkee  

      Tak dneska jsem vytáhnul Fanouše :) páč Cobii jsem včera pěkně umyl a bylo mi líto jí zase hned zasvinit :)

      Počasí nádherný, moje první delší vyjížďka na silničním kole asi po 10 letech a musím konstatovat, že to má něco do sebe, asi začnu šetřit na něco lepšího :)

      Přikládám foto po výjezdu kopce z Býště směr Hoděšovice.

      0 0
    • bukajcze  

      Směr první jarní vyjížďka… aneb, zjišťování, jak co kde je novýho a jak jsem za tu zimu zlenivěl:D

      0 0
      • roud  

        užij si ji odpolko vyrážím taky jinak v lese je to ještě maso…

        0 0
        • bukajcze  

          Dík… ale po 8 kilometrech jsem se vraátil domů… blbej nízkej tlak:(

          0 0
    • TC  

      tak jsem poprvý vyrazil, ale znova do lesíčka nejedu dokavaď to neroztaje

      0 0
      • bukajcze  

        Já to dnes nebo zítra půjdu tak zkusit do lesa… a zas tak špatně to tam nevypadá:)

        0 0
      • maajkee  

        ha, nevím kdes to fotil, ale já se teď vrátil z první lesní projížďky a nikde jsem toliká sněhu neviděl :)

        Jsem nadšen, první jarní terén, doporučuju z Roudničky po červený na vyhlídku nad vysokou a dál po červený kolem tý hájovny a pak jsem jel střídavě asfaltka, sem tam zajetí do lesa až ke kolibě a nazpátek, všechno sjízdný, jen semtam hromádka sněhu a semtam trochu blátíčka, ale většinou se dá jet uplně v pohodě.

        No to byla slast!

        0 0
        • TC  

          asi jezdíme jinudy, já se dřel a padal a klouzal všema směrama…za stříbrňákem jsem našel i seriózní led s vrstvou vody :)

          0 0
      • roud  

        Mno já sem se byl s Arnoštíkem dneska podívat na Kuñce a rozhodně nelituju parádních 40km :O)

        0 0
        • maajkee  

          ha, tam jsem byl v neděli na Fanoušovi, to bylo nádherný počasí, krásnej výlet :)

          0 0
        • Kubiczech  

          Na Kuňce bylo dneska půl B-F? (: Taky jsem zavítal, ale jen čistě silničně.

          0 0
      • bukajcze  

        Prosim vás panové… dneska mi přišli blatníky a přišel i SKS board, ale koukám, že na mým kole je ze spoda rámu drát, kterej vede k přesmykači… myslíte, že když to na něj dám, tak to ztratí na funkčnosti?

        Díky za rady

        0 0
        • maajkee  

          měl jsem to samý na carreře co mám v profilu, ale ten blatníček tam šel nějak tak uchytit, že to lanku nepřekáželo, musíš to nejdřív zkusit a vůbec na blatníky se vyprdni :)

          0 0
    • maajkee  

      Nevíte kde nebo kdo by mi byl schopnej tady v HK přeplíst náboje a kolik si tak za jedno kolo vezme(vezmou)? Díky za nějaký tipy.

      0 0
    • Pi†el  

      Nazdar bando,

      od pristiho tydne budu mit v HK cajk na kolo a chci zacit najizdet nejaky ty kilometry. Pro zacatek pekne za sucha a cista po silnicich. Nechci, aby mi milacek hned z kraje sezony onemocnel :-D

      0 0
      • roud  

        Mno já tě v tom určo nenechám ale budeš mě muset časem začít tahat na nějaký kopce ;o]

        0 0
        • maajkee  

          ha, někdo vstává a jde do práce a někdo končí v práci a jede spát :)

          Já jsem letos zjistil, že se mně do kopce zase jezdí hůř, páč musím tahat zase o nějaký to kilo větší zátěž než loni :)

          0 0
        • Pi†el  

          Udelame naky kopečný soustredeni :)

          0 0
          • roud  

            Jó tak vysmívat se ti mě zachtělo ale proč ne ja bych i jel ale ne že mě odrovnáš za hodinu a pak budu celej víkend nasranej xD xD xD

            0 0
    • roud  

      Tak nějaké foto k tématu stav našich lesů po zimě jinak část cest je průjezdná ale rozhodně né všechny sněhu a bahna je všude kotel :O(

      0 0
      • maajkee  

        hehe :) tady si někdo nechtěl ušpinit novej bajk :)

        0 0
      • TC  

        Tak jsem byl v poledne v lese…je to bájo, všechno je zmrzlý, musel jsem i pěšky.

        0 0
        • TC  

          najděte 7 rozdílů :)

          0 0
          • roud  

            v lese to ještě stojí zaprd a ještě k tomu je fakt hnusnej vítr :O(

            0 0
            • maajkee  

              a sněží a zejtra má taky a bolí mě v krku jak sviňa, no vyhlídky hrozný :(

              0 0
              • roud  

                zase v neděli už má bejt nad nulou a slunko :O)

                0 0
                • maajkee  

                  no, super, to budu v práci :/ každopádně doufám, že se dám zdravotně do kupy a až vyjedu tak už bude teplíčko :)

                  Tyvoe já se tak těším až bude teplo, člověk jede a může někde zastavit, hrcnout na zem, na suchou teplou trávu a vstřebávat sluneční energii :)

                  0 0
                • bukajcze  

                  Aspoň že tak:)

                  0 0
    • roud  

      OTVÍRÁNÍ HOSPŮDEK 2010

      Počasí venku sice zatím nenasvědčuje tomu, že by se blížilo jaro, ale snad se dočkáme a budeme moci otevřít naše oblíbené hospůdky.

      Datum našeho hlavního dne je: 03.04.2010

      Čas startu je tradičně stanoven na: 10:00 h

      http://www.hospudkyunas.cz/

      0 0
      • maajkee  

        Ha, to by se mi tentokrát nemuselo sejít s prací.

        Jinak co se týče počasí, mně už to teď příjde docela jarní, jak jsem byl několikrát jezdit i v 10 stupňových mrazech :)

        0 0
    • Neil100  

      Ahoj, jak jste na tom v sobotu na nějakej švih po suchu a mrzáčím tempem ?

      0 0
      • roud  

        v sobotu robotim co neděle ? ? ? jinak do lesa to zatím neni viz foto ze včera… :O(

        0 0
        • Neil100  

          Jsem s Klárkou fuč, takže by se mi hodila nějaka asfaltova sobota .)

          0 0
          • roud  

            nj tak to asi nedopadne já se z práce jentak nevykopu :O( mno ale kdyby se někdo v neděli chtěl přidat neni problem ;o]

            0 0
            • bukajcze  

              Já raději prvně nastřádám kilometry sám… je to strašná bída… prvních 36 kilásků za necelý 2 hodiny :( 5 měsíců bez pedálu a takhle to pak vypadá

              0 0
              • roud  

                neboj všichni jsme na tom bídně venku mam letos najeto jen 130km zatím :o)

                0 0
                • maajkee  

                  no navíc hlásej zase mrazy a dokonce sníh, takže jsem hodil dneska kolo do obejváku do stojanu a drbal jsem ho kartáčkem :) pak jsem sundal kola, pláště, kotouče, zvážil samotný kola a bylo rozhodnuto, že jdou do světa a musej se pořídit jiný :)

                  přední 1100g, zadní 1300g bez rychloupínáků :) hnus! navíc tam jsou nějaký nejlevnější náby, ty by šly za chvíli stejně do kytek při mojí váze :)

                  0 0
                  • roud  

                    nj levná 29 cos čekal ? :O(

                    0 0
                    • maajkee  

                      čekal jsem přesně to co jsme za tu cenu dostal, není důvod dávat smutnej smajlík :)

                      Ty kola jsou asi taková momentálně největší bolest, ostatní věci jsou teď všechny poměrně dobře funkční, včera mi přišel FSA 150 představec a FSA 180 rovný řidítka, tak už na tom jsou, taky docela hmotnostně solidní.

                      Přece si nebudu jak buržoust hned kupovat drahej model, sám si ho vybuduju! :)

                      0 0
                    • maajkee  

                      hlavní je solidní rám, stejnej pro vyšší modely, s docela slušnou hmotností

                      0 0
    • roud  

      Dneska bylo luxusně kdo nebyl prohloupil jinak dieego dej vědět jaks dojel :O)

      0 0
      • maajkee  

        no vida, že to není tak hrozný a daj se najít i pěkný cesty :) Kde je ta druhý fotka, tam to vypadá moc pěkně! sakra, jak já ti to dneska závidím :/

        0 0
        • roud  

          Druhá fotka je výjezd z obory na nádraží v Týništi…

          Ostatně všechny fotky jsou v podstatě mimo přilehlý hradecký lesy.

          0 0
        • bukajcze  

          Už se to i místy dá… ale Vysoká-Roudnička – to se ještě nedá…

          0 0
          • maajkee  

            tam se to právěže dá, musíš jet správnou cestou, vlevo tady jak máš vyfocenou tu cestu je hned vedle cesta od traktorů a tam po sněhu není ani památek.

            0 0
          • dieegoo  

            Takhle to teď vypadá snad na každé druhé cestě, je celkem napínavý se po tom snečí rychlostí posouvat a čekat, kdy to podjede :)

            0 0
            • bukajcze  

              Když jsem sesedl a hned jel po prdeli, tak jsem to pak nechtěl ani riskovat:D

              0 0
    • roud  

      Ještě pár fotek…

      0 0
    • roud  

      Ještě chrtík a jezírko a víc už vás nebudu provokovat :O)

      0 0
      • maajkee  

        no a jak se ti na tom vůbec jezdí? určitě strašně blbě co? :)

        0 0
        • roud  

          Na to že je to full tak docela jede i když HT to neni co je ale výrazný je to neuvěřitelně pohodlný :O)

          0 0
          • maajkee  

            no ještě aby to nejelo :) i když pamatuju, když si bratr koupil F400ku, furt o ní básnil a pak na první delší vyjížďce v prvním věším kopci mi povídá: „No, jedete super, ale z jedný věci jsem zklamanej, musím furt šlapat!“ :)

            0 0
            • roud  

              uvidíme až bude možnost projet ji pořádně v lese ještě ke všemu furt laboruju s tlakama ale jsem spokojen :O)

              0 0
              • maajkee  

                no já jsem objednal nový kola, už na ně netrpělivě čekám, žádnej hi-end, ale určitě lepší než ty původní. Budou to ráfky remerx masterdisc, náboje novatec na průmyslech a nějaký nerez dráty. Hmotnostně by měly bejt cca o 250g lehčí než původní a ještě k tomu nový kotouče aligator (pila) :) taky o dost lehčí než původní avidy BB.

                0 0
                • roud  

                  Mno sem na to tvoje kolo zvědavej jedeš na hospůdky ? :O)

                  0 0
                  • maajkee  

                    Zatím, pokud se nic nestane, tak chci!

                    0 0
                    • roud  

                      ok ok co sem tak mluvil s lidma co spolu jezdíme předpokládám že by tam od nás mohla bejt banda 6–10 lidí ale ještě uvidíme kdo se přidá a kdo ne…

                      0 0
      • lidumil  

        Co ten převod???? :-OOO

        0 0
        • roud  

          co by pohodová vyjížďka :O) (na druhym kole je tohle můj nejlehčí převod) dnešní průměrka 22km/h :O(

          0 0
          • lidumil  

            Mě se spíš zdá, že ten řetěz tak trochu křížíš :-OO

            0 0
            • roud  

              mno tohle mi zas tak prasečí převod nepřijde…

              0 0
              • lidumil  

                No velká – velká to néjni, ale stejně :-) I když na fotce to není moc dobře čitelný

                0 0
    • Pi†el  

      Ted sem se byl na chvili svist, a je tam kosa, brr, chvili na me i chumelilo..

      0 0
    • roud  

      Dieegoo co ve středu odpolko někam vyrazit ± kolem 15:00 ? ? ?

      0 0
      • dieegoo  

        Měl bych být do 3 ve škole, pokud se mi povede zmizet dřív a bude nějaký slušnější počasí, tak bych vyrazil.

        0 0
    • acidb  

      Zdarec fšici,zima ňák neustupuje,fyzička nic moc, napadlo mě,co si příští (20.-21.3) nebo přespříští (27.-28.3) udělat celodenku a udělat tak poslední zkoušku před hospůdkama? V hlavě mám trasu a byla by cca 80km, ale s kopcema, tzn. ne děleno 3mi jako na Týniště a z5:-). Záleží samozřejmě na počasí, ale věřím, že nebudou s… a bude jetelno. Máme na to 14dní bo 3 neděle dle termínu, tak věřím, že se nás pár sejde. A nehlaste se všichni, ať nemusím dělat rezervaci někde v hospodě…:-).

      0 0
      • maajkee  

        já bych docela i jel, i když nejsem si jist jestli 80km teď po zimě dám :)

        0 0
      • roud  

        80 mi po zimě přijde hodně nedávno sem dal necelej 60 a měl sem toho po pravdě plnej belík :O(

        0 0
        • acidb  

          Však je ještě necelé 3. týdny čas a je to celodenka, možná to bude méně a otočit a zkrátit to můžeme vždy:-). Naklapu trasu do cykloserveru a můžem dumat. Přeci nechceš jezdit jen do CB a z5:-)?

          0 0
          • roud  

            to určo ne ;o] ale mam letos najeto venku jen 220km ale tak podumej nad tim a na čás vyjížďky se určo připojim ale neslibuju celou :O) PS: na Luční je ještě sníh…

            0 0
            • hurvajz  

              Roude, mám nápad. Vytvoříme družbu (jsem z V. Mýta). Navrhuji termín hospůdky.

              0 0
              • roud  

                Na hospůdkách sem už pravidelnej účastník a doufám že se nás tam sejde letos co nejvíc (SAMOZŘEJMĚ LETOS NEBUDU CHYBĚT) :o)

                0 0
      • dieegoo  

        Zní to dobře, leč špatný termín :/ Uvidíme se tedy opět až na „ostrém kole“ hospůdek.

        0 0
    • bukajcze  

      Nejel někdo z vás ve 14:00 podél labský tím podjezdem směr nemocnice? Na modrým celopérku cannondale? :P jen tak se ptám, s kým jsem měl tu čest ho vidět:)

      0 0
      • roud  

        kdo to asi moh bejt :-o byl jsem to já jen nvm kdes byl ty :O)

        0 0
        • bukajcze  

          já šel ze školy podchodem o proti mě se vynořilo krásný kolo, ale všiml jsem si jen kola :)

          0 0
          • roud  

            nj bohužel sem toho moc nenajel asi 30km a pak nakej čas strávenej v servisu ještě vychytávám mouchy…

            0 0
            • bukajcze  

              … mě začal škrtat zadní kotouč a vůbec nevím proč:(

              0 0
              • roud  

                Na jakejch brzdách a jakej tam máš kotouč ?

                0 0
                • bukajcze  

                  Hayes stroker ryde, orig kotouč 160 … mám najeto s nima cca 60–70 km

                  0 0
                  • roud  

                    zkus to znova vycentrovat povol třmen zabrzdi a znova dotáhni třmen projeď a uvidíš co to bude dělat…

                    0 0
                    • bukajcze  

                      todle jsem nikdy nedelal…:D

                      0 0
                      • roud  

                        Chybama se člověk učí (stejná jak při sexu jednou jí vypíchneš oko podruhý ucho pak třefíš pupík a nakonec to najdeš a je to pohoda) ;o]

                        0 0
                        • bukajcze  

                          Tudle odpoveď si zarámuju:)

                          0 0
                        • bukajcze  

                          Tak brzda snad opravena, ale mam další poruchu a vážnější:(…

                          Jsem dnes ujel cca 100 metrů a zřejmě se mi kus tepláků dostal do řetězu (ani jsem to téměř nepostřehl) ale přesmykač jo a od té doby vypadá takhle:

                          Zdá se mi to teďka trošku volný… ymslíte, že to bude velký problém?

                          0 0
                          • bukajcze  

                            Jo a problem: na 2 je to dobry, na 1 chrci a na 3 se presmykas dotyka toho plastu vedle kolecek…

                            0 0
        • JayDee  

          tak preci jsi to byl ty… nejak pred 14tou v Dykove ul. a pak asi ve 3 na Hradecnici… Jo, invalidniho Cannondejla nema jen tak nekdo… xD

          0 0
          • roud  

            Dneska jsem na roztrhání :O)

            0 0
          • TC  

            …invalidního :))

            0 0
            • roud  

              Mno ono já nevypadám o moc líp než to kolo ;o]

              0 0
              • Kublaj  

                v úterý sem slintal v Chrudimi v Bike sportu nad tímhle :) to kolo vypadá v reálu ještě líp než na fotce, jen by sakra ta cenovka nemusela bejt tak nechutná :D

                0 0
                • maajkee  

                  jj, malá konkurence prodejců cannondalů v ČR, jsou u nás prostě pořád předražený. Jinak moc pěkný kolo.

