Bikeři z HK IV. 2010 :O) SPECIAL

38 nepřečtených
  • roud

    Vzhledem k tomu že se nám blíží konec sezóny je načase domluvit jednu z posledních letošních společnejch vyjížděk a následné zavírání cyklobaru. Navrhuju sraz v neděli 19.12.2010 na hrázce ve 14:00 :O) Udělat malej tripík po lese tak na 1–1,5h s pädy se počítá :O) na konci vyjíždíky nás bude čekat pramen slivovice zakopanej v lese tak kdo se přidá ??? jinak dojezd do cyklobaru mezi 15–16:00.

    0 0
    • luha  

      Už se nemůžu dočkat! Jen doufám, že do neděle ten pramen nevyschne :) Počítám tedy se 14h

      0 0
    • acidb  

      Rád bych se taky přidal, ale obávám se, že brzy zase začne chumelit a pak mně prosolené s****y nepustí z domu…

      0 0
    • Cvoky  

      Budu tam!

      0 0
      • roud  

        prosím pokud doma někdo máte vemte korkovej špunt zítra díky :O)

        0 0
    • JayDee  

      Ale jo, taky se ukazu, pokud mi to nebude casove kolidovat s poradou, kde musim bejt :-/

      0 0
      • roud  

        v nejhoršim se sejdem v cb budem ti držet place :O)

        0 0
    • roud  

      Něco z dneška :O)

      0 0
    • Pi†el  

      to zas bude v alejich nablito

      0 0
      • luha  

        si piš!! ja myslel, že dnes v busu obšťasním jednu ženskou tím, že ji pob..ju…a co víc…začínám střízlivět!!!!!u­aaaaaaa

        0 0
        • roud  

          mno po těch pěti birellech se ti ani nedivím xD xD xD

          0 0
    • maajkee  

      Tak na popud rouda, sem dávám foto mího dnešního úlovku, chtěl jsem ho koupit kvůli Lefty abych ji dal na Jekylla a zbytek rozprodal, ale nějak se mi to Furio s Lefty zalíbilo a po nastavení posedu, viz fotky, mi ten rám byť je to eMko(18) nepříjde malej, ani krátkej není, jezdil jsem i větší rám co byl kratší. Možná bych jen třeba vyměnil představec ze 100ky na 110 nebo max na 120.

      Jinak cena byla nakonec vskutku příznivá :)

      na prvních dvou fotkách je ještě s rovnýma úzkýma řidítkama a ty já nerad, tak jsem tam pak zkusil šoupnout vlajdy, na který jsem zvyklej.

      ASi ho pojedu ještě dneska prubnout :)

      PS: Jinak dost mě sere, že jsme nebyl na tý akci, už jsem slyšel že to bylo fakt mega dobrý.

      0 0
      • roud  

        parádní kousek pokud můžeš nech si oba je to nej kombinace HT i FULL a můžeš volit podle toho co máš v plánu podniknout…

        0 0
        • maajkee  

          No hele, teď jsme se byl projet a z toho rámu mám prostě pocit, že je malej. pro mě by bylo ideální zkrátka to eLko.

          0 0
          • roud  

            jj jsem ti říkal že na tebe se mi zdá malej…

            0 0
            • maajkee  

              jj, tak ale zkusit jsme to musel :) Takže teď poputuje Lefty na Jekylla a uvidímě jaký to bude :)

              0 0
              • luha  

                takže půjde rám do světa? už máš představu co za něj? neee že bych ho potřeboval, ale :) …už chci dospět (žee roude :)) )

                0 0
                • maajkee  

                  No půjde do světa celý kolo a nebo rám s fattynou, za rámovku (rám, vidlice, představec) si představuju tak 9 tisíc, fatty jsem kupoval před měsícem od romachaina za 6 tisíc, je v luxusním stavu, skoro bez škrábanečku a chodí krásně.

                  0 0
      • roud  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.