• Neil100

    Ahoj jezdim na XCéčku a chtěl sem se zeptat jestli by se našel nějakej par?ák z HK…nikdo se mnou nechce jezdit :(…díkes,,

    P.S.:Hledal sem téma a žádný takový nenašel,to jen tak na omluvu kdyby už nějaký bylo založený .)

    díky Honza

    0 0
    • chupas  

      se mnou taky nikdo nechce jezdit :'( kdo by taky jezdil kdyz je tma

      0 0
    • rhuman  

      napis mi na icq …

      0 0
    • race bike  

      Tak jak to dopadlo s těma vyjížďkama? Jezdíte? :-)

      0 0
    • Kubick  

      já bych klidně jel, jen co poladím kolo a vyléčím bacila, takže cca příští týden :)

      0 0
      • kámen úrazu1  

        Jsem zvědavá, jestli Ti odpoví za dva roky nebo dřív. :-)

        0 0
        • roud  

          tak já se toho ujmu :o) kdokoli z hradce chce někam vyrazit na bike at mi klidně písne :o) (platí i pro silnici) :o)

          0 0
          • race bike  

            Já bych taky vyjel, ale ještě to nemám složený :-(

            A nejhorší na tom je, že musím dodělat dvě kola a pár věcí mi ještě ani nedošlo domů. Takže, pokud to vše půjde mega dobře, vyjedu o víkendu 20. – 21. 2007. Dřív nemůžu, pač první víkend jsem na Šumavě a další zase na Vysočině – je toho poslední dobou nějak moc…

            0 0
    • dancing dog  

      Nic ve zlém, ale kam tam jezdíte?To musíte dát aspoň 80ku, aby ste najeli aspoň 20m převýšení, ne?

      0 0
      • roud  

        jj s tim převýšenim je to bída 30km na všechny strany je skoro jen rovina :o( proto se tu často jezdí na celej den o víkendech

        0 0
      • dieegoo  

        Stěhovat se kůli tomu asi nebudem a snad to není jen o drápání se do kopce :)

        0 0
        • roud  

          a co ty kdy se mnou někam vyjedeš ?

          0 0
        • dancing dog  

          fakt nic ve zlém, jenom že tam občas tedka projíždím na šumperk, tak jsem si toho všimnul…široko­daleko jen Kunětická hora…u nás je zase možnost jet po rovině jenom kolem řeky :-)

          0 0
          • kámen úrazu1  

            Nemají to zas tak špatný. Do Orlických hor nebo na Orlickoústecko (podhůří Orlickejch) to nemaj daleko, dojet se tam dá i na kole, pokud chtějí ušetřit čas, nasednou do vlaku a zanedlouho jsou třeba v Náchodě.

            A i v hradeckým lese se dají najít kopečky, o kterých si troufám říct, že je většina průměrně zdatných bikerů bude tlačit. Pak samozřejmě i krátký jetelný.

            Možná to mají dokonce dobrý. :-) Určitě lepší než ti, kteří sice nemají kolem bydliště úplnou rovinku, ale do pořádnýho lesa musí dojíždět dál, pokud se nechtějí motat po parcích, lesoparccíh a pidilesech.

            A v zimě jim ti, co poctivě najíždí kilometry v pásmu základní vytrvalosti, můžou závidět. I ti, kteří se na kolo pro půl metru sněhu přes zimu nedostanou, maximálně jen na silnici, kde taky leží pár čísel s něhu a všichni, včetně aut, se kloužou.

            Bo Hradečáci vyjedou z města a jsou v lese. V zimě tam mají spustu udržovaných cest s ujetým sněhem. Můžou jezdit hodiny a hodiny chráněný před větrem, v pásu vytrvalosti, nepotí se do kopce, nemrznou z kopce, neohrožují je auta a nemusí vjet na stejnou cesut dvakrát. Dokonce mají obrovský výběr i z příjezdových a odjezdových cest.

            Nejideálnější by mohl být mišmaš – blízko jedný strany města zalesněný kopce, z druhý „hradecká“ rovinka s obří plochou lesa nepřerušovanýho loukami a polemi. A k tomu kupa okresek s malým provozem a slušným asfaltem. Kdo takový město v ČR zná, ať se přizná. :-) Přemýšlím, jestli opět nenastal čas změnit lokalitu bydliště.

            0 0
            • burnout/syndrome1  

              San Francisco

              0 0
            • roud  

              mno s tim vlakem to radši nebudu komentovat mam s ČD víc než špatný zkušenosti :o( a od tý doby nekam vlakem s kolem nejezdim :o(

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.