• pop

    Nechcete někdo projet něco delšího? i jinde v okolí-rád poznám nějakej novej terén. Na Pohořkách je pořád led :(

    0 0
    • grafik  

      o vikendu uz nebude : )

      0 0
      • vlk  

        proč myslíš, zatím ty teploty tak nevypadají.Minulý týden jsem tam byl a co horšího místo ledu v lesích tab bylo ještě snad 20cm rozbředlého sněhu.Nevíte jak je to teď zda je to hladký led či stále ten sníh?Hřeby asi tedy ještě nechám.

        0 0
        • petryk  

          Nahoře to ještě furt není nic moc. Ne, že bych byl nějak moc fajnovej, ale když není sníh a led, tak je všude spousta bláta, ale někde se už jezdit dá. Možná bych se přidal, když s sebou vezmete někoho pomalejšího:)

          0 0
          • vlk  

            Já bych i jel-hned bys měl někoho pomalešího, ale fakt nevím kam se vydat, Já většinou jezdím v tom údolí-moravské švýcarsko, nebo právě nahoře no a teď zrovna nevím, jak to tam vypadá. Tak zkuste někdo navrhnoutr trasu.

            0 0
            • petryk  

              Do soboty je pro mě ještě daleko, ale po ránu bych se projel rád, potřebuju prošlápnout nové tretry. Když bude slušné počasí, tak můžem dát někde sraz. Možná domluvím ještě dva další.

              0 0
            • petryk  

              A trasu kdyžtak pořešíme operativně…

              0 0
              • pop  

                o.k.rád se přidám,ale spíš odpoledne… Kdyžtak mi dejte vedet sms kdy a kde 608 441 701.dik. Dal bych tak min.50km

                0 0
                • petryk  

                  Tak já bych radši jel v sobotu ráno, ale když odpoledne, tak se můžem svézt s Pavlem od Tesmanů, jede v 13:00 od ruskýho kostela. Jedu ale jen za slušnýho počasí, před chvílí jsem dojel do práce lehce mokrej…

                  0 0
                  • grafik  

                    ale, ty ho znas ? Skoda, ze nemuzu tak Pavla aspon pozdravuj od Petra. Diky ;)

                    0 0
                    • petryk  

                      Vyridim, jezdim do Velocentra skoro se vsim, je tam vyborny pristup. Jinak se mozna pristi tyden pridam na te Sela vyjizdce

                      0 0
                  • vlk  

                    tak já se o výkendu také bohužel nepřidám, není mi nějak dobře, asi budu nemocen :o(

                    0 0
        • grafik  

          jak rika petryk, furt nic moc, v nedeli jsem byl projet pasaz pohorany – jivova a je tam furt docela dost snehu, neda se tam jet musi se to obchazet. Nejhorsi je ta lesni pasaz, skoro polovina se jede v potoku… Ale treba z kopecka se da do pohoran vyjet uz v podstate kudykoliv. A taky je obcas tu a tam spadlej strom, kde ho vubec necekas .. ta na to bacha :)

          Ted v sobotu bych jel ale az do pondeli nebudu v ol, snad priste.

          0 0
    • kolda  

      zdar popine, já budu v Beskydech. jezdím zatím jen silnici, v lese to je zatím o ničem. navíc mám ruku v dlaze:(

      0 0
    • petryk  

      Tak když se to tak pěkně rozpadá, jedu v sobotu ve 13:00 Pavlem, kdyžtak se můžeš přidat. Dej vědět

      0 0
      • pop  

        o.k. myslím,že to stíhám. Tak v 13h u ruskýho kostela(u Bris­tolu).předpoklá­dám,že se pojede kolem Bystřičky pak… zkusím eště někomu říct,at nás jede víc

        0 0
        • petryk  

          Tak, možná bude menší změna. Pavel jede určitě, já možná pojedu na výlet se slečnou…nějak se dneska vyjádřila, že by zítra moc ráda. no, uvidíme:)

          0 0
          • pop  

            tak ji vem s sebou ne? :)

            0 0
            • petryk  

              Tak jsem ji s sebou vzal a nakonec jsme dali asi 80 km. Celkem překvapila, i když sem tam trochu odmlouvala:) Jak se jelo?

              0 0
    • Martin  

      silničáři, plánujete někdo něco na pondělí? rád bych, pokud bude solidně, zajel na hrubou vodu a dál směrem na Smilovskou zastávku.

      0 0
    •  

      Džez nade vše!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.