• roud

    **Dámy a pánové vzhledem k tomu že už je podzim tak se blíží náš závěr sezóny a s ním nejoblíbenější akce ZAVÍRÁNÍ HOSPŮDEK 2011

    ZAVÍRÁNÍ HOSPŮDEK 2011

    29.10.

    Čas startu je tradičně stanoven na: 10:00 hod.

    http://www.hospudkyunas.cz/

    0 0
    • Cvoky  

      chci tu mít taky fotku :)

      0 0
      • roud  

        Oki tak co třeba nějaký Teamový ? :O)

        0 0
      • Cvoky  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
        0 0
    • lidumil  

      Dali jsme včera po práci jen tak na chvíli kolem albrechtic a Chvojna, ale v těch 18 hodin je už k.j.a zima :-(

      0 0
      • bukajcze  

        Souhlasím. já se z malýho vejletu vracel v 1 ráno.

        0 0
    • dieegoo  

      Jo jo, na hospůdky asi oprášim kolo a vyrazim :)

      0 0
    • Cvoky  

      Takže tu máme opět neděli a to znamená CB – tak dorazte na 6 :). Kdo by jel na bike tak dejte hned vědět. Pro Maajkeeho jen připomínka, že by měl konečně dovalit druhý dres, který má jít na strop CB!!! Děkuji za pozornost

      0 0
      • roud  

        My se tam dneska otočíme s kočárkem ale počítám že tam budem mezi 3–4 :O)

        0 0
      • bukajcze  

        Já bych dneska někam lehce vyjel. Ale nevím, jestli by to kolo dalo. Odpadá mi klika.

        Cvoky, kam bys chtěl jet? A v kolik?

        0 0
        • Cvoky  

          no nevim – Ondra mě nabere v Lochenicích asi ve 3 a trasu nemáme vymyšlenou

          0 0
          • bukajcze  

            Tak já se někde budu pohybovat po NVHK lesích. A pokud kolo vydrží, tak se ukážu v CBčku.

            0 0
          • maajkee  

            Sakra, zrovna jede ondra, mohl jsem dneska vyrazit bez peněz :)

            0 0
        • roud  

          ty dostaneš po čuni s tou klikou…

          0 0
          • bukajcze  

            Proč?:D Ale není to moc sranda. V pátek mi 4 uletěla.

            0 0
            • roud  

              mohli jsme s tím už dávno něco udělat stačilo napsat…

              0 0
              • bukajcze  

                Já do teď nejezdil, protože nebylo kdy a byl jsem v Praze… Od rychleb mám najeto 30 kilometrů, z toho 25 v pátek.

                A do CBčka teda nepřijedu. Teď vydržela kilometr a pak upadla :/

                0 0
      • maajkee  

        Já jsem dneska podpantoflák a jdu s ženou do kina :) Ale středa jistě dopadne!

        0 0
    • maajkee  

      Tak zejtra počítám s cyklobarem!!

      Našel by se někdo kdo by jel předtím někam pojezdit, na hoďku, na dvě?

      0 0
      • roud  

        s CB počítám taky ale to ježdění asi nestíhám :O(

        0 0
    • Cvoky  

      http://www.dealextreme.com/…-strap-47558

      tohle by bylo hustý na hospůdky :)

      0 0
      • roud  

        tjn ale na to jsi si měl vzpomenout tak před měsícem :O(

        0 0
        • M13  

          Objednával jsem brýle spolužákovi a překvapilo mě, jak rychle přišly, ale týden to nebyl :)

          Btw odkud máte ty „vlaječky“ na hospůdky?

          Myslím, že Sláva někdy psal, že má nějakou volnou, ale nevím, jestli je to pořád aktuální…

          0 0
          • roud  

            Myslím že ji pořád má jinak já si objednal zelenou paruku naletošek hehe :O)

            0 0
            • bukajcze  

              Hmmm… já mám doma plynovou masku a černou paruku :D Jen aby bylo teplo…

              0 0
              • atlet  

                Vlajku ještě mám. A pokud by bylo potřeba ještě nějaká, tak by to Zbyněk ještě stačil přivést z Cyklomaxu. Ale mám volno jen přes víkend. Pak mám zase noční.

                0 0
                • M13  

                  Tak já bych si jí vzal, bylo by to možné až před hospůdkama (29.)?

                  0 0
                  • atlet  

                    Jo. Není problém. Jsem v práci 25 a 27 a to vždy od čtyř odpoledne do sedmi ráno. Jinak mám volno. Napiš na mobil 732364473, až se ti to bude hodit.