                  0 0
                • roud  

                  jj tenhle hliníkáč je fakt povedenej klidně bych ve sbírce měl :O)

                  0 0
    • Kublaj  

      tak sem dneska neodolal a dal si po škole 30km směr Kuňka, bylo to super o víkendu si asi dám delší švih :) lidí všude jako sra… a dost bajkerů, ale málokdo pozdravil :/ to je teda vychování :D na stezce z Brozan k Pce sem se snažil dohnat týpka na nějaký GT v dresu kupkolo.cz a to se nedalo ten to valil :D ale taky sem docela socka čímže se vysvětluje to že mi ujel :D

      0 0
      • roud  

        JJ taky jsem včera byl odpolko hodím foto jinak doporučuju hradeckejm bajkerům vyhnout se suťákům všude listí bláto led a popadaný stromy :O(

        0 0
        • lidumil  

          Jako po červený od Výskytu a Šanovce nebo i po Marokánce? Nebo ze Sutých po žluté kolem Orlice?Synek mě chce v nedeli vytáhnout, ještě mi sice není nijak valně, ale „na plandáka“ to snad zvládnu :-)

          0 0
          • roud  

            Po žlutý kolem Orlice :O( bohužel zatim je to hnus :O(

            0 0
            • lidumil  

              A jinak to jde? Třeba kolem Biřičky do Hoděšovic,do Chvojna nebo kolem Zemanovy chalupy, Běleč, Bělečko???

              0 0
              • roud  

                u biřičky to neni žádnej zázrak Běleč a Bělečko se dá ale místama to chce prostě hodit kolo na rameno a překročit nakej strom větev nebo bordel ale vzhledem k tomu jak je posledních pár dní venku věřím že se to bude rychle lepšit…

                0 0
                • lidumil  

                  Tak uvidíme, dáme něco po O, pokud bude aspoň trochu o službě klid.

                  0 0
      • maajkee  

        No krása, ach jo, já jsem včera vyfasoval antibiotika a do čtvrtka jsem odepsanej :( snad příští týden o víkendu lehce začnu.

        0 0
        • roud  

          Tak taky jedna ze včera :O)

          0 0
          • maajkee  

            to máš na tom leftynu ze scalpela? Nebo máš leftyny teď na obou kolách? :)

            0 0
            • roud  

              Obě kola jsou momentálně přestavovány ;o] viz. info časem :O)

              0 0
              • Smazaný účet  

                kua nechápu, co můžeš na tak vymazlených kolech ještě přestavovat :)

                ale je fakt, že na Fko ta lefty taky pasuje :)

                0 0
                • roud  

                  Myslim že zrovna ty to chápeš :O) jinak těšim se na tvýho rushe s lefty :O)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    už mě to pěkně se.e, sezóna začala a já ještě na kole neseděl :(

                    0 0
                    • roud  

                      Už jen kola a můžeš to projet zkus ho trochu popohnat…

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        už se stalo, v pátek na poště, tak snad v PO nebo ÚT doma :) akorát musím v ÚT do školy :( béé

                        0 0
          • Kublaj  

            co to s těma bajkama vyvádíš? :) sem si řikal že je ta leftyna na nějakým divným rámu :D

            0 0
        • Kublaj  

          no já včera z toho kola nějako skoro přišel o hlas :D to je fakt na palici 2× vyjedu a 2× mě zlobí krk :/ ale já se nedám, dneska se jde na florbal a zítra hurá na kolo někam do kopců :D

          0 0
    • roud  

      Tak dnešek byl na kole opravdu luxus skoro 60km najeto :O) celkem letos 443km :O) jinak navrhuju ve středu první projížďku na pívo :O) + přidávám pár foteček z dneška :O)

      0 0
      • maajkee  

        krása, to je Výskyt to druhý že jo?

        Já ve čtvrtek teprve doberu antibiotika :( Hned bych v tu středu jel, už se doma asi zblázním, dneska jsme fakt trpěl, když jsem viděl tu modrou oblohu a ptáky zpívat slyšel :)

        0 0
        • roud  

          Rybník je v Bělečku neodolal jsem nezastavit a nevyfotit si to jinak trasa dnes Týniště,Nová ves,Vysoká,Bělečko a hurá dom :O)

          0 0
          • lidumil  

            Jsem taky v kolbence trpěl, když bylo tak krásně.Dom jsem dorazil až teď a tenhle týden to nebude lepší :-(

            0 0
      • Smazaný účet  

        pěkné, já nevydržel a na bráchově kole vyjel taky na chvilu odpoledne… peklo na deore HT, ale hlavně, že jsem se dostal ven

        0 0
      • Cvoky  

        na středu se hlásím

        0 0
        • Pi†el  

          Sakra. Tak treba se s vama spojim pristi tyden.. :)

          0 0
          • Cvoky  

            včera jsem tě potkal jak jsi jel směrem na letiště – jel jsem v civilu a na plečce do bazenu tak jsi mě nepoznal

            0 0
      • bukajcze  

        Nemít následky po vcerejsi křeči lýtka v bazéně, tak bych jel taky… jinak už taky pomalu jezdím, ale se svýma 186 km na tebe nemám…

        0 0
        • roud  

          já to dneska zaokrouhlil na 495 :O) takže zítra konečně pokořím prvních 500 letos :O) a do hospůdek bych to rád dotočil do sedmiset :O) jinak je jedno kolik kdo najede hlavně že ho to baví a užije si to :O)

          0 0
    • Neil100  

      Zdravim osazenstvo, nepojede dneska někdo na bajka? Přidal bych se, časem se příspůsobím, tempem snad taky .)

      Tak dejte vědět, Honzík :-)

      0 0
    • roud  

      Zdarec bikeři tak na hospůdky máme rezervačku v cyklobaru (stejnej stůl jako loni) jinak doufám že se nás sejde co nevíc :O) biku a pivu zdar :O)

      0 0
    • roud  

      Tak zítra vyjíždíme ode mě kolem 15:30 a ±50km pokud se chcete někdo přidat písněte a nějak se domluvíme :O)

      0 0
      • maajkee  

        ha, já vyrážím teď, od pěti máme pak zase zkoušku, takže to bych nestíhal kdybych jel s váma, nicméně doufám, že se uvidíme na hospůdkách :)

        0 0
        • Pi†el  

          Ja uz sem ve skole :(

          Ale stih sem dve hodky pres vobed.. :)

          0 0
        • roud  

          na hospůdky mám zatím napočítáno ± 10 lidí co slíbily že se k nám připojej :O)

          0 0
          • acidb  

            Já otvírání budu muset vynechat, máme rodinnou akci bez kol, zato se zeleným pivem a kýtou:-).

            Já jsem na tom zatím s fyzičkou bídně, takže až bude líp a chtěli byste si dát pohodový švih, můžete vyrazit na Krákoru a topinku směrem ke mně:-). Tam dojedu a třeba už vezmu i malýho bikera s sebou:-).

            0 0
            • roud  

              mě o fyzičce nemluv mám sice najetejch 670km ale vleču ještě hůř než loni co se krákory týče stačí napsat a určo zajedem :O)

              0 0
              • bukajcze  

                čemu říkáš „vleču se“ :)

                0 0
                • roud  

                  průměrka 22–23 na 50 km :O)

                  0 0
                  • maajkee  

                    ty voe, to je hodně dobrý! :) Samozřejmě, jestli je to po silnici tak je to málo, ale v terénu super, já měl ze včerejška asi 18 :) chvílema jsem jel taky jenom 5km/h :)

                    0 0
                    • bukajcze  

                      S tebou se někdy projedu. Aspoň někomu budu stačit:)

                      0 0
                      • maajkee  

                        těch 5km/h bylo při výjezdu ze spoda od vodárny na vrchol osičiny, je to během ani ne kiláku převýšení 100m.

                        Pak taky nějaký couračky po rozoraným poli, nebaví mě jen tavit silnice, nebo lesní dálnice :)

                        0 0
            • Pi†el  

              Kde je to u VAS? Ze tam toci krakoru…

              0 0
    • roud  

      Tak dneska poctivá padesátka kdo nejel opravdu prohloupil :O)

      0 0
      • lidumil  

        Ty hade :-D já zase v kolbence :-(

        0 0
      • maajkee  

        Já byl na Osičině, nejbližší trochu kopec, po zimě fakt makačka, celkem jsem dal nakonec 65km a jsem uplně odepsanej :)

        Vodou jsem ale nejezdil :)

        0 0
      • Cvoky  

        jo bylo to dneska supr!

        0 0
      • bukajcze  

        Sakra, včera jsem nemohl a mrzí mě to… a teď mám takovou chuť někam jet, ale v takovým počasí se mi mc nechce…

        0 0
        • roud  

          Já jsem právě dorazil z práce (na kole) a za těch pár km jsem docela dobře prodojenej :O(

          0 0
          • Kublaj  

            já si dneska dal po ránu 30km od kámoše z Nasavrk, sice se mi do toho počasí vůbec nechtělo ale nechat mu tam kolo a jet busem taky ne :D a prodojenej sem byl taky jen s tím rozdílem že potem :D

            0 0
            • maajkee  

              simtě, z nasavrk to máš do pardubek pořád z kopce :)

              0 0
              • Kublaj  

                to mám no :D ještě že tak :) po krátkém spánku a večerním dopování alkoholu by mě asi šlehlo muset to jet opačně :D

                0 0
    • Pi†el  

      Nepujdete dneska (ctvrtek) nekdo zlehka tocit, tak od 13:00h?

      0 0
      • ollivetti  

        Jo, tou dobou točit budu. Ale klikou stroje v rachotě… :-(

        0 0
      • roud  

        Jó to jsou ty studenti já určo před třetí nevypadnu z práce :O( a přitom je dneska venku fakt jako luxusně :O)

        0 0
      • bukajcze  

        Já někam pojedu… ale až tak okolo3–4, až si pořádně sedne oběd:D

        0 0
        • roud  

          18:00 ± náký drobný se s klukama otočíme na hrázce na pivečko klidně se stav :O)

          0 0
          • TC  

            tak to vám možná aspoň zamávám

            0 0
            • bukajcze  

              Asi tak:)

              0 0
              • roud  

                Tak nakonec jsme se dnes sešli v docela hojném počtu všem děkuji za účast a navrhuji zítra kalbu v cyklobaru (první den otevřeno) :O) další věc je sobota a otvírání hospůdek všechny vás tam rádi uvidíme (peníze sebou ať si to můžeme pořádně užít :O) ) biku zdar Michal (roud)

                0 0
                • maajkee  

                  no ty voe, ty 3 plzně do mýho prázdnýho žaludku se mnou docela zacloumaly :) Teď akorát hledám co bych sežral :)

                  0 0
                  • roud  

                    Taky jsem se hend do něčeho zakous a z tý duše si nic nedělej prostě smůla ;o]

                    0 0
                    • maajkee  

                      no jasný, jak nejde o vlastní duši, tak jde o prd :)

                      Ale usvědčilo mě to, že musím koupit dozadu taky něco s kevlarovou patkou :)

                      Zejtra se pokusím objevit v cyklobaru, to zelený pívo mě docela zajímá :)

                      0 0
                      • bukajcze  

                        Sice jezdim na kolo ven a ne do baru… ale pokud pojedu kolem tak tam mrknu, jak to tam je zařízený:)

                        0 0
                        • maajkee  

                          všichni jezdíme na kolo ven! ale po projížďce přece musí následovat občerstvení :)

