• roud

    Tak rok se s rokem sešel a pomalu nám začíná dálší sezóna. :O) Zde je místo pro všechny bikery a silničáře z východních Čech, aby si mohli na BF domlouvat švihy a jiný akce. Všem přeju pěknou sezonu plnou spousty příjemně najetejch kilometrů. :O) 

    0 0
    • roud  

      Rovnou sem hodim první oblíbenou akcičku a tou je OTVÍRÁNÍ HOSPŮDEK 4.dubna : http://www.hospudky.unas.cz/ Doufám že se nás sejde co nejvíc :O)

      0 0
      • wda  

        Zdravím všechny! Na Hospůdky jedu (jako vždy), doufejme, že už v nových barvách a samozřejmě za účasti dobrého počasí.

        0 0
        • roud  

          Paráda doufám že se nás letos sejde co nejvíc :O)

          0 0
          • acidb  

            Plánuju se poprvé zúčastnit, neznám lepší relax než kolo a pivo:-). Pokud to nebude vadit, trochu by jsem se na vlákně přiživil. Jsem tu na Hradecku chvilku a mám pár dotazů:-).

            1. jednou přijde doba, kdy budu muset do servisu, mám canyona a zatím netuším kam
            2. rád bych se někdy připojil na bikovou vyjížďku, silničku nevlastním

            Mám rád spíš all-mountain proloženou doplněním iontů vitamínem G:-) před chrtím pachtěním v honbě za objemy atd.:-)

            0 0
            • dieegoo  

              Spokojenej jsem byl v servisu www.colajinac.com. Ceny sice vyšší, ale porovnám li přístup pana Olivy s tím, jak se tváří servisáci v jiných cyklo obchodo servisech, tak to stojí zato. Vynechal bych Kulhánka, kde jsou ti schopni vyměnit půl kola, když máš píchlou duši (mně při požadavku na výměnu oleje ve vidlici chtěli dělat repas).

               
              0 0
              • acidb  

                To nevypadá špatně, ceny vyšší přetrpím:-), jen když bude „mazlík“ ve správných rukou. Díky za tip!

                0 0
                • lidumil  

                  Já jezdím sem

                  0 0
                  • acidb  

                    A teď babo raď:-).

                    Zřejmě vyhraje momentální volba a nebo si to ještě osobně oběhnu. Přesto díky za tipy, ulehčili jste mi výběr a alespoň bude na koho svést případný nezdar:-)).

                     
                    0 0
                    • lidumil  

                      Každý z nás má svůj oblíbený servis...... Myslím si, že špatný nebude ani jeden a ani s jedním neprohloupíš.

                      0 0
              • Bougemil  

                Já ještě doplním Šmrxu (je na webu), který je dvorním doktorem mého biku a zatím taky bez problémů :o)

                0 0
            • roud  

              Kdykoli se můžeš připojit myslím že tě všichni rádi uvidíme :O) a tempa se neboj pokud de o kolo a pivo najde se nás tu povícero co máme rádi tuhle kombinaci :O)

              0 0
              • dieegoo  

                Tak tak.. když se jede na pivo, tak to jezdim taky, čili hlemýžď tempo je zaručeno :)

                0 0
                • acidb  

                  To jsem rád. Nerad bych vypadla jako cyklista alkoholik:-), ale už se nehoním po závodech a zakončení vyjížďky posezením nad sklenicí vychlazeného piva na zahrádce za pěkného počasí, ať mě někdo řekne, že je to špatné:-).

                  Btw, když jsem v úvodu tohoto threadu koukal na fotky, myslím, že do vašeho „reba teamu“ se svojí zapadnu:-).

                  0 0
                  • roud  

                    heh reb je tu požehnaně ale třeba na dnešním silničním tripu s náma nebyla ani jedna :O) jinak dneska pohodovejch 58km :O)

                    0 0
                    • acidb  

                      Tiše závidím, já přes týden dřu, aby bylo o víkendu na chleba:-), tzn. jen do práce a zpět cca 30km a na RS JUDY (r.v. 1999):-)

                      0 0
                      • roud  

                        já mám poslední dva měsíce školy tak si užívám kola pak už toho času bude taky pomálu :O)

                        0 0
      • acidb  

        Zítra to vypadá na velmi solidní počasí. V práci jsem oslovil širokou veřejnost:-), hodně jich přislíbilo účast, ale jak je zvykem, spousta během týdne odřekla a „zůstala“ tak jen 1 kolegyně, která ale přiveze několik svých známých. Účast také přislíbil 1 biker z podorlicka, víc už asi pro účast neudělám. Já jakmile dorazím, pokusím se vás dle níže uvedených „no-name“ kol vyhledat:-)).

         
        0 0
    • roud  

      Jinak zítra švih na silničkách sraz u Čechů v 13:00 všichni jsou vítáni :O)

      0 0
      • roud  

        Tak sice sem si docela máknul ale řek bych že jinak parádních 60 kiláčků :O)

        0 0
    • dieegoo  

      Chystá se objednávka na Chainreactionu, pokud někdo něco chcete, sem s tim.

      Podmínky :

      1. upřednostňuju platbu na účet,  abych pak zas nemusel běhat do banky. Pokud je věc drazší, tak předem aspoň nějakou zálohu (bát se nemusíte, myslim, že místní, kterým už jsem něco dodával, mohou potvrdit, že nejsem žádnej černej bandita ).
      2. pokud možno, tak osobní předání
      3. fér jednání :)
      0 0
      • lidumil  

        Kdy to budeš objednávat? Sháním tohle a hnoj to nemá :-( Dá se nějak zjistit, jestli to mají skladem?

        0 0
        • dieegoo  

          Záleží, kdy si hlavní iniciátor objednávky vybere poslední věc. Objednávku bych vidětl ke konci týdne s tím, že by během příštího týdne dorazila, pokud bude vše skladem.

          0 0
          • lidumil  

            Dobrá. Oni Ti pošlou mail, jestli mají věci skladem?

            0 0
            • dieegoo  

              Jednou se stalo, že objednanou věc, která byla uvedená jako skladem, neměli. U objednávky se objevilo Processing, následně přišel mail, že danou věc nemají a neví, kdy bude a  že tedy ruší tuto položku a pošlou aspoň zbylé věci. Jako omluvu přibalili nějakou malou slevu.

              0 0
              • lidumil  

                Tak to je fajn. Mají ji tam skladem – a je jediná verze 31,6 průměr a 400 mm délka, tu přesně potřebuju. TAk mi ji objednej, prosím  Tě. A chceš poslat prachy hned, nebo aspoň zálohu? Radši bych věechno naráz, pokud Ti to neva. Když tam mailem – tom.hroch@seznam.cz

                0 0
                • dieegoo  

                  Dobře, budu s tvou sedlovkou počítat. Ohledně platby se domluvíme až po objednání. Těsně před tím se ještě ozvu pro kontrolu, jestli sis to náhodou nerozmyslel nebo jestli už si nesehnal jinde.

                  0 0
                  • lidumil  

                    Dobrá, ale pokud vím, tak v ČR dostupná není a navíc ta cena… (aspoň Richard ji nedokáře sehnat a vzhledem k jeho kontaktům bych tomu věřil)

                    0 0
              • lidumil  

                Sakra, píšu jak hotentot.....

                0 0
          • Neil100  

            Já ti dám iniciátora .) To je těžký vybrat barvy, mno, jak baba .))

             

            Máš na mejlu mou objednávku, takže z mý strany „ready“.

            0 0
        • dieegoo  

          Tak objednávka bude dnes večer. S lidumilem počítám. Pokud máte ještě někdo něco, šup šup.

          0 0
      • lidumil  

        Sice píšou, že ji mají skladem, ale to na našich e-shopech není pravidlo :-) třeba tade je, nevím, nemám zkušenost

        0 0
      • dieegoo  

        Tak balíček dneska dorazil, kurýr mi ho předá v odpoledních hodinách. Kdy se chcete domluvit na předání?

        0 0
        • lidumil  

          já klidně dneska. Pošli mi číslo účtu a částku mailem – tom.hroch@seznam.cz.  Hned jak dorazím domů, pošlu peníze a ostatní je pak na Tobě.

          0 0
          • dieegoo  

            Email odeslán, mrkni prosím, jestli vše sedí. Až budu mít balíček v ruce, domluvíme čas předání, teď nechci slibovat přesný čas pro případ, že by se kurýr opozdil.

            0 0
            • lidumil  

              Dobrá, díky, peníze převedu kolem 16 hodiny, pošlu Ti mailem číslo mého mobilu, ať je to operativnější.

