• Paja

    Tak jeste jednou, sraz na zahradce na konecne 45 ve stare lisni v 15hod. (event. muzeme posunout na 15:30–16:00, kdyby nekdo nestihal) – MTB.

    0 0
    • mastihuba  

      já jen abyste se mnou nepočítali :)

      0 0
    • Hanato  

      Doufam ze se mi povede na mape najit misto toho srazu, v kladnem pripade bych tam mel bejt ;-)

      0 0
    • Splinter  

      Ježišmarja to je bordel:D Mám založit thread na pondělí?

      0 0
    • Karaya  

      Jel bych, ale nemůžu, mám rodinný podnik, něco S+M dneska :-) BTW jedete někdo na Drtiče? Mám jet taky? Mám vzít manželku a dítě? A co na to Jan Tleskač? :-)

      0 0
    • Excel  

      dnešek špatné, nestíhám to…já tak budu před čtvrtou v České, kam asi tak pojedete? že bych se zkusil někde připojit

      0 0
    • Splinter  

      Tak kdo? Kdy? Kudy? Kam? Poslední dvě otázky vyřešíme eventuelně na místě;)

      0 0
      • Paja  

        Ve Slatine chcije, ale podle radaru mrak odchazi a dalsi nenasleduje, navrhuju posunout sraz na 16hod.

        0 0
        • MartinXC  

          Muehehe ;-)

          0 0
        • Splinter  

          Tak sem se sem prokousal.. Net mi jede jak za dob vytáčenýho připojení na net.. U nás to teda nevypadá, že by mělo přestat.. Asi se na to dneska vykašlu :)

          0 0
          • mastihuba  

            správně. Nejen kolem je biker živ. Povedlo se?

            0 0
          • Paja  

            Tady uz to lip vypada, ikdyz jeste drobne prsi, jeste hodku v praci vydrzim:o) a uvidime, na sotolinach blato nebude.

            0 0
            • Splinter  

              Já už sem se rozhodl.. Dneska nejedu.. Už se žene další fronta podle radaru;)

              0 0
              • Paja  

                Mas recht jeste se tam neco sbira, ikdyz min nez ta predchozi vlna, asi vyuziju situace a vyrazim domu nez se to prizene…

                0 0
                • Hanato  

                  Jo jo sebralo se poradne, nas s kamosem stihl chcanec poprve co jsme meli na sraz, tak jsme to otocili a jeli k nemu. No pak uz to vypadalo dobry tak jsme vyjeli a stihl nas chcanec podruhe, takze patecniho pojezdeni moc nebylo…

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.