Bikeři z HK V. 2011 :O) vol. II.

640 nepřečtených
  • roud

    Tak je čas zahájit novou sezónu a to tradičním Hradeckým otvíráním hospůdek které se letos koná 2.4.2011 viz odkaz : http://www.hospudkyunas.cz/

    Doufám že se nás tam letos sejde co nejvíc BIKU ZDAR Rouďák :O)

    Anketa: Přijedete na otvírání hospůdek ???

    ANO
    9x
    43%
    NE
    1x
    5%
    2x
    10%
    0x
    0%
    0 0
    • roud  

      Vzpomínka na loňské otvírání :O)

      0 0
      • maajkee  

        Je možný že bylo tak hezky? :) Doufám, že letos bude zrovna tak!

        0 0
        • roud  

          poslední 3 roky je počasí docela na pohodu a letos nehrozej ani povodně takže myslím že pohoda :O)

          0 0
    • martin_bakov  

      Ja nepridu protoze sem z Bakova a HK je strasne moc DALEKO. Hruza :-)

      0 0
    • bukajcze  

      Už se docela těším, kolo je teď u Pokra na jarním servisu a na zjištění příčiny toho děsnýho skřípaní… a škoda, že jsem si dřív nevšim tý nejspodnější možnosti:D

      0 0
    • lidumil  

      No snad už budeme mít kola v kupě :(

      0 0
    • bukajcze  

      Pro Atleta:

      Našel jsem na aukru http://aukro.cz/…7536034.html – nehledal jsi něco takovýho?

      0 0
      • atlet  

        Kubo, dík. Nebyl jsem pár dnů na BF a málem jsem to prosr.. . Teď už to mám ve sledování a večer si to pohlídám.

        0 0
    • Pi†el  

      Sakra, sakra. To vypada, ze bych to teoreticky i mohl dat. Nekdy k ranu bych se mel vratit z Italie, tak pokud budu schopnej pohybu,tak bych se asi pridal. : )

      0 0
    • roud  

      Takže zase troška statistiky :O) celkově mi to tento týden dalo 313km :O) a od začátku roku mám nalitáno 1540km takže jsem navýsost spokojen (zatím) :O)

      0 0
    • Cvoky  

      Budu tam!

      0 0
    • litr  

      Taky se stavím pobavit ostatní…:)

      0 0
    • litr  

      Taky se stavím pobavit ostatní…:)

      0 0
    • roud  

      Něco málo z dneška :O)

      0 0
      • maajkee  

        Dneska byla dopolko zase dost kosa a odpolko jsme musel zase do práce :/

        0 0
        • roud  

          od zítřka už bude teplíčko a o víkendu už +10 takže pohodička :O)

          0 0
          • maajkee  

            Už se těším, do čtvrtka odpolední, ale pak 14 dni už skoro bez práce, tak musím nahnat co jsem zameškal :)

            0 0
      • bukajcze  

        Závist. Jsem dneska z okna slintal ven, když jsem viděl to slunce. Ale kolo vystřídala obecná biologie… zítra mám zkoušku a pak vyrážím na zbytek dne směrem NVHK lesy

        0 0
        • roud  

          mám v plánu na víkend jednu společnou vyjížďku den ještě nevím trasu už je bude to celkem krátký 40–50km ale bude dost náročnásjezdy výjezdy kořeny atd. ale pokud chceš rádi tě uvidíme zbytek ještě upřesním :O)

          0 0
          • bukajcze  

            Rád pojedu… jen ty výjezdy budou asi trošku fuška…

            0 0
            • roud  

              dyžtak se počká i mě to nejezdí do kopce ale vesměs budou krátký ale daj zabrat jinak zbytek trasy bude jezdivej a dost zábavnej :O)

              0 0
              • lidumil  

                Tak si to užijte, ja zatím bez kola mizím na týden do Dolomit :-(

                0 0
      • Pi†el  

        Fnuk.

        0 0
    • roud  

      Takže předběžný termín společný víkendový vyjížďky je 13.3.2011 neboli tuhle neděli tak jsem zvědavej kolik se vás tam ukáže :o) jak už jsem psal trasu mám :O) sraz bych viděl na 13:00 na hrázce jinak pokud to dopadne tak bude úžasný počasí: http://foreca.com/…adec_Kralove?…

      0 0
      • Patt  

        Dovolte mi, abych se představil…jmenuji se Expert, Epic Expert a mám povolení zabíjet. :-D A letos budu jezdit s vámi týpci. ;-)

        Takže to bylo pár slov od mého nového bika,tak se seznamte pánové a žádná ošklivá slova nechci slyšet. :-)

        0 0
        • roud  

          jóóóó tak tohle můžu jen na tý fotce u experta vypadáš jako úchylák jinak kolečko fakt parádní :O)

          0 0
        • luha  

          mooc pěkný! a není na tebe nějak malý :) už se těším na real!!!

          0 0
          • Patt  

            Malý není je to XLko, to tak působí díky těm 29".:-) Horní rámovku to má v absolutní hodnotě 641mm osa sedlovky, osa hlávka. A to že vypadám jak úchylák…měl jsem ještě napsat, nehanit kolo a ani mě. :-)

            0 0
            • roud  

              mno jsem na to zvědavej naživo jediný co mě štve je to že je to tak velký že se na to ani nevyškrábu abych si zkusil jak to jede :O( jo a pochvala za to žes otočil ten představec do engativu hehe :O)

              0 0
            • roud  

              Ondro prosimtě neplánuješ jet na ty Budějovice příští měsíc pořád mi chybí odvoz :O( s radostí se podělím o peníze za benál…

              0 0
              • Patt  

                Asi neplánuji, jelikož jsem čekal na bike, tak nemám najeto 1600km jako ty…ale ještě se domluvíme zítra, jů?

                0 0
          • Patt  

            Kdy vy se vracíte Lukyne?

            0 0
        • Pi†el  

          Jeste nam nafot starou : )

          0 0
        • Kublaj  

          máš to pěkný ;) zatím si ho šetříš jen na silnicích? ;)) potkali sme se dneska kousek za hradcem ;)

          0 0
          • Patt  

            Já si myslel, že jsi to byl ty. Byl jsem to protáhnout Bohdanečskými lesy a trejlíky okolo Ždánických písáků a jelikož jsem toho měl fakt plný brejle, tak jsem to z Čeperky už valil nejkratší cestou.:-) To víš, podruhé letos na kole a poprvé na epicovi. Mám prdel jak řešeto a nohy z betonu.:-)

            A něco pro Pitla: najdi si nějakou svojí starou a nebudeš se muset spoléhat na to, až ti nějaký kamarád nafotí svojí! :-D

            0 0
      • Kublaj  

        taky se nejspíš přidám ;)

        0 0
    • roud  

      Aktualizace: Takže vyjížďka v neděli platí :O) sraz je v 13:00 na hrázce odjezd v 13:30 trasa bude opravdu jezdivá takže doufám že se nás sejde co nejvíc jinak pořád hlásej 14–15°C takže by byla škoda toho nevyužít :O)

      0 0
      • M13  

        Kolik km se pojede (přibližně) a jakou průměrnou rychlostí?

        Uvažuju že bych jel, ale nemám nic najeto tak abych to přežil :)

        0 0
        • roud  

          kilometry budou mezi 40–50 a průměrka možná i pod 20 bude to opravdu pohodovka :O)

          0 0
          • M13  

            Tak to vypadá že bych zvládl, ale hrázka je pro mě termín zatím neznámý, mohl bych požádat o souřadnice, nebo nějaký výrazný orientační bod?

            Dík

            0 0
            • maajkee  

              Třeba pojede i Kublaj z Pardubic, tak byste mohli spolu. Jinak jelikož pojedu já, momentálně uplně mimo formu, tak bude muset bejt tempo fakt volný :)

              0 0
            • Kublaj  

              jj asi pojedu, tak se můžeme někde v pce sejít a pojedeme spolu ;)

              0 0
              • roud  

                parada jinak ja asi budu brat i kamerku na helmu tak ten tripik zvecnime :-)

                0 0
                • maajkee  

                  A bude někde po cestě pivo? :D

                  0 0
                  • roud  

                    pivo je planovany na ranc v belecku :-)

                    0 0
                    • maajkee  

                      Paráda, teď ještě nebudou mouchy :)

                      0 0
                      • bukajcze  

                        Vypadá to, že se přidám i já:) Zítra dopoledne montuju a pak bychom mohli dát něco lehčího ne?

                        0 0
                        • maajkee  

                          Jj, zejtra bych se chtěl jet podívat na rozhlednu do Libníkovic , ještě jsem tam nebyl. Není to daleko. Takže kdo by chtěl tak ať se přidá, předpokládanej výjezd tak v 10 až 14 hodin :)

                          0 0
                          • bukajcze  

                            7–10(11) pomáhám taťkovi, během toho skočím na slezský k Peškovi pro ty věci (když jsem je teď přes net objedanal, budu je tam mít ráno pro mě připravený?) a pak se objevim na icq a domluvíme se.

                            0 0
                            • maajkee  

                              Hele to tam mít ještě nebudou bych řekl.

                              0 0
                        • roud  

                          já zejtra odpolko projíždim trasu na neděli a asi ji pojedu v tempu :O(

                          0 0
                          • maajkee  

                            To to takhle hrotíš jo? :) Já nikdy žádnou trasu neplánuju, jedu kam mě napadne, ale je pravda, že tím alespoň předejdeš následným dohadům kudy teď :)

                            0 0
                            • roud  

                              tak pojedem v nedeli najistotu :-) navic tam sejtra testnu tu kameru zda to ma vubec cenu vozit :-)

                              0 0
                              • bukajcze  

                                Co máš za kameru? Mi dnes byl ukázán zajímavý téměř nerozbitný kousek http://gopro.com/…-960-camera/ :) mít 179 dolarů (což by se teď našlo) tak bych to bral. Ale v ČR za 6000 a výš :/

                                0 0
                                • M13  

                                  Mám md80, můžu vzít ale na kole to stojí za prd, ale na lyžích to jde.

                                  0 0
                                • roud  

                                  mam nakou levnou taiwanskou mrdku chci to nejdriv testnout nez do toho vrazim balik :-)

                                  0 0
                                  • bukajcze  

                                    Já natáčím na foťák zabalený v molitanu a přilepený izolepou k řidítkům:D Ale už jsem upgreadoval a experimentuju s umístěním na hrudi, protože to na řidítkách nemá cenu (jak kolo skáče na kořenech… tak je to jako na tankodromu)

                                    0 0
                                    • roud  

                                      vole xD

                                      0 0
                                      • bukajcze  

                                        :D:D:D co:D Náhodou se to dá, když se jede po rovině:D Jsem to kdysi vyladil do dokonalosti, když jsem foťák podložil destičkou s pérkama z propisek:D:D:D (pružení) (foto je 2 roky zpět na nezvěstné meridě)

                                        0 0
                                        • bukajcze  

                                          Vím, že to vypadá hrozně, ale účel to tehdy splnilo:D

                                          0 0
                                        • bukajcze  

                                          Vím, že to vypadá hrozně, ale účel to tehdy splnilo:D

                                          0 0
                          • Kublaj  

                            taky mě asi zítra čeká větší intenzitka, jestli s kámošem někam pojedu, on je od pondělí do středy v Brně a pak na konci týdne bejčí a já za ním funím jak podsvinče :D

                            0 0
                            • roud  

                              jj to verim je po tejdnu nabitej energii a ty stahanej jak pes ja uz mam naplanovanou sobotu uplne bez kola :-)

                              0 0
                              • Kublaj  

                                já měl dnes kolo jen na cesty pro sedlovku a na tělák, kterej byl výživnej ale spíš na celý tělo :) no snad další tři dny v kuse utáhnu, ale sobota bude spíš v lehčím tempu a neděle s váma snad taky :D

                                0 0
                • Kublaj  

                  jen už bych měl rád poskládanýho kočkopsa :D ale vázne to na rodlech a není jistý že zítra přijdou :(

                  0 0
              • M13  

                Super, kde a v kolik se sejdeme? Předpokládám že okolo nebo chvíli před 12. hodinou.

                Pojedeme z Pardubic jen my 2?

                0 0
                • Kublaj  

                  no zatím to vypadá že se nikdo víc z Pce nehlásí :) jj chvilku před dvanáctou na zdvimadle? kdyžtak mi na sebe dej telefon kdyby se náhodou něco zvrtlo ;) můj je 775912139

                  0 0
                  • M13  

                    Pošlu ti zprávu, když vidím v jiném vlákně co vše lze na netu najít nemusí tu být mé číslo :)

                    Zdymadlo beru.

                    0 0
                    • Kublaj  

                      ok :)

                      0 0
                      • roud  

                        jinak kdyby nekdo nakej problem v nedeli tak tady je cislo name 732424689 predbezna ucast vypada na ±10 lidi :-) a pocasi odpolko na +14 :)

                        0 0
      • Kureix  

        možná se taky připojím…

        0 0
      • JayDee  

        Skoda, ze jsem zrovna pryc-jedem na tejden do Italie, na poradny kopce :) Ale co me sere vic je ze nebudu ani na hospudky :( Kvuli skolnimu projektu jsem celej vikend odjetej v Uherskym Hradisti :-/ Tak si to uzijte beze me ;)

        0 0
      • Kublaj  

        na kolko km to zítra vypadá? :)

        0 0
        • roud  

          kolem 40 bude to pohodovka ale dosti jezdiva :-)

          0 0
          • bukajcze  

            Jede někdo v kraťasech? Nechci být sám (pokud to uznám ráno za vhodné), kdo tak pojede.

            0 0
            • roud  

              tak to fakt netusim ja asi jeste v dlouhym i kdyz nalehko…

              0 0
            • Kublaj  

              jedu s návlekama :) když bude teplo tak je sundám

              0 0
              • lidumil  

                Tak si to kluci užijte, já jsem už zase v kolbence :-( Ale lyžovačka v Dolomitech za to stála.

                0 0
      • M13  

        Tak jsem dojel :)

        Celkem mi tachometr píše 83 km, průměrnou rychlostí 22 km/h.

        Akce super, když budu mít čas, někdy příště zase pojedu.

        Díky, Kubo, žes to se mnou vydržel do Pardubic, už mi to moc nejelo :)

        0 0
        • Kublaj  

          v pohodě však nebylo kam spěchat :)

          0 0
      • maajkee  

        Paráda dneska! :)

        0 0
        • Kublaj  

          můžu jen potvrdit :) a sem rád že se můj Sup vyhnul zátěžovýmu testu za prozrazení akce udělejme z durateca tři malý do školky :D

          0 0
        • bukajcze  

          Souhlas, kupodivu mě zatím nic nebolí:D Jen musím začít jezdit kopce :/

          0 0
        • Kureix  

          super akce…

          0 0
    • Shadow.1  

      Já dneska chtěl dát 100, ale když jsem sedl na kolo, tak mě tak bralo koleno, že jsem přehodnotil na 80 a hlavně v hodně pohodovém tempu. Nakonec celá cesta byla utrpení a ještě jsem chytil vlka… dnešek nevyšel… pak jsem opravoval něco na autě a už nestartuje… se na to můžu vys*at :-)))))

      0 0
    • roud  

      Tak díky všem za účast mě se dnešek zdál velice povedenej tak jen doufám že se to líbilo i vám a velice rád zas někdy něco uspořádám pokud budete chtít :O)

      0 0
      • bukajcze  

        A ještě jedna

        0 0
        • Shadow.1  

          pěkné, někdy musím vyjet s vámi :-)

          0 0
        • roud  

          posli mi ji pls. na roud@seznam.cz dikes :o)

          0 0
          • lidumil  

            Jízdárna?

            0 0
            • roud  

              ranc v belecku :-)

              0 0
              • bukajcze  

                Máš to tam. + Slávek vs krocan

                0 0
                • atlet  

                  To si děláš pr…, tys fotil jak jsem se statečně schovával před tím krocanem!

                  0 0
                  • bukajcze  

                    Ono jsem stihl jen tvůj vítezný postoj s krocanem v povzdálí, zbytek jsem kvůli smíchu promrhal:D

                    0 0
                    • Kublaj  

                      Ruku na srdce kdo z nás by neudělal něco podobnýho jako Sláva? :)))

                      0 0
                      • roud  

                        ruku na srdce myslím že krocan měl větší srach než sláva :O)

                        0 0
      • maajkee  

        Jasný, zase co nejdřív! :) Teď jsem si uvědomil, že jsem tentokrát neměl defekt! :)

        0 0
      • Kureix  

        nechcete ty fotky mrsknout nekam v plnym rozliseni?

        0 0
        • roud  

          mám těch fotek celkem asi jen 7 ale pokud máš o jakoukoliv zájem písni a pošlu ti ji třeba na mejl :O)

          0 0
          • Kureix  

            tak mi prosimte posli treba tu spolecnou z vyhlidky + co se ti bude vejit do mejlu…na tomek.ondra@gmail.com thx

            0 0
          • bukajcze  

            Tak mi v Pokru ten výplet nedotýhly :/ Stojím na semaforu se zabržděnou brzdou a celý kolo jelo 5cm sem a 5cm tam. Docela mě zklamali, protože jsem je na to upozornil (a práci po nich nepřekontroloval). Jinak dnes jsem poznal, co znamená tlak v pneu v terénu.

            0 0
            • maajkee  

              Dones to k Peškovi do Mánesovky, za pár korun ti to dotáhne.

              0 0
              • Kureix  

                taky bych ty fastdisky mel asi nechat dotahnout, mam je jeste origo z vyroby, nektery draty se mi zdaj docela volny, ale jinak jsem s nima problem zatim nemel…

                0 0
                • bukajcze  

                  Já právě taky, zítra k večeru je tam hodím, ve středu stejně nikam kvůli škole nemůžu :/

                  0 0
                  • roud  

                    jj dej to tam co nejdriv preci jen nejses zadny pericko(nemyslim to hanlive) a nedej boze kdyby se ti to melo zesrat v nakym sjezdu pod brzdou…

                    0 0
                    • bukajcze  

                      Přední je pevný, ale to zadní se takhle divně pohybuje.

                      0 0
                      • bukajcze  

                        :D:D:D opraveno a šroubek v zadním kotouči doplněn:D

                        0 0
    • roud  

      Tak příští tejden mi snad přijdou placky a pomalu budu mít vše na přestavbu :O)

      0 0
      • lidumil  

        Co přestavuješ?

        0 0
        • roud  

          scalpela v podstate ho jen uvadim do pojizdnyho stavu menim prevodniky retez kladky kazetu bovdeny atd vse sjety nakopr :-(

          0 0
          • lidumil  

            Aha, to toho máš tolik na tom najeto?

            0 0
            • roud  

              ±10000km

              0 0
            • roud  

              jinak výměna černý krytka na předním kole za červenou :O)

              0 0
              • bukajcze  

                Mě se tam ta červená docela líbila, ladila s nábojem

                0 0
                • roud  

                  asi jsi mě nepochopil tu červenou jsem tam dal právě teď :O)

                  0 0
                  • bukajcze  

                    Tak to jsem nepochopil a beru zpět:D

                    0 0
    • roud  

      Můj miláček + její nová helma GIRO IONOS :O)

      0 0
      • Shadow.1  

        Vy bydlíte u DP ? :-)

        Jinak co dělá taková hezká holka s tebou :-)

        0 0
      • maajkee  

        Ty jo, je mi nějaká povědomá ta holka, ale vůbec nevim odkud :)

        0 0
      • Shadow.1  

        cvakni jí ještě z boku… budu někdy kupovat helmu a o této přemýšlím… tak abych věděl jak sedí

        0 0
        • roud  

          jejku pozdě ale pokusím se o to v následujících dnech jinak jak je u giro a bell zvykem tak byl ohromnej problém sehnat barevnou variantu tak i patřičnou velikost :O(

          0 0
    • maajkee  

      Dneska jsme se s Kubou potrápili v docela dost silným větru cestou na Libníkovice na rozhlednu. Nakonec lehce přes 40km, ale díky tomu větru jsem měl docela dost.

      0 0
    • Pi†el  

      Nekdo na vyjizdku? Ted?

      0 0
      • roud  

        já vyjíždím s cvokem v 16:00 od mého domova :O)

        0 0
        • atlet  

          Pro Bukajcze.

          Kubo, nechce se mi věřit, že by ti Hobit (Vláďa, mechanik u Pokra) odflákl servis kola. Znám ho osobně, je to kamarád a tak vím, jak je zkušenej a poctivej. A co se týká výpletů je fakt machr. Jednou mi u něj doma zapletl ráfek a vycentroval ho tak, že ho dal do vidlice jeho silničního kola a dělal jen podle prstu. Když jsem ho pak dal do centrvidlice, tak házel míň než je norma pro ráfkové brzdy(0,3 mm).

          Mluvil jsem s ním a pokud se ukáže, že něco zkazil (o čemž já osobně pochybuju), tak máš servis zdarma.

          0 0
          • atlet  

            Pro Litra a kohokoli dalšího, kdo by měl zájem.

            Plzeňský Komando a další z Bike Beer pojedou Hospůdky zase s dětskýma vlaječkama na kole. Chtěl by je mimo Litra někdo ještě objednat?

            0 0
            • bukajcze  

              Byl tam jinej (myslím že brejle (-nejsem si jist) a trošku s pupkem) a nakonec se to vyřešilo (chyběl šroubek na kotouči, což se divím, že na to nepřišel). Jinak, tu vlaječku (pokud budu mít kam připevnit) bych chtěl taky:)

              0 0
    • Brozik  

      Zdravim chlapci z prosluněného Chorvatska – Poreče :) Skvělé počasí, cyklisty se to tu jen hemží a na silnici se krásně načítají ujeté kilometry :) Pozdravuju do čech

      0 0
      • roud  

        Tak hlavně že vyšlo počasí koukej si to tam pořádně užít a dej si i nějakou tu stovečku za nás za CFRT Rouďák :O)

        0 0
    • roud  

      Tak dámy a pánové na pátek je v plánu první ofiko vyjížďka CFRT rád tam uvidím všechny členy i nečleny a pokud to dopadne tak to spojíme i s otevřením cyklobaru :O) tak doufám že se nás sejde co nejvíc :O) s pozdravem Rouďák

      0 0
      • M13  

        Pokud budete vyjíždět v nějaký rozumný čas tak třeba dojedu.

        0 0
      • bukajcze  

        Chtěl jsem v pátek sjet do Pha na For Bikes, ale asi to ještě budu muset zvážit.

        0 0
        • roud  

          Podle toho co jsem slyšel je ForBikes bída počkal bych na sportlife :O)

          0 0
    • roud  

      Tak včera se z toho vyklubala dobrá pohodovka :O)

      0 0
    • roud  

      Ehm tak dneska jsem přišel na to proč mi nebrzdí zadní brzda :-/ já vím trvalo mi to hóóóóóódně dlouho:O( ale až přijdu na to kdo mi přitáhnul brzdovou páku o víc jak 2cm k řidítkám tak se má na co těšit heheheeeee :-*

      0 0
      • Kublaj  

        ti zaškodnický skřítci jsou všude :)))

        0 0
    • maajkee  

      Mám tady pro tebe to triko Shadowe. :) Už asi tejden :D

      0 0
      • Shadow.1  

        :-) A že by ses ozval :-) tvl, to je material tohle :-)

        Tak kdy kde… můžu se stavit zítra cestou z práce :-)

        0 0
      • Shadow.1  

        Pošli mi na mail telefon, ať se domluvíme… do čtvrtka bych ho chtěl mít doma, v pátek jedu pryč, tak ať ho mám sebou :-)

        0 0
        • maajkee  

          To bys tady ty vole musel email mít, jinak bych ti už bejval napsal :)

          můj tel: 774 560 367

          0 0
    • bukajcze  

      Ten kdo dneska nevyjel, tak ať lituje. Obloha bez jedinýho mráčku, větřík jen aby se neřeklo a docela teplo :) Jsem si dneska hodil malý trip a jdu vás trošku postrašit sněhem:D

      0 0
      • roud  

        Taky jsem včra byl a počasí bylo přinejmenším parádní :o)

        0 0
    • roud  

      Tak upřesňující info k pátku sraz bude ve tři na hrázce tak koukejte přijet co nejdřív ať stihneme něco najet ještě za světla :O)

      0 0
      • maajkee  

        A cožtakhle sraz už o půl třetí, pivko a výjezd ve tři? :)

        0 0
        • roud  

          což o to já nemám nic proti jde o to jak budou stíhat ostatní z práce :O)

          0 0
          • bukajcze  

            Stihnem být do půl šesté zpět v HK?

            0 0
            • roud  

              já si myslím že by jsme měli :O) případně neni problém se cestou oddělit a vzít to dom dřív :O)

              0 0
          • Shadow.1  

            Vyjel bych, ale jsem v Brně :-( Ve sklípku :-) :-P

            0 0
    • roud  

      DVA VOUSÁČI TANKUJÍ PLZEŇ

      Jinak dneska parádních 60km s Pitlem a konečně jsem se přehoupnul přez 2000km :O) těším se zas na další švih biku zdar Rouďák :O)

      0 0
      • Pi†el  

        Mam na krivo cepici. Sakra. TO zas bude vostuda. : )

        0 0
      • Kublaj  

        Koukám že si toho teď asi taky moc nepojezdil :)) ale měsíc ještě nekončí :)

        0 0
        • roud  

          já se přesně držim svého plánu mít do hospůdek 2200km a podle současnýho nájezdu to nebude problém :O)

          0 0
          • Kublaj  

            ja chtěl do konce měsíce 2500 ale teď sem toho moc nepojezdil, buď počasi na prd nebo nepojizdný kolo, ale ještě mám čas to dohnat :))

            0 0
            • roud  

              mno já se držim minimálního nájezdu 200km tejdně :O)

              0 0
              • Kublaj  

                aaaaaha :) já už se v jednom dostal skoro na 400 :)))

                0 0
                • roud  

                  já měl nejvíc zatím okolo 330km :O)

                  0 0
                  • Patt  

                    Ty woe, tak by jste to měli taky někde zúročit…aby konečně měl Hruška a Horák tady nějakou konkurenci, šviháci.:-) Roude, jak s tím dneškem, je něco v plánu, či není?

                    0 0
                    • Patt  

                      Dřív jak v 15:15, nebo 15:30 na Hrázce to asi nestíhám. Ale čekat nemusíte, kdyžtak vás někde sjedu…

                      0 0
                    • roud  

                      určitě je plánuju sraz v 14:30 na hrázce a těsně po 15:00 odjezd jinak budu na telefonu a neni problém domluvit se kde se sjedem :O)

                      0 0
                      • Patt  

                        A bude se dneska cb otvírat, nebo jak to bude pojaté?

                        0 0
                        • roud  

                          bohužel nebude :O( ale uvažuju že byjsme mohli zkusit cara jako minule pokud by nám zase vzal kola dovnitř :O)

                          0 0
                          • Patt  

                            souhlas…ok, tak v pět v Bělči, dvě hoďky vám stačí? Nebo kolik toho chcete najet?

                            0 0
                            • roud  

                              hele to by asi šlo počítej že my tam po pátý nejdýl dorazíme :O)

                              0 0
                              • Patt  

                                Tak já to cca na 17h. zamluvím, ok?

                                0 0
                                • atlet  

                                  Mám tip jak jet Otvírání Hospůdek.

                                  0 0
                                  • Kublaj  

                                    :)))

                                    0 0
                                  • bukajcze  

                                    Chápu to správně, že za toho, kdo má letos nejvíce najeto a natrénováno (Roud?:D) zapřáhnemé vozíček s tebou, aby sis užil rychlou jízdu?:D

                                    0 0
                                    • roud  

                                      nejvíc má naštěstí najeto Kublaj :O)

                                      0 0
                                      • Kublaj  

                                        no aby ti to nebylo líto uděláme dvojspřežení ;))) jinak dneska parádních 110km :) jen to chce tachák s převýšením ale podle mapy převýšení 1500m což na ty kopce tady v okolí není zlý :))

                                        0 0
                                  • dieegoo  

                                    Vzhledem k letošnímu nájezdu se rád nechám táhnout :)

                                    0 0
                                • roud  

                                  OK

                                  0 0
    • roud  

      VCERA DOBRY :o)

      Jak zitra ?

      0 0
      • bukajcze  

        Já bych jel, jen jak jsem spadl, tak ta noha nějak divně napuchá a bolí.

        0 0
        • roud  

          mno tak snad to bude jen naražený :O(

          0 0
          • Patt  

            Mám tedy dát do kupy nějakou lehčí trasu? ;-)

            0 0
            • roud  

              jj napiš sem pls. pak v kolik a kde je sraz :O)

              0 0
              • Patt  

                sraz je ve 13:30 na Hrázce…což je asi klasika, ale kdyby to někdo nestíhal, tak dejte vědět. Jinak trasa bude stavěná spíš na kilometry a na žízeň, než-li na převýšení a nějakou extranáročnost na techniku. ;-)

                0 0
                • Patt  

                  trasa vychází cca na 65km, takže jestli se někdo zalekl, když jsem řekl, že bude vyjížďka stavěná na kilometry, tak se taky bát nemusí. ;-) Takže čus zítra ve 13:30 na Hrázce. Počasí by mělo být ok.

                  0 0
                  • maajkee  

                    Ty voe takovejch kilometrů! Snad to vůbec dám :D

                    0 0
                  • M13  

                    Pokud bych nejel dopoledne do Chrudimi, a počasí se mezitím vylepšilo tak bych možná přijel.

                    0 0
                    • Patt  

                      Ale naprosto pohodovejch kilometrů, Maajkee.:-) Ujedem to všichni, snad trefíme i ty správné cesty.:-)

                      0 0
                      • roud  

                        Super budu tam :O)

                        0 0
                        • Patt  

                          A nezapomeňte, že se mělil čas…:-)

                          0 0
                      • maajkee  

                        Tak já ještě nevim, před šestou večer musím být v práci a přítelka má asi ještě nějaký plány, takže pokud do 13:40 nepřijedu, tak nejedu…

                        0 0
                  • M13  

                    Tak co, jak jste dojeli

                    Já dorazil asi před dvěma hodinami, celkem mi to vyšlo na 117 km :)

                    0 0
                    • roud  

                      mno já tipuju že jsem dorazil dom kolem deváty a vyšlo mě to na 78km :O)

                      0 0
                    • Kublaj  

                      pěkná štreka :)

                      0 0
                      • roud  

                        kolikpak jsi nalítal minulej tejden ? mě to dalo krásnejch 280km :O)

                        0 0
                        • Kublaj  

                          270km nemít nepojizdný kolo po-st bylo by to víc ;)

                          0 0
                          • roud  

                            ja ho tenhle tejden budu mit taky par dni out konecne ho ceka kyzenej repas :-)

                            0 0
                            • Kublaj  

                              mě vyřadilo zdeformovaný sedlo, což mě donutilo pořídit jiný, v pátek už snad bude na kole :)) no pak už jen ty kliky…

                              0 0
                              • roud  

                                cos nakonec vybral za sedlo ? :O)

                                0 0
                                • Kublaj  

                                  SLR XP

                                  0 0
                                  • roud  

                                    Mno tak snad ti nebude působit SLR stejný potíže jako mě (fakt jsem na něm trpěl) :O(

                                    0 0
                                    • Kublaj  

                                      uvidíme :) bohužel sem neměl možnost si ho zkusit, tak je to kapku na slepo

                                      0 0
    • bukajcze  

      Předpověď slibuje pěknou sobotu:)

      http://www.novinky.cz/…-stupnu.html

      Tak snad se to nijak nepodělá :)

      0 0
      • roud  

        jj celej víkend 15–20°C takže pokud to vyjde bude to ultraluxus :O)

        0 0
      • Kublaj  

        sakra a já možná v sobotu budu na brigádě :(

        0 0
    • Shadow.1  

      Roude, nejel jsi včera kolem 16 z HK na Vysokou?

      0 0
      • roud  

        nn včera jsem to lehce vychladil ale dneska mě tam kolem 16ty možná potkáš :O)

        0 0
        • Shadow.1  

          ok, tak to byl někdo jiný vousatý :-)))

          Já jel z práce autem :-) vyprošťuji se z angíny, ale na otvírání hospůdek to asi nedá… příští týden už chci jezdit co to půjde… ale tento asi z existenčních důvodů vynechám :-) stejně bych to neudýchal, ale spíš uchrchlal :-)

          0 0
          • roud  

            mno jde spíš o to zda to uchlastáš jinak si můžeš jet naklid :O)

            0 0
            • Shadow.1  

              no to mám zase antibiotika :-) tak nevím… už jsem to přechlastával v pátek na Moravě ve sklípku :-)))

              0 0
    • TC  

      Tak vám včera po 18,00 jedu okolo Hrázky od lesa a koukám, jestli to co tam sedí na rohu není Roud. Jsem mokrej jak myš, tak nezastavuju. Srovnám zrak, zahejbám za roh budovy a tam jsem skorem nastoupil do auta k jedné soudružce. Zrovna se rozjížděla od baráku do protisměru a byla celým autem na silnici. Úplně kolizní to nebylo, ale čuměli jsme oba.

      Se divím, že se tam ještě nic nestalo…už asi dvakrát jsem tam viděl nějakou -bů-, jak strčila od hospody kočárek do silnice a teprve pak se podívala, jestli něco nejede.

      0 0
      • roud  

        já jsem si to zase vyžral dneska ráno cestou do práce na křižovatce mi jedna soudružka nedala přednost a moc nechybělo a na hospůdky by jste jeli sami :O(

        0 0
    • maajkee  

      JayDee: budeš zítra na hospůdkách? Chci svůj rychloupínák! :D

      Jinak v kolik tam kdo budete, bude tam někdo už tak o půl desátý?

      0 0
      • M13  

        My vyjíždíme o půl devátý, takže nějakou rezervu mít budem.

        0 0
      • Kublaj  

        pravděpodobně já, m13 a arnoštík pojedeme z pce s časovou rezervou :)

        0 0
      • JayDee  

        Cus, jeste uvidim jestli pojedu, nejsem uplne fit. Podle toho jak mi rano bude ;) Kdyztak jarda.hartman@seznam.cz a domluvime se na predani solo, jestli na to spechas ;) Nic spatneho se mu u me nedeje :) Ale zapomneli jsme na to oba dokonale… xD

        0 0
        • maajkee  

          Mně to bylo uplně jasný, že zapomenem :D Stačí na jakýkoliv společný vyjížďce.

          0 0
      • roud  

        s klukama jsme se domlovali na sraz o pul desate na hrazce takze my tam budem :-)

        0 0
        • maajkee  

          Ok, my tam dorazíme asi s Kubou chvíli po půle.

          0 0
    • maajkee  

      Roude, tak už udělej něco s tím počasím, chci sluníčko! :D

      0 0
      • roud  

        ty vole pracuju na tom už od rána :O( (předběžně je domluvený na 11tou hodinu)

        0 0
        • bukajcze  

          Podle: http://pocasi.astronomie.cz/ do hodinky spadne ještě pár kapek, ale pak už nic:)

          0 0
          • lidumil  

            Tak si to v tom dešti užijte :-(

            0 0
            • maajkee  

              V jakým dešti?

              0 0
              • lidumil  

                No ráno přece trochu pršelo…

                0 0
                • maajkee  

                  jen tak krápalo, ale při startu už vůbec…

                  0 0
                  • lidumil  

                    JJ, tady ale krápalo asi až do 11, pak už taky pohoda.

                    0 0
          • Shadow.1  

            se svou nedolecenou anginou na to prdim… sry… potrebuju se z toho dostat.

            At se vam dobre slape a jeste lip chlasta a v pohode dojedte

            0 0
    • roud  

      Malá ochutnávka ze včera :O)

      0 0
    • maajkee  

      Včera parádní den, byť jsem přišel o večerní dochlastačku :)

      Nějaký ty fotky zde na rajčeti

      0 0
      • roud  

        Na peškoj máme letos spoustu fotek :O) http://www.pesekfoto.eu/

        0 0
      • lidumil  

        Vidli už Michale dorostla noha ? :-)))))

        0 0
        • roud  

          nn jen jsem testoval další americkej bajk xD

          0 0
          • lidumil  

            Marin? A dneska lenoši nikam???

            0 0
            • roud  

              rocky mountain jinak dneska určo odpolko pojedu ale nejspíš sám vyšlápnout nohy :O) (a bez hospody a piva)

              0 0
              • lidumil  

                Ajo, máš pravdu – spletl mě ten náznak M na hlavovce.

                Já musel doma napravit škody, co napáchal synek (vytržná garniž) a něco na zahradě (vyrýt uschlý rododendron a trochu kapradí a zasadit rybíz ) :-( ale tak za 1/2 hoďky razím taky. Hospody jsem si včera neužil … ale dneska taky ne. Jsem myslel, že na vás narazím v CB, ale asi jsem tam byl moc brzo :-)

                0 0
                • roud  

                  viděli jsme se v bělší ale moc si se k nám neměl :O)

                  0 0
                  • lidumil  

                    Vím, měl bych se, ale to bych toho už moc neujel :-)

                    0 0
    • roud  

      Tak jsem to dneska zazdil 60kiláskama venku je doslova přelidněno ale zase luxusní počasí :o)

      0 0
      • lidumil  

        Jj, lidí jako smetí :-( Já asi 55 – byl jsem ve Chvojně, jen je tam poněkud bahnivo… :-)

        0 0
    • roud  

      Tak dneska jsem se v naději že potrénuju trochu svoji chabou techniku vydal na su´táky a nesačil jsem se divit co tam lesáci a chataři napáchali většina cest je naprosto nesjízdná a některé se ani nedaj najít + samozřejmě skoro všude se válej stromy a jako bonbónek přidávám jednu fotku nakoc :O( Jinak zítra se tam chystám znova a udělám z toho fotoreport kdo tam nemusíte doporučuji se tomu vyhnout akorát se hodně nachodíte :O(

      0 0
      • JayDee  

        Vcera jsem tam byl-stav nezmeneny za posledni mesic… Na to znaceni sere bilej tesak, da se to normalne projet vrchem, nic se tam nedeje. Nejhorsi usek je mezi tim nejvetsim rygolem a U kralova stolu, tam to stoji pekne za hovno, ale taky se to da projet vrchem po cesticce, kterou tam lesaci udelali jak tahali klady. Pres koryto to projet ale nejde :( Dost tim singl ztratil na atraktivite.

        0 0
        • roud  

          jj za tím rigolem je to fakt hnus opravdu jsem se nestačil divit co se tam děje :O( osobně už nevidim prakticky žádnej důvod tam jezdit :O(

          0 0
          • lidumil  

            No ještě, že jsem tam v neděli nejel :-( Poslední supr singl blízko Hradce v pr..li :-(

            0 0
            • JayDee  

              nene, posledni ne :)

              0 0
              • maajkee  

                Hele potřeboval bych nějak do pátku, nebo do soboty dopolko ten upínák :D

                Napiš mi na sebe číslo, třeba do mailu a nějak se domluvíme.

                0 0
              • lidumil  

                No dobrá, ale tenhle byl nejdelší :-)

                Dej tipy na další takhle dlouhý, já znám pak jen krátký a technicky ne tak náročný…

                0 0
                • atlet  

                  Ahoj. Dnes 40 kilásků na Kuňku. Byl by to pohodový výlet, kdyby nebyl ten zk… vítr. Občas jsem jel krokem a dřel jak svině, lepší jít pěšky.

                  0 0
                  • Shadow.1  

                    mě povídej, ráno v 5 do pardubic a odpoledne zpátky… chvílemi jsem myslel,že skončím v poli jak foukalo :-) ale dojel jsem, jen mě bolí koleno…

                    0 0
                    • atlet  

                      Ještě něco z dneška. A to proč dát i na „lepší“ kolo stojánek. Při zastávce v hospodě pod Kuňkou jsem opřel kolo pedálem o okrasnej pískovcovej žlab. Jenže vítr s ním cuknul a hrany na ohrádce pěkně ten pískovec grejdovali. A na to koukal od vedlejšího stolu majitel, starej Pavlíček. Předpokládám, že víte o koho jde. Neřekl nic, a to ani tý svý gorile co seděla vedle, oblečená v saku a kraťasech s teniskama, ale než jsme jeli, tak si mne furt prohlížel. Ještě, že si nevzpomněl jak jsem si ho minule spletl s číšníkem a řek mu, že bych si rád objednal. Doteď si pamatuju, co tenkrát řekl:"to mluvíte na mě!!!. Když jsem na to něco zablekotal, tak zapadl do restaurace a pak hned vyšla číšnice.

                      0 0
                      • Shadow.1  

                        :-)))) lol na starýho Pavlíčka:„hoď sem kafe pikolíku“ :-) to musí být něco na jeho ego :-))))

                        My včera dali občerstvovačku ve Vysoký v hospodě… taky jsem opřel kolo o pedál, ale stál jsem poblíž a vyplatilo se… když fouklo, stihl jsem ho chytit :-))))

                        Do hospody pod Kuňkou nerad jezdím… už kvůli Pavlíčkovi, tak ti majitelé tam všeho okolo mají, na můj vkus, trochu moc nosánky nahoru…

                        0 0
                      • Neil100  

                        Drahý americký celotitanový pedály na Vás, to by Vás odnaučilo od těhle frajeřin :-))

                        0 0
                    • tom9  

                      Tak ráno cesta do Pardubic byla v pohodě, ale zpátky odpoledne to stálo za to, rychlejší by to příště bylo pěšky :-)

                      0 0
                      • Shadow.1  

                        jj a dneska se taky moc těším :-) má být 32km/h protivítr :-))) to bude lahůdka :-))))

                        0 0
                        • tom9  

                          no to mi ani neříkej, kolo nechám v práci a jdu pěšky :-D

                          0 0
                          • Shadow.1  

                            odkud kam jezdíš? Já z Masarykova náměstí(PCE) na Slezské předměstí (HK).

                            Můžeme někdy vyjet společně… i když já jsem pomalý :-((( dělám to za cca hodinu…

                            0 0
                            • tom9  

                              Jezdím taky ze Slezského předměstí a v PCE Boženy Němcové. Určitě se můžeme domluvit, já sice jezdím na silničce, ale nikam nespěchám :-)

                              0 0
                              • Shadow.1  

                                To máš po cestě Masarykáč :-) v kolik dneska jedeš? mě vypadnul kámoš. Z časových důvodů dnes mastím už v 15:30, nákupy, pivko atd… je toho moc :-) jak ty?

                                0 0
                                • tom9  

                                  Přesně tak přes Masarykáč občas jezdím :-) Dneska to vidím asi docela brzo, to víš pátek :-D asi tak po 14hod. V kolik když tak vyjíždíš z HK?

                                  0 0
                                  • Shadow.1  

                                    no klidně můžu jet i dřív, ten čas byl kvůli kámošovi, který nakonec nejede…

                                    Z HK jezdím v 5:30 nejdéle…

                                    Hele, zavolej mi na 604227128 a domluvíme se.

                                    0 0
                                    • tom9  

                                      To je divný, to jsme se vždycky museli někde minout, já povětšinou taky do 5:30 vyrážím. Je mi to záhadou :-D Kontakt na mě je 721113321 Dám vědět v kolik budu vyrážet, ještě tu mám nějakou práci, tak uvidím jak se s tím hnu

                                      0 0
                                      • Shadow.1  

                                        :-) ok dostatečně dopředu, musím se převléknout, sbalit věci atd :-)))

                                        0 0
                  • roud  

                    Sláva nám dává všem s kilometrama naprdel :O) i když já něco přez 70 včera :O)

                    0 0
    • -Alan-  

      Zdar, vypadl mi kámoš na zítřejší závod v Jedomělicích – Přes 2 kopce. Takže pojedu sám. Měl bych místo v autě a od něho startovný na krátkou. Kdyby někdo měl zájem ozvěte se mi na 777866671 nebo přímo jemu 608979074 (Dražek).

      0 0
      • roud  

        kurnik bejt to o den dřív tak bych jel ale už jsem domluvil na zejtra jinou akci škoda :O(

        0 0
        • -Alan-  

          On už to navíc potvora prodal někam do řiti. Takže si pěkně cvakám cestu. Kdyby 2 kopce nebyly to nejlepší, co jsem na závodech zažil, tak bych litoval. Takhle mě jen mrzí ty náklady.

          0 0
      • Shadow.1  

        hmmm, zní to lákavě, ale koleno neposlouchá, tak si nechám zajít chuť a pojedu raději s kámoškou do Náchoda :-)

        0 0
        • Patt  

          Zítra 9:05 odjezd vlakem do Žamberka a pak po ose Litice, Poštejn a směr domů…cca 80km. Kdo se přidá?

          0 0
          • roud  

            predbezne se hlasim :ob

            0 0
            • Patt  

              sraz v 8:45 na nádru…jinak Roude, jak jsme včera řešili ty nějaký kačky, tak to vůbec neřeš, kámen…

              0 0
              • roud  

                hele kacky si piresim spis potrebuju aby nekdo vzal dusi nevim zda utesnim to oredni kolo uz doma nemsm tmel :o(

                0 0
          • maajkee  

            Sakra, jel bych, ale je tady možnost že dnes večer už budu bez kola :)

            0 0
            • Patt  

              Jak to? Michale nedělej krávu, nějak to udělej pojeď…:-)

              29tky musí držet spolu.:-)

              0 0
              • maajkee  

                Bych mohl jet kdyžtak na crossu co mám do práce :D

                0 0
                • Patt  

                  kámoš pojede asi taky na crossu, tak proč né…:-)

                  0 0
                  • atlet  

                    Vracím se k dresům. Todle je myslím poměrně povedený.

                    0 0
                    • maajkee  

                      ale určitě ne pro hradecký bajkery na hátéčkách :)

                      0 0
                      • roud  

                        taky mi to prijde uplne mimo ale logo hezky…

                        0 0
    • acidb  

      Nekupovali jste teď v HK krátký rukavice? Prošel sem 3 větší obchody v centru a to co mě nabídli bylo dost bída.

      0 0
      • Shadow.1  

        tyhle, ale na kupkole, to máš hezký výlet z HK ;-)

        http://www.kupkolo.cz/…na_3830.html

        a ještě by ti šly k dresu ;-) Jsou dobré, mám je teď 14 dní a jezdí se v nich náramně :-)

        0 0
        • acidb  

          Něco takového bych i bral. Blbý je, že do B. Třemešný se nedostanu. Sensor má, tuším, prodejnu na velkým náměstí, nemáte někdo cestu okolo:-)?

          0 0
          • lidumil  

            A co u Peška na Slezským? Má tam i Spešly a míval docela výběr.

            0 0
          • Shadow.1  

            okolo Staráče nebo B. Třemešné? :-)

            0 0
            • acidb  

              Na Staráč to mám o 20km blíž:-), takže asi tam. Ještě zkusím Peška. Ty sensory ale opravdu vypadají dobře.

              0 0
    • Kubiczech  

      Chystáte se někdo na Ratibořický maraton?

      0 0
    • maajkee  

      Takže v neděli po předběžný domluvě s roudem bude výlet, tempo pohodový, čas startu je na dohodě, já můžu klidně už dopoledne.

      Trasa je orientační, počítám že bude tak okolo 70km a hlavně je tam alespoň jeden trochu kopec, abysme nejezdili jen rovinu :)

      Po cestě se můžem stavit někdě na žvanec.

      Takže pište kdo byste jel, já pojedu tak jako tak :)

      Tady je trasa

      0 0
      • Shadow.1  

        předběžně bych jel, když mě v sobotu na cestě HK – Rychnov něco nesroluje ;-)

        0 0
      • M13  

        Možná bych jel.

        0 0
        • M13  

          Něco mi do toho přišlo, tak ať se vám dobře jede.

          0 0
      • bukajcze  

        Pohodovým tempem pojedu:)

        0 0
      • roud  

        pro me je to asi povi.ost dej vedet v kolik kde a ja tam budu :-)

        0 0
      • maajkee  

        Takže navrhuji v 10:00 na hrázce, což?

        Druhej termín pak třeba až ve 13:00 ale to bysme měli těžký břicha po obědě :)

        0 0
        • Shadow.1  

          jsem pro 10, večer musím ještě žehlit a uklízet ;-)

          0 0
        • roud  

          oki v deset tam budu :O)

          0 0
      • maajkee  

        Tak nakonec parádní výlet, tu stovku jsem s malinkou zajížďkou domů přeci jen dal :)

        Nějaký fotky z výjížďky tady na rajčeti

        0 0
        • roud  

          paradni akce jinak ja mam nakonec 104km

          0 0
          • bukajcze  

            94km a teď rozdýchávám plíce

            Shadow: Pls, hodíš sem ty informace z GPS-ky? Dík

            0 0
            • Shadow.1  

              jj,až dožehlím… bohužel, výpadek 10km… v jakém formátu to chcete?

              0 0
              • bukajcze  

                Odkaz, obrázek… výběr nechám na tobě :)

                0 0
                • Shadow.1  

                  Obrazek? :-( je to na tom divně vidět :-) budeš to mít i s mými tepy :-)))) hodím ti 2 formáty… jeden jde narvat do google earth :-)

                  V archivu je megaobrázek. trasa je světle modrá se šipkami… pak tam jsou dva exporty, může si někam naimportovat

                  http://download.hellshare.com/…rar/2737682/

                  0 0
        • Shadow.1  

          Super akce dneska… už se těším na příště ;-)

          jinak, já jen 92km, ale pak ještě hodina se psem na procházce, pak uklidit celý barák, teď žehlím a vařím :-)

          Jinak, GPS říká 1590 nastoupaných metrů, po korekci z NASA :-) 915 výškových :-) což na HK docela dobré :-)

          Gratuluji všem, jestli jsme hodně slušně :-) a na první švih s vámi super :)

          0 0
        • Shadow.1  

          hod ty fotky na nějaky download a nahoď mi link prosím na shadoweminence@gmail.com

          Díky

          0 0
    • roud  

      MUHEHE :O)

      0 0
      • Bafoon  

        tomu říkám půllitr pro chlapa :-D goooood

        0 0
        • roud  

          nj když má 29 musí mít i pořádnej korbel :O)

          0 0
          • Bafoon  

            mno a ještě to řešit podle velikosti…rámu :-) to aby 29er v XL jezdil s kastrolem :-D

            0 0
    • roud  

      Ještě něco z archivu :O)

      0 0
      • Pi†el  

        Copa to je za lidi?

        0 0
        • roud  

          Hradečtí bikeři ;o] poznáš během roku neboj :O) letos se zákaldna jezdců značně rozšířila :O)

          0 0
          • Shadow.1  

            to by mě zajímalo, kterej blbec s vámi začal jezdit xD))))

            0 0
    • Cvoky  

      Zdravím – chci se zeptat – neválí se někomu z Vás šaltr od sramu na 9 převodů? Potřeboval bych vyzkoušet jiná šaltr. Stávající X9 mi nechce přehodit na nejmenší pastorek a nemůžeme přijít na to proč. Chci tedy zkusit jestli je chyba v šaltru nebo někde v matrixu. Díky

      0 0
      • Pi†el  

        Mam ted doma navic jednu X.O se strednim raminkem… Mozna zapujciti oproti nevratne zaloze.. :D

        0 0
        • Cvoky  

          jůůůůůů super – neboj nevratná záloha bude :) – případně kdyby si se jí chtěl zbavit tak bych ji od tebe vzal – za předpokladu, že můj současnej šaltr je v pr..

          0 0
          • Pi†el  

            Kdyz po velikonocnim dopoledni nebude uplne mimo telo, dusi apod, tak ti ji v pondeli vecer privezu do HK..

            0 0
    • roud  

      Tak včera paráda skoro 90km a „pokořil jsem 3tího litra :O)“

      0 0
      • Shadow.1  

        pěkně panáček :-)

        0 0
      • Pi†el  

        Ja v pondeli 70km, ale s 10kg baglem.. :-P

        0 0
      • maajkee  

        Hehe, já dneska pokořím teprve prvního litra :D Já teda nepočítám cesty do práce, to mi nepříjde spravedlivý :) To bych měl + cca 500km.

        Každopádně mít jako ty už 3 litry, tak už jezdím jak raketa! :)

        0 0
        • Pi†el  

          Ja jako dve rakety.. mit to u nas.

          0 0
      • choze064  

        To jako letos??

        0 0
        • maajkee  

          jo jo, je to blázen! :D

          0 0
          • choze064  

            to smekám chlapci, hlavně kde na to berete čas??

            0 0
            • roud  

              To víš až budeš nezaměstnanej a ze státu budeš ždímat dávky jako my tak budeš moct bejt na kole a v hospodě od rána dovečera :O)

              0 0
      • TC  

        Tak až vám Roud bude nabízet nějaký komponenty „ježděné lehce 50kg holkou“, tak mu to věřte. :)))

        0 0
        • Shadow.1  

          Když jsem v neděli viděl jeho rukavice, tak mi nepřijde, že by něco rozprodával před koncem životnosti… ;-)

          0 0
        • roud  

          hehe :O)

          0 0
    • maajkee  

      Tak dneska jsem si dal za krásnýho počasí parádní trip na Zvičinu a zpět, zakončenej v CB, dalo mi to 90km, prostě nádhera den :) Jen houšť takovejch!

      0 0
      • Shadow.1  

        to tvoje volno ti fakt závidím… i když denně těch 50 do pardubek taky není k zahození ;)

        Jak s tou nedělí? Jedeš s námi… taková normální projížďka, žádné ambice na umístění ;-) jen nasát atmosféru ;-)

        0 0
        • JayDee  

          Ha, von jede taky Ratiborice xD No to bude neco :D Uvidime se v cili :-* :D

          0 0
          • Shadow.1  

            až já dojedu do cíle, tak ty už budeš doma baštit párek s hořčicí :-)

            0 0
    • nitraq  

      Ahoj hradečáci,

      o víkendu se chystám na chalupu poblíž Velkýho Vřešťova. Jsou v okolí (tak 20 až 30 km aby z toho na konci dne bylo třeba 60) nějaký mtb zajímavosti? Jelikož jsem hradečák jen na víkendy a to ještě jen některý, tak ty končiny nemám vůbec proježděný. Dík za každej tip.

      0 0
      • maajkee  

        Pokud budeš u Vřešťova, tak jednoznačně výlet na Zvičinu, to ti dá akorát tak do těch 60, ale slušný převýšení a pátek až neděle nahoře funguje restaurace a občertvení a výhledy parádní!

        Vyjet nahoru se dá několika cestama, stačí mrknout na cykloatlas a naplánovat si to by voko, třeba po turistický z Miletína.

        Pak se dá ještě celkem pojezdit po chlumeckým hřebenu směr na Hořice a až na Konecchlumí.

        První fotka je pohled na Vřešťov, vlevo nahoře je vidět Zvičina, druhá fotka je ze Zvičina, pohled na Kérkonoše.

        0 0
      • -Alan-  

        Dobře ti radí, Zvičina je meta. A když už se projíždí Miletínem, tak v cukrárně mají Erbenovy modlitbičky, místní specialitu. Zajímavý je místní kostelík, stojí za pohled. Kousek od tohoto místa se dá napojit na trať Maratonu podkrkonoším, který se jezdí z Lázní Bělohrad (vede i přes Zvičinu a Pecku). Je celoročně značená a má skvělé úseky. Když už bys byl Lázních, tak na Komenského ulici je vedle ZŠ a hřbitova výborná hospoda. Mívali tam skvělé novopacké pivo. Na trati toho maratonu je také Konecchlumí, kde vyjedeš na strmou loučku hned u mohyly a kostela. Když by se ti tam podařilo přijít vhodně, tak vevnitř by měla být křížová cesta od Komárka (ale v cyklohadrech se do kostela moc neleze). Mimo to je dole na křižovatce s hlavní hospoda s vyhlášenou zmrzlinou domácí výroby. Když je hezky, bývá tam dost plno, jinak jen plno.

        V Bílých Poličanech je zámeček, který je nebo aspoň byl kromě střediska dobrovolných hasičů také vybaven malou restaurací. Lanžov i Dubenec docela zajímavé kostely, zejména ten první.

        Dá se taky vyšlápnou až na Výšinku (v obci Hajnice), což je dobré převýšení. Na hlavní trochu hrozí, že tě někdo sejme, ale když to vezmeš z Choustníkova hradiště přes Kohoutov, tak je to v klidu. Na Výšince jsme se stavovali na půl cestě do Krkonoš, ale není to zas takový zázrak. Za ní je dobrý sešup do Pilníkova, i na pohled pěkné údolí. A ztama už zase zpět např. kolem Lesa Království, což je teda přehrada. Když budeš chtít, dá se i přes tu Zvičinu.

        0 0
      • Čárlí  

        Jen bych dodal, když už budeš na Zvičině, rozhodně stojí za to podívat se na vysílač. Na ten větší se dá v pohodě vylézt až nahoru. Ten výhled stojí za to! – doporučuji při západu slunce, ideálně s dívkou ;-)

        0 0
        • nitraq  

          Škoda, že jsem si to nepřečetl dřív. Na Zvičině jsme byli, ale o přístupnosti vysílačů jsem neměl ponětí. Pak jsme to vzali po žlutý do Bílý Třemešný a to byla trochu chyba. Není to zrovna lehkej sjezd a přítelkyni to lehce otrávilo, takže většinu mlčíce sešla a pak ještě nějakou chvíli bylo úplný ticho.

          0 0
          • lidumil  

            Žlutá je celkem pohoda až na ten kus v lese mezi skalama, to po červený je to masakr. Jinak dolů už jen po silnici :-(

            0 0
    • JILJI13  

      Dneska nekdo bike?

      0 0
    • maajkee  

      Tak jak dopadli o víkendu závodníci i nezávodníci? :) Já jsem měl víkendovej výlet s mladou, včera 60km a dneska 73km takže to nebylo uplně k zahození. :) Počasí bylo parádní, vůbec tenhle týden se mi vyvedl a zvládnul jsem 370km, když bych k tomu započetl i minulou neděli kdy jsme dali s roudem, shadowem a kubou stovku, tak jsem na 470km, tohle počasí prostě miluju a km se najížděj raz dva! :)

      0 0
      • Shadow.1  

        ty jo,… to je to volno v praci… gratuluji…

        na výsledky a fotky mrkni na pardubické téma :-)

        0 0
    • roud  

      Tak dneska jsme s miláčkem dali 50kiláčků :O)

      0 0
      • Shadow.1  

        tvl, já se dneska jel vyjet s kámoškou po včerejších Ratibořicích… Seděla letos na kole poprvé :-) Docela jsem koukal, na startu maratonu jsem měl 115 tepů a s ní po hodině a půl na kole jsem jel kolem 95 tepů :-)))) Prakticky jsem seděl na gauči :-)))

        0 0
      • maajkee  

        Taky bys jí mohl koupit nějaký cyklohadry ty škrte! :D

        0 0
        • roud  

          Cyklohadry jdou v řešení ale znáš to musí to ladit s helmou a rukavicema :O)

          0 0
          • atlet  

            Zdar.

            Tak za dva dny 75 (sobota 30 a dnes 45). A vítr mne pěkně štve. V sobotu jsem plánoval delší výlet k Opočnu, ale když jsem dřel jak hovado z Bělče do Krňovic (to víte, do mě se to opírá jak do plachet u malý jachty), tak jsem změnil plán a vzal to přes Kapounky na Ranč do Bělečka.

            Dnešek nebyl o moc lepší. Do Hrádku u Nechanic přes Bor, Probluz a Přím to ještě šlo. Až na nějakýho rreténa co nechal přes značenou cyklotrasu ležet uříznutý strom. Ale cesta zpět do Hk přes Těchlovice zas proti větru. Z kopce do Stěžer jsem musel mimo toho nejprudšího úseku šlapat a jel max. 40.

            0 0
            • atlet  

              Ještě fotka. Fakt „šikula“ nebo škodič.

              0 0
            • maajkee  

              Jo jo, v sobotu byl vítr uplně na hovno, jeli jsme s přítelkou směr choceň a ústní n.o. a celou cestu protivětřík, docela otravnej. Ale v nedělí zpátky přes žamberk, vrbice, kostelec atd. to byla pohodička :)

              Kládu jsi určitě přeskočil, doufám! :)

              0 0
              • atlet  

                Neskáču normálně, natož na kole!!!

                0 0
          • lidumil  

            A ještě boty :-)

            0 0
    • lidumil  

      Tak my včera z Horka přes Pecku, Zvičinu a Boháňku celkem 60, déšť se nám uspěšně vyhnul, jen trocha krup na Zvičině a pár kapek před Lochenicema. Jelo se krásně, jen výhledy nic moc, byl opar :-(

      0 0
    • maajkee  

      Nechci sem cpát bazar, ale nejlíp kdyby si to vzal někdo z hradce. Nechtěl byste někdo jednou použitej pulsmetr Sigma ,s dokladem, za 550,– Kč.

      Já budu mít nakonec edge 705 bundle.

      0 0
      • Cvoky  

        kdybych neměl pulsáky dva tak ho vemu…

        0 0
        • Shadow.1  

          když máš dva, můžeš mít i tři, no ne? ;-)

          0 0
      • roud  

        ja ho teda taky nechci :D

        0 0
      • Kublaj  

        za 500,– by ho kámoš vzal prej ;)

        0 0
        • maajkee  

          Tak prej ho může za těch 500,– Kč mít :)

          0 0
    • roud  

      Předběžně vzhledem k tomu že tenhle víkend je zabitej co hned ten příští udělat nějakou grupen celodení akcičku na bajkách ?

      0 0
      • Shadow.1  

        a co dopoledne před čarodkama?

        Jinak jsem i pro příští týden…

        0 0
      • maajkee  

        No já budu asi celej ten příští víkend fuč, u kámoše na chalupě, takže já se nezúčastním, ale pak za 14 dní od tohle víkendu, nebo za 3 tejdny bych chtěl uspořádat nějakou akci sobota-neděle s přespaním u nás na chalupě. Že by se v sobotu ráno jelo, buď celou cestu na kole (cca 60km) nebo se popovíst do pardubic, nebo chrudimi vlakem, dorazit tam do oběda, dát si někde oběd, pak pojezdit odpolko po okolí se zastavením v nějaký tý občerstvovací stanici, večer hospoda nebo opejkání buřtů a v neděli to vzít nějakou pěknou cestou zpátky do hákáče.

        Kdo by se předběžně takovýhle akce zúčastnil? :)

        0 0
        • maajkee  

          Jinak je to v Lipce a zváni jsou i občasný hradečtí návštěvníci jako Kublaj a M13 atd. :)

          0 0
          • Shadow.1  

            tak pokud jsem zván, rád bych se zúčastnil… večer bych byl klidně pro ty buřty než vysedávat někde po hospodách :-)

            0 0
            • maajkee  

              Jasně, jsi zván, ještě upřesním ten termín, jestli 14.-15– nebo 21.-22. a taky bych byl radši pro ty buřty :) Nějaký to pivko už bysme si dali při vyjížďce :)

              0 0
              • Shadow.1  

                a 3 kousky do baťůžku k ohni :-)))

                OK, dej vědět ten termín…

                0 0
          • M13  

            Tak předběžně se mnou počítej ;)

            0 0
        • JayDee  

          saakra, ze by? :) predbezne bych se rad prihlasil :)

          0 0
          • maajkee  

            No, tak dobrý, myslím, že lidi se najdou, takže to teda uspořádám :) Do konce týdne upřesním ještě jakej ten víkend z těch dvou.

            0 0
        • roud  

          Hele já bych ale ale bude pak záležet na termínu aby se mi to nekrylo s jinou akcí :O)

          0 0
          • maajkee  

            A kdy máš tu jinou akci? :)

            0 0
            • roud  

              další tři víkendy mám napůl zabitý ale jsem ochotnej obětovat jinou akci pokud bdue dobrá bajkovačka :O) PS: + si to budu muste ještě prosadit doma xD xD xD jediný co nechci vynechat je koncem května vejlet na Giro :O)

              0 0
              • maajkee  

                Takže bude to víkend 14.-15.5. sobota ráno odjezd, neděle odpoledne až navčere příjezd. Já bych tam možná v pátek ještě zajel autem a dovezl tam nějakou basu piv a třeba nějaký buřty, klobásy, maso nebo něco podobnýho a asi bych tam mohl vzít každýmu spacák, peřiny tam jsou, ale komu by se to pak chtělo prát :)

                Takže piště pod tenhle příspěvek kdo pojede.

                0 0
                • Shadow.1  

                  Takže, jsem to prověřil a samozřejmě jsi vybral ten nejméně vhodný termín… ale mohu jet, pokud se domluvíme, že v neděli pojedeme dopoledne domů… nebo aspoň já pojedu :-) Musím být kolem poledne v HK…

                  Takže jedu :-)

                  0 0
                  • maajkee  

                    OK, může být, ono ten další termín tam právě nebude volno.

                    Může se v neděli v 8–9 vyjet, je to do chrudimi z kopečka a pak do hk po rovině, takže se to dá za 3 hoďky zvládnout pohodlně. Záleží kolik nás bude, když tam bude dalších 5,6 lidí, co budou chtít ještě dopoledne prozevlovat, tak bysme tě nechali jet třeba samotnýho :)

                    0 0
                    • Shadow.1  

                      s tím nemám problém… ale byl bych rád, kdyby se na sobotu naplánovalo nějaké hezké bikování… abych o moc nepřišel, kdybych v neděli musel cestovat sám po asfaltu :-)

                      0 0
                      • maajkee  

                        Jasný, ještě mě napadlo dojet na chalupu autama, podle toho kolik nás bude a ušetřenou energii vynaložit na delší projížďce po železkách. Do mojeho kombíka by se měli vejít 3 bajkeři a 3 polorozložený kola :)

                        0 0
                        • Shadow.1  

                          do mého kombíka taky… vyzkoušeno při Ratibořickým maratonu :-)

                          0 0
                        • Shadow.1  

                          a bylo by to dobrý, že bychom mohli dát nějaky biking i v neděli dopolko a pak by se auty odfrčelo na HK… to zní dobře…

                          0 0
                • M13  

                  Nějak mi uniklo že jsi sem psal oficiální termín, tak reaguji až teď.

                  POJEDU

                  0 0
                  • maajkee  

                    OK, super, tak už jsme tři :)

                    0 0
                    • Shadow.1  

                      tři jsou už super :) a co Šutřík? Nechce s námi vyrazit?

                      0 0
                      • maajkee  

                        No Kuba prej dělá 10.5. zkoušku, jestli ji udělá tak prej pojede :)

                        A roud nevim, zatím dělá zagorku :)

                        Šutřík je tedy taky zván :)

                        0 0
                        • Shadow.1  

                          Šutřík to tam má dobře naježděné :)

                          roud určitě taky pojede :-)

                          To nás bude pěkná banda… Šutříkovi napíšu sms, ať to tady checkne…

                          0 0
                          • kámen úrazu1  

                            Díky za pozvání. Víkend mám volný, na pardubickej pseudomaraton nepojedu, tak uvidíme. Ale určitě bych nepřespávala.

                            0 0
                            • kámen úrazu1  

                              No, nikdy neříkej nikdy. Koukám, že se Okolopardubic přesunulo od Kuňky do Železnejch, rozhodně skok k lepšímu, popřemýšlím… Loni jsem si říkala, že na Konopáči by se dobře startovalo, do kopce, je zázemí. Ale rozhodně ne v souvislosti s Okolohnoje.

                              0 0
                              • Kublaj  

                                no jo ale to už není okolo pardubic ale okolo Heřmaňáku :))

                                0 0
                                • Shadow.1  

                                  :-) Pardubice musely přijít s něčím novým… a MTB se holt po Třídě Míru jezdit nedá :-)

                                  0 0
                                  • Kublaj  

                                    ale je fakt že ta nová trať je lákavější než stará :)

                                    0 0
                                    • Shadow.1  

                                      nahoď odkaz… nemůžu to dohledat :-)

                                      0 0
                                      • Kublaj  

                                        http://www.cykloserver.cz/…lety/detail/?… s touhle tratí svojí účast ještě přehodnotím :))

                                        0 0
                                        • Shadow.1  

                                          :-) jj, už jsem to taky našel…

                                          Trať vypadá zajímavě… a dobrý trénink na okolohk. Ale slavíme tátovi 60, takže pro mě nemožné…

                                          0 0
                                          • maajkee  

                                            koukám, že je na cykloatlasu i trať okolohradce to bysme mohli potrénovat a najet to, což? :)

                                            0 0
                                            • Shadow.1  

                                              jj, akorát jsem na to myslel… koukal na trať a říkal si, že máme měsíc na projetí…

                                              0 0
                                        • maajkee  

                                          vždyť to není vůbec u pardubic :)

                                          A to má trať jen těch 23km?

                                          0 0
                                          • Shadow.1  

                                            23 je krátká… dlouhá má 50… JJ, je to okoloHeřmaňáku :-)))

                                            0 0
                                          • roud  

                                            Majku tak já už jsem slíbil účast na tom rádoby maratonu takže se mnou nepočítej :O(

                                            0 0
                                            • maajkee  

                                              No počkat, vždyť ten rádobymaraton je až v neděli v poledne ne?

                                              0 0
                                              • roud  

                                                mno a je ptákovina zrasovat se před závodem takže v sobotu regenerace :O)

                                                0 0
                                                • maajkee  

                                                  Tak bysme mohli dát v sobotu piánko a pak všichni vyrazit v neděli na závod :) Ono je to navíc z chalupy kousek.

                                                  0 0
                                                  • roud  

                                                    myslim že bude rozumný když na mě nebudete brát ohled i tak vás asi bude dost :O)

                                                    0 0
                                                  • lidumil  

                                                    Takhle krásně a vy zase doma u kompu???? :-O

                                                    0 0
                                                  • Shadow.1  

                                                    ano, po celotýdením ježdění a včerejším bikování a pak chlastání mám dnes volno… ;-)

                                                    0 0
                                                  • lidumil  

                                                    Já chlastal celej tejden i včera a zase už vyrážím :-)))))

                                                    0 0
                                                  • Shadow.1  

                                                    no vidíš :-)

                                                    0 0
                                                  • roud  

                                                    já jsem marodný :O(

                                                    0 0
                                                  • lidumil  

                                                    Po včerejšku ?? :-D

                                                    0 0
                                                  • roud  

                                                    nn už od pátku mě klátí nějaká cholera :O(

                                                    0 0
                                                  • lidumil  

                                                    No to je nelepší slivovice

                                                    0 0
                                                  • roud  

                                                    že ty seš doktor ? :O)

                                                    0 0
                                                  • lidumil  

                                                    gynekolog amatér :-) jaks na to přišel???

                                                    0 0
                                                  • Shadow.1  

                                                    samouk gynekolog ;))

                                                    0 0
                                                  • roud  

                                                    nějak se živit musí :OD

                                                    0 0
                                                  • maajkee  

                                                    škoda no…

                                                    0 0
                • Kublaj  

                  taky asi pojedu, sice se 15.5. jede okolo pardubic ale prej ten závod stojí za starou belu :))

                  0 0
                  • maajkee  

                    jasný, pojezd s grupu v železkách bude daleko lepší :)

                    0 0
                    • maajkee  

                      Ještě pár fotek chalupy (no spíš baráčku :) ) a nejbližšího okolí :)

                      0 0
                      • Shadow.1  

                        paráda!

                        0 0
                      • Kublaj  

                        pěkné pěkné, i kopce tam jsou, co víc si přát :))

                        0 0
                  • Pi†el  

                    Tyjo, skoda, tenle vikend jsem zrovna na zavodech nekde na Vysocine,kdy byste to nahodou jeste presunuli o tyden dyl, tak bych se s velkou pravdepodobnosti pridal.. howk

                    0 0
                    • maajkee  

                      Takže vzhledem k „závodním“ ambicím některých bajkerů, k zdravotním problémům a problémům se zkouškama, nás co by jeli moc nezbylo, tak se akce ruší a odkládá na předem neurčený termín.

                      Spíš by bylo fajn, kdyby jsme se někde někdy dohodli kdy by byl nejlepší termín, jestli někdy v období prázdnin, nebo spíš po prázdninách, je to na domluvě…

                      0 0
                      • roud  

                        hej proč je to slovo závodní v uvozovkách ??? :-o

                        0 0
                        • maajkee  

                          No protože si myslím, že je to spíš takový sranda závodění :)

                          0 0
                      • M13  

                        OK, beru na vědomí.

                        Třeba to vyjde někdy příště.

                        0 0
    • roud  

      Tohle vypadá jako docela zajímavej kup: http://www.cyklobazar.cz/…olnago-rock/

      0 0
    • Shadow.1  

      Tak dneska 40 km v blátě po Novohradeckých lesích… dome jsem se v zrcadle ani nepoznal :-) Ze začátku pršelo, všichni srabi utekli z lesa, tak jsem tam celou dobu jezdil sám :-)

      Ale důležité je, že jsem dnes dokončil 2000 km :-))

      0 0
      • maajkee  

        sakra, už potřebuju zase volnej vejkend abych tě trochu dohonil :)

        0 0
        • maajkee  

          tedy volnej tejden jsem myslel :)

          0 0
          • Shadow.1  

            právě jsem přišel z čarodek :-) jdu spát… nic smyslupného mě nenapadá :) dobrou… snad máš dobrou noční a Roudové nevolají, že jim je zima srabům :-)

            0 0
    • roud  

      Tak jsem včera neodolal a objednal jsem na zkoušku novej Mountain King racesport 2,2 + litr notubes k tomu. http://www.kolokram.cz/popup_image.php…

      :O)

      0 0
      • maajkee  

        a nebude úzkej jako ty starý?

        0 0
        • roud  

          Popravdě na to jsem taky zvědavej ale snad nebude ve2,2 užší jak raceking UST 2,2

          0 0
      • Shadow.1  

        :-) tak snad bude dobrý…

        0 0
        • roud  

          jestli ne tak budu smutný :O(

          0 0
          • Shadow.1  

            :-) dojezdíš ho a pak si koupíš jiny… o nic nejde ne? při tvém nájezdu je hned pryč :-)

            0 0
            • roud  

              mno chci ho dávat na přední takže bych si novej koupil nejdřív pod stromeček :O( ale já myslim že bude dobrej :O)

              0 0
    • noviisek  

      Neplánujete někdo na víkend nějaký výlet? Snad už budu mít kolo, tak bych se rád přidal. Byla by to letos moje premiéra :)

      0 0
    • roud  

      Výběr fotek z víkendu v Maštalích :O)

      0 0
      • roud  

        Prostě paráda :O)

        0 0
        • Bafoon  

          k té bazarové cedulce budu určitě nějaká šťavnatá historka? :-)

          0 0
          • roud  

            Mno co obyč krosový kolo O)

            0 0
          • Cvoky  

            supr fotky!!!!

            0 0
          • maajkee  

            Máte tam hodně asfaltu, ale jinak to muselo bejt super, taky se tam co nevidět chystám, já teĎ o víkendu brázdil orlický.

