• maajkee

    Tak rok se s rokem sešel a pomalu nám začíná dálší sezóna. :O) Zde je místo pro všechny bikery a silničáře z východních Čech, aby si mohli na BF domlouvat švihy a jiný akce. Všem přeji jako Roud v minulých letech pěknou sezonu plnou spousty příjemně najetých kilometrů. Letošek bude opět ve znamení pravidelných středečních vyjížděk a víkendových akcí které budem průběžně během roku pořádat všichni. :)

    Jako každý rok se můžeme těšit na tyto akce:

    leden: Winter Okolohradce

    únor: První společný výjezd na Kunětickou horu

    březen – duben: Otevírání Hospůdek

    červen: Okolohradce

    červenec: Bajkfest

    srpen – září: Budínské kolování

    říjen – listopad: Zavírání hospůdek

    prosinec: Zavírání Cyklobaru

    0 0
    • race bike  

      Je tady docela mrtvo, to se musí nechat… :D

      0 0
      • maajkee  

        Jako v Hradci nebo v tomhle vlákně který je založený asi 20 minut? :)

        0 0
    • Tea_pack1  

      Dal jsem v anketě první možnost, tzn víc jak cca 400km:D

      0 0
    • maajkee  

      Tady je video z letošní první hromadnější akce. Je tam vidět i Alešův držkopád při kterým zrušil nový SLRko :)

      0 0
      • Cvoky  

        tak přídám fotku :)

        0 0
        • Kublaj  

          Pěkná práce ;) Ale pořád lepší když to odsere kolo než jezdec :D

          0 0
      • race bike  

        Fajn video, jen by tomu možná slušela jiná muzika.

        Jo a líbí se mi ta trasa, kterou jste jeli. Mate ji nekde on-line? Treba na endomondu?

        0 0
        • maajkee  

          Muzika neexistuje ta která by se líbila všem, to je třeba si uvědomit. Taky je potřeba si uvědomit, že se nesmí používat známá muzika bez povolení.

          K druhému bodu. Přijeď někdy mezi nás a provedem tě :)

          0 0
      • lidumil  

        Pěkný je to kolem toho potoka, kde to je?

        0 0
        • maajkee  

          V minulým HK vlákně někde ke konci jsem dával gps záznam z garmina, kterej obsahuje i tenhle trailík. Už se mi to nechce teďka hledat :) Je to kolem šanoveckého potoka, kousek od Marokánky.

          0 0
    • steglik  

      Taky se letos přidám.Už mne to nebaví jezdit samotného.Takže se mnou počítejte :)

      0 0
    • roud  

      :O)

      0 0
    • steglik  

      V sobotu 25.01. sme si dali s bráchou takovou první mínus 40ku :).Pro vysvětlenou 40 km po okolí od Opatovic nad Labem po Lázně Bohdaneč.Cyklo­trasy,lesy,po­le.Výjezd kolem 2 hodiny odpoledne při –8°C,dojezd zpět kolem 5 hodiny při –13°C.V pohodě jízda,jen už pak tuhla dost přehazovačka a poslední km odcházeli celkem prsty u nohou a stehna.Ale výborný zážitek.Klidně za týden ve větší skupině znovu.

      0 0
    • maajkee  

      První společný výjezd na Kunětickou horu 2014

      8.března, 9:30 sraz hospoda na Rozcestí

      Již třetí ročník akce konané na přelomu února a března. Předchozí dva ročníky se celkem povedly, tak není důvod neuspořádat další :)

      Jako vždy bude cíl největší kopec v širokém okolí a to Kunětická hora. Cesta se ještě vyvrbí dle aktuálního počasí, ale můžu slíbit, že rozhodně nepovede jako minulý rok přes bahnitý úsek kolem Opatovic :) viz foto

      Každopádně důležité je, prostě se po zimě sejít a ještě před sezónou se společně projet. Cestou zpátky se stavíme někde na malé občerstvení a odpolko budem zase zpátky v HK.

      Sraz bude u hospody na Rozcestí, v Třebši, v 9:30.

      0 0
      • steglik  

        Okey,to beru.I když už dělají celkem problémy,když si chceš vyjet Kunku na kole po tý asfaltce.Na ěm už na podzim halekali jestli neslezu,že mě doběhnou.Je tam zákaz,dolů by to člověk chápal…

        0 0
        • maajkee  

          Věř, že tou dobou potkáme na tý cestě nahoru tak 2, 3 lidi i když bude pěkný počasí :)

          0 0
        • mirabike  

          musíš jet zkratkou kolem ohrady vlevo, pak ceduli mineš a můžeš fklidu funět až nahoru :D

          0 0
      • kucka7  

        Rád pojedu letos opět a snad si užiju podobnou srandu jako loni. Zkouším ,aby se přidali další od nás. Tak ať vyjde počasí.

        0 0
      • steglik  

        Jak vám vyšla ta vyjíždka?Já byl zrovna nemocný,tak sem to nedal.Zajel sem si to sám pak hnedka v úterý 11.03. a fakt krásný počasí i rozhled.

        0 0
        • maajkee  

          Vyšlo to náramně! :)

          Zde fotky

          Zde záznam trasy

          0 0
          • steglik  

            Jo koukám,že i rozhlednu ve Vysoký.Tam je to fajn,dnes sem tam byl,ale mají ještě zavřeno.Tak sem alespon pojezdil po lese a mazal na Borek.

            0 0
    • maajkee  

      Pro nefejsbůkáře:

      Takže vážení, středeční vyjížďky už se nám přiblížily na dosah. Ve středu, 2. dubna, to vypukne. Sraz v 17:00 u Cyklobaru. Na první vyjížďce budou pro zájemce opět k dispozici průkazky. Letos budou traséři tři. Já, Tom a Aleš. Tím, že bude více trasérů, budou snad vyjížďky o něco zajímavější a traséři budou mít motivaci vymyslet lepší variantu než konkurence. První vyjížďka bude vyloženě v relaxačním tempu.

      Opět se bude soutěžit v počtu absolvovaných vyjížděk o hodnotné ceny jako loni. Samozřejmostí budou medaile pro pravidelné účastníky a diplom pro každého průkazkáře.

      To je zatím vše, více podrobností a novinek na první středeční vyjížďce. Těším se na Vás!

      0 0
      • steglik  

        Sakra!Sem si toho všiml až dnes!Kde máte nějaké lepší stránky na fb?Už sem mohl jet.

        0 0
        • maajkee  

          bike hk na facebooku, nebo si mě najdi na FB a já tě tam přidám

          0 0
          • steglik  

            Dobře,už sem požádal o vstup do skupiny.Čekám na schválení.

            0 0
    • steglik  

      Nějak mrtvo v HK.Kde to vázne?

      0 0
    • bestom  

      Nechystáte se někdo v sobotu na Krkonošskou 70 ? Snažím se dát dohromady tříčlenný tým ,auto beru . Kdyžtak se ozvěte na bike.rider@email.cz

      0 0
    • noviisek  

      Zdravím, nemáte někdo věci na zafrézování středu, zadní stavby na kotoučovky a zalisování hlávka? :)

      0 0
    • Sidewinder  

      Ahoj vsem.. Na serveru Garmin Connect zacaly fungovat skupiny a tak jsem zkusil jednu zalozit. Pokud chcete, pripojte se.

      MTB Východočeši

      http://connect.garmin.com/…group/972741

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.