Praha vyjížďky o víkendu 28 a 29.10

207 nepřečtených
  • Gung-Ho

    Protože se dnešní vyjíždka s průzkumem trati WTB, tedy zimních transBrd, mimořádně vydařila. (Ignoruju něketeré zcela nemístné poznámky jednoho kverulanta:-)) Tak si ji hned v neděli zopáknem. Nemůžu sice slíbit, že i při repete, které plánuju vyjde tak krásný počasí jako bylo dneska, ale to neva. Dle threadu k dnešní vyjížďce usuzuju, že řada z Vás litovala, že nemohla. Tak si to o víkendu v neděli zopáknem. Ale abych v tom nedělal zmatek tak začnu sobotní vyjížďkou:

    Sobota 28.10. sraz v 10:30 u serpentýnek na branický straně u Baranďáku Trasa bude přes Točnou, Lhotu…dolu k Davli a pak přes nějakej ten brůdek přes záhořanskej potok nahoru k Jílovýmu, kde bude obídek na Radlíku a pak nějak zpět, bude-li chuť, tak třeba přes všech 11 brodů:-))

    Neděle 29.10. sraz v 10:30 u Baranďáku na smíchovský straně a další sraz v 11:15 u lávky v Černošicích pod nádražím Trasa bude stejná jako dnes, tedy projetí trasy zimních transBrd s tim, že oběd v Halounech je samozřejmostí. Protože u Zrzavýho paviána přes tejden nefungujou, tak sme museli dnes na oběd do Řevnic na náměstí…a to už teda víckrát neuděláme :-(((

    Oba dny budou mít trasy tak kolem 80ti km a tempo přizpůsobíme slabším, takže se rozhodně nikdo nebojte dorazit…jsou to dost možná jedny z letos posledních pěknejch dnů. Pokud by náhodou bylo opravdu hodně lidí neni problém se rozdělit na dvě skupiny a pak už s tempem nebude rozhodně žádnej problém.

    Takže se těšim o víkendu:-)) Pokud by lilo a bylo nějak mimořádně hnusně, tak to samozřejmě rušíme, ale věřim, že nebude důvod.

    0 0
    • ydaho  

      v sobotu jsem v Jesenici na Surovci, ale v neděli se přidám. Přeci jenom budou ty sobotní brody v říjnu už hodně mokrý :)

      0 0
      • McBlacky  

        doufám že budeš závodit surovče a dáš pěkný umístění

        0 0
        • ydaho  

          no rozhoduju se ještě mezi závodem X focenim a projížďkou po Rabštejnsku (viz problemy s kolenem v nedávný době). každopádně sem si koupil včera 2 x nový RR preventivně:)

          0 0
    • petebike  

      podle pocasi asi jen v nedeli

      0 0
    • Darkson  

      já uvidim podle zdraví, počasí a domácí dohody:-)

      0 0
    • RADO77  

      Na 90%pojedu jen v neděli. V sobotu pojedu jen if přesvědčím ženu, aby se přidala (a že to bude „pohodová“ vyjížďka) neb jsem ji na sobotu slíbil společnou „pohodovou“ vyjížďku :-))

      0 0
    • SavaH  

      Koukam, ze moje prosba byla vyslysena ;o) Kdyz teda v nedeli nebude prset, chumelit, kroupovat nebo padat trakare, tak pojedu

      0 0
    • SELMIRA  

      Jééééé! To zní opravdu sqěle. Tak to možná v neděli pojedu! Leč v sobotu mám veelikou vyjíždku, tak nevim jaxe zrychtuju a jestli v neděli vstanu. :o) Tož prozatim se zdržuju hlasování.

      0 0
    • SNAIL  

      Pokud do neděle opravím kolo, tak se přidám taky.

      0 0
    • Pebe  

      nepojedu ani jeden den, manželka v práci ⇒ hlídání potomka :-)

      0 0
    • Bulda  

      si z toho nic neto …z kverulanta pouze mluvila zavist :)), ale nakonec sám najel 105km (ovsem z toho 60 do prace a zpet :(( a uz se na Mr. BigWheela nezlobi :)))

      0 0
      • Gung-Ho  

        Seš sice možná taky kverulant, ale tentokrát sem fakt nemyslel Tebe :-))

        0 0
    • goood  

      V nedeli bych se asi na chvili pripojil, potrebuju byt tak ve 3 doma…

      0 0
      • ydaho  

        paráda, tentokrát vyfotim já teba :)

        0 0
      • McBlacky  

        jo tak to bude bez oběda, já mám od 17,00 jet na jednu party, takže bych taky do 16,00 byl rád doma. Vidim to na oběd a po silnici back

        0 0
        • goood  

          Jo jo, tak nejak, pro jistotu beru gulas a knedliky do camelu. Ale nesmi za mnou jet bajkr :)

          0 0
    • Ice-goofy  

      Dotaz je to vyjizdka pro vsechny? a v kolik mate naplanovany navrat?

