• Paja

    Sraz 15hod. na zahradce na konecne v Lisni, MTB tradicnim:o) smerem… pozn. idealni predzavodni rozjeti:-)

    0 0
    • mastihuba  

      směrem tradičním, ale z krpole od nádraží :)

      0 0
      • Paja  

        toz dohodneme nejakej mezisraz

        0 0
        • mastihuba  

          eee se mě s tebou moc nechce. :)) ty vaše průměry kolem dvacky jsou pro mne z říše snů.

          0 0
          • Paja  

            neboj, primarne jsem na tuhle vyjizdku domluvenej s Radimem, se kterym jsem jel Drtice, za tvuj prumer bude docela rad:o)

            0 0
            • Jaroslávek  

              Bych se z dovo připojil, když tak se odpojím.-)

              0 0
              • Paja  

                jsem se prave dovedel, ze Radim nejede, takze bych sraz posunul na pro me prijatelnejsich 15:30.

                0 0
              • Paja  

                Vazeni pratele, vyhlidku na klidny patecek a vcasny odjezd na kolo mi zhatil nenadaly prisun pracovnich ukolu:-/ takze se obavam, ze 15:30 nemam sanci stihnout, vyjedu urcite, ale v lisni budu nejspis nejdriv 16:30–17:00.

                0 0
          • Paja  

            Kudy jedes, kde dame sraz?

            0 0
    • Splinter  

      Sorry taťko, ale zítra s tebou fakt nepojedu:) Potřebuju průměr tak 18kmh a ne 28:)

      0 0
      • wlk  

        tak to bych si možná troufl já, jestlis to nemyslel obráceně – těch 28 :-D těch 18 bych možná utáhnul…aspoň chvilku :-))) ne, fakt bych docela šel..jen nevím, jestli budu už doma z práce a je to na druhým konci Brna…chjo

        0 0
        • Splinter  

          Myslel sem 18 jako 18 a ne víc:) V sobotu je chřibská tak se du jen kousek projet… max tak hádek a z5:)

          0 0
          • Puamik  

            a tech 18 je jen a jen a jen terén?

            0 0
          • Paja  

            Neni problem, klidne muzeme jet prumer 18, ja zatim na zadny zavody neladim:o)

            0 0
            • Splinter  

              Já počítám, že tak ve 4 už budu doma.. tak se možná potkáme někde v údolí…

              0 0
    • Karaya  

      No já bych jel, tak v 15:30 na konečné šaliny v Líšni?

      0 0
      • Paja  

        Mysleno bylo na zahradce na konecne busu 45 ve stare lisni.

        0 0
      • Paja  

        Vazeni pratele, vyhlidku na klidny patecek a vcasny odjezd na kolo mi zhatil nenadaly prisun pracovnich ukolu:-/ takze se obavam, ze 15:30 nemam sanci stihnout, vyjedu urcite, ale v lisni budu nejspis nejdriv 16:30–17:00.

        0 0
    • mastihuba  

      bych navrhoval dat si sraz až v B. bo moje tempo bude po včerejšku tak 10km/h

      0 0
      • Polka  

        Nj, tak proto si dneska nevolal :-) Ja mel dnes ranni rozcvicku pres Cervenej kopec ;-)

        0 0
        • mastihuba  

          nevolal, protože jsem měl vybitej mobil, ale čekal jsem tam skoro do 6:55 :)

          0 0
        • mastihuba  

          kde to je?

          0 0
          • Polka  

            Kousek nad BVV – www.bike-forum.cz/…ostatni.html?… smerem na jih.

            0 0
            • mastihuba  

              to je ta vyhlídka nad kamenou kolonií?

              0 0
              • Polka  

                Nevim, co je kamenna kolonie :-) Asi jo.

                0 0
                • Jaroslávek  

                  Tak už jsme to kolo viděli, je pěkný, ale stačilo.-) To je zřejmě ještě nad stezkou nad Rivierou. Tótó míjím cca v 6.1o hod a to ještě podmínky k foto nejsou ideální. Ale už tam potkávám bikery ba i bikerky. (což je pochopitelně zajímavější).-)

                  0 0
                  • Polka  

                    To ja jenom na dukaz, ze sem tam fakt byl – tady totiz covek potrebuje i dukazy na hovno :-)))

                    0 0
              • Martula  

                Jo jo, je to ono…

                0 0
                • Lukin  

                  Vybornou atmosferu to ma vecer. Pripadam si tam jako bych stal na hrebenu hor a shlizel do udoli na mesto :)

                  0 0
                  • Jaroslávek  

                    Nedal jsem nic na to, že je pátek 13. a byl jsem omrknout Bukárnu. Pěkně po „Excelovsku“ kofola velká + fodorky 2. No a jak jsem takovej spokojenej, zkusil jsem zpátky v Zamilcu něco sjet. Přikládám foto (nevím jestli to dokážu). Chystal jsem si text: Kdopak tuto profláklinu v posl.době vyjel ? Bohužel jsem nucen text opraviti poté co jsem v horní části předvedl „hapalainena“ a mám odř.loket a koleno: kdopak tuto profláklinu v posl. době sjel ?

                    0 0
                    • pepek  

                      Dyť to je ta turistika, která tady byla už popisovaná (je to u toho bílého psa). Měl bys investovat do vidle, která vidluje a nezkoušet ty sjezdíky až tak „na vlastní kůži“

                      0 0
                      • Jaroslávek  

                        Nebudeš tomu věřit, ale o té vidli jsem přemýšlel už od rána. Jenže teď mám dilema: co nejlepší kvalitu cca za 7.ooo. Nebo je to málo ?

                        0 0
                        • pepek  

                          No soudruzi tady velmi doporučovali vytuněnou Suntour Epicon, tak to zkus.

                          0 0
                          • Jaroslávek  

                            Tak jsem v rychlosti koukal na tu vidli. Nejlevnější je na kupkolo, ale mají tam 5 druhů. O kterým konkrétním soudruzi hovořili, nebo prosím tě nahoď odkaz. A k té turistice: je tam taková vrstva prachu, že jsem se vezl se zablokovaným kolem jak na saních.

                            0 0
                            • pepek  

                              Se zeptej přímo Milana 1, radši u kováře, než u kováříčka

                              0 0
                              • Jaroslávek  

                                To jako mám tu Mílovy litanie louskat jó ? To po mě nemůžeš chtít. Já bych potřeboval fakt seriozní radu.

                                0 0
                                • pepek  

                                  Nemusíš nic louskat, pouze na jeho www stránce, kterou má v sekci users mu napiš na mail a zeptej se, co Ti může nabídnout.

                                  0 0
                        • JSt  

                          www.kupkolo.cz/…dej_122/Akce nebo usetrit 2000 a pribrat pul kila www.kupkolo.cz/…ck_2207.html a nebo ten epicon (ty rs by byly ale na tvym kole hezci ;-) ted mam pruzinovou toru a chodi moc pekne, ale to tu uz bylo psane x-krat…

                          0 0
                        • Karaya  

                          V RK maji za 6000,– MX Pro 07, toz ji vem a pak vymenime obsah jedne nohy :-)

                          0 0
                    • brantec  

                      To je nadhera, jak uz se to vsechno zelena a kvete:-)) Jaro je božíí!! :D

                      0 0
                      • Jaroslávek  

                        Jo, to jsem si měl zase dneska možnost prohlídnout hóóódně zblízka.-(

                        0 0
                      • jonys  

                        Tak tak.Zrovna včera potkám ve městě kámoša-tmavý brýle,blažený úsměv,kráčí proti mě,pozdravy nevnímá…až když jsem se otočil jeho směrem,pochopil jsem…hezké jarní panorama :-)! A zahrádky!To je nádhera!Půllitry se nalévají,voní,pučí…

                        0 0
                        • brantec  

                          tak tyhle panoramata jsou jeste hezci nez ty v prirode:-P

                          0 0
                          • jonys  

                            Ty mi prozraď,kde jsi vzal tu fotečku z jiný debaty-víš,ty bílý elasťáky :-) To je tvůj made,nebo z netu?

                            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.