              0 0
    • elox  

      Nenašel by se tu nějaký bajker z HK který se sveze na závodech i normálně turistiku.Jestli někdo takový je ozvěte se prosim.Mě je 16 let.Nejezdím rychlý tempo ,ale ani ne pomalý,potřeboval bych aby mě někdo pořádně potahal

      0 0
      • roud  

        Myslim si že je tu dost lidí přijeď příští tejden na hospůdky bude tam docela dost lidí aspoň se seznámíš a projedeš :O) http://www.hospudky.unas.cz/

        0 0
        • elox  

          šak už jsem to bomluvil s tátou a určo pojedem,snad nebude ošklivě

          0 0
          • roud  

            počasí snad náko dopadne je to super akcička jinak myslím že naši bandu nepřehlídneš klidně nás někde odchyni :O)

            0 0
        • elox  

          jo a ještě kdyby jsi tam uviděl tohleto kolo tak to je táta a já se budu motat kolem něho na černo stříbrnym authoru se dyž tak ozvi mužem pokecat

          0 0
          • roud  

            oki ale myslim že si všimneš dřív ty nás :O) předpokládám že kola jako cannondale KTM Duradec RB Giant a pod. v jedný tupě nepudou přehlídnout :O)

            0 0
            • elox  

              tak to teda určitě přehlídnout nepudou takový brka:-)a ty přesně máš co zač a kolik ti je?

               
              0 0
              • roud  

                v příspěvku vidíš vždycky přezdívku toho kdo ji psal (levej horní roh) klikni na ni a vše se dozvíš :O) pak je v ní i odkaz na moje kolo :O)

                0 0
            • wda  

              Nechci strašit, ale můj start je ohrožen! Pracovní povinnosti :-( Měl bych jet na víkend do Brna na školení, ale zatím to nevím jistě. Takže to RB asi přehlídne…

              0 0
              • roud  

                Aj to je škody to je škody čekal sem že nám konečně osvětlíš jak je to s tim triklubem :O(

                0 0
                • wda  

                  Tak teď nevim kdo se prokecnul… Já? Nebo jsi to poznal z avatara na ajsku?

                  0 0
    • Bougemil  

      Sakra, jsem si říkal, že vlákno HK bikerů je death a teprve dneska jsem chytnul 2009ku :o) A samozřejmě jak jinak než s křížkem po funuse „objednávka odeslána“ :o) tak snad příště. Teď už si to pohlídám. Mějte se všici fajn.

      0 0
      • Pi†el  

        Jsme na tom podobne :-/

        Jinac ted pres tyden byvam v HK, tak se nekdy pripojim na splecnou vyjizdku.. :-)

        0 0
        • roud  

          Na celej příští tejden hlásej slunečno a teploty kolem 10° :O)

          0 0
          • Cvoky  

            Ty brrďo nás ale bude pěknej peleton :)

            0 0
            • roud  

              už aby to bylo teď sem přijel z lesa a je tam strašnej marast :O(

              0 0
              • acidb  

                Snad už bude lépe, marast byl všude, nejen v lese. Zde je link, jak by to mělo nad Hradeckem v nejbližší době vypadat. Jedná se o oblast HK-západ:-).

                 
                0 0
                • roud  

                  paráda pokud se  vtom orientuju tak bude ustávat vítr a bude teplíčko :O)

                  0 0
                  • Grinch  

                    Tak dorazím na Hospůdky taky a dovezu aj Arnostika

                     
                    0 0
                  • Grinch  

                    To se orientujes blbe :) teplota sice pujde nahoru, ale zvysi se tlak, spadnou mraky, bude zatazeno a srazky :) ale azs by mhly byt teply :)

                    0 0
                    • roud  

                      všichni víme jak moc přesný sou meteorologové doufám že tím teď někoho neurazim tak se nechme překvapit :O)

                      0 0
                      • Grinch  

                        Zeptám se v práci, sem ted nad nima:D lip nez oni uz to nikdo nevi :)))

                        0 0
                      • Cvoky  

                        Ale tak ty máš po dnešku natrénovano to počasí :) – tebe už nic nezaskočí :)

                        0 0
                      • litr  

                        jak jsi dojel ty cyklisto:-d

                        0 0
                        • roud  

                          já v poho jen mě vylekali tvoji kolegové s majáčkama :O)

                          0 0
    • roud  

      Tak report z dneška aktuální stav v Hradeckejch lesích:

      0 0
    • Cvoky  

      Tak ve čtvrtek odpolko s Roudem vyražíme otestovat můj staro-nový stroj a jarní pivo :) počasí by mělo být OK takže kdo si chce dát přípravu na sobotu je vítán.

      0 0
      • roud  

        Doplñující infotmace od zítřka by měl být otevřený cyklobar :O)

        0 0
        • Cvoky  

          dost důležitá informace :)

          0 0
        • acidb  

          Může mě někdo blíže vysvětlit, co si můžu pod pojmem cyklobar představit:-)? Obsluha je v dresech:-)?

          Ve čtvrtek budu dlouho v práci, to se na kolo nedostanu, premiéru budu mít až v sobotu:-(.

          0 0
          • dieegoo  

            Cyklobar je obyčejnej bar s tématickou výzdobou, vybudovanej v dřevěný boudě v Malšovicích, hned u výjezdu z lesa. Většina zákazníků jsou cyklisti, dá se sedět venku pod slunečníky a nebo uvnitř. Součástí baru je i cykloservis. Maj tam moc dobrý pivo, klobásy a příjemnou obsluhu.

            0 0
      • Kubick  

        kurňa lidi neštvěte mě :( já maximálně můžu koukat z okna, jaký je parádní počasí na bike a lehoulince si rehabilitovat svých 9 šroubů v noze :( grr, tak od vás aspoň čekám fotoreport z hospůdek.

         

        P.S. Pokud někdo z vás má na kolo dětskou sedačku, která uveze 90km, rád se s někým svezu :-D (ale ne s Roudem, ten už to má tak lehký, že by to dva těžkotonážníky neuneslo :-D)

        0 0
      • Cvoky  

        Takže upřesňující informace k zítřku – zítra budeme tak od půl 4 do 5 kempit v cyklobaru a psychicky se připravovat na jízdu :) – Kolem 5 vyrážíme, takže kdo by chtěl jet je vítán.

        0 0
        • roud  

          Myslim že budem nepřehlídnutelný :O)

          0 0
          • TC  

            jakouže pojedete štreku?

            0 0
            • Cvoky  

              to ještě přesně nevíme – proto jedeme do cyklobaru prvně :). Nejspíš to bude neco podobnýho jako v sobotu. Tzn. Asi suťáky…

              0 0
              • TC  

                Hmm, tak pátá je na mě moc pozdě, eště něco pak mám. Ale třeba vám kolem čtvrtý zamávám až si to proželvím okolo :)

                0 0
    • Bougemil  

      Chlapci a děvčata jedna otázka, možná nepatří úplně sem, ale HK se týká (když tu bydlím). Chci pořizovat silničku, nic extra drahého ..... nikdy jsem silnici nejezdil, ale všechno se má jednou zkusit. Finanční představa cca 25–30.000,–Kč (když bude něco levnějšího, jenom dobře). A teď k jádru věci. Mám pokukovat určitě jen po nových strojích nebo doporučíte nějaký ten „bazárek“ popř. inzert web ? A jak je to s velikostí rámu ...... váha kolem 92Kg výška 194 ? Díky za odpověď :o)

      0 0
    • Neil100  

      Tak přídávám se do skupiny „nemohoucích“, kterou vede Kubick, avšak ne kvůli zdraví, ale kvůli spožděné dodávce s novým rámem, takže se budu těšit na fotoreport a přeju všem jedoucím krásný počasí.

      0 0
    • wda  

      Koukám, že tentokrát je velká „umrtnost“. Definitivně nejedu! Ale kdyby chtěl někdo vyrazit zítra (středa) po poledni, tak ať se mi ozve na mobil. Na icq ani sem se nedostanu.

      0 0
    • dieegoo  

      Letošní hospody taky nevidim moc nadějně, kolo je zatim v neprovozu schopném stavu, uvidíme, jak jim to v servisu bude odsejpat od ruky.

      0 0
    • elox  

      hoši nenašel by se tu někdo kdo není takovej střelec jako ostatní a je mu kolem 16?Já jsem i pro závody i pro vejlety

      0 0
    • elox  

      a ještě bube tadyk někdo konat nějaký vejlet přes pár dní o prázdninách třeba někde pod stanem????

      0 0
    • janm399  

      Budu na dovoleny v HK 2. tyden v kvetnu; sice normalne jezdim silnici, ale v HK si pujcim tatovo kolo (bude to utrpeni, je to tezky MTB). Jezdite nekdo rano / dopoledne pres pracovni tyden?

      0 0
    • elox  

      hoši dneska parádní švih díky moc že jste mě vzali ,ale příště pojedem o kousek dál ne?:-)

      0 0
      • dieegoo  

        Trasa : cyklobar (pivo) – běleč (pivo) – cyklobar (pivo + klobása) ?

        0 0
        • roud  

          cyklobar podruhý se nekonal ale skejsli sme na hrázce jinak moje kolena se do soboty snad zregenerujou trocha krve bikeroj neuškodí :O)

          0 0
        • Cvoky  

          mno skoro jsi se trefil :)) – ty už jsi někdy s náma byl :)

          0 0
    • roud  

      Jinak díky všem pěti účastníkům dnešní vyjížďky + kolegoj z Treku bylo to parádní zahájení sezóny :O)

      0 0
      • Cvoky  

        jj taktéž se přídám – supr a děkuji :) ale příště ten alkohol omezíme (sobota se nepočítá) :)

        0 0
        • elox  

          příští tejden zase někde pojedem ,byla to pohodička pohoda

          0 0
          • roud  

            jj určo se pojede jinak zítra s tebou počítáme :O)

            0 0
            • acidb  

              Ještě koukám, že prezentace je v 9:30, já počítám, že přijedu až kolem 9:50, mám ještě nějaké povinnosti a pak musím zdolat necelých 20km do Malšovic,tak mě snad nevylou­číte:-)

              0 0
              • roud  

                Neměj strach :O)

                0 0
                • litr  

                  bomba hospůdky:) jen s roudem musíme vypátrat kdo rozházel po hk ty připínáčky:)

                  0 0
                  • roud  

                    jj jako dva defekty v jeden čas na dvou místech v hk to neni náhoda xD xD xD

                    0 0
    • roud  

      Fotky z letošních hospůdek: http://azik.rajce.idnes.cz/Hos...../

      0 0
      • Grinch  

        a jeje:D jinak akce super, na to ze tam mate placku taxem se dneska uhnal :) ale uvidime az uvidite kopce:D tak ztm zdar:D jo a kolo dne je Cvokovo KTM – i kdyz vlastne by melo byt diskvalifikovano za pouziti nekalych, znacne mene kvalitnich materialu :)

        0 0
      • litr  

        :) supr počasí supr parta supr fotky:) …kdo nebyl ať lituje…

        0 0
        • acidb  

          Bylo to víc než super. Mladší ročníky mě cestou do Praskačky pěkně prohnaly, ale alespoň jsem si změřil cestu z cyklobaru domů, dělá to cca 60 min:-).

           
          0 0
          • roud  

            Stačí napsat zavolat prostě cokoli a někdo se na pivko a možná i kolo určo najde :O)

            0 0
      • Cvoky  

        Taktéž děkuji všem zúčastněným. Bylo to supr a těším se na kemp.

        0 0
      • lidumil  

        Moc pěkný a já  hniju celej den v práci :-(

        0 0
    • roud  

      Tož tak co zítra odpolko někam vyjet bando ? ? ?

      0 0
      • Cvoky  

        jel bych bohužel frčím nejspíš do Prahy :(

        0 0
        • acidb  

          Zrovna jsem chtěl napsat, že út/st bych se zastavil na pivko v cyklobaru:-). Zatím, vzhledem k počtu najetých km, můžu jen z práce dojet do cyklobaru a pak dom, na vyjížďku by mě už asi nezbyly síly:-).

          0 0
          • dieegoo  

            v sobotu jsem dospěl ke stejnému závěru :)

            0 0
          • roud  

            Tož mě by se docela šiknul ten zítřek co ostatní ? ? ? :O)

            0 0
            • acidb  

              Psychicky už jsem se taky na zítřek připravil, takže nezodpovězená otázka je pouze KDY v cyklobaru:-)?

              0 0
              • roud  

                maj od tří a já mám odpoledne právo takže dřív tam nemůžem xD xD xD

                0 0
                • acidb  

                  Já bych to viděl tak na 17h, to je ten správný čas na to, dát si klobásu a pivo:-).

                  0 0
                  • roud  

                    Oki přijímám výzvu :O) já si předtim pudu něco najet :O) snad se někdo přidá ať už na vyjížďku nebo na pivko :O)

                    0 0
                    • acidb  

                      Dva už jsou skupina a myslím, že se ostatní nechají strhnout:-). Venku je žíznivé počasí:-). Přijedu na starým šemíkovi, takže kdo chce vidět model 99 v reálu, o důvod více se zúčastnit:-).

                      0 0
                      • acidb  

                        Roude díky za doprovod na kraj HK, i když jsem potom švihal jak Armstrong za mlada,  tak tak jsem to stihnul domů, tma šla rychleji.

                        Kdo dnes nebyl neviděl mega západ:-).

                        0 0
                        • roud  

                          jj stálo to za to já dojel taky s tmou v patách :O)

                          0 0
    • roud  

      A letos už tu sou i fotky od peška z hospůdek: http://galerie.pesekfoto.eu/thumbnails.php?…

      0 0
    • JudyN15  

      Ahoj Hradečáci.. nejdete dnes někdo na bika?

      0 0
    • Grinch  

      HRADEČÁCI FUUUUJ :)))

      0 0
    • Grinch  

      HRADEČÁCI FUUUUJ :)))

      0 0
    • Cvoky  

      Tak zítra 8.4. vyrážíme s Roudem někam na bike, takže jeslti se chce někdo přidat tak je vítán. Vyrážíme asi tak kolem 3 odpolko, ale pokud by se chtěl někdo přidat tak s časem můžeme ještě hnout.

      0 0
      • roud  

        Jinak já to předběžně tipuju že cílem naší cesty bude zřícenina Strádov :O)

        0 0
        • Grinch  

          Tak panackum se nasich koncin zachtelo:D Hele Cvoky kdyz jedes na biky,… kdo ti pujci toho bika ?:D

          0 0
          • roud  

            Když už se tu poflakuješ moh by si mi sem hodit mapu jak se tak dostanem z chrudimi xD xD xD

            0 0
          • Cvoky  

            tak ty nepřestaneš rejt? jen počkej zajíci :)

            0 0
            • Grinch  

              Kdopak by dal v sobotu dopoledne sraz u Kunky? jedudo Opatek :) tak ze bysme pokecali a pojezdili na kunce :d

              0 0
    • roud  

      Tak začnu špatnou zprávou ničitelé singlů už dorazili i k nám :O( viz. foto jak dopad jeden z nich:

      0 0
    • roud  

      Jinak ta lepší část dnešní trip byl parádní díky cvoky :O)

      0 0
      • Radez  

        kde je ta první fotka? jo a i ta druhá :-) už sem to tu jednou viděl tu druhou, ale zapoměl sem jak se ta dědina u Pardubek jmenuje.

        0 0
        • roud  

          Popravdě ani nvm jak se to jmenovalo jen sme tam náhodou projížděli a mě uchvátil ten kostel :O)

          0 0
        • Cvoky  

          Tak ten kostel je v Dolanech a ta cesta je modrá turistická cesta která vede ze severu do Stéblový

          0 0
      • Radez  

        Tak už sem tu fotku našel i ve fotkách. Se tam musim jet kouknout, opuštěný objekty mám rád :-).

        0 0
        • roud  

          jo tohle tě zajímalo je to hned za rohoznicí :O)

          0 0
          • Radez  

            jo jo už vsem to dohledal, akorát nevím jesi je lepší ten rybník objet zleva nebo z prava :-)

            0 0
            • roud  

              z prava :O)

              0 0
              • Radez  

                O.K. beru to zprava, zleva se mi steně nechtělo :-)

                0 0
                • roud  

                  My sme to totiž nejdřív inteligentně vyjeli z leva a málem sem tam s 27kou kazetou nechal duši z prava je to pohodička :O)

                  0 0
                  • Cvoky  

                    mno jo a pak že prej silniční kazeta a dvě placky na Hradec stačí. I když na Hradec asi jo :), ale Pardubky to už je jiný kafe :)

                    0 0
                    • roud  

                      tsss vyjel sem to ? vyjel :O) a kdybys pořádně navigoval tak sme to po tom bordelu ani nemuseli jet xD xD xD ale byla sranda aspoñ :O)

                      0 0
                      • Cvoky  

                        mno tak jsem to chtel objet z leva no :)

                        0 0
                        • Radez  

                          100% jedu zprava :-))

                          0 0
                          • honza.hk1  

                            tak jsem se dnes toulal kousek od HK…cca 50km, ale vypadalo to tam úplně jinak než v lesích okolo HK.

                            0 0
                            • Radez  

                              jo to je v Jeseníkách normálka, ale z Pardubic už bych za sněhem asi nedojel. Tam už je to na plavky a navíc ke konci semestru ani nebude moc času.