                    0 0
                    • maajkee  

                      Myslím, že jsi ho nepochopil, řekl bych, že by ten slavnej prapor rád dostal až před hospůdkama ráno. :)

                      0 0
                      • M13  

                        Myslíš správně, ale když o tom tak uvažuju tak by to nebyl problém ani někdy jindy, protože příští týden mám skoro celý volný.

                        Klidně bych se na chvíli zastavil v CB.

                        0 0
                      • atlet  

                        Jo, tak to jsem fakt nepochopil. Ale je to to nesnadnejší řešení.

                        0 0
                        • M13  

                          Ohledně přdeání ano, ale musín nějak vymyslet uchycení…

                          Takže někdy příští týden k večeru v CB?

                          0 0
                          • atlet  

                            Cyklobar bude otevřený jen ve středu a pak až na Hospůdky. Takže buď středa tam nebo napiš zprávu kdy a kde. Večer můžu pondělí, středa. V pátek mám od šesti trénink na DTJ, ale mužů to vzít sebou nebo předtím.

                            0 0
                            • M13  

                              To jsem nevěděl, ale klidně přijedu v tu středu.

                              0 0
                              • maajkee  

                                Já se ve středu pojedu projet, takže v CB se taky zastavím :)

                                0 0
                            • bukajcze  

                              Čauec Slávo.

                              Blíží se konec října a tím i konec té soutěže o Meridu, jestli si pamatuješ. Včera mě a tomu nejlepšímu se vynulovaly všechny hlasy, takže jedeme na novo a zatím prohrávám. Jsi říkal, že bys byl schopnej sehnat nějaký ten hlasy, tak tady posílám odkaz na stránku s videi: http://www.facebook.com/magazinvertikal…

                              Je to video číslo 8.

                              A Ondra dostal skvělej nápad vytvořit o tom událost (hromadné pozvání a upozornění pro lidi, který se tam musí pozvat):http://www.facebook.com/event.php…,

                              Dík. V sobotu ti koupím neslazenou limonádu ;-)

                              0 0
                              • Kubiczech  
                                Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
                                0 0
      • Pi†el  

        Husto-kruto-prisny..

        0 0
    • Kublaj  

      letos mi bohužel zavírání hospůdek nevyjde, tak budete mít o jednoho abstinenta ve skupině míň :)) možná se na vás přijedu kouknout na start, uvidim jak to vyjde :)

      0 0
    • acidb  

      Trochu OT a mimo téma, ale zeptám se hradečáků.

      Rozpadá se mě pata u mých bot na chození po venku a přemýšlím, kde všude se v HK mrknout. Krom Hudy a KB-sportu už mě toho moc nenapadá. Podmínkou je, aby byly voděodolný, trochu teplý a cena tak do 3000.

      Díky za tipy.

      0 0
      • roud  

        :O)

        0 0
        • acidb  

          I to je volba:-)), ale měl jsem představu malilinko jinou:-).

          0 0
          • roud  

            pokud chceš odolný boty tak bych hledal spíš po nějakejch outdoorovejch prodejnách než po sportovkách :O) jedeš na hospůdky ?

            0 0
        • Cvoky  

          tak to je borý :)))))))))))))))

          0 0
      • maajkee  

        Sportisimo, tam maj boty všech různých značek, nebo intersport, tam maj teď akci na nějaký McKinley boty za 2 litry :)

        0 0
      • dieegoo  

        Rockpoint, Fun sport, něco by mohli mít i v jednom krámě s hrozně debilním názvem, kterej si nemůžu zapamatovat, ale najdeš ho na gočárovce kousek za starou budovou UHK.

        0 0
        • roud  

          neni to everest sport nebo tak nějak ?

          0 0
          • acidb  

            Prošel jsem všechny zmíněný, nakonec koupil v Hudy v super mega akci:-).

            Díky za tipy.

            0 0
        • Pi†el  

          myslim, ze je to: Cho Oyu

          0 0
    • maajkee  

      Ve středu někdo na bajka před CB? :)

      0 0
      • maajkee  

        Tak nikdo vy lemry? :) To jsou samý děcka, hypoteční schůzky, odchytávání kamioňáků kvůli clu, študování biologie a já zase abych jel sám :)

        0 0
        • roud  

          já jedu o půl šestý ze zvu ale vzhledem k počasí plánuju jen silnici kolem 30–35km

          0 0
        • M13  

          Já už si dneska užil :)

          Za největšího lijáku do HK a zpět, obě cesty proti větru.

          Mohl by mi někdo vyfotit uchycení „slavného práporu“ na kolo? Něco už v hlavě mám, ale třeba bych se inspiroval.

