• jecnak

    Vzhledem k stale krasnemu pocasi jsem se predbezne dohodnul Gung-Ho na patek na vyjizdce na Tocnou. Nazpet bysme to vzali pres Cukrak, Kazin a podle casu na druhou stranu Berounky. Trasa bude klasická, tedy lávky na Tocnou, maturita, Hocimin, Lavina, Koren, Vykopávky, Udoli taty Kony atd.

    Sraz v 10:00 pod Barandakem na pravem brehu. Blikacky s sebou.

    0 0
    • cabbage  

      se hlasim, Lavinu sem jeste nesel:o)

      0 0
    • McBlacky  

      jsem mimo Prahu :/

      0 0
    • blue  

      v sobotu se na koren od halka nedalo project, protoze tam uprostred lesaci vykaceli kus lesa a nechali stromy pres celej svah i cestu, mozna to je uz uklizeny, ale jen upozornuju…

      0 0
      • cabbage  

        ve stredu odpoledne je uklizeli, ale pochybuju ze to za dnesek stihli…

        0 0
        • zac  

          dmeska jsem jel nahoru na vykopavky a pres cestu milion smrku, tak ze se to muselo obejit tim svahem dolu a zase nahoru… docela jsem se prones… :(

          0 0
          • cabbage  

            hm, asi zas nejaky prikaceli…:// v tom svahu sem docela postradal tretry se spuntama…

            0 0
    • Darkson  

      pokud vstanu, tak se přidám

      0 0
      • Chuck  

        já myslim že nevstaneš :o)

        0 0
        • jecnak  

          BTW jestli se pridas/te, tak mam pro vas CD z Kokorina, tak mi kdyztak napiste, at je netaham zbytecne.

          0 0
          • Chuck  

            Já zítra (vlastně už dnes:o)) určitě nejedu, takže pokud nepojede Darkson, DVD neber, ale asi se připojim v neděli v Kralupech. Eště dám vědět.

            0 0
    • Hurikan_Tom  

      O vikendu se menim z bikera na gratulanta a tak nemuzu :o( Sakrment!!!

      0 0
    • Gung-Ho  

      Se omlouvám, ale tahle trasa by mýmu kotníku v jeho současnym stavu asi moc neprospěla,(jezdit s nim můžu, ale tlačit moc ne) takže na mě nečekejte. Na zadku doma sedět určitě, ale nebudu, jen si dám něco jezdivějšího, třeba klasiku do Haloun

      0 0
      • Otaku  

        Tak, a ted nevim ke komu se pridat :/

        0 0
        • blue  

          udoli taty kony je ted nadherny, ja bych nevahal :-)

          0 0
          • Otaku  

            nebude tam ale naval?

            0 0
            • McBlacky  

              :) spíš ne

              0 0
            • Gung-Ho  

              Nic složitýho na rozhodování. Sraz jsme s Ječňákem sjednotili na těch 11:00 pod Barandákem a kdo si bude chtít dát jeho lahůdkovou trasu pojede s ním a kdo jednoduší variantu pojede se mnou do Haloun na obídek…nic složitýho :-)

              0 0
            • jecnak  

              Jedine, ze by si tam dali sraz myslivci. Jinak tam snad ani nikdo jiny nechodi.

              0 0
      • fousac  

        no dobre.. tak se svezu s tebou.. ale rozhodne druhou stranu berounky (z pod vonoklas k pigimu pres kopce) si chci dat..

        0 0
    • goood  

      Asi se taky ukazu

      0 0
    • jecnak  

      Tak sraz se presouva na 11. Misto zustava – cyklostezka na pravem brehu Vltavy (Branik).

      0 0
      • Martinson  

        Hlásím se a doufám že to nebude štvanice.

        0 0
        • jecnak  

          Rozhodne ne, naopak si to chci uzit. Asi jedno z nejhezcich obdobi v tyhle lokalite. Chce to jen trochu lepsi techniku.

          0 0
          • Martinson  

            Lepší techniku? Jezdeckou asi přes noc nevypiluju, bika aspoň přelíznu hadrem.

            0 0
    • Beeda  

      takze treti ofenzivni fronta jede na ziletkach z Rep a nekde u Karlstejna se setka s frontou generala GungHa :-) B.

      0 0
    • Meesha  

      …shit, zjistuju, ze nic nestiham.. :-/ :-)

      0 0
    • enjoy  

      takova drza otazka:-).jestli je lavina to,co myslim,tak kdo ji dal az dolu?:-).se sedlem nahore samozrejme:-).

      0 0
      • Meesha  

        jaaa :-) na bajku asi 2×, pred bikem taky 2× a za bikem jednou a vedle hodnekrat :-)

        0 0
        • enjoy  

          tyy,tak to ne!:-).tam nekdy budu muset SAM zajet.sam,protoze bez helmy:-).

          0 0
          • Meesha  

            nj, to uz ses predem mrtvej! :-)

            0 0
            • enjoy  

              pripravte si vsichni penezenky,bude to drahy:-))

              0 0
              • cabbage  

                blbost, naklady na tvuj pohreb pokryje drazba tvych kompomemtu a organu:-P ale hlavne at nejste(ty a bike) na sra*ku!

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.