                              0 0
                            • Bougemil  

                              Ale, ale ...... místo florbálku bike ? To ti chválím :-) Kdo by sechtěl v tomhle počasí potit v hale :-)

                              0 0
    • roud  

      Tak malej průřez z dneška :O) smůla všech co nejeli :O)

      0 0
    • roud  

      Jinak padnul dnes návrh zda bysme nedali dokupy bandu lidí na 24hodinovku. Co vy na to? ? ? Zatím sme dva a min. další dva ještě potřebujem prosím dejte vědět zda byste měli o tuhle akci zájem.      PS: Jede se pro zábavu ne pro vítězství :O)

      0 0
      • Grinch  

        Kdybyste radeji jednou vyjeli do kopcu…furt lesiky a asfaltky :( sice pekny ale nuda:(

        0 0
        • roud  

          Myslim že na 24hodinovce bude kopců dost :O)

          0 0
          • marekmaue  

            mno roude.. tak uvidíme, zatim je to 50:50, ale já bych jel.. uvidíme jak to vezmnou rodiče.. 

            0 0
      • acidb  

        Jsem pro každou kolo-špatnost:-), počítej se mnou!

        0 0
      • roud  

        !!! UP !!! Aktualizace 24hodinovky prosím kdo by se k nám přidal a´t sem písne rád bych abysme se někde střetli např cyklobar nebo kdekoli jinde dejte návrh a můžem se domluvit díky všem :O) a začali to náko organizovat…

        0 0
    • roud  

      Tož tak něco z dneška aby tu nebylo tak mrtvo :O)

      0 0
    • Pi†el  

      Zdravim,

      zitra (ve ctvrtek), asi v 10:40h budu vyjizdet z HK na 2h na bajka.. Prida se nekdo ?

      0 0
      • Pi†el  

        Budu odjizdet zhruba od futura. Kdyztak sestsettri sedmsetpadesatpet devetsetdevade­satsedm…

        0 0
      • Bougemil  

        To se tak nekdo ma ..... jezdit si po vsech certech kdyz ostatni museji makat v praci :o) , ze se nestydis !

        0 0
      • roud  

        já se bohužel v tu dobu budu věnovat ještě studiu :O(

        0 0
        • Pi†el  

          Venku hezky, trochu pofukovalo. Pekne sem se projel.. :-)  Naladovat se a za chvili du do skoly :-(

          0 0
    • JudyN15  

      Čauvec, jedu odpoledne zase přes HK, nejdete někdo na švih..?

      0 0
    • roud  

      Drobnej výběr fotek za posledních pár let aneb co ej na tom biku krásnýho: http://azik.rajce.idnes.cz/vyber_fotek/#…

      0 0
    • roud  

      Zítra odpolko bike přidá se někdo ? ? ? odjezd kolem 15:00 a chtěl bych 50–60km…

      0 0
      • marekmaue  

        jo.. tak odjede ti mladá tak můžeš na kolo jo ? :))

        0 0
        • roud  

          Mno něco na tom bude teďka spí tak můžu i k PC :O)

          0 0
          • Grinch  

            zitra odpo kolem chrudimi :D

            dojed :)

            0 0
            • roud  

              Za tebou chci jet příští tejden :O) jinak byls dneska projet trasu ? ? ?

              0 0
              • Grinch  

                v tyhle kose sem se na to vyprdl

                pristi tyden na to dlabu budu sprtat na zkousky – mam je cely tyden…i kdyz mozna bych vyrazil odzkouset sporttestr:D

                0 0
                • roud  

                  Aspoň na kuřecí polívku bysme mohli a možná bych vzal i naky keše na kemp :O)

                  0 0
      • Pi†el  

        Ja pujdu v pondeli dop. tak v 10:30h na bajk, tak na dve hodinky. Nejaci dobrovolnici ?

        0 0
    • roud  

      Dík eloxoj a cvokoj za dnešní trip :O) + naky foto z cesty…

      0 0
      • elox  

        jo jo byla to paráda stejně nejvíc jsme se potlemily jak se cvok válel po zemi, ale nasrala mě ta zima v cyklobaru

        0 0
    • roud  

      Tož něco z dneška :O)

      0 0
    • marekmaue  

      ahoj, zejtra 22.dubna – kolem 15:00 u Globusu v pce – max 80/90km – kdo se přidá?

      0 0
    • roud  

      Dneska valim sám jen vyjet nohy (nako maj dost poslední dobou :O( ) Ale zítra bysme mohli dát zase něco hromadnějšího   KDO SE PŘIDÁ ? ? ? Odpolko tipuju kolem 4ty hodiny výjezd :O)

      0 0
      • Cvoky  

        jestli počas dovolí tak ja určo zejtra pojedu

        0 0
        • Cvoky  

          upřesňující info – vyrážíme v 16–45, takže kdyby měl někdo zájem…

          0 0
    • Neil100  

      Tak díky pánové za dnešek, zapomněl jsem co je to chrtit .)

      Po dlouhý době opět na kole, tak skvělej pocit, už jen lehce poladit tu změt kabelu u kokpitu a ochranny drobnosti na ram a je to…jede to famózně…

       

      Rád jsem poznal taky dalšího Budvar bikera .)

       

      Tak zatim zdar, N.

      0 0
    • Neil100  

      Zdarec lidi, nevidíte to dnes někdo na trip? Já předpokládám budu vyrážet už kolem 3tí, přidá se někdo?

      0 0
    • Pi†el  

      Zdravim,

      pojedu dnes tak v 16:50h na bajka. Tak na hodinku, max hodinku a pul..

      Nejaci zajemci o spoluucast ?

      0 0
    • Neil100  

      Zdarec bikeři, bikerky .)

       

      Jak to dnes vidíte s nějakým tripem? Já budu redy nějak na tu druhou hodinu ;-)

      0 0
    • JudyN15  

      Ahoj chlapáci a dámové…

      V týdnu jsem v Rychnově n K. a rád bych se s vámi někdy v týdnu svezl, pokud by jste někam vyrazili…  Když nebudete proti :-) , písněte kdy a přijedu. Díky, JudyN15

      0 0
    • acidb  

      Zdarec, začala mě trochu protíkat reba, máte někdo tip, kam s ní do servisu v HK (a okolí), na webu jsem našel  pouze kulhánka jakožto ofiko servis vidlic rs? Případně pokud budete chtít, v threadu „Reba – problém“ jsem popsal závadu, kdybyste s tím měl někdo už zkušenosti, velmi rád je uvítám. Předem díky.

      0 0
      • Neil100  

        Ahoj,

         

        spokojenost už dlouho tady: http://www.colajinac.com/

         

        a nebo potom: http://www.cyklopesek.cz/

         

        N

        0 0
      • lidumil  

        Tady taky vřele doporučuju :-)

        0 0
      • dieegoo  

        Na nábřeží vedle sexšopu je Cyklo Pokr, chodim tam s vidlicí na servic, vždycky hotovo do druhýho dne, cena 300–330kč.

        0 0
        • acidb  

          Super, ptám se sice znova na skoro samou věc, ale servis vidle každej krám nedělá a zatím bych si nerad kupoval jinou:-). Už sem to psal do jinýho linku, příští víkend jedu přejezd odsuď až do Brna (terén) a tam se bude vidle více než hodit a nerad bych přes Vysočinu jel bez oleje:-), takže rychlost je pro mě docela důležitá…

          0 0
        • TC  

          No ale Pešek ani Pokr nejsou ofiko servisáci RS, ne?

          0 0
          • lidumil  

            To nejsou. Záleží na tom, jestli ji má ještě v záruce. A rychlost servisu teď v sezoně?

            0 0
            • dieegoo  

              Stačí se předem zeptat, vždy dodržel, co slíbil. Byl jsem tam asi před měsícem ve čtvrtek navečer, v pátek odpoledne jsem si vidli vyzvedl hotovou.

              0 0
              • lidumil  

                To nezpochybňuju, jen že ten termín do konce týdne teď v sezoně je dost napjatý :-D

                0 0
          • dieegoo  

            To nejsou, ale vzhledem k ceně servisního úkonu mě to vůbec netrápí. U Kulhánka se musíš objednávat dopředu, při žádosti o výměnu oleje mi řekli, že výměna = repase a bum, 800kč, ochotní jsou tam až v momentě, kdy vytáhneš šrajtofli… takže radši zajdu do Pokra, kde je velmi ochotný servisák, dělá rychle a levně a co se mi líbilo – nesnaží se oškubat za každou cenu. Když mi měnil těsnění, říkal, že cena bude vyšší o nový olej, při přebírání vidle zpět ale na férovku přiznal, že olej byl jak novej a tak ho měnit nemusel. S jinými nejen cykloobchody mám úplně jinou zkušenost, tam by vyměnili nejradši hned celý kolo.

            0 0
            • TC  

              Mám novou vidli, takže s tou první prohlídkou po 300 km budu muset ke Kulhánkovi, což mě krapet štve, z důvodu co říkáš. O vidli se mi jinak stará člověk co dělal u Kulhánka kdysi servisáka :)

              0 0
            • acidb  

              Telefonicky jsem se objednal na dnes u POKRa, už v telefonu na mě byli hodný, tak jsem zvědav…

              0 0
            • acidb  

              Moje čerstvá zkušenost je takováto. Kolo přijali s nadšením, méně už při pohledu na novou rebu:-), ale nebyl tam mechanik, aby se k tomu vyjádřil. Jako plus vidím rychlost, neboť to bude zítra hotové, ale jak mě paní řekla o servisu vidlice rozhodne mechanik. Kdyžtak budu mít jen vycentrované kola a půjdu zase o dům dál:-(.

              0 0
    • Cvoky  

      mno tak ja si s váma bohužel tak minimálně tři tejdny nezajezdim :( díky zlomený klíční kosti – ale pokud by jste si naplanovali okruh třeba přes Lochenice tak bych s váma skočil do hospy na pivko :). Takže při plánování trasy na mě myslete – když už s váma nemůžu jezdit tak aspon chlastat bych mohl :)

      0 0
      • roud  

        Neměj strach my tě v tom nenecháme :O) a náké anestetikum (pivko) dáme :O)

        0 0
        • araldiesel  

          zdar.mužu se zitra přidat?

          0 0
          • roud  

            zdarec určo dáme sem ještě vědět v kolik odkud vyjedem :O)

            0 0
            • Pi†el  

              Takze v pripade prizniveho pocasi sraz zitra, v utery,  v 17:00h u muzea..

              0 0
              • Pi†el  

                Pocasi nic-moc. Spis nic. Snad zas nebude prset :-/

                0 0
                • roud  

                  mno do hospy to snad zvladnem :O)

                  0 0
                  • Cvoky  

                    tak já děkuji, že na mě myslíte :) Pívo nebylo špatný na kole to taky jde i když řídím jenom levou – příště to dáme třeba někam dál :)

                    0 0
                    • roud  

                      neboj sme s tebou jinak já děkuji všem zúčastněným a příští týden bysme mohli dát nákou hospodskou 70ku co vy na to ať nesedíme furt jen v jedný ? ? ?

                      0 0
                      • acidb  

                        To zní zajímavě:-), 70 je doufám km, ne piv, to bych asi za den nedal…

                        Dnes mám za sebou perný večer, neboť jsem rozdělal svou první rebu:-) a kupodivu ji i složil:-). Kdo bude chtít příště přetěsnit, sem s ní:-))).

                        0 0
                        • roud  

                          70km samozřejmě :O) takže servis nepomoh ? :O(

                          0 0
                          • araldiesel  

                            vsem zucasnenym,bylo to super,pivo dobry,zima  bez dazda-taky dobry a 70 bude super

                            0 0
                          • acidb  

                            Nešlo o chybu servisu, mechanik mě řekl, že na to nic nemá a dělat na tom celý den taky nemůže. Dobrá zpráva je, že má sadu všech těsnění objednanou. Mě tekla skrz toto těsnění, což je perfektně popsané v tomto vláknu, já jsem to kolem vyčistil a snad dobrý. Pokud to nepomůže, budu muset hlouběji:-).

                            0 0
            • araldiesel  

              dík

              0 0
    • roud  

      Oki hodim to nakonec ať v tom neni bordel :O) Navrhuju příští tejden hromadně prodloužený hospůdky kdo by jel ? případně jak by se vám to hodilo ? :O) vzdálenost 60–70km tempo lážo plážo piv kolik kdo skousne :O) Jinak by se moh objevit i někdo ze starý bandy WDA a spol. letos sem vás na kole pořádně neviděl :O) BIKU a (PIVKU) Z D A R

      0 0
      • Pi†el  

        Ja bych rad, mohl bych treba v utery a asi uz nekdy po obede..

        0 0
      • Iv15  

        Mě jsi viděl…já bych vám stejně v tom pivě nestačila.

        Navíc přístí týden jedu popohnat Lance do Itálie.....;-)

        0 0
        • Revolt06  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
          0 0
    • Pi†el  

      Takze devcata, vypada to na sraz zitra, v utery, v 14:00h± u muzea.

      0 0
    • Pi†el  

      Takze to vypada na dalsi vylet ve ctvrtek okolo druhe hodiny. Zajemci ruce nahoru.. !

      0 0
      • roud  

        Tak asi zase já :O)

        0 0
        • Pi†el  

          Nevidim zvedlou ruku :)

          0 0
          • roud  

            nIm

            0 0
            • acidb  

              A co takhle o víkendu? To by jste vyrazit někdo nechtěl? Čas 2pm ve všední den je pro „normální“ lidi nepřijatelný:-).

              0 0
              • Pi†el  

                O vikendu je SOCKA kemp, tak ledaze bys prijel za nami tam.. :)

                0 0
                • acidb  

                  Máš recht, na něj sem zapomněl. Ale byl jsem pryč minulý víkend, příští týden závodím, na tenhle víkend nemám opušťák:-).

                  0 0
    • Neil100  

      Čau, neplánujete dnes někdo nějak kolem cca 4té venčit? :-) Přidal bych se…

      0 0
    • roud  

      Neválí se někomu doma bedna od vidle co by moh postrádat ? Potřebuju ji poslat na servis a nako nemám v čem ? :O)

      0 0
      • acidb  

        Mám jen bednu od canyona:-). Pokud by jsi nic nesehnal, můžu ti z práce přinést roli fólie (průžná a flexibilní), do které se balí finální výrobky, tou když omotáš několikrát vidlu + vypolstrovaná krabice, tak přežije i přímý atomový úder.

        0 0
      • Cvoky  

        zajdi si do nějakyho cyklo shopu určitě ti nějakou krbabici dají…

        0 0
      • lidumil  

        Mám od marzočky :-) Telefon na mě máš.

        0 0
    • Pi†el  

      Nekdo na bajk, tak za hodinu? Tj v 14.30 – 15.00h ?

      0 0
    • elox  

      čaute lidi nejedete někdo se projet trať na Okolohradce?

      já že bych se svezl taky dyžtak napište kdy a kde.

      0 0
      • snowbob  

        Já bych jel.. Hodila by se mi sobota 30.5. Znáš trasu?

        0 0
        • elox  

          jaj o vkndu zrovna časík nemám jinak v týdnu pořád akorát ne teď v středu

          0 0
    • Neil100  

      Někdo po 5té na bajk?

       

      Co jse s Váma? To už nikdo nejezdí? wda,iv…atd?

       

      Rouda omlouvá chlastání po matuře a vidle v servisu .)

      0 0
      • lidumil  

        Roud už je po matuře :-O a za kolik ? :-)

        0 0
      • Iv15  

        teďka víc silnice a hrotím zkoušky, ale přístí týden se můžem domluvit, pokud nebudeš moc chrtit :-D

        0 0
    • Pi†el  

      Ahoj jezdci z HK,

      pristi tyden budu opet v HK a to i s kolem, tak pokud bude pocasi, tak budu najizdet nake ty kilometry, tak doufam, ze se dohodnem a nekdo se prida :-)

      0 0
      • roud  

        mno ja doufam v to že příští tejden už budu taky s kolem :O)

        0 0
      • elox  

        tak já bych se taky kdyžtak přidal…

        0 0
        • Pi†el  

          Ahoj Loupeznici,

          vypada to na stredu, sraz mezi 16–17:00h u Muzea. Akce bude trochu typu „tour-de-beer“. Detaily jeste doladime..

          0 0
          • roud  

            Tak tak prostě pohodička už se těšim :O) a naky km u toho zvladnem taky :O)

            0 0
          • elox  

            domluvte to a ja tam přijedu roude ty pojedeš s Canonem už?

            0 0
            • roud  

              nn ještě nvm na čem pojedu :O( ale už mi psali že je vidle opravená tak snad do konce týdne dorazí a rozjedem to ve velkym :O)

              0 0
          • Neil100  

            Hi rudeboy :-)

            Tak Neil se vetře k Vám a zkusí, jestli noha už je pomalu v cajku, kdybych Vas brzdil, tak se odpojím ;-)

             

            Pís

            0 0
    • roud  

      Tak už sem pojíznej :P

      0 0
      • lidumil  

        No to máš asi radost, co? :-D Konečně

        0 0
        • roud  

          Tak tak včera už sem drandil :O) jinak krabici mám z5 tak se pak nako domluvíme :O)

          0 0
          • lidumil  

            v pohodě, jen ji nevyhazuj, hlavně že vím kde je, kdybych ji zcela náhodou potřeboval :-D

            0 0
    • roud  

      Tak co zejtra kolem čtvrtý vyjet už mě zase klátí žízeň ? :O)

      0 0
    • roud  

      Tak dneska to byla paráda navrhuju zejtra opakování kdo by jel stačí písnout jinak zastavka v nové vsi na pifko poviná :O)

      0 0
      • Cvoky  

        jo bylo to supr, až na to že jsem píchnul, následně díky tomu jsem se složil jak pytel sraček, vypulírovaný kolo bylo jak kupa hnoje a stejně tak ja na něm :) – ale bylo to supr :). Zejtra jedu!!

        0 0
      • Neil100  

        V kolik? Přidal bych se…

        0 0
    • Neil100  

      Čus bikerstvo, někdo jedete kolem pul páté?

      0 0
    • roud  

      Tak zítra ±  16.00 bike kdopak se přidá hodně km a piv samozřejmostí :O) ? ?? ? ? ?? 

      0 0
    • Neil100  

      Tak dnes po 5té z cyklobaru jako včera? Kdo bude chtít, je vítán, tempo přiměřené :-))

      0 0
      • roud  

        čoveče koukám že je po pátý a já nejsem tak snad si dáš aspoň pivko za mě…

        0 0
        • TC  

          Co sobota nebo neděle? Ale ty vaše štreky nejedu. :)

          0 0
          • roud  

            hlasuju za sobotu odpoledne :O)

            0 0
            • acidb  

              pokud nebudou padat trakaře, byl bych pro sobotu i já

              0 0
              • roud  

                paráda napiš co kde kdy a pojedem :)

                0 0
                • acidb  

                  Dopoledne bych potřeboval udělat něco doma a po o. bych vyrazil zužitkovat to, co dostanu k obědu:). Dalo by se napsat, že v 14h budu v HK.

                  0 0
                  • roud  

                    to mi dokonale vyhovuje :O) kde se sťuknem ? :O)

                    0 0
                    • acidb  

                      Krom oblastí směr Třebechovice je mi to fuk, případně můžeš vyrazit naproti:), přijedu od Lhoty p. Libčany, Praskačka atd, však víš. Případně jako Hradečák navrhni místo:).

                      0 0
                      • roud  

                        mno já bych asi dal sraz v hk na hrázce pokud ti to nevadí…

                        0 0
        • lidumil  

          Tak včera to muselo bejt obzvlášť vypečený :-D

          0 0
          • Neil100  

            No docela jsem si naložil, ale už dlouho jsem nebyl tak spokojenej na biku, i přes to počasí a defektu předku v lese a celej od bahna .))

            0 0
            • lidumil  

              Já byl rád, že jsem v pondělí mezi deštěm aspoň posekal zahradu. Plánuju to dneska, ale nevím nevím, zase tu docela dost lilo.

              0 0
              • dieegoo  

                Ted je v HK krasne „slunecno“ a hlavne ze neprsi :) Urcite vyraz.

                0 0
                • Neil100  

                  Co odpolko vyjet po vyschylm, jestli to aspon trochu pujde?

                  0 0
                  • lidumil  

                    Tak jsme nakonec včera vyjeli, nepršelo, ale do pračky šlo skoro i kolo. Jinak to byla zase po dlouhý době krása.

                    0 0
    • Neil100  

      Nejedete někdo dneska odpolko, nebo navečer?

      0 0
    • roud  

      Dneska v 19:00 sraz v cyklobaru jede se jen na pivko a pokec všici vítáni :O)

      0 0
    • Neil100  

      Ahoj, tak jak to dneska kdo vidíte s časem, dát něco delšího ?

      0 0
      • roud  

        blbe :-(

        0 0
        • acidb  

          Dejte vědět, kdy přijedete na základnu a já se pokusím tam dojet, včera mě 90 stačilo:-), dnes jen rovina a pivo:-).

          0 0
          • roud  

            Mno já pojedu odpolko ale potřebuju bejt v osm dom takže sraz bych viděl už tak na 16:30 je to reálný ? ? ?

            0 0
            • lidumil  

              Hm, já jsem zase v práci :-( včera v Lomnici, hnus, bahno, kola jsem, drbal ještě v 8 večír :-)

              0 0
            • acidb  

              16:30 v cyklobaru

              0 0
              • roud  

                :O)

                0 0
              • roud  

                Tak nakonec mi to hodilo těsně pod 50km takže zase parádička díkes moc :O)

                0 0
                • acidb  

                  A pak že jezdit na pivo není zdravý:).

                  Já dnes sotva našlapuju, jak mě bolej achilovky:(.

                  0 0
    • Neil100  

      Čau, chystáte se někdo navečer na bika?

      0 0
    • roud  

      Díkes diegooj za dnešní pohodové svezení a pokec :O) Jinak na zítra i úterý plánuju odpolko vyjet přidá se někde pohoda pivko i klobása nesmí chybět :O)

      0 0
      • acidb  

        Přidal bych se v úterý k po­hodě, pivku a klobáse:-).

        0 0
        • roud  

          já sem jednoznačně pro :O) mám ti přifrčet někam naproti ?

          0 0
          • acidb  

            Domluvíme se zítra skrz phone, pojedu z práce a to je trochu jiná trasa než obvykle:-).

            0 0
            • roud  

              okes celej den iv práci bych měl bejt na phonu :O) jinak kdyby se chtěl kdokoli přidat písněte nebo mi brnkněte 732424689

              0 0
            • roud  

              Tak co my zítra já mám poslední den opušťak :O) jinak platí i pro ostatní nepojedete někdo ? ? ?

              0 0
    • Neil100  

      Čus,

       

      nechce se někomu zítra na švih? Dejte vědět kdo by jste jel klidně sem do fora.

       

      N.

      0 0
    • roud  

      Tak po dlouhý době zas vytahuju tenhle dred nahoru poslední dobou se domlouváme spíš po telefonu na švihy, ale to neznamená že se kdokoli k nám nemůže přidat najdou se tu lidi od chrtů po turisty stačí jen říct co kdo chce jet a někdo se určo najde jinak sem přidám náký fota co se mi tady naschromáždily za poslední dobu :O)

      0 0
    • roud  

      Ještě jedna věc :O) Dneska padl návrh na páteční sraz v cyklobaru, kdo by chtěl můžem dát před tim nákou vyjížďku, kdo ne může klidně přijet jen na pokec a pár piv předběžně bych to viděl na dojezd mezi 18:00–19:00 do cyklobaru :O) Jinak vítáni sou samozřejmě úplně všichni :O)

      s pozdravem roudík :O)

      0 0
      • ekib  

        Vaše stránky mám bloklé, toto hlásí všemocné google:

        "Z celkového počtu 3 stránek, které jsme za posledních 90 dní otestovali, došlo na stránce/stránkách 2 ke stáhnutí a nainstalování škodlivého softwaru bez souhlasu uživatele. Google tyto stránky naposledy navštívil dne 2009–08–14. Na těchto stránkách se podezřelý obsah vyskytl naposledy dne 2009–08–14.

        Škodlivý software hostuje doména(y) 3, včetně domén(y)nqrl.in/, q3b.ru/, superfilmlife­.cn/.

        This site was hosted on 1 network(s) including AS39392 (SUPERNETWORK)

        0 0
      • Iv15  

        protože pátek je daleko a dnes v cyklobaru zavřeno, tak jdeme večer s Roudem někam do města na pivko a tak, tak kdo by se chtěl přidat, máme sraz asi v 19:30…

        0 0
    • -Alan-  

      Nepatří to možná přímo do tohoto vlákna, ale hledám někoho nejlíp z Hradce, kdo by se mnou vyrazil na Albion Day by Night. http://www.vlaska.cz/?…

      Dopravu jsem schopen zajistit, ale zoufale mi chybí parťák na tento štafetový závod. Už to doslova hoří, ze známých nemůže nikdo, z neznámých už mi došly tipy. Dáte mi někdo naději? Může být i žena, jsou tam i smíšené páry.

      Rychlý kontakt nejlíp na mobil 777866671

      0 0
    • roud  

      Zdarec lidi zítra plánuju dvě vyjížďky jednu kratší dopolko a jednu delší odpolko tak kdybyste se chtěli přidat dejte vědět :O) jinak samozřejmě po tý odpolední plánuju pivko klasicky v cyklobaru ± od sedmi tam je taky možnost dalšího srazu všichni jsou vítáni :O)

      0 0
    • roud  

      zdarec lidi jen pro ty kteri to jeste nevedi tak na hospudkach budem mit rezervacku v cyklobaru na jeden stul :-)

      0 0
      • Pi†el  

        A kdypak ze jsou ?

        0 0
        • roud  

          to je dobra otazka predpokladam ze budou posledni vikend v rijnu hned jak budu vedet presny datum urco to sem hodim ;o)

          0 0
    • acidb  

      Včera jsme se s Roudem na štábu (C-B) domluvili, že v pátek na 18h se tam opět ukážeme. Tímto jste fšici bikeři vítání. Krom obvyklého žvanění o ničem:-), bych rád doladil podrobnosti ohledně cykloakce o víkendu 19.9. Kdo chce podat přihlášku, má do pátku poslední možnost:-).