          0 0
          • litr  

            normálně to za ten plíšek přidělej k upínáku a trochu ho ohni ať to jde rovně nahoru…

            0 0
          • roud  

            hele taky jsem byl dneska dvě ho´dky na bajku v dešti xD

            0 0
            • maajkee  

              A proč to děláš? :D

              0 0
              • roud  

                protože nejsem hospodská krysa jako ty :O) já nevím kdo se tu chvástal že vyjede a skutek utek co majku nevíš o někom ? :O)

                0 0
                • maajkee  

                  Aha, jsem tam pak ještě něco dopisoval a to se neuložilo. Jsem tam psal, že jako prdel, že všechna čest že jsi vyjel, že mně se do toho chcance vůbec nechtělo, a abych jezdil na bajku po silnici, na to mrdám :)

                  0 0
    • M13  

      Jede někdo z Pardubic a okolí na zítřejší Zavírání hospůdek?

      Pokud ANO, sraz navrhuji na zdymadle v 8:40.

      0 0
      • maajkee  

        A v kolik vůbec sraz na Splávku hradečáci, v 9:30?

        0 0
        • roud  

          JJ

          0 0
        • M13  

          Na Splávku = Na hrázce nebo máte sraz ještě někde jinde?

          Start je napsaný Na hrázce.

          0 0
    • Cvoky  

      pro Kubu

      http://www.ebay.com/…290618170334?…

      0 0
      • atlet  

        Teda, to bude dnes super šichta v práci. Shořel přímotop a settopbox, takže od 16 do sedmi ráno jsem a budu v nevytopeným polorozpadlým karavanu, kterej máme místo vrátnice bez televize. Nejdou dovřít dveře ani okna, tak je tu zima jako venku. Zatím 5 nad nulou. Bude hůř. Mám pod uniformou jegrovky a 4 vrstvy trik a mikin, ale zima mi stejně kurevská. Uvažuju, že naseru šéfa, vymáháním dodržování zákoníku práce o teplotě na pracovišti, ochranných pomůckách a nápojích a práci přesahující 12 hodin v kuse. Jelikož jsem ve zkušební době, asi by to bylo sbohem.

        0 0
        • Cvoky  

          asi? :) asi nemusím odpovídat :)

          0 0
        • -Alan-  

          Kup si tuzemák. A když ti ho vyčte? Když nemusí zákoník dodržovat jeden…

          0 0
    • roud  

      Lidi neměli byjste někdo na půjčení paměťovku micro sdhc min class 10 stačí mi klidně i jen gigová ? ? ? :O)

      0 0
      • Pi†el  

        mam 2GB, ale nevim, jesli to neni nizsi class…

        0 0
        • roud  

          nižších classů mám dost ael scháním něco rychlejšího ne rebbot různejch systémů do phounu :O)

          0 0
          • Pi†el  

            7MB zapis a 4MB cteni..

            0 0
            • atlet  

              Nechce někdo zdarma jetý nášlapy? SPD 505. Bez kufrů. Třeba na zimáka.

              Jo, a máte někdo zkušenost se starou vidlicí Rock Shox Pilot (snad) Air. Kámoš ji koupil s rámem na cyklobazaru a je dost měkká. Jak by se dala přitvrdit? Na to, že to má být air, tak jsem neviděl zvenku žádnej ventil a krytka na korunce levý nohy nešla rukou odšroubovat, tak ani nevím zda není pod ní.

              0 0
              • Cvoky  

                klidně ty pedály vemu na plečku :) – moje starý mi zabavil táta

                0 0
                • roud  

                  :O) Dneska v 18:00 CB ?

                  0 0
                  • Cvoky  

                    jasný…

                    0 0
                    • roud  

                      jinak momentálně testuju setup droid 2.3.2. a procik na 1,5ghz :O)

                      0 0
              • Pi†el  

                Segra ji mela a ventilek byl, myslim, tradicne na leve casti korunky..

                0 0
    • roud  

      Něco pro ondru : http://www.nahovno.cz/…d-bily/2.jpg

      0 0
    • bukajcze  

      Hola. Někdo zítra okolo 15:00 na vyjížďku? Směr Suťáky?

      0 0
      • roud  

        hele je v plánu vyjíž´dka na Neděli…

        0 0
        • JayDee  

          jo a to sem zrovna v hajzlu a pekne me to sere, protoze tam bude spousta supr lidi… :(

          0 0
          • maajkee  

            Kde bude spousta super lidí?

            Jinak já jsem v neděli asi do večera v práci, takže taky asi hovex.

            0 0
              • -Alan-  

                A pro ty co nemají facebook jde o co?

                0 0
                • maajkee  

                  Nepojedeš se dnes nebo zítra projet, že by ses tady na moment zastavil? :)

                  0 0
                  • -Alan-  

                    Když jsi na to kolo sednul, tak jsem myslel, že pojedeš po ráfku. Takže minimálně nemusíš řešit nějakou gramařinu. :-)

                    0 0
                    • maajkee  

                      Však ty ty tam máš strašně malý tlaky :) Já normálně foukám duše tak na 3atm max, tys tam musel mít tak 1.5atm nejvíc bych řekl.

                      A ona hmotnost kola s hmotností jezdce nesouvisí, to je všeobecně rozšířenej omyl, že když má někdo 100kg jako já, tak může mít těžký kolo.

                      0 0
                      • -Alan-  

                        kromě rotační hmotnosti je zbytek vždy součet hmotnosti jezdce a kola. Ale přesvědčovat tě o tom nebudu. Každopádně pro 80kg borce bude těžší jet 20kg kolo než pro 90kg 10kg. Poměrově je ale těžké kolo daleko větší problém pro střízlíky. A proto všechny dětská kola váží aspoň 10kg (fakt to těm děckám dělají naschvál).

                        Nechtělo se mi to foukat. Bezdušák to snese a jel jsem se jen projet.

                        0 0
                        • maajkee  

                          Jenže hmotnost kola je strašně moc znát v terénu, jestli pojedu na 14kg kole nebo na 11kg kole tak to sakra poznám v ovladatelnosti. Zrovna tak do kopce je to hodně znát. Když si dám na 20kg kolo 1500g kola, tak se mi pojede pořád blbě.

                          Ale respektuji tvůj názor :)

                          0 0
                          • atlet  

                            Každý váhový nárůst je poznat na akceleraci. Pokud dostaneš těžké kolo do rychlosti, tak pokud nemusíš příliš brzdit nebo nejedeš do kopce, tak na váze tolik nezáleží. Ale při cestě kde musíš brzdit, zpomalovat a zase se dostávat do rychlosti, je váha navíc znát na akceleraci a síle potřebný pro zrychlení.

                            0 0
                            • maajkee  

                              Tak tak :)

                              0 0
                            • atlet  

                              Nedá mi to. Musím si postěžovat na mladou generaci, která všechno musí mít nej. Konkrétně Kuba (Bukajcze).

                              Přijel dnes ke mě domů pro čapáky. K mý smůle zrovna v době oběda tedy 10.15. Jelikož jsem měl zrovna nandanou solidní nálož luxusního segedínu a on nechtěl jít nahoru, rozhodl jsem se že ho potrestám. Vzal jsem mu na košt minitaliřek guláše s tím, že až ochutná, tak se bude celej den trápit nezvladatelnou chutí po něm. Minitalířek jsem zvolil úmyslně, páč přecijen jsem doma sám a tak jsem guláš dělal jen pro jednoho z pouhého tři čtvrtě kila masa a dvou dvěstěgramových smetan-šlehaček.

                              Už odpověď na můj prolog o nejlepším guláši co kdy jedl, mne mohla varovat. V tu chvíli se ještě zarazil a po krátké chvilce váhání ochutnal. Jeho slova:„v tom je smetana?“ a poté „táta dělá lepší“ mi zkazila náladu.

                              To si dělá .rdel ne?Segedín bez smetany mne prý trumfnul!!?

                              Zvu každého kdo se dostaví dnes v noci nebo max. zítra na snídani (na zítřejší oběd už nezbyde, jak jsem už psal bylo to z pouhého půl kila masa a už jsem z toho obědval, svačil, večeřel a druhovečeřel) aby ochutnal a rozhodl!

                              Bydlím Na kotli, telefon 732364473.

                              P.S. Skoro vše je v nadsázce, tak ať to nikdo nebere moc vážně.

                              Ale pokud někdo přijde, tak za ochutnávku ručím!!!!

                              Sláva

                              0 0
                              • maajkee  

                                Segedín bez smetany ale nemůže být přeci segedín :)

                                0 0
                              • bukajcze  

                                Opravím tě. Ptal jsem se, kolik jsi tam dal smetany, protože se mi to zdálo takový nasládlý a místo oranžové barvy to mělo spíše lehce do béžova. Chuť byla taková mléčná… Asi za to mohly ty 2 kelímky 40% šlehačky co jsi tam dal.

                                Jinak jsem neřekl, že to je ŠPATNÝ GULÁŠ, právě naopak. Byl vynikající, ale i tak. Taťka dělá lepší :D

                                0 0
                                • maajkee  

                                  Hmm, tak jestli to přesral smetanou tak to je blbý, segedín musí být takovej správně nakyslej.

                                  Jinak můj otec mě taky naučil výbornej, ale stejmě mi chutná nejvíc od něj :)

                                  0 0
    • JayDee  

      Obrazek s prosbou nacpu i sem-bylo by supr kdyby se nekdo nasel… praskle sedlo Diky…

      0 0
      • atlet  

        Barva byla blbá, páč jsem pozdě zjistil že mám jen málo papriky.

