Bikeři z HK V. 2011 :O) vol. IV.

502 nepřečtených
  • roud

    Zde je místo pro všechny bikery a silničáře z východních Čech, aby si mohli na BF domlouvat švihy a jiný akce. Všem přeju pěknou sezonu plnou spousty příjemně najetejch kilometrů. jinak tuto neděli pořádá Maajkee švih tak kdo se přidá ?

    viz:Takže tuhle neděli, tedy 31.7. bude celodeňák

    Tady je jízdní řád toho cyklobusu na Šerlich, vyjeli bysme na Velkou Deštnou a pak zpátky po červený na Olešnici a nějak kolem Dobrušky a Opočna zpět do HK, trasu bych ještě doplánoval.

    Jediný negativum je, že to jede z HK už v 7:10 resp. 7:30 odjezd. Takže nevím jak jste kdo schopnej vstát v neděli tak brzo a jak jsme schopnej vůbec já :)

    Nebo pak prostě naplánovat trasu rovnou z HK, třeba na Choceň nebo někam k Chrudimi, třeba na rozhlednu Báru, a nebo si dát výlet na Zvičinu, variant je moc.

    Napište sem kdo by se chtěl zúčastnit a jaká varianta by se mu líbila asi nejvíc.

    Biku zdar Rouďák :O)

    0 0
    • Zdenda CUBE  

      Kurňa Roude, to si to nějak poplet né?! Na Šerlich bys měl vyšlápnout za své a max. zpět se nechat odvézt pokud by to časově navycházelo, takle ty kopce nenajezdíš !! ;-)

      0 0
      • maajkee  

        To mě ještě napadlo, že kdyby byla vůle vystoupím už v Deštným a pak si to na Velkou vyšlápnem :) Ale to zatím nebudu navrhovat, to až v autobuse :)

        0 0
    • maajkee  

      Já se hlásím, já jedu, jel bych na ten Šerlich! :)

      0 0
      • roud  

        Hele já taky jen mě tu ještě pořád zbejvá sfouknout jeden porod :O)

        0 0
      • HELLO  

        sami vousaci… meli ste spis jezdit na Harleyi…

        0 0
        • maajkee  

          a ty bys měl jít do hajzlu :)

          0 0
    • bukajcze  

      JEEEEEDUUUUU!!! :D:)

      0 0
    •  

      Pěkné fotky aji od maajkee, musí být pěkné vyjíždky :))

      0 0
    • bukajcze  

      hotovo :)

      0 0
      • maajkee  

        Paráda, to pojede samo! :) Obzvlášť třetí a čtvrtá fotka jsou takový různorodý! :D

        0 0
        • bukajcze  

          :D:D:D ty jsem to dal bráchovy vyfotit no… :D

          0 0
          • roud  

            Kolo napohodu jen z toho sloupku pod představcem chčiju magi v kostkách :O(

            0 0
            • bukajcze  

              Je trošku vyšší, ale myslím, že mi to takhle bude vyhovovat… a jestli budeš chcát i když někam pojedem, tak jedu před tebou :D

              0 0
      • Shadow.1  

        tak gratuluji kubo a at poradne jezdi :-) rad te nekdy uvidim na vyjizdce, kdyz se sejdou terminy :-) a budu mit volno :-)

        0 0
    • WD 401  

      Já bych jel taky! dneska jsem to byl trochu pošolíchat, asi 30, navečer, a rameno po kreši už je lepší… Akorát na nějakej HC terén to asi zatím není. Hele, ale pojede se stejně jenom po silnici a cyklostezkách, žejo?? :-)

      0 0
      • maajkee  

        Tak jako semtam nějakou tu pěšinku dáme, ale nic hroznýho :)

        0 0
        • roud  

          mám obavu z deště předpověď je tragická :O(

          0 0
        • noviisek  

          v čem bude ta neděle odlišná od toho výletu do Horního Jelení? :) zní to hezky, ale den předtím jdu na svatbu

          tak jestli to zvládnu

          0 0
          • maajkee  

            Já jdu den předtím na oslavu narozenin, to se zvládne, rozdíl bdue v tempu, pojede se mnohem volnějc, než sjme jeli s jaydeem :)

            0 0
            • noviisek  

              bylo to v pohodě, jen bych takhle nevydržel celý den šlapat:)

              0 0
          • roud  

            vzhledem k tomu že jedu já tak tempo nemůže bejt rychlý :O)

            0 0
            • noviisek  

              Tak to se těším na super výlet ;)

              0 0
            • bukajcze  

              No, a ještě jsi zapomněl na mě :) 2 měsíce bez šlápnutí do pedálu se muselo nějak projevit na mý výdrži a fyzičce.

              0 0
              • maajkee  

                Ale tak děláš i jiný sporty :) A pojedem spíš z kopečka než do kopečka :)

                0 0
                • bukajcze  

                  Poslední dobou moc ne, kromě dělání dřepů v práci :D

                  0 0
              • roud  

                naopak máš našetřenou energii :O)

                0 0
    • Cvoky  

      Prej jsou fotky ze středy z leteckýho dne – hoď to sem prosím Maajkee

      0 0
      • maajkee  

        No hele, fotil jsme pozdě, už jsi stál a navíc v rámci alkoholového opojení se mi nepodařila ani jedna fotka zaostřená :)

        0 0
        • Cvoky  

          no tyhle jsou taky moc hezky :)

          0 0
    • arnostik  

      Pokud mi do toho nic nevleze, svezl bych se zase po dlouhe dobe s vami, jestli to teda nikomu nebude vadit

      :):):)

      0 0
    • maajkee  

      Heleďte chlapi,

      vůbec nevím jak se zejtra dostanu k netu, budu od rána tak nějak pryč, tak bych byl rád kdybyste se všichni dneska vymáčkli, jestli teda v tu neděli ráno pojedem tím cyklobusem, nebo jestli chcete radši pojezdit jen někde v okolí, díky :)

      0 0
      • WD 401  

        Já bych jel busem, podívat se někam dál než za humna… a hlavně se pak pojede z kopceeee :-)

        0 0
      • -Alan-  

        Budu to tu sledovat. Rád bych jel, ale neděle se mi nakonec moc nehodí. Když se utrhnu a bude tu, že se jede, možná se připojím (bylo by dobrý napsat, který z těch busů by se použil). Ale nejsem ten, na kom to můžeš stavět.

        0 0
        • maajkee  

          Autobus ráno jede jen jeden, tedy ten v 7:10 příjezd k Terminálu HD, v 7:30 odjezd směr Šerlich, na Šerlichu 9:15, případně můžem vystoupit v Deštným 8:58 a vydupat si to nahoru po svejch :)

          0 0
          • arnostik  

            Když už tak bych si to asi radši sám vyšlápnul…

            0 0
      • noviisek  

        Já bych taky jel cyklobusem, klidně můžeme nahoru vyšlápnout :)

        0 0
      • JayDee  

        Nevim jestli nebudu v praci, kazdopadne bych jel rad ;)

        0 0
    • maajkee  

      Takže, vidím, že zájem je, proto tedy s definitivní platností vyhlašuju sraz v neděli ráno v 7:10 na Terminálu HD

      Já tam budu určitě, když tam nikdo jinej ráno nedorazí, tak sám nepojedu, ale věřím že se pár lidí najde.

      Co se týče počasí, hlásej kolem 20°C což je na bajka v podstatě vlastně uplně ideální, semtam nějaká přeháňka nás nezabije, kdyžtak se někde schováme, nicméně asi lepší vzít si sebou něco na přistrojení.

      Po cestě se někde stavíme na oběd, takže si s sebou vzít určitě nějaký ty peníze, jinak mě nic nenapadá. Z Šerlichu už mám tak nějak rozmyšlený dvě varianty, jedna směr západ na Olešnici, Dobrušku, Opočno a druhou po hřebenu Orlických hor na novou rozhlednu na Anenským vrchu, pak přes Haničku, Rokytnici, Žamberk, Kostelec. Na tom se pak dohodnem nahoře na Velký Deštný :)

      0 0
      • bukajcze  

        Já zatím na 99% pojedu. Zítra svištím směr Zvičina, takže pokud mě to po tak dlouhý době nezabije, tak tam v neděli budu. A jak s terénem? Moc se pojede nahoru?:) A docela se mi líbí ta druhá varianta.

        0 0
        • maajkee  

          Na Zvičinu prď, ať se nevodrovnáš :) Taky se mi líbí víc asi ta druhá varianta, stoupání moc nebude, jen pokud se rozhodnem vystoupit už v Deštným, ale pokud už to bdue víceméně pořád mírně z kopečka, semtam mírnej hup nahoru :)

          0 0
      • -Alan-  

        V Dobrušce je pivovar. Ale v Žamberku a Rychnově taky. To bude těžká volba. Když teda pojedu, že…

        0 0
      • M13  

        Škoda, že se do Pardubic vracím až v neděli odpoledne, snad mi to vyjde příště.

        0 0
      • roud  

        Majku myslím že by nebylo od věci akci odložit moje předpově´d počasí je tragická :O(

        0 0
        • maajkee  

          No hůř jak dneska by být nemělo ne? :)

          Tak co na to ostatní, zrušíme to zejtra a uděláme třeba jen případně nějakej lokálnější výlet, nebo jsme chlapi chlapácký a zejtra to dáme? :)

          0 0
          • bukajcze  

            Zataženo až oblačno s občasným deštěm, na severu Čech místy trvalý déšť. Odpoledne a večer slábnutí srážek. Nejvyšší teploty 16 až 20°C. V 1000 m na horách kolem 11°C. Čerstvý západní až severozápadní vítr 4 až 8 m/s bude během dne slábnout.

            Mě déšť nevadí.

            0 0
            • maajkee  

              No takže nahoře na hřebenu budem jezdit v 10°C to bude chtít už nějaký to oblečení na sebe :)

              Ty bys teda jel?

              A ještě někdo je schopnej zejtra vyjet?

              0 0
              • bukajcze  

                Já jo, když bude sedlovka :)

                0 0
                • roud  

                  hele už jsem to psal na FB neni ti ta merida malá máš tam 400mm sedlovku a snad 5–6cm podložek ?

                  0 0
                  • bukajcze  

                    Kdybych dal sedlo ještě o 2 cm výš, tak mi je (bude) akorát. To si myslím já

                    K původní meridě je jen kratší (možná i menší) o 1.5 cm

                    0 0
        • WD 401  

          No jestli bude jak dneska, tak bych to taky odložil.. a představa jet v dešti v 10st. mě taky moc nenaplňuje.. resp. ani na to nemám hadry.

          0 0
    • bukajcze  

      http://www.novinky.cz/…ubicich.html

      Docela humus…

      0 0
      • M13  

        Taky jsem na to teď koukal :(

        0 0
      • -Alan-  

        Uvidíme, jestli se to objeví i v pardubickém vláknu.

        To místo je dost blbý a když jsem četl, kde to bylo, tak jsem myslel, že sundali někoho, kdo tama jel. Ale evidentně to byl ještě větší pech! Kdo má být zastřelený, ten se neutopí.

        0 0
    • bukajcze  

      Takže první projížďka za mnou a zatím pěkný, ale nemá někdo doma navíc dlouhou (aspoň 400mm) sedlovku? (průměr 31.6)

      A dneska mi KONEČNĚ napsal hnoj:

      Dobrý den,

      mám skladem Novatec DB811 – 15mm, v černé barvě. Cena 1000Kč + 100Kč

      poštovné.

      (zamrzelo mě to a psal jsem mu v pondělí?)

      0 0
      • maajkee  

        JJ, to je jediný negativum u Hnoje, že to někdy trvá než se ozve, ale pozdě bycha honit.

        Jinak já tady 400mm sedlovku 31.6 mám.

        0 0
        • M13  

          Já vždy od Hnoje bral víc věcí (i pro známé) a to reagoval hned, ale jak objednávka postupuje, domlouvají se detaily o platbě, poštovném, ještě si vymýšlím různé drobnosti jako koncovky bowdenů, lanek apod. tak se mé čekání prodlužuje a prodlužuje :D

          0 0
    • bukajcze  

      Pro Lukase znovu dávám ty hodnoty kompu:

      beru podle toho obrázku dole jsou mý hodnoty takové:

      Specification AMD Athlon ™ XP 2600+

      Core speed 1919.8MHz L1 Data 64KBytes 2-way

      multiplier x11.5 L1 inst 64KBytes

      bus speed 166.9MHz Level2 512kBytes 16-way

      Rated FSB 333.9MHz Level3 – nic

      Staci?:)

      A pls, napiš mi na mail, kdy dneska budeš v tom CBčku, ať ti můžu předat drobný za dresy.

      Dík

      0 0
      • roud  

        Kubo prosimtě co přesně ti na Pc nejde ?

        0 0
        • atlet  

          Kubo, s Hnojem si měl smůlu, páč na strankách má toto –

          V týdnu od 25. do 30. července proběhne dovolená. Nebudu tentokrát k dispozici ani na telefonu, ani na emailu. Veškeré dotazy a objednávky vyřídím až se vrátím.

          Stálo tě to o 150 víc, ale zas si ušetřil na tom, že jsem ti to zapletl.

          0 0
        • bukajcze  

          To co zatím potřebuju, tak to jde. Jen než se něco načte, spustí… tak zestárnu o pár minut :D

          OPEN GL nejde (nějakej ovladač ke grafice)

          k PC hrám. Vše spustím na nejnižší detaily a i tak se něco seká (CS 1.6)

          0 0
          • roud  

            První zkus stáhnout ovladač ke grafice:http://support.amd.com/…naiw_xp.aspx a zároveň si někde na netu najdi direct x 9,0c novější ti stejnak grafika nepodporuje takže oboje stáhnout nainstalovat restartovat PC a pak písni co se stalo :O)

            0 0
            • bukajcze  

              Udělal jsem to tak. 1 minut trvalo, než pak komp naběhl a trošku blikal. Jinak zatím beze změn.

              0 0
    • maajkee  

      Takže, vzhledem k tomu, že déšť neustává a zejtra nebude o moc líp a bude stejně všechno všude prochcaný se zítřejší akce odkládá!

      Nemá to cenu, mohl by to být pěknej výlet, tak by to chtělo pěkný teplý počasí a né se vláčet celej den v mokru.

      Proto navrhuji sraz zítra v 10:00 na Hrázce a výlet do bližšího okolí, třeba někam na hřeben za Týniště, nebo směr Holice, nebo když bude odvaha tak na Zvičinu :)

      10 minut čekám, pak kdyžtak jedu sám, ale doufám, že se objeví i někdo další.

      0 0
      • maajkee  

        Hmm, nějaký ticho :)

        0 0
        • Shadow.1  

          minuta ticha za padlou akci… A do deště se asi nikomu nechce ani v HK ani na horách ;-)

          0 0
          • roud  

            Tak tak po celym dnu deště bude všude akorát kupa sraček docela mě to mrzí dost jsem se těšil :O(

            0 0
          • maajkee  

            Tak tys byl stejně mimo hru už od začátku, tebe to mrzet nemusí, ale oni budou další víkendy a nebude snad furt hnusně ;)

            Tak zejtra se teda pojedu brodit sračkama holt sám, ruším tedy nějaký srazy a organizování a prostě si vyjedu, možná že akorát Kuba se přidá, páč nový kolo se musí projet za každýho počasí :)

            0 0
            • Shadow.1  

              mě to nemrzí, naopak, rád si na tu akci s vámi zajedu a docela se mi hodí, že to není :-) snad to nepřeplanuješ na příští sobotu, to nemůžu :-)

              0 0
              • maajkee  

                No vidíš, to je to, to se pak něco blbě plánuje, ale příští víkend já jsem stejně asi taky mimo, ale on se termín vyvrbí :)

                0 0
      • bukajcze  

        Pro všechny čučkaře, kteří dneska nevyjeli:Lehce kapalo pouze u Maajkeeho u domu a na Kolibě (tam lehounce mrholilo, ale hned to oschlo, takže ani lavičky nebyly mokrý, na kterých jsem odpočíval)

        V lese snad ani kapka, cesty byly navlhlý, občas kaluž, ale vždy se našla sušší cesta, aby se nemuselo projet kaluží.

        Jediná bahnitá cesta (kudy jsem jel) byla klasicky žlutá z Koliby na Biřičku.

        jinak jsem zjistil, že jsem totálně z formy, průměrka okolo 18 a nechuť šlapat :D A Roude. Podle mě mi kolo není ani malý, ani velký (akorát)

        0 0
        • Shadow.1  

          akorát bych to v téhle kose musel odjet v návlecích :-(

          Ta merida, z fotek to vypadá opravdu jako pidi kolo, zejména díky té obr sedlovce a tomu komínu pod představcem… Ale hlavně že se ti na něm dobře jezdí, o nic jiného totiž nejde…

          0 0
    • bestom  

      Kdyby někdo chtěl jet ted v sobotu 6.8. do Liberce ,at už na Ještěd tour ,nebo si jen projet Jizerky ,tak mam volny místo v autě ,v HK a okolí muzu klidně někoho nabrat i s kolem

      0 0
    • Mondieu  

      Přeji fajn den všem.

      Poraďte již staršímu bikerovi nějaké trasy v okolí HK nebo i dál. Mám pocit, že jsem už projel snad všechno, ale vím, že se pletu. Náročnost nerozhoduje. Díky

      0 0
      • bestom  

        Já jezdím často třeba do podkrkonoší , necham auto v hořicích ,a pak jedu okruh 50km po označený trati kudy vede maraton ,jinak nadherný jsou i železný hory nebo Jestřebí ,oboje snadno dostupný ,s dobrým značením 50km okruhů,takže se nikde nebloudí .

        0 0
    • -Alan-  

      V neděli se koná open závod časovka na Černou Horu

      Mohla by to být pěkná akce, i když o ambicích na výsledek se dá s úspěchem pochybovat. Ale dalo by se pak navrchu trochu pojezdit. Mám pocit, že bychom se legálně dostali i na Výrovku a Luční a potom se dá sjet dolů do Pece nebo naplánovat další cíle. Co?

      0 0
    • litr  

      Zdarec,

      První várka půllitrů je hotová, mám u sebe k dispozici 4 kousky s vypískovaným logem…byl o ně zájem tak bych je dneska mohl dovézt řekněme na 18 hodinu do CB k odebrání…

      Pokud má někdo zájem ať mi zde do 17,30 napíše zda chce a dorazí či ne, nebudu to tam tahat zbytečně. Dík

      0 0
      • bukajcze  

        Chci, dorazím

        0 0
        • roud  

          bereš sebou i zelený štafle ? :O)

          0 0
          • bukajcze  

            Štafle? :D

            Hele, jak ty. Budeš tam? A jak to vypadá s prckem? už je venku?

            0 0
            • roud  

              Neni dává si načas :O(

              0 0
            • bukajcze  

              A koukni, jak se dají naložit štafle :D (zatěžkávací test :) )

              0 0
              • maajkee  

                blázen!! takovej náklad na sedlovku :) nechceš raději klasickej nosič?

                0 0
                • bukajcze  

                  Hele, nosnost je 9kg a já tam měl jen oblečení, hrnek a chleba (okolo 6kg) a nejtěžší věci v batohu. Takže to je velký objemem, ale ne váhou.

                  0 0
              • Shadow.1  

                A co v tom vozíš? Raději brašny s nosičem… tohle i vypadá divoce :-)

                0 0
    • roud  

      Kubo co mu říkáš ? :http://www.cyklobazar.cz/…am-hardtail/

      0 0
    • roud  

      Co takhle titanovej rám za hubičku ? http://www.cyklobazar.cz/…itanovy-ram/

      0 0
    • maajkee  

      Kde si můžu vyzvednout dres? :)

      0 0
    • roud  

      ještě brzdy za luxusní prachy: http://www.cyklobazar.cz/…a-marta-p-z/

      0 0
      • bukajcze  

        čauec. Co je pro tebe za hubičku, tak to je pro mě problém. A já bych se raději koukal po novým rámu, než na jetým. (nebo alespoň se zárukou). A brzdy se mi líbí, ale to co mám mě ubrzdí taky :)

        Jinak dík

        0 0
        • roud  

          já beru za hubičku oproti normální ceně jinak trek má myslím doživotní záruku na prvního majitele nebo min. let takže je to spíš o tom kdo ti to prodává :O)

          0 0
          • maajkee  

            Každopádně nevim nevim 1400g carbonu na Kubovu váhu, jestli je to pravý ořechový :)

            0 0
            • roud  

              pokud nemá výrobce váhovej limit nevidim problém a ten trek je na carbon těžkej jak prdel vem si že flash od cannondalu má 950g a třeba scott má 899g ty už samozřejmě váhovej limit maj…

              0 0
              • maajkee  

                No tak jasný, to že nevidíš problém je sice hezký, ale když mu pak prdne, tak on si nezajezdí :) I já se svým metrákem bych už váhal jestli do takovýho rámu jít. Jako to, že to vyreklamujou to třeba jo, ale měsíc na to čekat, to by mi jeblo :)

                0 0
                • roud  

                  Zas bys byl happy když bys dostal nový kolo za bazarový :O) ale chápu všechny argumenty jen mi to přišlo jako celkem dobrej kup :O) třeba se chytí někdo jinej z HK a co říkáš na ten titan ? :O)

                  0 0
                  • maajkee  

                    Ten titan je moc pěknej, kdybych teď stavěl kolo dost bych o něm uvažoval, akorát teda na 19ku je na mě docela krátkej 57,5, teď mám 61 a je to se 100kou představcem tak uplně akorát.

                    Jinak jako samozřejmě ten Trek je myslím dobrá koupě i se mi ten rám líbí, jde o to jestli má první majitel papíry a jestli by byl pak ochotnej při případný reklamaci.

                    0 0
                    • roud  

                      jj ten titan je na někoho menšího :O) a s tím trekem ve všem souhlas.

                      0 0
                      • arnostik  

                        nevíte někdo, jak to vypadá s tema dresama???

                        0 0
                        • roud  

                          Víme jsou hotový a už jsou i v HK myslím že zbytek dresů má buď Lukáš nebo Cvok.

                          0 0
                        • bukajcze  

                          Jj, dresy " jsou " :D

                          0 0
      • luha  

        Propo…stale se mi doma váli Hope Mini Mono s karbonovejma pákama…i když stále zvažuji, jestli půjdou do světa Hope nebo Marty SLka…tak ale kdyby měl někdo zájem…

        0 0
    • M13  

      Chystá se dnes někdo na Hradecký pohár?

      0 0
      • -Alan-  

        Že váháš. Jen já vím o třech lidech (včetně mě), takže sám tam určitě nepojedeš :-) Zase na druhou stranu nás asi všechny porazíš, ne?

        0 0
        • M13  

          To nevím jak porazím, docela dlouho jsem nejezdil :)

          0 0
          • Shadow.1  

            jakto? fotil jsi billboard v Hradišti :-)

            0 0
            • M13  

              Tak celkově od začátku prázdnin…

              0 0
          • -Alan-  

            Ber to jako srandu. Já jít spát po půlnoci, tak se na žádný extra výkon chystat nebudu. Ale hlavní přece je, že tě to musí bavit. Bez toho nemá smysl žádný závody jezdit. A cíle má holt každý nějaké, jen by měly trochu odpovídat možnostem. Aby z toho byla ta radost. Pro mě to například znamená, že jednou chci porazit souseda z baráku. A posledně jsem k tomu byl tak blízko, že jsem se vylekal, že jsem přepálil. A jednou to přijde. To je moje radost, ačkoliv budeme oba dva hluboko v poli.

            0 0
            • bukajcze  

              Jak to tak tady čtu, tak že bych jel taky?:D Šel jsem spát v 9:30 ráno a teďka vstal:D Takže by to byla taková zombie na chvostu :D

              0 0
              • -Alan-  

                Jak říkám, když tě to bude bavit… Zrovna na tomhle podniku tě nikdo nezabije, když pojedeš. A můžeš zkusit příště zlepšení. Je to určitá motivace jezdit, třeba pro mě.

                0 0
                • bukajcze  

                  Když pojedu okolo, tak se mrknu, jak to vypadá. (je to od 4?)

                  0 0
                  • M13  

                    Závod od 18, prezentace do 17:45

                    0 0
                  • -Alan-  

                    Byls tam? Já bych tam raději nebyl. Přidávám jednu fotohádanku. Jak se asi takovýhle otisk dostane na záda dresu?

                    0 0
                    • bukajcze  

                      Nakonec ne, jsem to úspěšně zaspal :D A k tý fotce mě napadlo, žes to postavil na zadní a na záda.

                      0 0
                      • -Alan-  

                        To tam není kde, není tam na to stoupání a tuhle věc už mám zvládnutou. Normálně jsem to rozdupával za terénní vlnkou u krmelce a chtěl přejet do druhé stopy. A šlapkou jsem trefil o kořen, který mě otočil a ve vzduchu poslal na záda a kolo na mě. Bohužel zrovna nikdo nefotil. Asi špatnej den, anžto jsem tam pak ještě trefil stromky. Ale už jsem byl rozhodnutej dojet, tak jsem se dotrápil. Záda mě bolej ještě dnes.

                        Jsou dvě možnosti. Buď jsem se už naučil padat nebo zapomněl jezdit.

                        0 0
                        • Kublaj  

                          to mohl bejt dobrej polet

                          0 0
                          • -Alan-  

                            Jeden z těch kdy nevíš, proč tě najednou kopla země, na které ležíš. Zažil jsem i horší a tohle poškodilo jen koncovku řadícího bowdenu. Záda se dají do pořádku, mají to rozkazem.

                            Jo a jinak jak tam furt koně trousí koblihy, tak právě pro tyhle případy doporučuju mít v cajku očkování proti tetanu! Letos se na to taky chystám.

                            0 0
                        • bukajcze  

                          Zajímavý… já zase řeším, jak se mi dostal na stehno! otisk převodníku:D (na lýtku ho mám pořád, ale na stehně?:D)

                          0 0
                          • -Alan-  

                            V místě kde jsi oblečený nebo nad kolenem?

                            0 0
                            • bukajcze  

                              Stehno z boku. Na našem drese to nad znakem Pilsneru. (bílej pruh)

                              0 0
                              • -Alan-  

                                Šteloval jsi něco na vidlici nebo na předním kole v podřepu. A přitom se o tebe bajk opřel převodníky.

                                0 0
                    • Shadow.1  

                      někdo tě předjel středem :-)

                      0 0
                      • -Alan-  

                        Dobrý :-) Nebo spíš mi někdo nastoupil, že? Kolem nikdo přede mnou ani za mnou nebyl, čistě blbej kořen. Možná na tuhle rychlost nemám techniku :-/

                        0 0
    • Kublaj  

      Zdravím, jelikož se blíží doba mého návratu do sedla řeším novou kombinaci plátů, přemýšlím o RoRo/RR nezkoušel někdo tuto kombinaci? vyplatí se oproti RR/RR? ;) nechce se mi zakládat vlákno a tady je to samý člověk znalý :)

      0 0
      • M13  

        Tady jsou všichni Continentalisti :)

        0 0
        • roud  

          1*

          0 0
        • Kublaj  

          no jo, ale nějak se ke Conti propracovat museli ;))

          0 0
          • M13  

            Na ty doby nevědomosti, kdy jezdili něco jiného už raději ani nevzpomínají, ber XK/RK.

            0 0
            • Kublaj  

              zrovna tohle slyšet nechci :))

              0 0
              • maajkee  

                XK RS pro mě zatím asi nejlepší pneu co jsem jezdil. Mám to vepředu i vzadu, má to záběr, mám verzi 2.4 tak je to i pohodlný a relativně rychlý, na asfaltu oproti RK jsou trochu pomalejší, to jo, ale jezdit na silnici na MTB prostě není priorita, že? :)

                0 0
                • Kublaj  

                  neblbni 2.4 by mi vzadu neprolezlo ramem :))

                  0 0
                  • maajkee  

                    Ale prolezlo :) Já tam mám ještě místa hafo. Každopádně XK se dělaj i 2.2

                    0 0
          • -Alan-  

            Já jsem se ještě nepropracoval, i když s 20% slevou včera moc nechybělo a hodil jsem do objednávky bezdušový Race King.

            Já vepředu vozím vcelku spokojeně Michelin XC A/T, který je doslova za pár korun. Je to KUS gumy, váhově nemá daleko k bezdušákům a taky se tak chová (nasadil jsem a nafoukal napoprvé a držel). Cenově tě nezničí ho vyměnit, když se trochu ojede.

            Dozadu je můj oblíbený plášť Geax Saguaro a stačí mi v 2.0". Opět předělaný na bezdušák, i když jsem ho začínal s duší. Je rychlý, ale dopředu bych si ho už nedal. Vzadu hodně dobrý. A váha se dá vydržet, když nevezmeš ten tlustší, tam to jde rychle nahoru.

            Oba pláště jsou opravdu 2", i když ten Michelin působí širší. Tím pádem se s váhou tak nečaruje, jak když některý značky nemají ani 2,1 pořádně široké. Na HT bych klidně dal i širší, na full mi to tak stačí. Na HT bych si bezdušák (klidně předělaný) dal aspoň dozadu. Když ne kvůli ničemu jinému, tak kvůli pohodlí.

            0 0
      • WD 401  

        mám NN/RaRa a jsem spokojenej… NN drží v náklonu a RR jede…A dělá to kolo trochu přetáčivějším v ostrejch zatáčkách, přesně tak mi to vyhovuje. Sice nic moc vzorek do bahna, ale tady na hk mi to přijde jako optimum. S tvojí kombinací zkušenost nemám.

        0 0
      • -Alan-  

        S RR to bylo vždycky tak, že to vpředu jsou schopný vozit jen lidi, který o Race Kingu tvrdí, že podrží a že Kenda Karma je výborná a i v bahně má ultra grip. Takže dopředu aspoň RoR.

        0 0
        • Kublaj  

          tak toho Rona vpředu zkusím :) příště třeba otestuju RK :)) Michelina sem jezdil do teď, sice XC DRY2 ale chci dostat kolo pod 11kg tak sem potřeboval lehčí pláště :)) a na Hradeckým poháru to s nima bylo peklo, v tom lese to vůbec nedrželo :))

          0 0
          • -Alan-  

            XC Dry 2 jsou už podle vzorku hrozný pláště. Na HK poháru by to ještě mohlo jít, pokud je nemáš na kámen. Ale jsou jiný terény, kde si ty pláště neumím představit. Jsou takový na asfalt a polňačky.

            0 0
            • Kublaj  

              odjel sem na nich rychleby a šlo to :))

              0 0
              • maajkee  

                jo, já je taky měl a nebylo to zas tak hrozný, držely možná líp než RK :)

                0 0
                • Kublaj  

                  ale tam u vás jsou v lese skutečně na dvě věci, sem si na poháru připadal jak na ledě :))

                  0 0
                  • maajkee  

                    To je ale tak poslední rok, dva, takovýho štěrku a makadamu co je teď tady v lesích jsem tady snad nikdy neviděl. Lesáci se asi posrali nebo co.

                    0 0
                    • Kublaj  

                      bohatá úroda štěrku :)))

                      0 0
                    • Shadow.1  

                      souhlas, zejména po dešti to stojí zato… na těch mojich 2" pláštích… zajíždí to tam jak užovka :-)

                      0 0
                      • -Alan-  

                        Vono je na tom téměř jedno, jaký máš pláště. Jen široký jedou po tom a úzký to chytí jak mřížka podpatek. Když je ten semenný rok, tak holt opadalo z tatrovky trochu víc štěrku.

                        0 0
                        • maajkee  

                          Fakt je letos semenný rok? Kde jsi to vyčetl, já totiž letos nějak víc trpím alergickýma projevama, několik posledních let jsem měl přitom klid :)

                          0 0
                          • -Alan-  

                            Myslím, že to vykládali v souvislosti s tou divočinou na Šumavě.

                            0 0
    • bukajcze  

      Pro Slávu a pro další Fejsbookaře

      http://www.facebook.com/magazinvertikal…

      Video číslo 8 je můj výtvor, tak bych poprosil o hlas.

      Díky ;-)

      0 0
    • Neil100  

      Čus,

      napadlo mě na konci prázdnin vyrazit na EB12 do německa autem, spaní bud stan, nebo ubytko na místě, když to nebude raketa.

      Lístek asi DemoDay + 2 dny výstavky. Kdyby měl někdo podobnej nápad, můžem se nějak domluvit.

      http://www.eurobike-show.com/…ng-hours.php

      0 0
    • maajkee  

      Nebudete dneska někdo v CB?, jsem pořád trochu nachíplej, ale docela rád bych už ten svůj dres :)

      0 0
    • maajkee  

      Tak taťko Roude, fotkuuuu! :)

      0 0
    • Cvoky  

      Mno mam tu anketu – Ondra dojednal s Péťou, že si v CB můžeme pověsit nový dres na strop nad „náš“ stůl. Chci se tedy zeptat jaký na to máte názor – zda jste pro či proti. V případě, že to odsouhlasíme, tak bych asi objednal úplně obyč dres – tzn. investice max 100 Kč na hlavu. Prosím vyjádřete názory – díky mco

      0 0
      • -Alan-  

        Nechci vám do toho kecat, ale musíte se rozhodnout, kdo ho podepíše! ;-)

        0 0
      • maajkee  

        A nešlo by objednat stejnej dres jako mám, akorát trošku menší a pověsit tam ten můj? :)

        0 0
    • -Alan-  

      Tak mimo jiné dorazily Fultrumy RM3. Dal jsem na to rukou Scyllu Tubeless Supra, nasadil dílenskou pumpu a v pohodě nafoukal. Jen nevím, jak se projeví zaskočení patek na UST ráfku. Zvuky jsem neslyšel žádný, kromě syčení. Žena ho měla vpředu a dokázala ho mít zase píchlý (ale s duší a nafouknutý, tak tomu nerozumím). NoTubes tmel udělal frk a bylo po dírce.

      Nemám ale druhý takový plášť a obyčejná Scylla dílenskou pumpou nejde. Asi nebudu pokoušet osud, abych sundával ze starého kola obyč Michelin XC AT předělaný na bezdušák. Taky bych ho už nemusel nafouknout a zítra je závod. Když bych vzal tu obyč Scyllu na pumpu, tak to chytne na UST ráfku stejně jako když je na normálním ta gumová páska?

      0 0
    • maajkee  

      Nemáte někdo doma placatej drát do RM5? Nebo myslíte, že to budou tady někde v HK v servisu mít?

      0 0
      • roud  

        Zbyňďu jsi zkoušel ?

        0 0
    • bukajcze  

      Tak pánové, co takhle něco po dlouhý době uspořádat na středu? Nějaká dvouhodinová pohoda?

      A nemá někdo doma nevyužitej 185mm kotouč na 6 děr? Bych ho odkoupil za naturálie nebo vyměnil za 160mm :)

      0 0
      • Shadow.1  

        Nemám, ale docela by mě zajímaly ty „naturálie“ :-)

        0 0
      • maajkee  

        Já myslím mám a ve středu bych jel, pokud do tý doby dám dohromady zadní kolo :)

        0 0
      • M13  

        Měl bych tady 185 mm G3 (i s adaptéry), má asi 1500 km.

        Ve středu bych třeba jel :)

        0 0
      • roud  

        ve středu bych jel taky jinak zbyň´d atam má jetý kotouče určo za babku nechá :O)

        0 0
      • bukajcze  

        takže zítra (středa) v 16:00 na hrázce ;-)

        0 0
    • roud  

      Pro ty co to ještě nepostřehli tak ve čtvrtek se mi narodila dcera Michaela :O)

      0 0
      • lidumil  

        Tak si ji užívej a pamatuj – malý děti, malý starosti. Já za 2 týdny dceru vdávám – brrrrrrr.

        0 0
        • atlet  

          Bike Beer!!!

          V sobotu je v pivovaru v Dobrušce den otevřených dveří. Co se takhle domluvit a dát si tam výlet. Je to až v jednu, takže by jste mohli trochu zregenerovat po pátku.

          0 0
      • acidb  

        Gratulace!

        Moc podobná Ti naštěstí není:-), tedy myšleno, že nemá tolik fousů:-).

        0 0
      • JayDee  

        Velka gratulace, fotriku :) Je hezka, povedla se :))))

        A asi ses fakt cinil, jestli ma 4200g :D

        0 0
      • maajkee  

        Paráda, gratulace a ať je to pořád zdravý jak řípa! :)

        0 0
      • Shadow.1  

        Patří ti to a gratulace :-) hlavně zdravíčko, zbytek se už dostaví časem…

        0 0
    • bukajcze  

      Poslušně hlásím, že Maajkeeho napadlo zkoumat povrch hradeckých cyklostezek. Před nemocnicí ho však něco na stezce zaujalo natolik, že se rozhodl to prozkoumat zblízka a ta způsobem, za který by se nestyděl žádný kaskadér – kotrmelcem přes řidítka. Bohužel nic nenašel :/ a ještě u toho stihl vypustit nezjištěným způsobem přední duši. Naštěstí se mu nic nestalo, jen odřeniny, zlomený kšilt u přilby a bolavý bok a rameno. Pivu a bajku zdar :P

      0 0
      • M13  

        Co jste to vyváděli? :)

        Ještě, že je relativně v pohodě.

        Já taky hlásím úspěšný návrat domů.

        0 0
        • bukajcze  

          Právě že nic :D jedem vedle sebe a on najednou leží na zemi :D

          0 0
          • Kublaj  

            asi si fakt chtel prozkoumat povrch z blizsi perspektivy :))

            0 0
      • maajkee  

        No ty voe, nechápu co se stalo, ale mám v jednom ohni rameno, loket, lejtko a naraženou a trochu odřenou lícní kost :) A ještě ulomeje kšilt ***** a ještě s tímhle do práce ***** fix, vůbec nevím co xse stalo, jedu a najednou letím xiftem na zem :)

        0 0
        • Shadow.1  

          :D tvl to se mi stalo taky, ale věděl jsem :-) tak at jsi v poho co nejdříve a můžeme zase vyjet… mát teď dovku, tak když budeš v klidu, dej vědět…

          0 0
          • maajkee  

            jedeš na socku?

            0 0
            • Shadow.1  

              nic se tam zatím neobjevilo, ani kam poslat prachy… nic… tak jsem trochu zmaten :-)

              0 0
              • maajkee  

                Grinch se někdy koncem týdnem vrátí a založí nové vlákno se vším potřebným, já mu to už platil.

                0 0
    • M13  

      Tak bohužel mi to dnes nějak nevychází, takže asi neodrazím, docela mě to mrzí :(

      S tím kotoučem a adaptérem se nějak domluvíme, mohl bych ho vzít třeba na Hradecký pohár.

      OT:

      Už jsem psal Grichovi ohlodně Socky, tak s tím nebude problém.

      Jestli jsem dobře slyšel, odjíždíme ve čtvrtek, ale to ještě domluvíme tady, ne?

      Grinch chce hlásit jak budeme na pokojích – kdo se hlásí dobrovolně? :)

      0 0
      • bukajcze  

        S tím kotooučem se domluvíme – fb

        A dávám smutnou zprávu, že na SOCku nejede – svatba v rodině

        0 0
      • M13  

        Jak to máte s těmi pokoji?

        Kdo je volný? :)

        Asi vám to udělá radost: Zahodil jsem rollamajig :)

        0 0
        • maajkee  

          No hele nějak se poskládáme, jedeme Roud, já, Litr, Cvoky, Ty to je 5, no a ještě se pořád nevymáčknul shadow,to by bylo šest, takže akorát do páru, nás bude půlka na socce z HK :)

          0 0
          • arnostik  

            Zdrarec, taky jedu…jedete někdo už ve čtvrtek???

            0 0
            • maajkee  

              No zatím plán je jet ve čtvrtek, a zatím beru auto já a litr. Lidí je 7 (roud, já, litr, cvok, m13, arnoštik, shadow) což znamená, že teoreticky už není další auto potřeba, já mám dva držáky na kola + roud si sežene. Případně bych mohl ještě jeden půjčit.

              Je tu někdo kdo by chtěl jet spíš až v pátek? Jinak v ten čtvrtek by se jelo tak v cca 16 hodin.

              0 0
              • M13  

                Zastávka v Perníkově bude, předpokládám :)

                0 0
                • litr  

                  ale max přibrzdit:) prej se v tom jižním městě krade:-D

                  0 0
                • maajkee  

                  jasan :)

                  0 0
          • Shadow.1  

            zdar, jj, taky jedu… jen nevím jak to pobereme autama atd… abychom nejeli každý zvlášť…

            A chcete jet ve CT nebo až v PA?

            0 0
            • arnostik  

              To by mě taky zajímalo, jel bych klidně už ve čtvrtek…a auto budu brát, takže bych měl mít místo volné…

              0 0
              • roud  

                uvažujem jet už ve čtvrtek :O)

                0 0
                • arnostik  

                  taky bych jel ve čtvrtek…kdyžtak se ke mě vejde jeden člověk i s kolem do auta

                  0 0
                  • Cvoky  

                    nechceš přehodnotit auto? – jako 3 auta na 7 lidi je podle mě zbytečný – viděl bych to dvě auta a vás kluky koněpůlky by jsme nabrali… :) – ale nechci organizovat když já dopravu nezařizuju :)

                    0 0
            • maajkee  

              Tak se přihlaš do vlákna socky, ať není grinch nervózní, že nikdo nejede :)

              0 0
    • roud  

      Trochu z jiného soudku na středu mám naplánovanej švih sraz v 16:00 na hrázce a cílem naší cesty bude protentokrát pizzerka v Pardubicích :O)

      0 0
      • Kublaj  

        kudy sem chceš k nám do perníkova jet? ;)

        0 0
        • lidumil  

          Po kolejích vlakem :-)))

          0 0
          • Kublaj  

            to se trošku vylučuje se švihem ne? :o))

            0 0
            • lidumil  

              Jak to? Švihat bude ve vlaku rukama :-)))

              0 0
        • roud  

          něco lesem něco po silnici a cestou klidně i přez kuňku :O)

          0 0
          • Kublaj  

            se buď svezu s váma, uvidim co rameno dá…nebo přijedu aspoň pokecat :)

            0 0
            • roud  

              Prosímtě nevíš zda se dá ke kozlíkům na zahrádku s kolem nvm jak to tam maj udělaný ?

              0 0
          • arnostik  

            možná bych se taky svezl…

            0 0
    • roud  

      Jinak tady je to videjko co jsem sliboval v cb aneb Marauder:http://www.dailymotion.com/…er-test_auto

      0 0
    • WD 401  

      Ahoj, kde necháváte servisovat RockShox vidlice? Mám Rebu, najeto asi 3000km. Už není tolik citlivá, rád bych ji někde nechal na servis. Vygůgloval jsem jen cyklo Pešek na Slezským. Jde mi o to, zda máte nějakou osobní (dobrou, špatnou) zkušenost buď se servisem u Peška, či s jiným. Mechanik u Peška se netvářil zrovna nadšeně, byl jsem se tam ptát – třeba zdání… Díky

      0 0
      • lidumil  

        Jestli to nebude tím, že má taky servis doma :-)

        0 0
      • JayDee  

        Svoji Rebu si servisuju vyhradne sam :)

        0 0
        • WD 401  

          Asi bych to zkusil, i když jsem to nikdy nedělal… ale nechci přijít o záruku.

          0 0
          • acidb  

            Pokud nechceš přijít o záruku, tak musíš jen do autorizovaného servisu, to platí obecně pro všechny věci.

            Lehčí věci si dělám na Rebě sám, pokud nevím, pak ji dávám k P. Peškovi, na který tě odkázal lidumil.

            0 0
            • WD 401  

              Oukej, dám k Peškovi… díky

              0 0
          • JayDee  

            Vubec na tom nic neni… A nejcastejsi (a temer jedina) zavada, ktera se reklamuje, je nefunkcni Motion Control, ktery se resi vymenou jedny gumovy manzetky (mam doma jeste 3ks), kdyby neco. Proste se toho neboj ;)

            0 0
    • maajkee  

      Takže, co se týče výpravy na socku, zatím to vypadá tak, že beru auto, 2 nosiče mám, jeden doufám sežene roud + si jeden půjčím, takže můžu vzít 4 lidi.

      Osádka vypadá následovně:

      maajkee

      roud

      shadow

      m13( toho naberem v Pardubicích)

      čili do druhého auta, jestli ho bude brát teda litr by měli být:

      litr

      cvoky

      arnostik

      A výjezd bych viděl tak na těch 16:00

      Souhlas? Nějaké námitky?

      0 0
      • Cvoky  

        Souhlasím – já zajišťuju držáky na druhý auto – tzn. 3

        0 0
        • arnostik  

          oukej, až se potkáme na icq, nebo mi to tam jen napiš, kde vás mám čekat nebo kam se dopravit, v tuhle hodinu už by to neměl být problém…

          0 0
          • maajkee  

            Byste mohli čekat třeba někde společně s M13 v Pardubicích, pokud teda pojedeme obě auta spolu.

            0 0
            • M13  

              Já jsem z Polabin, ulice Brožíkova.

              0 0
              • arnostik  

                asi je mi jedno, jestli pojedu do hk nebo do pce…si řekněte vy jak vám to bude vyhovovat

                0 0
                • Cvoky  

                  no jde o věci – kolik toho potáhneš… – takže jestli nepojedeme někam do ****** tak by jsme tě mohli vyzvednout doma – ale opět neřídím :)

                  0 0
                  • maajkee  

                    Jo heleďte, nakoupíme si každej sám a pak už rovnou pojedem tam, nebo se cestou zastavíme v nějakým hypersuper koupit třeba nějaký věci na snídani atd. ?

                    0 0
                    • arnostik  

                      já bych byl pro se někde stavit..jo a moc toho nepotáhnu, nejedu na rekreaci :-D a asi se dopravím min. do pce, abyste nemuseli zajíždět…

                      0 0
                      • maajkee  

                        jj, stačej přeci jen trenky, triko, fusky, ručník, peněženka a mobil :)

                        0 0
                        • Cvoky  

                          Jsem pro, aby jsme se někde zastavili – třeba Chrudim nebo Ždár. Jinak já jedu na rekreaci!!! :)

                          0 0
                          • arnostik  

                            a nebo se můžete stavit v pardubicích v globusu a rovnou mě tam nabrat…

                            0 0
      • M13  

        Taky souhlas.

        Večer ti ještě napíšu mail s nějakýma podrobnostma.

        0 0
      • Shadow.1  

        oukej, ale grynch mi jeste neposlal číslo účtu… :-(

        0 0
      • -Alan-  

        Povinnosti mě drží v dosahu práce. Pokud byste měli problém s držáky, mám dva a půjčím, když bude třeba.

        Netušíte, zda jsou někde v HK na prodejně Michelin XC AT nebo nový Wild Gripprer?

        0 0
    • roud  

      Tak zítřek platí sraz v 16:00 na hrázce odjezd 16:15 směr Pardubice a pizzerie u Kozlíků :O)

      0 0
      • maajkee  

        Hmm :( Já musím kvůli volnu na socku už ve čtvrtek, nadělávat, takže zejtra jsem v práci od rána do noci, takže nemůžu a na tu pizzu jsem se tak těšil!

        0 0
      • M13  

        Já zítra asi nepojedu, stačilo mi to horko dnes na Hradeckém poháru :/

        0 0
      • Cvoky  

        Roude já to budu muset taky zrušit – ráno jsem se vzbudil a nemůžu otáčet hlavou – skřípnul se mi asi nějakej nerv nebo to mám od toho ramene – doufám ale, že to povolí a do CB snad dorazit zmáknu…

        0 0
      • bukajcze  

        Vypadá to, že tentokrát pojedeš sám… nebo to přehodíme na jindy. Já se jdu projet teď dokud není takový vedro, ale odpoledne jet je podle mě skoro sebevražda – včera jsem vypil snad 6–7 litrů za odpoledne.

        0 0
        • roud  

          Oki tak povalím sám :O( takže sraz večer v cb :O)

          0 0
          • arnostik  

            pojedeš přez kunku?? ještě to nevím jistě, ale možná se půjdu taky projet, tak bych se svezl s tebou…

            0 0
            • roud  

              Jsem dneska zasekanej v práci ale myslim že je reálný abysme se v 17:00 srazili dole pod kuňou u hospy :O) (já tam počkám tak jako tak) takže pokud budeš stíhat zkus se tam objevit a můžem to pak klidně ještě někam protáhnout :O)

              0 0
              • arnostik  

                oukej nějak to zkusím udělat…

                0 0
              • maajkee  

                Budeš mít roude ten nosič kola?

                0 0
                • -Alan-  

                  Kdyby s tím byl problém, ozvěte se. Mám na výběr dva Thule. Akorát byste si to museli vzít už dnes, zítra to není jak stihnout. Nevím, zda dnes dorazím do CB, ale Roud by na mě měl mít telefon.

                  0 0
                  • maajkee  

                    A případně ráno by to nešlo? V kolik býváš ráno ready, já pojedu na sedmou do práce.

                    0 0
                    • lidumil  

                      Mám taky 3 Thule a Michal na mě má telefon…

                      0 0
                      • maajkee  

                        A máš je i s T adaptérama do T drážky v příčníkách?

                        0 0
                        • lidumil  

                          se rozumí.

                          0 0
                          • maajkee  

                            Tak to možná by bylo naprosto ideální kdybys nám mohl dva půjčit, já tam toiž bez těch T šroubů možná nenarvu vedle sebe 4, takhle bych ty tvoje dal v pohodě na kraj, kde je uchycení příčníku a nic by tam nevadilo a ty svoje doprostřed, napiš mi na sebe kdyžtak telefon a kde bych se mohl zítra stavit a já bych se stavil, jsem v práci cca od 7, tak buď brzo ráno a pak tam jsem do dvou, takže klidně cestou z práce abych to ještě stačil v klidu doma nasadit všechno na střechu.

                            0 0
      • Shadow.1  

        Já bych jel, když mi nedopadne program na odpolko, klidně bych se s tebou svezl do pardubic… Když tak v 16 na hrázce…

        0 0
    • maajkee  

      Takže pánové, sraz obou aut v 16:10 na Shellce na Hradubický (u výjezdu z HK) ?

      Tím pádem pardubičtí cca v 16:30 připraveni na vyzvednutí?

      0 0
      • M13  

        Připraven, na mojí adrese?

        0 0
        • maajkee  

          Pravděpodobně ano, pokud se nedomluvítě nějak s arnostikem a nebudete oba na jednom fleku.

          0 0
          • arnostik  

            já jsem domluvenej s cvokym a s litrem že budu čekat u globusu…ještě mi budou volat, tak asi u globusu na benzině, abysme se tam zbytečně nemotali

            0 0
            • maajkee  

              OK, takže M13 nabereme někde v těch Polabinách, adresu mám doma na mailu, to není myslím od Globusu daleko ne?

              0 0
              • M13  

                Moc ne, tak 3 minuty autem.

                0 0
                • maajkee  

                  Tak pozor, představenstvo Hradecké osádky se usnelo, že je blbost abysme zbytečně jezdili po Pardubicích touhle dobou, kdy je provoz, takže se spolu s arnostikem dohodnete a budto budte oba u Globusu nebo at ceka arnostik u tebe v Polabinach, abychom proste staveli jen na jednom fleku.

                  OK? :)

                  0 0
                  • arnostik  

                    tak to by ale bylo vážně lepší u toho globusu, abyste nemuseli zajíždět do města…

                    0 0
                    • maajkee  

                      Hele to už je tak nějak jedno, do Polabin bychom to vzali po starý kolem Kuňky, do Glóbusu normálně po Hradubický. Takže se dohodněte mezi sebou a napiště kde vás máme o půl pátý vyzvednout.

                      0 0
                      • arnostik  

                        jak píšu, pro mě je to daleko jednodušší ke globusu než do polabin, záleží jak M13 se vyjádří, když to pro něj bude problém, nějak se přizpůsobím, ale jelikož se potom bude asi nejspíš pokračovat směr chrudim tak by podle mě byl globus jednodušší (resp. benzina u globusu)

                        0 0
                        • M13  

                          Mě to nevadí, tak v 16:30 u pumpy, třeba u toho vysavače?

                          0 0
      • Shadow.1  

        To znamená, ze se tam máme na kole dostat a budeme nakládat tam? nebo jak bude řešen sraz v HK?

        0 0
        • maajkee  

          No nevím, zatím jsem psal sms roudovi a tobě a žádná odpověď. místo toho vyprskuješ tady! :D

          Samozřejmě že Vás už předtím vyzvednu, ale nemůžu to organizovat druhýmu autu, na tý Shellce samozřejmě sraz obou už naložených aut.

          0 0
          • Shadow.1  

            Nevyprskuju… jen jsem nekoukal na telefon… že někdo psal SMS jsem slyšel, ale ještě nečetl… Tak tady hned neprskej ;-)

            0 0
            • maajkee  

              prskám :) páč ještě od rouda nemám odpověď, jede vůbec? :)

              0 0
              • lidumil  

                No to nevím, možná kojí :-)))))

                0 0
              • Shadow.1  

                Včera si taky domluvil akci a nakonec nikam nepřijel :D tak nevím… a neprskej, nebo budeš mít poprskanej monitor!

                Ná mám v prdeli přední kotouč, takže teď vyjíždím do kupkola… ******… nemáte někdo klíč na cetner lock?

                0 0
                • maajkee  

                  Klíč na centerlock mám, je to stejnej klíč jako na kazetu.

                  Jakou akci jsme prosím včera domlouval? O ničem nevím.

                  0 0
                  • Shadow.1  

                    ty ne, ale Roud… domlouval tu pizzu :-)

                    0 0
                • maajkee  

                  Jo a kotouč taky mám.

                  0 0
                • lidumil  

                  Jj, stejnej jako na kazetu, mám taky – dokonce 2.

                  0 0
                  • Shadow.1  

                    no tak já tam mám matku o velikosti středového složení Holow2, takže jedu pro stahovák a nový CL kotouč :-) doufám, že to bude tím…

                    0 0
                    • bestom  

                      Ahoj ,hledá se jeden člověk do 3-členného týmu pro krkonošskou 70 dne 3.9. Možnost setkání až na místě nebo společná jízda z Hradce Králové

                      0 0
                      • -Alan-  

                        Trochu špatně zařazeno Tome. A obávám se, že v tomhle vlákně nikoho neseženem. Není to nic proti lidem, co sem chodí, jen zkušenost.

                        0 0
      • Kublaj  

        Hele maajkee co ze fatty jde do sveta? bude lefty? :))

        0 0
        • maajkee  

          Vždyť to tam píšu, že přechod na Lefty. Na Socce už byla na kole :)

          0 0
          • Kublaj  

            no jo tak daleko sem hold nečetl :))

            0 0
    • Pi†el  

      Pratele, kamaradi..

      V stredu budu v HK, kdyz pocasi da, tak i s bikem. Kdo se prida k odpoledni vyjizdce a nasledne zastavce na 3 zdravotni?

      : )

      0 0
      • bukajcze  

        Vracím se z Prahy (k večeru), takže snad v CB ;-)

        0 0
      • maajkee  

        Na středu máme předběžně domluvenou výpravu do Pardubek na maxi pizzu :) Odjezd klasicky od Hrázky, pravděpodobně roud upřesní v kolik hodin.

        0 0
        • Pi†el  

          A v kolik by byl predpokladany navrat? Na vecer uz mam program…

          Btw, berou stravenky? : )

          0 0
        • Pi†el  

          Pratele, vypada to na sraz v 15h na Hrazce, dame jedno-dve zdravotni a pojedem… : )

          0 0
          • roud  

            Tak ve středu sraz v 15:00 a odjezd 15:30 :O)

            0 0
            • maajkee  

              No, tak pánové, já jsem dneska dostal docela silný antibiotika a mám mít minimálně týden klidový režim :/

              0 0
              • Pi†el  

                Fuj.

                0 0
              • Shadow.1  

                Zase máš antibiotika, copak se stalo?

                0 0
                • maajkee  

                  Zase? Jsem je něměl několik let :)

                  No už asi měsíc mě trápí kašel, zascpanej nos, občas vychrchlám hlen, vždycky to na chvíli zmizí, ale zase se hned vrátí, i se mi blbě dýchá při jízdě, už mě to sere, jak se to dlouho vleče, takže to teď zkusím fakt ten týden vydržet bejt v klidu a snad se z toho dostanu uplně.

                  Asi před 14 dněma jsem bral nějaký léky, ale to nebyly antibiotika, nicméně to nemělo žádnej efekt.

                  0 0
                  • Pi†el  

                    To budes tejden zrat, pak si tejden total KO a dalsi tyden se z toho dostavas. To ti nezavidim…

                    0 0
                    • maajkee  

                      Tohle jsou jen 3 tablety po 24 hoďkách, nějaký svinstvo pořádný :) Pak říkala že to bude další 3,4dny působit.

                      Když mi v pondělí nebude líp, tak mám naklusat na další vyšetření.

                      0 0
                      • Shadow.1  

                        aha, já myslel, že jak jsi ležel v posteli, tak jsi měl antibiotika taky…

                        tak se z toho koukej vyležet…

                        Beztak to máš z toho jak jsi se ve ČT ožral :-)))

                        0 0
                        • lidumil  

                          No to právě ne, to je právě ZANEDBANÝM pitím.

                          0 0
    • Pavouk88  

      Ahoj kluci jezdim od letoska a mam rad MTB a radsi jezdim v terenu, please poradte nejaky trasy v okoli HK. Mam rad i sjezdy:)

      0 0
      • roud  

        poradit trasy moc nejde chce to projet :O)

        0 0
        • Pavouk88  

          Jasne ale urcite mate neco peknyho najetyho…

          0 0
          • maajkee  

            Na nějaký extra sjezdy hned zapomeň :) Jinak nejlepší když se někdy přidáš a pojedeš s náma.

            0 0
            • Pavouk88  

              V zari se chystame s kamosema na singltrack por Smrkem tak snad si ho trochu uziju…Urcite jsem pro, jen abych vas nebrzdil mam kolo prvni rok predtim jsem jezdil tak maximalne z prace do prace…

              0 0
              • bukajcze  

                Minimálně mě brzdit nebudeš :) To spíše já tebe :D

                0 0
                • maajkee  

                  No, ale to nesmí bejt uplná rovina, tam pak jedeš jak blázen :)

                  0 0
            • Pi†el  

              Bohuzel, tady v okoli zadny sjezdy nejsou. Ale se dneska pridej, treba ti ukazem peknou rovinu.. : )

              0 0
    • maajkee  

      V kolik tak budete dneska v tý pizzerce? Že bych tam dorazil autem :D

      0 0
    • roud  

      Tak včerejšek se fakt povedem všem díky za účast a někdy si to budeme muset zopáknout :O)

      0 0
      • Pi†el  

        .. teda az na dementniho cisnika.

        0 0
      • maajkee  

        sakra to určitě a hlavně i se mnou :)

        0 0
        • atlet  

          Maajkee, vidím že žiješ. Jak to vypadá s převodem?

          0 0
          • maajkee  

            čus, no jo vidíš, já neměl včera v práci telefon, pak jsem přjel domů a měl tam mraky zpráv a zmešk. hovorů, na tebe jsem zapomněl. No hele dneska se mi z účtu strhnul 11 doláčů poplatek za tu aukci, ale prachy pořád nepřišly :/ Jdu na odpolko do worku, tak z práce zavolám do banky, kde je problém.

            0 0
        • bukajcze  

          A snad i se mnou ;-) A číšník se dá vychovat.

          0 0
          • roud  

            Doufám příště napíšu přímo majiteli :O)

            0 0
    • MAPlasil  

      Hledám někoho na zítřejší projiždku okolo Kuňky nwm jestli se někdo najde ale chci to zkusit na parametrech vyjíždky by jsme se domluvili :).

      0 0
      • Shadow.1  

        Sobota je zabitá, dobrovolničím… v neděli bych na dopoledne vyjel…

        0 0
    • roud  

      Jen tak :O)

      0 0
    • Cvoky  

      Zdravím – kdo chce tak dneska ve 3 odjezd od Hrázky na projížďku a pak CB :)

      0 0
      • bukajcze  

        Kde jsi byl?:D 14.50 – 15.05 jsem tam byl a ty nikde…

        A má někdo typy na ráfek se 36 děrama a zadní náboj na 36 děr? Právě jsem přišel o 5.drát ve 2 tejdnech a už mě to nebaví.

        0 0
        • bukajcze  

          Popř rady na jiný dráty, který jen tak nelupnou.

          0 0
          • maajkee  

            divný mě vždycky praskne drát spíš u náby

            0 0
            • atlet  

              Kubo, nejdřív zkus nový dráty. Buď rovnou DT Swiss, což je pálka 9 kč/drát, ale mne se hodně osvědčili. Nebo levnější Mach od Zbyňka. Oboje jen NEREZ. Taky bych to zapletl 3× resp. 4× kříženy

              0 0
              • maajkee  

                jj, taky jsem mu psal, že bych zkusil kvalitnější dráty, 9kč za dt swiss drát je pohoda, to se vejde do tří stovek za dráty + práce, to je pohoda, pořád mnohem levnější než nový kolo.

                0 0
                • atlet  

                  Pro J.D.-ho a další chrty, co chtějí jet dlouhý Sudety jsem dávám odkaz na některý pasáže.

                  http://mtbs.cz/…rie/pozvanky

                  0 0
                  • JayDee  

                    Nevidim to zas tak horky :) Ackoliv oba kluky Sulzbachery i Frantu Zilaka znam, zda se mi, ze na kempu z toho delaj dost vedu :) Nicmene na zavod se tesim a krome Hvezdy mam v planu jet vsechno. A rikam predem-jsem srab, za deste nejedu :)

                    0 0
                    • -Alan-  

                      Za deště to není jen o tom, jestli jsi srab. Ale taky jestli zaplatíš všechen matroš, co ti odejde. A kromě Hvězdy je tam pár míst, které tě můžou poslat k zemi, když je neznáš. Zdaleka ne všechno lze jet po celé šířce „cesty“. Tak ti držím palec, ať to dáš.

                      Ležím v posteli a je mi tak, že už se s představou Sudet loučím. Stane li se zázrak, tak to bude opět krásný závěr sezóny.

                      0 0
    • JayDee  

      roud zpevakem

      proc mi ho tolik pripomina? :D

      0 0
      • maajkee  

        no jo ty voe, podoba tam fakt je :D

        0 0
        • JayDee  

          Hlavne prvnich 10 sekund, ale i zbytek stoji za to. Dobra vymejvarna :D

          0 0
    • Kublaj  

      jede dneska někdo hradecký pohár? :)

      0 0
    • Pavouk88  

      Zdar kluci jedeme s kamosem dalsi vikend vlakem na singltrack pod smrkem, nenajde se nekdo dalsi komu by se chtelo?

      0 0
      • bukajcze  

        Zní to lákavě. Možná se přidám. Dám včas vědět.

        0 0
        • Pavouk88  

          Pojedem v sobotu hodne brzo rano z vlakace a bude to na celej den. Oba mame Ht a jedem tam poprve, chcem to proste vyzkouset a pobavit se :) Vic lidi vic zabavy…

          0 0
          • rhuman  

            s kym tam jedes, pavle?

            0 0
            • Pavouk88  

              S Cihim a mozna jeste s Kozlikem mel jet i vyhny, ale nejak zapomel :)

              0 0
              • rhuman  

                j, tak pozdravuj a uzijte si to :-)

                0 0
      • WD 401  

        Já bych jel, ale jsem pryč :-/

        0 0
      • bukajcze  

        Takže se mnou počítejte, že pojedu. Napiš mi když tak maila (profil), kde a kdy mám čekat.

        0 0
    • Cvoky  

      neplánuje dneska někdo bike?

      0 0
      • roud  

        hele já mám pořád to koleno v hajzlu :O(

        0 0
        • rhuman  

          tak pojdte na pivo :-) nebo pak po vasi projizdce …

          ja se ted na kolo tak pul roku nedostanu …

          0 0
          • Cvoky  

            tak jako úplně se nebráním :) – tak kdo by jel aspon na pivo

            0 0
            • bukajcze  

              V 18:30–19:00 bych mohl dorazit… ale vyjížďku ne. Včera jsem ztratil další drát, takže už nechci riskovat (do CB to ještě dá) Zítra kupuju dráty, vypletu a jezdím dál :)

              Jestli tam budeš, tak dej vědět, ať tam nejedu zbytečně, jako ve středu:)

              0 0
              • Cvoky  

                ok já tam budu – aspon vypdnu nachvíli ven neco dělat

                0 0
                • rhuman  

                  ok, ja taky prijdu ..

                  0 0
                  • Cvoky  

                    Ja uz mam pivo v cb tak šup šup

                    0 0
    • bukajcze  

      Dělám objednávku z

      http://www.cykloworld.eu/

      (odesílám ji zítra k večeru)

      Kdyby někdo z tama něco chtěl, tak ať mi napíše na mail.

      A abych nezapomněl – mám 6% slevu:)

      0 0
      • atlet  

        Gratulace J.D. k přežití dlouhých Sudet. Navíc dobrej výsledek. 116 celkem a 42 v kategorii je super.

        Ještě jel Pitel, ale jelikož jako většina neznám jméno tak jen odhadem podle Loko Trutnov – 196 celkem a 66 v kategorii.

        http://sportsoft.cz/…ty_115km.pdf?…

        0 0
        • atlet  

          Pro Bukajcze.

          Kubo, hodil jsem ti (snad) hlas na Soutěž z Meridou. Jak jsi na tom. Furt vedeš?

          0 0
        • JayDee  

          diky diky, Pitlovo jmeno se nesmi zverejnovat :D nicmene ve vysledkovce mi ho nechce prohlizec najit :(

          0 0
          • roud  

            Jak dlouho jsi to nakonec jel ? (nechce se mi to hledat ?

            0 0
            • JayDee  

              6h 48m

              0 0
              • roud  

                Tak to je luxusní za ten čas bych byl taky spokojenej :O) pro mě je to čas na zdolání krátký :O)

                0 0
                • JayDee  

                  Tak luxusni bych nerikal, furt je tam hrozne moc casu pro zlepseni. Friedl to jel za 5 hodin, takze trochu jina liga :) :) :) jo a jel to taky poprve :D to me dostalo :D

                  0 0
    • roud  

      Zítra zmrzka nejspíš Týniště kdo se přidá ?

      0 0
      • maajkee  

        Já bych zejtra asi vyjel, nicméně fakt mírný tempo, dožral jsem před tejdnem atb, od socky jsem nejel, takže se potřebuju zase rozjet, včera jsem ujel lehkých 20km a docela to šlo, akorát nohy mě pak nezvykle bolely :)

        0 0
        • bukajcze  

          Maajkee, půjčil bys mi prosím zadní kolo?:D Oni to v tom obchodě ještě neposlali :/

          0 0
          • maajkee  

            No mám tam jednu takovou jebku, klasika 32 drátů, tak by to asi šlo :) Akorát přehodit kotouč, kazetu a plášť.

            0 0
            • bukajcze  

              No problema :) Se zítra domluvíme.

              0 0
    • bukajcze  

      Info pro Hradečáky – http://imageshack.us/…/kolajy.jpg/

      0 0
    • maajkee  

      AKCE RYCHLEBY

      27.9.-28.9.(svátek) pojedem na Rychlebský Stezky.

      Moje auto je už plný (já, Roud, Kuba, Cvoky), takže pokud by chtěl někdo další bude potřeba další auto. Odjezd v úterý, pravděpodobně už nějak dopoledne, nejpozději do 12:00.

      Ubytování pro nás 4 už jsme zarezervoval zde.

      Cena 300,– Kč za osobu na jednu noc.

      Ptal jsem se a mají ještě volno, takže kdyby chtěl jet i někdo další, je nutné si ubytko zamluvit.

      Už se tam těším! :)

      0 0
      • roud  

        Parádní díky já jedu na 1000% :O) bude to takový završení letošní sezóny :O)

        0 0
        • atlet  

          Zavírání hospůdek se blíží. Bude 29.10. Mám doma ještě jednu vlajku, co zbyla když nejel Cvokův tatík. Jestli by ji někdo chtěl, at se ozve.

          0 0
      • bukajcze  

        http://youtu.be/CbFN8-zTdTY – tohoto úseku se trošku bojím, že občas slezu z kola… ale beru to jako výzvu :)

        0 0
      • Patt  

        Zdáros bikeros, jelikož už hovořím o Rychlebech 3 roky a ještě jsem se tam nikdy nedokopal…tak se za Lůcu a mě hlásíme do bandy. Když by případně někdo chtěl vzít do auta, stačí držák na kolo a vezmeme ho do SULKOmobilu.:-)

        0 0
        • maajkee  

          Tak paráda, hlavně si bookněte ubytko :)

          0 0
        • bukajcze  

          No hurá, konečně jsi dal vědět, že žiješ :D

          0 0
        • M13  

          Ahoj, budete vyjíždět spolu s ostatními nebo někdy později?

          0 0
        • maajkee  

          Měli bychom se nějak domluvit na společný výjezd, nám je to asi tak nějak jedno a vyjeli bychom klidně třeba už nějak ráno, cca 7–10 hodin :)

          Zavolej mi kdyžtak na číslo 774 560 367 a nějak se domluvíme.

          A nebo mi roude pošli na Ondru číslo a nebo to nějak domluv.

          0 0
          • bestom  

            Pro toho komu nevyhovuje tenhle termín 27.9. ,tak do rychlebek se jede z Hradce i v sobotu 1.10. ,zatím je volný místo v autě.

            0 0
            • WD 401  

              Jak to máte v plánu? Jednodenní akce? Já bych jel…

              0 0
              • bestom  

                Program se doladí podle domluvy ,buď v sobotu vecer zpět ,nebo někde přespat a druhý den sjezdit jinou část rychlebek ,nebo se stavit někde po cestě domů ,jelo by se přes Náchod a Polsko ,tak by se dalo projet třeba polský pohraničí nebo broumovsko.

                0 0
                • WD 401  

                  To zní dobře! Připiš si mě:-)

                  ->Kdyby jste se rozhodli ještě někdo další, můžu vzít auto (nemám ale držáky na kola)…

                  0 0
        • roud  

          Hele ondrášku nevlastníš nějakou SULKO kameru ? :O)

          0 0
    • maajkee  

      Cožtakhle dát si někdy brigádku a opravit takovou tu minilávečku na žlutý trase na suťáky, aby se tam dalo projet?

      Vzít nějaký hřebíky, kladiva, malou sekeru a dřeva tam leží spousta :)

      0 0
      • Bomba+  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
        0 0
      • WD 401  

        Nevím o jakou lávku jde, ale klidně přispěju ke kultivaci našeho okolí…

        0 0
      • Shadow.1  

        jasně, dej vědět. Sekeru mám… motorovku taky :D

        0 0
        • bukajcze  

          Ale nejlepší by bylo, tu rokli zahrabat. Mě se ten sjezd a výjezd nelíbí :P

          0 0
          • Shadow.1  

            nemůžeš ze Země udělat placku, to už tu bylo :-D

            0 0
            • JayDee  

              ne? ja uz myslel ze se to nekomu temer podarilo (HK…) xD

              0 0
              • roud  

                A tos nebyl v Břeclavi tam nejsou ani lesy :O(

                0 0
              • Shadow.1  

                ne, to jsou už jen pozůstatky ;-)

                0 0
        • maajkee  

          Paráda, nejlíp nějakej víkend, pokud to ještě počasí letos vůbec dovolí, ale já jezdím celoročně a ono ta žlutá stezka i pod popraškem sněhu je parádní :)

          Příští víkend jsem mimo, tak bych to viděl na víkend za 14 dní, nejlíp třeba sobota.

          0 0
          • lidumil  

            Taky bych se přidal,jen za 2 týdny jsem zase v kolbence:-(

            0 0
          • roud  

            Majku drobnej dotaz co si představuješ že tam postavíš pro to aby to bylo sjízdný ? :oD

            0 0
            • maajkee  

              Postavil bych trochu větší lávku a hlavně rovnou, teď je uplně blbě nasměrovaná a nedá se to prostě přejet. Případně bychom mohli trochu hnout s cestičkou a vést ji trochu jinudy, možná o něco málo výš a pak by stačila jen malá lávka. To uvidíme na místě, každopádně ten se to rpojet nedá a je to škoda.

              0 0
    • maajkee  

      Pro ty co jedou do Rychleb, tak sraz s Ondrou bude v 9:00 na Shellce směr Týniště, takže nejdřív tady naberu Kubu a pak asi pro Cvoka do Lochenic, cca v 8:35 tam, pak pro Rouda, cca v 8:50 a na Shellku, což?

      0 0
      • -Alan-  

        Zdar, tu druhou grupu, o které jsme mluvili v CB jsem zatím nenašel. A ten můj rám byl zamčenej a ne odemčenej, na 3 propedal, takže aktuálně na max se střední kompresí. To se je pak opravdu takový tužší.

        0 0
    • roud  

      RYCHLEBY – takže pro všechny co jedem v úterý na Rychleby mám návrh :O) Kdo bude chtít může už v pondělí přijet ke mě s věcma a kolem a můžem to rozjet už den předem místa na přespání by mělo bejt dost :O) dyžtak max. spacák a nějaký pití sebou :O)

      0 0
      • Shadow.1  

        To budeme mít zase na Slezském nablito… :D)))

        0 0
      • JayDee  

        coze co? party u Rouda? :D

        0 0
    • Cvoky  

      Takže velký dík klukům, kteří dostali nápad zorganizovat akci Rychleby – bylo to super

      přikládám trasy – prosím berte s rezervou max rychlost a hlavně nastoupané metry – GPS malinko zakravila :)

      1. den

      http://www.sportstracklive.com/

      2. den – gps tam taky zakravila trasu a natáhla to přímo

      http://www.sportstracklive.com/

      0 0
    • roud  

      Malá ochutnávka z Rychleb bude mi chvilku trvat než se těma fotkama prokoušu :O) jinak všem díky za naprosto dokonalou akcičku :O)

      0 0
      • maajkee  

        Ta poslední je fakt parádní a na skupinovce nejsem jáá' :)

        0 0
        • roud  

          Lepsí ?

          0 0
          • bukajcze  

            :D:D:D lol … ale paráda, už se těším za rok :) (A Maajkee co nejdál ode mě :D:D:D)

            0 0
      • Cvoky  

        Tak mám nový pozadí :)

        0 0
    • Kubiczech  

      Poradíte, kde se dají v Hradci nějak slušně ozkoušet/koupit tretry? Spešly asi u Peška, někde Shimana, Northwave nebo Sidi? Díky.

      0 0
      • JayDee  

        Shimano Kulhanek, Northwave skibikecentrum, Sidi nevim nevim :(

        0 0
        • roud  

          Sidi maj na nábřeží v pokroj ale ze svojí zkušenosti bych se jim uplně vyhnul :O(

          0 0
    • -Alan-  

      Jedu s dalšíma dvěma lidma na víkend na Rychleby. Teoreticky by se k nám ještě jeden člověk mohl vlézt. Bylo by to složitý, ale snad by to šlo. Nebo by musel mít větší auto. Měl by někdo zájem?

      0 0
      • -Alan-  

        už máme i ubytování a i tam by případně bylo místo volné. Budeme vyrážet z HK v sobotu ráno.

        0 0
    • Cvoky  

      Prosím o hlasování kdo ještě nehlasoval :)

      http://www.hradeckralove.org/…i-na-drahach

      0 0
      • Shadow.1  

        huš jsem hlasíroval… ten pruh mě tam točí a beztak na něm parkují auta…

        0 0
        • Pebe  

          proč točí? Mě přijde fajn, třeba v Praze to je jediná asi funkční věc okolo cyklistů vůbec…navíc pokud je vedle dost široký pruh pro auto, tak i ten provoz je plynulejší a nás cyklisty to aspoň nutí jet za sebou a nevykecávat se, že :-)

          0 0
          • Shadow.1  

            Tak chápu to někde, kde je to dopravně složité, ale zrovna v této ulici, kde je jednosměrka, pruh široký jak kráva a na pruhu pro cyklisty stále stojí auta, tak v tom nevidím nic přínosného…

            Takovéto pruhy mají vznikat v centrech, kde stojí kolony, aby se cyklisté nemuseli prodírat mezi auty, když chybí jiná stezka atd… ale dělat to v dopravně mírných a jednoduchých lokalitách je vyhazování peněz…

            Třeba na třídě ČSA ty pruhy mají smysl… tady bohužel ne…

            0 0
            • Pebe  

              mě to přijde hlavně bezpečný, kdekoli. Navíc do toho dělají ty červené čtverce, tak je to hezky vididtelné a nejezdí tam auta.

              Navíc tady zrovna se mi ještě nestalo, že by tam někdo parkoval. Jenom v půlce občas stojí čtyřkolka, ale většinou na chodníku přidělaná ke sloupu…

              0 0
              • Shadow.1  

                nic se nemá přehánět a všechno chce dělat s rozumem… to co někde krásně funguje je jinde úplně k prdu, protože tam žádný problém nenastal a to k čemu je tohle určené se na této ulici stejně míjí účinkem. Ale je to jen můj skromný názor ;-)

                0 0
                • WD 401  

                  Kolegyni tam nedávno (směr k Železňáku) skoro smetla dodávka… Jela na kole. Na pravé straně u chodníku stál samotný osobák, nalevo auta podélně parkující. Chtěla stojící auto objet zleva, ale naštěstí se včas ohlídla a uviděla řítící se dodávku. Kolegyně stihla zabrzdit a dodávka to narvala mezi auta – nevešla se a obě odřela.. Kdyby tam vjela na kole, tak jí ta dodávka smete.. Těžko říct, ale možná kdyby tam byla stezka jako na druhé straně, ten **** stojící vpravo by si tam možná nedovolil zaparkovat…

                  0 0
                  • Shadow.1  

                    jezdím tam docela často a parkování na tom pruhu pro cyklisty je pro obyvatele těch domků okolo docela běžná záležitost… přeci nebudou nosit věci přes silnici…

                    Ale jde spíš o to, že jsem tam nikdy neměl problém bez pruhu… ale centrum, kde jsou 4 pruhy, tam by se to hodilo… velké křižovatky atd… tam to má velký význam…

                    0 0
                    • WD 401  

                      To máš pravdu, je to tam celkem bezpečný i bez pruhu.. taky bych v HK našel jiné věci, které by cyklistům byly ke prospěchu. Ale buďme rádi, že pro cyklisty město něco dělá, myslím že HK je oproti jiným městům v tomhle směru nadprůměr.

                      0 0
                      • Shadow.1  

                        To je pravda… jen bych viděl peníze investované tady raději někde, kde to opravdu k něčemu bude… kde je málo místa, nepřehledné úseky, zbytečné motání cyklistů mezi chodci apod… Přijde mi to podobné, jako kdyby udělali cyklopruh na silnici od zděné boudy k lesnímu hřbitovu ;-)

                        0 0
                        • maajkee  

                          Já teda nevím, ale mě třeba tam cestou k čechům v takovým tom rozdělená silnice na dva pásy málem smetla dodávka, protože na protější straně parkovaly auta, občas někdo zastavil i vpravo u silnice a bylo tam celkem málo místa, nemyslím si, že tam ty cyklopruhy jsou jen tak.

                          Taky jsme rád že udělali cyklopruhy od okresního soudu směrem ke grandu, tak jsem se taky občas bál, jinak já zas osobně nemám snad nikde ve městě nějakej problém, tam kde je velká křižovatka jedu radši přes chodník a nebo je tam cyklostezka.

                          0 0
                          • Shadow.1  

                            Nemyslím si, že by ten cyklopruh někomu zabránil tam zastavit, ale budiž…

                            jj, u grandu dobrý… takhle by to mělo byt všude po centru… nebaví mě se vymotávat po chodnících…

                            0 0
                            • maajkee  

                              No v cyklopruhu by zastavit dle zákona snad nikdo neměl. A to že to někdo poruší, to je už je zase věc na jinou debatu, ale nic to nemění na významu toho pruhu.

                              0 0
                          • WD 401  

                            Nejsi moje kolegyně pod pseudonymem? viz http://www.bike-forum.cz/…-vol-iv.html#… :-D

                            0 0
                            • Shadow.1  

                              tvl, vousatá kolegyně, nebrat :-D)))

                              0 0
                            • maajkee  

                              no jo, hehe :D Toho jsem si ani nevšiml :)

                              0 0
                • WD 401  

                  ještě přidám video k tématu :-)

                  http://www.youtube.com/watch…

                  0 0
      • WD 401  

        Celkem vyrovnaný názory :-D

        → jinak, dá se hlasovat, zdá se, víckrát.. sice to upozorní, ale hlas se přičte.

        Vybudování stejného cyklopruhu i na druhé straně vozovky 48 % (1274)

        Ponechání současného stavu 3 % (103)

        Navrácení do původního stavu 48 % (1274)

        0 0
      • maajkee  

        Jednoznačně cyklostezky, auta ve městě mě serou a já osobně bych je zakázal uplně, akorát to smrdí! :)

        0 0
        • šimlos  

          V HK se jezdí úplně nádherně. Praha se zlepšila ale hradečáci,vy se máte…

          0 0
    • Cvoky  

      Tak kdo bude chtít tak dneska po 6 v CB

      0 0
      • Cvoky  

        Tak CB prý zavřené – jde se jen na pívo na zahrádku u Alesandrie

        0 0
    • Shadow.1  

      Zdar, kudy je nejlepší cesta do Bílé Třemešné? Ještě jsem tím směrem nejel. Díky

      0 0
      • bukajcze  

        Já jezdím po silnici: – Hk-Neděliště-Máslojedy-Velký Vřešťov-Lanžov-Zábřezí-Třebihošť-B. Třemešná (cca 40km)

        0 0
      • Kublaj  

        jedeš do kupkola? :))

        0 0
        • Shadow.1  

          V sobotu? ne, chtel jsem nejake kopecky :-) tak jsem se pidil po osvedcene trase :-) nakonec jsme jeli jinam :-)))

          0 0
    • roud  

      Tož nějaké ty fotečky :O) http://azik.rajce.idnes.cz/Rychleby_2011

      0 0
    • -Alan-  

      Tak jsme pojezdili na Rychlebských stezkách. Jako zatím vždy Wales je pro mě až na ten konec nepochopitelný. Ve zbytku to šlo postupně líp a líp. I přes to, že 85 a 90 mm nejsou na tyto tratě zrovna ideální zdvihy, WD40 nám ukázal, že se to dá i na HT. Ale je to krutá ukázka, trpí nohy i ruce. Což ostatně na mém fullu taky. Přesto je to nádherné. Užili jsme si i nový trail kolem Černého potoka. Ve Vidnavě jsme se zastavili u Jannise na plněnou papriku. Takže jsem naplnil to, co jsem zažít chtěl. A kromě toho se zažilo spoustu dalších věcí. Např. se mi už cestou tam rozpojil výfuk a nedaleko Klodska jsme tankovali do 30Kč v přepočtu. A taky Černá Hora u mě potvrdila pozici oblíbeného piva.

      0 0
    • maajkee  

      Dneska někdo na odpolední vyjížďku?

      0 0
      • Shadow.1  

        dneska vyjíždím na koni :-)

        dal bych něco v sobotu… nemáš čas?

        0 0
    • roud  

      Zítra CB co vy na to cyklobarníci ? :O)

      0 0
      • maajkee  

        A cožtakhle jet se předtím na chvíli projet? Ještě jsem doladil trasu za Vysokou, takže bysme pojezdili jen tam a pak směr CB.

        0 0
        • roud  

          hele rád bych ale nvm v kolikpak dorazím z prahy :O(

          0 0
    • macochejl  

      Včera v podvečer jsem potkal v lese kousek od Bělečka poměrně velkou skupinu bajkerů, nebyl to někdo z vás místních diskutérů?:)

      0 0
      • roud  

        Nvm o tom :O) A co ty diskutére vyjedeš nškdy s náma ? :O)

        0 0
        • macochejl  

          Když se pojede pomalu… :D http://www.sports-tracker.com/…

          0 0
          • maajkee  

            Docela nůďo trasa, a tak pomalý to není, těch 25 průměr je tak akorát na pohodovou vyjížďku.

            0 0
            • macochejl  

              No v místních lesích se zatím moc nevyznám, jel jsem prostě na voči, ale žlutá od Biřičky je hezký svezení…

              0 0
              • maajkee  

                jj, ta je pěkná, nicméně je hezčí směrem k biřičce, tam se to dá víc valit a je to zábavnější, každopádně nejlepší poježdění je po pěšinkách za Vysokou, pokud pojedeš někdy s náma, tak ukážem :)

                0 0
    • Pebe  

      tak co vy na TO dáte tam svého „miláčka“ ? :-)

      0 0
      • Shadow.1  

        budou za to chtít jako za auto… takže plečky se budou dál válet venku a drahá kola budou zase doma… Myslím, že tohle je ztrátový projekt…

        0 0
      • maajkee  

        Rozhodně ano, naprosto parádní nápad, který mi tady už léta chybí. Mělo by to být zdarma nebo jen za pár peněz. Hlídaný kamerovým systémem. Já si tam Cannona klidně dám.

        0 0
        • bukajcze  

          Já jsem jen zvědavej, jak zamezej, že tam do toho nepolezou cikáni (popř. jiná havěť)

          0 0
    • bukajcze  

      Tak tejden ve škole, tejden bez kola a tejden bez netu a přístupu na net, a hned přijdu o startovný na zítřejší Author Cup, který bych měl zadara :/

      Jinak mi došla zajímavá nabídka z kupkola:

      http://www.kupkolo.cz/…ano750/Akce

      0 0
      • Cvoky  

        Tak mi jeli N-A Cup a mazec počasí – na hřebeni padaly nahusto malý jemný kroupy ostrý jako prase a teplota 4 stupne taky nic moc :) – ale jinak vcelku zajímavý zážitek :)

        Jinak kdybych si nemusel kupovat k tomu šaltru i nový řazení za 3,3K tak bych nekupoval X.0 ale to XTR

        0 0
    • Cvoky  

      Takže tu máme opět středu a to znamená CB – takže pokud nebude chcát a Péťa bude mít otevřeno (budu informovat) tak dorazte :). Pro Maajkeeho jen připomínka, že by měl konečně dovalit druhý dres, který má jít na strop CB!!! Děkuji za pozornost

      0 0
    • cat  

      500

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce