• fousac

    zdar lidi.. ;)

    dal bych nejakou akcicku… v sobotu mam bohuzel cas max. do 17h, ale i tak treba komorany-lavky-matura-halkac a dal se uvidi.. sraz rekneme v 10–10:30h u prejezdu..

    no a v nedeli netusim jak budu vypadat… ;)))

    0 0
    • fousac  

      heeeeej.. co jeeeee?? to vsichni kalite uz od rana a ani na bike nevyrazite?? p.s. ma bejt celkem pekny pocasi.. ;)

      0 0
    • SavaH  

      Jsem pro neděli, ale jen když na mě – šneka obecného budete čekat!!! Neee jako minule, kdy ste mi ujeli hned na začátku :o( To bysme se nekamarádili

      0 0
    • hydrant  

      čarodějnice… tys nima ale evidentně počítáš…

      0 0
    • McBlacky  

      v neděli jedeš s náma na Posázavskou, to je snad jasný ne… v sobotu večer budeš u Pigiho? bych se na minutku stavil… :)

      0 0
      • fousac  

        v sobotu jedu do vranyho.. sem zvanej na megasilenou garden party.. a to se tradicne protahne do nedele.. takze nejspis budu mimo provoz.. proto sem navrh sobotu…

        0 0
      • fousac  

        btw: v sobotu sou cary a u pigiho je navic rodeo show.. takze mraky lidi, hlava na hlave.. takovy davy nejsou pro me..

        0 0
    • fousac  

      tak teda ok.. na mejdanu se budu chovat slusne a pujdu brzo spat.. ;)

      takze i nedele… ale az tak ve 12 ci 13 hodin.. driv se mnou nepocitejte..

      0 0
    • fousac  

      !POZOR POZOR!

      sobota 30.4.05, projizdeni trasy Transbrd, tempo vyletni az pohodove…

      predsraz v 10:00 pod barandovskym mostem na smichovske strane.. u takovejch cca 8 schodu u potucku pod mostem.. hlavni sraz v 11:00 na navsi obce Lety u Prahy.. tak dorazte lidicky..

      P.S. svacinu s sebou.. ;) P.P.S chrti nejedou, takze opravdu vylet.. ;)

      0 0
      • Meesha  

        Cely to s vama asi nepojedu, ale kousek se svezu.

        0 0
        • Jogador  

          Lenochu, máš na výběr posázaví a Škodu a ty se flákáš doma:)

          0 0
          • Meesha  

            Lenoch? Naopak! Misto abych se pripravoval na posazavi, tak si este v sobotu nalozim a pojedu s nima! :-)) Nejsem Lempl, abych daval dva maratony za vikend! (to Lempl: to nebyla urazka – spis obdiv :-) )

            0 0
      • Gung-Ho  

        V 10 sem pod Baranďákem a už se těšim :-)

        0 0
      • JMT  

        taky se stavime

        0 0
      • SNAIL  

        Přijedu pod Baranďák

        0 0
      • zac  

        jenom pro zajimavost, vylet znamena jakou prumernou rychlost?

        0 0
        • Meesha  

          mensi nez chrti :-)

          0 0
          • zac  

            ne ja to myslim vazne, ted jsem poridil tachac a je to strasna bida… :(

            0 0
            • Meesha  

              jezdi pomalu? :-))

              Ne, zejtra to bude fakt napohodu, takze urcite prijed!

              0 0
              • zac  

                je videt ze me vazne neznas… No hod to cislo a mozna prijedu… :) no, vlastne nevim jak to bude jeste s casem…

                0 0
                • Meesha  

                  Jaky cislo? Ten bike urcite pojede sam, jen mu nekdo musi dat smer, tak se nevymlouvej a pojde! (ode mne to sedi – taky to asi nepojedu cely :-) )

                  0 0
                  • zac  

                    ten bike jezdi uzasne, az si rikam ze je to pro mne skoda… Zacal jsem jezdit po 2 letech, a je to silena bida, cislo myslim tu prumernou r. :)

                    0 0
                    • Meesha  

                      Rychlost neodhadnu, ale fakt to bude napohodu – cykloturisticka vyjizdka! :-) Jen fully a crx :-)

                      0 0
                      • zac  

                        Ja to z tebe fakt nadostanu… :) No uvidim, spim u pritulky a zalezi jak se dostanu doma. Kdyz tak bych se odpojil az bych po tech 500 metrech zjistil ze vas nestiham…

                        0 0
                      • zac  

                        ja chci vedet jakou prumernou rychlost maji chrti ve vyletnim tempu!!! :)

                        0 0
                        • Meesha  

                          Vyletni! Ja fakt nevim – tuhle trasu sem s nima nikdy nejel, takze to nemam zmereny… Ale jestli zvladnes jet vic jak 20, tak to bude urcite v pohode stacit.

                          0 0
                          • zac  

                            no prave… je to tak plus/minus 3 kolem… :( no uvidime…

                            0 0
                          • Jogador  

                            Jestli dáte v Brdech průměr dvacet, tak to bude už skoro chrtění:) Hele, neboj, všichni čekaj, a oni ty fully moc rychle nejzdí, až nato, že Fous má slušně najeto a meeshovi to kolo jede samo:)

                            0 0
                        • fousac  

                          chrti nevim, ale pro nas turisty bych to videl spis tak kolem 16km/h na tuhle trasu.. mozna min.. proste vylet.. ;)))

                          0 0
                          • fousac  

                            moc sem se nesek.. 62km trasa transbrd + 36km bokem a prumer 17,6km/h.. ;)

                            0 0
                            • Gung-Ho  

                              Myslim, že si se nesek vůbec, to co Ti zvedlo ten průměr bylo to co se jelo bokem. Já měl 62km trasa + 65km bokem a průměr 19.2km/h a vzhledem k tomu, že trasu jsme jeli společně zvedlo to právě to „bokem“

                              0 0
              • zac  

                tak sem ted prisel domu, to uz asi nestiham… snad nekdy jindy az bude vyletni tempo… :)

                0 0
      • Darkson  

        no tak vyjížďka byla super, i když musím uznat, že tempo nebylo úplně výletní:). z původních 14 lidí nás sedm statečných ujelo celou trasu a dopřálo si zasloužený oběd v Halounech. I když oběd…po 5 hodině, takže nás předtím sužoval slušnej hlaďák a žízeň. celkem to dalo asi 115–120 km. pochvalu má ode mne TNT, která odjela celkem v pohodě celou trasu a bráchovi dala na prdel, sv…:)))

        0 0
        • cabbage  

          tnt dala na prdel jmtmu? to asi nebylo ve sjezdu..:-))) skoda ze sem nejel:-((

          0 0
          • TNT  

            neboj, uz se to nebude nejspis vickrat opakovat.....pre­cejenom bratr jezdi furt lip a dyl…i pres to ze to sragora zatah…priste pojed:-)

            0 0
        • zac  

          No tak to jsem celkem rad, ze jsem to nestih… :) Jinak nejel jsi nahodou tenhle ctvrtek kolem pul osmy rano kolem pravnicky fakulty?

          0 0
          • Darkson  

            jel:-)

            0 0
            • zac  

              pekny kolo… :) Nez sem si to stacil uvedomit, ze jsi to ty tak uz si byl pryc… :)

              0 0
              • Darkson  

                a kde přesně jsem tě potkal? příště musíš zakřičet a odchytit mně:)

                0 0
                • zac  

                  cekal jsem na zastavce na tramvaj smer Kobylisi, no ja koukal z dalky na kolo pak si projel a me zaclo srotovat ktery z tech ACecek to je… :) a pak podle ty modry vidle jsem si to uvedomil… :)

                  0 0
        • SNAIL  

          Škoda že jsem nemohl dojet s vámi do konce, ale nemohl jsem nechat jet kámoše domů samotného, měl toho docela dost

          0 0
        • JMT  

          priste jedu bez zensky (segra neni zenska :)))...... no jo …segra jezdi ******** dobre…

          0 0
      • fousac  

        musim konstatovat, ze velmi vydarena akce.. ;))

        ponekud vyssi „umrtnost“ ;)) (14 na startu, 7 v cili..) a pozorovat chrti jak nemuzou, ponevadz si sebou nevzali svacinu, to se taky jen tak nestava.. jojo.. kdyz z tech vasich postav sama kost a zadny sadlo se tezko vyzdime nejak energie..

        2jmt: si backora.. ;) dyk i ta tvoje slecna, prestoze slysela, co ji jeste ceka, neztratila usmev na rtech a byla odhodlana se s tim poprat..

        2tnt: respekt.. jen tak dal.. ;)

        a jedno skandalni odhaleni: ja uz si to myslel delsi dobu a ted se mi to potvrdilo.. Gung-Ho je maskovanej chrt!!! sice se snazi pretvarovat, ale tentokrat se v kopcich prozradil.. jel jak zizniva cara.. a kdo zna trasu TB, tak si urcite pamatuje kopecek pred druhou obcerstvovackou.. tak ten si dal Gung-Ho dvakrat.. proste chrt… ;)))

        P.S. voda z potoka prosla bez uhony.. ;))

        0 0
        • M1R3K  

          si me nejmenoval, pac si pozapomnel nick nebo ze slusnosti ;-)

          0 0
        • jecnak  

          To vis, kdyz chrti musej cekat na turisty to pak ten hladak chytej. Normalne by se uz valeli v hospode a nacpany k prasknuti.

          0 0
        • Meesha  

          a Darkson neni o moc mensi chrt! Tomu strcit pod zadek 9kg pevnaka, tak uz ho nikdo nedohoni!

          0 0
        • TNT  

          maskovanej chrt?? ne, fakt neni maskovanej…ten byl jasnej uz v letech…udelal dup dup a frrrr!!! (slapnul do pedalu a ulít) …myslim ze bratrova vychova vuci me je dokonala a uz temer u konce, ted bych mozna mela malinko ukazat jemu co a jak:-) …ne, nebudu si z nej delat srandu…:-)cha cha cha cha!!!!!!!:-)

          0 0
        • Gung-Ho  

          Díky za poklonu, ale názorně je tady vidět pojem relativity. Jelikož byli opravdoví chrti na závodech, mohl sem Ti připadat jako chrt, kdyby ale jeli s náma, byl bych vedle nich zas jen takový „pokojový pinč“ :-) Jinak ten kopec sem si nedával 2× jen tak z nudy, ale jel sem pomoct najít Darksonův mobil, který mu za jízdy vyskočil z kapsy. Jo a ještě takové doplnění, Fousáč přijel nahoru těsně po mě :-)

          0 0
    • jecnak  

      Kdyby mel nekdo chut na neco extra kratkyho zitra odpoledne, tak jedem jeste s par lidma z Cerneho Mostu (Hornich Pocernic) na Nort Shore v Klanovicich. Pro ty co me znaj – je vzacna chvile videt me, jak jedu na chvostu skupiny a nestiham :-).

      Kdo se chce pridat – napiste mail, nebo se ozvete na ICQ. Predbezne je to dohodnuty mezi 14:00 a 17:30. Delka cca 30km, hlavni napln North Shore a skocky kolem.

      0 0
      • Meesha  

        ⇒ ultramegachrti zalezitost! :-))

        0 0
        • jecnak  

          Ano na Norco 105 se opravdu daji trhat rychlostni rekordy. Na druhou stranu preskakat slozeny drevo po lesacich neni problem :-)

          0 0
    • cabbage  

      takovy luxusni pocasi, ze bych se vy***l na mechaniku....­........

      0 0
    • JMT  

      bratr se zuzanou meli udajne ujeto 100km a byli doma kolem sesty........ja mam nevim kolik,doma sem byla v pul devaty a este sem v baraku „vybihala“ schody do patyho patra…zejtra jedem zas!! snad to bratr ujede az do davle:-) jo, zatahnul to protoze ho prej bolel zadek:-)kdo by se divil kdyz ma sedlo vazici 165gramu… jo-muzu doporucit vecerni jizdu pod karlovym mostem.......lidi jak na**ano!!

      0 0
      • cabbage  

        jmt nebo tnt?:-)

        0 0
        • TNT  

          pardon jestli sem nekoho zmatla.......­..psala sem prihlasena pod bratrem.....

          0 0
        • TNT  

          jakto ze si nejel?? cetla sem zes mel neco s brzdama.....

          0 0
          • cabbage  

            jo, s brzdama- narazeny koleno docela brzdi:-/ +osma + skrtajici plast a kotouc.......

            0 0
            • Jogador  

              Prosimtě, já zítra jedu posázavskou, s vidlí, která mi ve sjezdech běhá dopředu a dozadu min o tři centaky:)

              0 0
            • TNT  

              to nasere, cus, du spat, bratr uz davno chrni........ahoj,a zejtra v 11 u barandaku u seremepentyn­.....DOBROU NOC

              0 0
      • JMT  

        grrrr tydle kecy me fakt stvou grrrr :-) to ze mem bolel zadek nabylo ani tim sedlem ale tema debilnima kratasama a korenama p.s. ten muj navrat do prahy byl urcite psychycky narocnejsi nez ten vas (nemuseli ste cekat na cloveka pohybujiciho se rychlosti, ve ktery normalni smrtelnik ani neudrzi rovnovahu :-) proste priste jedem na svih jenom se segrou (moje jesitnost mi za normalnich podminek nedovoli zabalit svih, kdyz ona jede dal (i kdybych mel chcipnout :-)

        0 0
        • JMT  

          jinak aby to nevypadalo ze se vymluvam ze sem to nedojel........ mel sem toho nako dost a navic sem mel dost slusnej hladak..... tim hardtailem to nebylo, v nedeli sem na nem zazil jednu z nejlepsich vyjizdek :-)))))))))

          0 0
          • Martin  

            .....takže se vymlouváš:-)))

            0 0
            • blue  

              hele, kamos by ti rad poslal jistou nabidku mailem, ale z toho tvyho v infu se mu to porad vraci, udelej s tim neco :-)

              0 0
          • Gung-Ho  

            To sem rád, že se Ti ta nedělní, tak líbila :-) PS.:pochval babičce palačinky, za ten kopeček a zdržení určitě stály :-)

            0 0
            • TNT  

              ale tech kecu ktery bratr kricel.......­...SÉÉÉGRA!!!DĚ­LÉÉÉJ!!!!

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.