Vyjížďka 16.9. Točná-Cukrák-Halouny

30 nepřečtených
  • ydaho

    Kdo nejede zejtra Posázaví nebo nějakej xc závod a chtěl by se přidat na cca 100 km zejtra pohodovým tempem, bude vítán. Sraz cca 9.3O u Václava Krále nebo 10.OO Točná popř. Barrandovskej most…

    0 0
    • karlik  

      10:00 barandak to by snad slo do haloun bych se svezl a pak bych se odpojil

      0 0
    • karlik  

      tak to byl cernej den

      rano me neco bodlo mam natekly cely levy lytko u pigiho jsem mel defekt a zaboha jsem nemohl sundat ralfa rukama stravil jsem s tim trictvrte hodiny celkem nahradni duse taktez derava porad jsem musel dofukovat ale to hezky melo teprve prijit diky predchozimu jsem chytnul tmu a na neosvetlenym kousku cesty napadlo nekoho natahnout prec cestu ocelovy retez v urovni riditek nasledovalo salto a dopad na prilbu na ty je to bohuzel dost videt dneska kupovanej bell sweep :( ale porad lepsi nez hlava doted jsem si myslel ze predni svetlo vozit je nesmysl ale kdyz si ted uvedomim jak jsem mohl diky svy blbosti dopadnout…to cloveka donuti se zamyslet 136 km

      0 0
      • jecnak  

        Drsny. Bud rad, ze jsi celej.

        0 0
      • Manas  

        Ty kraavo, a ja to od Pigiho vzdy zenu. Dobry stesti zes to prezil, fakt. Nemit helmu tak finito. Helmu asi radsi kup novou.

        0 0
      • ydaho  

        no ty jo, příště už tě od Paviána nenechám jet samotnýho! :) ještěže to takhle dopadlo… mě to hodilo něco přes 90 km…

        co ta nová přilba ?? vydržela ?

        0 0
      • ydaho  

        když sme u toho světla, tak ve čtvrtek sem se vracel po vyjížďce s Ječňákem z černýho mostu směr vysočany taky za tmy, vzadu sice blikačku, malou dokonce i vepředu, ale stejně mě auto, který na hlavní odbočovalo přehlídlo, takže nejen vidět, ale i bejt viděnej.. z čehož plyne, že si jdu v pondělí světlo koupit…

        0 0
      • nOra  

        Husty !

        Kde byl ten retez ?

        0 0
        • karlik  

          bylo to na cyklostezce z branika smerem do krce ± nekde okolo tech hrist co tam jsou kde presne nereknu odjizdel jsem trosku v soku a navic ac me to prijde divny me pri ty rane vypadly obe cocky takze jsem moc nevidel

          0 0
          • enjoy  

            ty jo tak by mohla byt dost kruta scena v bullet time:-D. ne promin mi tu blbou srandu. me se v tehle mistech uz taky jenou malem podarilo slusne vysekat.ale zadny pasti tam nebyly,jenom jsem nemel svetlo a myslel si,ze jedu furt po stezce:-)

            0 0
          • nOra  

            Muzes, prosim, popsat trochu to misto ? Jestli to byl retez mezi stromama, prolejzackama, uzavera cesty a nebo jestli to bylo mezi sloupkama na zamezeni prujezdu.

            Vcera mi cestou umrela baterka v prednim svetylku a cestou od Pigiho jsme na Tebe prakticky stale museli myslet… :-)

            0 0
            • karlik  

              hele nevim dnes jsem tam jel a uz to tam nebylo (pokud teda jsem jel stejne jako 100× predtim) vim jenom ze to bylo nekde u tech hrist ale jak to bylo upevneny nebo podobny veci to me v sobotu ani nenapadlo zjistovat

              0 0
    • Hombre  

      Mozna trochu off, ale chtel bych pozadat, jestli muzete podrobne popsat tuhle trasu, nebo nejak zakreslit do mapy a uploadnout sem? Pokud mozno uz od barandaku az do Haloun? Taky bych si to chtel nekdy dat, ale zatim mi to s vami casove nevychazi, tak kdyz pojedu sam, abych nekde nebloudil, diky moc:-).

      0 0
      • enjoy  

        bez sance:-) ja bych tam sam netrefil a to jsem to jenl uz nekolikrat:-D

        0 0
      • karlik  

        ta trasa je od cukraku po cervene turisticke znacce smerem na Skalku asi 500m pred Skalkou to vezmes doprava (proste aby jsi nesjel k zamecku nebo co to tam je dolu) po 2 km ± po levy strane uvidis ukazatel do haloun myslim ze to chvilku vede po zlute

        0 0
        • nOra  

          Zamecek… … vole… :-)) Barokni areal s krizovou cestou a kostelem ! Byval klaster, ale podolovali ho. Zamecek tak maximalne na kole. :-) A hlavne je tam ted okynko a prodavaj tam pivo a klobasy. Vyhled je zdarma. ;-)

          Jezdime normalne po cerveny az na Kytinskou louku. Tam do prava na zlutou ( kterou nekdo premaloval na cervenou a je to ted o moc prehlednejsi :) zpocatku po maly asfaltce do chatovy oblasti ( po cca kilaku je nalevo stanek ) az na Soudny a pak doprava na zelenou do Haloun ( pivo za 17,– a maji i tlacu a dalsi dobroty ;). Ale doporucuju nezkracovat na Halouny a vzit to dal po hrebenovy zluty na Stozec a pripadne na Jeleni palouky ( tam se vzdycky ztratim ta zluta, co mam v mape, tam proste neni ).

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.