      0 0
      • Darkson  

        myslim, že jediným případným limitem účasti pro všechny je neschopnost ujet těch cca. 80 km :-)

        0 0
        • Ice-goofy  

          No me na tom laka , ze bych poznal lidi tady odtud a a pak jsem i zrovna v nedeli v CT u Prahy , ale jsem limitovan casem a nevim kdy mate navrat? a pak 80km bych se pokusil ujet…

          0 0
          • Gung-Ho  

            Návrat k barandáku bych vzhledem k posunutí času a taky posunutí srazu na 9:30…což je upřesněno níž, odhadoval, tak na pátou hodinu nejpozdějc. Teď teda mluvim o neděli…ta sobota bude ještě podle letního času a návrat tak kolem šestý

            0 0
            • Krys  

              Bude sa menit cas? No kde inde ako na B-F sa to ma clovek dozvediet, ked necumi do telky a necita noviny. :))

              0 0
            • Ice-goofy  

              Aha to je na me pozde mam sraz v 5 v Praze a musim se prevleci atd atd.. ale teoreticky v kolik se budete stavovat na ten obed? ze bych se tam popripadne jen zastavil na pozdrav at vim s kym mam tu cest si tu dopisovat?

              0 0
              • Gung-Ho  

                tu neděli je myslim naprosto reálný, abys stíhal, stačí si na závěr odpustit žranici v Halounech…ale budeš hodně litovat :-))

                0 0
                • McBlacky  

                  nebo hodit to do sebe rychle a pak kopnout do vrtule. Za hodinu a půl je z Haloun v Praze

                  0 0
                  • Ice-goofy  

                    To jo ;) ale ja musim jeste do Berouna pro civil atd.. takze nevim jak bych to stihal… a u toho srazu se da nekde parkovat a najdu to s prehledem?

                    0 0
                    • Gung-Ho  

                      Sparkováním by se to nějak asi pořešilo…ale pokud máš jet pak do Berouna, tak by pro Tebe bylo lepší přijet na sraz v Černošicích. Jednak tam budeš při návratu skoro o hodinu dřív a parkování tam bude taky snažší. Sraz tam je v 10:15 u lávky přes Berounku kousíček pod nádražím.

                      0 0
                      • Gung-Ho  

                        A vlastně bys moh klidně nechat auto doma a přijet na sraz v Černošicích na kole a pak z Haloun rovnou do Berouna…to taky neni daleko.

                        0 0
                        • Ice-goofy  

                          No to me tez napadlo, ze bych to tam vzal na kole.. ale ja se priznam.. kdyz jak se tam dostanu jedine nejak mapu do ruky , ale to zas nemam prehled kolik budu potrebovat casu…

                          0 0
                          • Gung-Ho  

                            Jak chceš podle mě to vyjde hodně podobně, jestli z Haloun pojedeš do Černošic k autu a pak autem domu nebo rovnou z Haloun na kole do Berouna

                            0 0
                            • Ice-goofy  

                              Do Cernosic cca 30 a z Haloun cca 20 domu .. nevim co me ceka mezi tim s vama, ale dalo by se teda…

                              0 0
                          • Ice-goofy  

                            Uz jsem si to našel do Černošic to mam cca teda 28km … Pro klid duse si myslim, že za hod a pul bych tam mohl dorazit ne?

                            0 0
                            • Gung-Ho  

                              to na tuty, je tam na cestě jen jeden kopeček nad Srbskem

                              0 0
                              • Ice-goofy  

                                Kudy doporucujes tam jet? ja nasel cestu Beroun-Lodenice-Kolem Vysokeho Ujezda a Cernosice.. nebo ty myslis nekudy podel reky do Srbska a dal? ja se priznam sice jsem se v Beroune narodil ,ale nemam to okoli vubec zmaknute..

                                0 0
                                • Ice-goofy  

                                  Pokusim se teda tam byt.. sraz V tech Cernosic… Jinak sice se mi to tu komplikuje stehovani atd, ale snad to zvladnu

                                  0 0
                      • Bajker16  

                        Myslíš tu v Mokropsích ?

                        0 0
                        • Gung-Ho  

                          ne to nejsou Mokropsy, myslim tu těsně pod nádražím Černošice, je jen pro pěší a kola samozřejmě:-) Na druhý straně se může bud na Lipence nebo Kazín

                          0 0
                          • Bajker16  

                            O.K já mám špatnej orientační smysl v lese,ale mimo něj ještě horší :-D

                            0 0
    • Bajker16  

      Takže jestli by jste to brali na 100% jako WTB i se startem,tak bych se určitě připojil ( mám to 100m od baráku :-) ) Jenom by mě zajímalo v kolik hodin tak asi dorazíte někam sem do okolí Černošice,Dob­řichovice,Lety…Dí­ky

      0 0
      • Gung-Ho  

        Většinou vyjedeme na hřeben už ze Všenor, ale můžem to vzít až do Let…neni to problém. Pokud bys tam byl, tak to tak klidně uděláme…a budeme tam tak v 11:45

        0 0
        • Bajker16  

          Nebo já na vás počkám v 11:45 na lesní „křižovatce“ kde se sjíždí cesta ze Všenor s trasou Transbrd. Já můžu na 90% nevím jak mi to vyjde doma,ale tam na tý cestě si na vás počkám :-)

          0 0
          • McBlacky  

            tam se říká Na Soudném…

            0 0
            • Bajker16  

              No myslim že je to tak 2.km TB. Jede se po rozbitý lesní asfaltce a pak je najednou rozdvojka ostrá doprava na hřeben a rovně do Všenor. Tam na tom rozcestí bych na vás počkal :-)

              0 0
              • McBlacky  

                tak to je jinde, ale vím kde. Asfaltka pak jede rovně z kopce a po TB jedeš po šotolině nahoru. Tak pojedem taky

                0 0
                • Bajker16  

                  Jestli tudy pojedete,tak se potkáme. Jinak se sejdeme až u Paviána :-D Dík

                  0 0
        • SELMIRA  

          Jé, to je jak školní autobus. Nemohli byste mě byste mě naložit v Dobřichovicích? :o))

          0 0
    • Meesha  

      kdyz bude v nedeli hezky (a jakoze asi nebude :-) ) tak bych jel taky.

      0 0
      • Dubys  

        koukam, ze ta nedelni trasa laka vic a na sobotni se zatim nikdo neprihlasil, tak to jenom trapne zkusim, protoze v nedeli nemuzu: co zkusit tu samou trasu i sobotu, pro ty co sem jim to v nedeli nehodi.

        0 0
        • Meesha  

          v sobotu je cyklokros B-)

          0 0
        • Gung-Ho  

          Zatim necháme sraz a plán na sobotu stejnej, ale pokud bysme se na místě dohodli, že dáme radši i v sobotu ty WTB, tak mě to neva…já sem v Brdech fakt rád :-))

          0 0
    • jonas  

      Ja taky. V nedeli. Doufam ze mi to tentokrat konecne vyjde :-)

      0 0
    • Stará Blažková  

      Pokud nebude vyloženě špatné počasí tak v neděli pojedu a co mi budou síly stačit se budu snažit uviset.

      Pokud se najde víc lidí jel bych nedělní trasu klidně i v sobotu. Trasu ale neznám, musel by jet někdo, kdo jí zná.

      0 0
      • Dubys  

        Prave, jel bych klidne sam, ale bohuzel to tam taky absolutne neznam. Jediny kde sem kdy byl na kole mimo Prahu je Davle, takze kdyby nahodou prisli ty Drdy v sobotu na pretres, urcite se mnou pocitejte.

        0 0
        • Gung-Ho  

          Tak přijedte na sobotní sraz u serpentýnek v 10:30 a domluvíme se na místě, já si to dám klidně 2× po sobě, když budete chtít radši do Brd na trasu WTB.

          0 0
          • Stará Blažková  

            Nevím jestli si to ještě někdo přečte, ale v sobotu nikam nejedu. Pojedu s kamarádkou pohodově na Okoř.

            0 0
            • Gung-Ho  

              Berem na vědomí:-)), ale klidně přijed i s kamarádkou :-)))…my sme hodný

              0 0
    • Gung-Ho  

      POZOR, POZOR Jelikož se ze soboty na neděli posouvá čas, což sem se dozvěděl až teď, tak vzhledem k tomu, že se bude stmívat ještě o hodinu dřív posunememe nedělní sraz, takže: Neděle 29.10. sraz v 9:30 u Baranďáku na smíchovský straně a další sraz v 10:15 u lávky v Černošicích pod nádražím čimž mínim samozřejmě už ten posunutej čas!! Soboty se to netýká, platí, těch 10:30 jak je uvedeno v zakládajícím threadu…doufám, že sem to napsal ještě dost včas a nebudou zbytečný zmatky:-)

      0 0
      • petebike  

        ted v tom mam hokej, jeste ze je to za dva dny :-DDD

        0 0
        • Bulda  

          ty ses dal na hokej :))??? to si jeste pockas, nez Vltava zamrzne

          0 0
        • Gung-Ho  

          Prostě se ze soboty na neděli posouvá čas…a stmívat se bude v neděli už kolem pátý :-(( Což bysme asi těžko stíhali. Tak sem si řikal, že sraz posuneme na 9:30 už toho zimního času…znamená to že se vyspíme stejně, jen na hodinách bude 9:30 a návrat pak za světla zvládnem. Taky mě netěší, že tim vznik ten zmatek, ale já to fakt netušil, abych s tim počítal hned:-(

          0 0
          • petebike  

            jasne, jsem taky pro to aby se jelo driv – driv doma a jeste za svetla…

            0 0
            • Gung-Ho  

              je to rozhodně vzhledem k posunutí času takhle lepší…jen doufám, že si to stihnou všichni včas přečíst, aby nebyly zmatky

              0 0
              • ydaho  

                kdo nestihne přečíst, toho čeká dostihový kvapík :)

                0 0
              • JirkaD  

                Prostě v neděli ta druhá skupina bude muset víc šlápnout do pedálů aby byla u Paviána na vepřových hodech včas :-)

                0 0
              • goood  

                Je to rozumny, takhle mozna stihnu i polivku u Paviana :)

                0 0
                • ydaho  

                  jestli pojedeš z Hájů, můžeme dát předsraz :)

                  0 0
    • Beeda  

      se furt posovaj terminy:-)) stejne je kosa a samy listi uz..:-) ti dam kverulanta:-)) B

      0 0
    • jonti  

      Blbe, tak som sa tesil a nakoniec idem slapat z batohom niekam bez biku :(((

      0 0
    • Krys  

      Ak bude rozumne pocasie (teda nebude padat z oblohy nieco hnusne) tak by som sa v nedelu pridal. Este by som potreboval upresnit miesto stretnutia. Kde u Barandaku? Pripadne upresnenie trasy by ma tiez potesilo. Nepoznam „trasu zimnich transBrd“. Dik.

      0 0
      • Gung-Ho  

        V neděli je sraz v 9:30 na smíchovský straně Baranďáku, je to tam jak je těch pár schůdků, když se jede po pravym chodníčku z pohledu od braniku a vpravo je stezka a Vltava, tak tam. A trasa WTB je zkrácená verze klasickejch TransBrd…měří asi 44km a nastoupá se na ní něco přes 800metrů, popisovat ji celou nebudu, ale ukážu Ti ji klidně v neděli:-))

        0 0
        • Gung-Ho  

          jo a tady máš kdyžtak celej profil

          0 0
          • Gung-Ho  

            tak až tady:-)))

            0 0
            • Ice-goofy  

              Prosim Te je mozno Ti poslat na mail cislo na me?… , ze pokud by se rusilo v neprizni pocasi teda tak, aby jsi mi to dal vedet? Ja uz od zitra odpoledne nebudu na netu… (nedelni vyjizdka)

              0 0
              • Gung-Ho  

                Jasně, klidně ho pošli, ale já pojedu…to by muselo bejt, tak strašně hnusně, že by Ti to muselo bejt jasný:-))) a to snad nebude…nějakej drobnej deštík neni důvod k vyměknutí…je to příprava na zimní TransBrdy:-))

                0 0
                • Ice-goofy  

                  Ok i tak radeji poslu ,… zimni brdy se me netykaji uz mam sezonu ;) i kdyz bych mozna je rad zkusil , ale asi se nevejdu do terminu ;)

                  0 0
        • Krys  

          Hm, to pojdem asi dost na doraz. Nevadi, ako som bol povedal, ak nebude nic hnusne padat, tak pridem. Budem prakticky do poslednej chvile na B-F. Ale ak proti tomu nic nemas, tak mi posli t.cislo na mail.

          0 0
      • Bajker16  

        A tady je celej popis trasy : Trasa vede z Letů-přes most-prudce doleva-podject železniční trať-první odbočkou doleva po takový písčitý uježďěný cestě-mírný stoupání asi 5km na hřeben-přejezd silnice,která vede ze Řevnic na Mníšek p.B-odtud pořád rovně až přes rokli po žlutých šipkách-pokračuje se dál až asi na 15.km kde je rozcestí-prudký asfaltový padák a doprava sjezd do Haloun-jede se rovně padákem až na konec asfaltky,potom rovně do lesa-po lesní cestě až pod Stožec,kde se to dá ject buď doleva po kořenech (doporučuju :-))) ) nebo rovně a potom na asfaltce doprava-vyjede se těsně pod vrcholkem kopce,kde se jede kousek nahoru na křižovatku-tady doprava po sfaltu-asi po 1,5km následuje sjezdík a hned doprava-POZOR nejtěžší pasáž na trati- po sjezdu ve spadaném listí následuje ostrá zatáčka doprava!-tudy opět necelý kilometr a další odbočka doleva-další těžkej sjezd (ale pěknej :-) )- teď následuje taková asi 3 km kamenitá rovinka-následuje příjez na louku odkud už se trasa vrací směrem do Letů (samozřejmě se zastávkou na Halounech) po žlutých šipkách. Snad jsem to napsal trochu srozumitelně :-)

        0 0
        • Bajker16  

          Sakra, mám tam chybu :-(

          0 0
          • McBlacky  

            myslíš to že z asfaltu jede doprava do nejtěžšího místa, ale v reálu se jede doleva ? :)

            možná je chyba i jinde, je to fakt dost složitý, cest je tam mraky.

            dobrá rada je držet se z let žlutých šipek a když se přijede asi na 18–20km kolmo ze singlu na asfalt tak nejet po šikpách dolů doleva ale doprava přes kopec po asfaltu – pak to chce mít kliku :) a trefit zpátky šipky a po nich do cíle

            0 0
        • Ice-goofy  

          Prosim nestrasit tema tezkejma sjezdama..

          0 0
          • Krys  

            No ved prave, rozmyslam, ze by mohlo v nedelu snezit, aby som mohol cestne vycuvat. :)))

            0 0
            • Ice-goofy  

              Pryse ma pocasi kazit ;) otazka jak moc ;)

              0 0
              • ydaho  

                hele vy dva, žádný výmluvy :)

                0 0
                • Ice-goofy  

                  Beru Te za slovo, ale… ;)

                  0 0
                  • Bajker16  

                    V neděli bude krásně svítit sluníčko ! Takže si nezapomeňte opalovací krémy !!! :-D .

                    0 0
                • Krys  

                  Tak jo, ale nabuduce sa najprv opytam na trasu az potom sa budem slubovat. :D

                  0 0
                  • Ice-goofy  

                    Sak se nekde pise , ze kdyz tak se ceka ;) tak kde nemuzeme kolo poposrcime kde si nebudeme jisti sejdeme ;)

                    0 0
                    • Ice-goofy  

                      Ja teda jestli dorazim z Rakous za vcasu tak se pripojim v Cenosicich ..(Mozna jeste vezmu tatu at se tez projede ;) nevadi to? ) a podle casu jak se bude stihat se odpojim …

                      0 0
                      • Bajker16  

                        Dá se tomuhle odolat ?? :-)

                        0 0
                        • Krys  

                          Siel som dnes s rodinkou vlakom do Berouna, vsetku tu nadheru som videl, takze som celkom nazhaveny.

                          0 0
                        • Ice-goofy  

                          Ja tam tudy jezdil do prahy na treninky v mladi nikdy by me nenapadlo, ze tam se budu vydavat na kole.. No ja uz vse zabaleno pripraveno od 8 zapas pak nazpet zabalit a vyrazil ku Praze… Tak at vyjde pocasi bude to fajn (snad to nic neohrozi)..

                          0 0
                  • SavaH  

                    srabe!jedou i zensky a ty to chces vzdat? Normalne to probiha tak, ze se u barandaku nasadi zavodni tempo,do kopcu se zrychluje a celkove ti prvni = GH a spol jednou v nedohlednu a na kopcich popr v halounech cekaji ;o)

                    0 0
                    • Krys  

                      To, ze idu aj zeny, nie je pre mna argument. Snad nechces povedat, ze zeny su horsie? A okrem toho to vzdat nechcem, len som si trochu pofrflal. To ja dokazem celkom kvalitne.

                      0 0
                    • Ice-goofy  

                      Hm tak to abych si jeste s tatou vzal mapu aby jsme trefili do te hospudky teda ;)

                      0 0
    • Gorgov  

      Jestli mě s mojí milou vezmete, rádi se přidáme v těch černošicích

      0 0
    • Meesha  

      to bude balik jak svina! rek bych, ze se bude postupne zrychlovat a na zraci premii u Paviana rozhodne spurt :-)

      0 0
    • Gung-Ho  

      Tak sobotní půlku víkendovejch vyjížděk máme za sebou. A rozhodně se dneska vydařila a to i navzdory tomu, že v závěru začalo docela slušně pršet. Přes den bylo až překvapivě pěkně, bylo teda docela mokro…přes noc muselo asi docela lejt…ale to neva. Trasu sme si dali podle plánu včetně brodů přes Záhořanskej potok a samozřejmě obídku na Radlíku…mňam. Cestou tam nám dokonce jeden bajker ukázal novou trasu od Černíků, takže sme poznali i něco novýho a podotýkám, že pěknýho. Docela sranda jet někde kde to člověk nezná, na zemi mokrý kameny a kořeny a ještě jako bonus vše schovaný pod listím :-)) Tak doufám, že se zejtra počasí umoudří, bude pěkně a můžu se těšit na další vyjížďku. Ještě opakuji, že vzhledem k nočnímu posunutí času se sraz posunul na: 9:30 u Baranďáku na smíchovský straně a další sraz na 10:15 u lávky v Černošicích pod nádražím

      0 0
      • Bajker16  

        …a 10:45 na rozcestí ze Všenor s trasou TB :-)

        0 0
      • Bajker16  

        …a 10:45 na rozcestí ze Všenor s trasou TB :-)

        0 0
      • ydaho  

        taky mám dneska krásnejch 80 km, část dne bylo na Rabštejnsku neuvěřitelně hezky, odpol sem promokl na kost. Snad do rána uschnu :)

        0 0
        • bajkr  

          sme te viděli u pigiho :o)

          0 0
          • ydaho  

            jo brácha mě tam s bratrancem vysadil, kdybych věděl, jak zmoknu, tak sem se nechal hodit až domu, navíc mi při parkování rozbil blinkr :(

            0 0
      • Darkson  

        jj, dneska velmi pěkná vyjížďka, moc se mi to líbilo. ani mi tolik nevadilo, že nakonec zapršelo, pač jinak bylo na konec října krásně. dokonce i ty záhořanský brody jsem si projel. oběd v radlíku tradičně vydatný a dobrý. ke konci už mi ani tolik nestřílela kazeta, jak jsem stihnul řetěz ojet.-).

        0 0
        • Dubys  

          ja si dal dneska tu zitrejsi vyjizdku a mam pro vas dobrou zpravu. u paviana jsou zitra veprove hody (dneska byly taky-jeste sem si nechal zabalit porci prejtu na domu). byl sem tim smerem vubec porve, takze sem asi nejel uplne idealni stopu, ale i tak nevim jak jste prisli na tech 80 kilaku. vyjizdel sem z krce, dojel sem jenom ke kostelu nad mniskem, odtud to strihnul rovnou do haloun a zpatky, muj tachak nameril 90km, vami naplanonavana trasa musi mit od barandaku min. sto, proto sem rad, ze sem si dneska dal sam zkracenou verzi po vlastni ose. jinak se ale mate na co tesit.

          0 0
          • McBlacky  

            wow žrout jako já to jedině vítá… jak to tak pozoruju tak to ale bude na blatníky

            0 0
            • bajkr  

              a pláštěnku

              0 0
              • Bajker16  

                Aktuální zpravodajství z Brd: Střídavě tu prší už tak od 16hod. Teplota asi okolo 13°C. Jestli se zítra podaří bude trošku podobat tomu dnešnímu,tak bude parádní den na kole :-)

                0 0
      • Meesha  

        no pocasi teda nic moc… asi se zacnu vymlouvat… :-/

        0 0
        • ydaho  

          myslíš to, jak mrholí, fouká vítr, je zima, bláto a mokro a ještě k tomu je hnusně ? :)

          0 0
          • Meesha  

            presne :-) a za chvili urcite zacne chcat a kdo to pak ma furt mejt… Ikdyz na druhou stranu dneska nejsem linej (coz me samotnyho prekvapuje?!) a docela se mi na to kolo chce… :-/

            0 0
            • ydaho  

              řešim to samý, taky bych vyjel, ale než se přesunu k barandaku, jsem durch…

              0 0
            • ydaho  

              já to zkusim, jdu se oblíkat a budto k barandaku dojedu, nebo ne…

              0 0
              • Meesha  

                pockam do deviti a taky uvidim. V lese by to nemuselo bjet tak hrozny, ale na asfaltu to mokry listi… :-/ Nj, uz sem dlouho nemel mokrou prdel…

                0 0
        • goood  

          No kdyz jsem slysel jak v noci leje a ted vidim to mokro, tak se mi teda vubec nikam nechce, takze se mnou nepocitejte :)

          0 0
        • Meesha  

          tak POZOR! Tady na Vinohradech se objevila modrá obloha! Nechcete prijet dat kolecek po parku? ;-)

          0 0
      • hawrda  

        Zdravím touto cestou kolegy se kterými jsem se potkal v Břežanech a společně jsme projeli Černícký a část Zahořanského potoka. Tak ahoj a třeba zase na sebe někde narazíme.

        0 0
    • Krys  

      Mozno pojdem zajtra cez Zadnu Kopaninu do Radotina. Ako sa pojde z Radotina do Cernosic? Po asfalte alebo po cyklochodniku cez Lipence?

      0 0
    • JirkaD  

      Na Barrandově je aktuálně místy modrá obloha a 15 st.C.Jedu s vami, dnešní vyjížďku si nenechám ujít.

      0 0
    • Meesha  

      Tak nedělní akci bych taky povazoval za velmi vydarenou! Sice sme si to trochu zkratili, ale bylo to tak „akorat“ I v Halounech sme vam neco nechali :-) A zpatky to bylo prijemny tempo se slunickem (pravda, jednou prehankou) Fotky budou… no asi pár vecer. Diky

      0 0
      • ydaho  

        přehánka zpátky 2 x, kompenzace – hezká duha. jinak Háje-Háje 91 km.

        0 0
        • Meesha  

          jj duha byla luxusni. dokonce dvojta. nez sem vytah fotak tak zmizela :-/

          0 0
    • McBlacky  

      moc hezká akce, ranní časovka mě stála dost sil. Jo změna času :) už se těším na závod

      0 0
    • RADO77  

      To jsem rád, že se vám vyjížďka vydarila, já jsem to zvládl akorát, 500 m před barákem začal na Barrandově slušný slejvák. Mě se to taky sedlo. Z Halounů přes Řevnice, Dobřichovice, Karlík, Třebotov, Kosoř....... celkem necelých 75km. Rád se zase přidám. Díky fotografům za fotky

      0 0
    • Meesha  

      Fotky ze dneska jsou tady:

      meeshovifotky­.wz.cz/bfvyjiz­dka/bfvyjizdka­.html

      0 0
      • ydaho  

        šikovnej!!

        0 0
      • Gorgov  

        super fotky a super vylet!

        0 0
      • Twister  

        Parádní…

        0 0
        • Meesha  

          díky za reakce, ale zase neprehanejte – zas tak uzasny to neni. Jezdite totiz strasne rychle a neni cas nekam odjet, najit zajimavy misto a pripravit si to :-)

          0 0
      • Dubys  

        pekny fotky. cim to bylo foceny? sem ted ve fazi, kdy vybiram nejakou zrcadlovku a tohle mi jako laikovy pripada, ze to nemohlo bejt nic jinyho.

        0 0
        • Gorgov  

          a presto bylo:)

          0 0
        • Meesha  

          ne, bylo to „cvakatko“ – Sony H1 :-) Moje zrcadlovka je zatim ve fazi vyberu a hlavne shaneni peneznich prostredku :-)

          0 0
          • enjoy  

            po chvili s alfou jsem dosel k tomu,ze telo skoro jakykoliv(aby ti sedelo ovladani) a k tomu par opravdu svetelnych objektivu. kde jsou ty casy,kdy me kompakt rozmazloval na dlouhym ohnisku f3,3:-). a ted bych potreboval schrastit tak aspon 15 tisic na jeden ubohej objektiv:-)

            0 0
            • Meesha  

              no, taky si myslim, ze by me zrcadlovka asi zruinovala. Se setakem bych si moc nevystacil a tele, blesk, batterygrip, neco do ceho to dat atd… uff :-) To si pak rikam zlaty kolo :-)

              0 0
              • enjoy  

                ja mam 2 setaky(dohromady 18–300mm.jenze skoro vzdy musim na f5,6).na blesk,grip(ten ani nemuzu:-)) atd.. na to radsi ani nemyslim. takze kdyby mi nekdo venoval 35–100 f2,0 nebo neco takovyho..:-))

                0 0
                • jecnak  

                  Si kup redukci a neco jetyho na film. Akorat se musis smirit s MF. Ceny se ale pohybuji v desetine toho co novy kousky na digital.

                  0 0
                • filipes  

                  na zoomy s F2.0 zapomen… docela pouzivam konofilmovou 2.8/28–75 nasazenou na APSC digi, je to 45–120 idealni na potretovani. Kupoval jsem to v dobe kdy nebyly 2.8ckove zoomy evkvivalentu 28–80, ale 45–120 ma dost do sebe.

                  0 0
              • Thidney  

                právě, vždycky spočítám na kolik by mě vyšla požadovaná sestávka /použitá/ orosím se a pak pohladím G2 od contaxe, smířím se s třemi pevnými objektivy a jdu koupit filmy .-)

                0 0
                • filipes  

                  To jo, pak dat 300 a vys kc za policko za sken na bubnu aby se to vyrovnalo 8mpix digi uz me fakt dost mrzi :-(

                  0 0
                  • Thidney  

                    na moje potreby bohate staci nahledy 2048×3072 za 5,–/policko pokud je fotka dobře exponovaná tak to stačí i většině časopisů a pokud potřebuju větší tak 4761×7142 stojí 23,– a někdy holt dojde i na buben, ale tam spíš střední formát .-)

                    0 0
    • SNAIL  

      Tak vyjížďka super a i počasí bylo příjemné. Účast tentokrát nad očekávání. Dalo mi to celkem 95 km. Nějaké foto na snail.xf.cz/vy­jizdka%202006–10–29/vyjizdka.html Další fotky (až je obdržím od Jirky D.) přidám asi příští týden. Jinak žádné vepřové hody se v Halounech nekonaly. Nevím kam to všechno zmizelo :-)

      0 0
      • Meesha  

        no, uz bylo po prasatech… zbyla akorat krev v misce! Jdu blejt velebnosti! :-Pooo0

        0 0
        • SNAIL  

          No, říkal jsem si že ty co si to zkrátili, že nám asi všechno vyžrali, ale zase fotky máš krásný :-)))

          0 0
        • JirkaD  

          Taky chválím za fotky, nejen rychlost s jakou jsi je dal na net, ale jsou fakt hezký.Ty listy jsou bezva, podzim je krásnej.Díky!

          0 0
    • petebike  

      tak bylo to hezky, i kdyz rano to vypadalo vselijak, stejne jsme vyrazily, pohodova vyjizdka, peknej obed v Halounech.

      Tak a ted mam od Brdu aspon na pul roku klidek :-)))( minimalne do Trans Brd – a to se jeste uvidi ) koreny me proste nebavej…

      zpatecni cesta po asfaltu a cyklostesce byla hodne v poho, kecaci tempo akorat a sprska pod Barandakem taky v poho, fotky jsou pradni :-)

      0 0
    • RADO77  

      Taky díky za fotky, hodně se povedly. Dokonce mě i žena pochválila, jak na nich krásně vypadám :-)))

      0 0
    • Gung-Ho  

      Tak myslim, že i nedělní vyjížďka se vydařila. Včera večer už sem to tak optimisticky díky lijáku neviděl, ale nakonec můžou litovat všichni ti co vyměkli. Ale moc jich nebylo, což je skvělý. V jeden okamžik nás bylo i 19, pokud sem teda dobře počítal. To, že neobjeli všichni celou trasu vůbec nevadí, každej si vybral to co mu sedělo a tak je to nejlepší. Díky všem za fotky, specialně Meeshovi sou fakt SUPER!!! A doufám, že se zase někdy setkáme v podobně hojnym počtu a taky doufám, že s většinou z Vás se uvidim právě na WTB :-))

      Přiložil sem ještě profil dnešní trasy, je to tedy trasa těch co objeli vše a kromě toho je tam ještě moje cesta na sraz a domu, tak tu si můžete odmyslet:-))

      0 0
      • Zlobitko  

        Ako tak pozeram, len smutim, ze som nebola :-(

        0 0
        • Gung-Ho  

          Dyť my taky smutíme, žes nebola :-((…tak to doufám příště napravíš:-))

          0 0
          • Zlobitko  

            Uz sa na to chystam dlho..:-( ale ja u mna je to s tym dohadovanim sa trosku narocnejsie. Vikendy mam zabite, jedine cez tyzden. V utorok mam asi volno, takze by to snad slo

            0 0
            • Gung-Ho  

              A nešla by středa? To mám volno každej tejden a jen málokterou nevyrazim na kole:-))…I když možná by šlo někdy i úterý, ale to by bylo jen něco kratšího, od dvou už musim bejt v práci a sem až do devíti.

              0 0
              • Zlobitko  

                To bohuzial, ja mozem jedine v utorok, ale az tak od 12, musim rano k zubarovi :-(

                0 0
                • Gung-Ho  

                  Tak tohle úterý teda né, držim palce u zubaře, já byl minulej tejden a OK:-))…Klidně se, ale můžem domluvit na příští tejden…

                  0 0
              • Ice-goofy  

                Dekuji Ti moc za zavolani, ze jsme se nakonec stretli a ja se mohl zucastnit..

                0 0
                • Gung-Ho  

                  Nemáš zač:-)), Jen škoda, že ste se museli s tatikem odpojit dřív. Ani sem Ti nestih pujčit kolo…ale jak sem večer koukal na mejl, tak už to ani nebylo třeba:-))

                  0 0
                  • Ice-goofy  

                    Ale neboj nic, ze jsem to kolo nepokukoval a jak jsi zvladal na nem ty koreny atd .. jaky ty mas z nej pocit spokojenost? ano uz jsem se do nej tez oprel ;) P.S. me to mrzi tez moc, ze jsme museli odjet ,ale nestihl u bych tu Prahu a i tak to bylo jen tak tak …

                    0 0
                    • Gung-Ho  

                      Tak třeba někdy příště. Jinak já spokojenej rozhodně sem. A když tak slyšim nářky některých nad kořeny a kameny, tak si řikám, že na tom asi něco bude, protože já mám takhle vypadající cesty nejradši:-))

                      0 0
                      • Ice-goofy  

                        Tak teda tudiz ja dekuji nepotrebuji dalsi komentar ;) a verim, ze nejake priste urcite bude…

                        0 0
      • Bulda  

        pocasi super, fotky super, Bulda KO, diky Gung-HO :)) stalo to hodne presvedcovani, ale precijen sem neprerusil snuru a jsem v praci na kole a brdske blato pomalu opadava na koberec..... :))) .....a to rano, mraky fuc, svetlo uz v 6 :)) nadhera

        0 0
    • Ice-goofy  

      Ja konecne dorazil domu .. ja svoje fota ani nestihl stahnout do pc a vy uz je vystavujete ;) tak dekuji za hezkou vyjizdku a za vlidne prijeti a treba se mi podari se jeste nekdy zas urvat na akci vami poradanou , ze by ty Trans Brdy ;) fota neni jich moc se pokusim tez hodit na web.. Dikes jeste jednou ;)

      0 0
    • Krys  

      Tak po vcerajsej vyjizdke rozmyslam, ze si zmenim nick na „Brzda pelotonu“. Dakujem tym dvom gentlemanom, ktory ma cakali pri kazdej odbocke, a psychicky a raz dokonca fizycky ma podporovali. :) Trasa bola inak vyborna, jesenna priroda ocarujuca, blata dostatok a pocasiu chybalo malo a bolo by dokonale.

      0 0
      • SavaH  

        Jaka brzda pelotonu? Na rozdil od burice, jako jsem ja, jsi vydrzel az do konce ;o) Ale jsem rada, ze si se mnou zkratilo trasu jeste dalsich 8 lidi.

        Jinak to bylo super. Krasny pocasi, barvy uzasny a vubec bezva tlupa. Doufam, ze me i priste vemete s sebou.

        Meesho, fakt naaadherny fotky!

        0 0
        • Krys  

          No ved prave. Ked ste sa odpojili, rychlost pelotonu sa zvysila. :))

          0 0
          • SavaH  

            Klasika, co jineho se da od skvadry maskovanych chrtu cekat? ;o)

            0 0
            • Ice-goofy  

              Na jednu stranu me mrzi, ze jsem nepokracoval dal, ale uz bych nestihal to proc jsem vlastne prijel ;) , ale i tak nakonec v restauraci krasne posezeni pokec a hajdy proti vetru domu..(sem myslel, ze me zastavi )

              0 0
    • Stará Blažková  

      Po shlednuti fotek jeste vic lituju, ze jsem nejel. Ale sklatila me nejaka viroza ci co to je. Ne ze bych byl nejak zvlast nemocny, ale na vyjizdku jsem se proste necitil. Nedame opakovani?

      0 0
    • Ice-goofy  

      Tak tady jsou nektera fota teda i ode mne… ;) popripadne vetsi velikost muzu zaslat.. teamgoofy.com/Brdy/in­dex.html

      0 0
      • Gorgov  

        taky moc pekny fotky, díky:)

        0 0
      • petebike  

        moc pekny, akorat nechapu jak se tam vzala fotka kde tlacim kolo ? je tohle vubec mozny ??? nj vlasne je podzim..takze asi jo :-DDD

        0 0
        • Ice-goofy  

          ;) No to je to putovani preci ;) a jak je to mozne asi chyba fotografa omluva ;)

          0 0
          • petebike  

            ok, tak putovani to beru :-)))

            0 0
            • Ice-goofy  

              Sem si myslel , ze ty to vezmes ;) sak je to jasne jaky je rozdil mezi putovanim a vedle jedoucim borcem s tepem tesne pod hranici smrti ;) (jo kluci jedou hezky slapou snazi se :D) coz samo tebe se to netyka…

              0 0
              • petebike  

                jasne, v nedeli to byla pohodicka, jizda ze zadu je stejne nejlepsi – dojedes cekajici a nemusis zbytecne zastavovat a cekat a stydnout :-)))

                0 0
      • RADO77  

        Taky moc pěkné fotky. Ještě jednou dík všem fotografům.

        0 0
    • SNAIL  

      Tak mi JirkaD poslal ještě 10 fotek, tak jsem je přidal na web: snail.xf.cz/vy­jizdka%202006–10–29/vyjizdka.html Na to že jsou focené mobilním telefonem, jsou skoro hezčí než z mého jednoduchého foťáku.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.