      0 0
      • elox  

        cuzte lidi po dlouhý době jsem zas tu jake se koná ekšn 19.9????

        0 0
    • Neil100  

      Tak Neil ladí na Sudety, už má pneu setup speed king, po asfaltu to neni FF v lese naprosta parada, tak 12.9 držte pěsti.

      N.

      0 0
      • roud  

        Ja bych dal na sudety asi poradnej balooon ale jedes ty takze preji hodne stesti a hlavne hezky pocasi zatim to moc optimisticky nevypada …

        0 0
    • roud  

      Tak díkes Cvokymu a Acidoj za dnešní tripík nakonec mi to dalo 92 km všem přeji krásnou noc :O)

      0 0
    • roud  

      CO zejtra náký pohodový vyjetí dneska se mi to maličko zvrtlo a mam v nohách 110km :o( takže zejtra mě asi dál jak deset km od hk na pivko nedostanete :O)

      0 0
    • Kublaj  

      Zdravím s MTB teprve začínám, jsem z pce, našel by se tu někdo kdo by byl ochotnej občas vyrazit někam s brzdou jako jsem já? =D

      0 0
      • maajkee  

        PROSÍM o POMOC.

        Dneska v 16:30 mi u pošty 6 (pod strání) během minuty co jsem byl sám na poště a platil složenku a viděl jsem přímo na ten stojan skrz výlohu, mi někdo ukrad kolo viz můj profil.

        Otočil jsem od přepážky a najednou tam nebylo!

        Asi budu brečet. Koupil jsme ho cca před měsícem.

        Jsou na něm jiný brzdy, deore XT, nášlapy sh. m520, rohy, author traction 09, černej.

        Kdybyste náhodou tady po HK, i když šance je mizivá, někde to kolo zahlídli, dejte mi prosím vědet, díky moc.

        Michal.Drtina@seznam.cz

        icq: 283395082

        tel: 774560367

        0 0
        • Cvoky  

          Budu koukat…

          0 0
        • Kubule  

          Tak to je pech. A bylo to kolo zamknuté? Asi ne když zmizelo během několika vteřin co? Holt, každý svého štěstí strůjce…

          0 0
    • Pi†el  

      Nekdo na bajk? Za chvili?

      0 0
      • roud  

        Já bych jel :O)

        0 0
        • acidb  

          Jestli jedeš ty, pak se přemůžu i já, ale dnes sotva lezu:-).

          0 0
          • roud  

            zdarec jaká byla cesta z5 jinak díkes za vše kolo už mám doma a pokud mi nepotvrděj tu zlomeninu tak snad na hospůdky budu ok :O) jinak co naky fotos nebude ?

            0 0
            • acidb  

              Jeli sme s Cvokym přes Černou, pak sme to vzali na Les království a tam jsme se po obědě rozdělili, fotil Karlos, tak ho o to požádám, ať sem píchne fotky nebo odkaz, já sem umisťuju odvodňovák, na kterej asi budeš chvíli vzpomínat…:-).

              0 0
              • Pi†el  

                áá ja si to myslel, ze se Roud rozstrelil o nej. Je tam hodne neprijemnej, kdyz ho clovek neceka..

                0 0
              • roud  

                jj ten mi bude pít krev hodně dlouho naštěstí to dopadlo vcelku dobře a díky bohu za to že sem měl škopek na hlavě :O)

                0 0
                • lidumil  

                  Si hodil stojčkova? A co s Tebou je, jsi OK? A kolo? Kde ten kanál je?

                  0 0
                  • roud  

                    mno tak třeba od toho kanálu je přímo před luční boudou což byl náš cíl cesty bohužel je po hezkym sjezdíku a po tmě sem ho neviděl takže sem hodil pár kotrmelců :O) jinak sem ok ještě mě čeká pár rentgenů tak uvidíme :O) a kolo je jen odřený :O)

                    0 0
                    • lidumil  

                      Tak tam to dobře znám. A jak jsi jel zpátky? Hlavně že Ti nic moc není.

                      0 0
        • Pi†el  

          Tak pojet. Ty po rovinach pojedes na svoje pomery pomalu a ja akorat :)

          0 0
          • roud  

            Mno doktor by mě asi nepochválil jinak do konce měsíce sem určo na neschopence pak se uvidí jak na tom budu ale neboj pivko v cb s tebou ještě letos stihnu xD xD xD

            0 0
            • Pi†el  

              UF.. a kdyze sou ty hospudky?

              0 0
              • roud  

                nakej víkend na přelomu října a listopadu zda se nepletu…

                0 0
                • karlos2053  

                  Roude jsem rád, že seš OK. Fota dodám později.

                  Jinak jsem srabák, zpět jsem dojel jen do vzdálenosti 70km od Luční. Kolena mi to už fakt nebraly a tchán jel zrovínka náhodou okolo :))

                  Zatím trasa a profil (zústane to tam 7dní, ale můžete si to hodit do PDF)

                  Zajímavá je hodnota nastoupanejch metrů :))

                  http://utrack.crempa.net/…d_report.php?…

                  0 0
                  • roud  

                    jj díky bohu příště budu určo opatrnější :O)

                    0 0
                • Kublaj  

                  na hospudky bych se přidal jen by to chtělo vědět kdy to přesně je :o)

                  0 0
                  • roud  

                    přesný datum ještě neni stanovený hned jak bude tak ho sem dám ale bejvá to buď poslední víkend v říjnu nebo první v listopadu což sou jen dva termíny tak snad nebude takovej problém si je rezervovat ;o]

                    0 0
    • Pi†el  

      Nekdo na bajk zitra (utery), tak od 15:45h?

      0 0
      • Pi†el  

        Nikdo se mnou nepojede? Muzem i o malinko dyl..

        0 0
        • roud  

          Dneska to asi nepude :O(

          0 0
          • lidumil  

            Tak jsem si to o Tobě přečetl a není Ti nic moc:-DDD

            0 0
            • Pi†el  

              Podle kola sem te vcera videl, kdyz si jel kolem hrazky, teda pokud mas zluteho Kleina.. My zrovna doplnovali dulezitou energii..

              0 0
            • roud  

              mno dnes doktoři konstatovali že nejsem takový máslo jak vypadám a že nic by nemělo bejt zlomený jen mam pohmožděnej kloub což bude ok :O) za 14 dní už mám psaný rehabky takže sezona ještě nekončí :O)

              0 0
              • lidumil  

                Jj, všechno vím, přečetl jsem si to ve Tvý kartě :-)

                0 0
                • roud  

                  jj ať žije ochrana osobních informací o stavu pacienta xD xD xD mno beru to jako dovolenou momentálně :O)

                  0 0
                  • lidumil  

                    No nepodepsal jsi, že si nepřeješ, aby do Tvý karty nahlíželi jiný dochotři :-) Ale si to nechám pro sebe, neboj. Bude to brzo OK, uvidíš a třeba na těch hospůdkách pojede Canon vedle Malýho xDDD

                    0 0
                    • roud  

                      jj bude to v pohodě :O) ještě jednou musim zaklepat díky za tu helmu na hlavě :O)

                      0 0
                      • lidumil  

                        Jj, bez blembáku ani ránu. Až přístě dorazíš do špitálu, tak dej vědět, abys tam nemusel tak dlouho čekat.

                        0 0
                        • roud  

                          Pohoda vzhledem k tomu že sem byl samá modřina tak se mě skoro všude hned ujali :O) jinak lidi poraďte co za novej blembák uvažuju o giro ionos black/carbon :O)

                          0 0
                          • lidumil  

                            To za 2 týdny už snad nebudeš :-) S tou co jsi měl jsi byl nespokojenej? Jo jste chtěli na Luční spát? Nebo hned zpátky domů?

                            0 0
    • Pi†el  

      Nekdo zitra (v stredu) na bajk? Tak v 18:00h..

      0 0
    • roud  

      Barvičky :O)

      0 0
    • roud  

      Tak a je tu termín ZAVÍRÁNÍ HOSPŮDEK které bude letos 31. října 2009 tak doufám že se sejdem v co nejhojnějším počtu :O) Další info: „http://www.hos­pudky.unas.cz/“

      0 0
    • Kublaj  

      někdo zítra na bajk? ;)

      0 0
    • roud  

      Zdarec lidi mám doma nákej zámek na kolo z Luční komupak ho dlužim ? ? ?

      0 0
      • acidb  

        To je, pěkně prosím, můj kousek. I když ostatní zvažovali, že toto kolo není třebas zamykat, já jsem se nedal:-))). Mám v plánu se pro něj zastavit, ale jsem teď nějak vytížen pracovně i doma. Věřím, že příští týden bude líp a i počasí nám ještě ukáže lepší tvář. Potřebuju si koupit řetěz, z výletu je KO:-(.

        0 0
        • roud  

          příští týden už bych snad fyzicky moh zvládnout nákou lehčí vyjížďku tak dej dyžtak vědět :O) jinak co naky ty fota ? večer sem hodim naky fotky od sebe :O)

          0 0
    • roud  

      HOSPŮDKY

      0 0
      • maajkee  

        Jelikož jsem na týhle akci nikdy nebyl, páč jsem o tom nikdy dřív, jakožto biker smaotář, nevěděl, tak se teď chystám, z fotek to vypadá, že to může bejt pohodovej den :)

        0 0
        • litr  

          více než pohodovej den:) takže se tam určitě ukaž.

          0 0
      • Tomys  

        Jedete zítra někdo někam.Je nedělní švih od hospody od Čechů?Díky za info

        0 0
        • Iv15  

          od Čechů se ještě nejezdí…podle interních informací bude první švih asi 1.listopadu, ale je otázka, kolik lidí pojede, když den předtím je zavírání hospůdek :-))

          0 0
    • acidb  

      Ještě jedno ohlédnutí za podzimní výjížďkou do Krkonoš:-).

      0 0
      • roud  

        Super fotky šoupni mi je na meila pls :O) na příští rok musim potrénovat naky kopce :O)

        0 0
      • Neil100  

        Hezký fota, doufám, že 31. bude taky tak :-), tohle je otřes .)

        0 0
    • roud  

      Zdarec lidi co příští středu nakej ostrej tréning na hospůdky ? :O)

      0 0
      • litr  

        jak to myslíš?:-D

        0 0
      • Kublaj  

        kdyby ste valili kolem Pce tak bych se přidal ;)

        0 0
        • roud  

          Mno mě právě dneska posunuli státní svátek ze středy na pátek takže to asi padá :O(

          0 0
          • litr  

            ve středu stejnak nemůžu:) ale jinak kdykoliv:)

            0 0
          • Kublaj  

            tak to je nemilé ale zase budeš mít den volna před víkendem na přípravu na Hospůdky ;D

            0 0
            • Pi†el  

              No pratele mam nemilou zpravu. Vzhledem k tomu, ze ve stredu je svatek a v patek normalne nechodim do skoly, tak se na to ve ctvrtek vyseru a pojedu po uterku domu.. Takze se na hospudkach bohuzel asi neuvidime..:-/

              0 0
    • Kublaj  

      nevíte někdo co se dnes dělo u slatiňan? bylo tam bajkerů jak much :o)))

      0 0
    • roud  

      Hele lidi tak co vykutíme na ty hospůdky už se nám to nebezpečně blíží ?

      0 0
      • Kublaj  

        nepojedete někdo z Pce na hospůdky do HK na kole? ;o)

        0 0
        • roud  

          mno většina lidí je zde z hk tak to nevypadá moc nadějně ale můžu tě pak někde v hk nabrat abys to nehledal…

          0 0
    • roud  

      Zavírání hospůdek 2009 :O)

      Děkuji všem za účast letos ač byla zima myslím že se to opětovně vyvedlo a pro ty co zmeškali přidám nějaké foto :O)

      0 0
      • roud  

        A zbytek fotek :O)

        0 0
        • roud  

          A bonus :O)

          0 0
          • Kublaj  

            hlásím úspěšný dojezd domů ;) celkem dneska 102,5 km a mám toho teď docela plný brejle :D

            0 0
            • roud  

              Super sem rád žes dojel v pořádku a doufám že se ti akce líbila a uvidíme tě zas na jaře na otvírání hospůdek :O)

              0 0
            • dieegoo  

              Tak to si těžce překvapil, já byl zvědavej, kam podle naší úžasný navigace dojedeš :)

              0 0
              • Kublaj  

                podle vaší navigace jsem nakonec nejel, vzhledem ke svému stqvu při odjezdu a tak jsem použil cestu nejmenší odporu a jel pořád rovně do Bělečka tam odtud do Býště a pak na Pce =D

                0 0
                • dieegoo  

                  To sis docela zajel :) Ale máš můj obdivt, že si to ještě zmáknul.. my byli po cyklobaru už celkem grogy.

                  0 0
      • acidb  

        Bylo to moc pěkný, pivo hezky studený, zahrádky otevřený, možná by sme se měli někdy kouknout, zda sme nějakou hospodu nezapomněli zavřít…:-)

        0 0
    • Tomys  

      Jedete někdo tuto neděli na švih od Čechů?

      0 0
    • Cvoky  

      Tak jestli bude mít dneska někdo náladu a chuť dorazit na pivo tak dneska budeme s Roudem okolo půl 6 v Cyklobaru. Pokud by někdo chtěl jet i na kolo, tak se prosím ozvěte a domluvíme se – viděl bych to tak kolem 4.

      0 0
    • Pi†el  

      Zdravicko bikeri z okoli HK,

      dovolim si Vas touto cestou pozvat na letos již 10. rocnik Nočního kufrování.

      Jedná se o nocni orientacni beh smisenych dvojic zakonceny velkou after-party se spoustou soutezi a vystopenim kapely Kartmaggy. Akce se uskutecni 25. listopadu v okoli Byricky, Novy Hradec. Vice info a prihlasky na: http://nocnikufr.mazec.org/

      0 0
      • araldiesel  

        zdar.zajtra idem rychlebske stesky alebo singltrek pod smrkem.este som sa nerozhodol kam.prida sa niekdo?vyrazam cca o 8:00hod

        0 0
        • roud  

          bohužel tonedopadneale doufám že se pak pochlubíte s fotkama ty rychebky by mě docala zajímaly :O)

          0 0
    • roud  

      bikeři a bikerky doufám že se jen neválíte doma u televize a v neděli odpolko s náma dáte aspoň kra´tonkou projíž´dku na závěr plánujem zakufrovat v cb kdokoli se bude chtít přidat klidně písněte biku zdar :O)

      0 0
    • Neil100  

      Čauves,

      napadlo mě jestli se někdo nepřidá zítra na lehčí projížďku, pokud počasí dovolí. Zatím já a možná diego, ostatní vítáni.

      N

      0 0
      • roud  

        přidej se k nám odhad ± kolem druhý odjezd jinak v lese je kotel bláta abys pak nenadával…

        0 0
    • roud  

      Zdarec lidi co náká vánoční vyjížďka pokud bude přijatelné počasí ? :O)

      0 0
      • lidumil  

        vyrážíme (teda pokud nebudou padat hoVna s háčkama) 24.12.2009 v 10­.00 od Splávku. Pojedeš taky?

        0 0
        • roud  

          pokud nebudou padat h… s háčkama tak bych se asi přidal :O)

          0 0
          • lidumil  

            OK, počítám s Tebou, ale bude to fakt na plandáka :-D

            0 0
            • roud  

              já myslim že přesně tohle potřebuju :O)

              0 0
              • lidumil  

                Tak jo :-) Kdyžtak mobily na sebe máme

                0 0
                • roud  

                  mohli bysme se teoreticky nabrat už někde cestou :O)

                  0 0
                  • lidumil  

                    To by taky šlo – se domluvíme po telefonu.

                    0 0
                    • roud  

                      ok ok ;O] jinak jakou očekáváš vánoční účast ? :O)

                      0 0
                      • lidumil  

                        No zatím s Tebou jsme čtyři :-)

                        0 0
                        • roud  

                          Tak to vypadá nadějně třeba se ještě někdo přidá :O)

                          0 0
                          • lidumil  

                            No uvidíme :-D

                            0 0
                          • lidumil  

                            zatím to na zítra nevypadá nic moc – venku prší a to to v pondělí vypadalo tak skvěle :-(

                            0 0
                            • roud  

                              mno já sem v pondělí v 5 ráno jel do práce a měl sem na tom namrzlym a čerstvym sněhu co dělat abych dojel a rozhodně to bylo malebnější než to co je dneska :O( mno nic dej zavčas vědět zda teda zítra pojedete…

                              0 0
                              • lidumil  

                                jasně

                                0 0
                                • roud  

                                  sem čekal že píšeš náký podrobnější info jak zítra .. xD xD xD

                                  0 0
                                  • lidumil  

                                    No zatím to platí na 10 na Splávku, tak bychom se mohli sejít kolem 9.30 někde ve městě. Plánujeme tak na hoďku – v tom bahně se moc nepojede :-(

                                    0 0
    • roud  

      Tak nakonec sem si dneska vytrpěl sám 35km plnejch sněhu ledu a místama bláta takže pokud ještě plánujete dnes vyjet do lese nedělejte to vemte to radši jednou jako silniční vyjížďku jinak všem tu přeji krásné svátky a ať vám ježíšek něco hezkýho naježíííí… :O)

      0 0
    • lidumil  

      2Roud: Jsem se cthěl zeptat, kde jsi nechal dělat airbrush těch klik? Mám jedny v pácu, ale chtěl bych je taky „přeláknout“

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.