            0 0
            • roud  

              to jen vypada ono v tom terenu nejde pustit rodla a fotit za jizdy proto neni moc fotek z lesa :o(

              0 0
      • lidumil  

        Krása, mohl bys pak dát nějaký tipy, pls? Moc se mi to tam líbí, ale neznám to…

        0 0
    • roud  

      ŠVIH – sraz zítra v 16:00 na hrázce a v 16:10 odjezd trasa zatím neni určená :O)

      0 0
      • Pi†el  

        A co sraz v 15:30 a supnout tam jeden ioantak pred vyjizdkou ?

        0 0
        • roud  

          hele ja s tim nemám problém tak sraz v 15:30 a kdo nestíhá ať dovalí na 16:00 :O)

          0 0
          • acidb  

            Jak dlouho plánujete švihat a zda budete doplňovat ionty i po švihu:-)? Na to druhý bych se rád přidal pokecat co je nového kolem HK.

            0 0
            • roud  

              mno já počítám že dýl jak dvě hoďky nepojedem a samozřejmě pak zastávka v CB

              0 0
              • TC  

                šlápne tu vůbec někdo do pedálu bez ionťáku? :)

                0 0
                • roud  

                  Ano ale jen občas :O)

                  0 0
                • Pi†el  

                  Traba ja vcera. 3,5h a ani jeden iontak!

                  0 0
              • acidb  

                Tak já nějak mezi půl 6 a 6 zkusím došlapat.

                0 0
                • roud  

                  paráda budem se těšit :O)

                  0 0
                  • Brozik  

                    ty jo, že bych se přidal? :) docela o tom uvažuji :)

                    0 0
                    • Pi†el  

                      Tak neuvazuj a pridej se.

                      0 0
                      • maajkee  

                        To já bych se přidal hned, ale naše ve čtvrtfinále si ujít nenechám, na to jsem moc velkej hokejovej fanda :)

                        0 0
                  • acidb  

                    Včera odpoledne jsem měl 38, takže dneska musím dojezd zrušit, asi bych neujel ani 2km:-.

                    Snad nebude tak hnusně příští týden jak hlásí a zopáknem to!

                    0 0
                    • roud  

                      škoda škoda tak držim pěsti ať je ti co nejdřív líp :O)

                      0 0
                      • bukajcze  

                        Dík za doporučení chromu, konečně můžu zase brouzdat po B-F ;-)

                        0 0
    • acidb  

      Je tady nějak dlouho podezřele klid:-).

      1. V neděli bych zopáknul výjezd se závěrem v CB. Po o. bych něco

      pojezdil a ca na 16 bych dorazil na štáb.

      1. Nemá někdo chuť vyrazit o víkendu 18.6 na Kopřivnickýho Drtiče?

      Místo v autě bych měl…

      0 0
      • roud  

        Omlouvám se byl jsem v itálii jinak s tebou budu pak potřebovat hodit řeč ohledně potom crozzeru atd. :O)

        0 0
        • Pebe  

          bude malej Roudík? Gratulace ;-)

          0 0
          • roud  

            Bude malá Roudová :O) Jinak díkes :O)

            0 0
            • Bafoon  

              bude malej canon s malou leftynkou :o) gratuluju

              0 0
        • lidumil  

          Tý jo, v očekávání a trajdáš po světě??? :-)))

          0 0
          • roud  

            Mno až se to narodí tak budu mít asi částečně útrum tak se snažim zrakvit dokud ještě můžu :O)

            0 0
            • acidb  

              Jsem zvědavý, jak bude vypadat „částečně“, nezapomeň, že s vozíkem se dá jezdit až se dítě posadí:-))).

              Bude svatba nebo jsem něco prošvihnul:-)?

              A samozřejmě gratulace!

              0 0
              • roud  

                svatbu plánujem dodatečně :O) jinak teprve začínám studovat co se s dítětem může a nemůže…

                0 0
                • noviisek  

                  hlavně malou neuč chodit, nebo jezdit na kole, jinak máte o zábavu postaráno :)

                  Gratuluji :)

                  0 0
                • lidumil  

                  No dítě vydrží strašně moc… :-) hlavně se nebát :-)

                  0 0
        • maajkee  

          Radši Chariot než Croozer, brácha teď vyměnil Croozera za Chariota a je to fakt nebe a dudy :)

          0 0
          • roud  

            mno já se v tom nevyznám takže by nebylo od věci kdybys to malinko rozved :O)

            0 0
            • lidumil  

              Někde jsem četl test – charriot je údajně Rolls-Royce mezi vozíky a je multifunkční.

              0 0
            • acidb  

              To je na delší povídání, proberem u piva. Jako majitel Croozeru s odpružením ti můžu říct klady i zápory, Chariot dvojmístnej má brácha, známej pak jednomístný. Jinak je zde na BFku poměrně obsáhlý vlákno na toto téma, tak si ho taky pročti, najdeš tam spoustu informací. Na závěr je odkaz na půjčovnu HK, tak si tam můžeš vyzkoušet Chariota, Croozra ti půjčím sám, ale bez děcka:-).

              0 0
              • roud  

                Díky díky zatím je na to ještě čas ale postupně si to určo nastuduju :O)

                0 0
            • maajkee  

              No především zpracování vypadá u chariota mnohem líp, děti v něm jakoby víc ležej a můžou tak líp spát, odpružení funguje naprosto parádně, je víc multifunkční, croozer s odpružením byl širokej že neprojel dveřma :) je pravda že v croozeru pro dva bylo asi o trochu víc místa než v chariotu.

              Taky po Chariotech je velká poptávka a vždycky se bude dát líp prodat než croozer. Myslím, že i náboje má chariot lepší, jestli má croozer vůbec náboje, to už si nepamatuju.

              Ale rozhodně zkus zapůjčit a uvidíš sám.

              Ještě myslím, že ten chariot umí brzdit, když brzdíš ty na kole.

              0 0
          • dieegoo  

            Když tak v tom Rouda chvíli povoz, ať ví, do čeho malá Roudová půjde :)

            0 0
    • bukajcze  

      A je to tu zase :/

      Kdyby jste někdo viděl : http://www.bike-forum.cz/…il-9709.html

      Ukradeno z 20.5.-21.5. mezi 19:00 – 8:00 tak mi dejte vědět. Díkes :/

      0 0
      • Cvoky  

        kurvy… budu koukat

        0 0
      • Kublaj  

        už zase?

        0 0
      • roud  

        Počkej tobě ukradli tu vyšlechěnou meridu to snad ne ? :-O Taky budu koukat ale šanci najít v hk meridu je mizivá asi :O(

        0 0
    • roud  

      První série fotek z Gira (se mnou) :O)

      0 0
    • roud  

      Něco z přírody :O)

      0 0
      • acidb  

        moc pěkné, skoro jak směrem na Bělečko:-)

        0 0
      • Shadow.1  

        Pěkný, ale co zrovna ty jezdíš dělat do kopců :-)))

        0 0
        • roud  

          Mno v Hradci je moc nenatrénuju :O)

          0 0
          • Shadow.1  

            To ne, ale co jsme jeli naposled, tak i ty hradecké kopce byly pro někoho složité ;)

            0 0
        • maajkee  

          Právě to je účel, natrénuje v alpách a pak tady ho nezastaví sebevětší kopeček a všem nám natrhne prdel :)

          0 0
          • roud  

            rád bych se tohohle momentu jednou dožil xD xD xD

            0 0
          • Shadow.1  

            Všechno je mi jedno, ale co se týká natrhávání zadní části těla, jsem zásadně proti a nechávám to kluci na vás ;-)

            0 0
      • Kubiczech  

        Parádní. Hned bych taky vyrazil.

        0 0
    • roud  

      Tak dnes Acid přišel s nápadem zavést pravidelné srazy v cyklobaru pro nás vychází nejlíp nejspíš středa jinak klasicky se bude jíst pít kecat o kolech a nově i dětech :O) Biku zdar Rouďák :O)

      0 0
      • maajkee  

        Aha, takže teď už jenom srazy rovnou v hospodě bez ježdění? :)

        0 0
        • roud  

          samozřejmě že ježdění bude taky ale to bude dost operativní podle toho jak kdo bude stíhat kdo bude stíhat tak vyrazíme kdo ne dorazí aspoň na pivsona (aspoň takovej je náš plán) :O)

          0 0
        • acidb  

          každý sám nebo společně před srazem může potrénovat, na tom se nic nemění:-)

          0 0
        • dieegoo  

          Konečně konstruktivní nápad :)

          0 0
        • Shadow.1  

          asi zůstávám u ježdění bez CB :-) všem však přeji příjemné posezení :-)

          0 0
      • bukajcze  

        Rád se budu přidávat, ale s jízdou se mnou zatím moc nepočítejte.

        0 0
        • maajkee  

          Však on tam o jízdě nic nepíše, neboj ;)

          0 0
          • roud  

            Hele jaks dopad s tou vidlí ? :O)

            0 0
            • maajkee  

              Hele byl jsem v bejvalým agitu, tam dělá servisáka známej a cannonu mu prošlo rukama hodně a říkal, že tohle klepnutí v horníé úvrati dělá kombinace řidší olej + vysokej tlak. Když bylo chaldnějc, tak mi to logivky tolik neklepalo, říkal že až budou ještě větší vedra, že to bude klepat ještě o trochu víc možná, takže kdybych chtěl tak mi tam vymění olej za hustší no a že mám trochu zmenši tlak.

              0 0
      • acidb  

        Středa je tady:-), jak to vidíte?

        Viděl bych to na 17–18 na základně.

        0 0
        • roud  

          ja to vidim na tu sestou :o)

          0 0
    • Pi†el  

      Planuje se najaka celodenni vikendova akce? Vyjmecne zustavam pres vikend – musim se ucit, takze bych se rad pridal.. :D

      0 0
      • roud  

        Já jsem bohužel celej víkend pryč :O(

        0 0
        • Pi†el  

          Ajajajajaj. Tu jedno zustavam a ty nic.. Nekdo jiny se hlasi ?

          0 0
          • JayDee  

            V sobotu se jede Kral Sumavy, tak pojed :) V nedeli bych dal mozna neco kratsiho :) tak okolo 50km

            0 0
            • Pi†el  

              V nedeli ma byt hezky, tak muzem neco poslapnout..

              0 0
              • Pi†el  

                Tak co? Videl bych to na odjezd tak v 14h ?

                0 0
          • maajkee  

            no a já mám celej vejkend v práci :/

            0 0
    • bukajcze  

      Má prosím někdo účet na e-bay.de a byl ochoten mi tam něco koupit?

      0 0
      • lidumil  

        jj, co potřebuješ?

        0 0
        • bukajcze  

          Jestli se nebude mopc cena stoupat, tak jeden rám. Zatím je na jednom euru a konec za 4 dny. Jak to bude akutní, tak t pošlu odkaz a domluvme se. (Dík)

          0 0
          • maajkee  

            Já můžu případně taky.

            0 0
          • lidumil  

            OK, ale 4 dny je hafo času…nejvíc se přihazuje tak minutu do konce

            0 0
            • bukajcze  

              Tak nic. Chlapek to nechce posilat do Cech :/

              0 0
              • Cvoky  

                pošli link co jsi měl v merku :)

                0 0
              • noviisek  

                myslím, že někdo s německou adresou by se našel ;)

                0 0
              • lidumil  

                Ani to není problém :-) Ale jak chceš.

                0 0
                • bukajcze  

                  Ok, já se když tak v úterý ozvu. A přepočítával jsem, jestli koupit rám + a postavit nebo koupit nový v celku a vychází to skoro stejně, jen tam už nebudu muset upgreadovat, takže rám by se hodil.

                  0 0
    • M13  

      Jede někdo Okolohradce?

      Nějaká známá jména jsem na seznamu viděl, ale kdyby se něco změnilo ;)

      0 0
      • JayDee  

        Jojo, pojedu… Radsi bych jel o den driv dlouhyho Apache, ale uz mam jinou akci :(

        0 0
      • -Alan-  

        Hodně jsem váhal, ale nakonec pojedu. Sice mě asi čeká kůra ATB, ale ještě ji chvíli odložím. Když jsem s tím zvládl 24H, tak tohle pude snadno.

        0 0
      • TC  

        kolik se tak asi dá očekávat startujících na obou trasách?

        0 0
        • -Alan-  

          Rozhodně víc než je zdrávo. Ale s tím se nedá nic dělat.

          0 0
    • roud  

      klasika ja tam budu :o)

      0 0
    • Pi†el  

      Nekdo na lehkou vyjizdku? Tak v 15h ?

      0 0
      • Pi†el  

        Toz dobre. Naslapal sem zhruba dve hodky po okolnich cestach a necestach..

        0 0
        • Shadow.1  

          vyjíždíš na mě moc brzy… to víš práce :-)

          0 0
          • Pi†el  

            Bud v klidu. Zitra vstavam do prace v 5.20 :-/ a budu tam cely den..

            0 0
            • roud  

              hele zejtra razíme na byřičku na to xc pojeď taky :O)

              0 0
              • Pi†el  

                Cemu nerozumis na slove „cely den“ ? :-P

                0 0
    • roud  

      Tak par postrehu ke vcerejsimu poharu pasoval jsem se na nejpomalejsiho hk xcckare xD asi jsem dojel posledni a bezvokecavani na tohle proste nemam fyzicku xD jinak jsem udelal tratovej rekord kdyz jsem misto sedmi kol odkrouzil osm xD jinak trat byla super priste jedu zas xD

      0 0
      • Shadow.1  

        nahod odkaz na tuhle srandu…

        0 0
      • -Alan-  

        Nic si z toho náčelníku nedělej. Byl jsem rád, že to jistíš zezadu. Děsil jsem se, že přepálím a dáš mě. A na druhou stranu to ber jako trénink a motivaci. Když se ještě jezdilo kolem Rozárky, tak jsem měl na výběr z posledních 4 míst. Vždy záleželo na tom, kolik podobných zoufalců jako já dorazí.

        Anžto jsem vystřelil na závod v době, kdy měl oficiálně začínat, tak jsem ho stihl s velkým štestím díky zdržení začátku. Stejně jsem dovalil a už se jelo. Sotva jsem se procpal veteránama a děckama, co startují následně. A že jsem nestihl vzít vodu, tak to bylo trápení. 8 kol jsem jel asi taky, minimálně dle času a kolegy, kterému tachometr fungoval.

        Jel jsem to včera na účast, pořád jsem trochu mimo z 24h a následné služební cesty. Startovat více vepředu se vyplatí, ale včera by to nemělo smysl. A mít s sebou pití je taky prima, ale zjistil jsem, že se to tak nějak dá i bez toho. Opakovat to ale nebudu.

        A Radce díky za přihlášení, musím jí koupit čokoládu.

        0 0
      • roud  

        Jinak JD jel jako drak :O)

        0 0
        • maajkee  

          Tak on je mladej a hubenej, ještě aby jako drak nejel :)

          0 0
        • JayDee  

          JD je dobytek taky zejo… :D Priste se najim a pojede to lip :D Moh bych se i tech elitaku udrzet :)

          0 0
          • roud  

            Hele já myslím žes to zajel suprově :O)

            0 0
            • JayDee  

              Taky jsem spokojenej, nicmene chci se rozvijet dal :)

              0 0
              • roud  

                tak nejaky kokoti me pripravili o titul nejpomalejsiho bajkera a jeste jsem si odvez nejaky body ze zavodu xD xD xD

                0 0
                • -Alan-  

                  Byla to fakt smůla, ale k poslednímu jsi měl ještě poměrně daleko.

                  Jak jsme najeli to kolo navíc, tak mě teď na výsledkách osobně překvapilo, že mě snad čelo nepředjelo o kolo, takže jsem se mohl řídit tou cedulkou u cíle. Jak jsem neměl pití, tak by mě přišlo vhod to skončit dřív. Takže ti ranaři, co se kolem prohnali bylo asi čelo masters.

                  0 0
                  • roud  

                    mno uvidime jak dopadnem za 14dni na tezsim okruhu xD

                    0 0
                    • bukajcze  

                      Jsou někde vyvěšený trasy? bych si je sjel na tom pseudoMTB, co teď sedlám.

                      0 0
                      • roud  

                        www.hradeckypohar.cz jinak ja se tam chystam pristi utery trosicku potrenovat :o)

                        0 0
                        • -Alan-  

                          Když se někdy nechci vydávat moc daleko např. kvůli počasí, jezdím trénovat část trasy B. Jezdím to teda opačně než při závodu, aby byl výjezd (okolo krmelce) aspoň o trochu delší. Dolů to pak člověk sfičí hned a když pohne, tak ani tolik nevypadne z tempa než se zase vrátí do stoupání.

                          Když už mi ta pakárna leze na mozek, tak si projedu část trasy Okolohradce. Jinak mi ta trasa B sedí daleko více než to áčko.

                          0 0
        • Cvoky  

          53. 507 Kvasnička Michal 1987 CYKLOBAR FUCKTORY RACING TEAM – 1 kolo 7

          nebyl jsi poslední co povídáš – krásných 7 bodů do týmu :) – děkujeme

          0 0
          • bukajcze  

            A to se vyplatí ;-) + ty body ze zimního okolo Hradce. Jak jsem koukal, tak jsi jich taky dost nasbíral ;-)

            0 0
        • -Alan-  

          Jo, klobouk dolů. Tohle už je hodně slušný výkon. Pro mě nedosažitelná meta.

          0 0
    • Shadow.1  

      Zdar, jede někdo v neděli závod Okolo HK? případně jakou trasu?

      0 0
      • roud  

        ja jedu na detskou…

        0 0
        • Shadow.1  

          30 km ?

          0 0
          • roud  

            jj jinak musim konstatovat ze jeden zavod hradeckyho poharu i kdyz meri tretinu co 60ka na okolo hradce tak je mnohem narocnejsi ale i zazivnejsi…

            0 0
            • Shadow.1  

              tak to věřím, asi se taky někdy přijedu podívat… ale vypada to tam jako samej ultrabajker podle fotek… kde je ***** ta veřejnost :-)

              0 0
              • -Alan-  

                Veřejnost je třeba Roud nebo já. A taky těch pár lidí, co ani nemaj odpruženou vidlici. Není těch hrdinů mnoho, ale jsou tam i normální lidi.

                Jo a je fakt, že tenhle pohár je zábavnější. Ale hlavně proto, že se dá jet. Není tam příliš mnoho lidí a nejsou špunty. Jen když tě dávají o kolo, tak se s tím moc nemažou.

                0 0
        • M13  

          Taky

          0 0
        • noviisek  

          pustěj mě tam, když se oholím? :)

          0 0
          • roud  

            Mno vzhledem k tomu že nikdo z nás neví jak vypadáš tak těžko říct xD xD xD

            0 0
            • noviisek  

              je mi 23, 196 95kg :)

              prej jsem podobnej Járovi Cimmermanovi

              0 0
              • bukajcze  

                19 tun? :D že by konkurence Slávovi?

                0 0
                • noviisek  

                  né tun, zapojme logiku, bude to bolet.. Á chybí tam desetinná čárka? ;)

                  0 0
      • bukajcze  

        Jen jeďte ;-) Budu vás vyhlížet a budete v TV :)

        http://tvhradec.cz/…ur-2011.aspx

        A kdo má SCOTTa, tak má registraci zadara (Lukáš toho využije ne?)

        0 0
      • M13  

        Nevíte někdo, jestli je možné si tam někde nechat batoh?

        Nebo nejede někdo autem, kam bych si ho mohl hodit?

        0 0
        • Shadow.1  

          jestli tam budeš mít prachy, tak se určitě někdo najde, kdo ti ho do auta vezme ;)

          0 0
        • Kubiczech  

          Na kola a asi i bágly tam něco je.

          0 0
    • noviisek  

      Rád bych poděkoval bikerce, která se mě včera zeptala, zda jsem v pořádku a mile se na mě usmála a prohodila pár milých slov, když jsem vypadal jak hejkal – byl pokrytý celý smrdutým bahnem :)

      Obvykle nejsem takový nemotora:)

      Sám se divím, že se mi nic nestalo.

      0 0
      • Shadow.1  

        tys přes to bahno ještě špatně viděl, to byl Rouďák :-))))

        0 0
        • noviisek  

          sakra hezkej Rouďák :D

          ještě že jsem si nenechal dát umělé dýchání, to by možná byla moje konečná :D

          0 0
          • Shadow.1  

            neee, Roud bahno nerad ;-)

            0 0
            • roud  

              hosi dnes 18:00 cyklobar tam to muzem probrat nad pivkem :o)

              0 0
              • lidumil  

                Tak podle aktuálního počasí si to pěkně užijete :-)))

                0 0
              • Shadow.1  

                přijel bych, ale dneska dělám rozlučku na končícím projektu, takže budu mimo(ň) :-)

                0 0
              • noviisek  

                taky bych zajel, abych osobně poděkoval za záchranu života, ale jsem do šesti v práci a pak fičím na oslavu.

                0 0
    • -Alan-  

      Nemáte někdo na pučení oversize představec s délkou 75–90 nebo max 100 mm? Ladím řidítka a chtěl bych před řezáním vyzkoušet kratší. Ideálně co nejmenší zdvih. Odměnu bychom vymysleli.

      0 0
    • Tomahomo  

      600 ;o)

      0 0
    • roud  

      Zdarec lidi kdo se ke mě zejtra přidá mám v plánu od půl čtvrtý do půl pátý pojezdit na trati hradeckýho poháru ???

      0 0
      • noviisek  

        jak rychle jezdíte? jsem docela slimejš, ale rád bych se projel :) když to stihnu v práci brzy zabalit

        0 0
        • roud  

          pomaloučku neboj :O) jinak dal bych sraz na novym u kostela o půle :O)

          0 0
          • bukajcze  

            Jakej to je terén? Nevím, jestli bych to teďka dal…

            0 0
            • Pi†el  

              Neodmlouvej a prijet!

              Ja sem zhruba do 21h v praci, tak se mnou nepocitejte..

              0 0
            • roud  

              je to v podstate lehkej teren ale nahoru a dolu

              0 0
              • bukajcze  

                Tak ja taky prijedu.

                Pitel: Ono nejde moc o terén, ale jestli to kolo zvládne:D

                0 0
                • Pi†el  

                  Achtak.. : ) Omluven.

                  0 0
                • roud  

                  Kde ses flákal dneska to byla parádička :O) for JD tak jsem v tom sjezdu nakonec dal na 4tej pokus 45km/h ale dole jsem se nevešel do zatáčky :OD

                  0 0
                  • Shadow.1  

                    45? to byla asfaltka ze jsi jel z kopce tak rychle? ;-)

                    0 0
                    • noviisek  

                      45 tam dáš v pohodě, ale pak dobrzdit do tý zatáčky je na pytel.

                      0 0
                  • bukajcze  

                    Já se flákal na oslavě u grilu:D

                    0 0
                  • JayDee  

                    Jo, to znam :D Da se tam brzdit nadvakrat, tak to projedes vcelku rychle, kdyz se drzis v ty naklopeny zatacce, jen pak davat bacha na ten strom nalevo :) Jinak chvalim, ze trenujes, kopce potrebujes :)

                    0 0
      • maajkee  

        Já bych se možná přidal, sice mě čeká o víkendu 2×120km trasa, tak bych se nerad zatavil, ale celkem bych si tu trať chtěl ošahat a možná pak v budoucnu zkusit nějakej závod :)

        0 0
    • dieegoo  

      Zdarec, nemáte někdo doma tlumičovej olej 5W a 15W do vidlice? Nechce se mi kvůli 15 a 100ml kupovat dvě litrový flašky za 6 stovek. Kdyby měl někdo navíc, rád mu od trošky (samozřejmě za poměrnou úplatu), pomůžu.

      0 0
      • M13  

        Mám patnáctku – litrovku Mogul.

        Klidně odleju.

        0 0
      • lidumil  

        Něco doma taky mám, ale nevím jakej, jestli Ti to stačí odpolko, mrknu na to.

        0 0
    • roud  

      For Maajkee na cyklobazaru se valej novy fulcrumy zera za 11koliku na sest der luxusni kup

      0 0
      • maajkee  

        No ještě mít zbytečných 11 kolíků, tak do nich hned jdu :)

        Teď musím platit víc jak za desítku svatební prsteny a mohl jsem mít krásný kola :D

        Jinak, nechtěl by někdo Holux 245 uplně novej za 1500,– Kč?

        0 0
        • noviisek  

          Co by sis o mě myslel, kdybych řekl, že mám zájem? :)

          0 0
          • maajkee  

            Vůbec nic, kdyžtak mi písni na mail :)

            0 0
        • Shadow.1  

          proč stále musíš hledat ty slepé uličky :-) teda jestli jsi ho někde nenašel :-))

          0 0
          • maajkee  

            Já ho kupoval z ebaye jen tak, že se na něj mrknu a prodám :)

            0 0
            • Shadow.1  

              :-) na to mrknu na fotce a hned vidim, ze ke garminovi to ma mrak daleko :-)

              0 0
              • maajkee  

                Ale tak za tu cenu to funguje překvapivě v pohodě, garmin je předraženej :)

                0 0
                • Shadow.1  

                  garmin funguje, tohle sice taky, ale nevěřím zpracování… raději připlatím…

                  0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce