• Bully

    Koho neodradi padajici snih a pojede se mnou rano tak v 9, max. v 10 rano na bike? Jsem ted zhruba u Ronda.

    0 0
    • Bully  

      A 31.12.? Dopoledne, v poledne???

      0 0
      • zbartos  

        Nevím ještě přesně co budu dělat 31.12.06, ale chuť na projížďku mám. Napíšu Ti v sobotu večer ještě příp. e-mail, nebo si můžeme zavolat, pokud mi prozradíš číslo. Já mam 723018497. Problém je ovšem v tom, že moje průměrná rychlost v terénu bez sněhu! je kolem 15 km/hod a takhle „rychle“ vydržím jet jen asi 2 hodiny, pak musím zvolnit, nebo mne zastaví křeče. Takže bys musel být na vyjížďce hodně teple oblečený, abys nezmrzl......

        0 0
        • Bully  

          Dneska jsem jel nakonec sam, ale bylo to perfektni. Urcite se ozvu taky, moje c. je 736 121 683. A v zi­me taky nejezdim nijak rychle :o)

          0 0
          • zbartos  

            OK. Po zítřejším počasí na ČT1 (v cca 19:45) Ti pošlu sms či zavolám.

            0 0
      • MartinXC  

        Navrhni sem místo srazu a směr, jestli to trochu půjde (nejen vnější podmínky), vyrazil bych někam na Křižníkovi. V poslední době jezdívám o víkenu až kolem poledne na 2–3 hodinky. Teď jsem v Ostravě a netuším, jak to bude 31.12. a 1.1. v Brně v lese vypadat…

        0 0
        • Bully  

          Ja vyrazim nekam kazdopadne a vypada to, ze zase sam. Jestli to stihnes, ozvi se mi na mobil, psal jsem ho tady o par prispevku vys. Cau

          0 0
          • MartinXC  

            Teda dneska jsem byl ráno na chvíli v lese, přivez jsem si parádní jelito na prdeli (skluz na ledovce) a nemít bika oblatníkovaného jak IPCHO, byl bych jak to prase… Tušil jsem to radši jsem ti ani nevolal. Do zítřka to asi lepší nebude …

            0 0
            • Bully  

              Ja sebou taky jednou prastil, ale bez jelita. Nakonec jsem jezdil asi tri hodky, docela to slo, Obrany, Bilovice, Ricmanice, Kanice, Ochoz, Muchova Bouda, Mar. udoli, centrum , a vypadal jsem fakt jak prase krizeny s krepelkou (hodne kropenatou) :o) A jestli preziju dnesni oslavy, tak rano v 10 na Svobodaku i s kolem :o)))

              0 0
    • UCHI  

      Hned bych se k vám přidal, ale osud tomu nechce, včera mi umřel tlumič na fullovi(reklamace) a ochořel jsem i já sám. Někdy příště…, jinak jezdím denně ,hlavně dopoledne.

      0 0
    • zbartos  

      Když budu na Svoboďáku, tak Ti zavolám na mobil a můžeme od přehradní hráze pokračovat chvíli někam v terénu (nejlépe Trnůvka – Mor. Knínice – kolem dokola po úpatí Kuřimské hory – Česká – M. Hora – Krpole – já Lesná). Předpověď je ale déšť a po ránu i ledovka, takže na 3 hodiny to moc nevidím.....

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce