Praha vyjížďky o víkendu 11. a 12.11.

89 nepřečtených
  • Gung-Ho

    Jelikož se před 14ti dny vyjížďky vydařily, myslim, že neni důvod si je nezopakovat. Protože někteří pojedou v sobotu do Brna na kola koukat, místo, aby na nich jezdili:-) nechám tu hlavní s projížďkou trasy Zimních Trans Brd na neděli:-) Koneckonců budeme toho mít někteří možná po pátečních Levellers v Rock Café stejně dost:-)))

    Sobota 11.11. sraz v 10:30 u serpentýnek na branický straně u Baranďáku Trasu bych viděl nějakou pohodovější, zřejmě přes Točnou a pak uvidíme, celkem by to mělo bejt kolem 60ti km a oběd nějakej samozřejmě bude.

    Neděle 12.11. sraz v 9:30 u Baranďáku na smíchovský straně a další sraz v 10:15 u lávky v Černošicích pod nádražím Trasa bude stejná jako před 14ti dny, tedy projetí trasy zimních TransBrd s tim, že oběd v Halounech je samozřejmostí. Čas nám tentokrát šoupat nebudou, takže k žádným zmatkům nedojde:-))

    Těšim o víkendu:-)) Pokud by lilo nebo bylo nějak mimořádně hnusně, tak to samozřejmě rušíme, kdyžtak bych sem ještě ráno napsal, ale snad nebude důvod.

    Anketa: Kdy přijedu

    3x
    17%
    8x
    44%
    0 0
    • ydaho  

      v sobotu si jedu pro silničku konečně. V neděli se přidám…

      0 0
    • bajkr  

      budu tam :o)

      0 0
    • MrtweyUbrus  

      Můžu ject taky? Provětral bych poprvé trošku víc Nomáda, ale nebudete moc chrtit?

      0 0
    • RADO77  

      Trhá mi to srdce, ale v sobotu jsem v Brně na sport lifu, zůstávám tam na třicetiny kámoše a obávám se, že to zpátky na tech 9.30 nestihnu :-))

      0 0
    • jonti  

      Neviem to este naisto, ale tu nedelu by som celkom rad siel. Ak pridem, tak pridem, ale necakajte ma velmi :)

      0 0
    • Thapsus  

      V sobotu by mi to mohlo vyjít… tak na 90 %

      0 0
    • McBlacky  

      v sobotu MTBO v neděli Kunratická takže :/

      0 0
    • SNAIL  

      Teda Petře že se ti chce kvůli 60 km vůbec vstávat :-))) Ale minimálně jeden z těch dnů se určitě ukážu

      0 0
      • Gung-Ho  

        Jak ses všim tak tu sobotu sem sraz nechal kapku pozdější, takže se mi fakt vstávat chtít nebude…koneckonců po pátečních Levellers a oslavách v Rock Café nebudu stejně spát moc dlouho. A navíc trasa má mít kolem 60ti km, takže když přičtu 10 na sraz a 10 domu, tak už to za oblíkání stojí:-)))

        0 0
        • SNAIL  

          Chtěl jsem jeden den prohnat silničku, ale počasí nehlásí nic moc, tak to asi vidím na bika. Tak bych se mohl ukázat oba dva dny. Uvidím jak bude.

          0 0
          • Gung-Ho  

            To já už silničku „zazimoval“ v trenažeru…a tak mě napadlo, že ty tu ještě na „Columbě“ nemáš čas…a že teď už bys ho tu moh nasadit:-)))

            0 0
            • Bulda  

              ja ho tam taky nemam :))))

              0 0
              • Bulda  

                beee, fnuk :))))

                0 0
              • Bulda  

                beee, fnuk :))))

                0 0
                • Gung-Ho  

                  nefnukej…myslim, že i Tvůj čas by nebyl nezajímavej :-))…nějak se domluvíme…jen musíš slíbit, že nebudeš schazovat věci ze schodů:-)))

                  0 0
                  • Bulda  

                    sem nevedel, ze bydlis v mezonetu :)) nahodou, sem pak sel dolu ten kosik slusne postavit a vubec …naved me jeden bystrozrakej

                    0 0
    • coyot  

      JEDEEEEM! akorat ze ja a xvektor jedem na singlespeedech :-) nechce se nekdo pridat???

      0 0
      • Gung-Ho  

        v tom Vám samozřejmě nebráníme, naopak sem zvědavej co na tom všechno zvládnete. Mám známýho v Anglii, kterej na SS jezdí a furt do mě hučí jak je to skvělý, ať to taky vyzkoušim. Tak to aspoň omrknu kapku z blízka, dřív než mi to přijede předvízt sám:-))

        0 0
        • coyot  

          no tak to teda uvidite :-D

          0 0
          • Gung-Ho  

            Super, škoda, že nemůže Darkson…ten má na SS taky polčeno:-))

            0 0
            • coyot  

              jeho chyba, bude prdka ;-)

              0 0
            • coyot  

              v So SS, v Ne geared…

              0 0
            • Bulda  

              ja uz mam SS vyjednanej .....25.11. mi odrazi :))) akorat nema brzdy a ma galusky …takze do brd asi neee …ale takova ta sisata sklopena palubovka …wow, uz se tesiiiim

              0 0
              • coyot  

                ;-) obrazek mas??

                0 0
                • Bulda  

                  no, je to zatim jen cast, ale ram (vyssi stred) a zadni naba (vetsi roztec prirub) je to hlavni, co ze silnicky nejde pouzit …a ta krasna bazva a ty prechody (asi nejakej ohnutej plech, to sem jeste nevidel, dyt je to ocel)

                  0 0
                  • coyot  

                    Moooc pjekny, kdes to splasil?

                    0 0
                    • Bulda  

                      od Verci B. z Brna, ma jeste jeden kousek, ale zelenej a bez tech nabehu a monostaye, mas-li zajem

                      0 0
                      • coyot  

                        No dik, ale jednak nejsu na ziletky a za druhy uz mam kol nekolik :-(

                        0 0
    • fousek  

      No bych jel mozna kousek v tu nedeli, napojil bych se nekde u Malyho Chlumce, v miste 1. obcerstvovaci stanice, netusis v kolik by ste tam mohli bejt? Pojedu jen za dobreho pocasi cislo na me sem ti poslal do mailu

      0 0
      • Gung-Ho  

        číslo sem si uložil, tak Ti kdyžtak brnknu, ale odhadovat čas si fakt netroufám, záleží jak rychle pojedeme. Velmi orientačně by to mohlo bejt tak kolem 12:30. Jen pro upřesnění, myslíš místo první občerstvovačky na klasickejch Trans Brdech, pod Stožcem? Jo a číslo na mě je 603 810 844, tak si kdyžtak brnkni

        0 0
        • fousek  

          ted sem mluvil s Bajkrem, takze se ozvu bud tobe nebo jemu. ad obcerstvovacka – asi nejspis jo beru to podle mapy zimnich ale tam je taky , 22 km, kdybych tam dorazil driv nez vy tak vam pojedu naproti, pojedete to ve smeru zavodu, predpokladam?

          0 0
          • Gung-Ho  

            Jasně, pojedem ve směru, vim že na WTB je občerstvovačka až na místě druhý z TB, tak se ujištuju, kterou máš na mysli

            0 0
        • fousek  

          Aby bylo uplne jasny kde myslim

          0 0
    • Chuck  

      sice mám víkend nabitej, ale v neděli bych se rád projel, když to vyjde, přidám se.

      0 0
    • Thapsus  

      Tak se omlouvám, ale na mě nečekejte. Začíná poprchávat a dle radaru nad Evropou to vypadá na celodenní záležitost. Nebaví mě každých 10 minut zastavovat a utírat kapky z brejlí, nebo jet poslepu :-). Pokud vyjedete, tak si to užijte. Thapsus

      0 0
    • Gung-Ho  

      Tak sobotní část víkendovejch vyjížděk máme za sebou. Počasí nebylo zdaleka tak tragický jak sejčkovali, takže se dalo objet to co sme měli v plánu. A myslim, že nikdo ze zúčastněných nelituje, že nezůstal doma na zadku. Obídek byl ve Všenorech, na Halouny to sice nemá, ale stěžovat si nemůžeme. Musim vyslovit obdiv k singlespeedistum, kteří zvládli skoro všechno jako my na 27 převodech:-)) a to xvektor objel trasu celou a ještě s pevnou vidlí :-)) Těšim se zejtra a doufám, že počasí bude aspoň tak slušný, jako bylo dneska.

      0 0
      • bajkr  

        nahodou obídek byl dobrej teda ja si pochutnal moc ;o) a ani to nebylo drahé :o)

        0 0
      • Pebe  

        chtěl jsem jet s váma zítra, ale nějak se nemůžu odpoutat od záchodový mísy, asi by jste mě viděli pouze krčícího se někde v houští.....:-))

        0 0
      • goood  

        Jj bylo to pekny, tempo bylo hodne pohodovy a pocasi nakonec vyslo pekne, prakticky bez deste. Peknejch 80 km

        0 0
        • bajkr  

          tý jo to je ten borec co me zařízl na maturitě :o)

          0 0
          • goood  

            Mas stesti ! Kdybys napsal to je ten borec co sebou riz na maturite, tak bys byl bajkrem smrti ! :D

            0 0
      • SNAIL  

        Vyjížďka to byla moc pěkná, jen ten biker co si zapoměl doma přehazovačku a zbytek přvodníku mě nějak kazil morálku :-))

        0 0
    • kali222  

      pigiho? vy myslite to psoezeni a hospodu na brehu vltavy?:-)

      0 0
      • Gung-Ho  

        sice pigiho nijak nezmiňuju, ale neni to posezení u Vltavy, ale u Berounky…myslim ale, že si se jen přepsal:-))

        0 0
      • ydaho  

        to vltava nebude :)

        0 0
        • kali222  

          ja su lama:-)) pravda:-)mam pred sebou otevrenou knihu s vylety na kole a koukam „VLTAVOkolí“, ale to me neomlouva:-))

          0 0
    • Thapsus  

      Tak to mě mrzí, že jsem nejel.. Příště kašlu na radar…:-) Zkusím dorazit zítra.

      0 0
    • heretik  

      Omlouvám se, nakonec nedorazím, nějak jsem si včera na beachi hnul se zádama a mizerně se mi i vstává z postele…

      0 0
    • Thapsus  

      Berete blatníky ?

      0 0
      • Gung-Ho  

        Zdá se, že by mohlo bejt hezky, ale mokro je na tuty, takže já blatníky beru:-)

        0 0
    • Gung-Ho  

      Tak nám počasí docela přálo i v neděli. Neni už to teda žádnej zázrak, ale na půlku listopadu a s ohledem na děsivou předpověď sme myslim dopadli velmi dobře. Vlastně sme ani nezmokli, ten chvilkový deštík ani nestojí za řeč. Projeli sme celou trasu WTB a obídek v Halounech byl tradičně super, jen kamínka dneska nebyly rozpálený :-((, takže sme se museli rozehřívat trošku jinak:-)). Takže zase za tejden, tentokrát už naostro na WTB:-)

      0 0
      • george.n  

        Super akce, jen z me strany „malicke“ podceneni jidla. Kdyby nebyla ta hospoda tak daleko.:-) Poslednich 5km k ni byl fakt mazec…diky za doprovod. Priste uz snad bez problemu. Celkove sem mel presne 6h v sedle a 108 km.:-) Zejtra kolem 10:30 ti prinesu to triko. Zatim cau

        0 0
    • Thapsus  

      A tady je fotka z akce. Sice neakční, ale když ono se to ze zadní pozice za jízdy špatně fotí :-DDD

      0 0
    • fousek  

      Tak ja jenom aby o me nekdo nemal strach, nakonec sem to precijen vzal po silnici, cesta to byla podobna jako jizda na rotopedu s velkym vetrakem pred xichtem, ale zas sem dojel domu:-). Teste pred Jincema sem si rek ze preci do Jinec nepojedu uplne po silnici tak sem to ohnul do lesa a dal sem si sjezdik ve tme, takze sem si nakonec ustlal, ale stalo to za to:-)

      0 0
    • Pebe  

      málem bych zapoměl, když jsem se včera vracel domů, přejel jsem na Zbraslav a podél vody (pravý břeh) na modřanskou stezku, je to tam vykácený, dělníci tam pálili větve, na hlíně vyznačený dva pruhy a jeden dělník nás ujišťoval, že příští rok se budeme prohánět po asfaltu až pod zbraslavský most :-(

      0 0
      • Peslezedirou  

        Proč ten smajlík? :o( Vždyť to tam bylo stejně nudný, aspoň se rycheji dostanu na zajímavější místa, já jsem docela rád :o)

        0 0
        • Pebe  

          protože se mi to tam líbilo, to víš, já totální netechnik......

          0 0
      • McBlacky  

        kurwa fix tam jsem vždycky krutě školil víkenďáky… ale je fakt že většinu turistů je to spíš terén pro pěší turistiku než bajka. Přesun na ZB to zrychlí jen o pár minut :(

        0 0
        • Gung-Ho  

          Radost z toho taky nemám, ale zase tam budem moct jezdit na silničce, takže aspon nějaký pozitivum:-)

          0 0
      • Frankie  

        Jj, to jsem nedavno cetl v novinach, zatim (snad jaro 07) na Zbraslav, vyhledove az k Vranymu, ale bohuzel asfalt, kterej by mi nevadil tolik, jako ta kvanta bruslaru na nem… IMHO lepsi by byl ten drobounkej sterk, co je ho kousek kolem golfovyho hriste.

        FV

        0 0
      • SoLaX  

        Ja doufam, ze asfalt bude u trati a ze u vody ta cesticka zustane. Ale na rychlejsi dopravu domu se asfalt obcas hodit bude..

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.