                          0 0
                          • roud  

                            čteš mi myšlenky ja myslim že dneska to byl skvělej relax po vyjížďce :O)

                            0 0
                            • Pi†el  

                              Chlapy budu na vas zitra u grilu a tocenyho Krákory myslet.. :)

                              0 0
                          • bukajcze  

                            Až dám dolů ještě aspoň 15 kg, tak občerstvovat se budu taky:) jinak bych jezdil nadarmo, když je to pro mě jediný dostupný způsob hubnutí…

                            0 0
          • lidumil  

            Jenom na pivečko? :-)

            0 0
          • bukajcze  

            Kdyby jste dneska někdo jel podél biřičky na druhé straně hráze (podél ty hospůdky) a našli byste tam někde červený brejle, tak je prsím vemte sebou… se mi tam někde včera vytratily:(

            0 0
    • roud  

      Tak dnes plánujem navštívit cyklobar (letos je první den otevřen) takže ho musíme malinko pokřtít budem tam ± od 16:00 tak pokud budete mít někdo žízeň přijeďte se k nám připojit :O)

      0 0
      • maajkee  

        Doufám, že se do odpoledne trochu vyčasí!

        0 0
      • -Alan-  

        Že bych se utrhl od rodiny poznat ty lidi, co mi jezdí denně pod oknem? To bych mohl provětrat svoji novou starou plečku, na ten kousek bude stačit i bez té zadní brzdy.

        0 0
    • roud  

      Klasika kdo dnes nebyl na otvírání cyklobaru o hodně přišel :o) jinak zítra se na vás všechny těším na otvírání hospůdek : http://www.hospudkyunas.cz/ nakonec máme rezervovanej stůl v cyklobaru: http://www.cyklobar.com/ :O) takže všichni sebou peníze a dobrou náladu ať to zítra můžem pořádně zahájit :O)

      0 0
      • bukajcze  

        Bohužel jsem zaspal a vstával až v 12 a pak šel na rodinný oběd:( tak jsem to nestihl

        0 0
    • Kublaj  

      tak sem doma dojel sem „živ“ a zdráv :D posledních 15km byla šílená krize sem myslel že vypustím duši :) jen co se trošku vzapamatuju hodím sem pár fotek ;)

      0 0
    • roud  

      Otvírání hospůdek 2010 (kdo nebyl nepochopí :o) )

      0 0
      • roud  

        A další…

        0 0
      • maajkee  

        jé :) na tý druhý fotce jsem taky :)

        0 0
        • Kublaj  

          cože jde Gary z domu? :D ty ty bajky měníš jak fusekle čéče ;)

          0 0
          • maajkee  

            ještě to není jasný, uchvátil mě GF hifi, dostal jsme na něj hodně pěknou nabídku, tak zkouším prodat cobii, ale když se neprodá, tak se prd děje, jezdí se mi na ní super :)

            PS: jj, nějaká úchylka, vždycky jak mám nějaký kolo tak měsíc, tak začnu koukat po jinejch, naštěstí to tak mám jen u kol a né u ženskejch :)

            0 0
            • roud  

              nejsem v obraze neni hifi full ? ? ?

              0 0
              • maajkee  

                jj, 29" 100/100 full :)

                0 0
                • roud  

                  To sou změny :O) tak ať ti to vyjde :O)

                  0 0
                  • maajkee  

                    no jo, změna je život :)

                    Jinak na hospůdkách si ze mně všichni furt dělali prdel, že jestli chci s nima jet tak si musím zase koupit horský kolo a nejezdit s nima na trekingu :))

                    0 0
                    • roud  

                      Nj ze mě si zase dělaj srandu že nemák na druhou půlku vidle nebo že mi ji ukradli xD xD xD

                      0 0
                      • lidumil  

                        No a není to snad tak??? :O)

                        0 0
                        • roud  

                          vím že u nás žije spousta nepřizpůsobivejch občanů ale na co by jim byla půlka vidle ? :O)

                          0 0
                          • lidumil  

                            No třeba by Ti ji pak nabídli zpět :O)

                            0 0
                            • roud  

                              :O) nn spíš bude pravděpodobnější ta varianta že jsem chudej čech (přeci jen je ta krize) a na druhou půlku mi prostě nezbylo :O(

                              0 0
                              • lidumil  

                                Jj, tak nějak to bude. Ale neboj, teď jsem někde četl, že když vyhraje Paroubek, tak se to hned zlepčí a budeš si moct koupit tu druhou nohu :-DDD

                                0 0
      • Cvoky  

        tak pánové a máte co vysvětlovat co to jako má znamenat – fotky v Týništi co jsem šel pro pívo – moje přední kolo nafouklý – vrátim se a prázdný – to je nějaký podezřelý!!!

        0 0
      • Cvoky  

        jinak akce supr a fotky jsou prostě skvělý :)

        0 0
    • Kublaj  

      tady něco co sem naftil já ;) http://kublaj.rajce.idnes.cz/…virani_2010/

      0 0
      • roud  

        nj jsem krásnej xD jinak jsem ten víkend dneska zevršil dalšíma 50 kiláčkama takže spokojenost :O)

        0 0
        • litr  

          jojo taky jsem se byl projed a 57km je nadhera po tom včerejšku:)

          0 0
    • roud  

      Zdarec bikeři na středu hlásej pěkný počasí tak co vyjížďka a večer do cyklobaru na pívo ? ? ?

      0 0
    • roud  

      Zdarec lidi tak jak to vidíte zítra ? já plánuju vyjet od sebe tak 15:30–16:00 v cyklobaru máme reserve na 16:00 ;o] tak dejte vědět co a jak pojedem :o)

      0 0
    • roud  

      Zdarec lidi tak dneska sraz v 16:00 na hrázce :O) jinak kdo chce jen na pívo tak potom sraz po šesté hodině v cyklobaru.

      0 0
      • maajkee  

        Dneska je tam fakt špicově, vyrazil jsem po obědě, před prací, dal jsem si cca 30 krásných lesních kilometrů, už je skoro všude sucho. Teď bych si dal pívo jak sviňa, blbá práce!

        0 0
        • roud  

          škoda žes nebyl s náma dneska super vyjížďka dost sme se vyblbli (necelejch 50km) a k tomu suchu ještě teď mám mokrý tretry xD xD xD jinak završeno čtyřma plzničkama a výborným jídlem :O)

          0 0
          • maajkee  

            tak ono když člověk chce, tak mokro najde :) Plzně závidím!!

            0 0
            • roud  

              mno my jsme ho nehledali přesto jsme zvládli dva brody a spoustu bahna prostě super :O)

              0 0
          • Cvoky  

            souhlas dneska supr jízda :)

            0 0
    • Kublaj  

      Pánové mám na vás dotaz, už několik vyjížděk mě kolo, nebo spíš asi řetěz (jedná se o shimano HG-53) vydává takovej šustivej zvuk (nejspíš ze zadní části kola) jako by trošku o něco dřel, zkoušel sem různě štelovat přehazku ale nic nepomohlo, a teď sem si všiml že řetěz na kazetě trošku hůř dosedá, moje teorie je že je řetěz asi po 1k km už vytahanej je to možný že by to tím pak vydávalo takovýhle nějaký zvuky? měrku nemám abych si to potvrdil :( a nechce se mi kupovat když mám celkem hluboko do kapsy, to bych radši koupil o kapku lepší řetěz :)

      0 0
    • roud  

      Tak lidi dneska jsem dorazil prvních 1000km na biku :O) jak jste na tom vy ? jinak od pondělí plánuju začít najíždět ve velkym tak budu rád když se ke mě občas někdo přidá :O) jinak co příští víkend vykoumat nějakou bajkovačku nebo aspoň pořádnej vejlet na kolech ? ? ?

      0 0
      • Kublaj  

        já zatím nějakých 370km :) když budeš mít někdy namířeno směr někam sem k nám tak se klidně přidám pokud to čas dovolí ;)

        0 0
      • maajkee  

        V sobotu budu ve worku, neděli mám celou volnou, tak když by byl nějakej vejlet v neděli, přidám se. V týdnu mám ranní, takže odpolko mám volno defakto každej den, kromě pondělí.

        Jinak, jsem žabař, já mám teprve 500km :)

        0 0
      • bukajcze  

        Dnes jsem se přehoupl přes 400km… ale v následujícím měsíci toho moc neujdedu… začínám zjišťovat, jak těžký je se učit na maturu…

        0 0
        • maajkee  

          ale není :) nesmíš to prožívat, bohatě stačí tejden před maturou ;)

          0 0
          • roud  

            To jsem si taky říkal nakonec bude rád když si nad to aspoň na jeden den sedne…

            0 0
            • maajkee  

              Tak ono každej to má asi jinak, já celou střední dělal hovno :) Na vyučování jsem čuměl do blba nebo vyrušoval, neslušně diskutoval s vyučujícími, neustále chodil za školu a falšoval omluvenky, občas to prasklo, jednou byla dvojka z chování, jednou dokonce trojka :)

              No a pak abych tu celou střední dohnal, tak jsem v tom celej svaťák fakt ležel od brzkýho rána až do pozdního večera :)

              0 0
    • roud  

      UP Zítra má bejt relativně hezky tak plánujem vyrazit ± 15:30(zatím počítám s cvokym a majkeem+samozřejmě moje maličkost) od hrázky tak pokud se budete chtít někdo přidat neni problém pojede se ±40–60km dle chuti, počasí a bláta samozřejmě zakončených v cyklobaru kde nás čekaj klasicky na ± 18:00!!! BIKU Zdar :O)

      0 0
      • Cvoky  

        čéče koukám na předpověď a nevypadá to moc dobře :( – ale neděle vypadá suprově

        0 0
        • roud  

          celkově víkend vypadá fajne :O) takže jeden den se mnou počítejte :O) jinak ten zejtřek bude podle mě dobrej :O) případně domluvíme detaily operativně jinak pro majkeeho telefon na mě: 732424689 (neni to erotická linka)

          0 0
          • Cvoky  

            no takže díky počasí to zkracujeme a jedeme jen na chvilku vyrážíme kolem 5 a v 6 budeme v CB, tak kdo by měl zájem.

            0 0
            • roud  

              kvůli počasí a faktu že jsem ještě v práci :O(

              0 0
              • maajkee  

                no já koukám z vokna a furt tam prší, málo, ale pořád, vůbec se mi nechce zasírat si jekylla :))

                0 0
    • roud  

      O tohle se musím podělit aneb FTIP DNE: Nemám rád lidi, kteří berou drogy – hlavně celníky !!!

      0 0
    • Kublaj  

      tak dneska s ohledem na počasí cca 35km s převýšením prej 520m :D sem netušil co je na Kuňetické hoře všemožných sjezdů, srdce v kalhotách ale většinu sem projel kudy mě chlapi táhli, celkem fajne spestření ale na FR se asi nedám :D a takhle zvířectvo blokuje pěkně rozjetý bajkery :)

      0 0
      • Kublaj  

        edit: teda včera :)

        0 0
      • roud  

        včera jsem měl krásnejch 72kilásků :o) ještě teď mě nohy bolej :O) jinak co předváděj lesáci v lese fakt hrůza :O(

        0 0
    • JILJI13  

      Včera kupodivu nepršelo. :-)

      0 0
    • roud  

      Nevozíte někdo tretry od shimana potřeboval bych radu ohledně velikosti…

      0 0
      • acidb  

        Dneska je mám poprvé na sobě, SH – N 183, model 2010. Musel jsem si je vzít o 2 čísla větší než mám velkou nohu, je to u shimana standard. Pokud bys je chtěl vyzkoušet, plánuju v neděli bika:-).

        0 0
        • roud  

          kolikátky máš hodilo by se mi 42–43 :O) ? ? ? :O)

          0 0
          • acidb  

            Normálně si kupuju boty 42 bo 42,5, sem tam 43. Shimana jsem si zkoušel 42ky a taktak jsem tam nasoukal nohu, padly mi až 44ky. Což bude i tvůj případ, či tak nějak okolo:-).

            0 0
            • roud  

              Tak v tom případě budu muset tebe nebo majkeeho poprosit o půjčení :O) (jinak teda jsem rád že jsem si dnes ty 42ky neobjednal) xD

              0 0
              • maajkee  

                jasný, já ti je klíďo pučím :)

                0 0
                • roud  

                  Jak to vypadá s tebou na neděli ? (to platí´jak pro acida tak majkeeho) :O)

                  0 0
                  • maajkee  

                    já bych měl moct :)

                    0 0
                    • acidb  

                      já jsem si také odhlasoval opušťák

                      0 0
                      • roud  

                        Tak paráda já mám neděli prakticky celou volnou :O) takže můžu vyrazit kdykoli jinak co vím tak cvok se zelím vyjížděj v 16:00 kdo bude chtít dřív můžem se na něčem domluvit např moh bych pro tebe někam došlápnout (acide) :O)

                        0 0
                        • acidb  

                          Můžem dát spicha po obědě dejme tomu kolem 13h v Roudnici jako posledně, ikdyž to je už 200 let, vymyslím něco, ať jsme trochu utahaní a snad se fšichni potkáme v CB:-).

                          0 0
                          • roud  

                            To zní výborně :O)

                            0 0
                            • Cvoky  

                              souhlas

                              0 0
                              • acidb  

                                dneska mě Roud, jako tradičně, pěkně znavil, výsledek našeho snažení 102km/700m

                                p.s. cesta z CB byla zážitkem:-))

                                0 0
                                • roud  

                                  tak nakonec máš o 15km víc než já :O( jinak gratuluju k první letošní stovce :O)

                                  0 0
                                  • acidb  

                                    na to že jsem letos poprvé vyrazil na fullu to jde:-)

                                    0 0
                                    • roud  

                                      jj celkově dneska fakt super vyjíďka a od obou výbornej výkon budu se těšit na zítřek na foto bohužel ty ode mě jsou mázlý :O(

                                      0 0
              • acidb  

                když mě doneseš potvrzení, že máš čisté ponožky, tak ti je půjčím:-)

                i já jsem rád, že jsme 42 neobjednal, asi bych si musel seříznout paty:-)

                0 0
      • maajkee  

        já, nohu mám 43,5, tretry 44 a je to uplně akorát.

        0 0
    • roud  

      Díkes všem za dnešek hlavně acidoj a cvokoj nakonec mam na tacháku 87km a jsem max spokojen ještě jednou díkes všem a doufám že acid dorazil dom v pořádku :O)

      0 0
      • acidb  

        předběhl si mě, viz. výše:-)

        0 0
        • roud  

          odpověděl jsem ti viz. výše :O)

          0 0
          • Cvoky  

            nevim proč děkuješ mě :) – do hospdy táhnu rád :)

            0 0
            • roud  

              hehe :O)

              0 0
              • acidb  

                Ještě vzpomínka na včerejšek. Ta první je 18× zoomavenej Roud:-).

                Ráno nohy bolely jak pes, šlapal jsem převody, které normálně nejezdím:-).

                0 0
                • roud  

                  Jééé hoď mi je pls na meil v plný kvalitě :O) DÍK :O) Taky mi to do práce moc nejelo :O(

                  0 0
    • Pi†el  

      Dnes jdeme s Roudem na lehky vylet, max 2h, sraz ve 16:20h pred hlavnim vstupem do Garni (koleje na Kotli)..

      Jestli se chcete nekdo pridat.. 603 755 997

      0 0
    • Pi†el  

      Zitra, tj v utery, bych chtel vyrazit okolo 11h, kdyz bude pocasi prat. Prida se nekdo?

      0 0
    • Neil100  

      Čus,

      nevyrazíte někdo dneska na menší švih???

      0 0
      • Kublaj  

        já jo ale bohužel ne z hk :) teda pokud se do 16:00 nerozprší :/

        0 0
    • roud  

      Něco z dneška :O) (jinak dnes vítr opravdu na p…l)

      0 0
      • maajkee  

        to mi říkej, když jsme jel nazpátek domů, tak jsem měl pocit, že jedu furt do kopce jak kráva :) všehovšudy dnes jen necelých 40km, byla to pruda.

        0 0
        • roud  

          já 50 a nebejt zastávky v cb tak jsem skoro i otrávenej xD xD xD

          0 0
    • roud  

      Ještě dámy a pánové uvažuji o založení nového vlákna bikeři z HK vzhledem k velkému počtu příspěvků a pomalému načítání… (někdo nějaké připomínky)

      0 0
    • roud  

      **Založeno nové vlákno: http://bike-forum.cz/…-vol-ii.html#… **

      0 0
    • -Alan-  

      Rok se s rokem sešel a znovu mě „zradil“ parťák na štafetu Day by Night. Je to příští sobotu v dobříši, více na www.vlaska.cz. Pojedu z Hradce Králové a když bude parťák a nepodělá se mi do té doby auto, tak někoho vemu s sebou s podílem na PHM. Bylo by fajn jet i jako více posádek, jinak se v podstatě 7 hodin míjíme. Je to daleko, ale ta zkušenost je o něčem jiném, než klasické závody. Mj. i proto, že to končí v 22 hodin a zatím nikdy nebylo celou dobu sucho.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.