        Ale z jiného soudku.

        Našel jsem na jednou eshopu chybu a tak jsem si objednal ledové panáky v ceně 472 kč za 0 korun. Mám na mailu potvrzenou objednávku v ceně 0 kč za dva kusy. http://eshop.dobrydarek.cz/…ky-cool.html

        Chtěl jsem se podělit s váma, ale už to stačili změnit. Ale ty dvě formy z nich dostanu i kdybych měl prudit přes obchodní inspekci

        0 0
        • atlet  

          Cigánská modlitba.

          Andělíčku můj strážníčku, zachovej mi mou dávčičku. Dej mi ještě dětí pět, třicet litrů bude hned. Dežovi dej zákazníků, co jsou těžce na perníku. Kupu chlapů Eržice, ať nás živí ulice. Koloman chce prsty hbité, kapsy gadžů jsou nadité. A pro naše starší děti,dráty stále bez napětí. Ať v sámošce u Janka, nechytí nás ochranka.A taky prosím zajisti, ať chcípnou všichni rasisti… Amen more …

          0 0
    • kali222  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • maajkee  

      Co psal ten pražák mladej žes ho bloknul? :)

      0 0
      • roud  

        POSTHUNTER :O(

        0 0
        • atlet  

          Při brouzdání na BF jsem našel luxusní vtip. Možná ho znáte, ale určitě se někdo najde, kdo ještě ne.

          Jakej je rozdíl v citlivosti u vidlic a ženskejch. Žádnej. Obě jsou citlivý podle toho, jestli v sobě mají péro nebo vzduch.

          0 0
    • roud  

      DROID 2.3.7. NEXUS HD2

      0 0
      • maajkee  

        ? To je tajnej kód pro vyjížďku nebo typ nového kola? :)

        0 0
        • roud  

          nn je to další verze operačního systému co testuju v mobilu :O) hele bobku co děláš ve středu bude pařba ? :O)

          0 0
          • maajkee  

            No my jdem s ženou do filharmonie na Queeny :)

            Měl by se změnit den ze středy na nějakej jinej, středy jsou pro mě asi nejhorší :)

            0 0
            • roud  

              jenže tohle je spešl akce kvůli tomu že ve čtvrtek je volno :O(

              0 0
              • maajkee  

                Jasan, to jsem si neuvědomil, já v práci na svátky nehraju, takže pro mě to je uplně normální den :)

                0 0
    • Cvoky  

      je to trochu narychlo, ale kdyby se někomu chtělo – dnes od 19:00 hodin na pivo a bowling na Flošnu v HK, tak jste zváni

      0 0
      • roud  

        Tak tahle akce byla fakt fičák dorazil jsem dom někdy mezi 4–5 ráno :D celej čtvrtek jsem prospal :O) a zahučelo mi tam 1500,– co vy přežili jste to ?:O)

        0 0
        • maajkee  

          Hrozný vožralové!

          0 0
          • roud  

            Ty se moc nesměj s Kubou máte mínus že jste nedorazili :O(

            0 0
            • maajkee  

              Já byl za kultůrou, vy byste pořád jenom chlastali :)

              A Kuba je mladej, tak ho to neučte!

              0 0
            • Patt  

              Dneska po na hoďku a půl na bike, přidá se někdo?

              0 0
              • Cvoky  

                škoda dneska jsem nemohl :( – ale nainstaloval jsem SIDa a zítra bych ho jel odpolko vyzkoušet, tak kdo by jel, tak dejte vědět

                0 0
                • JayDee  

                  Hmmm, bych jel :)

                  0 0
                • roud  

                  mě to bohužel nedopadne ale máš bojovej úkol vyfotit bajk se sidem :O)

                  0 0
            • bukajcze  

              Mám mínus no… já jel směr Budapešť a až dneska se vrátil.

              0 0
    • Cvoky  

      Hledám jednoho človíčka na squash dnes od 19:00 – odpadnul nám jeden – tak kdo má zájem hlaste se :)

      0 0
    • roud  

      Pro Cvokyho: http://mtbs.cz/…orie/preview

      0 0
      • Cvoky  

        slinty slinty :)

        0 0
        • roud  

          Hoši dneska dorazim do CB o něco dýl letím ještě do města omrknout nějaký prstýnky :O)

          0 0
          • maajkee  

            To se budeš ženit nebo co? A už svatební nebo zásnubní? :)

            0 0
            • roud  

              Nech se překvapit :O) kolik jsi vrazil do svatebních ? jsem zjistil že 15–20 litrů je běžná cena :oD

              0 0
              • maajkee  

                My jsme kupovali na Gočárovce vedle zastávky Avion, je tam léta zlatnictví. Kupovali jsme prsteny od Primossy což by mělo být český zlato. Všude možně narazíš na Turky a podobnou verbeš :) A stály nás oba prsteny tuším 12 tisíc, ale když jsme to v květnu kupovali tak říkala prodavčka, že zlato půjde ještě dost nahoru. A pořádně si to změr, já mám prsten nakonec o trochu větší :)

                0 0
                • Shadow.1  

                  Primossa je dobrá značka… své první svatební prsteny jsme měli také od této firmy :-)))) Cena byla kolem 15, s tím, že nebožka měla briliant.

                  0 0
          • roud  

            deš do něj ? :O)

            0 0
            • bukajcze  

              Asi ne, ještě jsem nevyhrál tu soutěž, která končí za tejden a já ztrácím 10 hlasů. A full KTM rámy nevypadaj vůbec špatně.

              0 0
    • Cvoky  

      S Lukášem jsme přemýšleli, že by jsme mohli Péťovi koupit něco k vánocům a napadla nás tabulka viz. níže – zkuste vybrat co se vám líbí nejvíc a případně kdo by se chtěl finančně podílet tak jste vítáni – cena je 1278,24 Kč s DPH. Samozřejmě i názory a připomínky k věci jsou vítány

      0 0
      • roud  

        Paráda a klidně na to přispěju jinak mě se celkem líbí ta červená :O) Ale nadruhou stranu by zase zelená nebyla jak pěst na oko :O)

        0 0
      • bukajcze  

        Mě se líbí to zelený s bílým nápisem nebo naopak a se mnou počítejte ;-)

        0 0
      • maajkee  

        Proč zrovna tak cimrmanovsky? :)

        Jinak taky klidně přispěju a za mě taky zelená s bílým nápisem, jiný nepřipadaj v úvahu :)

        0 0
        • Cvoky  

          protože to tak prostě je – když má Péťa lidi tak je otrávenej :) jako v hospodě na mýtince :)

          0 0
      • Cvoky  

        takže zatím průběžný stav

        Roud: červená nebo zelená (pozadí)

        LuHa: červená

        Litr: zelená (pozadí)

        Kuba: zelená (pozadí)

        Maajkee: zelená (pozadí)

        Cvoky: červená nebo zelená (pozadí)

        takže zatím to vypadá na zelené pozadí a bílé písmo

        0 0
    • Cvoky  

      Protože Péťa měl včera soukr akci a nemohli jsme uskutečnit pravidelnou středu, tak dnes v 6 hod je náhradní termín v hospodě Pod terasami vedle okresáku (CB zavřeno)

      0 0
      • atlet  

        Pro ty, co to neví, tak informace. Cyklobar tento týden zavírá! Už bude otevřeno jen ve středu, sobotu a v neděli je poslední den-Dopíjení Cyklobaru!!! Přijďte!

        0 0
    • bukajcze  

      Chystá se někdo ve čtvrtek navštívit Jardu?

      http://mtbs.cz/…ovka-ostatni

      0 0
    • Cvoky  

      Protože, jak již Sláva zmínil, se v neděli oficiálně zavírá CB, je v plánu 2. ročník zavírací vyjížďky s následným vybrakováním CB :). Bližší detaily budou postupně zveřejňovány…

      0 0
      • JayDee  

        bidon neberu :D

        0 0
      • acidb  

        Kdyby to bylo v sobotu, pak bych se rád přidal. V neděli jdu s juniorem na mikulášskou:-).

        0 0
      • Cvoky  

        Takže zítra start ve 3 hod u CB

        0 0
        • maajkee  

          No, to je pěkně na hovno, já mám bejt zejtra do 18ti v práci, pochybuju, že někoho na neděli seženu aby přišel dřív, takže snad dorazím po šestý až do CB, to už budete určitě zlitý :)

          0 0
          • Cvoky  

            no tak to ti mohlo bejt jasný, že jako nebudme vyrážet v 6 na bike… :)

            0 0
            • maajkee  

              No jo no, ale práci si nevyberu, jsem původně myslel, že to bude až poslední víkend před vánocema a ono už teď.

              0 0
    • roud  

      Pár fotek ze zakončení sezóny :O)

      0 0
    • bukajcze  

      Oooo, pozor. Pán začíná obchodovat ve větším ;-)

      Jinak ta merida nevypadá zle

      http://www.cyklo-md.cz/…da-TFS-Trail

      0 0
    • Cvoky  

      Takže protože CB je zavřený :( přesouváme pravidelné středy na pravidelné čtvrtky :). Tentokrát od 18 hod. v Bedně (Kniháč)

      0 0
    • bukajcze  

      Všem přeju vše nejlepší do novýho roku. Hromadu kilometrů za málo dřiny, málo pádů a zničených komponentů a štěstí a zdraví i mimo svět cyklistiky. :)

      Btw: Někdo na trip 1.1.2012???

      0 0
      • atlet  

        Díky Kubo za přání. Už je ti k prdu informace, že prvního se jezdí tradičně od Hrázky na ranč do Bělečka. Jen si nepamatuju v kolik hodin. Už jsou to 3–4 roky co jsem taky jel. Ale mne zajímá, jak si dopadl v soutěži s Meridou?

        0 0
        • bukajcze  

          Aha, tak o tom jsem nevěděl…

          No… soutěž…

          24 předem jsem vedl o 200 hlasů, 6 hodin před skončením soutěže o 40, ve 23:00 jsem vedl o 15 hlasů a po aktualizaci (cca minuta) stránky jsem prohrával. Takže mám houby :/

          0 0
          • bukajcze  

            přesněji:

            Soutěž s Meridou je u konce! Stav hlasů ukazoval o půlnoci (kontrola na dvou počítačích):

            1. místo: Video 17 – 229 hlasů
            2. místo: Video 8 – 215 hlasů (jááááá)
            3. místo: Video 16 – 116 hlasů

            Vítěz dostane kolo z obrázku za dvacet tisíc. Druhé a třetí místo odměníme cenami od Meridy. Předávat budeme v neděli 15. ledna odpoledne v prodejně Cyklo Pointu v Brně v obchodním centru Campus Square. První tři prosíme, aby se nám ozvali na adresu soutezsmeridou@magazinvertikal.cz a dostavili se v lednu pro své ceny. Vítězům gratulujeme a všem děkujeme za videa. Sledujte náš Facebook, už brzy startují další soutěže…

            0 0
            • atlet  

              Kubo, bejt tebou bych si půjčil na toto.

              Je to na zdejším bazaru.

              Parádní rám rb crx – velikost XL, barva Ferrari red, jen na kotouče, běžné oděrky jinak ok, včetně hl. složení ritchey (zapouzdřený ložiska), patky a sedlové objímky. Blato v ceně--- 3500,–

              0 0
    • M13  

      Nemáte doma někdo volnou sedlovku 31,6 mm?

      Kdybyste se ji chtěli zbavit, tak bych ji koupil.

      0 0
      • maajkee  

        Já tady určo něco mám. Kdyžtak ICQ nebo mail.

        0 0
    • rhuman  

      budete mit tento tyden sraz? (v hospode?) stavil bych se. dik

      0 0
      • Cvoky  

        řešíme to – v návrhu je zítra zajet na pívo aspoň do Bělče

        0 0
        • roud  

          zrovna jsem se chystal že to sem napíšu :O)

          0 0
    • roud  

      Tak zítra sraz v 16:55–17:00 na hrázce a cílem bude pokořit pár carů !!! PS:doporučuji světla sebou :O)

      Biku a pivu zdar Roud

      0 0
      • rhuman  

        a budete pak jeste v hk nekde na pive? pac ja na kolo nemuzu :-(

        0 0
        • roud  

          Mno to zrovna asi ne :O( jakto že nemůžeš na kolo ?

          0 0
          • rhuman  

            tyden po Kosti jsem se vysekal na kole, zlomena leva paze a zelezo v ruce s castecne otevrenou kosti, kvuli tomu, aby me to zelezo mohli z kosti vytahnout. takze nesmim na kolo kvuli tomu abych nespadl, to by se pak vse pos …

            0 0
            • roud  

              nj tak to je blbé jediná rada nepadej :O)

              0 0
              • rhuman  

                tak dobra zprava, dnes jsem byl na kontrole a muzu ruku plne zatezovat, takze kolo s vami zkusim :-), tak s semnou pocitejte, kdyby neco tak pisnu sms cvokovi, pripadne me cislo je 774 220 193

                0 0
                • Cvoky  

                  Supr – počítáme s tebu!

                  0 0
      • Cvoky  

        POZOR drobná změna – sraz se posouvá o hodinu – tzn. v 18:00 NA HRÁZCE – kdo bude chtít tak s Ondrou máme sraz už o půl 6 a dáme nějaké malinké kolečko.

        0 0
        • rhuman  

          tady je odkaz na slibované video Nuclear Testing 1945 – 1998: http://www.youtube.com/watch…

          0 0
          • atlet  

            Tak jak Kubo?

            Jaká byla druhá cena v soutěži z Meridou?

            0 0
            • bukajcze  

              Ještě netuším. Jsem si ji nechal poslat poštou, takže jak v pátek přijedu domů, tak si ji možná vyzvednu.

              0 0
    • bukajcze  

      Holahoj.

      Jelikož Ježíšek přinesl pár prašulí a jako student mám zajímavý ceny na koloshop.cz, tak dělám větší objednávku. Kdyby někdo něco potřeboval, tak do večera se mi může ozvat, co by z tama chtěl – a já mu obratem pošlu cenu, za kterou bych to měl já (studentskou, tj. o 6–25% míň). S tím, že v pátek by to mělo přijít a já bych to vyzvedl. Když tak ICQ – 341 351 557.

      Kuba

      0 0
    • roud  

      Hej hola co ve čtvrtek zase zajet na pívo ? Jinak hoši kdopak má můj bezdušovej ventilek potřeboval ybch to v tejdnu nahodit ?

      0 0
      • atlet  

        http://www.cyklobazar.cz/…tory-racing/

        Hej hola hoši, vraťte mu ten ventilek, pomstít se mu můžete třeba takhle!!!

        0 0
        • bukajcze  

          Mě se žádný nelíbí :/

          0 0
          • JayDee  

            taky ne :-/ ted je Roud nejkrasnejsi… :D

            0 0
            • atlet  

              Do jaký knajpy se půjde ve čtvrtek? Já jsem zjistil, že mám od šesti pingpong, ale prej dostanem nářez a bude to rychle prohraný 18:0 na zápasy, tak bych teoreticky se mohl přidat.

              0 0
      • Cvoky  

        no asi ho mám já – ale fakt nevim :) Musím se podívat :)

        0 0
        • roud  

          mrkkni po něm pls. díkes :O)

          0 0
    • roud  

      FTÍPEK: Přijde frajer do posilovny za trenérem a říká:

      „Za tři dny mám rande, musím na ni zapůsobit. Který stroj mámpoužít ?!“

      Trenér: „Zkus bankomat u vchodu, chcípáku…“

      0 0
      • bukajcze  

        Sejde se 1325 Pascalů u baru a jeden povídá: Tady je hodně divná atmosféra.

        Přijde Celsius do baru a promrzlý barman povídá: Škoda že vás nepřišlo víc.

        Kelvin odešel z baru a všichni ztuhli.

        Na oslavě Ampérových narozenin teklo víno plným proudem.

        Přijde Coulomb do baru a ucedí: „Dnes tu máme nabito“.

        Přijde Hertz do baru: "Jedno pivo a ať to kmitá!

        0 0
    • červajzz  

      Jezdí někdo na northshorku za kostelíkem na +50° 10' 43.85", +15° 49' 53.68" ? Je to teď sjízdný? Na podzim stavěli novou lajnu tak nevim ?

      0 0
    • roud  

      Tak letos winter okolohradce zase paráda jinak gratuluji JDmu k umístění na bedně :O)

      0 0
      • JayDee  

        Dík draku! Co na Winter tvoje desticky? :D Ty moje prej pápá…

        0 0
        • bukajcze  

          Bahno vadí deskám? :-O

          Jinak mám tu jeden pěknej pro Michala :)

          Jedna sedmnáctka otěhotněla a lékař jí odmítl provést interrupci. „Podívej, zůstaneš tady a až děcko porodíš, podstrčím ho jiné ženě a řeknu jí, že měla dvojčata.“ Když ten den přišel, zrovna v nemocnici nebyla žádná jiná rodička. Jediným dalším pacientem byl kněz. Doktor se rozhodl nebojácně dodržet slovo. Když se kněz probral z narkózy, doktor mu říká: „Nevím, jakým zázrakem je to možné, ale porodil jste syna. To on byl příčinou vašich bolestí břicha.“ Kněz byl dojat zázračnou událostí a radostně přislíbil syna vychovat. O mnoho let později, když ležel na smrtelném loži, si dal syna zavolat a vysvětlil mu jeho zázračné zrození: „Musím se ti s něčím svěřit, synu. Já nejsem tvůj otec, ale tvoje matka. Biskup Michal je tvůj otec!“

          0 0
    • roud  

      Tak lidi co ve čtvrtek bike a pívo ať furt netvrdneme ve městě klidně můžem dát i nějakej noční pojezd :O)

      0 0
      • Kureix  

        klidně bych se připojil:) dneska je fakt krásně..

        0 0
      • bukajcze  

        Já jsem znova v Praze… vracím se až zejtra, co takhle něco malýho před víkend?

        0 0
    • maajkee  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • maajkee  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • rhuman  

      budu neco objednavat z http://shop.dolekop.com, kdyby mel nekdo o neco zajem, at se slozime na postovny, pripadne nad 2000 kc je zadarmo, ja budu objednavat za 1029 kc

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce